PDA

Pogledaj cijelu verziju : Neznam koga da izaberem



Nightyx
21-05-2007, 07:33
Igrao sam sa Night Elf Priestom....igrao sam as Blood Elf Paladinom....igrao sam sa Dwarf Warriorom......i sada želim početi s novim likom i samo buljim u sve (dakle oba stupca i saveznika i horda) i razmišljam s kime da počmem...možete me nekako posavjetovati jer sam u gadnoj nedoumici. Hvala :cry:

K4ciga
21-05-2007, 07:52
imaš tamo u "Pitanja i odgovori" moj post o klasama :wink:

viewtopic.php?t=11323 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=11323)

Svinjoguz
21-05-2007, 07:56
viewtopic.php?t=11323&postdays=0&postorder=asc&start=75 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=11323&postdays=0&postorder=asc&start=75)


odličan Aragonov post o klasama :D .

i skrolaj malo dolje.

flander
21-05-2007, 12:35
undead rogue i stvar riješena :wink:

Gorky
21-05-2007, 12:39
Je, odlican je i ucvrstio je moju odluku da dalje igram sa Hunterom. Imam lvl 14 :D Troll huntera, troll ima regen, beast slaying (tako nes) i berserk. Uz to, bas kako aragorn kaze, posaljem peta na moba i smijem mu se iz daljine. I povremeno ga bubnem arcane shot-om. :killyou:

JedimiNjoke
21-05-2007, 17:03
Di ćeš huntera... Osim što nisu traženi u guildovima, nisu ni ovako nešto. Da sam na tvom mjestu: Shammy/mage/warrior (možda rogue) pa ti biraj. :killyou:

Gorky
21-05-2007, 17:07
Hmm, neznam bas da isu trazeni, jucer sam gledao u svom glavnom guildu, bas ih i nemamo i poceli smo ih trazit, imas 2 huntera, roguea, priest/druid i magea, to je ko da imas sve navedno + jos 2 tanka tako da ja smatram da i nisu tako losi, al to je naravno samo moje misljenje.

Svinjoguz
21-05-2007, 18:05
Hmm, neznam bas da isu trazeni, jucer sam gledao u svom glavnom guildu, bas ih i nemamo i poceli smo ih trazit, imas 2 huntera, roguea, priest/druid i magea, to je ko da imas sve navedno + jos 2 tanka tako da ja smatram da i nisu tako losi, al to je naravno samo moje misljenje.

To je JAKO rijedak slučaj da gilda traži huntera,još u životu to nisam vidio.
:shock:

Jopax
21-05-2007, 19:10
Troll mage ja ga jucer uzeo nakon 2 sata ne normal serveru bio sam lvl5

Shadowhell
21-05-2007, 19:44
Troll mage ja ga jucer uzeo nakon 2 sata ne normal serveru bio sam lvl5

Nije da ima neke veze ali lvl 5 bi trebao biti za cca pola sata..

Nightyx
21-05-2007, 19:49
Evo uzeo sam human warriora pa ga jebi......nije da mi se neznam koliko igra s njim ali neznam kog drugog.....može lock...hvala na pomaganju :)

Svinjoguz
21-05-2007, 19:51
od svih klasa warrior...najteža klasa za igrat kaj se tiće PvE(tu prvenstveno mislim na dungeone)
Evo Lock,Nightyx ak ti još nekaj nije jasno šalji PM da odlockam temu.

lycancro
24-05-2007, 01:02
a red bi ti bio da probas huntera ili pak gnom rogu... gnom rog ce te opustiti ko guma na gacama stare babe :D

lizard
24-05-2007, 09:56
Di ćeš huntera... Osim što nisu traženi u guildovima, nisu ni ovako nešto.

nisu ovako nešto ...wtf??..najbolja klasa za brzi lvl up i soliranje(hunter i lock)...??

Svinjoguz
24-05-2007, 10:35
Di ćeš huntera... Osim što nisu traženi u guildovima, nisu ni ovako nešto.

nisu ovako nešto ...wtf??..najbolja klasa za brzi lvl up i soliranje(hunter i lock)...??
da a kad izlevela kaj bu hunter onda u PvE radil?

lizard
24-05-2007, 10:41
a sta kazes na raidanje???i sta hoces rec da hunter sux_a u PvP_u??

K4ciga
24-05-2007, 10:46
ma pusti ga,vjerojatno ga je zgenka neki hunter :rotfl:

lizard
24-05-2007, 10:47
aha vjerojatno :D ali stvarno sta warriori mogu hunterima??

Svinjoguz
24-05-2007, 10:48
a sta kazes na raidanje???i sta hoces rec da hunter sux_a u PvP_u??

Hunter je imba za PvP,ali huntera je jednostavno previše,manje gilde smanjuju šanse za ulazak klase koje ionako ima previše,a i odličan je za početnike.

K4ciga
24-05-2007, 10:49
puno toga ako imaju dobri gear atm,al jedom kad warr dođe do huntera hunter ima odma 40% manje HP-a...

lizard
24-05-2007, 10:49
to je istina...ali ovo sto je jedi mi njoke izvalio je malo previse...a ovo kad mu dodje blizu zato postoji frost trap :D

K4ciga
24-05-2007, 11:01
pa huntardi uglavnom dobivaju fightove zbog tog frost trapa,mislim da bbi blizz treBao
staviti u nxt aptchu da se ne može stavlajati trap dok si u borbi.

a da je hunter imbA za PvP,je ali nažalosst ima previše huntera jer se uglavnom furaju na ono "ja sam legolas" :D

Kostolomac
24-05-2007, 11:13
pa huntardi uglavnom dobivaju fightove zbog tog frost trapa,mislim da bbi blizz treBao
staviti u nxt aptchu da se ne može stavlajati trap dok si u borbi.

a da je hunter imbA za PvP,je ali nažalosst ima previše huntera jer se uglavnom furaju na ono "ja sam legolas" :D

lol imaš pravo :rotfl:
i ja sam davno igrao sa hunterom, ali prije dok je bio puno slabiji

lizard
24-05-2007, 11:23
je ali nažalosst ima previše huntera jer se uglavnom furaju na ono "ja sam legolas" :D

dobra fora ... pogotovo ako su blood elfovi pa mogu napravit frizuru kao legolas.. :D a ja nisam za ovo no trap u borbi ...to bi bio veliki nerf na huntere...mozda veci cd ili nesto,ali to ne ..

CRO_P1xel
24-05-2007, 12:40
Ajme majko...

Neka sada igra sa hunterom ali bi trebao doći sa svakom klasom do lvl-a 12-16 i onda odlučiti sa kime misli< da će mu igra biti najzabavnija...

K4ciga
24-05-2007, 12:42
hehe da :D ja nisam imao mira dok nisam sve kombinacije isprobao :D

fere666
24-05-2007, 14:45
mislim da bbi blizz treBao
staviti u nxt aptchu da se ne može stavlajati trap dok si u borbi.

nek stave, ak taj koji igra huntera i zna ga igrat nebu mu smetalo kaj nemre u borbi stavlljat trapove, postoji Wing clip i Feign death

JedimiNjoke
24-05-2007, 15:31
To što sam ja "izvalio" ti govori iskustvo, rank 12 (45k HKs/exalted sa svim BG frakcijama - WSG eto nije još 500 fali), više nego dobar arena rating. Gle dečko, uzmi si huntera, ja ću warra i recimo samo da kad te chargam gubiš pola HPa ako te dobro uhvatim sa 2 hita. Što se trapova tiče, ja vrlo dobro pazim gdje se trapovi stavljaju i trčim oko njih, a ne chargam drito u njih. :rotfl:

lizard
24-05-2007, 20:56
ne kazem ja da ti nemas iskustva ...pa gledo sam tvoje likove na armory_u

Ako ti mene chargas a sta ako me ne chargas sta ako ja tebe prvi okinem i ode jedno 1.9k HP pa onda tako dalje arcan shot,cons shot .aimed shot.. ide Hp brzo prem nuli 0 ...nemozes pricat kao da cu ja samo stajat i gledat kako tebi skacu critovi.i

A sto se tice trapa ja govorim kad se ti meni vec priblizis tj. kad me vec chargas onda nemozes izbjec trap.

Kazes pola Hp u dva hita ( pazi nisi reko crit nego hit) sta ti je hit +2k??ako je svaka cast :pray: :pray:

Svinjoguz
24-05-2007, 21:29
Hunter ima jako male šanse kad mu warrior dođe u melee,posebno kad su mu trapovi na cooldownu.

JedimiNjoke
25-05-2007, 09:53
ne kazem ja da ti nemas iskustva ...pa gledo sam tvoje likove na armory_u

Ako ti mene chargas a sta ako me ne chargas sta ako ja tebe prvi okinem i ode jedno 1.9k HP pa onda tako dalje arcan shot,cons shot .aimed shot.. ide Hp brzo prem nuli 0 ...nemozes pricat kao da cu ja samo stajat i gledat kako tebi skacu critovi.i

A sto se tice trapa ja govorim kad se ti meni vec priblizis tj. kad me vec chargas onda nemozes izbjec trap.

Kazes pola Hp u dva hita ( pazi nisi reko crit nego hit) sta ti je hit +2k??ako je svaka cast :pray: :pray:

To mi si inače događa. Kad me hunter prvi skine, dođem dovoljno blizu i fearam ga, malo se odmaknem u stranu da izbjegnem trap i interceptam (stunan si na 3 sekunde), hamstring i počnem lupat lagano. Tu si negdje na 50%. Dok se ti uspiješ odmaknut od mene meni se intercept makne sa cooldowna (imam imp.), čekam dok ne počneš castat steady shot/aimed shot i interceptam. To je u biti to, ovisno o igraču i borbi.

Ono nije hit, najveći hit što sam dobio mi je 1.4/1.5k na nekom rogu. To što me ti držiš za "riječ" čuj... Samo da utvrdimo nešto, duel i BG nisu ista stvar. Duel je pripremljena borba koju bi hunter u svakom slučaju trebao dobit (ali ne mora bit), ali u BG te može bilo tko zaskočit pa tako i warrior. Dueli su više pokazivanje geara i onog "čija su muda veća".

xaviaz
25-05-2007, 10:36
Evo malo gledo po forumu bilo mi dosadno nakon dugog vremena....najme igrao sam sa hunterom od pocetka i nakon duge pauze vratio ga cak i nakon 6 mjeseci me nisu uspjeli dobiti u duelu....Nerf trap od huntera ? Zas pa on je imo da nemoze ih stavlajti u borbi a to je bilo onda scatter shot fd trap i bjezis.Stavis mu trap on ce se charge odmaknes se stavis drugi aimed shoot ako nejde vjervatno ak imas hamster,asap arcane/sting (po zelji nemoze sa dotom)Scorpion za strg i agi ako se sjecam.Cim on intercept na tebe uletit ce u drugi a ako ne clip scatter i dead bar je tako meni tatc isla za warrior nisam ga dugo igrao jos bi trebalo raditi nema tog warrior koji te tako ubije..Da perun znam puno ljudi koji su rank 14 warrior i nisu me mogli dobiti...Neznam jel se povecao cd na trapu ili sl jel nisam pratio wow u obliku huntera...Skill ovisi od igraca do igraca sta ce vam hunter u raidu erm kek frost trap potencijal za visoki dps pulls....Svako ko dobije duel ne znaci da je dobar zato jer ti moze doci lik sa full green i razbiti te ko p****

lizard
25-05-2007, 10:56
ali u BG te može bilo tko zaskočit pa tako i warrior. Dueli su više pokazivanje geara i onog "čija su muda veća".


tako je element iznenadjenja je jako vazan u Bg_u samo kad te hunter pocne derat trebas ga prvo locirat a onda ako si warrior vjerojatno neces ni doc do njega ...dok warriora te odma charga pa ako si ti hunter samo trap i bjezi....

mislim da lagano skrecemo s teme a ja znam a mislim da i ti znas da si pogrijesio kad si reko da Hunteri bas i nisu nesto..

JedimiNjoke
25-05-2007, 17:12
Na mom serveru nisu traženi, pa eto. Samo za distracting shot nažalost. Što se tiče lociranja, stisneš TAB i našao si ga.

Za ovog iznad 2 posta, jako mi je drago što si uspio dobit rank 14 warrove...

lizard
25-05-2007, 18:23
stisnes tab?? alo tab radi na 10 yarda i to samo ako je ispred tebe a i kad ga nadjes njegov pet je vec na tebi...i ti instiktivno pocnes trcat prema njemu i tu postoji sansa da te pet dejza jer te napada s ledja...

I nisam nista rekao o tome da su hunteri trazeni jer nisu i nikad nisam ni reko da jesu samo sam reko da si pogrijesio kad si reko da nisu bas nesto..

i dosta o ovome jer me stvarno umara

JedimiNjoke
26-05-2007, 09:58
double post/phat phingers, zbriso sam ovaj.

JedimiNjoke
26-05-2007, 10:00
O jebemu pa ne stojiš ko retkač u mjestu u BG, već stisneš ona dva gumbića koja imaš na mišu i počneš se vrtoglavo okretati oko sebe dok ne nađeš onog koji te gađa. Ako tab radi samo na 10 yarda, ona je 10 yarda mnogo u WoWu. Inače, kad netko počne nešto castat da će te pogodit, ako nemaš target clickan, AI ti sam nacilja toga koji te hoće pogodit. Kako volim ekipu što misli da sve zna...

xaviaz
26-05-2007, 10:52
Heh pokuso sam ti nesto reci al nvm...a to sta si ti rank 12 kakve to veze ima ?Mislis da nesto znas vise ?Al nvm ova tema je skroz otisla na nesto 10

Spectre
26-05-2007, 12:38
<TAB> Targetting radi na negdje 35-40 yardi, nisam siguran. E, sad da ja pitam, negdje prije 1.5 godine, na početku 2006., našo sam negdje kak povećat <TAB> target range. Treba neki fajl editat, i onda promijenit neki brojček ili dodat extra liniju texta... Netom prije TBC-a sam formatiro komp i reinstaliro WoW, ali mi se onda TAB thingy vratio na default. Jel zna netko kak boostat range?

Shadowhell
26-05-2007, 12:55
<TAB> Targetting radi na negdje 35-40 yardi, nisam siguran. E, sad da ja pitam, negdje prije 1.5 godine, na početku 2006., našo sam negdje kak povećat <TAB> target range. Treba neki fajl editat, i onda promijenit neki brojček ili dodat extra liniju texta... Netom prije TBC-a sam formatiro komp i reinstaliro WoW, ali mi se onda TAB thingy vratio na default. Jel zna netko kak boostat range?

Bez određenog addona koji je od TBC-a ukinut nikako ja mislim..

lizard
26-05-2007, 12:58
Heh pokuso sam ti nesto reci al nvm...a to sta si ti rank 12 kakve to veze ima ?Mislis da nesto znas vise ?Al nvm ova tema je skroz otisla na nesto 10

izgleda da misli.....

i tab ne radi na 35-40 yarda 100% 20 maksimalno

JedimiNjoke
26-05-2007, 15:33
Znam sigurno više o PvP od vas dvojice tbh, i mislim da rank to i dokazuje. Što tebe navodi kao stručnjaka onda? Ni rank, ni "znanje"? To je tako samo zato jer si ti reko? gg

xaviaz
26-05-2007, 16:11
Ne nego rank 13 hunt i to po starom sistemu znaci 1. gdje ti je trebalo 6 mjeseci svaki dan po 8 sati za rank 13 a onda je tek dosao patch gdje je to nerfano.Mislim da mi je to dovoljno,da se mi nebi tu svadali i spamali dalje pm ili msn pa cemo nastaviti :|

JedimiNjoke
26-05-2007, 23:06
Na starom sistemu također, dok nisu došli cross realmovi (to se na Aggramaru čekalo više od sat vremena na alijansi za AB i WSG, AV neću ni pričat). Daj link za armory da potvrdim. Dva razloga zašto nisam išao na rank 14: cura i high end guilda - potovi cirka 150g po raidu (i više) preTBC, Naxx skoro do Horsmena došli...

xaviaz
27-05-2007, 00:51
Neces ga moci potvrditi jel mi je to na 1. acc a ja sad vec igram na 3....To je bio sami pocetak wowa 7 mjesec 2005......ni neznam di je negdje na dragonmawu

xaviaz
27-05-2007, 00:55
Btw ja nisam mislio na taj sistem na 1. dok jos nisu nerfali honor....tek je nakon toga doslo do rankova 14 jel prije toga je bio za rank 14 17/7 al doslovno

Spectre
27-05-2007, 00:55
<TAB> Targetting radi na negdje 35-40 yardi, nisam siguran. E, sad da ja pitam, negdje prije 1.5 godine, na početku 2006., našo sam negdje kak povećat <TAB> target range. Treba neki fajl editat, i onda promijenit neki brojček ili dodat extra liniju texta... Netom prije TBC-a sam formatiro komp i reinstaliro WoW, ali mi se onda TAB thingy vratio na default. Jel zna netko kak boostat range?

Bez određenog addona koji je od TBC-a ukinut nikako ja mislim..

Nije bio addon, samo sam promijenio jedan text file u WoW folderu.

Shadowhell
27-05-2007, 00:58
Ne znam za to s promjenom fileova, ali prilično sam siguran da je postojao addon s istom namjenom

CRO_P1xel
28-05-2007, 13:14
Pričate o cheatanju? Ili?

Spectre
28-05-2007, 15:06
A ono, Blizzard baš ne voli da mijenjaš game files, ali nije da će te bannat zbog toga, i jedino kad promijeniš je Tab targetting range :)

Spectre
03-06-2007, 15:58
wooot!

http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... =206670934 (http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=206670934)

Našo sam :D