PDA

Pogledaj cijelu verziju : company of heroes



cropir
01-06-2007, 19:11
ako treba premjestit u hardver, ispremjestajte se do mile volje...

ugl napravim preformance test, ispadne mi 1.6 fps wtf??a maximum je 20

kad odem u kampanju uopce se ne vide ljudi, samo plaza.nema ni amera ni svaba, tj neke mogu oznacit i rec im nesto ali ne vidim kako se krecu.a skirmis isto.a konfa mi je tocno kako pise na zahtjevima, 2.0 ghz, 768 rama (minimum zahtjev je 512) 64 megi graficka, radeonka 9000 pro, sta koji k

Durin
01-06-2007, 19:16
Kod takvih problema uvijek pali ona:smanji sve na minimum detalje,izbriši stare drivere za grafičku i instaliraj najnovije.Usput jesi li provjerio da li ti grafička udovoljava minimalnim uvjetima?

cropir
01-06-2007, 19:21
da malo dodam.dakle u onom uvodnom filmicu na pocetku se vojnici (ameri i svabe) vide i bas onak odlicno.i kad pobiju prvi val, nakon sta repetiraju svabe onda svi nestanu wtf

btw-SVI detalji su low.inace rađe se nebi zajebavao sa driverima.neznam ni di su da ih izbrisem i ni di da nađem nove

Alan Ford
01-06-2007, 19:28
da malo dodam.dakle u onom uvodnom filmicu na pocetku se vojnici (ameri i svabe) vide i bas onak odlicno.i kad pobiju prvi val, nakon sta repetiraju svabe onda svi nestanu wtf

btw-SVI detalji su low.inace rađe se nebi zajebavao sa driverima.neznam ni di su da ih izbrisem i ni di da nađem nove

Neznam ,možda je konfa preslaba,minimum često nije dovoljan za ugodno igranje
Drivere skineš sa nekog dvd-a PCP,VIDI,B,u,g ali moraš prije obrisat stare(unistal i još odeš na disk i tamo ih potražiš i obrišeš) ili stare obrišeš sa programom nekim(driver cleaner;tako nešto)

str33t6l0w
01-06-2007, 19:37
grafa ti je preslaba... meni je isto bilo problema sa 9550 i 9600xt...

Jopax
01-06-2007, 19:43
isto ko u mene preslaba grafa radi toga vecina igara ima strklavu grafiku
ako to mozes trpit igraj

u vezi onog mog problema sa dragonshardom jos je nerjesen i dalje mi se ne vide uniti a instalirao sam drivere sa cs-a koji mi je dosao sa laptopom

Zica
01-06-2007, 19:46
ako treba premjestit u hardver, ispremjestajte se do mile volje...

ugl napravim preformance test, ispadne mi 1.6 fps wtf??a maximum je 20

kad odem u kampanju uopce se ne vide ljudi, samo plaza.nema ni amera ni svaba, tj neke mogu oznacit i rec im nesto ali ne vidim kako se krecu.a skirmis isto.a konfa mi je tocno kako pise na zahtjevima, 2.0 ghz, 768 rama (minimum zahtjev je 512) 64 megi graficka, radeonka 9000 pro, sta koji k

ni meni se nisu vidjeli ni ljudi ni nista samo zemljda plaze ...
to ti je zato jer imas stariju graficku, ja imam 9250 a trebas imat minimalono 9600 pa na dalje jer igrica ne podrzava ti graficku

cropir
01-06-2007, 19:57
ako treba premjestit u hardver, ispremjestajte se do mile volje...

ugl napravim preformance test, ispadne mi 1.6 fps wtf??a maximum je 20

kad odem u kampanju uopce se ne vide ljudi, samo plaza.nema ni amera ni svaba, tj neke mogu oznacit i rec im nesto ali ne vidim kako se krecu.a skirmis isto.a konfa mi je tocno kako pise na zahtjevima, 2.0 ghz, 768 rama (minimum zahtjev je 512) 64 megi graficka, radeonka 9000 pro, sta koji k

ni meni se nisu vidjeli ni ljudi ni nista samo zemljda plaze ...
to ti je zato jer imas stariju graficku, ja imam 9250 a trebas imat minimalono 9600 pa na dalje jer igra ne podrzava ti graficku


a fak.
ja si kupio coh jer oko 16. imam novu konfu pa da si skratim tih desetak dana.inace konfa je za stalkera.jbg, cekat cu.al sta kazu da je dosta 9000 i tolko megi kad nije