PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lovacke price



D.E.M.O.
06-06-2007, 23:16
Ajmo o lovackim pricama.. :D
najjaca lovacka prica koju sam ja cuo..
od mog frenda stari je za vrijeme rata bio kao u mornarici i njih je napala srpska podmornica i oni se nisu imali cime braniti. tada je njegov stari uzeo rucnu granatu i bacio u vodu i raznjeo podmornicu iz koje su se ovi spasavali gumenim camcima a posada ih streljala sa m16-icama
:rotfl:
imbecilno :D
a od drugog frenda deda je vidio kada se vraco navecer iz trgovine sotonu na grani :D

dakle.. da cujemo vase :pray:

Rocchiro
06-06-2007, 23:20
evo,sad budu predizborne kampanje pa se mozete naslusati lovackih prica

Fenrir
06-06-2007, 23:24
Zadnja koju sam ja čuo je išla nekak ovako:

Lik je lud ko šiba koji je pričao i nije mu ni prva ni zadnja.

Ušao je u Europatrade(velki dućan pored Zagreba, distributer Samsunga), pazio dok se kamere okrenu na drugu stranu, uzeo jednu klimu i iznio ju van kroz glavni ulaz pod jaknom, a nitko ga nije skužio, Još kaže da se par puta vratio po televizor i mobitel!!!!

flander
06-06-2007, 23:54
nasmijem se fala Bogu uz oboje ali lovaćke FTW hehe :wink: :D

Systematic Reverse
07-06-2007, 00:18
Lovačke>>>>>>>>>>>>>>>>Vicevi :pray:

Neven <R>
07-06-2007, 00:45
E sad bi linkao na sve topice u ovom forumu u kojima se spominje sex, ali većina ih je u bannedu.

Frky
07-06-2007, 00:50
Kad već spominješ sex , najače su mi lovačke starijih likova koji tvrde da su se sexali i po 2 puta na dan u mojim godinama (kad mi pričaju)!

King tiger
07-06-2007, 01:01
hmmm

jedan jaran stalno prica lovacke al se jos uvrijedi kad mu kazes da mu ne vjerujes

Stryder
07-06-2007, 01:02
Zadnja koju sam ja čuo je išla nekak ovako:

Lik je lud ko šiba koji je pričao i nije mu ni prva ni zadnja.

Ušao je u Europatrade(velki dućan pored Zagreba, distributer Samsunga), pazio dok se kamere okrenu na drugu stranu, uzeo jednu klimu i iznio ju van kroz glavni ulaz pod jaknom, a nitko ga nije skužio, Još kaže da se par puta vratio po televizor i mobitel!!!!

:rotfl: :rotfl: klimu pod jaknom :rotfl:

Joco
07-06-2007, 01:10
Jedan lik rekao da mu je zenska(vrh,zgodna do jaja) nudila 200 eura da se pohebe s njim ali on odbijo :o :rotfl: :rotfl:

KingTomy
07-06-2007, 08:30
Meni stari stalno govori kako je on u svojim mladim danima bio golman u rukometu, i da u 5. god. nitko mu nije zabio gol. Mda :pray:

D.E.M.O.
07-06-2007, 09:03
a moj bratic je ubio prabaku zracnom puskom.. ali slucajno ^^ i onda nije znao sto ce s njom da ga ne skuze pa ju je pojeo :rotfl:

mehekek
07-06-2007, 09:38
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


a moj bratic je ubio prabaku zracnom puskom.. ali slucajno ^^ i onda nije znao sto ce s njom da ga ne skuze pa ju je pojeo

Silventus
07-06-2007, 09:50
Lovačke>>>>>>>>>>>>>>>>Vicevi :pray:

qft

Nightyx
07-06-2007, 09:50
Jedan lik priča kak je njega iz nekog razloga počela vijati policija i sad on šta će uzeo skuter (vodeni) i nagario ostavio ih iza sebe i otišao on do nekog otoka i konta kao i tu ga mogu uhvatiti zatim je sjeo za prvi avion koji je letio za Osijek i tako im pobjegao. :rotfl:

D.E.M.O.
07-06-2007, 10:05
nama je provesorica iz vjeronauka.. zamislite preziva se lovazi XD pricala kako se ona vozila sa nekim svecenicima u avionu i kako je avion poceo padat. onda su se oni poceli moliti i avion se sam uspravio :rotfl:

Simon the Dreamer
07-06-2007, 10:54
Ja imam frendicu koja je patološki lažac, i stalno neki kurac izmišlja, pa je tako naprimjer, hodala sa Cvikom, onim dilerom sa Hvara i on ju je kao tjerao da dila za njega.
I najbolja fora je što joj doslovce svaka dva tjedna umre neki prijatelj, i uvijek je neka hiper priča, kao naprimjer, odrezali mu grkljan pa nije mogo reći tko je bio ili objesili ga na zastavu ili mu se mora amputirati noga i ona mu mora priopćiti da će mu amputirati nogu, a ne naprimjer starci ili uža obitelj.

Death By Sexy
07-06-2007, 11:22
jedan lik je rekao da se napio i da je ponoći bljuvao u lavor.. probudio se sutra i za stolom ga svi čudno gledali, ode on u kupaonu da se pogleda i vidio da mu se lavor za glavu zaljepil....

isti tip rekao da su ponoći došle ninđe i spasio je selo jer je svakog pogodio šurikenom u glavu... ništa posebno ali lik ima prek 30 god

NiX4tHeG@M3R
07-06-2007, 11:43
Meni stari stalno govori kako je on u svojim mladim danima bio golman u rukometu, i da u 5. god. nitko mu nije zabio gol. Mda :pray:

moj je bio u 5 i 6 i 7 i 8

najbolji golman u školim , ali j amu vjerujem kolko tolko jer još i sada brani , kada igra sa ekipom

Berax0r
07-06-2007, 11:43
lovačke ne čujem često,ali kada ih čujem :pray: :rotfl:

Armachus
07-06-2007, 12:17
Meni draži vicevi...

lizard
07-06-2007, 12:25
jedan lik kojeg ja znam reko da je skako sa Krckog mosta cca.80m a da ga je tata dolje cekao sa barkom... :rotfl: :rotfl:

Lord Jambrek
07-06-2007, 12:47
E da mi je snimat frenda, on je teški lovac.

Uglavnom evo par najboljih koje sam čuo.

Priča Lojz(lokalni pijanac)

"Išal sam jednom doma i bili tam oni radnici kaj su kanalizaciju kopali i sruše oni mene onom lopatom od bagera u grabu i poklope me s njom. Mislili su da su me sredili i da sam tamo ostalo ležat, ali ne! Saznao sam ja gdje oni žive i krenul sam tam. Došal sam do ograde i vidil kak cucak napada, bacio sam mu komad mesa i uletil sam kod njih u kuću, čul sam ih kak pričaju: A jesmo ga sjebali, sigurno je još uvijek pod bagerom. Uletim ja unutra i velim: A niste, niste, izvukal sam se ja. Onda sam ih namlatil i otišal kući."



Priča frend:

"Bilo mi dosadno pred novu godinu i uzel sam 3 megice, svezal im fitilje i namjestio da puknu u isto vrijeme, stavio ja susjedu na prozor i zapalim i one grunu. Susjed trči van i veli: Gdje ti je tata, nek odma pripremi novce"

Nightyx
07-06-2007, 16:31
bum bum :rotfl:

BlackDCRO
07-06-2007, 16:35
Lovacke>glupi vicevi>vicevi

Pod "glupim vicevima" mislim na one:
Sjedile 4 ptice na grani, a pogotovo ona prva.
Sjedile dvije babe u mraku, dodje treca i upali svijetlo.

K4ciga
07-06-2007, 17:45
ja se najviše smijem kada lovače ovi iz "najluđa ili najogavnija stvar koju ste napravili" mislim možda ima neka koja se stvarno desila,neznam,ali ime neke koji su stvarno :rotfl:

Simon the Dreamer
07-06-2007, 17:56
Pa nemoj zezat WolfBurna koji iz oklade bari zgodne trebe onako, bez obaveza, ko u filmu...

POSA
07-06-2007, 19:49
oooo
ima jedan lik čije smo lovce uvijek s nestrpljenjem čekali
od toga kako je metak zaustavio satom ili kako mu je lik prijetio pištoljem čiji je kalibar odmah prepoznao i kružnim mu izbio iz ruke i, meni najjači, na jednom se tulumu strašno nalio, sjeo u auto, odvezao se na ispumpavanje i vratio se na tulum.

fan
07-06-2007, 19:52
Neki ljudi stvarno imaju bujnu maštu.

Sterpo
07-06-2007, 20:13
a lol
jedan kolega :) mi je rekao da je njegov stari iz vojske donio bazuku i par kalaša :rotfl:

Booby
07-06-2007, 20:43
Lovacke>glupi vicevi>vicevi

1van
07-06-2007, 21:17
Meni je stari lovac, pa ja mnogo veceri mogu cuti bas lovacke price, od toga kako jeleni preplivavaju Dravu kada je pun mjesec i mnoge druge al se sada nemogu nista sjetiti.

BTW meni je djed nasao zlatnog jelena u Dravi, bio je napucan..

K4ciga
07-06-2007, 21:32
Meni je stari lovac, pa ja mnogo veceri mogu cuti bas lovacke price, od toga kako jeleni preplivavajuSDravu kada je pun mjesec i mnoge druge al se sada nemogu nista sjetiti.

BTW meni je djed nasao zlatnog jelena u Dravi, bio je napucan..

lol :D

King tiger
07-06-2007, 22:26
eh da

jaranova lovacka


kao igrao on na igralistu kosarku i pridje mu lik sa kalasem i granatom i kaze mu " pridrzi ovo dok ja odem u prodavnicu"

i on kao drzi to.

Black Hawk Down
07-06-2007, 22:34
moji su se frendovi popeli na 5. kat limenke
njih troje
navodno
ali imaju i svjedoke
navodno

Nightyx
08-06-2007, 07:21
Yeah lovačke priče ownaju....kada mi ih frend priča šta jedan drugi provaljuje ja se K O Č I M. :pray:

POSA
08-06-2007, 10:20
ovo je rekao prof iz tjelesnog

čuo je za nekog lika kojeg je progonio lav ili nešto slično i ovaj je preskočio rijeku široku 12 metara

D.E.M.O.
09-06-2007, 08:16
najjace je ono.. sto je nekom reko profa iz tjelesnog.. kao decki nemojte dr*at jer musko tijelo ima samo nekih 10000 metaka pa nemojte potrositi sve prije nego ostarite :rotfl: :pray:

Om3G@
09-06-2007, 08:43
Jedan stari lega je kao vozio motor do nekog mjesta blizu Belisca. I tamo mu puknu obje gume. I on je nazad do Osijeka vozio na felgama i s tim kad je dosao u Osijek, onda je dosao do jednih garaza, stao pored kanalizacije i stisnuo gas. I onda je iskra pala u kanalizaciju, i to je eksplodiralo.
:pray:

Patoloski lazljivac.

09-06-2007, 08:54
Jedan stari lega je kao vozio motor do nekog mjesta blizu Belisca. I tamo mu puknu obje gume. I on je nazad do Osijeka vozio na felgama i s tim kad je dosao u Osijek, onda je dosao do jednih garaza, stao pored kanalizacije i stisnuo gas. I onda je iskra pala u kanalizaciju, i to je eksplodiralo.
:pray:

Patoloski lazljivac.

ne da je smješno nego je jadno....to bi i mali klinac skužio da je the shit!

D.E.M.O.
09-06-2007, 09:00
[quote="Om3G@":34a4d01l]Jedan stari lega je kao vozio motor do nekog mjesta blizu Belisca. I tamo mu puknu obje gume. I on je nazad do Osijeka vozio na felgama i s tim kad je dosao u Osijek, onda je dosao do jednih garaza, stao pored kanalizacije i stisnuo gas. I onda je iskra pala u kanalizaciju, i to je eksplodiralo.
:pray:

Patoloski lazljivac.

ne da je smješno nego je jadno....to bi i mali klinac skužio da je the shit![/quote:34a4d01l]
:rotfl: :rotfl:

Om3G@
09-06-2007, 10:53
[quote="Om3G@":62azckiq]Jedan stari lega je kao vozio motor do nekog mjesta blizu Belisca. I tamo mu puknu obje gume. I on je nazad do Osijeka vozio na felgama i s tim kad je dosao u Osijek, onda je dosao do jednih garaza, stao pored kanalizacije i stisnuo gas. I onda je iskra pala u kanalizaciju, i to je eksplodiralo.
:pray:

Patoloski lazljivac.

ne da je smješno nego je jadno....to bi i mali klinac skužio da je the shit![/quote:62azckiq]

U tome je poanta. On je patoloski lazljivac. I toliko se uzivi u to.. bas nevjerojatno. A ja mu nista ne kazem da se ne naljuti.

Jednostavno je to nevjerojatno. Vise se gotovo ne sjecam koliko je lovackih napricao. Npr. izadjem s njim (ne znam ni sam sto me natjera) i onda mi u jednom izlasku isprica jedno 10-tak lovackih.

McPingvin_v2.0
10-06-2007, 16:02
Imam dva svijetska pecaroša u razredu...


1. Evo, stiže mi Golf V cabrio... ide 300 na sat...
2. I vozim ti se ja tako u svom jugiću i eksplodira mi guma... Ali uspio sam se vozit 50km na ratkapi do doma...
3. Zaustavi te mene murjak u mom jugiću i kaže "oprema". Ja kao koja oprema a on će mi pa rezervne žaruljice i to. I imao sa sve, on je još provjeravao koje, ali nije me pitao za vozačku i prometnu.


1. Ma hard mi je u nekoj rendgenskoj komori kod poznanika... Znaš, onda ti se povećava kapacitet harda...
2. Znaš, pobjedio sam na jednom međunarudnom turniru u Strongholdu, ali nisam bio punoljetan i bio sam iz hrvatske pa nisam mogao dobit tih 10000$ kolika je bila nagrada...
3. Ma došao mi je onaj tvorac X-Fire-a i rekao mi da napišem ini fajl za tibiu... I pisao sam ga koja 24 sata u komadu, otišao na misu, vratio se doma i pisao još 6 sati... Onda sam mu poslao taj ini fajl i rekao mi je da još ne planira podržati tibiu...

Ko ih ne bi volio? :)

Om3G@
10-06-2007, 17:23
Imam dva svijetska pecaroša u razredu...

[quote="Ribič n° 1":1vii24ab]1. Evo, stiže mi Golf V cabrio... ide 300 na sat...
2. I vozim ti se ja tako u svom jugiću i eksplodira mi guma... Ali uspio sam se vozit 50km na ratkapi do doma...
3. Zaustavi te mene murjak u mom jugiću i kaže "oprema". Ja kao koja oprema a on će mi pa rezervne žaruljice i to. I imao sa sve, on je još provjeravao koje, ali nije me pitao za vozačku i prometnu.


1. Ma hard mi je u nekoj rendgenskoj komori kod poznanika... Znaš, onda ti se povećava kapacitet harda...
2. Znaš, pobjedio sam na jednom međunarudnom turniru u Strongholdu, ali nisam bio punoljetan i bio sam iz hrvatske pa nisam mogao dobit tih 10000$ kolika je bila nagrada...
3. Ma došao mi je onaj tvorac X-Fire-a i rekao mi da napišem ini fajl za tibiu... I pisao sam ga koja 24 sata u komadu, otišao na misu, vratio se doma i pisao još 6 sati... Onda sam mu poslao taj ini fajl i rekao mi je da još ne planira podržati tibiu...

Ko ih ne bi volio? :)[/quote:1vii24ab]

Majko...

1van
10-06-2007, 18:37
@omega poznajem jednog takvoga...

@McPingvin :rotfl: :rotfl:

RA7R
10-06-2007, 18:37
ha šta je meni stari prodo, naime došao je avionom na aerodrom Čilipe (to je u konavlima, sami jug hrvatske) oko 5 ura i javio mi se da dolazi za pola ure, i došo on teko oko 8 ipo i ja ga pito đe je bio a on meni, da su ga oteli vanzemaljci?!?!?! a ja ga pitam jel normalan, a on kaže, ne ozbiljno bio je to veliki leteći tanjur i pazi sad ovo sa velikim plakatom coca-cola

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: [/u]

omfgnoob1
10-06-2007, 19:06
Meni frend govori da je njegov dida trebao ic na neki brod za El-Alamein (za vrijeme 2. svj. rata jel), ali da je kasno ustao i kad je dosao do luke vidio kako mu je brod taman pobjegao, i nakon 20 metara pređe preko mine i eksplodira i da mu od tad dida viruje u boga i ceka njegovu drugu poruku jel kao ovo je neki znak . :rotfl: Ali najjace je sto mu dida ima sad 72 god , znaci rođen je 1935 oliti ga
isao je u rat sa cca 8-9 godina :rotfl:

Chieftain
10-06-2007, 19:33
:rotfl:
Jooj kolko ih kod mene ima... ići ću poredu:
lovac no1:
- Moja baka je u zadnji čas otkazala kartu za Titanik
- Mene ti je kad sam bio mali probola metalna šipka ravno kroz srce, a da me djed nije odmah odveo u bolnicu umro bi, a sad mi se ne vidi ožiljak jer sam išao na lasersku operaciju

lovac no2:
- Kad smo ti se ja i moji prijatelji išli igrat rata u šumu s pravimSkalašima sve sam ih pobio, a zatim sam na svakom ramenu nosio po 3
- Ja i moj djed smo 1980 išli po šumama i ubijali četnike (a lik je rođen 89.)
- Ja sam ti najbolji nogometni golman u cijelom gradu, moj trener me na koljenima plačući molio da ostanem u klubu, ali sam svejedno otišao jer mi je već dosadilo kad mi na utakmicama nisu gol mogli dati

Berax0r
10-06-2007, 20:44
:rotfl:
Jooj kolko ih kod mene ima... ići ću poredu:
lovac no1:
- Moja baka je u zadnji čas otkazala kartu za Titanik
- Mene ti je kad sam bio mali probola metalna šipka ravno kroz srce, a da me djed nije odmah odveo u bolnicu umro bi, a sad mi se ne vidi ožiljak jer sam išao na lasersku operaciju

lovac no2:
- Kad smo ti se ja i moji prijatelji išli igrat rata u šumu s pravimSkalašima sve sam ih pobio, a zatim sam na svakom ramenu nosio po 3
- Ja i moj djed smo 1980 išli po šumama i ubijali četnike (a lik je rođen 89.)
- Ja sam ti najbolji nogometni golman u cijelom gradu, moj trener me na koljenima plačući molio da ostanem u klubu, ali sam svejedno otišao jer mi je već dosadilo kad mi na utakmicama nisu gol mogli dati

legendarno :pray: :rotfl:

ssalG
10-06-2007, 21:03
a lol
jedan kolega :) mi je rekao da je njegov stari iz vojske donio bazuku i par kalaša :rotfl:

I zašto bi to bilo tako čudno?

omfgnoob1
11-06-2007, 00:02
:rotfl:
Jooj kolko ih kod mene ima... ići ću poredu:
lovac no1:
- Moja baka je u zadnji čas otkazala kartu za Titanik
- Mene ti je kad sam bio mali probola metalna šipka ravno kroz srce, a da me djed nije odmah odveo u bolnicu umro bi, a sad mi se ne vidi ožiljak jer sam išao na lasersku operaciju

lovac no2:
- Kad smo ti se ja i moji prijatelji išli igrat rata u šumu s pravimSkalašima sve sam ih pobio, a zatim sam na svakom ramenu nosio po 3
- Ja i moj djed smo 1980 išli po šumama i ubijali četnike (a lik je rođen 89.)
- Ja sam ti najbolji nogometni golman u cijelom gradu, moj trener me na koljenima plačući molio da ostanem u klubu, ali sam svejedno otišao jer mi je već dosadilo kad mi na utakmicama nisu gol mogli datiS

Sad si me podsjetio na jednog mog frenda koji je inace poznat po prosipanju baruta, kad je rekao da je on kad jos nije isao u skolu uvijek gledao ove starije iz ulice kako igraju na balun i nitko mu jel ka nije dao da igra s njima. I jedan puta kad je pricao s nekim tipom iz ulice netko od starijih je falio balun udrit i isao je ravno prema njemu, a on se u zadnji cas okrenuo i uhvatio ga. I onda su svi kao vidili da on mozda i zna branit jel ima kao reflekse dobre i stvarno branio je odtad svaku utakmicu na kojoj je bio i bio je neki vrhunski golman, cudo od djeteta, ali je jedanput slomio ruku i odtad vise nikad nije onako dobro branio. To je morao reci jel kad bi ga sad vidjeli kako "barata" s balunom rekli bi da ga u zivotu nije vidio. :rotfl:

cmeljo22
11-06-2007, 01:27
a lol
jedan kolega :) mi je rekao da je njegov stari iz vojske donio bazuku i par kalaša :rotfl:

I zašto bi to bilo tako čudno?

to i je tuzno sto to danas nije nista cudno :cry:

Nemesis
11-06-2007, 20:47
lovacke me zivciraju...
:kaze lik kako je iso van s legom i neki stariji likovi im srali,ovi se,naravno odupirali(jer lovci se nikog ne boje,naravno) i kao potuc ce se i ovak jedan lik izvadi pistolj i opuca po legi od lovca i lovac onak skoci ko u filmu i gurne ga da ga metak ne pogodi i taman mu metak prode ispod ruke...i na kraju ih ispizdili...lol

ili kad je skocio u dravu s mosta i lupio glavom u vesmasinu...
sta je najgore,lik je mrcina i kad prica lovacke ne smijes mu se smijat jer mozes dobit batina....

Tuco [o]_[O]
11-06-2007, 21:33
Meni frend iz razreda pričao kako on ima akvarij u kojem se nalazi LEGO s kojima možeš upravljati preko daljinskog..... :hangin:

Jopax
11-06-2007, 22:42
_[O]]Meni frend iz razreda pričao kako on ima akvarij u kojem se nalazi LEGO s kojima možeš upravljati preko daljinskog..... :hangin:

to lego na daljinski ima
ali da radi pod vodom
:rotfl: :rotfl:

Stryder
11-06-2007, 22:57
l
sta je najgore,lik je mrcina i kad prica lovacke ne smijes mu se smijat jer mozes dobit batina....

takvi su najgori..jbg ja se skoro uvijek opizdim smijat pred takvim i onda moram bježat da me ne uhvati.. :rotfl: :rotfl:

D.E.M.O.
12-06-2007, 05:42
jedan lik je prico kako u svom selu je sklopio ugovor za nogometni klup za koji su mu dali milijun eura 8) :D

Shadowhell
12-06-2007, 10:13
_[O]]Meni frend iz razreda pričao kako on ima akvarij u kojem se nalazi LEGO s kojima možeš upravljati preko daljinskog..... :hangin:

Postoji

Nemesis
12-06-2007, 10:16
jedan lik je prico kako u svom selu je sklopio ugovor za nogometni klup za koji su mu dali milijun eura 8) :D


nemoj mi samo rec da su to ovi popusili... :shock:

McPingvin_v2.0
12-06-2007, 10:21
to lego na daljinski ima
ali da radi pod vodom
:rotfl: :rotfl:
zašto nebi bilo?

jel ko od vas vidio podmornicu ;)

Ro3y
12-06-2007, 10:22
kod nas kik pricao da je tenkom dosao pred skolu i tamo ga parkirao

i izađu oni van kad

-neko ukro tenk :rotfl:

isto tako prico on da se vozio migom po selu :rotfl: avionom vojnim

i da je udario babu na biciklu :rotfl: samo joj je felgu iskrivio :rotfl:

flander
12-06-2007, 10:32
kod nas kik pricao da je tenkom dosao pred skolu i tamo ga parkirao
i izađu oni van kad
-neko ukro tenk :rotfl:
isto tako prico on da se vozio migom po selu :rotfl: avionom vojnim
i da je udario babu na biciklu :rotfl: samo joj je felgu iskrivio :rotfl:


to mi nisu lovačke to su više onak zejebancije sa ekipom, pa mi takve gluposti valjamo svaki dan

Shadowhell
12-06-2007, 11:03
kod nas kik pricao da je tenkom dosao pred skolu i tamo ga parkirao

i izađu oni van kad

-neko ukro tenk :rotfl:

isto tako prico on da se vozio migom po selu :rotfl: avionom vojnim

i da je udario babu na biciklu :rotfl: samo joj je felgu iskrivio :rotfl:

Da nije pričao o GTA? :D

spidEY
12-06-2007, 12:17
Dođe nama jedan lik iz razreda i kaže:

"Danas sam se spotaknuo na kabel od televizora i razbio sam ga i kupio sam si plazmu."
Dođem sljedeči dan kod njega i pitam ga: Kaj je, gdje je plazma?
Ma joj posudio sam je ujaku.

Shakes
25-06-2007, 18:47
_[O]]Meni frend iz razreda pričao kako on ima akvarij u kojem se nalazi LEGO s kojima možeš upravljati preko daljinskog..... :hangin:

Mislim da se to zove LEGO Mindstormers... Yup, Dvica, LEGO roboti, napredni prilično ;)