PDA

Pogledaj cijelu verziju : Norijada



Lord Jambrek
20-05-2007, 20:49
Sam jedno pitanje.


Kad je norijada ove godine, ja sam toliko neupućen u sve te događaje ovih dana da više pojma nemam kad je?!

flander
20-05-2007, 21:11
24.5.2007. Karlovac---Korana aka. Foginovo kupalište--Jasmin Stavros

za ostale gradove neznam...

Lord Jambrek
20-05-2007, 21:14
Sam se nadam da je u Zagrebu 24. jer 25. putujem na maturalnu, a norijadu ne želim propustit, kad već moram Hladno Pivo propustit :cry:

McPingvin_v2.0
20-05-2007, 21:21
norijada 24., pivo 25.

flander
20-05-2007, 21:24
Sam se nadam da je u Zagrebu 24. jer 25. putujem na maturalnu, a norijadu ne želim propustit, kad već moram Hladno Pivo propustit :cry:


nemoj srat da je Hladno pivo u ZG-u na norijadu :shock: :(

nama uvale Stavrosa :o al kao čuo da je dobar

Lord Jambrek
20-05-2007, 21:25
norijada 24., pivo 25.


TO, TO, TO Pingvine, popravio si mi dan.


Thx, može lock!!!

Simon the Dreamer
20-05-2007, 22:44
Nije Hladno Pivo na Norijadi, nego je dan poslije, a ja IDEM!
@Jambrek, ak oćeš, snimim ti, pa da imaš nad čime plakati...

Bartuc
20-05-2007, 22:49
Uf, kad sam ja maturiraoooo... Ali sve jedno se dogovaram sa društvom da bi se mogli pridružiti ljudima na norjadi! To je do jaja dan :D

Nego... svi koji idete na norjadu, uživajte i čuvajte se, to je jedan od luđih doživljaja!

v4MP1r3
20-05-2007, 22:58
e jadni vi :D lol
ja jos 1 godinu i odna ce ovo biti MOJA norijada :D
a kada vas je ovdje 60% mladje od 15 :P

Neven <R>
20-05-2007, 23:04
Htio sam da mi na majici piše "Dark side of the school" i onako prizma kao na album Pink Floyda, ali nitko nije shvatio. Sada imamo neki zbilja loš i nesmješan natpis. :(

McPingvin_v2.0
20-05-2007, 23:08
meni je recimo bio dobar onaj natpis od končarevaca
"U Končaru je sve sranje osim pišanja." :)

flander
20-05-2007, 23:37
e jadni vi :D lol
ja jos 1 godinu i odna ce ovo biti MOJA norijada :D
a kada vas je ovdje 60% mladje od 15 :P


valjda starije od 60% :?

mrs.croft
21-05-2007, 00:10
Nije Hladno Pivo na Norijadi, nego je dan poslije, a ja IDEM!
@Jambrek, ak oćeš, snimim ti, pa da imaš nad čime plakati...

haha,prošlu norijadu su bili u kutini.

vgg

tak da imate nad čim plakati

Lord Jambrek
21-05-2007, 08:20
meni je recimo bio dobar onaj natpis od končarevaca
"U Končaru je sve sranje osim pišanja." :)

Moj susjed je prije par godina maturirao u končaru i imali su na majcama"Struja nikad ne prašta" :D


@Sajmon

Nemoj, jer ću monitor razbit.

No dobro, veselim se zato KoRn-u i ZZ Top-u.

FUXY
21-05-2007, 12:10
[quote="McPingvin_v2.0":1fcxjsub]meni je recimo bio dobar onaj natpis od končarevaca
"U Končaru je sve sranje osim pišanja." :)

Moj susjed je prije par godina maturirao u končaru i imali su na majcama"Struja nikad ne prašta" :D


@Sajmon

Nemoj, jer ću monitor razbit.

No dobro, veselim se zato KoRn-u i ZZ Top-u.[/quote:1fcxjsub]

jel ide tko odavde u koncar?? ja mislim sad to upisat, pa da se raspitam kako je tamo.

Lord Jambrek
21-05-2007, 12:12
[quote="McPingvin_v2.0":382jjca9]meni je recimo bio dobar onaj natpis od končarevaca
"U Končaru je sve sranje osim pišanja." :)

Moj susjed je prije par godina maturirao u končaru i imali su na majcama"Struja nikad ne prašta" :D


@Sajmon

Nemoj, jer ću monitor razbit.

No dobro, veselim se zato KoRn-u i ZZ Top-u.

jel ide tko odavde u koncar?? ja mislim sad to upisat, pa da se raspitam kako je tamo.[/quote:382jjca9]


Javi se McPingvinu, on ti je 2. godina končara

McPingvin_v2.0
21-05-2007, 14:11
Končar... Škola u kojoj je sve sranje, osim pišanja.

Kad završiš tu školu legenda si. Neki od svijetski poznatih ex- končarevaca:
W3DR4N
Boz



Mlade nade:
McPingvin (2. razred)
g@amer4life_ (1. razred)

Nixa bi isto htio u Končar, samo me se boji :(




Upisi - U najjači smijer (tehničar za računalstvo, 4 godine) bodovni prag je, kad sam se ja upisivao, bio 42 boda. Gledaju ti se ocjene iz hrvatskog, matematike, fizike, tehničkog, engleskog i općeg uspjeha iz 7. i 8. razreda osnovne.

Zašto upisati Končar: CISCO akademija. Kad ju završiš, upisuje ti se u radnu knjižicu, te ispada kao da si završio dvije srednje škole. Jako dobra stvar za daljnje obrazovanje ili pronalazak posla. Nadalje, jaka matematika. Vjerovao ili ne, kod nekih je profesora iz matematike u Končaru (nažalost, nemamo normalnih profesora na tom području) matematika osjetno jača nego u Tesli. Radioničke vježbe su jače nego u Tesli i Ruđeru. Ima opaljenih profesora, no ima i idiota. Definitivno najbolji predmet: Kemija. Nažalost, imaš ju samo u prvom razredu.

Zašto ne upisati Končar: Cure? Ako imaš sreće. Maximum 6 u generaciji, pa si ti misli. Teška matematika, nekolicina dosadnih predmeta, i generalno ne toliko lagana škola kako se misli.

Zaključak: Ja nisam požalio što sam upisao... Iako bi rađe u gimnaziju, no kasno sam saznao da imam direktan upis u bilokoju školu :(

Ako te još što zanima, pitaj.

mehekek
21-05-2007, 14:32
nije ni gimnazija ono sta ti mislis(dobro osim cura) :rotfl: :rotfl:

ipak idem u kuslanovu!!

Bartuc
21-05-2007, 14:48
Mi u Tesli smo imali majce s natpisom "Stella Artois" (onak dizaj kao čep od pive) ali prerađeno u Photoshopu da piše "Tesla Artois"... do jaja su bile majce... nekima čak i do koljena :rotfl:

McPingvin_v2.0
21-05-2007, 14:53
Sry na offtopicu, Bartuc, si ti u petak oko 18- 18:30 ispred faxa na voltinom rekao liku u ženskoj "joj kako ću sad klipsat do doma"? :)

Bartuc
21-05-2007, 14:58
Sry na offtopicu, Bartuc, si ti u petak oko 18- 18:30 ispred faxa na voltinom rekao liku u ženskoj "joj kako ću sad klipsat do doma"? :)

Nisam :rotfl: U petak sam se sexao cjeli dan 8) Cura došla :D

Zakaj? Kaj te navelo da misliš da sam to ja bio? :D

McPingvin_v2.0
21-05-2007, 15:26
Zakaj? Kaj te navelo da misliš da sam to ja bio? :D
Ne spominji sex na forumu, stizat će ti PM-i s pitanjima "A kakav je to osjećaj?!" :D

Pa ono, čim je lik to tako posprdno rekao vidlo se da živi dvajst metara dalje :)

Bartuc
21-05-2007, 15:50
Oh, ja živim čak i 100 metara dalje :D

PS: Nadam se da nas nebuju Končarevci ujebali sad u četvrtak... pišemo kolokvij iz matiše baš na dan norjade :cry: Kaj je najgore od svega, taj dan imam 5 sati matematike, daj zamisli da moraš biti cjeli dan na faksu prekriven brašnom :D

PS: Što se sexsa tiće... to vam je isto kao kad pređete sa TES: Arena grafike na Oblivion grafiku :rotfl:

McPingvin_v2.0
21-05-2007, 16:01
ma neće, dobri su oni :)

Scuderia
21-05-2007, 16:23
ak ćeš upisat končar...pa dobra škola kemije je legegnda profka ali mat :-x :-x :-x joooooojjjj

eh btw(slavna izreka našeg prof. iz mat) JA i MATAMTIKa vas nećemo oprostitti.ja oću mat neće :rotfl:

@najbolji natip su imale frizerke: možda je škola laka al mi nismo

RIPtheREAPER
21-05-2007, 16:30
ebemu mater!
ja neznam gdje cu!!

profesor iz tehnickog mi je predlozio da idem u teslu jer je bolja od koncara
...
a cuo sam i dosta stvari o koncaru, mnogo dobrih

i sad nedavno mi se uvukla u glavu u 9. gimnazija!
tamo ce mi ic dva frenda iz razreda
imat cu za nju 48-49 bodova a prag je 50
:(



popizdit cu.. :twisted:

McPingvin_v2.0
21-05-2007, 18:03
/cut
Končar, bićeš samnom u smjeni :)

RIPtheREAPER
21-05-2007, 18:41
/cut
Končar, bićeš samnom u smjeni :)

ma kuzim to al ide jedan lik kaj se zove ferek, uglavnom debil
mozda ga i znas
odnosno neznas... od je godinu mladi od tebe


ili nije... :S
neznam

a i nije mi bas neki razlog :D da se upisem tamo
i daj dodi tu u igraonu
ak neznas dije pitaj lux-a

Helena
21-05-2007, 19:34
meni je recimo bio dobar onaj natpis od končarevaca
"U Končaru je sve sranje osim pišanja." :)


Jedan od boljih koje sam vidla je bio onaj 4.g prošle godine. Pisalo je "ja sam svršio", ispod toga bijela mrlja, ispod mrlje piše "4.g"

Dreamer Deceiver
21-05-2007, 19:35
na vratima muškog wecea, su napisani brojevi svih školskih "kučki"...nažalost pola njih više ne radi ( brojevi)

Death By Sexy
21-05-2007, 19:45
Mi u Tesli smo imali majce s natpisom "Stella Artois" (onak dizaj kao čep od pive) ali prerađeno u Photoshopu da piše "Tesla Artois"... do jaja su bile majce... nekima čak i do koljena :rotfl:

... nisam ginekolog, al mogu pogledat

McPingvin_v2.0
21-05-2007, 19:58
http://img523.imageshack.us/img523/9327/dsc03331rg3.jpg


Da, znam da imam ružan rukopis... Uskoro bi mogao napraviti i video- prezentaciju tog proizvoda :)

Babitz
21-05-2007, 21:14
isusbog
kakvi su maturanti kreteni

gotovo me sram što sam jedan
isus
isuu



s


isuse, di si?

JedimiNjoke
22-05-2007, 10:35
Koji se sad upisuju, dajte se gubite u ekonomsku il nešto, najlakše za završit. U tehničkim ćete se mučit užas.

Bartuc
22-05-2007, 11:54
Koji se sad upisuju, dajte se gubite u ekonomsku il nešto, najlakše za završit. U tehničkim ćete se mučit užas.

Zašto to misliš? Kaj fali tehničkim školama?

Sjećam se četvrtog razreda... Od 7 sati nastave, mi smo bili dnevno jedno 3-4 sata u Ritmu (kafić kraj Tesle) :D

E to su bila vremena, sad kvragu nit nejdem na Fax... cjele dane sam po kafičima, odem samo srijedom 3 sata na vježbe i to je to :o

flander
22-05-2007, 12:32
isusbog
kakvi su maturanti kreteni

gotovo me sram što sam jedan
isus
isuuse
isuse, di si?

ako misliš ozbiljno /sign :wink:

Prince-Artas
22-05-2007, 18:15
Koji se sad upisuju, dajte se gubite u ekonomsku il nešto, najlakše za završit. U tehničkim ćete se mučit užas.

Zašto to misliš? Kaj fali tehničkim školama?

Sjećam se četvrtog razreda... Od 7 sati nastave, mi smo bili dnevno jedno 3-4 sata u Ritmu (kafić kraj Tesle) :D

E to su bila vremena, sad kvragu nit nejdem na Fax... cjele dane sam po kafičima, odem samo srijedom 3 sata na vježbe i to je to :o

bogami u sinju je tehnička teška ko qurac, većinom zbog retardiranih profesora, zar nije bolja ekonomija, em niste sami muški em je lakša

mehekek
22-05-2007, 18:27
Koji se sad upisuju, dajte se gubite u ekonomsku il nešto, najlakše za završit. U tehničkim ćete se mučit užas.

Zašto to misliš? Kaj fali tehničkim školama?

Sjećam se četvrtog razreda... Od 7 sati nastave, mi smo bili dnevno jedno 3-4 sata u Ritmu (kafić kraj Tesle) :D

E to su bila vremena, sad kvragu nit nejdem na Fax... cjele dane sam po kafičima, odem samo srijedom 3 sata na vježbe i to je to :o

koji si faks?? :o

Prince-Artas
22-05-2007, 18:33
isusbog
kakvi su maturanti kreteni

gotovo me sram što sam jedan
isus
isuu



s


isuse, di si?

šta ti bi? ovo je najbolji dio srednje škole

JedimiNjoke
22-05-2007, 18:37
Koji se sad upisuju, dajte se gubite u ekonomsku il nešto, najlakše za završit. U tehničkim ćete se mučit užas.

Zašto to misliš? Kaj fali tehničkim školama?

Sjećam se četvrtog razreda... Od 7 sati nastave, mi smo bili dnevno jedno 3-4 sata u Ritmu (kafić kraj Tesle) :D

E to su bila vremena, sad kvragu nit nejdem na Fax... cjele dane sam po kafičima, odem samo srijedom 3 sata na vježbe i to je to :o

Išao sam u tehničku, puno su teže od ekonomske/gimnazije. Pogotovo jedna u koju sam išao. Brijem da si strojarstvo... Ja imam utorkom 3 sata.

Lord Jambrek
22-05-2007, 18:58
Sjećam se četvrtog razreda... Od 7 sati nastave, mi smo bili dnevno jedno 3-4 sata u Ritmu (kafić kraj Tesle) :D


AAAAAAA, RITMO, LEGENDA.

LEGENDARAN BIRC.

Imaju najbolji jukebox na svijetu.

Babitz
22-05-2007, 20:20
isusbog
kakvi su maturanti kreteni

gotovo me sram što sam jedan
isus
isuu



s


isuse, di si?

šta ti bi? ovo je najbolji dio srednje školea) cirkus aka svi imaju tendenciju da izledaju kao zadnji idioti
b) drotovi se bahate
c) cirkus
d) forsa se sve sa alkoholom i to me živcira
e) meni je to dosadno do jaja. radije sam doma otišao ranije, neg ostao na norijadi/čemu već

jebote, mi imamo ovdje crvnkapice, dvorske lude, lovce, havajce i ostala isfurana sranja

blah

još me svako malo netko zasipa konfetama i uništava sluh fućkama
blah

Bartuc
22-05-2007, 20:25
Ritmo budi uspomene i dvije godine nakon srednje :D Još uvjek se tamo okupljamo, mi stara bagra! A jukebox samo po metalu dere... rjetko se kada zalomi neko sranje od cajki :pray:

PS: Ja sam Tehničko Veleučilište Zagreb, odjeljenje Elektrotehnika, smjer Komunikacijska i Računarska Tehnika :rotfl: Na faxu sam samo 3 sata jer mi se neda, a ne zato kaj nemamo :D

Prince-Artas
23-05-2007, 18:42
a) cirkus aka svi imaju tendenciju da izledaju kao zadnji idioti
b) drotovi se bahate
c) cirkus
d) forsa se sve sa alkoholom i to me živcira
e) meni je to dosadno do jaja. radije sam doma otišao ranije, neg ostao na norijadi/čemu već

jebote, mi imamo ovdje crvnkapice, dvorske lude, lovce, havajce i ostala isfurana sranja

blah

još me svako malo netko zasipa konfetama i uništava sluh fućkama
blah

jebemti ako nećeš sad napravit budalu od sebe nećeš nikad
meni su ovo zajedno s ekskurzijom najbolji dani školovanja

NiX4tHeG@M3R
23-05-2007, 18:55
NE znam što ću upisati mislim teslu ili gimnaziju matematičku

što odabrati ?

bacati klupe kroz prozor ili učiti ?

težak odabir :rotfl:

Dreamer Deceiver
23-05-2007, 19:06
NE znam što ću upisati mislim teslu ili gimnaziju matematičku

što odabrati ?

bacati klupe kroz prozor ili učiti ?

težak odabir :rotfl:

bacat zapaljene stolice kroz prozor... ili uzet metro i bacat ih s prozora zapaljene...uglavno mnešto šta ima veze s piromanstvom

Babitz
23-05-2007, 21:49
a) cirkus aka svi imaju tendenciju da izledaju kao zadnji idioti
b) drotovi se bahate
c) cirkus
d) forsa se sve sa alkoholom i to me živcira
e) meni je to dosadno do jaja. radije sam doma otišao ranije, neg ostao na norijadi/čemu već

jebote, mi imamo ovdje crvnkapice, dvorske lude, lovce, havajce i ostala isfurana sranja

blah

još me svako malo netko zasipa konfetama i uništava sluh fućkama
blah

jebemti ako nećeš sad napravit budalu od sebe nećeš nikad
meni su ovo zajedno s ekskurzijom najbolji dani školovanjaaštaš, ima nas svakakvih
radim kojekakva sranja, uvrnut sam i koješta, al ovo nije za mene
not my cup of tea

Bartuc
23-05-2007, 22:26
@NiX4tHeG@M3R, odi u Teslu, tamo se legende rađaju :D

Nemaš većeg gušta od paljenja laminata u učionama... da sam znate kako to brzo i lijepo bukne, fakat ludnica :pray:

Joj koja se tamo sranja događaju, a i još jedan plus je to kaj je iznad Tesle deseta gimnazija pa ima pičoka ko u priči :D

str33t6l0w
24-05-2007, 17:38
norijada prosla za mene (iako nisam maturant :D)... bilo je ludo :D... jebote.. neznam ni gdje sam a kamoli da znam sta pisem :D....

BlackDCRO
24-05-2007, 20:34
Elektrotehnicka skola u Rijeci je imala dobar potpis...

"R.I.P etš" :rotfl:

Waylon
24-05-2007, 20:36
upravo se vratih sa norijade, bilo je predobro. pokupio sam 2-3 yaya i brašno u glavu. na majci je bilo piffe, pelina, rakije, kole, opet malo piffe, juicyja, pjene za brijanje....baš sam smrdio 8) and im proud

RIPtheREAPER
24-05-2007, 21:15
Dakle, finalna odluka za mene je da idem u Teslu.
8)
Klupe, ja dolazim!
:D

Prince-Artas
24-05-2007, 21:21
moja proslava je sutra :friends:

Bartuc
24-05-2007, 21:47
Ja sam se samo malkoc provozao sa frendom po Jarunu, nekak je bilo divlje prije dvije godine... dečki, razočarali ste me :cry:

Ali glavno da ste svi uživali i živi doma došli :D

Madox
25-05-2007, 12:30
Evo meni jucer bila norijada(kao i svima i guess :p).Navodno u Osijeku nije bilo potrebe da nijednom hitna dolazi po nekog.Sramota ako se mene pita :?
Ja se nazalost nisam uspio posteno napit.Otrjeznilo me kupanje u hladnoj (i mnogo prljavoj ) dravi.Cjeli dan smo cugali i plesali.Otisao sam kuci malo se odmorit jel sam izgorio (pola lica mi je crveno) i vratio se oko 21 h nazad.onda mi se sve sjebalo jel mi se se frend toliko nalio da je spavao na travi ( kao klosar onaj najveci :D) i nije se mogao probudit bas :p.Pa smo snjim cekali etc...
al ok on je zavrsio skoli i nemora na maturu pa je morao proslavit :D
sve u svemu bilo je ok