PDA

Pogledaj cijelu verziju : Firefox-ina



Invisible Man
19-05-2007, 10:18
Ovako stvari stoje. Koristim Firefox ''oduvijek'' i jučer vidim na MaxZoni video od Tehno savjeta di lik objašnjava kako ubrzati dotičnu. Ja sve lipo napravim kako je on reka i onda restartam Firefox. Pokrenem ju opet i kad što, neće mi učita niti jednu stranicu. Promijenim postavke kakve su bile prije nego mi je taj ''lik'':-x reka i onda oće neku učita a neku neće, ugalvnom više neće nego oće. A kad mi učitava neku stranicu, učitava je brzinom modema a inače imam aDSL. Hvala unaprijed. :roll:

Burek_fr0m_SPACE
19-05-2007, 10:28
Možeš li nam reći šta si ti tačno radio u tom procesu "ubrzavanja"?

Invisible Man
20-05-2007, 10:59
Uglavnom kako resetirati cijeli firefox ili internet explorer na default ali baš sve?

Fenrir
20-05-2007, 11:23
Možeš li nam reći šta si ti tačno radio u tom procesu "ubrzavanja"?

Vjerojatno je išao u about:config pa tamo mijenjao postavke bez da zna kaj radi, što nikako nije preporučljivo, jer najčešće ako nisi upućen sjebeš stvar, a možeš skinuti FasterFox extenziju koja ima isti učinak, samo ona obavi sav posao...

Karzah
20-05-2007, 12:38
Možete to i preko ovoga, jednostavnije je.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1269

Frky
20-05-2007, 13:57
Uglavnom kako resetirati cijeli firefox ili internet explorer na default ali baš sve?

reinstall ?

Leoo
05-07-2007, 16:23
Uglavnom kako resetirati cijeli firefox ili internet explorer na default ali baš sve?

reinstall ?
da... :rotfl: :rotfl:
a ovi odma addone itd...

Luka
05-07-2007, 16:41
Reci što si promijenio da ti možemo pomoć

alternativa je (kao što je Frky rekao) reinstalacija Firefoxa ...

druga elternativa je izrada novog profila u Firefoxu sa novim about:config postavkama :
pritisni "Start+R"
upiši "firefox.exe -ProfileManager" i klikni na ok

05-07-2007, 20:20
Uglavnom kako resetirati cijeli firefox ili internet explorer na default ali baš sve?

reinstall ?Neće pomoći,mora očistiti sve registre koje je postavio FF...

Tek onda reinstall djeluje...