PDA

Pogledaj cijelu verziju : MAFIA



Letva
13-02-2006, 21:14
Ne znam stvarno sto niko nije otvorio ovu temu...ova igretina zaslužuje da se priča o njoj digi niz god. inače prešao sam je tri puta...

OCJENA:98%

CTDP_Marko
13-02-2006, 21:40
Igra je dobra ali ima brdo bugova

mravojed
13-02-2006, 21:46
igra je jakoooooooooooooooooooo dobra i ja u 7 puta koliko sam je prešao,evo kunem se nisam naletio na jedan jedini bag. :pray:

Glazba,priča,likovi,grad,grafika,misije,akcija,au ti,igrivost,atmosfera...definitivno jedna od najboljih igri ikada. :pray:

mrs.croft
13-02-2006, 22:04
igra je jakoooooooooooooooooooo dobra i ja u 7 puta koliko sam je prešao,evo kunem se nisam naletio na jedan jedini bag. :pray:

Glazba,priča,likovi,grad,grafika,misije,akcija,au ti,igrivost,atmosfera...definitivno jedna od najboljih igri ikada. :pray:

blago tebi

zbog te igre mi se komp 2 puta sjebo

Danny
13-02-2006, 22:51
Ova igra je u svoje vrijeme bila kralj. I jos uvijek je u svom zanru po meni. GTA joj nije ni do koljena. Ja sam samo zbog Mafie kupio volan prije koju godinu jos. Sad mi je u ormaru, ali kakva je to samo bila zabava. Igrao sam ju mjesecima. Ukrast onu trkacu mrcinu i onda po gradu juris. :D

goGAMERo
14-02-2006, 11:26
Igra je MAFIA! MAFIA je najbolja akcijska igra svih vremena, kakav gta, nemože se sa njom mjeriti, nema šanse! MAFIA JE STAVRNO malo je reć odličnaa!

raven5
14-02-2006, 14:45
Mafia jeZAKOOOOOOOOOON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja nisam uspio preči Free Ride EX ali sam zato igru prešo 3-4 puta!

BTW izlazi li nastavak? Ja sam čuo da bi mogao!

CTDP_Marko
14-02-2006, 15:32
igra je jakoooooooooooooooooooo dobra i ja u 7 puta koliko sam je prešao,evo kunem se nisam naletio na jedan jedini bag. :pray:

Glazba,priča,likovi,grad,grafika,misije,akcija,au ti,igrivost,atmosfera...definitivno jedna od najboljih igri ikada. :pray:
Niti jedan b u g? Blago tebi.
Čuo sam da se pravi dvica ali tko zna kad će izaći

Herr Schnitzel
14-02-2006, 15:43
Evo ja sam preso igru 5 puta i kunem se da je to jedna od najboljih
(ako ne i najbolja) igra koju sam ja ikada igrao. :pray:
LONG LIVE THE KING! :pray: :pray:
P.S. nisam naletio ni na jedan jedini b u g

Bad Boy
14-02-2006, 20:44
Ja sam prešao Mafiu 5 puta i igra je super.
Dok sam igrao nisam neletio ni na jedan bag! :pray:

Mafia mi je najbolja igra koju sam ikad igrao.

Exar
14-02-2006, 21:46
tako isto ovdje... igro-preso, igro-preso i tako mnogo puta... igra je jednostavno... ZAKON!!! neznam ja sam imo b u g poneki ali budimo realni.... mali b u g ne moze upropastit igru takvog gameplay-a i price... bravo!!! :pray: :pray: :pray:

Worthaur
14-02-2006, 21:49
Moram opet počet prelazit igru, još ju nisam prešao :(
Zapeo sam u onoj luci gdje su oni vlakovi, pobijem sve neprijatelje i neznam šta da radim, mislim da su PCPlayu rekli da trebam nešta napraviti sa tračnicama :?

ghostgamer
14-02-2006, 21:52
da treba premjestit ono na tracnicama da se vagon zaleti u ono skladiste... tako nesto

Exar
14-02-2006, 21:52
Moram opet počet prelazit igru, još ju nisam prešao :(
Zapeo sam u onoj luci gdje su oni vlakovi, pobijem sve neprijatelje i neznam šta da radim, mislim da su PCPlayu rekli da trebam nešta napraviti sa tračnicama :?Sda trebas kolko se sjecam neki vrag kod tracnica pomaknut... blizu vlakica... onda dalje se pojasni

CTDP_Marko
14-02-2006, 22:34
Treba pritisnu onu polugu pokraj tračnica da se premjeste.

Worthaur
14-02-2006, 22:49
To sam bio napravio ali se onda nije ništa desilo, vidio sam da su stavljene neke cigle kraj jednog vagona da se nemože micati, jel to trebam onda uništiti, kako?

Exar
14-02-2006, 23:08
To sam bio napravio ali se onda nije ništa desilo, vidio sam da su stavljene neke cigle kraj jednog vagona da se nemože micati, jel to trebam onda uništiti, kako?Semmm nisam baš siguran ali mislim da moras action button koristit ill neš već... srsy ak nisam od pomoći..

Worthaur
14-02-2006, 23:10
Budem opet počeo prelazit preko vikenda pa ču vam javiti

mravojed
15-02-2006, 10:12
PUCAJ U CIGLE!!!!!!!!!! :killyou:
i prije tog stisneš onu polugu da se tračnica prebaci tako da vagon ode u skladište.ali nemoj se zajebati mislim da su dvije poluge,mislim da ne smiješ obje pomaknut jer onda vagon ode ravno.ili je jedna..ma bo,igraj pa vidi,pa javi. :D

Michel
15-02-2006, 10:17
Igra ima bugova naišo sam na dosta njih, ali da je igra nevjerojatno dobra jest.
Onaku atmosferu niko nema. Samo se sjetite one animacije kad našemu dragom junaku dadu prvu platicu.
Kako napeto to nema nigdje.
Salieri sends his regards :D

CTDP_Marko
15-02-2006, 12:09
Igra ima bugova naišo sam na dosta njih, ali da je igra nevjerojatno dobra jest.
Onaku atmosferu niko nema. Samo se sjetite one animacije kad našemu dragom junaku dadu prvu platicu.
Kako napeto to nema nigdje.
Salieri sends his regards :D
I ja sam naletio na brdo bugova pa mi je čudno što svi govore da ih nema. Ali da je dobra bogami jest. Pogotovo na volanu.

Michel
15-02-2006, 13:10
Ja nisam imo volan ali sam se zabavio ko kreten :D

CTDP_Marko
15-02-2006, 13:11
Ja nisam imo volan ali sam se zabavio ko kreten :D

Ma nije finta vozit na tastaturi.

Michel
15-02-2006, 13:12
Ma znam ali ono...... kad nemaš bolje...

raven5
15-02-2006, 15:03
,mislim da ne smiješ obje pomaknut jer onda vagon ode ravno.ili je jedna..ma bo,igraj pa vidi,pa javi. :D
Kolko se sjećam ima dva vagona pa smije prvi put fulat.

Michel
15-02-2006, 18:27
Pa nije ti neki problem sad vidit kad imaš dvije opcije.
Ali tu je većina ljudi zapela na duugo vremena.(Me included)

raven5
15-02-2006, 18:28
me2

MasaKrisT
15-02-2006, 18:42
suza mi krene-.-

pimp
15-02-2006, 19:42
igra je :pray:

cijelu sam godinu http://img102.imageshack.us/img102/4885/untitled6aj.png (http://imageshack.us)

goGAMERo
15-02-2006, 20:30
IGRA JE THE MAFIA! Stvarno najboljaaaaaaaa, gta joj nije ni do koljenja realno gledajući

Michel
16-02-2006, 11:34
Realno gledajuči Gta nije realan nego arkadan :rotfl:

CTDP_Marko
16-02-2006, 12:16
Realno gledajuči Gta nije realan nego arkadan :rotfl:
Pa nisu ni pokušavali napravit realnu igru. GTA je oduvijek arkada.

RETROVIRUS
17-02-2006, 20:30
:D MAFIA MI JE SUPER --TOTALNO SU POGODILI UGOĐAJ TJ. KODA SE IGRAŠ U NEKOM FILMU A MJUZA JE TOTALNO COOL 8)

goGAMERo
02-08-2006, 17:23
Evo ja nikad nisam imao sreću odigrati do kraja, obično odigram 4 misije pa mi crken HDD . . . Sada sam napokon smirom božjim uzeo CD-ove, ponovno instalirao i evo uživam, došao sam do 8.misije, ono kada postaviš u Corleone Hotelu exploziv, pa se vučeš po kroovima, polako igram, nekad isti dio ponavljam nekoliko puta iz razloga da dobijem na energiji . . .Igra je fakat igriva, i ima bolju grafiku nego KUM! :rotfl:

Prince-Artas
02-08-2006, 18:28
Evo ja nikad nisam imao sreću odigrati do kraja, obično odigram 4 misije pa mi crken HDD . . . Sada sam napokon smirom božjim uzeo CD-ove, ponovno instalirao i evo uživam, došao sam do 8.misije, ono kada postaviš u Corleone Hotelu exploziv, pa se vučeš po kroovima, polako igram, nekad isti dio ponavljam nekoliko puta iz razloga da dobijem na energiji . . .Igra je fakat igriva, i ima bolju grafiku nego KUM! :rotfl:

mafia se uopće nemože uspoređivat s onim sranjem od kuma

kec
02-08-2006, 18:38
igra mi je fora od pocetka do kraja, jako me podsjeca na GTA

btw i ja sam zapeo na onim vlakovima

Jack5
02-08-2006, 18:57
mafia je zakon :pray:
inače što je to bag i na šta se to odražava onda?

inače igra je zakon ali sam se najviše mučio u onoj utrci kad treba pobijedit a na kraju nisam ni uspio da mi brat nije nekako to prešao
počeo sam ludit :-x

Herr Schnitzel
02-08-2006, 19:37
I ja sam se mucio u toj misiji ko konj. ALI sam uspio.
Jedino mi mozda u igri fali malo interaktivnosti u igri, onako, da mogu uci u kafic, pa nesto popit, onda otic unistit konkurenciju... Freeplay je nedoraden. Moglo se tu puno vise stavit. Al ko hebe freeplay kad imam onaku predivnu pricu i misije, kad bolje razmislim. Al svejedno bi bilo jos bolje da su doradili freeplay. Ma baljezgam... :D

goGAMERo
02-08-2006, 19:56
mafia je zakon :pray:
inače što je to bag i na šta se to odražava onda?

inače igra je zakon ali sam se najviše mučio u onoj utrci kad treba pobijedit a na kraju nisam ni uspio da mi brat nije nekako to prešao
počeo sam ludit :-x


Jel misliš na onu prvu utrku?

antrax5
02-08-2006, 19:57
igru sam prešao tri puta i mogu reći da je zakon
nisam imao ni jedan bug
najteža misija one utrke

ipak mi je bolji GTA

Valtiel
02-08-2006, 20:27
MAFIA = KLASIKA

GTA = TURBO FOLK

Malo usporedbe u kvaliteti sa muzikom :wink:

*Fila*
02-08-2006, 21:02
MAFIA rulez!Godfather joj nije ni do koljena!! :)

Nightyx
02-08-2006, 21:38
Joooooooooooj šta su uopće stavljali onu šugavu utrku sa šugavim formulama na skliskoj stazi. Sigurno najteža misija. Fuuuj!!!
ALI IGRA JE SASVIM OK!!

Tri66a
02-08-2006, 22:15
igra mi je fora od pocetka do kraja, jako me podsjeca na GTA

btw i ja sam zapeo na onim vlakovima
Ako još treba pomoć....makni one blokove koji su ispod kotača vagona i onda povuci onu sklopku. I to je to.

kec
03-08-2006, 03:40
ne, ne, preso sam ja mafiu, ali sam razbijo glavu u tastaturu na tom djelu
gado sam s onom puskom svaku tockicu u texturi (sjecam se da sam nest digo u zrak) i napokon nakon 3 h na istom mjestu skuzim te proklete :twisted: :twisted: cigle :-x

ali hvala na ponudenoj pomoci...

Gothmog
03-08-2006, 07:05
Ja sam utrku prešao iz trećeg pokušaja,a polugu sam skužio nakon kojih deset/petnaest minuta zajebavanja...
Teži mi je ipak bio početak,jer još nisam bio navikao na kontrole,ona misija gdje moraš ganjat frajera u žutom kabrioletu (onaj koji je ranio Sama)...pasmater,taman ga stignem i počnem ga gurat sa ceste i pucat u gume,a on se nekako izmigolji,a ja se skucam....užas,napilo mi se živaca...

Za Mafiu 2 sam čak nešto i polagao nade,dok me bouncedj nije lijepo za*ebao...imate topic tu negdje...

bounce
03-08-2006, 12:19
SZa Mafiu 2 sam čak nešto i polagao nade,dok me bouncedj nije lijepo za*ebao...imate topic tu negdje...

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wizard
03-08-2006, 13:09
Mafia, to je igra koja ce nam uvijek biti urezana u sjecanja, igra je vjecna, predobra u svakome segmentu, niti jedna igra toga zanra joj nije dosla ni do koljena, nadam se da ce se jednom pojaviti igra koja zasluzuje titulu nasljednika mafie, nadam se

Jack5
04-08-2006, 13:29
Ja sam utrku prešao iz trećeg pokušaja,a polugu sam skužio nakon kojih deset/petnaest minuta zajebavanja...
Teži mi je ipak bio početak,jer još nisam bio navikao na kontrole,ona misija gdje moraš ganjat frajera u žutom kabrioletu (onaj koji je ranio Sama)...pasmater,taman ga stignem i počnem ga gurat sa ceste i pucat u gume,a on se nekako izmigolji,a ja se skucam....užas,napilo mi se živaca...

Za Mafiu 2 sam čak nešto i polagao nade,dok me bouncedj nije lijepo za*ebao...imate topic tu negdje...

da da ja sam se isto tu zajabaval dosta dugo :-x

goGAMERo
04-08-2006, 13:46
To uopste nije tesko za razliku od nekih dosadni misija, recimo ona 11, gdje se citavo vrijeme prevledava stealth, malo neobicno . . . Ali igra je sigurno dobra, dakle najbolja u svom žanru kako reče Wizard! E sada govorilis u nekaj o Mafiji 2, ali bolje ne, jer sam skeptik prema tome!

goGAMERo
05-08-2006, 20:05
E ovako evo igram ovih dana i došao sam do onog dijela s onim vlakom i vagonima . . .! E pošto sam po prirodi glupast! :) pobijem onda dosta onih protivnika . . ., pomaknem onu ručku kod tračnica pomaknem, ali neznam što dalje, što s time famoznim vagonima . . .! POMOĆ

05-08-2006, 20:10
di su vagoni ispod imaš drva koja ga drže...makni ih...pa če vagon krenuti i uništiti vrata!

goGAMERo
05-08-2006, 20:28
A prije toga jel treba okrenuti onu ručicu, ili prvo maknuti drva, pa onda ručicu?

Kron
05-08-2006, 20:47
Okreni ručicu na tračnicama pa makni drva ispod kola.
Nemoj ko i ja stati ispred vagona dok mičeš drva............... nije ugodno :-x

pHo3nyX
05-08-2006, 20:56
Ja sam Mafiu prešao samo jedanput i to mi je bilo dovoljno da ocijenim igru sa odličnih 99%. Za preostalih 1% krivi su pokoji bugovi.
Također sam skoro prešao Free Ride Extreme. Još su mi faljele tri vožnje, i to:
1. Onaj auto kojemu brzo ističe benzin. (Išao sam skakat po skoku preko mora, ali uvijek sam se okrenuo)
2. i 3. Nisam uspio preći ona dva kamiona koja prevoze nitro glicerin.
Osvojio sam dobre auto. Pogotvo onaj Crazy Horse koji je zbilja krejzi.

goGAMERo
05-08-2006, 21:08
Ev thx, ivek i kron prešao sam onu lucky bastard misiju, sada sam na creme de la creme!

i btw. slažem se s ocjenom ,jednio ima pokoji grafički bug, sve je ostalo perfektno!

pHo3nyX
05-08-2006, 21:21
Dobra je misija Happy Birthday, kada trebaš oprati WC, uzeti pištolj, ubiti nekog govornika i pobjeći gliserom.

goGAMERo
07-08-2006, 10:04
Ev, igrajući MAFIU, našao sam jedan lood B_U_G, snimio sam ga FRAPS-om, traje 4 sec i težak je 700 kb! Skinite! :) :rotfl: :rotfl:

http://rapidshare.de/files/28489801/Mafia_BUG1.mpg.html

Gothmog
07-08-2006, 11:54
Hahahaha....kakav pinball :rotfl:

...jos se i auto ljulja :rotfl:

Systematic Reverse
07-08-2006, 14:02
Mafia je j***** dobra igra! Prešao 2-3 puta. Najwiše muka sam imao sa utrkama!!! Da da da...

W3DR4N
07-08-2006, 14:39
Patch ispravlja trku tako da joj dodaje biranje težine. Onda je daleko lakše. Iako, prvi put kad sam igrao mafiu, nije bilo tog patcha.

goGAMERo
07-08-2006, 17:09
Još su mi ostale 3 misije do kraja! Jel to vi pričate o onoj utrci na početku igre?

Prince-Artas
07-08-2006, 18:21
ne nego o onoj s formulama

Systematic Reverse
07-08-2006, 18:24
Još su mi ostale 3 misije do kraja! Jel to vi pričate o onoj utrci na početku igre?

NE!!! One nekakwe formule j*****! Ali ima prečac na toj stazi :D

Ja ga nisam koristio,ali znam da ima!

goGAMERo
08-08-2006, 17:58
E ovako! Došao sam do 18.misije just for relaxation, uglavnom u misij s ukradenom kamionom treba ukrasti neke kutije . . ., ja se dovezem do luke, pratim kamion ukradem ga, misija mi je da se vratim u luku i ukradem dotične kutije, međutim lik na ulazu mi pregleda papire, i ode, ja krenem naprijed, počnu pucati u mene i bude mi "INDENTITE OTKRIVEN" MISION FAILED, pomozite!

Jack5
09-08-2006, 09:50
E ovako! Došao sam do 18.misije just for relaxation, uglavnom u misij s ukradenom kamionom treba ukrasti neke kutije . . ., ja se dovezem do luke, pratim kamion ukradem ga, misija mi je da se vratim u luku i ukradem dotične kutije, međutim lik na ulazu mi pregleda papire, i ode, ja krenem naprijed, počnu pucati u mene i bude mi "INDENTITE OTKRIVEN" MISION FAILED, pomozite!

probaj stati jer ti mora pregledat papire i onda ćeš moć uć unutra

mislim da je to dio u kojem kad uđeš unutra moraš ukrast one neke sanduke sa wiskijem ili nešto slično

Gothmog
09-08-2006, 10:14
E ovako! Došao sam do 18.misije just for relaxation, uglavnom u misij s ukradenom kamionom treba ukrasti neke kutije . . ., ja se dovezem do luke, pratim kamion ukradem ga, misija mi je da se vratim u luku i ukradem dotične kutije, međutim lik na ulazu mi pregleda papire, i ode, ja krenem naprijed, počnu pucati u mene i bude mi "INDENTITE OTKRIVEN" MISION FAILED, pomozite!

trebaš našosat vozača ukradenog kamiona i uzet mu isprave...i onda šiljiš-piljiš natrag u luku,i čeka te zanimljiva misija,o kojoj se već pričalo...

Systematic Reverse
09-08-2006, 13:50
E ovako! Došao sam do 18.misije just for relaxation, uglavnom u misij s ukradenom kamionom treba ukrasti neke kutije . . ., ja se dovezem do luke, pratim kamion ukradem ga, misija mi je da se vratim u luku i ukradem dotične kutije, međutim lik na ulazu mi pregleda papire, i ode, ja krenem naprijed, počnu pucati u mene i bude mi "INDENTITE OTKRIVEN" MISION FAILED, pomozite!

trebaš našosat vozača ukradenog kamiona i uzet mu isprave...i onda šiljiš-piljiš natrag u luku,i čeka te zanimljiva misija,o kojoj se već pričalo...

Na tone whiskya!

$DJ DYX$
09-08-2006, 14:06
kad sam ja to prelazioooo, bilo je to davno. al definitivno najjaca igra svih vremena.

goGAMERo
13-08-2006, 13:45
E ovako! Došao sam do 18.misije just for relaxation, uglavnom u misij s ukradenom kamionom treba ukrasti neke kutije . . ., ja se dovezem do luke, pratim kamion ukradem ga, misija mi je da se vratim u luku i ukradem dotične kutije, međutim lik na ulazu mi pregleda papire, i ode, ja krenem naprijed, počnu pucati u mene i bude mi "INDENTITE OTKRIVEN" MISION FAILED, pomozite!

trebaš našosat vozača ukradenog kamiona i uzet mu isprave...i onda šiljiš-piljiš natrag u luku,i čeka te zanimljiva misija,o kojoj se već pričalo...


Ma uzmem ja isprave, ali piše mi mission failed kada želim ući u luku, ali nm, probam ponovno kada dođem kući!

Prince-Artas
13-08-2006, 15:59
možda je b u g, stavi patch

goGAMERo
13-08-2006, 19:19
Buš mi dal link za patch, i taj koji daje utrci izbor težine!

dugi
13-08-2006, 19:29
Buš mi dal link za patch, i taj koji daje utrci izbor težine!
http://dlh.net/cgi-bin/dp.cgi
samo klikni pod M

*Fila*
13-08-2006, 21:18
Ja sam je prešao bez ikakvih patcheva,nije lagana ali nije ni preteška!E dal zna Ko išta o MAFIJI 2? :|

goGAMERo
17-08-2006, 07:35
Yebaga led, ja sada skinuo patch, s onog linka koji mi je dugi dao, i kada želim pokrenuti igru javi mi neki client error! Sačuvao sam saveove, pa moram ponovno instalirati igru!


EDIT...

Ev sada sam ponovno instalirao . . .

Nikako ne kužim onu 18. misiju - Just for Relaxation!


Ovako ja se dovezem do luke sa pauliem, misija mi je steal the truck, ja ga ukradem, ubijem vozača i uzmem one dokumente! Vratim se do luke, onaj na ulazu kao gleda papire nešto nasere i ode i stane pokraj ceste, ja krenem naprijed i jednosstavno mi kamion neće da uđe unutra, ja držim "gas" ali kamion ne ide naprijed, i oni drugi s puškama na ulazu kao ono kažu "Gjde si pošao" i počnu pucati! . . .Dajte pomozite, jel to neki B_U_G si igrom ili ima neka caka! Ima li neki drugi patch . . .!

dugi
17-08-2006, 08:25
stavvi patch1.2 a ostale upute su ti uPP

goGAMERo
17-08-2006, 14:16
Dajte ljudi jeboga LED, pa vi koji ste prešli, ta nije moguće da nitko nije naletio na taj problem/bug! Jel ima neko rješenje, dajte pomozite, kako to preći u misiji Just for Relaxation!

goGAMERo
17-08-2006, 19:36
Evo nakon jedno 4-5 sati potrage i dnevnog mučenja, shvatio sam da sam imao problem sa savefileom, našao sam drugi s interneta, i sada mi normalno radi! :pray: Bog me počastio!

mafijaš
18-08-2006, 16:38
igra je ubojito zakon :twisted: :twisted: :twisted:

goGAMERo
19-08-2006, 14:56
Evo baš sam je sada odigrao, i što da vam kažem, umalo se nisam rasplakao od završne video sekvence i onog mudrog epiloga . . .! :o

MIXer
19-08-2006, 22:05
Sta ces, mogo je znat. Tuzan kraj....

Tommy je mogo ubit onu zensku u kadi a Franka pustit. Pustio ih je oboje, a ona se vratila i zato je Salieri poceo njuskat i pronasao je da je i Frank ziv.

goGAMERo
20-08-2006, 07:35
Mafija 2 se sigurno nece ni praviti! Stvarno legendarna igra, a momci iz Illusion Softworks-a su legende, trebamo spomenuti pored odlične MAFIJE i druge hitove kao HiD, Vietcong . . .

MIXer
20-08-2006, 08:46
Steta, svi cekaju kad ce je napravit, a mozda i ce, nikad se nezna....

Treba bit onako malo ko San Andreas, da se moze ulazit u neke zgrade i kad nisi na misijama, da mozes pocet misiju kad hoces, da moras jest, cak i spavat....

To bi bila zakon igrica....

> JOKI <
20-08-2006, 10:09
Igra je MAFIA! MAFIA je najbolja akcijska igra svih vremena, kakav gta, nemože se sa njom mjeriti, nema šanse! MAFIA JE STAVRNO malo je reć odličnaa!
Mafia je stvarno super igrica iako je još nisam prešao, grad je super a auti su još bolji

olio
20-08-2006, 11:30
Igra je MAFIA! MAFIA je najbolja akcijska igra svih vremena, kakav gta, nemože se sa njom mjeriti, nema šanse! MAFIA JE STAVRNO malo je reć odličnaa!
Mafia je stvarno super igrica iako je još nisam prešao, grad je super a auti su još boljiIGRA ne Igrica ...

Doggy
20-08-2006, 11:32
ja bi nest ko mafia al u danasnje vrijeme...

Prince of Persia
21-08-2006, 18:50
mafia je legendarna. nema se sto vise reci.
sve mi suze idu u sjećanjima na tu igru... :cry: :cry: :cry:
a mozda i zato sto sam zadnjih 4h na forumu ispred crt ekrana

ROCCO_GRANDE
27-01-2007, 12:08
Meni je Mafia tražila nekakav indeo video codec. Bez toga igra nije htjela raditi. Ima li još netko takvo iskustvo?

Letva
27-01-2007, 13:50
Igra je MAFIA! MAFIA je najbolja akcijska igra svih vremena, kakav gta, nemože se sa njom mjeriti, nema šanse! MAFIA JE STAVRNO malo je reć odličnaa!
Mafia je stvarno super igra iako je još nisam prešao, grad je super a auti su još boljiIGRA ne igra ...

IGRETINA ne IGRA.

THUNDER_DINIX
27-01-2007, 15:10
zakon igra, igrao sam ju prije, sad je nazalost vise nemam.

Da_killah
27-01-2007, 15:30
Steta, svi cekaju kad ce je napravit, a mozda i ce, nikad se nezna....

Treba bit onako malo ko San Andreas, da se moze ulazit u neke zgrade i kad nisi na misijama, da mozes pocet misiju kad hoces, da moras jest, cak i spavat....

To bi bila zakon igra....

ne, ne treba, i ovako je fenomenalna i bolja od SA 10 puta

Blaster32
27-01-2007, 15:38
Yebaga led, ja sada skinuo patch, s onog linka koji mi je dugi dao, i kada želim pokrenuti igru javi mi neki client error! Sačuvao sam saveove, pa moram ponovno instalirati igru!


EDIT...

Ev sada sam ponovno instalirao . . .

Nikako ne kužim onu 18. misiju - Just for Relaxation!


Ovako ja se dovezem do luke sa pauliem, misija mi je steal the truck, ja ga ukradem, ubijem vozača i uzmem one dokumente! Vratim se do luke, onaj na ulazu kao gleda papire nešto nasere i ode i stane pokraj ceste, ja krenem naprijed i jednosstavno mi kamion neće da uđe unutra, ja držim "gas" ali kamion ne ide naprijed, i oni drugi s puškama na ulazu kao ono kažu "Gjde si pošao" i počnu pucati! . . .Dajte pomozite, jel to neki B_U_G si igrom ili ima neka caka! Ima li neki drugi patch . . .!

imas kakve kutije gore nakamionu? ako imas.. isprazni kamion..

goGAMERo
27-01-2007, 15:55
hah, davnoooo sam prešao još ljetos, i nije mi jasno kako jednu ovako nevjerovatnu igru nisam odigrao prije...

bounce
27-01-2007, 19:33
Look at my avatar :pray:

Prince-Artas
28-01-2007, 13:48
mafia je vrhunska igra ali kao što je tec rekao u recenziji igra za jedanput prijeć

mravojed20
28-01-2007, 14:17
to je vaše mišljenje,ja sam je prešao u ovih par godina bar 4 puta i nije mi dosadna.

Dreadlock
28-01-2007, 15:05
Ma Mafija je zakon :pray:


Uglavnom zato sto je ugodaj je filmski,jaaako filmski.
muzika je predobra,radnja isto tako.



Samo imam jedan problem,ako itko zna; kupio sam novi komp,i htio instalirat igru....no,nemrem jel me trazi neki program....jel zna ko u cem je rijec??


da ne otvaram novu temu

Hrvoje
02-01-2008, 19:29
Imam pitanje za sve: koja vam je misija na mafiji bila najbolja? Meni je najbolja bila pljačka banke :)

Lord Jambrek
02-01-2008, 19:30
Čovječe, gdje nađeš te teme? Ja da koristim pretražnik ne bi ih našao.

Doggy
02-01-2008, 19:53
da si pricekal jos 2 tjedna bila bi godina od zadnjeg posta...

meni je bila odlicna ona misija di dodjes u crkvu pa bude svega...

Lord Jambrek
02-01-2008, 20:05
da si pricekal jos 2 tjedna bila bi godina od zadnjeg posta...

meni je bila odlicna ona misija di dodjes u crkvu pa bude svega...

Meni ona u zatvoru kad dobiješ pušku sa teleskopom :D kako sam se nasmijao kada sam to vidio.

Hrvoje
02-01-2008, 20:44
Čovječe, gdje nađeš te teme? Ja da koristim pretražnik ne bi ih našao.
Tražim dan i noć, ne spavam,ne jedem samo visim za forumom.He,He,He :rotfl:

la50
08-01-2008, 13:35
ej mi ko moze reć dal valjaju šta ovi modovi za mafiu
Mafia Freeride Expansion Mod
Mafia Racing Mod v0.5

Hrvoje
08-01-2008, 15:10
Valjaju. :)

la50
08-01-2008, 19:14
thx :D

Raynor
11-01-2008, 11:18
Najbolja misija mi je bila kad idem u neku birtiju tamo porokam sve protivnike i onda ganjam onog majstora u žutom autu ako se dobro sjećam jer već je puno vremena prošlo od kad sam zadnji put igrao Mafiu.

la50
11-01-2008, 18:51
ej koji su vam najj auti u mafii

SkunK
11-01-2008, 18:54
Onaj kojeg sam vozio u utrci mi je fora.

la50
11-01-2008, 19:11
ej aj mi možete pomoć,evo misija je kod lukasa bertonea,kad moram doć do njegovog frenda koji je razbijen od batina(tip leži na podu),ja dođem do njega al neznam(tj. zaboravio sam kako tipa uvest u auto i odvest ga u bolnicu u oukvud)

Hrvoje
11-01-2008, 19:28
ej aj mi možete pomoć,evo misija je kod lukasa bertonea,kad moram doć do njegovog frenda koji je razbijen od batina(tip leži na podu),ja dođem do njega al neznam(tj. zaboravio sam kako tipa uvest u auto i odvest ga u bolnicu u oukvud)
Objasni još malo misiju. :)

la50
11-01-2008, 19:31
ma ne treba,reko mi lukas u china town u i ja ošo tamo i vidim jedan tip leži na pločniku(a taj tip kojeg trebam pokupit nije taj),već je taj tip kojeg trebam pokupit naprijed u ulici

Duh
11-01-2008, 20:54
Legendarna igra.Nikad necu zaboravit koliko sam zivaca izgubio na onoj utrci :D

SkunK
11-01-2008, 21:25
Na kojoj tezini ste prelazili utrku? Ja stalno na normal i nisam iz principa isao na nize dok nisam pobjedio, negdije iz 20tog pokusaja :)

m374L#34d
11-01-2008, 23:02
ma ne treba,reko mi lukas u china town u i ja ošo tamo i vidim jedan tip leži na pločniku(a taj tip kojeg trebam pokupit nije taj),već je taj tip kojeg trebam pokupit naprijed u ulici


Treba da parkiras kola kod onog drugog tipa koji lezi na zemlji (pored njega stoji jos jedan covek). Izadjes iz kola pricas sa onim koji stoji pored ovog ranjenog, vratis se u kola i onda ce obojica uci i mozes da ga vozis u bolnicu.

Hrvoje
12-01-2008, 08:29
Sorry može delite. :oops:

la50
12-01-2008, 19:49
ovako,igro mafiu prešo al imam jedno pitanje,dal ima misija u freeride extrem(vidim da nema policije ili se to meni čini)

Hrvoje
12-01-2008, 20:44
ovako,igro mafiu prešo al imam jedno pitanje,dal ima misija u freeride extrem(vidim da nema policije ili se to meni čini)
Ima policije, imaš neke sitne misije( ubiš mafijaša i dobiš pare, sa njima si možeš kupiti oružja. :)

Miles
12-01-2008, 20:51
ne to ti je freeride,a freeride extreme ti ima misije za dobivanje fensi auta,a dobivaš ih tak da odeš popričati s onim likom kaj ti maše,imaš jednog ispred kuće u kojoj započinješ,a ostale potraži

Mafioz0r
12-01-2008, 21:28
Odi do svjetionika na jugu grada, tamo ćeš vidjeti lokacije nekih questgivera.

Hrvoje
12-01-2008, 21:36
ne to ti je freeride,a freeride extreme ti ima misije za dobivanje fensi auta,a dobivaš ih tak da odeš popričati s onim likom kaj ti maše,imaš jednog ispred kuće u kojoj započinješ,a ostale potraži
Skužil sam, meni je najgori onaj auto s cvjetičima, a dobar je onaj oklopni

la50
13-01-2008, 00:51
thx