PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bloodlines



Outmind
17-02-2006, 20:41
Zna li tko može li se kome prodati odjeća u ovoj igri? Svi trgovci koje sam sreo odjeću neće otkupiti. Stara mi više netreba vrijedna je mnogo love...

whiskey
17-02-2006, 23:11
Kratko i jasno odjecu u igri ne možeš prodati! Samo kupiti :cry:


IGRA JE INACE GENIJALNA pa ako je neko nije isproba neka je isproba! :wink:

Tonach
17-02-2006, 23:16
jesam

idući put kad me krene da opet zaigram, stavit ću zadnje patcheve za nju

str33t6l0w
17-02-2006, 23:58
igra je odlicna ali je jebeno bugovita......... treba sve patcheve poskidat i ta sranja da bi malo bolje radila..... to je nekima previse koji nemaju adsl... a bez patcheva se skoro ne isplati igrat na nekim slabijim konfama...... previse trza... a trza i na jacima kad ima malu milju bugova....

whiskey
18-02-2006, 20:45
Iako je igra bugovita zaslužuje po meni ocjenu 95%! (4 puta sam je priša) Nikad je nisam patchira i stvarno mi je svejedno... Znaš ono pun K godina gaming iskustva, pun K trzanja, postane ti navika! Navikneš se i uživaš u iskustvu igre! :pray:

Outmind
18-02-2006, 20:50
To i ja kažem!!! Sjećam se kad je izašao halflife, imao sam pljugu od kompa i cijeli halflife sam prvi put prešao sa slikom veličine 1/4 ekrana i beskrajnim štekanjem...

Tonach
19-02-2006, 00:12
Iako je igra bugovita zaslužuje po meni ocjenu 95%! (4 puta sam je priša) Nikad je nisam patchira i stvarno mi je svejedno... Znaš ono pun K godina gaming iskustva, pun K trzanja, postane ti navika! Navikneš se i uživaš u iskustvu igre! :pray:

I puste minute učitavanja svakog kućerka :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
950MHz AMD
ati 9600

eheeeeee, moji ljudi :)

whiskey
19-02-2006, 11:54
My configuration P2.4 , Radeon 9600 pro , 1024 rama ....

Bloodlines se cak normalno vrtija. Al bit je u tome šta bi mi bilo ama baš svejedno da se i nenormalno vrtija! :)

Outmind
19-02-2006, 12:25
Koje ste vi likove igrali? Sad sam gangrel i lik totalno rastura!!! Tremere, malcavian i nosferatu su isto dobri. Brujah, ventrue i toreador mi se čine pomalo bez veze.

Tonach
19-02-2006, 13:30
Tremere preko kviza.
Inače super apartmančić u centru, kad si Tremere :D i cura u hot izdanju(onu kojoj daš krvi u bolnici na početku igre, ako joj daš :D )

whiskey
19-02-2006, 21:40
Gangrelom sam prvi put priša. Drugi put brujah. Treci put tremere (imaš ludi stan u downtownu i bolesnu blood magic disciplinu ) . Cetvrti put nosferatu (kreces se kanalizacijama hehe). Peti put ludi malkavian , ko je odigra sa tim klanom zna o cemu pricam! :wink:
Ventrue i toreador su gay, s njima nisam igra! :)
Šteta šta nisu ubacili klan tzimziche (ili kako se vec zove) ...

Tonach
19-02-2006, 21:55
...kmice :D

Outmind
20-02-2006, 22:10
Imam vrlo veliki problem Stao sam na society of leopold questu. Ubijem Bacha, spasim profu i odem do čamca, ali tada mi se počne loadat i nakon minutu dvije me izbaci na desktop!!! Skinuo sam 1.2 patch gdje vele sda se to popravilo, no opet ista stvar. Probao sam bježat sa profom i bez njega ali nema nikakve veze... zna li netko kak to riješiti???

Tonach
20-02-2006, 22:45
to je b.u.g. i objašnjen je u walktroughu ( zašto mi b.u.g. bez točaka mijenja u m.o.d.r.u. l.a.s.t.u. )
http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/ ... _tmb_b.txt (http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/vampire_tmb_b.txt)

ali evo izvod iz njega, moraš otvoriti console....
inače najnoviji patch ti je 1.9 unofficial :D

SOCIETY OF LEOPOLD GAME CRASH
================================================== =============================
The game chrashes when escaping the Society of Leopold. This is how
you solve it at the current time.
The following can be found on Activision's official site:

We are still looking into this issue at the current time, but the following
should get you past the issue.

This fix involves using some console commands. Be careful to enter the
console commands exactly as
they appear, capitalization is important.

To enable the console for the game:
1) Right-click on the shortcut you use the launch the game
2) Select properties
3) Make sure you are on the shortcut tab
4) At the end of the target line add -console, add this outside of the quotes
5) The finished line should look like this if you have the game installed to
the default directory
"C:\Program Files\Activision\Vampire - Bloodlines\vampire.exe" -
console
6) Hit ok, make sure you launch the game using this shortcut

Once you have enabled the console load the saved game from this level
and do the following
1) Get to the boat and approach it, do not get into the boat, but get as close
as you can
2) Open the console using the tilde "~" key
3) Type the following commands in:
If you saved Johansen:
SaveJohansen()

Then to level transition if you're anybody but a Nosferatu:
changelevel2 la_hub_1 taxi_landmark

And if you're a Nosferatu, instead use:
changelevel2 la_hub_1 sewer_map_landmark

4) If you get to the next level and you do not have any items in your
inventory reload your previous save
(make sure you have a discreet save and are not just using the autosave)
and try it again, but stand
closer to the boat.

Outmind
21-02-2006, 13:12
Uspjelo je!!! Hvala ti čovječe! you are a life saver... :pray:

D.E.M.O.
11-01-2009, 04:03
odlicna igra :)

baldrick_
21-01-2009, 00:15
igra je fenomenalna, ali pri kraju postaje jebena pucačina.. posle 3-4 sprata onog hotela gde je sedište sabbatima, kreneo sam da čupam kosu, em mi je nestala municija, em rojevima sabbata nema kraja.. srećom, igrao sam kao malkavian (izašlo mi na kvizu), pa sam pored skoro svih mogao da se prošunjam.. upropastili su igru tim mortal kombat sranjima.

druga mana je što se priča samo preko 1, 2, 3... a ne može mišem. problem zato što uvek igram u mraku, pa ne vidim šta mi piše na tastaturi (koja je crna).

čak i sa instaliranim 1.2 patchom, i onim 5.4 at ili tako nešto, igra ima nekoliko bagova koji nisu naročito ozbiljni, mogu se skoro svi rešiti učitavanjem pređašnje pozicije. možda i svi, mrzi me sad da razmišljam o tome.

inače, igra je mnogo dobra, ali ja ne volim da pišem o vrlinama, pa ispada da sam je napljuvao.. šta drugo od tvoraca arcanuma i fallouta.