PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi nastavak Batmana!!!



dugi
22-05-2007, 19:05
http://www.imdb.com/title/tt0468569/

Batman Begins mi je bio fenomenala,najbolja adaptacija nekog superheroja na filmu.Nadao sam se nastavku i krenulo je!!!

The Dark Knight snima ista ekipa ,vjerujem u izvrstan nastavak.

olio
22-05-2007, 19:32
imati će opet onaj autić iz batman begins :)

ja se nadam vrlo dobrom filmu naravno boljem od spidermana 3 koji me razočarao

Rocchiro
22-05-2007, 19:45
nisam gledal ni batman begins,al stari betmeni su kul filmovi

The Boz
22-05-2007, 19:56
nisam gledal ni batman begins,al stari betmeni su kul filmovi
OMG NUB!
Odma gledaj! ODMA SADA ODMA!

Genijalna mi je glumačka postava u ovom Batmanu, i u sljedećem, trojki, sa Two-Facedom :D

Lord AngelRI
22-05-2007, 20:00
imati će opet onaj autić iz batman begins :)

ja se nadam vrlo dobrom filmu naravno boljem od spidermana 3 koji me razočarao

e jedva čekam početak mi je ono fil zakon super +11 ocjena od mogućih 10....

jedva čekam...... jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dugi
22-05-2007, 20:02
Ovaj ce serijal vratiti ugled Batmanu kakav i zasluzuje.U proslom starom serijalu sve osim prvog dijela i djelomicno drugog je tesko ali stvarno tesko sranje koje nikada nije trebalo biti snimljeno.Da nije tako nebi ni billo potrebe za ovim novim nastavcima .Osjetili su producenti ta je to nezavrsena prica i da publika zeli neto bolje nego sto je dobila sa sarim serijalom.

Lord AngelRI
22-05-2007, 20:15
Ovaj ce serijal vratiti ugled Batmanu kakav i zasluzuje.U proslom starom serijalu sve osim prvog dijela i djelomicno drugog je tesko ali stvarno tesko sranje koje nikada nije trebalo biti snimljeno.Da nije tako nebi ni billo potrebe za ovim novim nastavcima .Osjetili su producenti ta je to nezavrsena prica i da publika zeli neto bolje nego sto je dobila sa sarim serijalom.

nebi se složio s tobom super su svi filmovi iz serijala svi!!!!

a to što se rade novi nije jer je priča bila loša i da se završi serijal....
nego možda zato jer je film super pa zaslužuje nove nastavke!!!!!

svaki novi je sve bolji i bolji ako novi nastavak bude ko početak biti će super......


i želim da uvijek stalno izlaze novi filmovi!!!!!! ne da završe i prestanu izlazit!!!!!!!!!!!!!!!



pitanje: novi nastavak je kao obrada štarog nastavka ili nova priča???

dugi
22-05-2007, 20:41
Ti mora da imas 15 godina a te filmove si gledao sa 10 pa su ti zato valjda dobri.Za malo stariju publiku su tesko smece.Ovaj novi obradjuje istog negativca Jokera.Tesko da ce nadmasiti Nikolsona ali sve ostalo bi moralo biti odlicno.

Frky
22-05-2007, 20:41
Jedva čekam taj film !

Ovo sam pročitao još prije par mjeseci !

Lord AngelRI
22-05-2007, 20:47
Ti mora da imas 15 godina a te filmove si gledao sa 10 pa su ti zato valjda dobri.Za malo stariju publiku su tesko smece.Ovaj novi obradjuje istog negativca Jokera.Tesko da ce nadmasiti Nikolsona ali sve ostalo bi moralo biti odlicno.

nemam 15 nego dosta više to je stvar ikusa...
i nemam namjeru raspravljat o tome

Chace
23-05-2007, 07:45
nisam gledal ni batman begins,al stari betmeni su kul filmovi
OMG NUB!
Odma gledaj! ODMA SADA ODMA!

Genijalna mi je glumačka postava u ovom Batmanu, i u sljedećem, trojki, sa Two-Facedom :D

genijalna glumačka postava? heath ledger kao joker? ummmm nakon što sam vidio nicholsona sve ostalo će mi biti jadno

The Boz
23-05-2007, 09:02
http://news.ninemsn.com.au/img/entertainment/2105_joker_sp_lg.jpg
Heath je faca od glumca, on to može sto posto odradit kako spada. Za Aarona me više zanima kao Harveya, ako se potrudi, mogao bi stvarno bit odličan.
http://ibelieveinharveydent.warnerbros.com/images/dent.jpg

THUNDER_DINIX
23-05-2007, 11:48
svi nastavci Batmena ownaju, pa vjerujem da ce i ovaj.

Lord AngelRI
06-06-2007, 21:43
svi nastavci Batmena ownaju, pa vjerujem da ce i ovaj.

slažem se....

samo da bude glumac (zaboravio ime) koji je bio u Početku i biti će za 5

Jopax
06-06-2007, 22:34
Batman crtic pwna sve filmove o batmnu :rotfl:

Aerial
06-06-2007, 23:27
Prva dva Burtonova Batmana sa Micheal Keatonom su bili odlični filmovi - pomaknuta atmosfera, bizarni likovi, crni humor, psihodelija i gotika - Tim Burton at his best :)

A onda su na red došli eye-candy blesavi nastavci u kojima je glavna stvar bila da se vide velike puške i laseri... also known as Crapman.

I onda, jednog sparnog ranoljetnog dana, u kino dođe Batman Begins. Pao mi mrak na oči kad sam vidio trailer - ninje, kung-fu, recikliranje priče...
Hvala bogu i vragu da sam krivo procjenio film :)
Batman Begins je valjda najbolji Batman uopće - tmuran, mračan i inteligentan ("I'm not going to kill you... but i don't have to save you..." :pray: ) - otprilike onakav kakav je stripovski Batman bio za vrijeme "Dark Knight" ere.

E, sad, mogu misliti kakav će onda Dark Knight biti... brže damnit! dajte to u kina!