PDA

Pogledaj cijelu verziju : Obožavamo ga svi - PLES :)



Aerial
04-06-2007, 12:09
Ples.
Omiljen način zabave većine muških adolescenata i gamera.
Nema ništa do te euforije i zabave koja pršti iz nas kad ugledamo plesni podij.

... not :D

Oprostite na gay uvodu, morao sam...
Ehm.. Enivej, pošto većini mužjaka ples predstavlja nešto nad čime se gnušaju (count me in), evo jedna tema koja bi trebala služiti kao uvid u razlog zbog kojeg se posrnuli mužjaci ipak eventualno odluče na tu, njima omraženu socijalnu i/ili tjelesnu aktivnost - ples :)

So... zašto plešete kad se već odlučite na to? Alkohol? Ženke? Volite plesati (brrrr)?

Osobno, dok nemam adekvatnu količinu etanola u krvi, ne mogu plesati... naravno, i kad imam, to nije ples nego groteskno bacanje udova u magli... :rotfl:

(p.s. nek se gejmerice ne naljute što je tema uglavnom za mužjake, ipak one nemaju ovavkih problema, heh...)

Gaas
04-06-2007, 12:35
glaso sam za prvo...ali to ne vrijedi za one klasicne plesove...i ta sranja to nebi ni krenuo plesat da sam ubijen ko zvijer xD
prvo vrijedis amo ako sam na partiju i slusam ono sta svi najvise obozavamo a to je techno :) xD

Neven <R>
04-06-2007, 12:43
Sad što je to ples, meni npr. poskakivanje, micanje kukovima itd. nije ples. Ples je po meni ono što ima definirane korake, i izgleda poprilično graciozno, dakle nešto što sigurno ne možemo vidjet na rock koncertima, techo partyjima i čemu već ne.
To bi prije nazvao njihanje u ritmu. :)

flander
04-06-2007, 12:58
plešem kad mi se da

Madox
04-06-2007, 13:02
kad se nalijem onda plesem lol al kao sto je netko rekao to ne izgleda as kao plesanje.Al ono kad dodes u neku klub nemos sad stajat samo.Jos ako ima neka zenska koja te zanima pa malo snjom itd.
A sto se tice plesanja na partyima.Jedino sto imam reci je LOL
to neznas tko je tezim drogama ( ja se drzim alkohola i na takvim partyima) i svi se bacakaju i nesto svoje izvode :rotfl:

Frky
04-06-2007, 13:15
plešem kad mi se da

... i kad me neka teta zamoli ili kad je ekipa luda

Gaas
04-06-2007, 13:19
kad se nalijem onda plesem lol al kao sto je netko rekao to ne izgleda as kao plesanje.Al ono kad dodes u neku klub nemos sad stajat samo.Jos ako ima neka zenska koja te zanima pa malo snjom itd.
A sto se tice plesanja na partyima.Jedino sto imam reci je LOL
to neznas tko je tezim drogama ( ja se drzim alkohola i na takvim partyima) i svi se bacakaju i nesto svoje izvode :rotfl:

pa da ja ti uglavnom potegnem 1.5kile spida kroz svaku nosnicu i uz to jos me puca zelja za slatkim pa pojedem jos jedno 20 bombona... :yuck:

Sterpo
04-06-2007, 13:35
ne volim plesati pa umjesto mene alkohol pleše :D

mrs.croft
04-06-2007, 13:40
''pleše alkohol,a ne ja''

e to sam htio reć :D

m777
04-06-2007, 13:47
I don't do dancin...

str33t6l0w
04-06-2007, 13:50
''pleše alkohol,a ne ja''

e to sam htio reć :D

ili

"Prijete mi, pa moram plesati" :D

al zaplesem cesto... sa frendicama.. zenskom... jbg.. mora se :D

a na partyima uvijek plešem (techno partyi) ali nikad pod drogama (uvijek pod utjecajem alkohola :D)

Dreadlock
04-06-2007, 13:58
ja plesem kad se atmosfera malo zagrije i kad se svi opuste...bez alkohola i ostalog...

McPingvin_v2.0
04-06-2007, 14:03
Valcer, cha-cha-cha, polka, tango... i pogo na koncertima :)

Rocchiro
04-06-2007, 14:32
ne baš,ko voli nek pleše,nije to za mene.bolje je gledati komade dok plešu

Simon the Dreamer
04-06-2007, 14:43
Jadno plešem.

Dreamer Deceiver
04-06-2007, 15:01
ne baš,ko voli nek pleše,nije to za mene.bolje je gledati komade dok plešu

također, nisam baš fan plesanja, a što se tiče onoga u disku ono meni nije plesanje.

dugi
04-06-2007, 15:18
Plesao sam jedino na vlastitoj svadbi ,nikada prije i nikada poslije.Mislim da vise nikada i necu zaplesati.Najgluplji moguci oblik "zabave".Po meni jedino ima smisla ako se ides upucavati komadu pa uletis u nekakav stiskavac.To je ok,ali ples poput dvokoraka ili slicno :toilet:

K4ciga
04-06-2007, 15:27
nikada nisam plesao a ni (vjerojatno) nikada ni neću :D to treba biti jedna j@@@@ko dobra ženska da zbog nje idem na tečajeve plesa :P

Tri66a
04-06-2007, 15:32
Ljudi moji, pa tko kod vas drži šank da ne padne..... :D
Šala,uglavnom plešem kada se malo nalijem a nekada mi jednostavno dođe pa i trijezan "bacim čagicu". Ma sve je to OK, nije nitko rekao da moraš biti dobar plesač....
Inače, najjače mi je bilo kada su nam na maturalnoj zabavi rekli:
-"Plesati ćete engleski valcer"
-Svi muški u razredu-"Šta ih ima više??"

MTF*
04-06-2007, 16:21
ne baš,ko voli nek pleše,nije to za mene.bolje je gledati komade dok plešu

signed...

Aerial
04-06-2007, 16:24
ne baš,ko voli nek pleše,nije to za mene.bolje je gledati komade dok plešu

I onda dođe neki nabildani seljak u uskoj majici i pokupi komada :twisted: :)

Rocchiro
04-06-2007, 17:25
ne baš,ko voli nek pleše,nije to za mene.bolje je gledati komade dok plešu

I onda dođe neki nabildani seljak u uskoj majici i pokupi komada :twisted: :)

jebiga,onda seljak vodi 1:0 :rotfl:

ROCCO_GRANDE
04-06-2007, 17:30
Ponekad je stvarno problem probiti se do šanka i naručiti cugu od svih tih tipova koji se panično boje malo razbacati u ritmu po podiju. Da sam žensko, moju bi pažnju sigurno prije privukli oni koji suvereno vladaju plesnim podijem.

Prince-Artas
04-06-2007, 18:27
''pleše alkohol,a ne ja''

e to sam htio reć :D

kod mene ista situacija, baš nedavno na maturalnoj "plesao" valcer, isuse bože na šta će to ličit na dvdu
kad ne popijem pa idem plesat malo sam ukočen

D.E.M.O.
04-06-2007, 19:09
imam 2 lijeve, a obje drvene

dugi
04-06-2007, 19:11
Ha,ha izgleda da su vecina gamera papci kakav sam i sam :rotfl:

MTF*
04-06-2007, 19:15
mrsko mi plesat...glupo se osjecam... -.-"
nemam ideje kaj da radim... :rotfl:
nije to za mene...

McPingvin_v2.0
04-06-2007, 19:16
Ja nisam papak, samo papučar :/

dugi
04-06-2007, 19:18
Ja nisam papak, samo papučar :/

to ti je jos jadnije nego biti papak :)

Voldemort
04-06-2007, 19:20
Za mene je ples doc na neki grezi koncert i onda bangat 2 sata dok mi se vrat ne opusti i ne skljokam se na pod.Naravno prije se treba dobro napit! :)

Paran0a
04-06-2007, 19:23
plesem ko kokos koja ce upravo crknut..
uopce nemam talenta i zato ga se klonim..

omfgnoob1
04-06-2007, 19:53
Ja plesem kad sam sretan ali trebam bas biti uber sretan i pocet cu chagat 100 na sat :rotfl: , dok mi netko ne kaze da parim kreten pa se malo smirim , a inace kad odem na koncert pa me ponese atmosfera ali to nije ples nego cisto gazenje :killyou:

omfgnoob1
04-06-2007, 19:53
Ja plesem kad sam sretan ali trebam bas biti uber sretan i pocet cu chagat 100 na sat :rotfl: , dok mi netko ne kaze da parim kreten pa se malo smirim , a inace kad odem na koncert pa me ponese atmosfera ali to nije ples nego cisto gazenje :roll:

EDIT: Sry na double postu :wink:

McPingvin_v2.0
04-06-2007, 19:54
to ti je jos jadnije nego biti papak :)
vjeruj mi, nije :)

Madox
04-06-2007, 20:36
ja sam isto imao takav problem prije.Onak dodem u disco svi plesu a ja za sank i neodvajam se.Bas m eonak bilo bruka plesat :cry:
A onda sam se opustio,cuga malo uhvatila i poceo dancat.
Stvarno je mutavo izac negdje van i onda stajat sa strane ;)

spidEY
04-06-2007, 20:44
I dont dance.SNije to za mene. :)

Lord Jambrek
04-06-2007, 21:01
Kakav ples, poganje FTW.

Inače volim one irske plesove, znam čak 2, frend me učio i uvijek je odlično uz irsku mjuzu.

Babitz
04-06-2007, 21:09
ne plešem

Dreamer Deceiver
04-06-2007, 21:24
Kakav ples, poganje FTW.

Inače volim one irske plesove, znam čak 2, frend me učio i uvijek je odlično uz irsku mjuzu.

uz irsku mjuzu i kriglom pive u ruci :D

Death By Sexy
04-06-2007, 21:32
plesao sam u subotu na maturalnoj i plesat ću na svojoj svadbi... e i na grobu ću nekom plesat...
inače metal + alkohol = alkoksid u mlađim danima sam bio alkoksid.. samo sada ide samo ova druga supstanca

ROCCO_GRANDE
04-06-2007, 21:56
Pitaj se je li kod muškog roda problem u nedostatku osjećaaja za ritam ili je to jednsotavno nekakva psihološka barijera. Mislim ono, kad vidiš tipove kako samo stoje ukočeno s pivom u ruci, a u istom prostoru skupina komada hipnotizirano trza dupeštom u ritmu, baš ti djeluju kao nekakvi partibrejkersi, kao da su tu samo da bi smetali žednom narodu da dođe do šanka.

Gaas
04-06-2007, 22:14
sam da vam kazem pravilo...ni slucajno nemoj plesat sa muskim..makar se zajebavali ^^...znaci muski s muskim nedo bog...

ROCCO_GRANDE
04-06-2007, 22:23
sam da vam kazem pravilo...ni slucajno nemoj plesat sa muskim..makar se zajebavali ^^...znaci muski s muskim nedo bog...

Osim ako izlaziš u Plavu Kamenicu. Tamo je to in.

Gaas
04-06-2007, 23:17
sam da vam kazem pravilo...ni slucajno nemoj plesat sa muskim..makar se zajebavali ^^...znaci muski s muskim nedo bog...

Osim ako izlaziš u Plavu Kamenicu. Tamo je to in.S:rotfl: :rotfl: :rotfl:

NITROS
04-06-2007, 23:17
glaso sam za prvo...ali to ne vrijedi za one klasicne plesove...i ta sranja to nebi ni krenuo plesat da sam ubijen ko zvijer xD
prvo vrijedis amo ako sam na partiju i slusam ono sta svi najvise obozavamo a to je techno :) xD

Ta "sranja" su ustvari ples, a ovo poskakivanje u disku po meni nije ples.

Sgt. Bull
04-06-2007, 23:27
Ne idem na partije...Ne slušam muziku koju svi slušaju...Ružan sam...Ne plešem...Nemam ja vremena za to...Da,ja sam gamer...

Jopax
05-06-2007, 09:04
Ne idem na partije...Ne slušam muziku koju svi slušaju...Ružan sam...Ne plešem...Nemam ja vremena za to...Da,ja sam gamer...

word :pray:
ne plesem
trosenje energije na neartikulirano kretanje radi zavodjenja suprotnog spola je glupost po meni :rotfl:

POSA
05-06-2007, 09:10
ma gledajte, nema bolje stvari kada se u disku (opijen i ušlagiran) razbacaš kao da ne postoji sutra na insomniu pritom udarajući ljude oko sebe dok te drugi gledaju i misle koja si budala što ti znaš, ali te boli kurac
milina

Death By Sexy
05-06-2007, 09:16
pri zvucima "I wanna take you to a gay bar, gay bar, gay bar.. start a nuclear war..." ?

Jopax
05-06-2007, 09:18
ma gledajte, nema bolje stvari kada se u disku (opijen i ušlagiran) razbacaš kao da ne postoji sutra na insomniu pritom udarajući ljude oko sebe dok te drugi gledaju i misle koja si budala što ti znaš, ali te boli *****
milina

to mi je bio prvi i jedini put na ekskurziji kad smo u disko isli :rotfl:
i to samo na 15min sam bio tako onda sam skuzio wtf ja radim ovdje :rotfl:
i otiso vani

D.E.M.O.
05-06-2007, 11:03
polka ftw

Jopax
05-06-2007, 11:08
polka ftw

po meni čardaš owna :pray:

goGAMERo
05-06-2007, 11:22
ne baš,ko voli nek pleše,nije to za mene.bolje je gledati komade dok plešu

Slažem se, evala

Ono u disku, to mi je ful smiješno, jebote košto morgoth kaže ko zec na speedu.


Al to sam samo ja :)

Madox
05-06-2007, 11:23
ma gledajte, nema bolje stvari kada se u disku (opijen i ušlagiran) razbacaš kao da ne postoji sutra na insomniu pritom udarajući ljude oko sebe dok te drugi gledaju i misle koja si budala što ti znaš, ali te boli *****
milina

true true ;p
Kad se ocu razbacat onda me ima na sve strane,a kad ocu neku zensku zbarit onda onako malo lakse i pazim sta radim da ne izgledam kao kreten(sot je u mom smislu nemoguce ).
atm slusam insomniu 8)

POSA
05-06-2007, 11:45
pri zvucima "I wanna take you to a gay bar, gay bar, gay bar.. start a nuclear war..." ?


da da da. obožavam tu stvar

Death By Sexy
05-06-2007, 11:49
a i ne plešeš tako loše :wink:

POSA
05-06-2007, 14:02
mmj ti mene znaš
i ono je bilo na maturalcu, pa....više to nisam ponavljao

Prince-Artas
05-06-2007, 18:52
ne baš,ko voli nek pleše,nije to za mene.bolje je gledati komade dok plešu

Slažem se, evala

Ono u disku, to mi je ful smiješno, jebote košto morgoth kaže ko zec na speedu.


Al to sam samo ja :)

šta ja znam meni je neugodno stat u disku i ne plesat

Aerial
05-06-2007, 19:13
Zato pametni ljudi ne idu u disko nego u barove :)

I zato ljeto owna jer malo ljudi ide u disko, a većina ih je ispred kafića/bara/kluba...
ili je to barem tak na otocima :)

NITROS
05-06-2007, 21:37
ma gledajte, nema bolje stvari kada se u disku (opijen i ušlagiran) razbacaš kao da ne postoji sutra na insomniu pritom udarajući ljude oko sebe dok te drugi gledaju i misle koja si budala što ti znaš, ali te boli *****
milina

true true ;p
Kad se ocu razbacat onda me ima na sve strane,a kad ocu neku zensku zbarit onda onako malo lakse i pazim sta radim da ne izgledam kao kreten(sot je u mom smislu nemoguce ).
atm slusam insomniu 8)

Pritom nisi dodao da i ta zenska bi trebala biti pijana da se s tobom zbari :)))

Cuj sorry, al ovo mi vec ide na kurac tu je sve puno ljudi koji se sad preseravaju kolko piju, puse, kradu i bare. A dam se kladiti da 90% njih nema muda za bilo sta od toga. Zato lijepo odhebite u troskoku. Nisi samo ti takav vec sve je puno takvih ljudi tu, al si mi ti upao u oko.

Mr.G4m3r
05-06-2007, 21:57
Moje tijelo voli ritam, i ritam voli moje tijelo


Pleše alkohol, a ne jaS


:)

POSA
06-06-2007, 07:21
@nitros

jbg frend, al tako je kako je
to što drugi pričaju gluposti ne znači da i ja pričam, uostalom, očito me je death by sexy vidio tako da imam i svjedoke

Lord Jambrek
06-06-2007, 08:29
glaso sam za prvo...ali to ne vrijedi za one klasicne plesove...i ta sranja to nebi ni krenuo plesat da sam ubijen ko zvijer xD
prvo vrijedis amo ako sam na partiju i slusam ono sta svi najvise obozavamo a to je techno :) xD

Ta "sranja" su ustvari ples, a ovo poskakivanje u disku po meni nije ples.


Slažem se s nitrosom, gledam ove ljude kaj danas rade na tim stvarima i divim se bedastoći. Ne znam kako itko to može nazvat plesom, to su takvi debilni pokreti da je to nevjerojatno. Nekad i ja volim otić na neki party, ali zbog muzike, jer takva ekipa nije moja.

Danas se ljudi više ne znaju zabavljat, sve se svodi na "ajmo se napit".

Ljudi kada idu van, sjednu u birtiju i cugaju, sve se kreće oko šanka. Uvijek se nađe neka pijana budala koja će se napit ko debil i onda se ići tuć'. Meni je najbolje kad uzmemo gitare, sjednemo u park i jamamo, ne treba ni cuga, ali piva je uvijek tu.

Nightyx
06-06-2007, 09:21
Svatko ko je pijan ne zna plesati. :nonono:

Death By Sexy
06-06-2007, 09:33
Svatko ko je pijan ne zna plesati. :nonono:

krivo

Nightyx
06-06-2007, 09:41
Svatko ko je pijan ne zna plesati. :nonono:

krivo

mda baš....ja sam rekao PIJAN ne pripit ili "vesel" nego P I J A N.

Death By Sexy
06-06-2007, 09:44
znači dok na podu ležiš? to da nije dobar ples? bljuvanje?

Nightyx
06-06-2007, 09:46
znači dok na podu ležiš? to da nije dobar ples? bljuvanje?

ne nego čovjek kada je pijan ne može previše kontrolirati svoje fizičke pokrete....tako da ples ne liči na ništa.

NITROS
06-06-2007, 09:59
glaso sam za prvo...ali to ne vrijedi za one klasicne plesove...i ta sranja to nebi ni krenuo plesat da sam ubijen ko zvijer xD
prvo vrijedis amo ako sam na partiju i slusam ono sta svi najvise obozavamo a to je techno :) xD

Ta "sranja" su ustvari ples, a ovo poskakivanje u disku po meni nije ples.


Slažem se s nitrosom, gledam ove ljude kaj danas rade na tim stvarima i divim se bedastoći. Ne znam kako itko to može nazvat plesom, to su takvi debilni pokreti da je to nevjerojatno. Nekad i ja volim otić na neki party, ali zbog muzike, jer takva ekipa nije moja.

Danas se ljudi više ne znaju zabavljat, sve se svodi na "ajmo se napit".

Ljudi kada idu van, sjednu u birtiju i cugaju, sve se kreće oko šanka. Uvijek se nađe neka pijana budala koja će se napit ko debil i onda se ići tuć'. Meni je najbolje kad uzmemo gitare, sjednemo u park i jamamo, ne treba ni cuga, ali piva je uvijek tu.

E to. U park lijepo sa gitarom, curama i lijepo jedan pjeva, jedan svira i to je to. To je uzivancija. A ne napiti se pa niti neznas s kim si bio tu vecer. Malo cuge se uzme fkors, al ono u normali :)

Kiklop
06-06-2007, 15:43
neam zenske hormone da plesem bokte

Madox
06-06-2007, 16:11
ma gledajte, nema bolje stvari kada se u disku (opijen i ušlagiran) razbacaš kao da ne postoji sutra na insomniu pritom udarajući ljude oko sebe dok te drugi gledaju i misle koja si budala što ti znaš, ali te boli *****
milina

true true ;p
Kad se ocu razbacat onda me ima na sve strane,a kad ocu neku zensku zbarit onda onako malo lakse i pazim sta radim da ne izgledam kao kreten(sot je u mom smislu nemoguce ).
atm slusam insomniu 8)

Pritom nisi dodao da i ta zenska bi trebala biti pijana da se s tobom zbari :)))

Cuj sorry, al ovo mi vec ide na ***** tu je sve puno ljudi koji se sad preseravaju kolko piju, puse, kradu i bare. A dam se kladiti da 90% njih nema muda za bilo sta od toga. Zato lijepo odhebite u troskoku. Nisi samo ti takav vec sve je puno takvih ljudi tu, al si mi ti upao u oko.

woa a ti si mi neka faca kao?Zast bi morao imat muda za piti ili pusenje?
Sto se tice zenski i barenja to je sasvim normalno da svi imaju tremu a toliko jadan nisam da se nista neusudim pokusat.Zato ti lijepo odjebi jer nepoznas odavdje nikog a posebno ne mene.Nemoj se pravit pametan i srati drugima ako ih neznas

Jopax
06-06-2007, 21:52
jel ko od vas plesaca bio na ekskurziji u trogiru u 9 mjesecu
Mi tamo bili u disku i sad neki tip plese na rukama i okupila se grupa i sad jedan ce mu se pridruzit i sve sto ovaj pokusa ponovit za ovim skrsi se ko boca sa stola :rotfl: :rotfl:

LD
06-06-2007, 22:32
Usprkost ovim dvojbama da svi koji kazu da je to sranje, alkohol utjece na tvoj ples, tocnije na tvoja "cohones" . Ja kad sam trijezan nema šanse da mi ni zatitra noga ali kad malo potegnem, onako kad sam malo "janpi" (tj. veseo) onda mogu i valcer derat. Kao dokaz mogu navesti koncert Let 3 u RI na Novu, pogledaš rulju i onda malo prema stanici od šestice, i vidis mene, vrtim se sam oko sebe i onda izvodim neke bedastoce. Iako izgleda da se hvalim, ne hvalim se :) , nego samo dokazujem stvar.

PS: evo ova Sandra Bago, jebla mamu svoju, na TVu! :rotfl:

Om3G@
07-06-2007, 11:48
ma gledajte, nema bolje stvari kada se u disku (opijen i ušlagiran) razbacaš kao da ne postoji sutra na insomniu pritom udarajući ljude oko sebe dok te drugi gledaju i misle koja si budala što ti znaš, ali te boli *****
milina

true true ;p
Kad se ocu razbacat onda me ima na sve strane,a kad ocu neku zensku zbarit onda onako malo lakse i pazim sta radim da ne izgledam kao kreten(sot je u mom smislu nemoguce ).
atm slusam insomniu 8)

Pritom nisi dodao da i ta zenska bi trebala biti pijana da se s tobom zbari :)))

Cuj sorry, al ovo mi vec ide na ***** tu je sve puno ljudi koji se sad preseravaju kolko piju, puse, kradu i bare. A dam se kladiti da 90% njih nema muda za bilo sta od toga. Zato lijepo odhebite u troskoku. Nisi samo ti takav vec sve je puno takvih ljudi tu, al si mi ti upao u oko.

Ima ljudi svakakvih na forumu, ali Madox nije jedan od njih. Inace, to sto si drustveno povucen i svaki ti kurac smeta, ne znaci da su svi ko ti. Mi se ubrajamo medju hedoniste, a ne medju kompjuterase. Cisto me boli briga sta misle ljudi kao ti koji se ne mogu uz nista opustiti. Reci sta hoces, ali nisi u pravu u vezi plesa. Samo moroni ne mogu zaplesat ne neki dobar ritam - - i to nije stvar sramote, vec tvoje duhovne slobode. A ti si zarobljen nekim svojim imperativima. I to me ne smeta, ali nemoj govoriti nama koji radimo te stvari da smo konji.

dugi
07-06-2007, 12:20
@Om3G@ nacelno se slazem sa tobom ali pojam hedonista ne znaci biti frajer .Hedonista moze biti svatko tko preferira vlastiti uzitak bez obzira na sve.To mogu biti povuceni tipovi jednako kao i drustveljubljivi.Stvar osobnog veselja ja relativna i mjenja se sa godinama.Nije stvar u tome moze li neki moron zaplesati ili nemoze.Svaki moron moze zaplesati,pitanje je koliko stvarno uziva u tome ili to radi jer je drustveno prihvatljivo.Svaka cast onome tko plese iz gusta.Meni nije gust.isao sam na sate plesa i savladao sam i valcer i jos par plesova,onako amaterski.Bila mi sila,zbo svadbe.Jwbote proslo vec 10 godina.Ali nisam pri tome uzivao,bilo mi glupo i dosadno.Znaci svaki moron moze savladati ples.naravno pod ples ni ne smatram drmanje u disku jer kad je mrak i pice raznorazna svjetla + popijes koju nije nikakav problem.Ali kada to moras napraviti ispred 150 ljudi i kada te svi gledaju e onda se pitam tko normalan u tome moze uzivati bio on moron ili ne.Eto ja imam ptsp a proslo 10 godina :) .

Om3G@
08-06-2007, 08:46
@Om3G@ nacelno se slazem sa tobom ali pojam hedonista ne znaci biti frajer .Hedonista moze biti svatko tko preferira vlastiti uzitak bez obzira na sve.To mogu biti povuceni tipovi jednako kao i drustveljubljivi.Stvar osobnog veselja ja relativna i mjenja se sa godinama.Nije stvar u tome moze li neki moron zaplesati ili nemoze.Svaki moron moze zaplesati,pitanje je koliko stvarno uziva u tome ili to radi jer je drustveno prihvatljivo.Svaka cast onome tko plese iz gusta.Meni nije gust.isao sam na sate plesa i savladao sam i valcer i jos par plesova,onako amaterski.Bila mi sila,zbo svadbe.Jwbote proslo vec 10 godina.Ali nisam pri tome uzivao,bilo mi glupo i dosadno.Znaci svaki moron moze savladati ples.naravno pod ples ni ne smatram drmanje u disku jer kad je mrak i pice raznorazna svjetla + popijes koju nije nikakav problem.Ali kada to moras napraviti ispred 150 ljudi i kada te svi gledaju e onda se pitam tko normalan u tome moze uzivati bio on moron ili ne.Eto ja imam ptsp a proslo 10 godina :) .

Nisi frajer ako si hedonist. Btw, ples ti je bilo koji oblik pokusaja sinkornizacije sa glazbom - u biti, povezano sa pokretima. Ples nije samo valcer i takav tip plesa, jer to je profesionalni ples, tj. disciplina - sport. Kao sto svatko moze plesati, svatko moze igrati nogomet i bilo sto drugo.

[_[_[Sk8man]_]_]
08-06-2007, 11:56
Najcesce alkohol plese umjesto mene ili plesem samo zato da se nabacim curi.Nije mi tesko zaplesat, ali ipak sucksam.

v4MP1r3
08-06-2007, 19:21
meni prijete cure da nema ako nema plesa =(

K4ciga
08-06-2007, 21:52
#!# sigh #!# ja sam mislio da se cure više pale na one "opasne" koji sjede u kutu i zajebavaju ove koji plešu :D

Madox
08-06-2007, 23:06
ne?

NITROS
08-06-2007, 23:53
ma gledajte, nema bolje stvari kada se u disku (opijen i ušlagiran) razbacaš kao da ne postoji sutra na insomniu pritom udarajući ljude oko sebe dok te drugi gledaju i misle koja si budala što ti znaš, ali te boli *****
milina

true true ;p
Kad se ocu razbacat onda me ima na sve strane,a kad ocu neku zensku zbarit onda onako malo lakse i pazim sta radim da ne izgledam kao kreten(sot je u mom smislu nemoguce ).
atm slusam insomniu 8)

Pritom nisi dodao da i ta zenska bi trebala biti pijana da se s tobom zbari :)))

Cuj sorry, al ovo mi vec ide na ***** tu je sve puno ljudi koji se sad preseravaju kolko piju, puse, kradu i bare. A dam se kladiti da 90% njih nema muda za bilo sta od toga. Zato lijepo odhebite u troskoku. Nisi samo ti takav vec sve je puno takvih ljudi tu, al si mi ti upao u oko.

Ima ljudi svakakvih na forumu, ali Madox nije jedan od njih. Inace, to sto si drustveno povucen i svaki ti ***** smeta, ne znaci da su svi ko ti. Mi se ubrajamo medju hedoniste, a ne medju kompjuterase. Cisto me boli briga sta misle ljudi kao ti koji se ne mogu uz nista opustiti. Reci sta hoces, ali nisi u pravu u vezi plesa. Samo moroni ne mogu zaplesat ne neki dobar ritam - - i to nije stvar sramote, vec tvoje duhovne slobode. A ti si zarobljen nekim svojim imperativima. I to me ne smeta, ali nemoj govoriti nama koji radimo te stvari da smo konji.

Ja nisam nigdje spomenuo konje. Nadalje ja govorim da ovdje ima prepuno preseratora. Neznam uopce sta si se ti nasao uvrijeden, jer tebe nisam uopce spominjao i do ovog posta si mi se cinio cist ok. Al sad sam promjenio misljenje. Ja sam rekao da bezvezno poskakivanje nije ples i iza toga stojim. Jer da je to ples, e jebiga onda su svi budale koji idu u plesnu skolu nauciti pravilno plesati.

@madox

neke ljude poznam i u privatnom zivotu sa ovog foruma, a druge poznam vec par godina na netu tak da to tvoje ne stoji.

E da zaboravio sam dodati. Omega kako ti mozes zakljuciti da sam ja drustveno povucen? Mislim ono. Ne poznas me niti u privatnom zivotu, a bome niti previse na forumu. Ne shvacam od kud tebi te informacije, al tvrdim ti da su netocne. I btw. ako se nemozes opustiti i uzivati bez alkohola i droge, e jebiga frende s tobom nesto nije u redu.

v4MP1r3
09-06-2007, 05:37
ne?


#!# sigh #!# ja sam mislio da se cure više pale na one "opasne" koji sjede u kutu i zajebavaju ove koji plešu :D

ni malo :D :D :D

Madox
09-06-2007, 11:21
. A dam se kladiti da 90% njih nema muda za bilo sta od toga. Zato lijepo odhebite u troskoku. Nisi samo ti takav vec sve je puno takvih ljudi tu, al si mi ti upao u oko.





@madox

neke ljude poznam i u privatnom zivotu sa ovog foruma, a druge poznam vec par godina na netu tak da to tvoje ne stoji.



Spomenio si mene a ne omegu.
Nisi samo ti takav vec sve je puno takvih ljudi tu, al si mi ti upao u oko.
E vidis stim gore si sam rekao da sam ja takav a niti me neznas ni nista.Omega mi je frend u real i on me zna.Samo je potvrdio da nisam takav.I da te razocaram njemu ne treba nista da se uzivi i opusti vani.
Kako je on mogao zakljucit da si povucen?
Isto tako kako si ti zakljucio da ja nemam muda za nista i da sam picka ;)

NITROS
09-06-2007, 17:08
[quote="POSA":3k8sg4zg]. A dam se kladiti da 90% njih nema muda za bilo sta od toga. Zato lijepo odhebite u troskoku. Nisi samo ti takav vec sve je puno takvih ljudi tu, al si mi ti upao u oko.





@madox

neke ljude poznam i u privatnom zivotu sa ovog foruma, a druge poznam vec par godina na netu tak da to tvoje ne stoji.



Spomenio si mene a ne omegu.
Nisi samo ti takav vec sve je puno takvih ljudi tu, al si mi ti upao u oko.
E vidis stim gore si sam rekao da sam ja takav a niti me neznas ni nista.Omega mi je frend u real i on me zna.Samo je potvrdio da nisam takav.I da te razocaram njemu ne treba nista da se uzivi i opusti vani.
Kako je on mogao zakljucit da si povucen?
Isto tako kako si ti zakljucio da ja nemam muda za nista i da sam picka ;)[/quote:3k8sg4zg]

Ja nisam direktno na tebe reagirao vec na ostale, al ti si mi bas upao u oko i jos sam bil izivciran pa eto. Da ne poznam te u real life, i ispricavam se. Al ima tu dosta ljudi koji me znaju razivcirati do besvijesti. Sorry jos jednom

Om3G@
09-06-2007, 19:43
Nitros i ti sad imas moju ispriku. Morao sam tako reagirati jer si mi spominjao prijatelja.

NITROS
09-06-2007, 22:41
Nitros i ti sad imas moju ispriku. Morao sam tako reagirati jer si mi spominjao prijatelja.

Ma nije bed. Malo sam bio zivcan taj dan, pa sam se bezveze na osobi iskalio koja mi nista nije napravila. Zato se jos jednom ispricavam.

dugi
10-06-2007, 08:43
Evo i ja se ispricavam,neznam zasto,valjda jer se i svi ostali ispricavaju,jednostavo dobio sam snazan poriv da se ispricam,zato jos jednom se ispricavam,moja isprika,ispricajte me,pospricajte i dr.

McPingvin_v2.0
10-06-2007, 15:52
napomena:

jebalo vas kvotanje.

HaTe
03-01-2008, 01:14
ples.....NOT!

headbanging, i mrš into the PIT!

InfernoCRO
03-01-2008, 01:32
kod mene alkohol plese isto kao i kod vecine ;)

ZorgTheBorg
03-01-2008, 01:33
Jel može opcija "Mrzim ples"?
Jer ga ja, kao trolloidni pripadnik ljudske rase, hm, ne volim.
Također bih time htio ukazati na neispravnost navoda opisanog u imenu teme, a koji glasi "Svi ga volimo".

EDIT: ups. Ima opcija.

RayDX
03-01-2008, 01:33
Pravi muškarci, pa tako i ja, ne plešu

Maloki
03-01-2008, 01:45
Ne plešem, ali bih volio naučit, ili barem probat naučit ako ništa drugo :)

McPingvin_v2.0
03-01-2008, 02:10
Postano: ned lip 10, 2007 3:52 pm

After HaTe-a...
Postano: čet sij 03, 2008 1:14 am

prcko
03-01-2008, 02:12
Plešem kad sam pod alkoholom.

ToNy :)
03-01-2008, 02:24
Ne plešem, ali bih volio naučit, ili barem probat naučit ako ništa drugo :)

^
potpis

InfernoCRO
03-01-2008, 02:26
ma netrebate uciti samo 2-3 subote izadite popite male (ne previse :P) i pleses strava xD

BLOODdemon
03-01-2008, 12:15
Jadno plešem.

Paran0a
03-01-2008, 12:17
Jadno plešem.

ChR0NoS
03-01-2008, 12:21
ja imam metlu u guzici što se tiče plesanja

Nitro3d
03-01-2008, 12:23
Hate,podigao si na noge Mrtvu temu
Moderatori,reagirajte malo.

r0pe
03-01-2008, 12:48
ne plešem

MindReader
03-01-2008, 13:21
hahahhhaa ja sam idijot pa plešem.. sad se falim, al ja sam inicijator divljanja na raznoraznim koncertima koji se održe u gimzi jerbo su svi stisnute pizde i boje se pomaknit dupe sa mjesta, a ja se tam razbacam i onda svi krenu :D

kažem, idijot sam

Grim Fandango
03-01-2008, 13:55
pogo :D

Grimm-Reaper
03-01-2008, 13:58
Plešem u prilikama i priča se da mi ne ide loše. Ja nebi znao jer sam jelte mertav pijan u tim tzv. prilikama...

Norther
03-01-2008, 14:17
pogo :D

Dyslexia
03-01-2008, 14:24
Ma meni se ne da plesati ove jadne nase plesove, valcer,tango i ta sranja kao ljudi pricaju to je opca kultura ma boli me k.... meni je to jadno i amen. Ja vise brijem na Trance/techno i to mi se da plesat na partijima i tu se razbacam a ovo ostalo to je sve shit i pickasto barem po meni.

Santa's Little Helper
03-01-2008, 14:30
nisi pravi denser ako nemaš svoje pokrete. pisati o tome kako se pleše je nemoguće, pogotovo moje kretnje. neopisivo. a kamere ne mogu zabilježiti :D



ne plešem

Dreamer Deceiver
03-01-2008, 14:51
Ma meni se ne da plesati ove jadne nase plesove, valcer,tango i ta sranja kao ljudi pricaju to je opca kultura ma boli me k.... meni je to jadno i amen. Ja vise brijem na Trance/techno i to mi se da plesat na partijima i tu se razbacam a ovo ostalo to je sve shit i pickasto barem po meni.

erm, to nije ples...
I meni je ono plesanje u disku debilno...

Ps1ho
03-01-2008, 15:32
ritam voli moje telo i moje telo voli ritam

xaviaz
03-01-2008, 16:49
ma shuffle ftw zabavno do jaja =)

Grimm-Reaper
03-01-2008, 16:51
Ako je nepotrebno razbacivanje na techno/trance/wotevr vrstu glazbe ples onda je i hodanje unatrag ples...

Aerial
03-01-2008, 17:13
Ako je nepotrebno razbacivanje na techno/trance/wotevr vrstu glazbe ples onda je i hodanje unatrag ples...

Ekšuali... (http://youtube.com/watch?v=_vFVlvi-P9w)

Dreamer Deceiver
03-01-2008, 18:25
onda je i kad hodaš pijan ples

ivesha
03-01-2008, 18:41
ma nema do plesa, to je zakon, i svi pičići padaju.....

*Fila*
03-01-2008, 19:50
da plešem sa curama znam plesat onaj neznam koji bi to bi neš onaj narodni ili tako najobičniji
a tehno i te guposti to nije ples
i da cure vole jebače koji plešu i to jako

dasoDD
03-01-2008, 20:14
Ovo zadnje da pravi muskarci ne plesu je totalno sranje, jeb em u glavu svakog zatucanog kretena koji tako misli.......... :yuck:

TvRc
03-01-2008, 20:15
ko ovdje voli plesat? namjestim vam svoju sestru, ona OBOŽAVA ples, primam ponude na PP (nije besplatno)
LOOOL

*Fila*
03-01-2008, 20:17
pravi muškarac mora znati plesat a vi recite šta oćete ali to je istina

TvRc
03-01-2008, 20:19
pravi muškarac mora znati plesat a vi recite šta oćete ali to je istina
čuj, svako ima svoje stavove i stoji iza njih, al znati plesati je samo pozitivno, nikad nemože bit negativno :wink: :)

*Fila*
03-01-2008, 20:22
pravi muškarac mora znati plesat a vi recite šta oćete ali to je istina
čuj, svako ima svoje stavove i stoji iza njih, al znati plesati je samo pozitivno, nikad nemože bit negativno :wink: :)
e ovo je odičan odgovor
svaka čast :pray:

TvRc
03-01-2008, 20:25
[quote="*Fila*":1jft83d1]pravi muškarac mora znati plesat a vi recite šta oćete ali to je istina
čuj, svako ima svoje stavove i stoji iza njih, al znati plesati je samo pozitivno, nikad nemože bit negativno :wink: :)
e ovo je odičan odgovor
svaka čast :pray:[/quote:1jft83d1]
hvala, hvala, [sad dahnem u nokte i obrišem o majicu]S 8)
lol

Grim Fandango
03-01-2008, 20:27
Mi smo na tjelesnom učili valcer plesati :D

TvRc
03-01-2008, 20:39
Mi smo na tjelesnom učili valcer plesati :D
koj si razred?

Grim Fandango
03-01-2008, 20:40
2. srednje

TvRc
03-01-2008, 20:45
ja sam 7. pa smo radili neke pokrete nekog plesa, valcer isto ja mislim, al nisam siguran

r0pe
03-01-2008, 20:46
mene baba želi naučiti plesati,,,,omfg...naucit cu kad mi bude trebalo

TvRc
03-01-2008, 20:48
mene baba želi naučiti plesati,,,,omfg...naucit cu kad mi bude trebalo
lol, vjeruj mi, bit će ti prekasno

r0pe
03-01-2008, 20:50
mene baba želi naučiti plesati,,,,omfg...naucit cu kad mi bude trebalo
lol, vjeruj mi, bit će ti prekasno

ti si neki iskusni ili?? :) :)

Grim Fandango
03-01-2008, 20:52
Seriously dude you should try to dance

TvRc
03-01-2008, 21:05
mene baba želi naučiti plesati,,,,omfg...naucit cu kad mi bude trebalo
lol, vjeruj mi, bit će ti prekasno

ti si neki iskusni ili?? :) :)
ne, 7. raz sam, al moja vremena će tek doć, hehe

Aerial
03-01-2008, 21:10
quick, quick, slow, slow...

pfff, kad se sjetim tjelesnog :)

Inače, egzotični latino-fucking-plesovi mi idu na živce. Tango, recimo. Takav ples NIKAKO nije prirodna reakcija tijela na bilo kakav ritam... Umjetno, prenapuhano njesra.

Grim Fandango
03-01-2008, 21:13
I agree

Kron
03-01-2008, 21:17
ne plesem, osim ono kad se napijem pa ajde nesto malo sa drustvom, no to vise vuče na headbanganje nego na ples. najgore mi je vidit face sa cigarom u jednoj i pivom u drugoj, i onda se nesto micu ko fol plešu. yea rajt, puši jaje

Dyslexia
03-01-2008, 22:25
Sta ce vam ples kakva je korist od toga?

Maloki
03-01-2008, 22:28
Dyslexia, svojim izjavama me iznenađuješ iz dana u dan :roll:

Frky
03-01-2008, 22:37
Sta ce vam ples kakva je korist od toga?

Poslije plesa se osjećaš bolje!

Samael
03-01-2008, 22:38
Znam plesati, i to jako dobro, jer mi inače učimo ples kroz četiri godine na tjelesnom u srednjoj. No ako mogu birati, radije ću sjesti za šank i gledati žene kako plešu :pray:

Dyslexia
03-01-2008, 22:39
:o Poslje plesa se osjecam bolje ajd dobro, poslje plesa imas samo umor i budes zedan pa moras sjest i popit nesto. Ali kakvu korist mozemo izvuc iz plesa. Znaci znas plesat i sta kakva ti je korist od toga.

Frky
03-01-2008, 22:43
:o Poslje plesa se osjecam bolje ajd dobro, poslje plesa imas samo umor i budes zedan pa moras sjest i popit nesto. Ali kakvu korist mozemo izvuc iz plesa. Znaci znas plesat i sta kakva ti je korist od toga.

Vidi ga sad! Naravno da se umoriš, ali se i zabaviš s partnericom/partnerom i uživaš! Ako ne uživaš, onda nemoj plesati!
Ples neke ljude, vjerovao ili ne, ispuni srećom jer se zabave!

Dyslexia
03-01-2008, 22:48
Ma znam pa nebranim ja ljudima da plesu neka plese ko voli, ali ono mene zenska stalno nagovara ajde plesat samnom, ma nikad ne da mi se. Ni u svatovima nikad nisam plesao neznam jednostavno ne da mi se. Normalno ni neznam plesat a ni ne zelim naucit. Ko voli nek izvoli. Samo eto za mene to nema koristi. Ja isto vise volim pivo u ruci sjest negdje i gledat dobre cure kako plese, naravno moram pazit da me moja nevidi jer ce bit :kill: :)

Maloki
03-01-2008, 22:52
Koje koristi imaš od toga da radiš mjuze?
Koje koristi imaš od toga da stojiš sa pivom u ruci?
Koje koristi imaš od toga kaj si za kompom?
Koje koristi imaš od toga da gledaš telku?
Koje koristi imaš od toga da imaš curu?
Koje koristi imaš od toga da čitaš novine/neki časopis?

I pitanja se nižu u nedogled...

Frky
03-01-2008, 22:52
Nevolim ni ja plesati, a niti znam baš dobro! Ali kad bi me neka ženska pozvala na ples, zašto ne! Rekao bih da neznam baš plesati pa da me nauči i eto ti zabave!

Ali kužim ja tebe skroz! Nisam ni ja voli čuti za ples prije, pa znam kako je to kad te nagovaraju!

Eh da, Dyslexia ti praviš muziku i to sve! I cilj ti je da se ljudi oko tebe zabave, zar ne! I koliko sam vidio negdje si napisao da si i DJ što znači opet da zabavljaš ljude i da plešu!

Zamisli kako bi se osjećao da puštaš glazbu, a svi sjede!

Dyslexia
03-01-2008, 22:57
Koje koristi imaš od toga da radiš mjuze?
Koje koristi imaš od toga da stojiš sa pivom u ruci?
Koje koristi imaš od toga kaj si za kompom?
Koje koristi imaš od toga da gledaš telku?
Koje koristi imaš od toga da imaš curu?
Koje koristi imaš od toga da čitaš novine/neki časopis?

I pitanja se nižu u nedogled...


1. Radi slave i love.
2. Radi zabave, mjuze, filmova....
3. edukacija
4. Mogu jebat kad god zelim
5. edukacija

Nemoj se ljutit ali morao sam :)

Neven <R>
03-01-2008, 22:59
Sta ce vam ples kakva je korist od toga?
Zabava?

Maloki
03-01-2008, 23:04
Sta ce vam ples kakva je korist od toga?
Zabava?

Nadao sam da će i sam skužiti, al nije išlo :(

Dyslexia
03-01-2008, 23:10
Dobro nekom je zabava nekom nije i sta sada sta se odma ljutite ja sam pitao kakva korist od toga a vi odma vrijedate dajte ljudi ono stvarno malo calm down. Meni nije zabava vama je i dobro. Ja sam samo pitao nisam nikome reko nemoj plesat ili da sam vrijedao.

Maloki
03-01-2008, 23:16
Frende, ko te vrijeđo?

Dyslexia
03-01-2008, 23:21
Pa tvoj prijasnji post, zvucalo je kao pusti ga glup je. Ali ok je nema svade sve 5. Nastavljamo :boohoo:

Ps1ho
03-01-2008, 23:42
[quote="Grimm-Reaper":n9itww7f]Ako je nepotrebno razbacivanje na techno/trance/wotevr vrstu glazbe ples onda je i hodanje unatrag ples...

Ekšuali... (http://youtube.com/watch?v=_vFVlvi-P9w)[/quote:n9itww7f]

:pray: :pray: :pray:

Lord Jambrek
03-01-2008, 23:46
[quote="Grimm-Reaper":232mfaol]Ako je nepotrebno razbacivanje na techno/trance/wotevr vrstu glazbe ples onda je i hodanje unatrag ples...

Ekšuali... (http://youtube.com/watch?v=_vFVlvi-P9w)

:pray: :pray: :pray:[/quote:232mfaol]

Michael je legenda i rijetko tko može plesati poput njega, ja još nigdje nisam vidio takav osjećaj za ritam kakav on ima.

Aerial
04-01-2008, 00:02
http://youtube.com/watch?v=vs9AggiyL6o

Fak jea, ima mala skilla... :oops: :D

Grimm-Reaper
04-01-2008, 00:03
Ples je odličan način za ulet ljepšem spolu, pogotovo spaljenom trolu poput mene. (I`m a shy guy :oops: ) Rad rukama po leđima, trzni vamo trzni tamo, ima tu nečega.

Smijte se, ali ako meni upali, zašto nebi i vama.

Aerial
04-01-2008, 00:11
Ples je odličan način za ulet ljepšem spolu, pogotovo spaljenom trolu poput mene. (I`m a shy guy :oops: ) Rad rukama po leđima, trzni vamo trzni tamo, ima tu nečega.

Smijte se, ali ako meni upali, zašto nebi i vama.

Pa istina, ženke iz nekog razloga češće ulaze u akteve koji bi mogli kulminirati intimnom fizičkom interakcijom ako se prethodno mužjak s njima upusti u ples ... valjda neki ritual parenja ili nešto, ne znam :D

Grimm-Reaper
04-01-2008, 00:18
Pa istina, ženke iz nekog razloga češće ulaze u akteve koji bi mogli kulminirati intimnom fizičkom interakcijom ako se prethodno mužjak s njima upusti u ples ... valjda neki ritual parenja ili nešto, ne znam :D

Rečeno u stilu voditelja na Discovery Channelu. Ili je ipak Animal planet? :D

Ali imaš pravo, valjda? To nam samo neka djevojka može odgovorit. Ja kao staromodan lik (čitaj romantičar) se od svega tako i od plesa trudim napravit nešto više.

Dyslexia
04-01-2008, 01:34
Ma dodes do zenske mala stas popit ako pristane tvoja je, na kraju kaze oces me odvest kuc ako imas auto na konju si. Skrenes negdje i napunis joj baterije i izbacis van pa nek ide pjeske. Iduce subote druga i amen. Jao sta smo sve ja i frend radili....

Lord Jambrek
04-01-2008, 01:41
http://youtube.com/watch?v=vs9AggiyL6o

Fak jea, ima mala skilla... :oops: :D

Pod mi se trese doma čovječe. Zgleda kao susjeda.

Babitz
04-01-2008, 21:55
ne plešem

MoNDi
04-01-2008, 22:31
Cure vole plesati. Zato: naucite!!!! :P

Aha.. naravno i ja volim. ^^ Its funny :D

Babitz
04-01-2008, 23:39
prelijen sam za učit

Grimm-Reaper
05-01-2008, 04:18
Nikad nisam učio neki ples (capoeira se ne računa) pa opet znam dovoljno za što mi treba. Lagao bih kad bi rekao da nebih htio znati više jer na koncu, ples je zabavan.

Lord Jambrek
05-01-2008, 11:00
Jedino što želim naučit je moonwalk :pray:

Nitro3d
05-01-2008, 14:26
Ples...mrzim ga,bolje ludujem nego što plešem
zaboga,pa nisam Barišnjikov

Korpse
05-01-2008, 14:35
kada se ubacujem curama.

T1H0
25-01-2008, 22:18
mislim da samo cure nisu stisle na anketi da pravi muškarac ne pleše hahaha

Aerial
26-01-2008, 00:03
mislim da samo cure nisu stisle na anketi da pravi muškarac ne pleše hahaha

Koje cure?...

Regnikolarna Deputacija
15-02-2008, 22:53
Pravi muškarac pleše ali samo ne balet i te stvari. I pravi muškarac je zgodan i muževan.

Ako je ko patrick swayze u prljavom plesu, ohoho! :pray:

njub
16-02-2008, 00:18
ja bi glasao za dvoje:Usudim se plesati samo zato da se nabacim curi
Pleše alkohol, a ne ja

Kron
16-02-2008, 00:19
naucijo plesati onaj mutavi valcer sa naprid nazad

Maloki
16-02-2008, 00:25
Treba stavit opciju "pleso bi al me sram" :(

2m4j 64m3r
27-02-2008, 08:42
plešem breakdance... da bi se pravio važan :D

Aerial
27-02-2008, 10:32
plešem breakdance... da bi se pravio važan :D

U 4. srednje me bila pukla neka ideja da to počnem vježbati (imao sam frenda koji se time bavio), pa sam počeo prakticirati nekakve sklopke, coptere i početničke korake... Nakon nekih 2-3 mj. jednostavno sam prestao, ne znam zašto. Ali glavno da smo se ja i on na tjelesnom folirali s tim sklopkama :D

Ogg The Dogg
11-03-2008, 23:56
ja ne plešem iako znam skoro sve poznatije plesove plesat tipa valceri, polke, tango, cha cha i td.
a naučih to u plesnoj školi, vjerovali ili ne :)

McPingvin_v2.0
12-03-2008, 00:01
Meni u subotu počinje napredni tečaj... Bit će veselo :)

12-03-2008, 00:02
Pravi muškarci, pa tako i ja, ne plešu XD

Ivan_87
12-03-2008, 00:04
Pravi muškarci, pa tako i ja, ne plešu XD


jedino kad sam pijan i kad baš baš baš moram

inače neplešem , neću ni pokušavat :)

LD
12-03-2008, 13:51
Plešem kao divokoza bez surle i jedne noge, sa progutanom metlom i ustreljen u slezenu, najljepše opisano. Uglavnom na takav cin me tjera samo alkohol i suprotan spol.

Kenyi
12-03-2008, 21:08
znam valcer, i mnogo je kul, a ovo ostalo je zakurac.

Snake
13-03-2008, 13:10
pleše alkohol, a ne ja. i zna sve moguće plesove