PDA

Pogledaj cijelu verziju : Night gaming



BIGZ
18-05-2007, 10:06
Evo ljudi jedna fenomenalna informacija, postoji igraonica u Novom Zagrebu, točnije u Utrinama. Svaki dan od 21 do 01 kožete rezervirati prostor za ekipu i baciti mali noćni gamig za samo 25 kn!!!
detalji na http://www.mmc-utrine.com

Black Hawk Down
18-05-2007, 10:12
A fuck baš sam se sada preselio. :cry:
Ali dobro i tu ima komp. igraonica.

RIPtheREAPER
18-05-2007, 11:43
U nasoj igraoni sat vremena 5 kuna!
Dodite svi na Vrbane u igraonicu Groud-Zero!
(valjda se tako zove :D )

Nightyx
18-05-2007, 11:46
yeee mogu mislit kakvi s kompovi....

btw nije puno 25 kn

Black Hawk Down
18-05-2007, 12:11
U nasoj igraoni sat vremena 5 kuna!
Dodite svi na Vrbane u igraonicu Groud-Zero!
(valjda se tako zove :D )


Valjda GROUND-ZERO.A di je točno,ja sam sada u ovom posovom naselju,ne na vrbanima nego špansko-oranice.

Aerial
18-05-2007, 12:12
Dovoljno sam sati u životu izgubio za kompom da mi ne pada na pamet ići u igraonicu onda kad normalni ljudi idu van :)

Ne, ne bih išao u tu igraonicu... Čini mi se da je to samo za hardcore gejmere (a.k.a. simbioza čovjeka i monitora) :wink:

K4ciga
18-05-2007, 12:13
hehe bilo bi zanimljivo u ponoć raspalit sa ekipom FEAR ili COD2 :D

#300# post

Chieftain
18-05-2007, 12:30
u Varaždinu nema ni jedna igraona a u Zagrebu rastu ko gljive :?

Dreadlock
18-05-2007, 12:55
U nasoj igraoni sat vremena 5 kuna!
Dodite svi na Vrbane u igraonicu Groud-Zero!
(valjda se tako zove :D )

di je to tocno?? :shock:
objasni mi kao da sam u vrbanima(vjeruj poznam taj kvart :wink: )

Rocchiro
18-05-2007, 14:00
u Varaždinu nema ni jedna igraona a u Zagrebu rastu ko gljive :?

pa kaj je delta propala?

Buba
18-05-2007, 19:08
Svaka pohvala vlasniku, momak se stvarno potrudio. Igraonica je fakat prva liga. To je prva igraonica sa pet zvijezdica u kojoj sam bio a hvala bogu bilo ih je dosta. Ukratko ima 10 game novih računala sa svom pripadajućom opremom. Mislim da je 25 kn jako dobro uložen novac s obzirom na komfor i privatnost koju dobivate pri igranju!!!! :D

dugi
18-05-2007, 19:23
Da,a ti si vlasnik i ovo je besplatna reklama.

RIPtheREAPER
18-05-2007, 19:45
Igrana vam je blizu skole na vrbanima, u Ožujskoj ulici

Buba
18-05-2007, 20:03
Da sam barem vlasnik, nebi se sad vucaro po forumu skupa sa tobom!

Bishop_45_(2)
18-05-2007, 20:06
u Varaždinu nema ni jedna igraona a u Zagrebu rastu ko gljive :?

bilo bi ljijepo vidjet koju i Rijeci, za sada znam samo za jednu; ali treba ih jos !!!

Prince-Artas
18-05-2007, 21:20
meni igraonica služi samo da popunim par mp3 playera
kad drugi put budem u zg možda navratim

Rocchiro
18-05-2007, 21:24
dok imam ADSL,igraonice i lanovi su mi izgubili smisao

revenion
18-05-2007, 21:27
Ja radije igram sa nekima kojima poznam i pljujem po njima i svadam se sa njimau stvarnosti ne prek neta...Lijepse mi ga nabit u facu dok mi gleda u monitor neg da ga kickam dok ima WallHack... :rotfl: :D

Neven <R>
18-05-2007, 21:33
dok imam ADSL,igraonice i lanovi su mi izgubili smisao
Ne bih se složio. Ako igraš u LAN-u uvijek možeš našorati cheatera, preko neta je to nemoguće.

revenion
18-05-2007, 21:37
Ne kopiraj moj post...

Rocchiro
18-05-2007, 21:48
dok imam ADSL,igraonice i lanovi su mi izgubili smisao
Ne bih se složio. Ako igraš u LAN-u uvijek možeš našorati cheatera, preko neta je to nemoguće.

ajde ok,jedino to je dobro...e da,i mozes susjedu gledati u ekran poskrivecki lol

Frky
19-05-2007, 00:30
Dok je bilo više slobodnog vremena i hg-ove igraonice u Zadru , visio sam tamo dosta ! Sad nema ni vremena ni igraonice :( !

Odg. na anketu - NE !

flander
19-05-2007, 01:46
ak su kompovi ok, onda može proč, i barm to nego kupit alkohol ili cigarete :wink: :)

revenion
19-05-2007, 10:07
Tak moj stari kaze,bolje bit ovisan o kompjuteru neg se vuc po ulici pit alkohol i cigarete. 8)

Nightyx
19-05-2007, 10:24
dok imam ADSL,igraonice i lanovi su mi izgubili smisao

....i dok imam hamachi sada ne moram više (tj. nikad ni nisam al nema veze) ići u igraonu da igram u lanu...sada raspalimo preko hamachia CS: Source i bude pre dobro :D

BIGZ
19-05-2007, 12:52
Osim po anketi gotovo je nemoguće zaključiti da li se isplati dati 25 kn za četri sata igre u LANu, jedino što je je moguće zaključiti je da pojedinci ili nisu ili misle da jesu odigrali pravi LAN party. BITNO JE DRUŽENJE!!!

Lord Jambrek
19-05-2007, 13:12
Osim po anketi gotovo je nemoguće zaključiti da li se isplati dati 25 kn za četri sata igre u LANu, jedino što je je moguće zaključiti je da pojedinci ili nisu ili misle da jesu odigrali pravi LAN party. BITNO JE DRUŽENJE!!!

Tako je, nema do lan partya koji traje par dana, ideš doma samo spat i jest, sve ostalo radiš tam. Kod susjeda u garaži bio nedavno lan party, 6 kompova, a nas bilo 15-ak, mijenjali smo se, neko je išal po pive u dućan, naručivali smo si ćevape, pizze i slično, bila je full zajebacnija, smijanja i zabave da ne spominjem. Bolje se tak zabavljat po cijele dane neg visit po nekim bircevima di nemreš disat uopće, ne vidiš ništ pred sobom od dima...

MMC
19-05-2007, 17:01
Dobra tema, ali ja ne smijem o njoj, nebi bilo objektivno!
BIGZ i Lord Jamrek imaju poklon imaš poklon bon, navrate na druženje!

bounce
19-05-2007, 17:44
u Varaždinu nema ni jedna igraona a u Zagrebu rastu ko gljive :?

Ima ti v Čakovcu Markonix, odlična je .. Valjda se još tak zove... Blizu busne..

Lord Ragnarok
19-05-2007, 17:59
isplati se
u zg 1h je 10kn, a 4h=40kn

Arbiter of Change
19-05-2007, 18:26
Tako je, nema do lan partya koji traje par dana, ideš doma samo spat i jest, sve ostalo radiš tam. Kod susjeda u garaži bio nedavno lan party, 6 kompova, a nas bilo 15-ak, mijenjali smo se, neko je išal po pive u dućan, naručivali smo si ćevape, pizze i slično, bila je full zajebacnija, smijanja i zabave da ne spominjem. Bolje se tak zabavljat po cijele dane neg visit po nekim bircevima di nemreš disat uopće, ne vidiš ništ pred sobom od dima...

Word, iako smo frendovi i ja održali jedan od samo 2 dana (klasika; garaža i mesni proizvodi/"legalna pića" za energetske potrebe). :D

1van
20-05-2007, 08:59
Dovoljno sam sati u životu izgubio za kompom da mi ne pada na pamet ići u igraonicu onda kad normalni ljudi idu van :)

Ne, ne bih išao u tu igraonicu... Čini mi se da je to samo za hardcore gejmere (a.k.a. simbioza čovjeka i monitora) :wink:

Pa bolje igrati igre do 1-2h u noci nego u tu vrijeme piti...raditi sranja itd.

MTF*
20-05-2007, 10:27
koja reklama...pfff

dugi
20-05-2007, 10:36
Reklama da i to besplatna,aj fino lokot.

Sova
20-05-2007, 10:38
Evo ja prije isa u tu rupu po imenu Rico s deckima s ulice ali sada svi imamamo adsl i zivimo oko 100 metara od sebe i grmimo priko hamachija ili po netu a zabava je.

LD
20-05-2007, 11:57
u Varaždinu nema ni jedna igraona a u Zagrebu rastu ko gljive :?

bilo bi ljijepo vidjet koju i Rijeci, za sada znam samo za jednu; ali treba ih jos !!!

Slazem se ovaj Baang je takvo sranje, po tipkovnicama prolivena kola i kava, sve smrdi, kompovi sranje, a sto je najgore to je jedina igraonica u Rijeci...

Aerial
20-05-2007, 12:01
Pa bolje igrati igre do 1-2h u noci nego u tu vrijeme piti...raditi sranja itd.

Yea right :)

Nemesis
24-05-2007, 16:03
uopce nije puno,s obzirom da kod nas u osijeku sat vremena kosta 8kuna i svaki put kad dodem ima pun k**** klinaca koji ne idu u skolu nego igraju.

Madox
25-05-2007, 12:25
ak su kompovi ok, onda može proč, i barm to nego kupit alkohol ili cigarete :wink: :)

de dobro je...

inace igraonice su mi bile zanimljive dok nisam imao DSL i dok nisam mogao sa frendovima picit na netu nijednu igru.Ovak mi nije fora tamo doci platit 8kn po satu kad mogu udobnije igrat kod kuce.

A sto se lan partija tice...nisam stvarno bio ni na jednom jel nebi mogao odnjest komp od kuce.A i nitko od mojih frendova nije nijednom napravio tako sta.Samo jednom u garazi al to su bila 3 kompa pa nije fora :D
Al mislim da bi bilo fora jednom tak nest napravit.Ekipa koju poznajes.5-6 kompova.Pivo,pivo i jos piva i pici :D

E btw na koju si mislio igraonu u Osijeku?
Ona internet zona ili kako vec?
ako si na to mislio moram reci da mi je to najzalosnija igraona koju sam ikad vidio.Stvarno kad god dodes ima hrpa ljudi koja kao da su jebeno ovisna o njoj i tamo su po cjele dane...sad :roll:

icecoldkilla
25-05-2007, 20:33
e da tu u Osijeku ima takva igraona
nije skupo 25 kuna

Jopax
25-05-2007, 21:35
u nas je 4kn sat ili 1 marka ali to nije vazno
ja u igraonicu idem jer samo 4 od 15-20 mojih prijatelja imaju nekakav jaci net
ili kad mi je zabrana pa ja odem u "setnju"
ali nikakvo igranje preko neta ne moze zamjeniti osjecaj kad protivnik sjedi preko puta tebe, na dohvat ruke

C
25-05-2007, 22:41
Evo ljudi jedna fenomenalna informacija, postoji igraonica u Novom Zagrebu, točnije u Utrinama. Svaki dan od 21 do 01 kožete rezervirati prostor za ekipu i baciti mali noćni gamig za samo 25 kn!!!
detalji na http://www.mmc-utrine.com
Mah...moji frendovi dofuraju svoje makine do mene, HUB, i spojimo ih u mrežu, i ožeži. :ekipa:
Igramo kad' hoćemo (dogovorimo se), igramo koliko hoćemo, i šta hoćemo...itd. :D
Sad' u srijedu smo se opet skupili, a vjerovatno ćemo se i iduće srijede opet skupiti. 8)

WEASEL
26-05-2007, 09:57
Evo ljudi jedna fenomenalna informacija, postoji igraonica u Novom Zagrebu, točnije u Utrinama. Svaki dan od 21 do 01 kožete rezervirati prostor za ekipu i baciti mali noćni gamig za samo 25 kn!!!
detalji na http://www.mmc-utrine.com
Mah...moji frendovi dofuraju svoje makine do mene, HUB, i spojimo ih u mrežu, i ožeži. :ekipa:
Igramo kad' hoćemo (dogovorimo se), igramo koliko hoćemo, i šta hoćemo...itd. :D
Sad' u srijedu smo se opet skupili, a vjerovatno ćemo se i iduće srijede opet skupiti. 8)

zakon, al ti imas prostor, sto vecina nas nema:X

C
26-05-2007, 22:03
Pa, zgurajte se nekako. :D

ToxicWaste
27-05-2007, 17:58
Kome zapravo uz današnje brzine internet veze treba igraonica???

C
27-05-2007, 19:55
Kome zapravo uz današnje brzine internet veze treba igraonica???
Treba meni!!
Ja nemam dsl vezu...
Uzeo sam dsl vezu prije 11 mjeseci, i stalno me odbijaju. :-x

Zer0_C()()l
28-05-2007, 08:03
Ne znam kako to kod vas ama u mojoj zemlji (Makedoniju) imamo 10 saata za 100 den ili nekoi 1 i pol evro :D
U drugoj pak imamo saat za 20 den ili 33 eurocenti

Madox
28-05-2007, 11:30
Kome zapravo uz današnje brzine internet veze treba igraonica???

al veci je uzitak kad sjednes sa ekipom svojom,cugas nesto i snjima igras.

Jopax
28-05-2007, 12:58
Evo ljudi jedna fenomenalna informacija, postoji igraonica u Novom Zagrebu, točnije u Utrinama. Svaki dan od 21 do 01 kožete rezervirati prostor za ekipu i baciti mali noćni gamig za samo 25 kn!!!
detalji na http://www.mmc-utrine.com
Mah...moji frendovi dofuraju svoje makine do mene, HUB, i spojimo ih u mrežu, i ožeži. :ekipa:
Igramo kad' hoćemo (dogovorimo se), igramo koliko hoćemo, i šta hoćemo...itd. :D
Sad' u srijedu smo se opet skupili, a vjerovatno ćemo se i iduće srijede opet skupiti. 8)

zakon, al ti imas prostor, sto vecina nas nema:X

the great outdoors :rotfl:
ili nadji negdje prazan podrum
ovo ljeto ja sa rodjakom u podrumu jedan manji party
hladno ne grije se komp nije presvijetlo wc nekoliko koraka dalje
cista uzivancija 8)

Xenon Demon
28-05-2007, 13:13
Kome zapravo uz današnje brzine internet veze treba igraonica???

Nemoj da te 'ko čuje!
Puno je bolje sist sa prijateljima i uz domačicu iz fragat ih i smijat im se u facu.......ili oni vas...te onda gledat kako tuču po tipkovnici iznervirani!
Meni nikad dosta!
Lupanja po mojoj tipkovnici!


:rotfl: :rotfl:

Jopax
28-05-2007, 13:20
Kome zapravo uz današnje brzine internet veze treba igraonica???

Nemoj da te 'ko čuje!
Puno je bolje sist sa prijateljima i uz domačicu iz fragat ih i smijat im se u facu.......ili oni vas...te onda gledat kako tuču po tipkovnici iznervirani!
Meni nikad dosta!
Lupanja po mojoj tipkovnici!


:rotfl: :rotfl:

Znam zato igraonice nece izumrjet :rotfl:
ali mi na zivce idu neke budale npr. jedan moj frend ja ga ubijem on iznerviran mene pukne po ruci... vise puta :twisted:
ili kad tip sere jer ga ownas i nema pojma :kill:

Mafioz0r
28-05-2007, 13:34
Meni često seru jer sam dobar snajperist. Pa šta onda ako ih ubijam iz daljine, važno da ih ubijam :killyou:

Jopax
28-05-2007, 14:38
Meni često seru jer sam dobar snajperist. Pa šta onda ako ih ubijam iz daljine, važno da ih ubijam :killyou:

samo im odgovori
"U ljubavi i ratu sve je dopusteno"
:rotfl: