PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dosta ally-a ocu Hordu



bobo123
23-05-2007, 10:37
Evo iamm 2 60+ lika sa ally na Al'akiru i hocu sad krenuti sa hordom,ali pitanje je gdje???? pomozite mi

Horfak
23-05-2007, 10:53
Evo iamm 2 60+ lika sa ally na Al'akiru i hocu sad krenuti sa hordom,ali pitanje je gdje???? pomozite mi

mislis koji server ??

ak da odi na kor'gall imas puno hrvata ! :wink:

Gravestone_bluz
23-05-2007, 11:40
Kilrogg, ima nas 20etak i svi se druzimo i tak , naravno ima ih i vise al 20etak ih poznajem

THUNDER_DINIX
23-05-2007, 11:41
dodji na Karazhan

Smeagoul
23-05-2007, 12:01
Moja preporuka je Kor'Gall
A ako zelis i jednu (poznatu) prijateljsku guildu (http://www.rots-guild.com)
isto preporuka za PB jer su ljudi zakon :-)
(ali trenutno nisam kod njih ^^)

cmeljo22
23-05-2007, 14:13
kor'gall... puno nas je.....

lycancro
24-05-2007, 00:59
nesto je alijansa na korgalu u raspadu... gildovi se mijenjaju dok si rekao keks :boohoo:

cmeljo22
24-05-2007, 15:20
ma kakva alijansa... HORDA

dex
24-05-2007, 18:04
kad je server na kojem mi je main bio down jucer oso ja na kako bi ingame rekli cro'gall uzo be huntera i malo seto... stvarno ima puno hrvata... znaci kad god mi server bude down il mi drujo dosadi.... goto kor'gall :D

Fencing_LORD
27-05-2007, 14:13
Kor' Gal - moja procjena je da nas ima blizu tisuću + Bosanci, Srbi, Makedonci...

Svinjoguz
27-05-2007, 14:19
Ragnaros,puno hrvata,bilo alija ili horda.

xaviaz
27-05-2007, 15:43
Dodi nama na karazhan zato jer su ovi serveri relativno stari nas je prakticki novi, ekipa je luda od svud smo

lycancro
28-05-2007, 06:20
da ekipa je luda a server je ludo nestabilan :D eno prosli tjedan su morali iskopcat server na par sati da bi mu pruzili hitnu pomoc.
meni se desavalo da sa pristom normalno trcim i onda pocne polako hodat... pritiskao ja sve tipke slash ... ali dzabe...

onda moram vuci lika po terenu do prve birtije da ga u njoj ulogiram i izlogiram... jer nekad ulogiravanje i izlogiravanje na terenu i neupali.
inace to se nije desavalo na nijednom serveru a bio sam na njih puuuno :D

Nightyx
29-05-2007, 14:58
Pozdrav

Character podaci -

Ime - Kripton
Class - Shaman
Spec - Resto
Level - 62
Gear - Za svoj level jako dobar

Real life podaci

Ime - Igor
Godina - 21

Igram wow 2 godine prijasnji characteri - Mage 60, Druid 60 (resto), Mage 51, Priest 61, Warr 60 i ovaj shaman 62... Najvise iskusta sa druidon Mc, Bwl, Aq, Onxia.... Sadanji main Shaman... U prosjeku igram 10 sati dnevno
Eto to je to ako van jos sta zanima slobodno pitajte.

I gdje je ovom čovjeku život!? :rotfl:

Smeagoul
29-05-2007, 18:10
pa valjda ima zivot oko 5h dnevno, ako spava 8h i sveukupno jede dnevno 1h

Arbiter of Change
29-05-2007, 18:31
Možeš slobodno skratiti san na 5 sati; više nego dovoljno kad se navikneš.

Dreamer Deceiver
29-05-2007, 20:52
nesto je alijansa na korgalu u raspadu... gildovi se mijenjaju dok si rekao keks :boohoo:

čuo sam da su se Uskoci raspali ? Ako je mogu dobiti odgtovor zašto, jer postoje na tisuću verzija

lycancro
03-06-2007, 06:51
mislim nisam ja njihov kronolog ali opet... falio im je diktator u gildu... znaci, ako nemas nekoga tko ce ti voditi gild kako treba pojavljuje se anarhija. ostalo znas i sam kako to ide.

cmeljo22
03-06-2007, 13:18
kod smo vec kod toga.. svi koji su na kor'gallu znaju da medu najjace raid guilde spadaju: dependance, reject, suza....

e jucer 2 lika ispred orgrija razgovaraju i kaze ovaj da je izaso iz dependenca zbog podjela na grupe i nikako da se svi dogovore za karu zajedno te s stalno svađaju zbog tog....
kolko sam uspio primjetiti neke guilde su se pocelo polako kidat samo zbog karazhana :? :?

Voldemort
04-06-2007, 08:29
kod smo vec kod toga.. svi koji su na kor'gallu znaju da medu najjace raid guilde spadaju: dependance, reject, suza....

e jucer 2 lika ispred orgrija razgovaraju i kaze ovaj da je izaso iz dependenca zbog podjela na grupe i nikako da se svi dogovore za karu zajedno te s stalno svađaju zbog tog....
kolko sam uspio primjetiti neke guilde su se pocelo polako kidat samo zbog karazhana :? :?
Aa,ma suza se raspala...nema vise tamo hrvata (bar ne puno).Reject su novi guild,sve hrvati mislim,deru karu svako malo :).I ja imam roguea,Sakat ud 70 gilda Nidje Veze,treba nam jos ljudi i Kharazan here we come.

lycancro
04-06-2007, 21:42
neznam, probao sam igrat sa hordom... nako islo je dosta brzo, super su questovi, ima ih dosta i nisu daleko jedan od drugoga (belf land)... ali nemam taj feeling kao sto je sa dwarfom... a i anti fear mi je nesto zakon... :boohoo:

cmeljo22
05-06-2007, 03:38
GM rejecta je nas lik iz otoka.. pun k hrvata u guildu ali ima i stranaca.. evo jucer sam sazno iz prve ruke da je GM dependenca nest zaje*o... valjda su trebali u instancu ali nisu htjeli jer oni nemaju nikakve koristi od toge...
uglevnom GM si sam rasuo guild :killyou: :killyou:

lycancro
05-06-2007, 15:15
a vec mi je pun k pravljenja hr gildova... da nisam probao u posljednjih godinu dana nebi nista rekao al vako... postoje neki osjecaji posto smo iz hr pa svima zelis ugoditi, i onda nekima nepase drugima pase i tako to... igraci se ponasaju ko razmazena derista. buduci da nas nema puno, adekvatno tome na manji broj ljudi dolazi i manje kvalitetnijih igraca...ako stranaca ima vise na veci broj dolazi i veci broj kvalitetnih igraca.

kada sam radio, kumio, molio na spajanju 2 gilda da se sklopi neki gild od 20 ljudi... ponasali su se svi ko princezice... ovaj bi ovo onaj nebi ono... to za mene nisu pravi igraci za instance... ako ces prduckat pravi vise likova, jedan za pvp drugi za pve i gotovo...

ma jedino sto sam nesto postigao u vrjeme prije bc-a je da sam rusio ragnarosa i nefariana sa gildom... otad nista... a nista zbog toga sto me se nije slusalo, i zato sam ostavio sve i otisao na drugi server igrat sa strancima jer znam kako je sa nasima tesko. kao sto sam rekao u nekoj temi prije balkanski me gildovi uopce ne zanimaju, jer nisam balkanac i onaj ko je slobodno moze ici tamo, ne zamjeram mu.

cmeljo22
05-06-2007, 15:27
word :D

ja sam također u stranom guildu.. ne zbog raidova vec jednostavno zbog nasih ljudi.. covjeku jednostavno dopidi kad pocmu pisat sta ima god padne na pamet (dok u stranoj guildi nepisu gluposti poput pastetaaaaaaaa, janjetinaaaaaa i slicne gluposti)

Svinjoguz
05-06-2007, 18:09
word :D

ja sam također u stranom guildu.. ne zbog raidova vec jednostavno zbog nasih ljudi.. covjeku jednostavno dopidi kad pocmu pisat sta ima god padne na pamet (dok u stranoj guildi nepisu gluposti poput pastetaaaaaaaa, janjetinaaaaaa i slicne gluposti)

Možda je to i istina.

Ako oćete kvalitetne domaće gilde,dajte mi PM,pa ću vam dati info o tim gildama(kontakt,server,frakcija,i to),i btw u njima nema balavaca koji će vam spamat u tolikoj mjeri da napišu 20 poruka u 1 minuti.

Frenki
06-06-2007, 18:58
da