PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vi i poznate osobe



Dreadlock
27-05-2007, 15:25
koju poznatu osobu ste upoznali,s njom popricali i od kog sve imate autogram?

Ja-
popricao sa: Giricekom
Autogram: Ima ih jaaako puno :D

Aerial
27-05-2007, 15:26
A Giricek je glazbenik neki ili što?

Dreadlock
27-05-2007, 15:27
A Giricek je glazbenik neki ili što?

:rotfl:

http://en.wikipedia.org/wiki/Gordan_Giri%C4%8Dek

DrunkyDuck
27-05-2007, 15:27
Ne, nije (http://en.wikipedia.org/wiki/Gordan_Giricek).

EDIT:
Meh, kad sam vec potratio post, uspio sam iznervirati Bitorajca i splasiti Kekina (ili je barem tako licilo).

Dreadlock
27-05-2007, 15:30
Ne, nije (http://en.wikipedia.org/wiki/Gordan_Giricek).

EDIT:
Meh, kad sam vec potratio post, uspio sam iznervirati Bitorajca i splasiti Kekina (ili je barem tako licilo).

daj reci sto je bilo!?!

DrunkyDuck
27-05-2007, 15:34
Heh, Bitorajac se iznervirao pa mi nesto odbrusio jer sam fuckao (iz publike) dok je govorio, a na Kekina sam naletio u svom kvartu i isao sam istim putem pa je licilo kao da ga pratim. Nakon svake ulice bi se okrenuo da vidi da li sam jos tamo, nikog drugog na cesti, a ja ga gledam u oci namrgodjen. Ponavljam, tako je barem izgledalo.

bounce
27-05-2007, 15:49
uglavnom, neću puno duljiti...

bil je utorak, putoval sam s busem iz pravca varaždin - rijeka... ostavio sam stvari unutra i čekam vani z starim da bus krene ... u tom času dodju dvije curice u kišnim kabanicama s nekim starijim tipom i imaju sa sobom dva bicikla... čujem ja, nagovara on vozača da im stavi bicikle u bus i odfura skupa s njima do zagreba... smijem se ja i vidim kako sjedaju iza...

vratio sam se nazad, i vidim da su sjele sjedalo kraj mene, tj ja sam bio odmah preko njih... nisam im vidio lica pa sam stavio slušalice na uši i lagano zamišljeno gledao kak kuće varaždina lagano odmiču... u tom trenu dodje tip za kontrolu karata... dak ja kartu na pregled i okrenem se lijevo, i vidim da ga dvije cure čudno gledaju, lagano uplašeno... u tom trenu prepoznal sam jednu od njih... bila je to ona kaj glumi Ivu u Zabranjenoj Ljubavi, ili kak mi je kasnije rekla, Marija Kobić..

i gledam ja onako preko, i vidim, tužnim pogledom gleda ona tipa i veli : ''gospodine, mi nemamo karte''' ... on veli nek plate onda sada, a ona veli da nema kao novaca, da ima karticu i slične stvari ..

tip je pogleda i veli da se neodgovorno ponaša, i da ak nemaju para, na sljedećoj stanici idu van... u tom trenu sam se ja nakašljao, i rekao da nije problem, mogu im posudit tih 120 kuna kolko im fali, pa mi daju pare kad stanemo u Zagrebu... od tog trena, samo su bile nasmiješene, upoznali smo se, cijelim putem smo pričali, zafrkavali se, zahvaljivale su mi barem 6 puta,, pričali smo o toj sapunici u kojoj glumi (za koju sam im ja rekao da je sranje, btw), o faksu (studiraju filozofiju i neke religije), saznal da je jedna Marija a druga Tina, reklamiral sam u par navrata crecan.tk site, čak sam u njezin mobitel upisival url stranice :) ...

uglavnom, pričali smo do Zagreba i baš su fora cure... kao putuju biciklom jer su ekološki osvještene.. my ass :) dakako, da im nisam posudil pare, vjerojatno ne bi me ni podzravile, al nema veze .. ne bunim se..

i na kraju, najveća je fora bila kad smo došli u ZG... vozač veli, stojimo 20 min, mi odemo van, izvade bicikle i trk na prvi bankomat... i vidi finte.. mlada hrvatska glumica ima na računu samo 100 kn ... rekao sam da nema veze, što ću sad, da neka gledaju na to kao da sam platio cugu.. još jednom su mi zahvalile, a ja sam sjeo nazad na mjesto, psovao u sebi hrvatsku celebrity elitu i gledao ljude u busu kak me gledaju ljubomorno..

I'm the FRAJAR :)

Aerial
27-05-2007, 15:50
A Giricek je glazbenik neki ili što?

:rotfl:

http://en.wikipedia.org/wiki/Gordan_Giri%C4%8Dek

Pa pitam te to zato jer znam tko je Giriček i znam da on nema baš mjesta na "multimedija" podforumu :)

McPingvin_v2.0
27-05-2007, 15:54
živim blizu fani stipković, se to računa? :|

Aerial
27-05-2007, 15:54
živim blizu fani stipković, se to računa? :|

Ugh, kako mi ta spodoba ide na živce.. neam pojma zašto... organski ju ne podnosim... :?

Dreamer Deceiver
27-05-2007, 15:59
poznatu osobu koju poznajem ? sebe :D

Tri66a
27-05-2007, 16:09
Kada je Hladno Pivo bilo u Rijeci (mislim da je to bila ona turneja po gradovima dok je trajalo svjetsko prvenstvu u nogometu) ja pišao pored Kekina. Imam autogram od Ćire,Metličića i Džombe(zadnja dva dobio nakon utakmice Hrvatska-SiCG. Frajeri su išli kasnije na večeru u Bonaviju a mi taman išli proslaviti pobjedu u birc do hotela. I prvo ih nismo skužili-samo smo jednom uletili u hrpu dvometraša (Sicg fkors), a onda kada smo vidili naše bili smo ko mala djeca...))
I bilo je još jednom sa rukometašima u Poreču. Svi znamo da tamo reprezentacija ide na pripreme-e pa khm...khm.....bio sam u istom jacuzziju sa Špoljarićem i Vorijem.....
gol.......da




(nisam gay)

Dreadlock
27-05-2007, 16:26
živim blizu fani stipković, se to računa? :|

ma da?hehe,racuna se,racuna :D

King tiger
27-05-2007, 16:32
lol i ja imam od Dzombe autogram i sliku s njim, kad su igrali Bosna i Hrvatska u Sarajevu, tog istog dana ja i jarani isli u grad navece i sad mi prolazimo pored sportske dvorane, kad hrpa ljudi u trenerkama ceka, ono mi gledamo u njih kad pored nas iz nekakvog uskog prolaza ko stvorenog za dilanje droge izleti Dzomba :rotfl: :rotfl: , smijesno je izgledalo, enivej jaran imao fotic pa se slikali i autogram dobili.

Burek_fr0m_SPACE
27-05-2007, 16:53
Čujte, i ja sam bio na TV, i to u par navrata... Pingvin, Tiger i Drunky, slobodno se hvalite što me imate na MSN :D

Rocchiro
27-05-2007, 16:56
Kristijan Urgina http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif

Arkham
27-05-2007, 17:11
brat učenika jednog profesora koji je prijatelj susjedu babe susjeda tetkinog najboljeg prijatelja je upoznao ljubu česića rojsa.

hacker
27-05-2007, 17:22
Upoznao se s Ivanisevicem na Hvaru, te imam njegov autogram. Jos znam onog Matiju iz zabranjene ljubavi, no zaboli me za njega.

Jopax
27-05-2007, 17:56
Upozno Rafu i dobio njegov autogram
Sa pola godine se sliko sa Martinom Sheenom

icecoldkilla
27-05-2007, 18:07
najvise autograma imam od rukometasa, naravno imam i od drugih sportaša

Prince-Artas
27-05-2007, 18:13
nemam ništa
i nije me briga

Simon the Dreamer
27-05-2007, 18:31
Ljetujem u istom mjestu ko i Dario Šimić, pa ga vidim gotovo svaki drugi dan na plaži.
Ali nije baš da pričam s njim...

M@T3J
27-05-2007, 18:42
Najpoznatije što sam ja vidio je autobus engleske nogometne repke na SP u Njemačkoj.

Outmind
27-05-2007, 19:37
Meni pusićka predaje sociologiju politike, tak da ju vidim svaki četvrtak.

Pilip
27-05-2007, 20:10
Razgovarao s Mesicem.

BlackDCRO
27-05-2007, 20:21
Maja Blagdan lol :rotfl:
Dosla je ovo ljeto kod susjeda koji zive preko puta mene, pa ju je naravno moja stara pozvala na kavicu...

Sterpo
27-05-2007, 20:57
slikao sam se sa šolom, balićem i džombom kad su bili u Rovinju na utakmici :wink:

Neven <R>
27-05-2007, 21:21
Vidio sam dosta "poznatih" osoba, zadnje je bio onaj Saša pobjednik big brothera jučer na motorijadi u Zelini.

RIPtheREAPER
27-05-2007, 22:12
Znam di živi Žak.



:wink:

McPingvin_v2.0
27-05-2007, 22:21
Znam di živi Žak.



:wink:
Svugdje.

RIPtheREAPER
27-05-2007, 22:39
Znam di živi Žak.



:wink:
Svugdje.

Doselio se u novo izgradene zgrade u mom naseljiu.
U zgrade.

Kostolomac
27-05-2007, 23:03
vidio neke poznate, ali niti sam pričao s njima niti me briga za njih :yuck:

POSA
27-05-2007, 23:59
ja JESAM poznata osoba

Systematic Reverse
28-05-2007, 00:26
nemam ništa
i nije me briga

MarkaN
28-05-2007, 11:49
poznat - ne poznat... It´s all same to me...

Jednom sam na velesajmu bio prvi na prezentaciji Serious Sama pa su me usred treninga išli ispitivat ovaj Kiki Urgina i Barbara Kolar... a ja si mislim dajte me pustite da igram... :) 8)

Black Hawk Down
28-05-2007, 12:14
Profa iz glazbenog mi je iz zabranjenoga pušenja. 8)

Black Hawk Down
28-05-2007, 12:15
EDIT:Miro Gavran
EDIT:Ripper
EDIT:Krešimir Mišak
EDIT:onaj iz bijelog dugmeta

Neven <R>
28-05-2007, 12:30
živim blizu fani stipković, se to računa? :|
A Nevena Ciganovića si zaboravio?

McPingvin_v2.0
28-05-2007, 12:31
A dobro, on je specijalni frend :shy

Gaas
28-05-2007, 13:32
sreo sam severinu na korzu doso do nje i pito "moze autogram?" ona govori "moze" i tako se ja potpiso na papiric i dao njoj ga :rotfl:

Fenrir
28-05-2007, 13:39
sreo sam severinu na korzu doso do nje i pito "moze autogram?" ona govori "moze" i tako se ja potpiso na papiric i dao njoj gaS :rotfl:

:D

Ak jesi, care, ak nisi, pheget!!1

Ja sam sreo sve žive političare, stari mi je u biznisu, Pašalić, Sanader, Kosorica, Bandić( rukovao sam se s njim :oops: ) , pa sa raznim reprezentacijama, al sve je to isto, jebiga, ljudi ko i svaki drugi, niš oko čega bi se trebao uzbuditi...

Mafioz0r
28-05-2007, 13:40
Moja sestra jednom šetala psa i pas je skoro ugrizo Bitorajca... :rotfl:

Đeri
28-05-2007, 13:42
[quote="Prince-Artas":19sv5poc]nemam ništa
i nije me briga[/quote:19sv5poc]zapravo onog sudca iz sudnice :DDDDDD
ili onu lanu iz zabranjenoe ljubavi
tu po osjeku šetaju :D

Ementaler
28-05-2007, 13:51
A bilo ih je par... Al sad mi pada na pamet samo Gobac, koji je odsjeo u istom hotelu sa dvije zvjedice ko i moj razred na ekskurziji u Vodicama ...

Black Hawk Down
28-05-2007, 18:03
EDIT:stari mi je imao sudar sa onim iz bumeranga onim plavokosim,mislim da se zove Luka ili nešto tako,isto je sada bio u bibinom svijetu kao zelenaš.

Paran0a
28-05-2007, 19:22
lol..
bio ja mislim taj u nasoj skoli.. :rotfl:
snimala se zabranjena u crkvi pokraj moje skole pa sam vidio cijelu ekipu..

Dreadlock
28-05-2007, 20:09
lol..
bio ja mislim taj u nasoj skoli.. :rotfl:
snimala se zabranjena u crkvi pokraj moje skole pa sam vidio cijelu ekipu..

ajme lol...zaboravio sam!!

Jos kad je bila ona stara postava,snimali su u mojoj skoli...Dok je bila pauza oni su sjedili u jednoj ucioni i sam buljili u prazno dok je ekipa iz skole ocajnicki pokusavala doc do autograma.
Ja sam uspio uletit(neki lik me pustio) jer su mislili da sam doso za autogram...Nakon sto sam uso,okrenuo sam se prema njima i rekao da ak hoce da ja mogu glumit u seriji,da uopce nije problem...Ako treba nosit cu im kave i slicne gluposti...Tada me je isti onaj lik izgurao van...XD


I da...pricao sam s Tadijanovicem 8) ....

Paran0a
28-05-2007, 20:30
lol..
bio ja mislim taj u nasoj skoli.. :rotfl:
snimala se zabranjena u crkvi pokraj moje skole pa sam vidio cijelu ekipu..

ajme lol...zaboravio sam!!

Jos kad je bila ona stara postava,snimali su u mojoj skoli...Dok je bila pauza oni su sjedili u jednoj ucioni i sam buljili u prazno dok je ekipa iz skole ocajnicki pokusavala doc do autograma.
Ja sam uspio uletit(neki lik me pustio) jer su mislili da sam doso za autogram...Nakon sto sam uso,okrenuo sam se prema njima i rekao da ak hoce da ja mogu glumit u seriji,da uopce nije problem...Ako treba nosit cu im kave i slicne gluposti...Tada me je isti onaj lik izgurao van...XD


I da...pricao sam s Tadijanovicem 8) ....
super kaj si me sjetio..sliko sam se sa njime i imam autogram .u jedoj njegovoj knjizi se potpisao.ima drhtavu ruku..lol.bio je u skolskoj knjiznici..

Demon Hunter
28-05-2007, 21:31
Sreo Mirka Filipovica uzeo autogram i sliko se s njim,u Osijeku.

Ali najvise volim sto sam upozno Maju Suput,jos sad kad je povecala....

Pozdrav!

mrs.croft
01-06-2007, 12:17
najveći domet je razgovorčić sa Kruškom,prije par godina na praksi :D

Waylon
01-06-2007, 15:58
upoznao se s Alexi Laihom i Jaska Raatikainenom (pjevač i bubnjar iz Children of Bodoma) i ekipom iz Ektomorfa. Znam i Damira Kedžu otkad se frend zamalo pošibo s njim. :D

D.E.M.O.
01-06-2007, 16:03
ja znam wolfa :fof:

Black Hawk Down
01-06-2007, 19:39
EDIT:ovaj iz HSP Rožić,stari ga poznaje
Mirku Filipoviću sam opsovao mamu i pokazao mu srednjaka
***** mu taj kafić.
EDIT:u mome kvartu živi jedna ženska iz život uživo(novinarka)(nisam skroz siguran,ali dobro)
-stari mi poznaje prosinečkog,a od prosinečkog klinac me je izvrjeđo(izgleda kao curica, :yuck: )(nisam siguran da li je to bi od prosinečkog klinjo,ali znam da je od nekoga skroz poznatog)
Edit:Žon Luk Van Damn je bio u mojoj zgradi,ja mogao ići dolje tražiti autogram,ali ja igro COH ,a tada nitko ne smije ući u moju sobu, :twisted: sobu

Matilda Mother
01-06-2007, 21:43
lol..
bio ja mislim taj u nasoj skoli.. :rotfl:
snimala se zabranjena u crkvi pokraj moje skole pa sam vidio cijelu ekipu..

lol..ja sam snimala s tom ekipom iz zabranjene ljubavi neš..kako je to umišljeno, a razloga nemaju :rotfl:

@dreadlock..koja je to škola?

btw, sve žive hrvatske glumce, neke pisce, kekina iz hladnog piva, a gopčeva žena sa mnom studira književnost tako da sam i s njim pra puta pričala..a žena mu je tako simpatična i draga :pray: :pray: :pray:

Helena
01-06-2007, 21:44
lol..
bio ja mislim taj u nasoj skoli.. :rotfl:
snimala se zabranjena u crkvi pokraj moje skole pa sam vidio cijelu ekipu..

Ček, ček, jesi ti iz Svete Nedelje kojim slučajem? :o

RIPtheREAPER
01-06-2007, 22:15
kad ste kod prosineckog: vidio ga dva puta sa prozora kako ide u restoran Mageljan ispred moje zgrade

Ps1ho
01-06-2007, 23:06
Nevenov kontakt, uskoro i kremu za oči njegovu
Dđombin autogram, majcu s kojom je treniro dok je igro za Zamet mislim, takodjer potpisana, upozno njegovog brata, roditelje ali nikad njega osobno :?
Hmm, Burek mi pomogo da dobim 4 iz pascala
ak se sjetim jos neceg napisem

Gaas
01-06-2007, 23:10
evo dobro sam se upoznaos a likom iz avatara

Big Al
01-06-2007, 23:10
Ivan Teolić

Sgt. Bull
01-06-2007, 23:13
Ivan Teolić
Brzo češ upoznati i Bananko Bananka...

elem ja sam prije samo znao Dejana Parežanina...ništa posebno...

str33t6l0w
02-06-2007, 00:27
mesić, granić, sanader, đapić, glavaš, kekin (iz hladnog piva), filipovic, rafu, natalie, neru, cijeli band TEEN (u originalnoj postavi), lanu (iz zabranjene ljubavi), severinu, cijeli dinamo (prvu postavu), džombu, šolu, antoniju šolu, DJ Aril Brikha, DJ Umek, Paul Oakenfold, Žanamari... i štajaznamkogajošne... neda mi se nabrajat.. a i živo me zaboli za sve te koje sam upozno... kao da se oni mene sjecaju :?

Simon the Dreamer
02-06-2007, 10:07
Žanamari je seksi u novom FHM-u.

Dreadlock
02-06-2007, 12:51
@Matilda

I.G.Kovacic

zasto pitas?

Aerial
02-06-2007, 12:59
Prije par minuta idem doma s faxa i vidim legendu hrvatskog informativnog programa - Edi Škovrlj :fof: :rotfl:

Silventus
02-06-2007, 13:36
Oke,zašto je ovo sad u multimediji ? :?

Trebalo bi biti u Alt+F4

NiX4tHeG@M3R
02-06-2007, 14:03
Boris Novković : Igrao PSX sa njime , jeo roštilj , svirao na gitari "Vukovi crkavaju sami"

Eduardo da Silva i Vukojević kada odlazim iz udruge (Draškovićeva) znajm naletiti na njih ,


Ne sjećam se wiše , mislim vidio sam ih puno nedavno u Broadwayu sa Bobanom gledao film :)))))

Gospodina Guzinu vidim često jer živi u susjednom naselju pa ide na plac itd.

EDIT : Kada swi političare ja spomenem Bandića i Rafu samo samo pozdravio i on mene i pitao me "đes legendo" i to je to

Armachus
02-06-2007, 14:04
Imam autogram od Miki Rapaića. To je sve! :|

Dreadlock
02-06-2007, 15:01
Stavio sam ovo u multimediju,jer da sam stavio ovdje bi premjestili u multimediju...zato je ovdje :D

Big Al
02-06-2007, 15:03
Mocart

Bartuc
02-06-2007, 15:12
Meni je Jole sused :cry: :rotfl:

PS: Kad sam bio bebač, stara mi pričala da mi se Sanja Doležal divila kak sam slatki bio 8)

goGAMERo
02-06-2007, 15:17
Vidio sam ih ovako par njih, al nikad se nisam s nekim upoznao, nit me briga : ) :)

Matilda Mother
02-06-2007, 18:22
@Matilda

I.G.Kovacic

zasto pitas?

um, jel to gore na kaptolu negdje il tako nešto?

Black Hawk Down
02-06-2007, 18:31
Joj Doležalka,stari je poznaje još od kada je bila u onome bendu

LD
02-06-2007, 19:28
Slušaj sad ovo: bili mi vani kod kafica "Škorpion", i prosla braća Sharbini (nogometaši iz Rijeke), i moj debilni frend pita imas kunu!!!!!!! Ahmed traži po džepovima, i izvadi te mu da 20 lipa. I tako mi rikavajući od smijeha hodali 20tak metara i ovaj isti glupan se okrene i baci kovanicu na njih deruci se: Debilu, nemoš mi ni kunu dat!!1 Al smo šturali onda!

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

PS: ovo se stvarno desilo, bez zajebancije!

bounce
02-06-2007, 19:29
Rafu samo samo pozdravio i on mene i pitao me "đes legendo" i to je to

ko da zna išta drugo reći .. :rotfl:

KR1ST1J@N
02-06-2007, 20:10
Vidio sam ih ovako par njih, al nikad se nisam s nekim upoznao, nit me briga : ) :)

THE NO
03-06-2007, 07:28
Pa... bio sam nekoliko puta na telki,ali najčešće na lokalnoj. Od poznatih sam malo popričao sa Lanom Jurčević,a imam i autograme Vuce,Škore,Colonie(sve sam ih pobacao),a sa Škorom sam se rukovao.
Inače,to se sve dogodilo protekle 2 godine na Radijsko Festivalu.
Btw,moja majka je išla u razred sa Robertom Jarnijem.

bounce
03-06-2007, 08:31
Btw,moja majka je išla u razred sa Robertom Jarnijem.

A moja z Draženom Ladićem .. Otkud si ??

v4MP1r3
03-06-2007, 09:05
aha...ovo je showoff tema?
ah, jadan ja...nisam nikoga upoznao osim dannya filtha i whipa iz deathstarsa... :P

al sam neki dan vidio onoga koji je vodio big brader i huga! setao se sa svojom kcerkom po spici zagreba, bilo je tako "joj da me barem novinari vidu i stave u novine kako se brinem za svoje dijete"

Bartuc
03-06-2007, 09:37
al sam neki dan vidio onoga koji je vodio big brader i huga!Ssetao se sa svojom kcerkom po spici zagreba, bilo je tako "joj da me barem novinari vidu i stave u novine kako se brinem za svoje dijete"

To ti nisu dvije iste osobe :rotfl:

Njih dvoje su ti burazi i full su slićni! Onaj iz Huga ti je još glumio u Smogovcima, a onaj iz BigBrothera ti je voditelj Žute Minute!

Helena
03-06-2007, 13:32
lol..
bio ja mislim taj u nasoj skoli.. :rotfl:
snimala se zabranjena u crkvi pokraj moje skole pa sam vidio cijelu ekipu..

Ček, ček, jesi ti iz Svete Nedelje kojim slučajem? :o

Tinox, oću ja dobit odgovor? :roll:

FearLess
03-06-2007, 14:18
Sergej Barbarez sa njim sam prcao poslje tekme

Tose Proeski sa njim sam bio kad sam bio kod tetke u Makedoniji

autograma milion imam

Black Hawk Down
03-06-2007, 16:57
EDIT:baka mi poznaje Jadranku Kosor
ovo je prava showoff tema,treba ih biti još
EDIT:moj razred je bio dvaput na telki
EDIT:moja ex škola služi kao primjer najgoreg vandalizma u zagrebu

T.N.T.
03-06-2007, 17:48
nikoga


zaboli me za "slavne" osobe...

NITROS
03-06-2007, 19:01
Pricao sa Karolinom Šprem, Talajom, Kostanić, Majoli i imam njihove autograme. I imam autograme od čeških igraćica al ne sjecam se vise kako se zovu :)

A od jos nekih sam pricao sa fatal1tyem

Bishop_45_(2)
03-06-2007, 19:31
Sreo Seve u nekoliko navrata, zivim pored Kazalista Ivana Plemenitog Zajca, u Rijeci, a one je tamo glumila par puta,....

Mogu reci da je na filmicu puno vishe sexy, u stvarnosti izgleda premrshavo, i hoda u nekakvim stikama od plm metra ?!
!!!

03-06-2007, 19:43
A od jos nekih sam pricao sa fatal1tyem

wtf???

di? :shock:

NITROS
03-06-2007, 20:13
A od jos nekih sam pricao sa fatal1tyem

wtf???

di? :shock:

Bio je na nekom chatu. Na nekom COD serveru ili Xfire tak nekaj je bilo. Imao sam screenshot, al nazalost prestao igrati COD i format diska stisnuo, a unutra i screenshotovi. Bio frend samnom pa ak netko ne vjeruje :))))

03-06-2007, 20:28
jebeno kolega....samo bi htio jednu partiju s njime u q3 kojeg igram već ma ima 6 godina,,, 8)

optimističan sam! :wink: