PDA

Pogledaj cijelu verziju : O kvaliteti besplatnih mmorpg-ova...



Aerial
01-06-2007, 17:01
Pošto je u zadnje vrijeme sve popularniji koncept besplatnih mmorpg-ova, odlučih otvoriti ovakvu temu da vidim jel još tko uvidio koliko sranja se krije iza takvih žanrova... :)

Dakle, ako ste imali priliku igrati besplatne mmorpg-ove, kakvo je vaše mišljenje o njima? Jesu li uglavnom loše igre, jesu li zanimljive, jesu li vam sve od reda bile zakon itd...

Što se tiče mene osobno, mislim da su uglavnom njesra. Ok, ajd, besplatne su, ali svejedno...
U biti, u neku ruku nisu ni besplatne ako želite biti HC igrač jer 99% njih ima nekakvu parafrazu Item Shopa koja vas učini 10 puta jačim ako uplatite neku lovu... što je često i jedini način da se razvijete lika na max.

Rocchiro
01-06-2007, 17:04
ima stvarno solidnih,ko npr. silkroad i ryl,ali ima i takvih krepova da covjeku dojde zlo.ali jebiga,mi koji smo se zasitili GW-a,a nedamo pare za WoW nemamo izbora :)

Gaas
01-06-2007, 17:04
po meni uzas, jednostavno neigrivno i ne isplati ih se uopce skidat

Chace
01-06-2007, 17:07
ima dobrih a bome i loših (u većini)...ali sve u svemu za svakoga se nađe nešto...

K4ciga
01-06-2007, 17:50
uglavnom su to igre koje me drže 1popodne :roll: ;dakle zanimljivo :D

Aerial
01-06-2007, 18:14
uglavnom su to igre koje me drže 1popodne :roll: ;dakle zanimljivo :D

da, tako i meni... downloadaš, pokreneš, skužiš da je sve poprilično isto ko i kod prethodne i prekineš igrati :)

Empe Tri
01-06-2007, 19:05
uglavnom su to igre koje me drže 1popodne :roll: ;dakle zanimljivo :D

da, tako i meni... downloadaš, pokreneš, skužiš da je sve poprilično isto ko i kod prethodne i prekineš igrati :)

haha bas, tako je :D :rotfl:

ja sam ih igrao na tone i samo mi se silkroad i dofus svidili ma da dofus nije besplatan al sam planirao kupit karticu.......

a o silkroadu necu da pricam, o toj se igri vec sve zna :P
da ima barem oko 1000 kvestova a ne 100 ko sad i da malo ono oko lvl-anja poboljsaju i kad umres da ti ne oduzimaju 300 000 k exp-a kad umres za koje ti treba 17 dana da skupis onda bi igra bila ne dobra nego odlicna :D

toliko o free igrama :D
sve su :thumbs1: :rotfl:

Black Hawk Down
01-06-2007, 19:32
po meni uzas, jednostavno neigrivno i ne isplati ih se uopce skidat

osim ako su u pcplayu

PS.tvoj avatar i rank se jako dobro poklapaju

K4ciga
01-06-2007, 20:12
PS.tvoj avatar i rank se jako dobro poklapaju


:rotfl: :rotfl: :rotfl: loooool to onaj pederčina neven :D

AVGstar
01-06-2007, 20:15
odlicni free mmorpgovi su last chaos i 9dragons

Empe Tri
01-06-2007, 20:33
PS.tvoj avatar i rank se jako dobro poklapaju


:rotfl: :rotfl: :rotfl: loooool to onaj pederčina neven :D
nije on pedercina, nego ciganovic :D
Koja je Nevenu Ciganovicu najdraza serija ??
Rezi Me !!


odlicni free mmorpgovi su last chaos i 9dragons
nebi se bas slozio, igrao sam obadva i puni su bugova, losa grafika, malo kvestova i nestabilni serveri :D
toliko o odlicni da si napisao dobri pa ajd, al odlicni nisu :P

Arbiter of Change
01-06-2007, 21:00
Meh, sve je to samo copy-paste u novom pakovanju.

v4MP1r3
01-06-2007, 21:46
Meh, sve je to samo copy-paste u novom pakovanju.

ako mislis na mmo-e onda ponekada da
mogu ti reci da se dosta ponavljaju, ono, japanci napravili, grafika slicna, uvijek ima maceva i magije... to je to... a da ubace malo "realiticniji mmo" ne znam, sa SPAJDREMNOM, ne, just kidding, zasto ne bi bilo mmoa s gunzima i time... to bi igrao... al nesto na temu fps-a...
cek kaj nije trebao izaci koji takav mmo?

Arbiter of Change
01-06-2007, 21:58
Meh, sve je to samo copy-paste u novom pakovanju.

ako mislis na mmo-e onda ponekada da
mogu ti reci da se dosta ponavljaju, ono, japanci napravili, grafika slicna, uvijek ima maceva i magije... to je to... a da ubace malo "realiticniji mmo" ne znam, sa SPAJDREMNOM, ne, just kidding, zasto ne bi bilo mmoa s gunzima i time... to bi igrao... al nesto na temu fps-a...
cek kaj nije trebao izaci koji takav mmo?

Ma to sa tematikom je već poznata stvar, ali ja sam prvenstveno mislio na samu mehaniku MMO igara koja je jako maloi promjenjena od samih početaka žanra.

cr33p
01-06-2007, 21:59
imas onaj gunz the duel, a i u cabalu ima pistolja.... :)

Rocchiro
01-06-2007, 22:08
OT:ja bi arcanum mmorpg :cry:

ok,go on...

Aerial
02-06-2007, 10:01
OT:ja bi arcanum mmorpg :cry:

ok,go on...

sa saaaaamo mlao promjenjenom glazbom i bilo bi sve super :)

v4MP1r3
02-06-2007, 10:36
OT:ja bi arcanum mmorpg :cry:

ok,go on...

jooooj...ma to bi bilo LEGENDARNO igrati online. potsjetilo bi ma ne tibiu s boljom grafikom i vise postavka.
to bi bilo ono, wooow, ja bi to ono, DEFINITIVNO igrao :D

Arbiter of Change
02-06-2007, 12:00
OT:ja bi arcanum mmorpg :cry:

ok,go on...

To bi već bilo pre-kewl, pogotovo ako bi donijeli neke nove mehanike po pitanju ranged borbe (i dobrog crafting sistema). :D

Aerial
05-06-2007, 19:25
Ne znam za vas, ali ja sam se polako zasitio mmorpg-ova... a nisam ih uopće puno igrao...
Fale mi oni klasični stari RPG u kojima nije toliko bitno bilo koliko ćete golda potrošiti na skill, koliko često grindate i da li će vas netko na serveru prestići... već mi je počelo ići na živce kad vidim da moram grindati, da su questovi na istu foru, da moram paziti na staste i skillove, da su sve klase zapravo iste, da su sva oružja ista... imam noćne more od pustih brojeva, dmg, HP, MP, ovo ono...

Fali mi nešto tipa, recimo, dobri stari Arcanum, gdje mogu napraviti lika i ponašati se kako hoću, stati na jednom mjestu i shvatiti što se doađa, polako apsorbirati igru i priču (kvalitetnu!)... :cry:

Regret
05-06-2007, 20:58
Guild Wars je za tebe :)

Archil
01-07-2007, 11:32
vecina free MMORPG-ova je cisto smeche ali ponekad se nade neka jaaako dobra kao Voyage Century :) nema boljeg MMOPRG-a na planetu od VCO-a!!! :bravo: zna biti da su najbolji MMOPRG-ovi free

Sunstrider
09-07-2007, 16:31
98% ovih free MMORPG-ova je smeće,osim VCO koji zbog drugačijeg settinga djeluje nešto zanimljivije.

croat1gamer
19-12-2007, 16:23
98% ovih free MMORPG-ova je smeće...
a njih ima velika milijarda (plus mala milijarda free browser based games[plus srednja milijarda onih gdje placas privilegirani polozaj])

Ba'alzamon
19-12-2007, 19:12
Probajte Rising Force Online.Igrao sam jako puno MMORPG-ova koji se plaćaju i ne plaćaju.
Ovaj mi se čini jako dobar i ne plaća se.(Prije se plaćalo!)