PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemčići...



revenion
28-05-2007, 21:20
I tako meni finnaly crko komp,U PM...I evo mene nakon 2 tjedna(mislim :| )natrag na kompu,ali ovaj put na novom,dobio sam nesto dvostruko manje al cini mi se nesto jace(lakse objasnjeno ne srednje kuciste neg maleno kuciste :cry: (i neki k mi svaki put ide smajlice x2 omg tak mi ide na zivce brisat pa opet pa brisat))i sad ja iso razgledat malo komp,naravno dobio sam strictly zabranu otvaranja kompa i zabranu ikakvog prckanja po njemu i po dijelovima,samo ga mogu koristit ofkorz(SHIT),i sad ja iso pogledat sve to...Ok 2.80Ghz Pentium 4,Windows XP(ofkorz),512rama...I dalje bas neznam,problem mi doso kad sam krenuo trazit graficku karticu,nemrem ju nikak nac a sve sta sam dosad naso je "Intel(R) 82865G Graphics Controller,pogledao sam sliku toga na netu i izgleda ko chip(Sa velikim Intel Pentium 4 XD).Sad ne kuzim se previse puno u sve to iako znam glavne dijelove kompa,slaga komp,manjkice i overklokat al ipak sad nemrem nac graficku a nedaju mi da otvorim kuciste da se sam uvjerim jer cu 95% mogucnosti opet nest sjebat i zajebat,nedaju mi ni da uzmem stare dijelove tipa RAM memoriju da mogu imat gigu a ne pisljivih petsto,i sad ja lijepo vas tu cekam da mi odgovorite jer mi srce udara tolko jako da cu imat srcani udar ak mi neko od vas ne pomogne,i tak su me jos shjebali da nemam ni DVD-rom OMG(nisam ovo naveo prije no majstor koji mi je popravljo komp mi je stavio stvari u komp al nije sve islo sam tak pa nest tu nest tam...uglavnom nisam prisustvovao u biranju dijelova kompa itd.,uglavnom neznam sta da kazem za ovaj komp dok ne skuzim vise o njemu,bio sam u device manager al ni tam nisam puno naso opet taj Intelov Graphics Controller,ovaj ne zelim neki ispad ak mi neko nagrdi nest ovakvo:"OJ DEBILU,TO TI JE GRAFICKA!" mislim fakat valjda i je al neznam i nisam siguran,ak nije to mozete mi rec kak da doznam koja mi je graficka(detaljno)a da nemam ime ni tvrtku graficke kartice.Fala :roll:
za jos informacija samo pitajte...Potrazit cu.

Prince-Artas
28-05-2007, 21:32
imaš neko integrirano grafičko sranje
nećeš se s tim naigrati :)

revenion
28-05-2007, 21:34
:cry: DAMN.

Black Hawk Down
28-05-2007, 21:42
jadan,ja bi prčkao dok IH nema doma
zločesti glasovi u glavi

revenion
28-05-2007, 21:53
Nisam rekao nista da necu,rekao sam samo da nesmijem. :rotfl: :twisted:

flander
28-05-2007, 23:27
I tako meni finnaly crko komp,U PM...I evo mene nakon 2 tjedna(mislim :| )natrag na kompu,ali ovaj put na novom,dobio sam nesto dvostruko manje al cini mi se nesto jace(lakse objasnjeno ne srednje kuciste neg maleno kuciste :cry: (i neki k mi svaki put ide smajlice x2 omg tak mi ide na zivce brisat pa opet pa brisat))i sad ja iso razgledat malo komp,naravno dobio sam strictly zabranu otvaranja kompa i zabranu ikakvog prckanja po njemu i po dijelovima,samo ga mogu koristit ofkorz(SHIT),i sad ja iso pogledat sve to...Ok 2.80Ghz Pentium 4,Windows XP(ofkorz),512rama...I dalje bas neznam,problem mi doso kad sam krenuo trazit graficku karticu,nemrem ju nikak nac a sve sta sam dosad naso je "Intel(R) 82865G Graphics Controller,pogledao sam sliku toga na netu i izgleda ko chip(Sa velikim Intel Pentium 4 XD).Sad ne kuzim se previse puno u sve to iako znam glavne dijelove kompa,slaga komp,manjkice i overklokat al ipak sad nemrem nac graficku a nedaju mi da otvorim kuciste da se sam uvjerim jer cu 95% mogucnosti opet nest sjebat i zajebat,nedaju mi ni da uzmem stare dijelove tipa RAM memoriju da mogu imat gigu a ne pisljivih petsto,i sad ja lijepo vas tu cekam da mi odgovorite jer mi srce udara tolko jako da cu imat srcani udar ak mi neko od vas ne pomogne,i tak su me jos shjebali da nemam ni DVD-rom OMG(nisam ovo naveo prije no majstor koji mi je popravljo komp mi je stavio stvari u komp al nije sve islo sam tak pa nest tu nest tam...uglavnom nisam prisustvovao u biranju dijelova kompa itd.,uglavnom neznam sta da kazem za ovaj komp dok ne skuzim vise o njemu,bio sam u device manager al ni tam nisam puno naso opet taj Intelov Graphics Controller,ovaj ne zelim neki ispad ak mi neko nagrdi nest ovakvo:"OJ DEBILU,TO TI JE GRAFICKA!" mislim fakat valjda i je al neznam i nisam siguran,ak nije to mozete mi rec kak da doznam koja mi je graficka(detaljno)a da nemam ime ni tvrtku graficke kartice.Fala :roll:
za jos informacija samo pitajte...Potrazit cu.


:pray: kakva je bila inspiracija dok si ovo pisao...

29-05-2007, 07:41
da...riječ je o integri....ma može se s tim igrat bez beda...q3 na low/medium sam prao u zadovoljavajućim sličicama :D

Sova
29-05-2007, 11:16
I tako meni finnaly crko komp,U PM...I evo mene nakon 2 tjedna(mislim :| )natrag na kompu,ali ovaj put na novom,dobio sam nesto dvostruko manje al cini mi se nesto jace(lakse objasnjeno ne srednje kuciste neg maleno kuciste :cry: (i neki k mi svaki put ide smajlice x2 omg tak mi ide na zivce brisat pa opet pa brisat))i sad ja iso razgledat malo komp,naravno dobio sam strictly zabranu otvaranja kompa i zabranu ikakvog prckanja po njemu i po dijelovima,samo ga mogu koristit ofkorz(SHIT),i sad ja iso pogledat sve to...Ok 2.80Ghz Pentium 4,Windows XP(ofkorz),512rama...I dalje bas neznam,problem mi doso kad sam krenuo trazit graficku karticu,nemrem ju nikak nac a sve sta sam dosad naso je "Intel(R) 82865G Graphics Controller,pogledao sam sliku toga na netu i izgleda ko chip(Sa velikim Intel Pentium 4 XD).Sad ne kuzim se previse puno u sve to iako znam glavne dijelove kompa,slaga komp,manjkice i overklokat al ipak sad nemrem nac graficku a nedaju mi da otvorim kuciste da se sam uvjerim jer cu 95% mogucnosti opet nest sjebat i zajebat,nedaju mi ni da uzmem stare dijelove tipa RAM memoriju da mogu imat gigu a ne pisljivih petsto,i sad ja lijepo vas tu cekam da mi odgovorite jer mi srce udara tolko jako da cu imat srcani udar ak mi neko od vas ne pomogne,i tak su me jos shjebali da nemam ni DVD-rom OMG(nisam ovo naveo prije no majstor koji mi je popravljo komp mi je stavio stvari u komp al nije sve islo sam tak pa nest tu nest tam...uglavnom nisam prisustvovao u biranju dijelova kompa itd.,uglavnom neznam sta da kazem za ovaj komp dok ne skuzim vise o njemu,bio sam u device manager al ni tam nisam puno naso opet taj Intelov Graphics Controller,ovaj ne zelim neki ispad ak mi neko nagrdi nest ovakvo:"OJ DEBILU,TO TI JE GRAFICKA!" mislim fakat valjda i je al neznam i nisam siguran,ak nije to mozete mi rec kak da doznam koja mi je graficka(detaljno)a da nemam ime ni tvrtku graficke kartice.Fala :roll:
za jos informacija samo pitajte...Potrazit cu.Koji ti majstor ovo sastavlja?Pa to je zlocin.Moras zvat i prebit ga.Jadna mu majka bila.Ljudi ocemo li onsnovati zakladu jadni gamer?

Xenon Demon
29-05-2007, 13:35
Kad majstor sastavlja on uvik naplati 500 kn više.....no shit ,sherlock....
pa se uopšte ne isplati!

revenion
29-05-2007, 21:39
nah,pregledo sam sve na netu i dijelove sve je ok cijena,nis nije dodo,anyways lik mi je obecao nVidia GeForce 8800 GTS za 1700kn,i 512rama...i imam pilu od kompa.Al ono sad sam instaliro W3 al fakat vise mi nejde sve na max ukljucujuci rezu neg moram igrat na 1024x768 sa max detaljima...No ajde imam W3 i Starcraft instliran pa to mi ful besplatno dok mi stara ne sredi pare za grafu i rame...Onda se vracam oblivionu gdje sam i stao. 8) I da pokrenem ono sranje od SC-a 4 koje sam tolko iscekivo i osto bez njega zbog SM 3.0,ah well.I fala onima koji mi hvale uvodni post :D trudio sam se :rotfl: .

str33t6l0w
29-05-2007, 22:33
ako dobijes 8800 i jos 512 rama bit ce super :D...... do onda wait :D

Prince-Artas
29-05-2007, 22:54
tako jaka grafa i tako slab proc :(
ne očekuj previše
nego imaš norhwood ili prescott

revenion
30-05-2007, 18:54
umm i znate li nest o GeForce 7600 i GeForce 8600 ili GeForce 8300 trebaju mi neke info(directx,memorija i shaderi)

Prince-Artas
30-05-2007, 18:58
umm i znate li nest o GeForce 7600 i GeForce 8600 ili GeForce 8300 trebaju mi neke info(directx,memorija i shaderi)

wikipedija
http://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page

http://www.pcekspert.com/Stu imaš neke testove

revenion
31-05-2007, 21:58
Fuxzors...Novi problem...Ovaj put sam otkrio da koristim DDR rame...E sad evo vam ime a vi mi recite kolko ima slotova...Trebaju mi 4 a koriste se 2 i to znam...Sad mi trebate vi da mi kazete koliko ih jos imam evo Maticne:Naziv matične ploče Hewlett-Packard HP d330 uT(PL099ES)