PDA

Pogledaj cijelu verziju : EXIT



Joco
07-06-2007, 06:49
Mislim da je vecina manje vise upoznata sa EXIT-om...a za one koji nisu tu je http://www.exitfest.org

Sta reci sem,ako imate priliku greh je propustiti :)

Bio prosle godine prvi put i obecao sebi da necu vise ni jedan propustiti...jednostavno to treba doziveti...eto 8)

Ako je neko bio neka posta svoj komentar! :wink:

goGAMERo
07-06-2007, 08:42
Jao koja mi je želja otići, neke cure iz razreda idu, pitao sam mogu li s njima :) al kažu da nema više ulaznica!? :)

cypres hill, Wu tang ekipa, snopp dogg... 8)

Gaas
07-06-2007, 10:39
BASEMENT JAXX , ROGER SANCHEZ , JOHN DIGWEED , RICHIE HAWTIN, ERIC PRYDZ ,

Joco
07-06-2007, 16:24
Jao koja mi je želja otići, neke cure iz razreda idu, pitao sam mogu li s njima :) al kažu da nema više ulaznica!? :)

cypres hill, Wu tang ekipa, snopp dogg... 8)

Mozes jos da nabavis ulaznice,vidi na sajtu
http://www.exitfest.org/index.php?optio ... ew&id=1426 (http://www.exitfest.org/index.php?option=content&task=view&id=1426)
:wink:

Joco
12-07-2007, 04:28
Eto!Danas pocinje i bice ludo :D

Da li neko ide s foruma?

Gaas
12-07-2007, 10:45
mislim da nejde :/

ja vjerovatno sljedece godine mozda...ajde uzivaj!

Joco
12-07-2007, 12:26
mislim da nejde :/

ja vjerovatno sljedece godine mozda...ajde uzivaj!

e hvala...da znas da ocu :wink:

Nefarnius
12-07-2007, 13:44
Jao koja mi je želja otići, neke cure iz razreda idu, pitao sam mogu li s njima :) al kažu da nema više ulaznica!? :)

cypres hill, Wu tang ekipa, snopp dogg... 8)


btw. Cypress nece nastupati ove godine...Snoop je ok...ali nebi zbog njega isao...radije bi zbog Wu-Tang Clana(Tiger Style .P :killyou: )

ZeGamer
13-07-2007, 21:40
to svakako treba ic pogledati, naravno ko moze, valjda ce MTV prenosit, i daj Bože da se takvo nesto i kod nas u Bosni i Hercegovini pokrene

Rocchiro
14-07-2007, 12:59
u jebote,bombarder dolazi.njih bi stvarno rado htel videti.i prodigy fkors

Joco
19-07-2007, 02:27
Eto,lepo bio ja,vratio se i mogu da kazem da je bilo FENOMENALNO!!!
Bio sva 4 dana
Inace najjace je bilo na The Prodigy-ju,Beastie Boys-ima,Plantu,Hladnom Pivu,Negativu....ma sve je bilo super... :pray: :pray: :pray:

Krenimo redom...1.dan
Prodigy- nastup koji se pamti citav zivot.Rasveta,ozvucenje,scenografija,...ma sve je bilo super...
Na njima je bilo najvise ljudi na ovogodisnjem Exit-u...izaci iz mase...pfff...
Bili 20-tak metara od bine jedno 15-20 min i skakanje,gazenje konstantno.Bio s dugaricom(mrsava,nema je sta videti),jadna,sve je pokidali i morali smo izaci iz mase doci odnazad gde guzva i gazenje nije tako izrazeno :D
Pokusao sam nesto da snimim s aparatom kada sam bio napred,ali ne vredi...samo mrak i bina svakih 5 sekundi (na 2 sekunde) i onda opet pod,znaci haos--->jednom recju NENADJEBIVO

Posle njih EKV revisited :pray: nemam sta da dodam

A na Dance Areni...Richie Hawtin :( mislim da bi i rodjenu kevu smorio
Bio smor,reko aj da jedemo...mi se vratili kad,opet se smorili...ali zato Magda (zensko) hebe keve,zenska je rasturila :pray: .

2.dan
Beastie Boys - iskreno,cuo sam za njih ali ih nisam slusao niti sam ih ikada pustio na kompu...Ali čovci su me odusevili...ne znajuci ni jednu pesmu,a tako se provesti,stvarno je retkost.Napravili super atmosferu.Imaju nekog DJ u bendu...kada su se vracali na bis,prvo izadje on i pocne da mixa...samo jedno ----> :pray:
Tanny Tenaglia ...paaa nista posebno...ok je bio :|
3.dan
Definitivno najbolja stvar veceri je bio nastup Hladnog Piva :D
Standard,pivo leti na sve strane,sutke,skakanje,momci rasturili i tako to...
Roger Sanchez super mixao
4.dan i jedan od najboljih
Van Gogh na Main-u :pray: :pray: super koncert
posle toga Negativ na Fusion-u najbolji tog dana :pray:
posle njih Edo Maajka u svom fazonu,posle njega Majke :D ,cuo sam da je to normalno za njega,ali lik je jedva stojao na nogama :rotfl: ali je nastup bio fin :boohoo:
I na kraju Marko Nastic (koji zatvara Exit vec nekliko godina) prepalio masu i dobijao ovacije 10 minuta po zavrsetku,sto zbog njegovog super nastupa,sto zbog FANTASTICNOG Exit-a.

Eto toliko :) preporuka svima da dodju next year i ne boj te se...zabava i nezaboravan provod zagarantovani 8)

Da_killah
19-07-2007, 10:54
nisi ništa o plantu napisao :(

v4MP1r3
19-07-2007, 12:35
ja bi na exit festival isao samo zbog prodigy-a i lollobrigide
xDD

Joco
19-07-2007, 13:45
nisi ništa o plantu napisao :(

Ma toliko toga se izdesavalo...sorry
Prvi dan cim smo usli uputili smo se prema Main Stage-u na kome je nastupao cuveni Plant :pray:
Sve je bilo super,ljudi uzivaju djuskaju,iako retko ko peva nove pesme koje ima s tim bendom,ali kada pocne neka od Led Zeppelina :shock:
Publika podivlja ko nenormalna...ma bilo super,oduvek sam imao zelju cuti hitove poput BLACK DOG,WHOLE LOTTA LOVE,... cuti uzivo od Planta i eto zelja mi se ostvarila :boohoo:

Burek_fr0m_SPACE
19-07-2007, 13:51
Ko je izvodio pjesme EKV-a?

Joco
19-07-2007, 14:12
Pesme su iste kao i sa Revisited-a,samo smo su live i na bimovima sa strane je isao Milan Mladenovic sa starijih snimaka ali namesteno tako da na snimku otvara usta kada se u pesmi peva,tako da je filing :pray: (ako si me skontao :) )
i jos se neka zenska ukljucivala i pevala s njim...
Kasnije uplodujem snimke,imam bas kada je izvodjena Anestezija (moja omiljena)

Da_killah
19-07-2007, 14:14
nisi ništa o plantu napisao :(

Ma toliko toga se izdesavalo...sorry
Prvi dan cim smo usli uputili smo se prema Main Stage-u na kome je nastupao cuveni Plant :pray:
Sve je bilo super,ljudi uzivaju djuskaju,iako retko ko peva nove pesme koje ima s tim bendom,ali kada pocne neka od Led Zeppelina :shock:
Publika podivlja ko nenormalna...ma bilo super,oduvek sam imao zelju cuti hitove poput BLACK DOG,WHOLE LOTTA LOVE,... cuti uzivo od Planta i eto zelja mi se ostvarila :boohoo:

to sam i ja htio ić, zbog zeppelina, a bio je i neki dan u splitu, a karta je bila 250kn majkumu

Joco
19-07-2007, 16:21
Evo EKV - http://www.megaupload.com/?d=YSZZ9F3M

A evo sa zvanicnog sajta http://www.exitfest.org/index.php?optio ... &Itemid=87 (http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1926&Itemid=87)S

Ima gomila snimaka na youtube samo treba naci kvalitetan
:wink: