PDA

Pogledaj cijelu verziju : sharkoon X-TATIC II



ToxicWaste
27-05-2007, 17:25
E ovak zanimaju me mišljenja o ovim slušalicama iz naslova pa pišite!

27-05-2007, 19:17
slabo....firma im nije baš "zrelo voće".....a šta s njima??Njih bi kupio ili?

Cali
27-05-2007, 20:00
imam sharkoonov headset, i mogu reći da sam totalno nezadovoljan sa njime... zvuk je prosječan, mikrofon je katastrofa, ergonomija je još veća katastrofa... sve u svemu jako loše.

imao sam prije ovoga canyonov headset za 40 kn, i bio je bolji, koliko god da je jeftin...

ToxicWaste
28-05-2007, 02:56
Firma ko firma, nisu baš neki jadnici. Ak znaš iz prve ruke kakve su onda reci!

28-05-2007, 08:26
ha čuj ja osobno 800kn za te sluške nebih dao nikada...pogotovo ne za gaming,filmove itd.....

ako ti baš treba neš skupo a dobro onda uzmi rađe neki sennheiser....najbolje headsetovi kod nas kolko ja znam....imaš za 700kn Sennheiser HD 555...pokopaju taaj ŠARKON!

ivan
28-05-2007, 08:29
potpuno se slažem...
sennheiser je firma sa iskustvom i bilo koje sluške da odabereš, nećeš fulat! pogotovo u tom cjenovnom rangu!

ToxicWaste
28-05-2007, 19:08
ha čuj ja osobno 800kn za te sluške nebih dao nikada...pogotovo ne za gaming,filmove itd.....

ako ti baš treba neš skupo a dobro onda uzmi rađe neki sennheiser....najbolje headsetovi kod nas kolko ja znam....imaš za 700kn Sennheiser HD 555...pokopaju taaj ŠARKON!

Ok, kaj kažeš na sennheiser RS-140

28-05-2007, 19:23
ako imaš love uzimaj...svi njihovi proizvodi su ti super!

Cali
28-05-2007, 19:46
istina, sennheiser je prava audiofilska firma. bez daljnjega, kvaliteta je impresivna, ne razmišljaj uopće.

lov-alien
28-05-2007, 20:36
ako ti treba za igranje uzmi spedlink medusa 5.1progamer

NITROS
29-05-2007, 09:21
Al za igranje mislim da ti netreba sennheiser. Za igranje kupi neke Sony slusalice max 230kn i to je to

W1k1n6
29-05-2007, 11:50
U high-end klasi gamerskih slušalica možete razmišljati i o Razer Barracuda HD-1, koje sam testirao za ovaj broj PC Playa - (otvori PCP 98, stranu 62 :))
U kombinaciji sa zvučnom Baracuda AC-1 koju spojite preko HD-DA interfacea doživjeti ćete prosvjetljenje. Naravno, ako vas zadovoljava integrirani zvučni čip i slušalice s dva zvučnika, onda nemojte ni razmišljati o ovome, jer da biste bili spremni platiti visoku cijenu, predispozicija je da uvažavate razliku između klasičnog stereo zvuka i onog razdijeljenog na 7.1 kanalni sustav, kao i da recimo cijenite kabel koji je 99% očišćen od kisika. Ukoliko to sve skupa doživljavate kao nepotrebnu egzotiku, onda bolje nemojte davati savjete drugima koji imaju malo profinjenija uheka, jer ispadate smiješni :)

Om3G@
29-05-2007, 13:12
Al za igranje mislim da ti netreba sennheiser. Za igranje kupi neke Sony slusalice max 230kn i to je to

Takodjer mislim da za igranje ne treba Sennheiser slusalice. Mislim, ako ima love, neka uzme, imat ce ih dozivotno i imati ce odlican zvuk. Ali za gejmanje davati toliko love je suludo.

W1k1n6
29-05-2007, 13:42
Al za igranje mislim da ti netreba sennheiser. Za igranje kupi neke Sony slusalice max 230kn i to je to

Takodjer mislim da za igranje ne treba Sennheiser slusalice. Mislim, ako ima love, neka uzme, imat ce ih dozivotno i imati ce odlican zvuk. Ali za gejmanje davati toliko love je suludo.
Nemoj potcjenjivati zvuk u gamingu. Netko u zvuku u igrama uživa podjednako kao i audiofil u omiljenim pločama/CD-ima. Zapravo, mnoge igre imaju daleko bolji i zanimljiviji zvuk nego većina snimljene glazbe. Jedini je problem što integrirani zvučni čipovi na matičnim pločama nisu sretno rješenje za ljubitelje zvuka, jer obično uz lošu kvalitetu zvuka imaju i toliko šuma da se njime možete češljati, pa za bilo kakve kvalitetnije slušalice ili zvučnike, obavezno preporučam prave kvalitetne zvučne kartice.
Što se Sennheiser slušalica tiče, ako se radi o serijama HD (580-595), one zapravo i nisu toliko skupe za ono što nude, mogao bih reći kako predstavljaju best-buy u HI-FI svijetu. Naravno, to nisu sluške za igranje, i to ne zbog cijene, već zbog drugačije namjenske izvedbe.

BTW, imam jedne starije Sennheiserice na kojima su se rascufale kožice i spužvice, pa ako netko zna majstora koji se bavi tapeciranjem takvih stvari, neka mi se javi. Ja ga tražim već godinama, slušalice su mrak mrakova pa ih nedam ni za suho zlato :)

29-05-2007, 13:51
hočeš gamerski zvuk???stavi call of duty 2.....logitech z-5500+creative x-fi fatality gamers edition...+uključu u igri sve zvučne efekte i vidjet češ što je zvuk...naravno bas na full na z5500.....

Nikakve slušalice ni ostala takorekoč sranja nemogu doživjet bolje nego ovo!



Što se tiče wiking slušalica to ti može napravit svaki koji se bavi tapeciranjem zicova....iliti još bolje da ideš u radionicu di se popravljaju hi-fi uređaji!

dugi
29-05-2007, 14:51
Sve je to relativno.Netko preporuca z-5500 koji i jesu definitivno odlicni ali ne za svakoga.Za igranje na tako nabrijanom zvuku definitivno moras biti neki samac na udaljenom brdu jer cisto sumjnam da ce ukucani ili susjedi (stambena zgrada)tolerirati tvoje baseve.
Slusalice su za gaming savrsene pogotovo neke 5.1 ili vise.Ako su kvalitetne davati ce i odlican stereo zvuk za slusanje muzike.
Preporucio bi :

5782 Slušalice 5.1, ZALMAN, ZM RS-6F, Theatre 6, 5.1 zvuk 480,00
iz hg-spota koje bi u konbinaciji sa jednom Audigy se od 200 kn trebale zadovoljiti svakog prosjecnog cak i zahtjevnijeg gamera.

29-05-2007, 14:54
pa moram malo admina kurit...kad brije na high-end zvuk.... :rotfl:

str33t6l0w
29-05-2007, 21:45
ha čuj ja osobno 800kn za te sluške nebih dao nikada...pogotovo ne za gaming,filmove itd.....

ako ti baš treba neš skupo a dobro onda uzmi rađe neki sennheiser....najbolje headsetovi kod nas kolko ja znam....imaš za 700kn Sennheiser HD 555...pokopaju taaj ŠARKON!

slažem se....

nikako se ne isplati dat tolike pare za te slušalice.... frend ima iste i mislim da je strašno pogriješio...

ToxicWaste
29-05-2007, 23:58
Wiking je reko


U high-end klasi gamerskih slušalica možete razmišljati i o Razer Barracuda HD-1, koje sam testirao za ovaj broj PC Playa - (otvori PCP 98, stranu 62 :))
U kombinaciji sa zvučnom Baracuda AC-1 koju spojite preko HD-DA interfacea doživjeti ćete prosvjetljenje. Naravno, ako vas zadovoljava integrirani zvučni čip i slušalice s dva zvučnika, onda nemojte ni razmišljati o ovome, jer da biste bili spremni platiti visoku cijenu, predispozicija je da uvažavate razliku između klasičnog stereo zvuka i onog razdijeljenog na 7.1 kanalni sustav, kao i da recimo cijenite kabel koji je 99% očišćen od kisika. Ukoliko to sve skupa doživljavate kao nepotrebnu egzotiku, onda bolje nemojte davati savjete drugima koji imaju malo profinjenija uheka, jer ispadate smiješni :)

Ok di ja mogu kupit te sluške i dal bi terratec aureon 5.1 zvučna(160kn) bila dovoljna za njih?

W1k1n6
30-05-2007, 14:45
Wiking je reko


U high-end klasi gamerskih slušalica možete razmišljati i o Razer Barracuda HD-1, koje sam testirao za ovaj broj PC Playa - (otvori PCP 98, stranu 62 :))
U kombinaciji sa zvučnom Baracuda AC-1 koju spojite preko HD-DA interfacea doživjeti ćete prosvjetljenje. Naravno, ako vas zadovoljava integrirani zvučni čip i slušalice s dva zvučnika, onda nemojte ni razmišljati o ovome, jer da biste bili spremni platiti visoku cijenu, predispozicija je da uvažavate razliku između klasičnog stereo zvuka i onog razdijeljenog na 7.1 kanalni sustav, kao i da recimo cijenite kabel koji je 99% očišćen od kisika. Ukoliko to sve skupa doživljavate kao nepotrebnu egzotiku, onda bolje nemojte davati savjete drugima koji imaju malo profinjenija uheka, jer ispadate smiješni :)

Ok di ja mogu kupit te sluške i dal bi terratec aureon 5.1 zvučna(160kn) bila dovoljna za njih?
Mi smo ih na test dobili iz Rodocompa - http://www.rodocomp.hrSno oni imaju samo veleprodaju. Maloprodaju za Razer imaju RS Magazin i Links pa možeš pitati kod njih. Zvučna ti doduše nije 7.1, spada u recimo ekonomsku best buy klasu za 5.1 sustav, no podržava većinu formata tipa A3D, I3Dl2, Direct Sound 3D, Sensaura 3D, EAX 2.0/1.0 (3.0 mislim da ne podržava na žalost)... no trebala bi biti sasvim OK.

30-05-2007, 14:52
Za zvučne sam već pričao da nema boljih od:

Audigy SE ili Audigy 2-obična oko 200kn

Audigy 4 ili Audigy 2ZS oko 400kn

Audigy x-fi oko 700

ezav
30-05-2007, 15:10
Vrajt...

Ne hvala gledal 3 frenda kak dobivaju ospice oko drajvera s x-fi serijom...

30-05-2007, 15:25
kad neznaju,,,,da imaju najnovije nebi ih bilo...za vistu ok al xp nema da ne radi kako treba!