PDA

Pogledaj cijelu verziju : Poštenje



Dreamer Deceiver
24-05-2007, 13:10
Ok, ja sam super. Maturanti su završili školu...super za njih, došli u razred u valovima i porasturili nam razred ( barem ono šta je ostalo od razreda ) i to je to. Super mi smo bili jedini jadnici koji su imali nastavu u školu jer je šupčina od profesora nije nas htio pustit ca. Imali smo ga tri sata, a on predahje mjerenja i dosadan je za popizditi. Neki su markirali treći njegov sat, ali ja sam ostao pošten te sam još s nekima ostao. SUper, doma su me učili da je poštenje vrlina te da se to nagrađuje. Da nagrađuje se. Čitajte dalje molim. Ok, neki su markirali a ja sam ostao. Nitko nije slušao profesora, a ni ja ga nisam slušao. Ispod klupe sam našao metro te sam ga otvorio. Profesor me je vidio, zvao pred ploču i poeo ispitivati DANAŠNJE gradivo koje nisam imao pojma, kao ni ostatak mog razreda. Znači meni je dao kulju, i počeo mi je srati zašto sam ja ostao na satu, i tu gubim vrijeme . Najrađe sam mu htio ppljunut u lice i reći : jer sam posrana poštenjačina, ti pedofilski demone. Ali nisam mirno sam otišao do klupe, uzeo metro i išo riješavat križaljku. Onda je prozvao drugoga i poeo ga ispitivati, ali gad je imo sreće i taman kad je htio kazaT Da nezna, zvonilo je zvono. I to je zahvalnost. Mi smo ostali na satu, imali smo priliku pobjeći, makar ga nitko nije slušao. ALi kud je išao pitati baš mene, nisam smetao cijeli sat, samo sam šutio , uvijek sam miran na satovima i on seronja ide mene pitati i počne mi srat zašto am ostao. Evo vam ga kako ja poštenje "vrijedno". PA zato zaboli vas kurac za druge i poštenje mislite na samo sebe i to je to. Zajebite sve ostale.

Dreadlock
24-05-2007, 13:28
ok,nemam nista protiv tebe ali cek sam tren da objasnim stajaliste profesora;
Danas je (barem u zg-u) dosta ucenika islo na izlet zbog norijade cetvrtasa.Tako i ja.Neznam kako je u tvom gradu i dali su isli na izlet al nema veze.I on je osuden na ta tri sata s vama i nemoze markirat kao ucenici jer zaraduje za kruh.Nemoze se pobunit ravnatelju ni nikom.
Sad,rekao si da je dosta ucenika markiralo-ok,sve ce doc na svoje,iz tvog posta cini mi se da prof zna da su markali i vjerojatno zna tko je markao.
Ti nisi mario za to gradivo i prof te skuzio da ne pratis.Buduci da je ljut jer su ga maturanti valjda izludili a i to sto vam mora predavat tri sata i ljut je zbog tog sto je dost ucenika otislo a on nemoze,poceo te ispitivat danasnje gradivo...Vjeruj mi,postenje je vrjedno nekad...Da si pobjegao pitao bi te sljedeci st i opet bi pobrao sulju....jer barem znas dali je bila u rubrici il sa strane?

24-05-2007, 13:41
točno to..koliko god ti sad bilo teško...stisni zube i nastavi dalje....on u svojoj glavi zna da ti nisi pičkica i da si išo na ploču makar neimao pojma!Kako bi moj profa rekao:"Bolje iči u rat nespreman i staviti glavu na panj negi uopče ne doći u rat"! Vjeruj mi sve će doći na svoje...I on če si zapamtiti da ti nisi markirao i nisi otišao sa sata makar ti nije bilo zanimljivo....A na kraju kad če ti zključit ocjenu onda mu reci ovo što si htio...samo na malo blaži način..i dokaži mu da si bolja osoba nego što on misli da jesi...

Dreamer Deceiver
24-05-2007, 14:02
Prvo mi smo njega imali po rasporedu, a prvaši su išli na izlet. Što se tiče toga da nas nije pustio da idmeo ca ? Kako to da je škola zjapila pratzna ? U školi nije bilo nikoga osim čistacica. O n nas NIJE htio pustit

Bartuc
24-05-2007, 14:05
Ma dečki gluposti meljete!

Dreadlock je dobro počeo ali je krivo završio... Na dan norjade i profesori očekuju od svih srednjoškolaca da markiraju tak da imaju slobodan dan! Frajer je bio nadrkan jerbo ste vi ostali, a on nesmije otić dok god ima učenika u razredu! Da ste se svi pobrali, kao normalan puk, nitko nebi dobio niti neopravdano niti nikaj slično, a profesori bi se taj dan mogli malo opustiti!

Ovo vam pričam iz iskustva... profesor vam ne smije reči direktno: "Markirajte me da mogu odmarat!", već on mora šutit i predavat učenicima koju su ostali! Izuzevši moje bivše profe iz PIG-a... dođe ona na sat i kaže: "Pa kaj me nebute markirali?" i ode žemskinja doma :D

Poštenje se isplati ali moraš biti mudar i znat kaj moraš u kojemu trenutku napraviti...

EDIT: Nije da vas NIJE htjeo pustit, već vas on NE SMIJE pustit!

Dreadlock
24-05-2007, 14:11
ok,skola je zjapila prazna...Pa da...Nije bilo prvasa i maturanata.Sto se tice ostalih, 50% je markalo il se profama nije dalo odradit tri sata pa su ljude pustili nakon drugog...:D

Bartuc
24-05-2007, 14:14
Nama su baš profesori objasnili da po zakonu nas ne smiju pustiti sa nastave jerbo su oni odgovorni za svakoga tko nije zapisan u imeniku da fali taj sat! Baš zato ili očekuju da markiramo i onda upišu da smo svi otišli, ali to nam opravda škola jerbo je taj dan u rasulu... ili nam daju neke hintove da odjebemo :D

Rocchiro
24-05-2007, 14:25
Kaj bi ja napravil na tvojem mjestu?Dok bi me profesor pozval pred plocu,jednostavno bi odigrao da hitno trebam na WC,da je vec opasno po zdravlje.I na kraju se jednostavno vise nebi pojavil na satu.Bolje neopravdani nego kulja.

A ovo u vezi postenja...budi posten prema ljudima koji to postenje zasluzuju.druge posalji u 3pm

ivan
24-05-2007, 14:26
koji glupi profa :kill:

kod nas su isto neki markirali fiziku, a neki ostali. moja filozofija je ak idu svi idem i ja. znači ostao sam sa šačicom frendova.
profa sve zapisala. nakon nekog vremena oni koji su markirali,došli su na vrata učionice. željeli su uć u razred :o
profa nije dala. od jednom uleti(doslovno) bombonjera (ledene kocke) kroz vrata kao znak isprike, al ih nije i dalje htjela pustit. i mi lijepo s tom profom pomancali bombonjeru :P
mi koji smo ostali smo sljedeći put na fizici pošteđeni ispitivanja. :)

Dreamer Deceiver
24-05-2007, 14:42
Problem šta je profesor lud za školom, on živi za nju. Mogo sam odugovlačiti jer je minutu nakon zvonilo, ali nisam jebi ga. Svi profesori su pustili svoje učenike ca, neka imaju slobodan dan. Jedino smo mi ostali, izuzev onih koji su kasnije markirali. Ja se nisam pobrao jer je dostsa frendova ostalo, i moram biti "dobar" s profom, da vidi da ne markiram. I ona mene zove pred ploču, ja neznah i dobim kulju. Da sma napravio ono u Hanzinom slučaju, dobio bi kulju i neopravdani.

24-05-2007, 15:13
daj Bartuc pričaš sranja..nisu svi profe isti....daj seri tako jednom mojem doktoru koji ima ptsp....pa mu markiraj....najebo si drugi sad gadno!

bady
24-05-2007, 15:35
to je sve nista
u tehnickoj skoli karlovac postoji profesor koji za vrijeme pisanja testa hoda razeredom zveckajuci novcicima i govori o tome kako je on 2h gledo sebe u ogledalu dok je nosio zensku suknju!!!!
profesor se inace zove tonco cigic ako ima netko ko ide u tu skolu moze potvrdit da lik niije normalan
Doslovno

THUNDER_DINIX
24-05-2007, 15:55
ma vidio sam i ja u par slucaja da se postenje ne nagradjuje. ono, kad si posten, ko te j***, tako to ispada...

Mafioz0r
24-05-2007, 16:50
Da imate nenajavljeni test za koji ništa ne znate, da li biste
a) Markirali kao da nemate cojones (valjda znate šta cojonesSznači)
b) Molili profesore i plakali im da ne pisete test (to stalno rade u mom razredu - vec mi idu na jetra)
c) Pisali test kao svaki čovjek koji ima cojones

Lord Jambrek
24-05-2007, 16:56
Ma dečki gluposti meljete!

Dreadlock je dobro počeo ali je krivo završio... Na dan norjade i profesori očekuju od svih srednjoškolaca da markiraju tak da imaju slobodan dan! Frajer je bio nadrkan jerbo ste vi ostali, a on nesmije otić dok god ima učenika u razredu! Da ste se svi pobrali, kao normalan puk, nitko nebi dobio niti neopravdano niti nikaj slično, a profesori bi se taj dan mogli malo opustiti!

Ovo vam pričam iz iskustva... profesor vam ne smije reči direktno: "Markirajte me da mogu odmarat!", već on mora šutit i predavat učenicima koju su ostali! Izuzevši moje bivše profe iz PIG-a... dođe ona na sat i kaže: "Pa kaj me nebute markirali?" i ode žemskinja doma :D

Poštenje se isplati ali moraš biti mudar i znat kaj moraš u kojemu trenutku napraviti...

EDIT: Nije da vas NIJE htjeo pustit, već vas on NE SMIJE pustit!

Mislim da je Vesna Korbar(korbarica) iz Tesle iznimka, ona ne tjera učenike sa sata, nju stjeraju učenici!

streetrace777
24-05-2007, 18:32
Dok bi me profesor pozval pred plocu,jednostavno bi odigrao da hitno trebam na WC,da je vec opasno po zdravlje.


Hm moja profa iz ET kad je pitam da idem na WC da je hitno kaze da umrem ako ocu ali da nesmijem van

Rocchiro
24-05-2007, 19:13
Dok bi me profesor pozval pred plocu,jednostavno bi odigrao da hitno trebam na WC,da je vec opasno po zdravlje.


Hm moja profa iz ET kad je pitam da idem na WC da je hitno kaze da umrem ako ocu ali da nesmijem van

baci se na pod i pocni se trzati

MTF*
24-05-2007, 19:30
a dobro necemo pretjerivat...XD

Babitz
25-05-2007, 12:53
pošteni najgore prolaze
to si već davno trebao shvatiti

ivan
25-05-2007, 13:42
pošteni najgore prolaze
to si već davno trebao shvatiti

na žalost... ponekad izgubim živce zbog toga, ali sve u granicama "razuma" :)

D.E.M.O.
25-05-2007, 18:39
:pray:

Silventus
25-05-2007, 18:57
Slično se i meni događa.Trebao si markirati kao i drugi,jer tak bi ti to najbolje završilo tbh

Ogg The Dogg
25-05-2007, 22:44
kodmene u razredu i u cijeloj školi ije tako. ko je pošten manje najebe. ali sad u ovom slučaju profa te skolčio zato što si osto na satu a ponašo si se ko da nisi bio tamo. bolje da si onda markiro i amen.
e da kod nas se stvarnoo ne isplati markirat. jer za svaki neopravdani izostanak moraš platit 10 kn u razrednu blagajnu. a za saki komad 5 kn. a ko neće odovara matišu.kod razrednika. patr puta. popravak zagarantiran. zato kod nas ima amo 2 neopravdana u dvije godine

Simon the Dreamer
26-05-2007, 09:03
Ali poštenje je samo po sebi nagrada. :D

Madox
26-05-2007, 09:44
Mogo sam odugovlačiti jer je minutu nakon zvonilo, ali nisam jebi ga.

Jbga onda je tvoj problem.mogao si se izvuc i nisi.Sta se onda jadas?
Uostalom norijada je dan opceg ludila ucenika i to je sasvim normalno da svi idu tamo.Ne samo maturanti...Onako kod nas nitko normalan nebi ostao u skoli na taj dan...

Sto se tice onog ne najavljenog testa.
Zasto ti mislis da netko tko pobjegne nema muda?Ja cu rađe pobjeci i saznat koja su bila pitanja i naucit za sljedeci put.Pa jebiga ako me malo teze pita ja cu se potrudit i ne dobit komad.To sto se ti bojis pobjec neznaci da ostali nemaju muda ostat.

BlackDCRO
26-05-2007, 09:44
Ja jedino markiram kad je neko ispitivanje a nisam ni taknuo knjigu. Odnosno markirao sam samo 2 puta u cijelog godini i to kemiju...
Al u ovom slucaju i ja bi markirao.

D.E.M.O.
26-05-2007, 10:26
bolje jedan neopravdani nego jedan komad 8)

JedimiNjoke
30-05-2007, 10:55
Trebali ste svi bit kolegijalni i kolektivno markirat, oni koji ostanu UVIJEK najebu više. To su samo 3 sata jebemu, i da dobiješ neopravdano - a ne bi dobio - to nije ništa. Zato, uvijek kad vidiš da možeš šmugnut da ne najebeš, bježi! Odi na cugu negdje, na neku špicu gledat starije ženske itd. Srednja škola je zajebancija, zato dragi učenici: Zajebavajte se! 8)

Đeri
30-05-2007, 12:02
slažem se za ovo zadnje ! :D
ma nevalja biti uber pošten..uvijek oni nastradaju ;)

Gravestone_bluz
30-05-2007, 12:17
Stari od mog frenda ima odredeni "polozaj" na visokom mjestu u drzavi i sad slusaj ovo.... TEST IZ POVJESTI: cjeli razred , svako mora sjedit solo, sto je ok , al njega postavi kod najpametnije osobe u razredu ffs! I to je ok ako je to samo jednom, al stalno jedino oni sjede zajedno, al i to je ok da ne prepisuju jedan od drugog na nacin da bi to vidio I SLJEPI PERAPLEGICAR STACIONIRAN 3KM OD ISTOCNOG PRILAZA BABINOJ GREDI. I ona namjerno ne reagira i i par put mi se ucinilo da jedno od njih cak i gleda u oci dok ovaj sapce. A ostatak razreda ak neko zucne , odma ajmo test na klupu i 1. On uci 1 fakin sat mozda , ja ucim cjeli fakin tjedan i on dobi 4,5 ja dobim 3,4 a on ima 1 bod vise od mene na neku vrlo cudnu forum, i nije to samo pod povijesti. Eto, jebes postenje, to niko negleda , vazno je samo ko si i s kim si, ubuduce , sljedeci test sjest cu kraj frenda i ako mi kaze da se razmjestimo srusit cu fakin skolu :killyou: :twisted: :kill: :twisted: :killyou: :twisted: :kill: :twisted: :killyou:

D.E.M.O.
30-05-2007, 13:01
nabavi si anarhisticku kuharicu i onda kreni u osvetnicki pohod :D

Gravestone_bluz
30-05-2007, 13:26
nabavi si anarhisticku kuharicu i onda kreni u osvetnicki pohod :D
:rotfl:

Fenrir
30-05-2007, 14:28
@ DEMO Ah, ništa slađe od jednog termita na haubu od profe :D

@Gravestone_bluz Malo manje smajlija, kk?

*Fila*
01-06-2007, 22:13
pošteni najgore prolaze
to si već davno trebao shvatiti
signed

v4MP1r3
02-06-2007, 00:31
pošteni najgore prolaze
to si već davno trebao shvatiti
signed

tuzno ali istinito
ima hrpetina primjera iz RL ali ono, pretuzni su pa...

kazes da si ti razio btaklo . kazna
kazes da je to njegova a ne tvoja zasluga . gubis naklonost

ma BIIIP !

Xenon Demon
02-06-2007, 00:33
Ja sam štreber pa me nije briga......dan +- neš ti.....
ja računam samo u tijednima!