PDA

Pogledaj cijelu verziju : Forum i zivot



Dreadlock
28-05-2007, 22:13
Evo sto mi se dogodilo pred par minuta!

Otisao sam na forum.hr i prijavio se.Iznenadio sam se kad sam shvatio da nemrem odgovorit ni na jedan post pa ne kuzim o cem se radi...anyway,nakon par minuta sam reko :"nema veze" i onda sam dosao na ovaj forum i pustio sam si "sweet child of mine" i nekak mi je bilo toplo oko srca...Osjecao sam se ko doma...Znam da je ovaj forum dosta mali i ima, ajmo rec,i ogranicen broj tema;al nema veze...Zakon mi je sto postoji hrpetina ljudi s kojima mogu razgovarat o bilocemu jer nas je malo pa se nekad i skompamo.
Ziher bi me na forumu ismijali kad bi pisao ljuabvne pjesme il kad bih reko da volim igrat igre...pa lol "to ti je za klince"...Al nema veze...jednostavno sam trebao otvorit temu...slobodno mozete brisat i sve to...sorry zbog spama al fakat sam trebao izrazit taj feeling...

bounce
28-05-2007, 22:23
slažem se sa svim,, stoga i ja nikad ni ne odlazim na velike forume.. imam ih par koje redovno posjećujem, upoznavam virtualno ekipu i to je to.. mislim da bi bilo još bolje da nema nekih admina koji se ponašaju doslovno poput A.C.A.B. policajaca, al ajde.. :) nekako i mene grije oko srca kad kliknem na pcplay forum bookmark (odmah iznad free nude celebrity pics :-)) i kad vidim da ima hrpetina novih postova..

Systematic Reverse
28-05-2007, 22:49
<3

McPingvin_v2.0
28-05-2007, 23:36
Dread, ti imaš nekih ozbiljnijih problema ako ovaj forum nazivaš domom :)



Hm, najdraži forum? Da, definitivno.

:* svima koji me mrze.

bounce
29-05-2007, 00:10
Dread, ti imaš nekih ozbiljnijih problema ako ovaj forum nazivaš domom :)

reče nam prijatelj nevena ciganovića :D

McPingvin_v2.0
29-05-2007, 00:28
Ček, ja prijatelj a Ps1ho ga je zamolio da mu kupi neku kremicu i pošalje, koju ću naravno ja morat primit?


Hoho, ko tu koga? http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/naughty.gif

bounce
29-05-2007, 00:31
Ček, ja prijatelj a Ps1ho ga je zamolio da mu kupi neku kremicu i pošalje, koju ću naravno ja morat primit?
http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/naughty.gif

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Paran0a
29-05-2007, 05:46
ajd sa odma flemjajte ovu temu.. :rotfl:
bilo bi steta da se zakljca..
dobar je ovaj forum...
sada kada sam se rijesio jedog drugog ovdje cu provesti vise vremena (nazalost)hihhi :D

NiX4tHeG@M3R
29-05-2007, 06:03
Ye , dom je kada tu visiš po 4 h dnevno :D , a i trebao bi biti dom nekima /*/kašalj/*/admini (owo niste čuli) /*/kašalj/*/

Đeri
29-05-2007, 06:13
misliš nisu pročitali :P
a šta j aznam drugi forum poslije meni uber dragog Crovortexa n akojem sam bannan bio zbog spama :cry: :cry:
pa mi je prirastao srcu,al sad sve više i više manje pišem,sve se svodi na cod podforum i gaming općenito

Rocchiro
29-05-2007, 06:23
dobri je forum.nea više tolko spemera,ekipca je oki :thumbs2:

THE NO
29-05-2007, 06:28
Da,sjećam se 11. -12.-og mjeseca.Vani kiša,hladno,meni ovdje toplo,sjedim za kompom,na forumu,gledam spammerske teme i ne mogu idržati kada će netko ponovno postati u taj topic.U svakom slučaju ovo mi je najbolji forum,još da se malo dotjeraju neki detalji i bit će super. :)

bounce
29-05-2007, 07:21
uff.. ja bi majicu na kojoj bi ubercool pisalo pcplay forum ... i još nekaj gejmerski ubercool fora... i bilo bi zakon .. ubercool ..

jel bilo do sad govora o izradi majica? pretražival sam forum al nisam našel .. sorry na off topicu.. al dobro, ima veze s divljenjem forumom :)

radil sam baš nedavno za clubdjteam forum (nije gejmerski tak da valjda slobodno reklamiram :) pa bi mogao ako želite napravit i nešto slično za pcplay... pro bono, naravno :) valjda.. :) ili da napravim novu temu za to? možda ima tu još ljudi koji se bave dizajnom, pa da udružimo snage...

clubdjteam majice:

http://img213.imageshack.us/img213/4979/prednjadi2.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/1011/zadnjacopyuk3.jpg

Joco
29-05-2007, 07:56
Majce...hmmm fino,fino...
uistinu ovaj forum je bas mesto za opustanje ali moram da priznam da je bio period kada je bilo puno sranja i gluposti,ali na svu srecu sada je sve to starom...valjda :roll: 8)

Simon the Dreamer
29-05-2007, 08:09
Meni se forum sviđa.
Posto mi je dio dnevne rutine.

Mr.G4m3r
29-05-2007, 08:37
ajde proljazno... samo, ja bi mrvicu vecu toleranciju na spam :) onak, ma zapravo ok je... mislim na spam, kao u temi kada se neki zajebavaju, pa da se to tolerira do nekih granica...

McPingvin_v2.0
29-05-2007, 08:56
uff.. ja bi majicu na kojoj bi ubercool pisalo pcplay forum ... i još nekaj gejmerski ubercool fora... i bilo bi zakon .. ubercool ..

jel bilo do sad govora o izradi majica? pretražival sam forum al nisam našel .. sorry na off topicu.. al dobro, ima veze s divljenjem forumom :)

radil sam baš nedavno za clubdjteam forum (nije gejmerski tak da valjda slobodno reklamiram :) pa bi mogao ako želite napravit i nešto slično za pcplay... pro bono, naravno :) valjda.. :) ili da napravim novu temu za to? možda ima tu još ljudi koji se bave dizajnom, pa da udružimo snage...

clubdjteam majice:

http://img213.imageshack.us/img213/4979/prednjadi2.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/1011/zadnjacopyuk3.jpg
predložio sam to wikingu pred kojih 2-3 tjedna preko pp-a... reko je da je ideja zanimljiva, dakle vjerojatno ništa od toga :)

RIPtheREAPER
29-05-2007, 09:33
http://www.balfa.hr
moj susjed vodi ovo
vec sam uzep od njega par majci
ako nesto oce uzet nesto milim da ima dostavu

Babitz
29-05-2007, 12:12
veliki forumi valjaju samo ak nešto trebaš od njih
projectw, npr.

Neven <R>
29-05-2007, 12:49
Ma OK je ovaj forum, imao je puno gorih dana. :D
Ali ipak mi je "dom" jedan strani forum koji je manje aktivniji.

Kron
29-05-2007, 12:56
my very first forum ever.

Gravestone_bluz
29-05-2007, 13:20
Evo sto mi se dogodilo pred par minuta!

Otisao sam na forum.hr i prijavio se.Iznenadio sam se kad sam shvatio da nemrem odgovorit ni na jedan post pa ne kuzim o cem se radi...anyway,nakon par minuta sam reko :"nema veze" i onda sam dosao na ovaj forum i pustio sam si "sweet child of mine" i nekak mi je bilo toplo oko srca...Osjecao sam se ko doma...Znam da je ovaj forum dosta mali i ima, ajmo rec,i ogranicen broj tema;al nema veze...Zakon mi je sto postoji hrpetina ljudi s kojima mogu razgovarat o bilocemu jer nas je malo pa se nekad i skompamo.
Ziher bi me na forumu ismijali kad bi pisao ljuabvne pjesme il kad bih reko da volim igrat igre...pa lol "to ti je za klince"...Al nema veze...jednostavno sam trebao otvorit temu...slobodno mozete brisat i sve to...sorry zbog spama al fakat sam trebao izrazit taj feeling...
Ma forum je zakon , svaki dan poslje skole sam dodem, vidim sta ima , ostavim par postova i tak je super! Btw. Marley FTW!

Xenon Demon
29-05-2007, 13:50
Ovaj forum je prezabavan......bio bi još zabavniji kad bi presta spamat....ali ima nas i takvih
Forum mi je kao TV....
....nemogu izdržat kad mi je dosadno (ili kad bi trebao nešto učit) da je barem ne pogledam 3-4h....hahahah :fof:

Rocchiro
29-05-2007, 13:55
Ovaj forum je prezabavan......bio bi još zabavniji kad bi presta spamat....ali ima nas i takvih
Forum mi je kao TV....
....nemogu izdržat kad mi je dosadno (ili kad bi trebao nešto učit) da je barem ne pogledam 3-4h....hahahah :fof:

vjeruj mi,ovaj danasnji spam je nista prema onome kak je znalo biti :)

Mafioz0r
29-05-2007, 14:11
Sjećam se one svađe između Helene i nekih tipova na THE SIMSStemi... :rotfl:

Đeri
29-05-2007, 15:59
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
@hanza
da :(
jest da sam relativno nov,dobro na forumu sam 1god + al kako se spamalo u 4mj kad sam se rego,kad je mind posto da je kralj spama,pa kad sam posto tebe u pcplay forum da se organizira čičšnjeje spama xD

Systematic Reverse
29-05-2007, 17:03
my very first forum ever.

bounce
29-05-2007, 17:09
my very first forum ever.

ufff, ja se već godinama muljam po forumima, ali sam na rijetkima ostao,,

MTF*
29-05-2007, 17:32
my very first forum ever.

mine too...

McPingvin_v2.0
29-05-2007, 17:50
prvi mi je forum crovortex, tamo od negdje 2003. mislim... no, nažalost, stara ekipa kao što su pisoj, twister, ozy, zoo i sl. ne dolazi odavno, kao ni ja.

no, ovaj forum>> skoro svi forumi.

ali tek kad se sa ps1hom napijem od kanditovih rum pločica :)

Đeri
29-05-2007, 18:09
e pingy
pisoj dolazi na CW,ozy isto no zoo i twist ne ;)

McPingvin_v2.0
29-05-2007, 20:03
mah, nije to više taj forum...

Đeri
29-05-2007, 20:35
true
postaju rijetko :((
n00bovi stalno dolaze

Jopax
30-05-2007, 13:21
Prvi jedini i najbolji forum
Sad mi pravo opustim se poslije skole imam pricat o stvarima koje me zanimaju a ne u skoli svi furaju cs a o nicem drugom pojma nemaju

antrax5
30-05-2007, 14:10
da lik imas pravo jebate, ja sam na ovaj forum dosao slucajno igrajuci q3 i upozno lika mrs.croft, i kao ajmo ovdje da pisemo ovo ono, i rekao sam da je jeben forum, iako onda sam tek dobio net pa mi je malo bilo novo pisati po forumu i tak to, i sada priznajem nisam bio gro vremena na forumu zbog mature i to ali od sada cu cesce dolazit, ako mi ne iskljuce net, imam jebeni vip nabio racun preko 600 kn jebiga, aj ekipa uzivajte;)

Jopax
30-05-2007, 14:22
i meni isto dok nisam otkrio forum i net igrao sam samo singleplayer igre sad ih ne mogu igrat nikako treba mi interakcija sa zivim igracima

antrax5
30-05-2007, 14:38
ja sam nazalost prestao igrati igre vec negdje god dana nisam presao posteno neku igru, i nisam dano pare za upgrade kompa pa i nemrem bas igrat, jebiga, imam i nove igre ali mi se jednostavno vise neda. Imam veliki respect prema gamerima i uvjek cu imati, a ko zna mozda opet postanem ovisan;)

Munjeni jarac
31-05-2007, 11:08
i meni je ovaj forum najdrazi,nema takvog foruma koji mi je bolji,tj jos nisam naisao na takav :D

Joker*
31-05-2007, 11:28
Forum 9/10 ocjena moja nesvida mi se docek :rotfl:

McPingvin_v2.0
31-05-2007, 11:37
Ni meni ulet.

Chace
31-05-2007, 11:41
PCP forum bi bio savršen da nema ovog McJaSamNajpametniji...ovako 1/10

medusa
31-05-2007, 11:49
forum=4/10
prije je bio puuno bolji

Death By Sexy
31-05-2007, 12:03
prvi forum.. zabavan, dosta korisnih stvari, ima ljudi koji žele pomoći a i ima ljudi za zabavu....
brat mi se rego u 6. mjesecu prošle godine i od tad ga pratim...
može li mi netko predložiti slični forum? hvala

Mafioz0r
31-05-2007, 12:38
Drugi forum... stvarno je dobar, pokušavam nagovorit sestru da se rega

bounce
31-05-2007, 12:51
Drugi forum... stvarno je dobar, pokušavam nagovorit sestru da se rega

nagovori sestru ... :D

Fenrir
31-05-2007, 14:30
Forum 9/10 ocjena moja nesvida mi se docek :rotfl:

Lol, tek sam sad našao tvoj pozdrav. Ovako, svatko tko je tako uletio, za par je dana na isti način i izletio, dakle, prije nego što nastaviš spawnati, radije razgledaj forum, da se ne sramotiš bezveze, što je najveća boljka novih korisnika zbog čega neki odu....

Paran0a
31-05-2007, 15:33
da treba se nauciti imati zivaca..
kada sam ja dosao na svoj prvi forum postovi su mi bili tipa
"SUPER SU!!1 smajl smajl smajl smajl"
moras se nauciti gdje je granica normale...
inace ces imati traume od foruma..

Arkham
31-05-2007, 16:20
Sfree nude celebrity pics
daj link :D

bounce
31-05-2007, 17:25
Sfree nude celebrity pics
daj link :D

http://nudecelebritypictures.nu/S :pray: :pray:

my homepage :D

fan
31-05-2007, 17:32
Ovaj forum je vrlo dobar 8/10

Đeri
31-05-2007, 17:33
Sfree nude celebrity pics
daj link :D

http://nudecelebritypictures.nu/S :pray: :pray:

my homepage :Dodsasda imoja ! :D

McPingvin_v2.0
31-05-2007, 18:37
PCP forum bi bio savršen da nema ovog McJaSamNajpametniji...ovako 1/10
Iako mi to nije nick mislim da je to išlo mene jel...


Vidiš, ja nisam najpametniji na ovom forumu, niti se tako doživljavam.
No, nažalost, pametniji sam od odabranih dvadesetak, od kojih su neki i bivši, korisnika. I to ističem. Trljam im to o nos. I to ih boli. Ja sam sadist.
Yar!

Eda, smece si.

Jopax
31-05-2007, 18:48
PCP forum bi bio savršen da nema ovog McJaSamNajpametniji...ovako 1/10
Iako mi to nije nick mislim da je to išlo mene jel...


Vidiš, ja nisam najpametniji na ovom forumu, niti se tako doživljavam.
No, nažalost, pametniji sam od odabranih dvadesetak, od kojih su neki i bivši, korisnika. I to ističem. Trljam im to o nos. I to ih boli. Ja sam sadist.
Yar!

Eda, smece si.

evo bas sad mu to trljas na nos :rotfl:
samo nastavi (ali mene neces nadmasiti :rotfl: 8) :rotfl: )

McPingvin_v2.0
31-05-2007, 19:15
Jopax, zapitaj se koje je jedan od razloga zašto na forumu možeš naići na postove čiji je autor McPingvin (Gost) i zašto imam sufiks v2.0 u nicku :)

Jopax
31-05-2007, 19:19
Jopax, zapitaj se koje je jedan od razloga zašto na forumu možeš naići na postove čiji je autor McPingvin (Gost) i zašto imam sufiks v2.0 u nicku :)

Nasao sam odgovor
ti si njegov brat blizanac(zli naravno)
:rotfl:

Chace
31-05-2007, 19:32
PCP forum bi bio savršen da nema ovog McJaSamNajpametniji...ovako 1/10
Iako mi to nije nick mislim da je to išlo mene jel...


Vidiš, ja nisam najpametniji na ovom forumu, niti se tako doživljavam.
No, nažalost, pametniji sam od odabranih dvadesetak, od kojih su neki i bivši, korisnika. I to ističem. Trljam im to o nos. I to ih boli. Ja sam sadist.
Yar!

Eda, smece si.

čim mi netko preko neta kaže smeče si onda znam na kojem je stupnju razvoja ostao...što se tiče ovog podjebavanja odabranih dvadesetak to se baš i ne vidi po tvojim postovima...pun si sebe i ko picajzla tražiš greške kod svakoga...

Bishop_45_(2)
31-05-2007, 19:54
@chace ...... :rotfl: lik ima dijelom pravo, ali imas i ti, .... koji konj.



m daj, nikada necu imati najdrazi forum, freeyarmind mi je kewl, ali ni jedan najdrazi iz razloga sto mi se pravishe gade ljudi (vecina njih) da bih ih podnosio i s njima noramlno raspravljao, za raspravu je potrebno postovanje sugovornika, forumi mi sluze samo za skupljanje znanja informacija, i tu i tamo sretnem nekog normalnog ali rijetko, jer tko pametan ide gubiti vrijeme na forum, osim ako mi treba pomoc a nitko od frendova nije u blizini !!!

Nightyx
31-05-2007, 20:16
PCP forum bi bio savršen da nema ovog McJaSamNajpametniji...ovako 1/10
Iako mi to nije nick mislim da je to išlo mene jel...


Vidiš, ja nisam najpametniji na ovom forumu, niti se tako doživljavam.
No, nažalost, pametniji sam od odabranih dvadesetak, od kojih su neki i bivši, korisnika. I to ističem. Trljam im to o nos. I to ih boli. Ja sam sadist.
Yar!

Eda, smece si.

McJaSamNajpamtniji i doživljavaš se tako ali nažalost samo sebi inaće si glup ko ku*ac. :wink:

McPingvin_v2.0
31-05-2007, 20:34
čim mi netko preko neta kaže smeče si onda znam na kojem je stupnju razvoja ostao...što se tiče ovog podjebavanja odabranih dvadesetak to se baš i ne vidi po tvojim postovima...pun si sebe i ko picajzla tražiš greške kod svakoga...
E, iskreno, neda mi se. Nisi shvatio značenje tog "smeca". I ne želim ti to objašnjavat pošto je to fora sa gamer.hr foruma. Sorry, upotrebio sam ju na krivom mjestu. Moje duboke usprike.

bounce
01-06-2007, 01:44
ajd ne serite i ne offtopicajte .. mcpingvin je car... on je nevenov prijatelj.. i kraj.. nema više rasprave... amen :D

Bishop_45_(2)
01-06-2007, 08:44
bouncedj ti si smece.....

Death By Sexy
01-06-2007, 09:48
:|
bitno da ego pumpa radi... i ne kenjaj po međimurcima

sad ću se prijavit na frijarmajnd da vidim kak je tamo :)

Đeri
01-06-2007, 10:30
ajd ne serite i ne offtopicajte .. mcpingvin je car... on je nevenov prijatelj.. i kraj.. nema više rasprave... amen :Dsmeche jedno :(

McPingvin_v2.0
01-06-2007, 10:34
bouncdj baš si smece.





mah, nesmije ispast da mi se sviđa tvoje uvlačenje u čmar pa jel :)

bounce
01-06-2007, 11:54
hihihi, znači, upal sam u vaš klub ?

kak bi mi rekli, nebute vi mene v mojoj kuruzi je**li :rotfl:

Booby
01-06-2007, 12:11
Ma dobar je ovaj forum ali više ga ne posjećujem kao nekad... Ima previše noobova koji se prave pametni i koriste neke profinjene fraze koje su pronašli na wikipediji da ispadnu inteligentniji... Pogledajte samo temu ACAB! Takvih kretena koji se svakim postom sve više selfownaju je pun forum!!

McPingvin, samo ti tuci po njima!!

:killyou: :killyou:

Chace
01-06-2007, 13:50
ajd ne serite i ne offtopicajte .. mcpingvin je car... on je nevenov prijatelj.. i kraj.. nema više rasprave... amen :D

sad si dao McPingvinu posla da vadi tvoje usne iz svog šupka...

Fenrir
01-06-2007, 14:24
ajd ne serite i ne offtopicajte .. mcpingvin je car... on je nevenov prijatelj.. i kraj.. nema više rasprave... amen :D

sad si dao McPingvinu posla da vadi tvoje usne iz svog šupka...

Gle ajd se nauči suživotu na forumu, sad seruckaš, ond kad doleti netko da te flejma(pingu u ovom slučaju, onda se ide adminima, da te ovaj vrijeđa, i ne znam kaj) , ionako si već promijenio 3-4 acca, pa čisto sumnjam da ćeš ikad naučiti, ali uvijek je nada. Ako se ne misliš normalno ponašati, disconnect i double-click na Sims 2, dobro?



PS Nemreš reć na nije kul biti prijatelj Nevena, poglavice velikog hrvatskog gay plemena Iskorak :roll:

Xenon Demon
01-06-2007, 14:32
Ma pingvin je smece jedno.........
Drek,galebina...........................
Kaktus.....................................




Forum je dobar, ali su svi ne prijateljski (kapitalisticki) nastrojeni!!!!
A sta ce......nemoze se lizat cmar s osijecajima!

Chace
01-06-2007, 17:05
ajd ne serite i ne offtopicajte .. mcpingvin je car... on je nevenov prijatelj.. i kraj.. nema više rasprave... amen :D

sad si dao McPingvinu posla da vadi tvoje usne iz svog šupka...

Gle ajd se nauči suživotu na forumu, sad seruckaš, ond kad doleti netko da te flejma(pingu u ovom slučaju, onda se ide adminima, da te ovaj vrijeđa, i ne znam kaj) , ionako si već promijenio 3-4 acca, pa čisto sumnjam da ćeš ikad naučiti, ali uvijek je nada. Ako se ne misliš normalno ponašati, disconnect i double-click na Sims 2, dobro?



PS Nemreš reć na nije kul biti prijatelj Nevena, poglavice velikog hrvatskog gay plemena Iskorak :roll:

kad sam se ja tužio adminima za bilo šta?? :? :?
btw nije McJaSamNajpametniji ništa mene flejmao niti je bilo ikakve svađe među nama...ja sam mu samo rekao kako je a onda se on refleksno obranio rečenicom : Ti si smeče.

P.S. vidim da si i ti jedan od onih koji vole istraživati Pingvinov šupak...

Jopax
01-06-2007, 17:47
ajd ne serite i ne offtopicajte .. mcpingvin je car... on je nevenov prijatelj.. i kraj.. nema više rasprave... amen :D

sad si dao McPingvinu posla da vadi tvoje usne iz svog šupka...

Gle ajd se nauči suživotu na forumu, sad seruckaš, ond kad doleti netko da te flejma(pingu u ovom slučaju, onda se ide adminima, da te ovaj vrijeđa, i ne znam kaj) , ionako si već promijenio 3-4 acca, pa čisto sumnjam da ćeš ikad naučiti, ali uvijek je nada. Ako se ne misliš normalno ponašati, disconnect i double-click na Sims 2, dobro?



PS Nemreš reć na nije kul biti prijatelj Nevena, poglavice velikog hrvatskog gay plemena Iskorak :roll:

kad sam se ja tužio adminima za bilo šta?? :? :?
btw nije McJaSamNajpametniji ništa mene flejmao niti je bilo ikakve svađe među nama...ja sam mu samo rekao kako je a onda se on refleksno obranio rečenicom : Ti si smeče.

P.S. vidim da si i ti jedan od onih koji vole istraživati Pingvinov šupak...

Zasto svi misle da kad neko brani Mc...... da mu se uvlaci :?

Matilda Mother
01-06-2007, 18:17
eh, da sam ja mod...ovaj topic bi bio puno čišći( sucking up, sucking up :P )...

ajd ne vrijeđajte se više, nije kulturno :rotfl:

anyway,svi se mi nekad volimo pravit pametni :wink:

pingvin je inače čist ok iako me nekad zna brutalno naživcirat :kill: :twisted: :D

aj, nek neko kaže da se uvlačim pingvinu..de, nek mi neko objasni tko je on da se mi njemu ulizujemo :o

forum...najkraće rečeno, jedini forum na kojem sam redoviti posjetiteljica...ostala sam iako u početku se i nisam baš osjećala dobrodošlo...pojedinci znaju koji su :yuck:, al ja se ne dam 8)

NiX4tHeG@M3R
01-06-2007, 18:21
Booby nemoj opet započinjat , vrati se u pingvnu u guzicu i miluj je !

Dobar je forum samo je došao owaj debilni Tikvić misleći biti smiješa zato što je idiot

LD
01-06-2007, 21:46
Aj ne seri... :)

Tikvić je faca, Pcplay forum nebi bio to sto jest da nema takvih tipova i naravno njihovih postova (mislim takvih sirovina)!!1 :rotfl: :rotfl:

*Fila*
01-06-2007, 21:47
ovaj forum je moj život!!

















































not!! :fof: :yuck:

McPingvin_v2.0
01-06-2007, 23:06
/cut
Pitaj nekog da ti pojasni razliku između slaganja s nečijim mišljem i uvlačenjem u nečiju guzicu.

Matilda Mother
01-06-2007, 23:11
/cut
Pitaj nekog da ti pojasni razliku između slaganja s nečijim mišljem i uvlačenjem u nečiju guzicu.

tako je :bravo: :thumbs2: :friends: :pray: :rotfl:

RIPtheREAPER
01-06-2007, 23:17
evo sad rostiljam oci ispred ekrana zadnjih 4 sata cekajuci dobru temu
jedino sto sam dobio su dvije teme u zadnjih sat vremena na koje su modovi svrslili kada su ih lockali


to ti je zivot

EDIT: da vam kazem nesto, bolje se vi nekome uvucite nego da se vama netko uvuce.

to zbilja boli

Xenon Demon
02-06-2007, 00:18
Forum je način života!
NE
Forum je najbolja stvar na svijetu!
ZAMALO
Forum je način da se pojedinci jednakih interesa međusobno socijaliziraju!
PA KAO ONO...TRIBA BI BIT!
Forum je pašteta s jagodama!
:shock:
Forum je vrsta uvrede za chat!
DA
Forum je hiper-galaktička urota!
:rotfl: NO COMMENT!
Forum je mjesto gdje imamo priliku uvući se nekome u analni otvor!
A OČITO!
Forum je mjesto gdje imamo one koji utraju i one kojima utravaju.........kamen u cipelu!
DA
Forum je Forum!
LOL ....ALI OPET MOŽE....FORUM=FORUM
Forum je veliki, debeli sočni krastavac!
UBIT ČU TIPA KOJI PIŠE OVAKVE GLUPOSTI!
Forum je mjesto gdje svaki gamer provodi barem 1h dnevno!
:pray: ZAMALO....4h DNEVNO
Forum je zabavno mijesto!
PA NE BAŠ....
Forum je sexy!
ISPRIČAVAM SE ZBOG OVOGA! OSTA SAM BEZ IDEJE!

McPingvin_v2.0
02-06-2007, 00:21
Forum je mjesto na kojem mogu vidjeti, na sreću, izumiruće pripadnike Homo Sapiensa.


Jel ko osim men tu nešto drugo osim Homo sapiensa?
^Ne mislim na životinje i to.

Xenon Demon
02-06-2007, 00:45
Read my lips ovaj tekst:
ja sam ticvum argitalanus!
Dobro i ja sam homo sapiens ali mi je jednak IQ kao i tikvi!
To se vidi iz priloženog!

Forum je način života!
NE
Forum je najbolja stvar na svijetu!
ZAMALO
Forum je način da se pojedinci jednakih interesa međusobno socijaliziraju!
PA KAO ONO...TRIBA BI BIT!
Forum je pašteta s jagodama!
Shocked
Forum je vrsta uvrede za chat!
DA
Forum je hiper-galaktička urota!
Rolling On The Floor NO COMMENT!
Forum je mjesto gdje imamo priliku uvući se nekome u analni otvor!
A OČITO!
Forum je mjesto gdje imamo one koji utraju i one kojima utravaju.........kamen u cipelu!
DA
Forum je Forum!
LOL ....ALI OPET MOŽE....FORUM=FORUM
Forum je veliki, debeli sočni krastavac!
UBIT ČU TIPA KOJI PIŠE OVAKVE GLUPOSTI!
Forum je mjesto gdje svaki gamer provodi barem 1h dnevno!
Svaka ti dala ZAMALO....4h DNEVNO
Forum je zabavno mijesto!
PA NE BAŠ....
Forum je sexy!
ISPRIČAVAM SE ZBOG OVOGA! OSTA SAM BEZ IDEJE!

Fenrir
02-06-2007, 09:13
Tikvić, konačna opomena, očekuj ban...

Booby
02-06-2007, 09:17
Booby nemoj opet započinjat , vrati se u pingvnu u guzicu i miluj je!



/cut
Pitaj nekog da ti pojasni razliku između slaganja s nečijim mišljem i uvlačenjem u nečiju guzicu.

Mafioz0r
02-06-2007, 09:59
Tikvić, konačna opomena, očekuj ban...
nee... samo ne Tikvića, beznjega forum neće bit isti... lol :rotfl:

K4ciga
02-06-2007, 11:12
hehe da :D

D.E.M.O.
02-06-2007, 11:17
forum je svaki dan sve manje i manje posjecen :wink:

K4ciga
02-06-2007, 11:26
forum je svaki dan sve manje i manje posjecen :wink:

činjenica je da je od cca 6k membera oko 200 aktivno 8) ak ne i manje

Booby
02-06-2007, 11:49
forum je svaki dan sve manje i manje posjecen :wink:

Hmmmm da mi je znati zašto!!

:-x

McPingvin_v2.0
02-06-2007, 11:49
demo, avatar :)))))))))))))))))))))))))))))))

bounce
02-06-2007, 17:50
forum je svaki dan sve manje i manje posjecen :wink:

činjenica je da je od cca 6k membera oko 200 aktivno 8) ak ne i manje

puno puna manje.. uvijek jedni te isti ljudi pišu... i još su svi u zavadi :D

NiX4tHeG@M3R
02-06-2007, 18:06
Booby malo se previše slažaš sa McPingvinom , meni je rekao da će mi ga pljugat :rotfl: :| :roll:

Booby
02-06-2007, 18:10
Booby malo se previše slažaš sa McPingvinom , meni je rekao da će mi ga pljugat :rotfl: :| :roll:

Dobra stara:


Drugs are baaaad,mkaaaay??

McPingvin_v2.0
02-06-2007, 22:09
Booby malo se previše slažaš sa McPingvinom , meni je rekao da će mi ga pljugat :rotfl: :| :roll:
Mislim da će u našem susretu neko popljugat zube, a to neću biti ja.

Bartuc
02-06-2007, 22:15
Nemojte da vam ja dođem i popljugam nekome :rotfl:

Booby
03-06-2007, 10:30
Nixa popuši kitu Marijanovu!! tm by Prince Artas