PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pitanje o wordu



Outmind
05-06-2007, 18:17
Zanima me postoji li neka komanda koja bi automatski poništila sve odlomke, iliti da poništi svaki enter :), tako da imam jedan neprekinuti niz riječi . htio bih recimo nešto ovakvo


bla bla bla bla
bla bla bla bla
bla bla bla bla
bla bla bla bla

U ovo

bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

Ima li tko kakvu ideju?

Outmind
24-08-2009, 21:30
znam da oživljavam 2 godine star topic, ali napokon sam našao riješenje, pa da ga podijelim sa vama:

1. stisnite ctrl + h u wordu da vam se pojavi onaj find and replace meni
2. u rubriku find upišite ^p, a u replace with stavite jedan razmak ili kako vam već odgovara
3. voila, imate jedan neprekinut solidan text!

Viper33
24-08-2009, 21:34
zavisi koji word imas tj koja godina ja znm iam word iz 2007 u onim taskbarovim gore imas jednu ikonu gdje odlucujes koliki je razmak (trebala bi izgledat ko strelica izmedu dvije ravne crte) i napises da je razmak 0.00

Outmind
24-08-2009, 21:56
Nije u tome stvar. Meni je trebao način da razlomljeni tekst koji sadrži poglavlja razgovore i ostalo odvojeno enterom spojim u nprekinuti kontinuirani maksimalno ispunjeni tekst.

Niko Bellic
24-08-2009, 22:05
I za to ti je tribalo dvi godine? :pray: