PDA

Pogledaj cijelu verziju : HoMM-MMORPG



1van
21-05-2007, 19:25
Evo sad bas igram HoMM5, igrao sam i 3 i 4(4 je sranje) i igra je super meni najbolja u žanru.

Bilo bi dobro da se taj isti svijet ubaci u veliki svijet MMORPG-a ili RPG-a.

Jopax
21-05-2007, 19:29
u rpg-u vec jest a za mmo sumnjam da bi to bilo nesto jer bi vjerovatno ispalo preslicno wow-u

Svinjoguz
21-05-2007, 19:53
Bilo bi ludnica...ali WoW je tu i sumnjam da bu ga neko skinuo sa trona,bar još neko vrijeme.

Rocchiro
21-05-2007, 20:29
bilo bi ok..ali ja bi radije odabral Warhammer svijet ili LOTR da me se pita :wink:

THUNDER_DINIX
21-05-2007, 21:07
LOTR svijet vec ima...
inace, nisam bas neki fan HOMM serijala.
BTW, postoji CIJELI PODFORUM za ovo

Thrall
21-05-2007, 21:09
Ma , ja ionako HOMM igram onako s frendovima na jednom kompu, traje 3-4 sata ali je bolje. Podjelimo se u 2 tima i igramo. :fof:

Rocchiro
21-05-2007, 21:32
LOTR svijet vec ima...
inace, nisam bas neki fan HOMM serijala.
BTW, postoji CIJELI PODFORUM za ovo


di?di? daj linkove,info,daaaj :cry:

Bartuc
21-05-2007, 21:34
LOTR svijet vec ima...
inace, nisam bas neki fan HOMM serijala.
BTW, postoji CIJELI PODFORUM za ovo


di?di? daj linkove,info,daaaj :cry:

Pa kaj nisi čuo za LOTRO? Upiši u google LOTRO i vidi kaj ti izbaci! (onaj O, znaći OnLine :D )! Pa pričalo se već o tome puno puta! Kaj si na ušima sjedio :D


Edit: :rotfl:

Vidi me kak sam dobar -> http://www.lotro.com/

1van
21-05-2007, 21:36
HoMM RPG?Nikad cuo daj neki link ili nesto,da mi je to vidjeti, kada je uopce izasao?

Bartuc
21-05-2007, 21:39
HoMM RPG?Nikad cuo daj neki link ili nesto,da mi je to vidjeti, kada je uopce izasao?

Da, to i mene zanima!? Nadam se da čovjek nije mislio na Dark Messiah of M&M jer to nema veze sa HoMM! Možda ga je zavarao onaj M&M dio :D

Rocchiro
21-05-2007, 21:39
LOTR svijet vec ima...
inace, nisam bas neki fan HOMM serijala.
BTW, postoji CIJELI PODFORUM za ovo


di?di? daj linkove,info,daaaj :cry:

Pa kaj nisi čuo za LOTRO? Upiši u google LOTRO i vidi kaj ti izbaci! (onaj O, znaći OnLine :D )! Pa pričalo se već o tome puno puta! Kaj si na ušima sjedio :D


Edit: :rotfl:

Vidi me kak sam dobar -> http://www.lotro.com/

inache,ja sam se zajebaval,al nemas beda



:|

Bartuc
21-05-2007, 21:42
:rotfl: A ukurac :rotfl: Mislio sam da ti to fakat ne znaš :D Sorry!

PS: Pošto mrzim MMO, mislim da bi bilo glupo da naprave HoMM u MMO izdanju! Savršen je ovakav kakav je, a savršeno se ne dira jer se može samo ujebat!

PS: I meni je peti nastavak najbolji jer je zadržao igrivost iz trojke ali je grafika bolesno lijepa! Ali i trojka je legendarna zbog svoje masivnosti i originalnosti!

1van
21-05-2007, 21:45
I meni bi bilo bolje da naprave RPG, inace bi sranje sa MMO imalo pretplatu ....Ako naprave dobar RPG te dobar osjecaj masivnosti kao što je u Oblivionu i Gothic3(naravno :D ) to bi bila stvarno cool igra.
Još ako ubace kakav novitet poput kupovanja vojske itd..

Lord Ragnarok
21-05-2007, 21:46
nemogu baš sjebati ak nastave raditi homm serijal i homm mmo onak zasebno.

Akul
23-05-2007, 07:41
Što se tiče RPG-a, postoji Akcijski RPG Zvani Dark Messiah ako niste čuli. A postoji i 9 nastavaka Might & Magic RPG-a.

A što se tiče MMO-a, radi se, ali samo u Kini.

1van
23-05-2007, 11:23
dark messiah nema nikakve veze sa Heroesima, dok je Might&magic ...hmmmm poprilicno star uglavnom nemam pojma o njemu, te takoder mislim da ni on nema veze sa Heroesima jedino što oboje imaju u imenu naziiv Might and Magic.

Lord Coldwolf
23-05-2007, 12:06
kako dark messiah nebi imao veze :)

To je sin od Sovereigna i Queen Isabel :)

1van
23-05-2007, 12:30
kako dark messiah nebi imao veze :)

To je sin od Sovereigna i Queen Isabel :)S

:rotfl: :rotfl: moze biti, po izgledu lici na oca :)

Prince-Artas
23-05-2007, 18:26
kako dark messiah nebi imao veze :)

To je sin od Sovereigna i Queen Isabel :)

dark messiah nema nikakve veze s HOMM 5 :)

Akul
24-05-2007, 07:16
dark messiah nema nikakve veze sa Heroesima, dok je Might&magic ...hmmmm poprilicno star uglavnom nemam pojma o njemu, te takoder mislim da ni on nema veze sa Heroesima jedino što oboje imaju u imenu naziiv Might and Magic.

Dečko, Might&Magic ima SVE što imaju i Heroji. Jedan M&M (8 ili 7) ima potpuno istu grafiku kao H3. Crusader izgleda kao onaj iz H3, harpija ima isti model kao ona iz H3...

A DM&M je razlog zašto se H5 događa u Ashanu, a ne u Axeothu. Neki od likova iz H5 su i u DM&M i obratno!

1van
24-05-2007, 09:51
dark messiah nema nikakve veze sa Heroesima, dok je Might&magic ...hmmmm poprilicno star uglavnom nemam pojma o njemu, te takoder mislim da ni on nema veze sa Heroesima jedino što oboje imaju u imenu naziiv Might and Magic.

Dečko, Might&Magic ima SVE što imaju i Heroji. Jedan M&M (8 ili 7) ima potpuno istu grafiku kao H3. Crusader izgleda kao onaj iz H3, harpija ima isti model kao ona iz H3...

A DM&M je razlog zašto se H5 događa u Ashanu, a ne u Axeothu. Neki od likova iz H5 su i u DM&M i obratno!

Dark Messiah M&M ima veze sa ovim? :? u istom svijetu jesu(tek sam sada primjetio),ali pored toga ne primjecujem nesto slicno...
Dark Messiah i nije pravi RPG."dečko" ako nisi primjetio to je mjesavina RPG/FPS i nemas slobodu kretanja premda je igra odlicna, jedini minus(po mojem misljenju) su hardverski zahtjevi.

Prince-Artas
24-05-2007, 18:24
mali OT: zna netko di ima za skinut dark messiah 1.04 patch

Waylon
24-05-2007, 20:30
nemoj sine OT jer će moderatori odmah lokat temu :wink:

btw, nisam nigdje našao patch za download :o

Prince-Artas
24-05-2007, 21:17
patch se skida preko steama ali ako netko ima offline instaler neg uploada :)

Akul
25-05-2007, 07:29
Dark Messiah M&M ima veze sa ovim? :? u istom svijetu jesu(tek sam sada primjetio),ali pored toga ne primjecujem nesto slicno...


1. Demon Sovereign je u obadva dijela glavni negativac
2. Dark Messiah je sin od Sovereigna i kraljice Isabel
3. U slijedećoj ekspanziji jedan od heroja je lik iz DMoM&M


Dark Messiah i nije pravi RPG."dečko"

Pa to sam i rekao: Akcijski RPG. Nije niti Diablo pravi RPG, a bogme nije ni Dungeon Siege.

Prince-Artas
27-05-2007, 18:01
3. U slijedećoj ekspanziji jedan od heroja je lik iz DMoM&M



može link kojim potvrđuješ tu tvrdnju

1van
27-05-2007, 18:06
mali OT: zna netko di ima za skinut dark messiah 1.04 patch

sta ti znaci OT?

1van
27-05-2007, 18:08
[3. U slijedećoj ekspanziji jedan od heroja je lik iz DMoM&M

Oj, nisam znao, bas je neki specijalan :D

EDIT:nisi rekao da je DMoM&M akcijski RPG

Jopax
27-05-2007, 19:28
Ima velike veze jer se DMoM&M dogadja dvadesetak godina poslije HOM&M 5
i jer je taj glavni lik dijete tih ljudova
Samo me zanima ko je onaj zenski glas u onoj pecini kad se pretvaras u demona svako malo

Lord Ragnarok
27-05-2007, 19:30
mali OT: zna netko di ima za skinut dark messiah 1.04 patch

sta ti znaci OT?

Off topic

Akul
28-05-2007, 13:41
EDIT:nisi rekao da je DMoM&M akcijski RPG

S zadnjeg posta na prvoj stranici:

Što se tiče RPG-a, postoji Akcijski RPG Zvani Dark Messiah ako niste čuli


može link kojim potvrđuješ tu tvrdnju
Nemam link, ali znam da se heroj zove Arantor ili nekako tako i vidio sam njegov concept art na sreenovima s prezentacije Tribes of the East.
Ustvari, on saznaje za proročanstvo o Dark Messiahu i heroj je jedne od tri kampanje (nekromancerske).

CaDzA
16-07-2007, 18:19
To bih bilo pametno treba i fanovima jedan HOMM MMO-RPG :rotfl: :D