PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa strujom



100EURO
30-05-2007, 18:28
kaj znaći kad mi intel active monitor(program za nadgledanje temp. i volt.) izbaci ovo:a voltage (+3.3 v standby)has gone outside of its recommended range.To obićno izbaci kad se na msn spojim , a nakon nekog vremena se komp restarta.Tak isto zna bit i sa +5 v.Ajde ak neko nekaj zna nek napiše.

C
30-05-2007, 22:41
Nisam baš skužio...
Ak' ti fali struje kompu, nemoj se ništa čuditi...
Recimo, moj komp nema struje, toliko, kada bi ja u hodniku upalio svijetlo, zvučnici bi pucali, kad' upalim svijetlo u WC-u, komp zatrokira, a kad' upalim boiler, komp se resetira...
To ti je obično slučaj u zgradama gdje je na jednom smijeru više trošila...
Recimo, kada ja spajam kompove u LAN s frendovima kod kuće...moj uvjek bude na prvoj utičnici, a njihovi na ostalima...i moj uvjek zapne. :twisted:
Al' najviše volim, kad' preko noći nestane struje, i u cijlom gradu se sve pogasi, a kod mene komp radi još kojih 5-10 sekundi, i ako u tom vremenu ne dođe struja, naravno, gasi se. :pray:

McPingvin_v2.0
30-05-2007, 22:51
erm, meni se čini da su njemu naponi PREVISOKI...

mjenjaj napjanje ako sam u pravu :)

C
30-05-2007, 22:54
Neka pod BIOS-om smanji napone. :D
Ja sam ih prije povećavao, jer sam mislio da će biti bolje, dok struja nije probija iz hladnjaka u procesor, i pri tome sve zavarila, rastopila i uništila.... :kill:
Sad' ga držim na normalnom naponu. :)

100EURO
31-05-2007, 12:02
To mi se poćelo događat kad sam kupio zvučnike i zvučnu , a napajanje ne bi smjelo bit jer mi se to i na starom i na novom napajanju događa(sad imam hipera type m).Da nije možda nekaj s produžnim ili ....

100EURO
31-05-2007, 14:35
evo što microsoft kaže:Problem caused by Device Driver

You received this message because a device driver installed on your computer caused the Windows operating system to stop unexpectedly. This type of error is referred to as a "stop error." A stop error requires you to restart your computer.

More information

Problem report summary

Problem type


Windows stop error (a message appears on a blue screen with error code information)

Solution available?


No

What does this problem mean?


Windows has encountered a problem it cannot recover from and it needs to be restarted

Cause


Unknown

Computer symptoms


A message appears on a blue screen with error code information (for example: 0x0000001E, KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED)