PDA

Pogledaj cijelu verziju : n00b pitanje u vezi BS Playera



THE NO
01-06-2007, 17:15
Daklem,gledam neki film na BS Playeru.Nađem prijevod na netu(prijevod na 2 CD-a) i upali film.Prvih 45 minuta sve ok,prijevod ne kasni ili sl.
Ali,kad trebam "staviti" drugi CD da mi bude prijevod-njega nema.
Postoji li kakvi način da mi prjevod bude na jednom CD-u.
Probao sa c/p cijeli prijevod sa drugog CD-a na prvi i uplalio-neće.
Ima li tko kakvu ideju?

DrunkyDuck
01-06-2007, 17:20
Znaci ovako je, imas film u jednojSdatoteci, a prijevod u dvije?

KR1ST1J@N
01-06-2007, 17:28
mislim da on hoce reci da ima film div-x i da je skinuo prijevod podjeljen za 2 cd-a i sad mu nece radit drugi kad ga stafi a neznam probaj pogledat tu jel ima cjeli prijevod http://www.divx-titlovi.com/

THE NO
01-06-2007, 18:09
Znaci ovako je, imas film u jednojSdatoteci, a prijevod u dvije?
Film je u jednom dijelu,normalno,a prijevod u 2 dijela(1 CD i 2CD).


mislim da on hoce reci da ima film div-x i da je skinuo prijevod podjeljen za 2 cd-a i sad mu nece radit drugi kad ga stafi a neznam probaj pogledat tu jel ima cjeli prijevod http://www.divx-titlovi.com/
Da,tako je,ali nekad mi hoće prijevod sa drugog CD-a,ali kasni nekad i po pola sata.E,da,sa te stranice i skidam prijevod.[/quote]

DrunkyDuck
01-06-2007, 18:22
Eh, prijevod je uskladjen sa datotekom u kojoj se nalazi film. Kad' ti ubacis 2. dio prijevoda on opet krece od 1. minute, a ne od sredine filma, zato ni ne vidis tekst.

Mozes 2 stvari napraviti.

1)skini prijevod u komadu
2)skini program za editiranje titlova (SubCreator (http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Encoders-Converter-DIVX-Related/SubCreator.shtml), npr.), otvori 2.dio, pomakni titlove (offset) za polovicu trajanja filma unaprijed, tweakaj da se izgovoreni tekst i titlovi poklapaju (opet preko offseta ali s manjim vrijednostima) i na kraju spoji s prvim dijelom.

THE NO
10-06-2007, 13:29
Eh, prijevod je uskladjen sa datotekom u kojoj se nalazi film. Kad' ti ubacis 2. dio prijevoda on opet krece od 1. minute, a ne od sredine filma, zato ni ne vidis tekst.

Mozes 2 stvari napraviti.

1)skini prijevod u komadu
2)skini program za editiranje titlova (SubCreator (http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Encoders-Converter-DIVX-Related/SubCreator.shtml), npr.), otvori 2.dio, pomakni titlove (offset) za polovicu trajanja filma unaprijed, tweakaj da se izgovoreni tekst i titlovi poklapaju (opet preko offseta ali s manjim vrijednostima) i na kraju spoji s prvim dijelom.
1.) prijevod u komadu nema za skinuti na netu
2.) ne kužim kako radi program,probao sam pomaknuti prijevod unaprijed i neće.I probao sam u notepadu spojiti prvi i drugi dio,i uspjelo je,ali vidi se prijevod samo do polovice filma,ne i drugi dio,što znači da praktički nisam niš napravio.

Frky
10-06-2007, 14:21
Moš i u bsplayeru pomjeriti prijevod. Potraži u opcijama kad pustiš film i ubaciš prjevod.

THE NO
10-06-2007, 16:28
Moš i u bsplayeru pomjeriti prijevod. Potraži u opcijama kad pustiš film i ubaciš prjevod.
Znam da se u BS Playeru može regulirati prijvod,ali jednostavno nikad ne upali,tj.kada bude kraj prijevoda s 1.CD-a,onda uplaim prijevod sa 2.CD-a,a on počne prevodit ono predkraj filma.
Mogu ja pokušat vratit prijevod,ali bi dugo trajalo,jer prijevod rani više od pola sata.

Frky
10-06-2007, 21:38
Moš i u bsplayeru pomjeriti prijevod. Potraži u opcijama kad pustiš film i ubaciš prjevod.
Znam da se u BS Playeru može regulirati prijvod,ali jednostavno nikad ne upali,tj.kada bude kraj prijevoda s 1.CD-a,onda uplaim prijevod sa 2.CD-a,a on počne prevodit ono predkraj filma.
Mogu ja pokušat vratit prijevod,ali bi dugo trajalo,jer prijevod rani više od pola sata.

Vidi, prijevod ti radi tako da kad ga ubaciš on se pojavljuje na onoliko sec (ili frames-a) kako je napisan jer ga player takvog pročita!
Kad staviš drugi dio prijevoda on ti već prikazuje kraj jer mu tako piše odnosno tako je napisan (da ti je film na dva cd-a radilo bi normalno jer bi film opet išao od prve sec.)! Jednostavno vrati prijevod točno onoliko koliko ti traje prvi dio prijevoda i to je to!