PDA

Pogledaj cijelu verziju : Srednje škole



Fencing_LORD
05-06-2007, 18:30
Mislio da ovakva tema još nije napravljena za ovu godinu pa predlažem da tu postavljate pitanja vezana za upis u srednje.

Znate li išta o VII. ; XVI. i IV. gimnaziji? Kakve su, vaši dojmovi? Koja vam se čini najboljom? Koju biste preporučili, a da je opća ili jezična?

Clutch
05-06-2007, 18:52
E mene zanima kako izracunati bodove za upis?

Berax0r
05-06-2007, 18:56
E mene zanima kako izracunati bodove za upis?

TRebas znati koje ocjene se gledaju za odredenu skolu.I onda zbrojis te potrbne ocjene iz 7 i 8 razreda.Naravno sto vise to bolje :D

P.S.Ako ides u Muzicku skolu dobivas +2 boda,za natjecanja takoder cini mi se da +2(ili zupanijsko ili drzavno).

Armachus
05-06-2007, 19:12
E mene zanima kako izracunati bodove za upis?

Trazi ti se 5 predmeta za svaku skolu (nisam siguran) + ukupni uspjeh na kraju razreda.
Zbrojis tih 6 elemenata u 7. i 8. razredu i to je to!

Aerial
05-06-2007, 19:14
Pfff, djeca... :)

Kostolomac
05-06-2007, 19:16
pfff, starac :P

Aerial
05-06-2007, 19:17
:cry:

Enivej... ako upisujete srednju, ne birajte ništa drugo doli MIOC - u početku užas, a kasnije zakon. Kad dođete na fax ljudi će vam se čuditi kako znate što je to inercija, oscilacija i mononukleoza :)

Paran0a
05-06-2007, 19:20
lol..upisao bi ja MIOC da mogu..
:D

olio
05-06-2007, 19:49
jel ovo razlog što te nije bilo Fencing ??

Armachus
05-06-2007, 19:55
Ja sam MIOC. Matematički smjer.

Simon the Dreamer
05-06-2007, 20:00
^Nisi ne seri.
Nema nikog u MIOC-u u matematičkom smjeru, to je samo mit.

M@T3J
05-06-2007, 20:01
Ja se uopće ne moram zamarat oko tih bodova ja imam direktann upis. :wink:

Simon the Dreamer
05-06-2007, 20:06
Ja sam imo 62 boda (6 godina gitare) pa se isto nisam imo zašto brinuti.

McPingvin_v2.0
05-06-2007, 20:10
Enivej... ako upisujete srednju, ne birajte ništa drugo doli MIOC - u početku užas, a kasnije zakon. Kad dođete na fax ljudi će vam se čuditi kako znate što je to inercija, oscilacija i mononukleoza :)
ja sam tehnička, 2. razred pa svejedno znam što su to inercija, oscilacija i mononukleoza.

jesam ja to wunderkind il?

Shadowhell
05-06-2007, 20:14
[quote="Aerial_51":39hp090r]Enivej... ako upisujete srednju, ne birajte ništa drugo doli MIOC - u početku užas, a kasnije zakon. Kad dođete na fax ljudi će vam se čuditi kako znate što je to inercija, oscilacija i mononukleoza :)
ja sam tehnička, 2. razred pa svejedno znam što su to inercija, oscilacija i mononukleoza.

jesam ja to wunderkind il?[/quote:39hp090r]

baš htio komentirat..

Clutch
05-06-2007, 20:36
Edit* Izracuno ja za graditelskog tehnicara treba mi 42 boda a ja imam 46 :P valjda nece biti sranja!

Dreamer Deceiver
05-06-2007, 21:06
dođite u labin, tamo upište elektrotehniku sa 35 boda :pray: :rotfl:
inače ja sam imao 42 boda :D i bolio me kurac jer sam znao da cu upast :P

Da_killah
05-06-2007, 21:09
pa i za gimnaziju prosječno treba 46 bodova pa to ne znači da ćeš i upast, ali opet, za graditeljsku je manji interes, barem onih sa više bodova

RIPtheREAPER
05-06-2007, 21:21
Za gimnazije je najmanji prag 50 bodova pa navise.

Ja namjeravam u neku tehnicku, imam 46 bodova.

olio
05-06-2007, 21:23
Za gimnazije je najmanji prag 50 bodova pa navise.

Ja namjeravam u neku tehnicku, imam 46 bodova.gimnazije su smanjile prag na 46-48

str33t6l0w
05-06-2007, 21:42
da...

ja sam imao 54 boda za upravnu u upao sam :D :rotfl: a trebalo je samo 48 (kao u gimnaziji)

Mr.G4m3r
05-06-2007, 22:09
dođite u labin, tamo upište elektrotehniku sa 35 boda :pray: :rotfl:
inače ja sam imao 42 boda :D i bolio me ***** jer sam znao da cu upast :P

heh, tu u pazinu trebas bodova koliko i za u gimnaziju :wink:

btw udaljeni smo 30-ak km :)

Aerial
05-06-2007, 22:32
ja sam tehnička, 2. razred pa svejedno znam što su to inercija, oscilacija i mononukleoza.

jesam ja to wunderkind il?

Ne, nego si 2. razred tehničke - tamo se još i očekuje da tako nešto znaš :) (ali ćeš do fucksa 50% stvari zaboraviti...)
Ali kad na faxu dođe neka treba koja je išla u ekonomsku pa se začudi kad profesor napiše formulu za gravitaciju, onda je druga priča... :roll:

Dreadlock
05-06-2007, 22:34
Ok,kazete da su spustili prag,ali upozoravam osmase da svejedno uce ako zele u gimnaziju(iako imaju dovoljno bodova za gimnaziju),zato sto profe u gimnazijama primaju ekipu koja ima velik broj bodova.
Primjer: VII. gimnazija-citao sam da ima je prag tu negdje kod 53,al upisivali su se samo oni sa 60,cak i oni s 59 mogli su poljubit vrata.

omfgnoob1
05-06-2007, 22:37
Ja mislim da ovdje u Splitu treba 55-56 bodova za MIOC-a ovisi o generaciji, a ja mislin da cu imat taman tu negdi pa mi je malo napeto

P.S: Reka mi je frend iz Zagreba da tamo treba 58 bodova za MIOCA-, jel to istina?

Dreadlock
05-06-2007, 22:42
Ja mislim da ovdje u Splitu treba 55-56 bodova za MIOC-a ovisi o generaciji, a ja mislin da cu imat taman tu negdi pa mi je malo napeto

P.S: Reka mi je frend iz Zagreba da tamo treba 58 bodova za MIOCA-, jel to istina?

mislim da je...al kako sam prije naveo-buduci da je MIOC popularan,u njega uglavnom upada ekipa od 60 bodova...barem je tak u zg...

Shadowhell
05-06-2007, 23:05
Imao sam 60 bodova, a i izravan upis tako da mi to nije bio neki problem :)
Da se vratim na komentar "samo MIOC" .. zašto bi se netko mučio s odlaskom u MIOC svaki dan ( ne žive svi u Zagrebu ) umjesto da ode u bližu, podjednako dobru gimnaziju..

flander
06-06-2007, 00:12
Za gimnazije je najmanji prag 50 bodova pa navise.

Ja namjeravam u neku tehnicku, imam 46 bodova.gimnazije su smanjile prag na 46-48ž


možda kod tebe ali u Karlovcu več godinama je za matematičku i jezičnu 58, a za opču laganih 60 :wink:

btw ak treba kakve info o Šumarskoj wispajte :wink:

McPingvin_v2.0
06-06-2007, 00:32
Ne, nego si 2. razred tehničke - tamo se još i očekuje da tako nešto znaš :) (ali ćeš do fucksa 50% stvari zaboraviti...)
Ali kad na faxu dođe neka treba koja je išla u ekonomsku pa se začudi kad profesor napiše formulu za gravitaciju, onda je druga priča... :roll:
pobogu to je opća kultura, kakve veze ima mononukleoza i inercija sa tehnićkim školama?

Nightyx
06-06-2007, 08:03
Ja sam sa 54 boda upao u tehničku i sada mi se jebe :P sada ću završiti drugi barem se nadam (fucking fizika još to trebam pisati).

Mafioz0r
06-06-2007, 08:22
Najbolja alternativa MIOC-u je VII. Gimnazija (ja tamo idem). Prošle godine su se upisivali samo oni s 60 bodova, ne znam kako će biti ove godine... ali, prema onome što sam jučer vidio na otvorenim danima, mislim da će ove godine biti isto.... inače, pola škole je upisano preko veze...

Aerial
06-06-2007, 09:25
pobogu to je opća kultura, kakve veze ima mononukleoza i inercija sa tehnićkim školama?

Generalizacija; to sam rekao reda radi jer mi je prvo palo na pamet :) Ali vjeruj mi, ima takvih koliko hoćeš

06-06-2007, 13:02
ja jos u petak u skolu i kraj prvog razreda srednje ekonomske.jedva cekam.

NiX4tHeG@M3R
06-06-2007, 13:40
PRavac Tesla :) :) :)

Dreadlock
06-06-2007, 13:58
@Mafioso
ne razumijem zasto bi VII bila alternativa,to je skola koja je vise orijentirana na opce,dok je mioc na prirodne predmete....VII je dobra skola,ali po meni bi alternativa miocu bila V...Matematika je izrazena i prirodni predmeti...

Fencing_LORD
06-06-2007, 14:03
Imat ću 60 bodova, ali ne znam gdje bih. Ponavljam pitanje - koje mi jezične odnosno opće gimnazije u ZG-u možete preporučit? Kakva je XVI. gimnazija?

@olio - da, sređivao sam ocjene itd.

@Mafioso - bio sam i ja tamo jučer, ali me nisu oduševili...

NiX4tHeG@M3R
06-06-2007, 14:10
@Mafioso
ne razumijem zasto bi VII bila alternativa,to je skola koja je vise orijentirana na opce,dok je mioc na prirodne predmete....VII je dobra skola,ali po meni bi alternativa miocu bila V...Matematika je izrazena i prirodni predmeti...

djelomično si uprawu , V nije alternativa MioCu jer su obadvoje podjednako teške a niko ne upadne ispod 60 bodova,

alternativa tih dviju škola je X gimnazija

Bartuc
06-06-2007, 14:18
Deseta Gimnazija vam je čista zezancija... nešto malo učiš, ostalo vrijeme provedeš u kafiću :D

PS: Nadam se da svi znate da ste apsolutno nitko i ništa kada završite gimnaziju!!! Nakon gimnazije MORATE ići na fax jerbo je gimnazija nešto kao produžena osnovna škola! A nakon tehničke srednje, imate zvanje te možete ali i ne morate ići na fax...

Fencing_LORD
06-06-2007, 14:30
Deseta Gimnazija vam je čista zezancija... nešto malo učiš, ostalo vrijeme provedeš u kafiću :D

PS: Nadam se da svi znate da ste apsolutno nitko i ništa kada završite gimnaziju!!! Nakon gimnazije MORATE ići na fax jerbo je gimnazija nešto kao produžena osnovna škola! A nakon tehničke srednje, imate zvanje te možete ali i ne morate ići na fax...

Znamo. Većina mojih prijatelja se boje da ne sjebu stvar u gimnaziji pa idu u strukovne škole iako imaju bodove.

Ja znam da poslije idem na faks.

Dreadlock
06-06-2007, 14:40
djelomično si uprawu , V nije alternativa MioCu jer su obadvoje podjednako teške a niko ne upadne ispod 60 bodova,

alternativa tih dviju škola je X gimnazija

ne slazem se bas da je X. alternativa MIOCu...to je fakat prava opca gimnazija(X.)...

@Fercing
Ovako,XVI ti je ok skola...Sto se tice ostalih jezicnih,poznam IV ili XVIII...za XVIII ti je dvojezicna nastava pola hrvatski pola francuski il njemacki...
za ove ostale neznam dali imaju dvojezicnu nastavu...

Simon the Dreamer
06-06-2007, 14:41
Najbolja alternativa MIOC-u je VII. Gimnazija (ja tamo idem). Prošle godine su se upisivali samo oni s 60 bodova, ne znam kako će biti ove godine... ali, prema onome što sam jučer vidio na otvorenim danima, mislim da će ove godine biti isto.... inače, pola škole je upisano preko veze...
Složili smo se da VII i nije alternativa MIOCu, ali ako si imo 60 zašto onda nisi išo kod nas u MIOC.
Ipak je Mijoc bolji od sedme.

str33t6l0w
06-06-2007, 16:15
Ja sam sa 54 boda upao u tehničku i sada mi se jebe :P sada ću završiti drugi barem se nadam (fucking fizika još to trebam pisati).

ma u emšu možeš uč kako hočeš :D.. sa 54 boda... sa 34 boda... 14 bodova... pištoljem :rotfl:

(šala) ;)

NiX4tHeG@M3R
06-06-2007, 16:19
:rofl: :| :rofl:


Nego na šta da idem , Strojarstvo ili Računalstvo , FER ili FsB :))

jel ima još koji fax osim FER a da je sličan , jer kako čujem da je FER :yuck:

Shadowhell
06-06-2007, 16:27
Nixa koliko imaš godina...?

Bartuc
06-06-2007, 16:37
:rofl: :| :rofl:


Nego na šta da idem , Strojarstvo ili Računalstvo , FER ili FsB :))

jel ima još koji fax osim FER a da je sličan , jer kako čujem da je FER :yuck:

Oba faxa, kad ih završiš, ti garantiraju jako dobar poslovni uspjeh... tak da s niti jednim nemreš fulati! Ali... FSB je jako jako težak fax, a FER nije toliko težak pa je možda bolji izbor (jedino ima težu matišu)!

Što se informatike tiće, imaš informatički fax u varaždinu ak se ne varam! Ali brijem da je sranje :D

PS: Ali pusti ti to... prvo upiši srednju školu, za 4 godine buju se stvari drastično promjenile :D

pimp
06-06-2007, 16:45
koje su najbolje tehnicke skole u zagrebu?
moze prijedlozi kakva je koja
cuo sam za koncara , teslu i ruđer bošković (tak mislim)

Bartuc
06-06-2007, 16:53
koje su najbolje tehnicke skole u zagrebu?
moze prijedlozi kakva je koja
cuo sam za koncara , teslu i ruđer bošković (tak mislim)

Od njih ti je Ruđer naj kvalitetniji, pa Tesla i tek onda Končar!

Ali naj bolji izbor je Tesla, jerbo sa sve 3 škole imaš isto zvanje ali iznad Tesle ti je X gimnazija koja je prepuna pičoka koje ti konstantno uveseljavaju dan :D Da bi te cure otišle doma ili na gablec, moraju proći kroz Teslu, a to je bome prizor i pol (kad trče niz stepenice) :evil:

pimp
06-06-2007, 17:01
koje su najbolje tehnicke skole u zagrebu?
moze prijedlozi kakva je koja
cuo sam za koncara , teslu i ruđer bošković (tak mislim)

Od njih ti je Ruđer naj kvalitetniji, pa Tesla i tek onda Končar!

Ali naj bolji izbor je Tesla, jerbo sa sve 3 škole imaš isto zvanje ali iznad Tesle ti je X gimnazija koja je prepuna pičoka koje ti konstantno uveseljavaju dan :D Da bi te cure otišle doma ili na gablec, moraju proći kroz Teslu, a to je bome prizor i pol (kad trče niz stepenice) :evil:

a po teskoci ucenja? kako je koja teska , profesori kakvi su?

Bartuc
06-06-2007, 17:06
E to sad ne znam... Čuo sam da je Ruđer teži od ostalih, ali iz iskustva znam da je Tesla pljuga :D

Nemaš predmeta koji te može zahebati u Tesli... Jedino možda dva profesora (Nemeš i Popović), oni su ti onak budalaši ali i njih se da položiti!

PS:

Nemeš - Digitalna Elektronika ; Popović - Računarstvo i možda OE!

Lord Jambrek
06-06-2007, 17:07
koje su najbolje tehnicke skole u zagrebu?
moze prijedlozi kakva je koja
cuo sam za koncara , teslu i ruđer bošković (tak mislim)

Od njih ti je Ruđer naj kvalitetniji, pa Tesla i tek onda Končar!

Ali naj bolji izbor je Tesla, jerbo sa sve 3 škole imaš isto zvanje ali iznad Tesle ti je X gimnazija koja je prepuna pičoka koje ti konstantno uveseljavaju dan :D Da bi te cure otišle doma ili na gablec, moraju proći kroz Teslu, a to je bome prizor i pol (kad trče niz stepenice) :evil:

a po teskoci ucenja? kako je koja teska , profesori kakvi su?

Pretpostavljam da je tesla najlakša, a što se profesora tiče, ne nazivaju teslu bez razloga "Mentalna ustanova za profesore"

Kiklop
06-06-2007, 17:10
Mislio da ovakva tema još nije napravljena za ovu godinu pa predlažem da tu postavljate pitanja vezana za upis u srednje.

Znate li išta o VII. ; XVI. i IV. gimnaziji? Kakve su, vaši dojmovi? Koja vam se čini najboljom? Koju biste preporučili, a da je opća ili jezična?upisi selsku gimnaziju

pimp
06-06-2007, 17:12
a ona skola u palmoticevoj kod cinestara?

Bartuc
06-06-2007, 17:41
a ona skola u palmoticevoj kod cinestara?

Misliš na Željezničku?

Ne znam kakva je ta škola i ne znam uopće kaj si kad je završiš! Valjda željezničar :D

Gle... ako brijete na fakultete opće primjene onda idite u Gimnazije, a ako brijete na specijalističke fakultete onda idite u tehničke škole (najbolje u elektrotehničke) tak da imate dobre temelje za fax koji bute možda upisali! A ako ne mislite ići na fax, onda odite u bilo koju tehničku školu...

Preporuka: Srednja -> Fax (onak orjentalno...)

Gimnazija -> PMF, Pravo, Medicina...
Tehnička škola -> FER, FSB, TVZ, Promet, Arhitektura...

Mafioz0r
06-06-2007, 17:52
Složili smo se da VII i nije alternativa MIOCu, ali ako si imo 60 zašto onda nisi išo kod nas u MIOC.
Ipak je Mijoc bolji od sedme.SJa sam imao 60 bodova za VII. gimnaziju, ali ne za MIOC. Fiziku i biologiju sam imao 4

Simon the Dreamer
06-06-2007, 18:32
Složili smo se da VII i nije alternativa MIOCu, ali ako si imo 60 zašto onda nisi išo kod nas u MIOC.
Ipak je Mijoc bolji od sedme.SJa sam imao 60 bodova za VII. gimnaziju, ali ne za MIOC. Fiziku i biologiju sam imao 4
Jebiga, buraz, neznaš šta propuštaš... :rotfl:

RIPtheREAPER
06-06-2007, 19:32
PRavac Tesla :) :) :)

O da.
:D

Iz mog razreda ce ih 6 ic u V. !!!!!!!!!

Nenormalno.

Ja prvo mislio u Ruđer al mi frend koji je sad gotov sa 3. godinom kaze da ne idem jer je dosta teska.

Ali zato Tesla nije.
Samo sto im je jebena stranica down vec tjedan dana.
I bas sad kad su upisi.

Jopax
06-06-2007, 20:24
Ja cu elektro sa 53 boda vjerovatno upisat energetiku jer u Mostaru za informaticara samo preko stele mozes
moj frend ima 38 bodova i upisat ce isto sto i ja :twisted:
jos ce dvojica preko veze ali jednom fale samo 2 boda drugom 10-20 bodova :rotfl: :rotfl:

Arbiter of Change
06-06-2007, 20:32
To je vjerojatno nešto najgore što će napraviti (upasti u školu preko veze sa TOLIKOM razlikom bodova) u svom dosadašnjem (kratkom) životu.

Paran0a
06-06-2007, 20:34
jel ko u Grafickoj..jel to uopce valja?XD

Simon the Dreamer
06-06-2007, 21:37
Imam frenda u grafičkoj u zagrebu, kaže da je totalna zajebancija...

Lord Ragnarok
07-06-2007, 14:16
frend mi otišo u grafiču, više nikad nije bio isti.
sad izgleda skroz zapušteno i zanemareno, dok je prije bio puno normalniji

Madox
07-06-2007, 14:37
ja zavrsio graficku u osijeku ( tehnoloska skola ruder boskovic) za grafickog urednika.Odnosno jos mi matura ostala.Da se pohvalim u 4 godine nisam gotovo nista naucio osim igrat CS.Skola je predobra.Lagana je i prava ako ti se neda ucit :pray:

Shadowhell
07-06-2007, 15:11
ja zavrsio graficku u osijeku ( tehnoloska skola ruder boskovic) za grafickog urednika.Odnosno jos mi matura ostala.Da se pohvalim u 4 godine nisam gotovo nista naucio osim igrat CS.Skola je predobra.Lagana je i prava ako ti se neda ucit :pray:

Očito

BlackDCRO
07-06-2007, 16:30
Ako hoces ostat "normalan" nemoj ici u elektrotehnicku ili gimnaziju. Mene je elektrotehnicka skola skroz sprzila, ja vise nisam normalna osoba, nisam tolko veseo ko prije, stalno sam u kurcu, vise se ni ne smijem ko prije :cry:
Al jebiga zacrto sam si vec da cu je zavrsiti i to cu i uciniti makar postao mentalno nestabilna osoba... :|

Stryder
07-06-2007, 18:00
Ja ču imat 58 bodova i mislim u emšu za Računalnog tehničara...

Arbiter of Change
07-06-2007, 18:10
Ja ču imat 58 bodova i mislim u emšu za Računalnog tehničara...

Šta očekuješ od toga? Ako te privuklo ono računalni bolje nemoj jer ti pod to spada samo računalstvo (prve 2 godine) i kasnije nešto sitno CATIe i AutoCADa. Strojar si i imaš jako malo veze s računalima. Govorim iz iskustva.

Stryder
07-06-2007, 18:28
ne mislim za računalnog tehničara u strojarstvu(Strojarska tehnička škola Osijek) , nego za tehničara za računalstvo(Elektrotehnička i prometna škola Osijek)...

RIPtheREAPER
07-06-2007, 19:01
Jeli istina da je odlazak u srednju skolu tako traumaticno iskustvo?

Dajte kazite svoje dojmove vi koji ste se vec upisali.

Madox
07-06-2007, 19:07
srednja skola,najbolje 4 godine mog zivota.Nisam nista ucio gotovo.Nije mi bilo dosadno u skoli uglavnom jel smo uvijek radili neka sranja.Imat ces maturalac sto je nesto nezaboravno.
Ja sam 4tu godinu proveo u pivovari(nasuprot skole osijecka pivovara).Svaki dan smo isli na pivo tamo pod odmorima sto se znalo produzit na par sati.(pivo 4 kn pola litre ;))
uglavnom srednja skola rox ako imas dobar razred ;)

Helena
07-06-2007, 19:23
ne mislim za računalnog tehničara u strojarstvu(Strojarska tehnička škola Osijek) , nego za tehničara za računalstvo(Elektrotehnička i prometna škola Osijek)...

Tako treba, računalci su zakon. :D Inače, da, računalstvo imaš samo prve dvije godine, ali u trećem i četvrtom razredu dobivaš više praktičnih predmeta.

m777
07-06-2007, 19:24
Jeli istina da je odlazak u srednju skolu tako traumaticno iskustvo?

Dajte kazite svoje dojmove vi koji ste se vec upisali.
Meni je bilo nešto najbolje. Dobio sam odličan razred, sve sami super likovi...
Što se tiče učenja... Ja idem u gimnaziju (opći smjer) i nemam nekih problema. Prolazim s odličnim s minimalnom mogućom količinom rada... Jako je bitno stvoriti si dobru reputaciju u prvom razredu. Prvi dojam je najvažniji. Poslije se već možeš izvući iz gotovo svega...

Neven <R>
07-06-2007, 19:27
Jeli istina da je odlazak u srednju skolu tako traumaticno iskustvo?

Dajte kazite svoje dojmove vi koji ste se vec upisali.
Ništa posebno, upoznaš se s ekipom prije ili kasnije ipak ćeš s većinom ići u razred sljedećih 4 godine.
Za profesore je bitan prvi dojam na temelju toga se možeš provlačiti sljedećih 4 godine.

K4ciga
07-06-2007, 20:06
prva tri mjeseca ulizivanje al ne ono "JOJ IMATE LIJEPU FRIZURU","JOJ GDJE STE KUPILI NAOČALE","APSOLUTNO SE SLAŽEM S VAMA" nego onak samo nemoj biti drzak i odgovarati,nemoj radit pizdarije i javljaj se na satu.onda si na konju

Madox
08-06-2007, 12:03
da i onda te cjeli razred prezire jel si ulizica :rotfl:

K4ciga
08-06-2007, 12:36
da i onda te cjeli razred prezire jel si ulizica :rotfl:


nene,ne mislim na "klasično" ulizivanje,već onak sam da ne radiš sranja i da se javljaš.

Dreadlock
08-06-2007, 16:07
Jeli istina da je odlazak u srednju skolu tako traumaticno iskustvo?

Dajte kazite svoje dojmove vi koji ste se vec upisali.


ma zakon je!!
prvo upadnes medu hrpu ljudi koje ne poznas,i sve ti je glupo i cudno,al onda kad se sa svima sprijateljis ti je zakon.Uskoro se i pojavi ekipa koja zafrkava profesore i shvatis da su svi super,i da se zabavljas.Sto se tice ucenja-mrvicu je teze,dobijas nove sate,svaki dan si po 7 sati u skoli...al se naviknes.

Dreamer Deceiver
08-06-2007, 16:24
zar nitko ne dolazi u labin ? :(
baš sam se nadao freškemu mesu s pvpg fprima :(
ah šteta, ali nema veze dolaze neki fejkeri metalci, pa cu njih malo mučiti...

v4MP1r3
08-06-2007, 19:19
ekonomska skola-

preporuka: ne
moze li se trpiti: da, ali poludite (ja sam tek 3. raz a vec ludim, bojim se 4)
da li mozete dalje s tom skolom na faks: da
da li imate neku struku kada zavrsite ekonomsku: da

preporuka - idite ako zelite imati dobru buducnost (sa slomljenim zifcima i psihijatrima svaki tjedan poslije zavrsenog skolovanja)

K4ciga
08-06-2007, 21:50
uh,danas se čak i diplomirani ekonomisti teško zapošljavaju,sve se više traže kuhari,keramičari,zidari,tesari,stolari,bravari.. .recimo,zanimanje za ttrogodišnje smjerove u građevniskoj(tokar,zidar,keramičar,...) je toliko malo da odmah dobiješ stipendiju & smještaj.

v4MP1r3
09-06-2007, 05:38
uh,danas se čak i diplomirani ekonomisti teško zapošljavaju,sve se više traže kuhari,keramičari,zidari,tesari,stolari,bravari.. .recimo,zanimanje za ttrogodišnje smjerove u građevniskoj(tokar,zidar,keramičar,...) je toliko malo da odmah dobiješ stipendiju & smještaj.

da, to sam cuo i to se vidi u nasem drustvu.
ma cvjeta sve vezano uz turizam, povezuje li te samo neka mala karika s turizmom, vec si na konju jer nasa drzava samo ulze u to i nista drugo jer bas i ne vidi svijetlu buducnostu u ne znam...proizvodnji cvijeca

Fencing_LORD
10-06-2007, 15:31
Zna li itko kad su dani otvorenih vrata XVI. gimnazije? ne piše im na sajtu pa se bojim da su prošli

RIPtheREAPER
10-06-2007, 19:09
Moze mi netko nabrojat stvari zbog kojih je Tesla bolja od Končara?
Hvala unaprijed.

pimp
10-06-2007, 19:10
Moze mi netko nabrojat stvari zbog kojih je Tesla bolja od Končara?
Hvala unaprijed.

kažu lakša i ima više pičoka.. ak nisi gej

NiX4tHeG@M3R
10-06-2007, 19:18
ne znam jel baš lakša jer su obadvoje zajebancija na kvadrat :pray:

a pičoka ima više u tesli jer je spojena sa X gimnazijom :D :D :gitara: :friends:

McPingvin_v2.0
10-06-2007, 21:19
Moze mi netko nabrojat stvari zbog kojih je Tesla bolja od Končara?
Hvala unaprijed.
Trebe su kat iznad, nešto lakša.


I to ti je to :)

Bartuc
10-06-2007, 21:30
Tesla je do jaja :D

Iznad je X gimnazija puna pičoka, kad se ide na gablec (u Dionu ili pekaru na picu) onda dolaze i pičoke iz V Gimnazije, i na kraju, kada ideš nazad na sat (okolo zgrade) prolaziš pokraj Arhitektonskih studentica koje nisu bog zna što ali i tamo se nađe neki dobar komad :D

PS: Ako dolaziš u školu sa Mažuranca, onda ti je na putu još jedna ženska škola nasuprot V Gimnazije... uf što sam volio pješice od Mažuranca ići na nastavu... makar mi bus stane drito kraj Tesle (Voltino-Mažuranac) :D

PPS: Kad imaš TZK po ljeti, onda imaš barem nastavu u isto doba kada su pičoke iz X i V gimnazije na terenu i trče krugove/50/100 metara... ajme koj pogled :pray:

10-06-2007, 22:20
Tesla je do jaja :D

Iznad je X gimnazija puna pičoka, kad se ide na gablec (u Dionu ili pekaru na picu) onda dolaze i pičoke iz V Gimnazije, i na kraju, kada ideš nazad na sat (okolo zgrade) prolaziš pokraj Arhitektonskih studentica koje nisu bog zna što ali i tamo se nađe neki dobar komad :D

PS: Ako dolaziš u školu sa Mažuranca, onda ti je na putu još jedna ženska škola nasuprot V Gimnazije... uf što sam volio pješice od Mažuranca ići na nastavu... makar mi bus stane drito kraj Tesle (Voltino-Mažuranac) :D

PPS: Kad imaš TZK po ljeti, onda imaš barem nastavu u isto doba kada su pičoke iz X i V gimnazije na terenu i trče krugove/50/100 metara... ajme koj pogled :pray:


BARTUC sto si ti napaljen covjece :)

10-06-2007, 22:20
meni je zavrsila nastava.

McPingvin_v2.0
10-06-2007, 22:33
i to nisi mogao sročiti u jednome postu...

:pray:

Bartuc
10-06-2007, 22:58
BARTUC sto si ti napaljen covjece :)

:D Nisam napaljen, ja sam realan :D

Takvi smo ti mi muški, mislimo samo na dvije stvari... Sex & Gaming :thumbs2:

RIPtheREAPER
11-06-2007, 13:59
Dali KOnčar daje neke stipendije najboljim dacima i dali ako se upisem u Koncar(skola) imam neku prednost pri zaposljavanju u Končar ?

McPingvin_v2.0
11-06-2007, 19:33
Reaper, za stipendije ne znam, ali mogu pitati pošto sutra vjerojatno idem kod ravnatelja...

Prednost pri zapošljavanju u Končar inem-u? Ako završiš CISCO imaš prednost zapošljavanja SVUGDJE :)

cmeljo22
11-06-2007, 20:04
ekonomska skola-

preporuka: ne
moze li se trpiti: da, ali poludite (ja sam tek 3. raz a vec ludim, bojim se 4)
da li mozete dalje s tom skolom na faks: da
da li imate neku struku kada zavrsite ekonomsku: da

preporuka - idite ako zelite imati dobru buducnost (sa slomljenim zifcima i psihijatrima svaki tjedan poslije zavrsenog skolovanja)

mozda zbog knjigovodstva i ostalih ali meni je ok istina jede ti zivce ali bez problema rasturim ^^ prolazim s 4 a nista ne ucim 3,7 FTW

Bartuc
11-06-2007, 21:07
Ako završiš CISCO imaš prednost zapošljavanja SVUGDJE :)

Taj CISCO je do jaja u Končaru... ne znam da li to vrijedi za srednjoškolce ali mi sa TVZ-a plačamo CISCO oko 3000 kuna (pošto je u sklopu našega Faxa) dok svi drugi plačaju nešto više od 7000 kuna!

Više od duplo jeftinije!

POSA
11-06-2007, 21:09
pa to je fenomenalno ako je toliko sniženje. inače planiram na tvz i reci jel se isplati na taj faks?

McPingvin_v2.0
11-06-2007, 21:15
inače cisco je cca 200kn u končaru ;)

D.E.M.O.
11-06-2007, 21:22
emsa ftw :D

Bartuc
11-06-2007, 21:29
inače cisco je cca 200kn u končaru ;)

:rotfl: To nije taj Cisco :rotfl:

Inaće ti Cisco dođe kao još jedan dodatan Fax... čak je jača ta diploma od one sa TVZ-a :D

Ti valjda pričaš o nekom kratkom tečaju... pravi Cisco traje par semestara i skup je ko suho zlato!

U trečoj godini bum išao na to!

@Posa... OK je fax! Ali ako imaš uvjeta idi na FER ili FSB jerbo oni danas nose sve poslove!

EDIT: @Pingać, evo ti cijenikS-> http://www.edunet.hr/cisco/cijene/1

11-06-2007, 21:42
BARTUC sto si ti napaljen covjece :)

:D Nisam napaljen, ja sam realan :D

Takvi smo ti mi muški, mislimo samo na dvije stvari... Sex & Gaming :thumbs2:


u mom slucaju sex i motori. :)

McPingvin_v2.0
11-06-2007, 21:51
Bartuc, pitaj Boza nek ti objasni detalje... CISCO u končaru traje dvije školske godine, a to su 4 semestra ko se ne varam...

;)

Bartuc
11-06-2007, 22:01
Bartuc, pitaj Boza nek ti objasni detalje... CISCO u končaru traje dvije školske godine, a to su 4 semestra ko se ne varam...

;)

Ajd mi onda tu cijenu objasni... To je valjda rata 200 kuna na par godina :D

Nemre nekaj kaj dođe (po onom cijenuku) 5000 kuna (za studente - najniža cijena), doć u srednjoj 200 kuna!

PS: Daj mi dokaz da toliko dođe... mam se idem prebacit sa faxa u srednju školu :D

McPingvin_v2.0
11-06-2007, 22:25
plaćamo samo cijenu testova... ne predavanja :)

RIPtheREAPER
12-06-2007, 19:23
Jebo vas, kaj je tesko pogledat na njihovoj stranici:

http://public.carnet.hr/el_skola/cisco.htm

Madox
12-06-2007, 20:30
Ja sam mislio na TVZ ali cu ici u osijeku na njihov neki fax

Dj_Morales
13-06-2007, 20:43
ja u pomorskoj imam stipedniju 800kn i zadovoljan sam!!! hehe

Bartuc
13-06-2007, 21:35
ja u pomorskoj imam stipedniju 800kn i zadovoljan sam!!! hehe

I ja imam stipendiju od 800 kuna :D

Od toga mjesečno potrošim možda pola, a ostalo mi je crne dane :roll:

NiX4tHeG@M3R
01-07-2007, 21:34
Sutra swima GL & HF na upsima i želim da se upišete u srednju koju ste odabrali :pray:

omfgnoob1
01-07-2007, 21:54
Hvala ja se nadam da upadam u MIOC-a

Simon the Dreamer
01-07-2007, 21:56
U Zagrebački MIOC?
Ajd, drago mi je... još jedan miočan...

Clutch
01-07-2007, 22:19
Graditeljsko tehnička stižem punom snagom! :gitara:

omfgnoob1
01-07-2007, 23:17
U Zagrebački MIOC?
Ajd, drago mi je... još jedan miočan...

Splitski ali nvm. :)

Fenrir
02-07-2007, 08:13
Lol, ja sam prije mislio da se svi idu upisivat u ovaj zagrebački MIOC, ispada da toga ima u svakom većem gradu :D

Sonic_Moronic
02-07-2007, 09:26
Danas sam se išao prijaviti za elektrotehničku - tehničara za računalstvo. Imam 41 bod, valjda ću proći.

Maloki
02-07-2007, 10:02
A jeste vidjeli u novinama koje novo zanimanje imaju u planu uvesti? Tehnicar za izradu racunalnih igara. Bilo jucer nes o skolama u Jutarnjem pa sam vidio to...

Simon the Dreamer
02-07-2007, 10:10
A jeste vidjeli u novinama koje novo zanimanje imaju u planu uvesti? Tehnicar za izradu racunalnih igara. Bilo jucer nes o skolama u Jutarnjem pa sam vidio to...
Baš me zanima kak će to zgledat...

Dreadlock
02-07-2007, 10:11
Ajd kad se upisete recite gdje ste se upisali :D

RIPtheREAPER
02-07-2007, 10:27
Koncar, tehnicar za racunalstvo, imam 44 boda a treba 42.

Jedna zena iz komisije mi je rekla da cu sigurno upast jer nikada nije bila tolika guzva da su morali izbaciti te koji su malo iznad praga.

Arbiter of Change
02-07-2007, 10:29
A jeste vidjeli u novinama koje novo zanimanje imaju u planu uvesti? Tehnicar za izradu racunalnih igara. Bilo jucer nes o skolama u Jutarnjem pa sam vidio to...
Baš me zanima kak će to zgledat...

Uvalit će ti lemljenje i elektrotehniku, eto kako.

Sterpo
02-07-2007, 10:59
ne zaboravi turpijanje :wink:

Maloki
02-07-2007, 11:02
i smirglanje :pray:

pimp
02-07-2007, 11:31
Koncar, tehnicar za racunalstvo, imam 44 boda a treba 42.

Jedna zena iz komisije mi je rekla da cu sigurno upast jer nikada nije bila tolika guzva da su morali izbaciti te koji su malo iznad praga.

wtf je ovo?
u sisku za tehnicara za racunalstvo prag je 50 bodova-a svi vecinom imaju po 60 pa navise , teze je upast za racunalca nego u gimnaziju
jesi li ti siguran da treba 42 boda za racunalstvo?

NiX4tHeG@M3R
02-07-2007, 11:37
yep

u tesli treba 45 a u ruđeru 44

McPingvin_v2.0
02-07-2007, 11:47
i piljenje željeza

Clutch
02-07-2007, 11:47
Evo ja danas otisao u graditeljsku i vratio se s osmjehom na licu :) jer imam 48 bodova a potrebno je 42 sad cekam do sutra pa da vidim jesam li usao ili ne! :cry:

Dreadlock
02-07-2007, 11:48
Evo ja danas otisao u graditelsku i vratio se s osmjehom na licu :) jer imam 48 bodova a potrebno je 42 sad cekam do sutra pa da vidim jesam li usao ili ne! :cry:

upadas...

Clutch
02-07-2007, 11:50
Nisam bas siguran jer sam vidio na papiru da ima mnogo isto dobrih ucenika

kak ti znas da upadam :?

Dreadlock
02-07-2007, 11:51
Nisam bas siguran jer sam vidio na papiru da ima mnogo isto dobrih ucenika

kak ti znas da upadam :?

jer imas dovoljno bodova...i previse.Ak skola prima oko 100 ucenika il vise (neznam koliko prima),a ti imas i vise nego je potrebno- valjda upadas...

Clutch
02-07-2007, 11:52
Dobro jos bolje za mene :friends:

Dreadlock
02-07-2007, 11:54
Dobro jos bolje za mene :friends:

mislim,samo sam se sjetio kak je bilo meni...Isto sam tak cekao da vidim hocu li upast,a imao sam taman bodova...i upao sam :D

Clutch
02-07-2007, 12:00
mislim,samo sam se sjetio kak je bilo meni...Isto sam tak cekao da vidim hocu li upast,a imao sam taman bodova...i upao sam :D

I upao si gdje?

Dreadlock
02-07-2007, 12:00
mislim,samo sam se sjetio kak je bilo meni...Isto sam tak cekao da vidim hocu li upast,a imao sam taman bodova...i upao sam :D

I upao si gdje?


nije bitno... :D:D

McPingvin_v2.0
02-07-2007, 12:02
daj daj, reci, želim znat di su nesretnici koji znaju domagojev lik i (ne)djelo :)

Clutch
02-07-2007, 12:02
Ni nije bitno glavno da si upo :toilet:

Dreadlock
02-07-2007, 12:03
Ni nije bitno glavno da si upo :toilet:

hehe...tocno to! :D :D

@Pingvin
ja sam ti sad far far away od domagoja ! :D:D

suljo
02-07-2007, 12:04
:D ja ću upast u teslinu prag je bio 40 bodova :D a ja imam 41

RIPtheREAPER
02-07-2007, 13:09
yep

u tesli treba 45 a u ruđeru 44

tesla nema tehnicara za racunalstvo, jedino mozes kasnije uzet neke izborne predmete koji spadaju u program tehnicara za racunalstvo.
tesla ima samo elektrotehnicara i strojarskog tehnicara koliko sam shvatio.

Mahadeva
02-07-2007, 13:11
Elektrotehnicar - Informatika i Racunalstvno...

al ispred Tesle je naljepsi grb... :pray:

Stryder
02-07-2007, 15:07
danas na upisu u emši u osijeku trebalo 48bodova za Tehnčara za računalstvo i za elektrotehničara isto 48bodova...upisao sam tehničara za računalstvo...imam 58bodova :D

NiX4tHeG@M3R
02-07-2007, 18:52
yep

u tesli treba 45 a u ruđeru 44

tesla nema tehnicara za racunalstvo, jedino mozes kasnije uzet neke izborne predmete koji spadaju u program tehnicara za racunalstvo.
tesla ima samo elektrotehnicara i strojarskog tehnicara koliko sam shvatio.



Tesla ELEKTROTEHNIČAR - INFORMATIKA I RAČUNALSTVO 45 bodova

Ruđer - Tehničar za računalstvo - 44 bodova

suljo
02-07-2007, 19:51
Elektrotehnicar - Informatika i Racunalstvno...

al ispred Tesle je naljepsi grb... :pray:
Imaš pravo :D to je jedno od nekoliko dobrih stvari u teslinoj.

omfgnoob1
02-07-2007, 20:53
Meni su rekli da upadam u MIOC-a jeeee :roll:

RIPtheREAPER
02-07-2007, 20:56
Tesla ELEKTROTEHNIČAR - INFORMATIKA I RAČUNALSTVO 45 bodova

Ruđer - Tehničar za računalstvo - 44 bodova

Ali kada zavrsis Teslu ti si elektrotehnicar?

Mahadeva
02-07-2007, 22:12
Imaš pravo :D to je jedno od nekoliko dobrih stvari u teslinoj.

http://img126.imageshack.us/img126/9379/dinamoteslass9.th.jpg (http://img126.imageshack.us/my.php?image=dinamoteslass9.jpg)

NiX4tHeG@M3R
02-07-2007, 22:14
Imaš pravo :D to je jedno od nekoliko dobrih stvari u teslinoj.

http://img126.imageshack.us/img126/9379/dinamoteslass9.th.jpg (http://img126.imageshack.us/my.php?image=dinamoteslass9.jpg)

to se traži ekipo , kolko vas ide u teslu da znam , da odem na kavu itd.

danas sa bio u tesli mislim frendu koji je 3 razred dao papire , već sam upisan , al žao mi je kada vidim kolko opušaka i pljuvačka ima na tom grub ja bi to ogradio

al grb je prejeben :pray:






Tesla ELEKTROTEHNIČAR - INFORMATIKA I RAČUNALSTVO 45 bodova

Ruđer - Tehničar za računalstvo - 44 bodova

Ali kada zavrsis Teslu ti si elektrotehnicar?



ma to ti je iasti kurac tehničar elektrotehničar

Mahadeva
02-07-2007, 22:17
a jbg, to je tesla mora biti opusaka i pljuvacki...sva sreca da nema i razbijenog stakla... :D

Bartuc
02-07-2007, 22:25
Jebeno izgleda grb... Šteta kaj nije bilo toga kad sam ja išel u srednju :( Kolko su farbe potrošili za to :D

Lord Jambrek
02-07-2007, 22:29
Ja sam se isto začudio grbu kada sam ga bio ugledao prošli četvrtak, pre dobar je.

Sterpo
03-07-2007, 10:52
yep

u tesli treba 45 a u ruđeru 44

kod nas je bodovni prag 36 za računalstvo

Zica
03-07-2007, 11:04
A ja idem u gimnaziju u Crikvenici, imam 52 boda i upadam.

Bartuc
03-07-2007, 11:07
U Teslu mislim da ne primaju ispod 49 bodova! Tak je bar bilo kad sam se ja upisivao! Istina prag je tada bio 46 ako se ne varam ali je navala bila tolika da je upalo svega dvadesetak ljudi sa 49 bodova!

I da, za X. gimnaziju, prag je bio 52 boda ali su primali tek od 56 bodova! I to su radili još jedan extra razred da bi još i njih mogli smjestiti...

Tak da, ne vjerujte pragovima!

Mahadeva
03-07-2007, 11:19
ja sam se prosle godine upisao u Teslu, prag je bio 46 bodova, a u razredu imam ekipu sa 46-47 bodova... tako da se nije problem upisati...

Bartuc
03-07-2007, 12:14
Onda je fakat pala navala :D Ja sam se upisivao prije 6-7 godina, očito se štoša promjenilo :D

NiX4tHeG@M3R
03-07-2007, 13:20
ja sam se prosle godine upisao u Teslu, prag je bio 46 bodova, a u razredu imam ekipu sa 46-47 bodova... tako da se nije problem upisati...

Jobte pa pita ko ide u teslu niko se nejavlja jebote :D

Fencing_LORD
03-07-2007, 15:33
Prijavio sam se u XVI. gimnaziju sa 62 boda. Kažu da imam 110 postotan upad! :D

YAY!!!

Fenrir
03-07-2007, 15:42
Prijavio sam se u XVI. gimnaziju sa 62 boda. Kažu da imam 110 postotan upad! :D

YAY!!!

Ja sam se prijavio u NKG sa 25 bodova, valjda će biti dosta :wink:

Bartuc
03-07-2007, 15:53
Prijavio sam se u XVI. gimnaziju sa 62 boda. Kažu da imam 110 postotan upad! :D

YAY!!!

Ja sam se prijavio u NKG sa 25 bodova, valjda će biti dosta :wink:

Kaj je to NKG i na koju foru imaš samo 25 bodova?

McPingvin_v2.0
03-07-2007, 15:54
NKG= Neću Krast Gablec
Ili Nadbiskupska GImnazija Zagreb, i mislim da je typo, htio je napisati 52 :)

Fenrir
03-07-2007, 17:09
NKG= Neću Krast Gablec
Ili Nadbiskupska GImnazija Zagreb, i mislim da je typo, htio je napisati 52 :)

Nije, bulaznim, oču biti što uvjerljiviji za članak 4 ,5 , 6, 7 itd. Ulazim u školu na osnovu mentalnog poremećaja, shizofrenije. Kad su me pitali zašto hoću u tu školu, valjao sam se po podu i vikao: Pauci su ušli u moje tijelo, spašavajte živote, pojest će vam pamćenje!!!!
<zajebancija>

Nije, imam 58 bodova, rekli su da vjerojatno upadam, al sutra ću saznat za sigurno...

Simon the Dreamer
03-07-2007, 18:10
Prijavio sam se u XVI. gimnaziju sa 62 boda. Kažu da imam 110 postotan upad! :D

YAY!!!
Jezična je za cuuuureeeee.
Budeš me upozno sa par frendica, ja tamo u križanićevu često navratim...

NiX4tHeG@M3R
03-07-2007, 19:09
navrati i u klaćievu malo do mene pa ćemo naprawiti masovnu tučnjavu protiv MIOC-a the geekova :pray:

RIPtheREAPER
03-07-2007, 20:54
Prijavio sam se u XVI. gimnaziju sa 62 boda. Kažu da imam 110 postotan upad! :D

YAY!!!

Moja frendica ide tamo.
I njezina frendica.

Fencing_LORD
03-07-2007, 21:33
Prijavio sam se u XVI. gimnaziju sa 62 boda. Kažu da imam 110 postotan upad! :D

YAY!!!

Moja frendica ide tamo.
I njezina frendica.


:rotfl:

Što se tiče onih komentara da su jezične za cure i za pedere, ja na to gledam ovako: 30cura na jednog dečka(mene :D )! ne vidim ništa homoseksualno u tome... :fof:

Dreamer Deceiver
03-07-2007, 21:36
[quote="Fencing_LORD":1f1oe3wv]Prijavio sam se u XVI. gimnaziju sa 62 boda. Kažu da imam 110 postotan upad! :D

YAY!!!

Moja frendica ide tamo.
I njezina frendica.


:rotfl:

Što se tiče onih komentara da su jezične za cure i za pedere, ja na to gledam ovako: 30cura na jednog dečka(mene :D )! ne vidim ništa homoseksualno u tome... :fof:[/quote:1f1oe3wv]

vidjet cemo za par godina kad te budemo vidjeli u rozoj uskoj majici i uskim traperima ( neznam zašto, ali taj opis me posjetio na Dickinsona u spotu Holy SMoke )

Mahadeva
03-07-2007, 22:02
navrati i u klaćievu malo do mene pa ćemo naprawiti masovnu tučnjavu protiv MIOC-a the geekova :pray:

sta masovnu tucnjavu? Protiv koga se tamo imas tuc, mozda njih 50, protiv dvojce iz tesle (mislim da i to nebi bilo posteno) :rotfl:

Fencing_LORD
03-07-2007, 22:03
[quote="Fencing_LORD":2f3bfex2]Prijavio sam se u XVI. gimnaziju sa 62 boda. Kažu da imam 110 postotan upad! :D

YAY!!!

Moja frendica ide tamo.
I njezina frendica.


:rotfl:

Što se tiče onih komentara da su jezične za cure i za pedere, ja na to gledam ovako: 30cura na jednog dečka(mene :D )! ne vidim ništa homoseksualno u tome... :fof:

vidjet cemo za par godina kad te budemo vidjeli u rozoj uskoj majici i uskim traperima ( neznam zašto, ali taj opis me posjetio na Dickinsona u spotu Holy SMoke )[/quote:2f3bfex2]

hehe, lol

RIPtheREAPER
03-07-2007, 22:17
A to moja frendica od moje frendice je predobra.


Bas si pizda fencing...

Simon the Dreamer
03-07-2007, 22:19
navrati i u klaćievu malo do mene pa ćemo naprawiti masovnu tučnjavu protiv MIOC-a the geekova :pray:
Hahahahahahahahahaha.

RIPtheREAPER
03-07-2007, 22:31
Sljedeca scena:
*Drimr mlati Nixa boxerom po glavi dok ostali otkazuju fight*
*Drimr pogleda oko sebe i skuzi da od fighta nista*
*Ostavlja Nixa i njegovu smrskanu facu da su opere ne kisi koja je uskoro preplavila mjesto dogadanja*


PS: jel taj "hahahahahhahaha" znacio nesto poput toga drimr?

Simon the Dreamer
03-07-2007, 22:33
Sljedeca scena:
*Drimr mlati Nixa boxerom po glavi dok ostali otkazuju fight*
*Drimr pogleda oko sebe i skuzi da od fighta nista*
*Ostavlja Nixa i njegovu smrskanu facu da su opere ne kisi koja je uskoro preplavila mjesto dogadanja*


PS: jel taj "hahahahahhahaha" znacio nesto poput toga drimr?
Haha, tako nekako.
Ma općenito Nixin lik i djelo je hilariozan, ko iz filmova, kad ga malo ovako bolje čuješ.

Bartuc
03-07-2007, 22:44
Meni Nixa zvući ko Joe Pesci... mali brbljavi koji nebi niti muhu zgazio jer je duboko u srcu prava dobričina (čitaj - papak) :D

To ti je ono, pas koji laje ne grize :nonono:

v4MP1r3
04-07-2007, 08:15
OPOMENA SVIMA



BEZ OFFTOPIC-A

Fenrir
04-07-2007, 08:28
Fakjea, primili su me u NKG sa 58 bodova, odmah sam danas i upisan http://freeyarmind.com/board/Smileys//My/badgerslayer.gif

RIPtheREAPER
04-07-2007, 09:59
Etika ili vjeronauk?

Simon the Dreamer
04-07-2007, 10:07
Jel uopće imaju etiku u Nadbiskupskoj?

RIPtheREAPER
04-07-2007, 10:08
Upisao sam se u koncar.
:roll:

Fenrir
04-07-2007, 11:08
Jel uopće imaju etiku u Nadbiskupskoj?

Ne, a i ne bi imalo smisla sa obzirom na školu.
Ti ideš u MIOC, jel tako, kolko vi morate učit jezika?

Simon the Dreamer
04-07-2007, 11:25
Jel uopće imaju etiku u Nadbiskupskoj?

Ne, a i ne bi imalo smisla sa obzirom na školu.
Ti ideš u MIOC, jel tako, kolko vi morate učit jezika?
Hm, imaš onaj A smjer sa dodatnim jezikom - njemačkim, a i prva dva razreda imamo latinski, tak da 3 jezika, dok B smjer nema njemački, pa su njima samo 2, odnosno kasnije ode latinski...

Fenrir
04-07-2007, 11:30
[quote="Sajmon Drimr":2rxibqqd]Jel uopće imaju etiku u Nadbiskupskoj?

Ne, a i ne bi imalo smisla sa obzirom na školu.
Ti ideš u MIOC, jel tako, kolko vi morate učit jezika?
Hm, imaš onaj A smjer sa dodatnim jezikom - njemačkim, a i prva dva razreda imamo latinski, tak da 3 jezika, dok B smjer nema njemački, pa su njima samo 2, odnosno kasnije ode latinski...[/quote:2rxibqqd]

Ja imam sve 4 godine latinski, grčki, engleski i njemački :hangin:

Simon the Dreamer
04-07-2007, 11:31
[quote="Sajmon Drimr":1fs2paat]Jel uopće imaju etiku u Nadbiskupskoj?

Ne, a i ne bi imalo smisla sa obzirom na školu.
Ti ideš u MIOC, jel tako, kolko vi morate učit jezika?
Hm, imaš onaj A smjer sa dodatnim jezikom - njemačkim, a i prva dva razreda imamo latinski, tak da 3 jezika, dok B smjer nema njemački, pa su njima samo 2, odnosno kasnije ode latinski...

Ja imam sve 4 godine latinski, grčki, engleski i njemački :hangin:[/quote:1fs2paat]
Hahaha, uživaj.

Jesam ikad reko da sam jedno vrijeme stvarno razmatrao mogućnost odlaska u sjemenište, al na kraju je MIOC ipak prevladao...

Fenrir
04-07-2007, 11:35
Ja sa 58 bodova ionako ne bi upao u MIOC, eda, to nije sjemenište, ja i no sex 4eva, jea rajt :D

Simon the Dreamer
04-07-2007, 14:07
Ma znam da nije, samo me asociralo, pa sam htio spomenuti.

NiX4tHeG@M3R
04-07-2007, 14:25
OMG Boxerom ?

Haha , stavrno izumire borba sa šakama !


Sajmon ti ideš u MIOC kaj ne ? Ili je to Kiklop , vas dovje uvijek mijenjam

Bartuc di živiš


http://biografie.leonardo.it/img/bio/j/Joe_Pesci.jpg

Ripeer šteta kaj nejdeš u Teslu , baš bih te htio upoznati

McPingvin_v2.0
04-07-2007, 14:25
Sajmon ti ideš u MIOC kaj ne ? Ili je to Kiklop , vas dovje uvijek mijenjam
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )

NiX4tHeG@M3R
04-07-2007, 14:27
[quote="NiX4tHeG@M3R":1ngvhfdy]Sajmon ti ideš u MIOC kaj ne ? Ili je to Kiklop , vas dovje uvijek mijenjam
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )[/quote:1ngvhfdy]

sry htio sam napisati DVOJE *

nme zanima me , jer brijem da je on MIOC spominjao , ma ne sjećam se !
Ili je to Kiklop

EDIT : Imam neki osjećaj da sam se gadno zajebao

RIPtheREAPER
04-07-2007, 14:36
ja tebe nebi htio upoznati nixa, previse te se bojim.
kukavica sam

:(

Simon the Dreamer
04-07-2007, 14:37
[quote="McPingvin_v2.0":320jjuwe][quote="NiX4tHeG@M3R":320jjuwe]Sajmon ti ideš u MIOC kaj ne ? Ili je to Kiklop , vas dovje uvijek mijenjam
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )[/quote:320jjuwe]

sry htio sam napisati DVOJE *

nme zanima me , jer brijem da je on MIOC spominjao , ma ne sjećam se !
Ili je to Kiklop

EDIT : Imam neki osjećaj da sam se gadno zajebao[/quote:320jjuwe]
Da, idem u mioc, pito si me jel znam tvog buraza...

m777
04-07-2007, 14:42
[quote="Sajmon Drimr":14gqpnn7]Jel uopće imaju etiku u Nadbiskupskoj?

Ne, a i ne bi imalo smisla sa obzirom na školu.
Ti ideš u MIOC, jel tako, kolko vi morate učit jezika?
Hm, imaš onaj A smjer sa dodatnim jezikom - njemačkim, a i prva dva razreda imamo latinski, tak da 3 jezika, dok B smjer nema njemački, pa su njima samo 2, odnosno kasnije ode latinski...

Ja imam sve 4 godine latinski, grčki, engleski i njemački :hangin:[/quote:14gqpnn7]
Ja bi to. :(

RIPtheREAPER
04-07-2007, 16:21
U koncar su upali svi koji su se prijavili.
:o

Fenrir
04-07-2007, 16:28
@ m777 A di ti ideš?

McPingvin_v2.0
04-07-2007, 16:28
U koncar su upali svi koji su se prijavili.
:o
Štase čudiš, tako je uvjek :)

m777
04-07-2007, 17:32
@ m777 A di ti ideš?
Gimnazija Čakovec... mda...
Dva jezika (engleski i njemački) + prve dvije godine latinski...
No more latin for me... šmrc...

Clutch
04-07-2007, 17:47
Ja ovo nemogu vjerovat dođem do škole u 1 da vidim jesam primljen
I nista nema rezultata pitam portira on"Ne nismo mi to još stigli napraviti ali cemo staviti najkasnije do 2" ja sad gledam i kažem ja necu cekati i kaze on opet "imati ce te rezultate na internetu"ja dodem doma oko 2 i 30 i gledam na internet ništa nema nikakvog rezultata pogledam opet u 4 ništa :-x i evo sad opet pogledam i ništa :-x sve druge škole objave rezultate sam ova mora bit specijalna! Ma gamd jedna mogao bi ih sve zaklat :twisted:
I sutra upisi a ja neznam jesam upo ili ne :-x

NiX4tHeG@M3R
04-07-2007, 17:54
Sajmon koji si ti razred

Simon the Dreamer
04-07-2007, 18:57
Treći.
Clutch, nisam pratio, o kojoj se školi radi?

Clutch
04-07-2007, 19:09
Graditeljska

I još uvijek nema rezultata znači neznam jesam li primljen ili ne

Ma treba to sve Zaklat :twisted: gamad jedna kakve budale to mogu napravit :-x

Fenrir
04-07-2007, 19:12
@ Gimnazijalci
Jel sve gimnazije imaju psihologiju, i kolko godina se predaje, kod mene je samo 3. i 4. razred, a najjebeniji predmet :?

Stryder
04-07-2007, 19:22
Primljen sam za tehničara za računalstvo........ :D yupii

NiX4tHeG@M3R
04-07-2007, 19:41
Primljen sam za tehničara za računalstvo........ :D yupii

u školi :::? ? ??

Stryder
04-07-2007, 20:00
Primljen sam za tehničara za računalstvo........ :D yupii

u školi :::? ? ??


da...na 7.sam mjestu

m777
04-07-2007, 20:14
Primljen sam za tehničara za računalstvo........ :D yupii

u školi :::? ? ??


da...na 7.sam mjestu
:rotfl:

@Fenrir - Kod nas je u 2. i 3. razredu...

Paran0a
04-07-2007, 20:18
Primljen sam za tehničara za računalstvo........ :D yupii

u školi :::? ? ??


da...na 7.sam mjestu
Koja skola i kolko si bodova imao?

Stryder
04-07-2007, 20:25
[quote=player01]Primljen sam za tehničara za računalstvo........ :D yupii

u školi :::? ? ??


da...na 7.sam mjestu
Koja skola i kolko si bodova imao?[/quote:1zpj38f9]

emša imao sam 58 bodova...trebalo je 48

suljo
04-07-2007, 21:29
yeeeee primljen sam u teslu za elektrotehničara elektroenergetika/informatika :D a imao sam 41 bod a prag je bio 40 :D

Simon the Dreamer
04-07-2007, 21:36
@ Gimnazijalci
Jel sve gimnazije imaju psihologiju, i kolko godina se predaje, kod mene je samo 3. i 4. razred, a najjebeniji predmet :?
Imaju sve, a neke 1 neke 2 godine, i nije tako zanimljiva ko što ti se možda čini. To ovisi o profesoru, čujem da Druga Gimnazija ima sjajnu profu psihologije.

NiX4tHeG@M3R
04-07-2007, 21:38
[quote=player01]Primljen sam za tehničara za računalstvo........ :D yupii

u školi :::? ? ??


da...na 7.sam mjestu
Koja skola i kolko si bodova imao?

emša imao sam 58 bodova...trebalo je 48[/quote:1v51gn8p]

OMG PA JA SAM TE PITAO PA SADA OVAJ ČOVJEK PA SWI U KOJU ŠKOLU SAI UPAO

Fenrir
04-07-2007, 21:38
@ Gimnazijalci
Jel sve gimnazije imaju psihologiju, i kolko godina se predaje, kod mene je samo 3. i 4. razred, a najjebeniji predmet :?
Imaju sve, a neke 1 neke 2 godine, i nije tako zanimljiva ko što ti se možda čini. To ovisi o profesoru, čujem da Druga Gimnazija ima sjajnu profu psihologije.

Znam da dosta ovisi o profi, ali frend mi je dao da pogledam udžbenik iz psihologije za 3. razred, knjiga je ful zanimljiva.
A i mislim studirati poslije psihologiju...

EDIT:

@ Nikša
Plz, nemoj radit piramide i sjebat sasvim dobru i zanimljivu temu,kk...

Simon the Dreamer
04-07-2007, 21:42
[quote="NiX4tHeG@M3R":1a2nguel][quote=player01]Primljen sam za tehničara za računalstvo........ :D yupii

u školi :::? ? ??


da...na 7.sam mjestu
Koja skola i kolko si bodova imao?

emša imao sam 58 bodova...trebalo je 48[/quote:1a2nguel]

OMG PA JA SAM TE PITAO PA SADA OVAJ ČOVJEK PA SWI U KOJU ŠKOLU SAI UPAO[/quote:1a2nguel]
Pa debilu, napisao je "emša imao sam 58 bodova...trebalo je 48", kužiš, EMŠA. Daj se skuliraj...

NiX4tHeG@M3R
04-07-2007, 21:45
ispričavam , se nisam vidio , fenrir ne želim da tema propadne !

sajmon drimir - odbijeni štit vraća ti se debil :|

Mahadeva
05-07-2007, 18:49
prosao sam na popravnom, sada sam sluzbeno 2. razred :friends:

Stryder
05-07-2007, 19:06
prosao sam na popravnom, sada sam sluzbeno 2. razred :friends:

čestitam!!!

Worthaur
06-07-2007, 08:15
prosao sam na popravnom, sada sam sluzbeno 2. razred :friends:
same here samo što sam ja sad 3. :>

ber0
06-07-2007, 08:55
[quote=player01]Primljen sam za tehničara za računalstvo........ :D yupii

u školi :::? ? ??


da...na 7.sam mjestu
Koja skola i kolko si bodova imao?

emša imao sam 58 bodova...trebalo je 48[/quote:2mvogx6r]

i ja sam upo u emšu,12. na listi,računalni tehničar,sa 56 bodova

radeoN
06-07-2007, 09:44
ja upiaso elektrotehniku

Stryder
06-07-2007, 12:11
i ja sam upo u emšu,12. na listi,računalni tehničar,sa 56 bodova

onda čemo ić u isti razred
:)

ber0
06-07-2007, 21:23
i ja sam upo u emšu,12. na listi,računalni tehničar,sa 56 bodova

onda čemo ić u isti razred
:)

imamo cak dvije cure u razredu :)

Bartuc
06-07-2007, 21:56
imamo cak dvije cure u razredu :)

Jel našto liče? Odmah im se počni ulizivati tak da imaš od nekoga bilježnice posuđivati na kraju svake godine :D

Dux
06-07-2007, 22:31
imamo cak dvije cure u razredu :)

Jel našto liče? Odmah im se počni ulizivati tak da imaš od nekoga bilježnice posuđivati na kraju svake godine :D

da samo bilježnice...mmmmm :rotfl:

*Fila*
06-07-2007, 22:36
sad sam ofišl 4.raz tehničara za računalstvo oujeeeaa

ber0
07-07-2007, 08:21
imamo cak dvije cure u razredu :)

Jel našto liče? Odmah im se počni ulizivati tak da imaš od nekoga bilježnice posuđivati na kraju svake godine :D

nisam ih još vidio,1.rujna imamo upoznavanje :)

pimp
07-07-2007, 11:10
evo i ja sam prosao osnove elektrotehnike na prvom roku (jedan od rijetkih) i sad sam official 3.d tehnicar za racunalstvo

nicollinna
23-10-2007, 11:59
bok ljudi zanima me ima li tko iskustva s muzickom srednjom skolom.koliko bodova treba za upis?treba li se prije te skole vec ici u muzicku skolu ako je samo pjevanje?hvala

Carp
24-10-2007, 13:04
mene zanima da li neko ima iskustva sa tehnologijom obrade i montaze? treba mi reci par definicija!

Lord Jambrek
24-10-2007, 14:30
mene zanima da li neko ima iskustva sa tehnologijom obrade i montaze? treba mi reci par definicija!

Obrade i montaže čega?