PDA

Pogledaj cijelu verziju : koliko za ovu konfu?



skuki
22-05-2007, 06:19
Pozdrav,

evo izasao sam malo iz djira pracenja hardwera i pojma nemam kak se cijene krechu oko toga, pa sta mislite koliko bi mogao dobiti za sljedecu konfiguraciju? koliko da trazim? Uglavnom zanima me oko kuchista- ono samo je kostalo oko 1000 kuna zajedno za aluminijskim pokrovima za Cd dirve (2 kom), pa da li se islati sve prodavati skupa jerbo boli nekog k sta je to fulaluminijsko kuchiste, jednostavno bi se kuc izgubilo ako bi prodavao sve zajedno, tj nebi nist dobio za njega, ILI prodavati samo posebno stvari? Onaj tko bi kupio komp trebao bi definitvno novi hdd i dvd przilicu.
kao sto vidite mozete i pivu hladiti nutra :D

athlon 64 3200+
Maticna gigabayte neka, ne znam napamet
Saphire X800XL, 256mb, zalman kuler
Zalman 7700 AlCu
Coolermaster Pretorian full aluminum case sa 4 kulera
1.5 Gb Rama (1x512, 1x 1024)
40Gb Hdd
Tv kartica Leadtek neka
dvd drive
cd przilica

Tnx

NITROS
22-05-2007, 08:36
Reci mi tocni model maticne, ja sam mozda zainteresiran ak je dobra maticna

22-05-2007, 11:59
2000-2500KN.

Cali
22-05-2007, 15:03
Pozdrav,

evo izasao sam malo iz djira pracenja hardwera i pojma nemam kak se cijene krechu oko toga, pa sta mislite koliko bi mogao dobiti za sljedecu konfiguraciju? koliko da trazim? Uglavnom zanima me oko kuchista- ono samo je kostalo oko 1000 kuna zajedno za aluminijskim pokrovima za Cd dirve (2 kom), pa da li se islati sve prodavati skupa jerbo boli nekog k sta je to fulaluminijsko kuchiste, jednostavno bi se kuc izgubilo ako bi prodavao sve zajedno, tj nebi nist dobio za njega, ILI prodavati samo posebno stvari? Onaj tko bi kupio komp trebao bi definitvno novi hdd i dvd przilicu.
kao sto vidite mozete i pivu hladiti nutra :D

athlon 64 3200+
Maticna gigabayte neka, ne znam napamet
Saphire X800XL, 256mb, zalman kuler
Zalman 7700 AlCu
Coolermaster Pretorian full aluminum case sa 4 kulera
1.5 Gb Rama (1x512, 1x 1024)
40Gb Hdd
Tv kartica Leadtek neka
dvd drive
cd przilica

Tnx

pa ako je to kućište toliko tebi dobro i sviđa ti se, ne vidim razloga da ga prodaješ, kad sve te komponente možeš složiti u kućište od 150 kn i prodat skupa.

ja isto koristim chieftecovo mesh kućište, koje ne mislim mijenjat dugo vremena, a već sam 3 konfe u njemu promijenio, jer mi je odlično...

što se tiče procjene konfe, mislim da je realna cijena oko 2000-2500 kn, s time da ako prodaješ posebno, onda možeš zaraditi i više para na prodaji.

skuki
22-05-2007, 16:55
Reci mi tocni model maticne, ja sam mozda zainteresiran ak je dobra maticna

Maticna je Gigabyte K8NF-9, s939, nforce4-4x

Mislim da cu prodavati sve odovjeno, znat cu za koji dan kada napravim financ plan, ovisi o nekom poslu.

Ako je netko zainteresiran za pokoju komponentu, neka mi se javi unaprijed.

Prodavao bih plocu+proc+kuler zajedno