PDA

Pogledaj cijelu verziju : koje titlove imate



Gogo
17-05-2007, 04:32
ja na warioru "gogo zagreb" predjen prophecies tyrian pathifinder, na rangeru "gogoo zagreb" predjen factions canthan pathfinder, na necromanceru "necro gogo" pretrcan prophecies napravljen za farmanje seeker of wisdom.... zeljica mie imati gladiatora al tesko buraz :yuck:

Kron
17-05-2007, 07:19
na rangeru r1 wisdome, r1 treasure hunter, 70%tyria

Berax0r
17-05-2007, 15:57
brdo njih
neda mi se sada pisat :wink:

FaTaL_mRkvA
17-05-2007, 18:07
jos nijednu :(
ali se trudim :D

v4MP1r3
18-05-2007, 13:16
nepotrebno ako se mene pita

imam explorere canthe, charmed i hopeless =P
lightbringera naravno i jos nesto...ah... kada me sjecanje ne bi sluzilo ko 60o godisnjaka

ZorgTheBorg
18-05-2007, 17:11
Jos malo pa Friend of the Luxons.

ssalG
18-05-2007, 23:06
Gladiator, Friend of the Luxons, i još neke mizerne character based titule.
Sada trenutačno ciljam na Elonian Vanquisher.

Gaas
18-05-2007, 23:08
hehe r5 Terrifying Hero onaj najvaznij :) dalje mi se neda nabrajat

FaTaL_mRkvA
22-05-2007, 18:55
koju je titulu najlakše dobiti?

Gogo
22-05-2007, 19:07
hm... tyrian/canhtan/elonian explorer(ak si donekle preso igru).... il seeker of wisdom sam kupujes neidentificirana zlatna govna i identificiras....

Kron
22-05-2007, 21:00
hm... tyrian/canhtan/elonian explorer(ak si donekle preso igru).... il seeker of wisdom sam kupujes neidentificirana zlatna govna i identificiras....

brao, to je uber jeftino


dobio r2 za chest runnera

FaTaL_mRkvA
23-05-2007, 08:29
kak dobit titulu treasure hunter?
btw. imam 18% tyrian explorer

Gogo
23-05-2007, 09:05
a imaš sve na gwikiu. treasure hunter bus dobijo kad otvoris 100 high end chestova, tipa fow, uw, shiverpeak,,

ssalG
23-05-2007, 13:40
Samo napomena pod "high end chestovi" se misli na one za koje ključ dođe 600 golda ili više i jednostavnom matematikom dolazimo do zaključka da ukoliko zeliš Treasure Hunter titulu rank 1 moraš potrošiti 60k.

Gaas
23-05-2007, 13:58
pa to nije puno....uglavnom da su titlovi dosli 2 mjeseca prije u wowo imo bi treasure hunter rank debelo visok

FaTaL_mRkvA
23-05-2007, 15:08
Samo napomena pod "high end chestovi" se misli na one za koje ključ dođe 600 golda ili više i jednostavnom matematikom dolazimo do zaključka da ukoliko zeliš Treasure Hunter titulu rank 1 moraš potrošiti 60k.
da, sto uopće nije puno

Gaas
23-05-2007, 17:41
daj mi 1 dan i imat cu ih....tako da nije bed

Sam
23-05-2007, 17:51
Pa kolko ja znam za titulu nije fora kupovat iteme ili ključeve nego se sam truditi i pronalazit ih, zar ne :?

Kron
23-05-2007, 18:12
Pa kolko ja znam za titulu nije fora kupovat iteme ili ključeve nego se sam truditi i pronalazit ih, zar ne :?

da, koje stoljece i taman bi ih skupio

FaTaL_mRkvA
24-05-2007, 08:12
Pa kolko ja znam za titulu nije fora kupovat iteme ili ključeve nego se sam truditi i pronalazit ih, zar ne :?
ja sam do sad skupio točno 0,00 ključeva za high-end chestove a treba ih točno 100,00(S T O)
aj se ti lijepo javi kad ti skupiš sto high-end ključeva :D

Gogo
28-05-2007, 21:05
sad se bas razmisljam o kind of a big dealu na dervishu kad kupim nightfall. ne cini mise tesko. prelaskom igre cu dobit explorer, na gladiator sam pola tocu briem dobit jos ovaj tjedan, i sad jos 3.... sunspear i lightbringer. kolko sam skuzio lightbringer ima gotovo svako ko zavrsi nightfall? sunspear isto, dobiva se rjesavanjem kvestova? i sad jos jedan lagani nabijem recimo pokupujem zlatna govna i identifikujem dobim widsom i toe to, kind of a big deal.

noda
28-05-2007, 21:58
gladiator nije max titula.. :roll:

^B4$t4rD^
28-05-2007, 22:03
mislim da ti treba 5 max titula, a ne samo 5 titula... :wink:

Gogo
28-05-2007, 22:04
a cek cek.... ta rijec maxed.... kaj trebas imat 5 bilo koih titlova ili 5 maximiziranih titlova, znaci 100 cartographer, vaquishing galdiator i tako jos 3?

^B4$t4rD^
28-05-2007, 22:59
bojim se da je tako :D

Gogo
28-05-2007, 23:01
ah... nista onda. idem na gladiatora i ostacu na njemu svi likovi ce mi bit gladiatori.

^B4$t4rD^
29-05-2007, 08:24
vidi pa budes protector od sva 3 kontinenta, i exploras tyriu 100% i nest jos smislis :D
ja sam exploro canthu 95% i neide mi u glavu gdje jos nisam bio, mapa mi izgleda kao da sam ju cijelu preso :cry:

noda
29-05-2007, 11:44
ah... nista onda. idem na gladiatora i ostacu na njemu svi likovi ce mi bit gladiatori.

gladiator ti je account based titula, tak da ne moraš sa svakim characterom posebno ak si na to mislio

Gogo
29-05-2007, 13:29
znam to zato i idem na gladiatora, relativno kako bise to reklo respektivni titl a univerzalni :wink:

Kron
29-05-2007, 17:05
heh, ti ces se dosta namuciti prije nego dodes do r1, a kamoli do (2) ili (3)

ZorgTheBorg
29-05-2007, 17:16
vidi pa budes protector od sva 3 kontinenta, i exploras tyriu 100% i nest jos smislis :D
ja sam exploro canthu 95% i neide mi u glavu gdje jos nisam bio, mapa mi izgleda kao da sam ju cijelu preso :cry:

Nisi preso trening. Trening skriva nesto podrucja.

Gogo
29-05-2007, 19:00
to kron: ma kaj ti bries? kaj ti znas kak ja igram? igram s monkom i svoim bonder buildom i rokam, svaki dan po 2-3 gladiator pointsa i svaki team me hvali. vec sam na pola r1 gladiatora, poceo prosli tjedan ga praviti, igram koih 2h random arenas dnevno.

Kron
29-05-2007, 20:32
dok ne naletis nekog lika sa chillibainsima ili well of profane, shatter enchanment ...

Gogo
29-05-2007, 20:45
naiso sam ja na sve i svasta, asasini i ostali pjesaci mi nemogu nis(guardian), jaki health degenerationi isto nis, iam shield of regeneration daje +10 regeneration, i tako... energije mi skoro nikad ne nedostaje, glyph of leser energy i blesed signet.... jedino me par puta sjebo neki asasin neki skil da nemogu koristit spelove oko 10sec i mesmer isto disablo shield of regenration na 50ak sec... i da isto asasinov neki skil da nemogu blokat njegove napade.... i ofkors dazed me jebe al i ne tak jako jer je shield of regenration 1/4 pa kuis, jedino kaj nemogu upalit glyph il guardiana :boohoo:

evo mi bilda znam napamet.... guardian, glyph of lesser energy, shield of regeneration, blesed signet, signet of devotion, life bond, resurection chant i res signet.... sve koristim i vrlo je korisno osim mozda ovog res chanta, mozda bih mogo stavit holy veil il balthazar spirit... iako res chant je kadkad skroz dobar i presudan u partiji :wink:
btw znam fali neki hex il condition removal al moze se i bez toga.... jedino skroz mrzim kad mi ss il insidious parasite jebe pjesake asasine wariore itd...

noda
29-05-2007, 20:56
fale ti balthazars spirit i holy veil.. rofl 2 resa još na monku

i btw, daze ti ne može sjebat glyph, jer glyph nije spell

Gogo
29-05-2007, 21:43
moram furat res jer gro ekipe ga ne fura il ne koristi, neznam.

ssalG
29-05-2007, 23:02
Moga kurca ti svaki dan s tim buildom dobiješ 2-3 glad. pointa iz 3 razloga:
1. Bez Balthazar spirita ostaješ bez energije ko lud kada održavaš 3 enchantmenta, a da nespominjem da SoR košta 15 energije, Guardian se mora spamat da bi bio efektivan, a Signet of Devotion se aktivira 2 sekunde.
2. Nemaš niti condition removal niti hex removal tako da se možeš nosit samo sa direktnom štetom pa te svaki Ranger sa Apply Poison ili bilo koji bolji necro totalno sjebe
3. Očito još neznaš osnovne mehanizme iza GW-a, zato molim te nemoj ovdje nama prodavat te lovače priče

Gogo
29-05-2007, 23:15
imas pm

Gogo
07-06-2007, 20:03
ovako koi titl je respektabilniji, tezi za dobit, pokazuje igracevu sposobnost, hero il gladiator? pitah in game i neki kazu hero neki gladiator...

noda
08-06-2007, 12:18
pa hero u svakom slučaju..

al kad pogledaš HA je pun gimmicka, pa zato imaš i neke r9+ igrače koji su preloši za svoj rank

Gogo
08-06-2007, 19:20
vidis ja bas mislim da gladiator u svakom slucaju. jer u ra i ta moras vise radit mucit se dok u ha ovisis o timu i ak je dobar tim a ti njubara moze se dobiti mec... mislim moze se i u ra/ta tako dobit ali dost vise ovisi o svakom igracu kuis...
i da idem na r2 gladiatora, r1 dobio neki dan...

noda
09-06-2007, 11:31
dobro, whatever

Thrall
09-06-2007, 12:23
Ja ću početi igrati HA kad kupim NF. :killyou: I trebam naći neki dobar guild.

tmarosi
12-06-2007, 09:59
evo da ja navedem svoje titlue

budem samo spominjao monk titule (primary character)

Legendary Spearmarshal (10) [Max]
Holy Lightbringer (8 ) [Max]
Connoisseur of Confectionaries (2) [Max]
Legendary Skill Hunter (1) [Max]
Elonian Elite Skill Hunter (1) [Max]
Canthan Elite Skill Hunter (1) [Max]
Tyrian Elite Skill Hunter (1) [Max]
Protector of Elona (1) [Max]
Protector of Cantha (1) [Max]
Protector of Tyria (1) [Max]
Elonian Grandmaster Cartographer (100%) [Max]
Tyrian Grandmaster Cartographer (100%) [Max]

a sada one koje jos nisu maxane:

Font of Wisdom (5) [3 526 identificiranih rare itema]
Prosperus (4) [811 695 tickets won]
Advanced Treasure Hunter (3) [1 116 high end chestova otvoreno]
Unfavored (3) [46 018 games lost]
Friend of the Kurzicks (1) [450 000 factionsa donirano guildu]
Drunkard (1) [1 941 minuta proveden pijan u igri]
Canthan Master Cartographer (95%) [98.2% otkriveno - znam di je ostalih 1.8% ali mi se neda ici explorati]
Tyrian Guardian Title track [20/25]
Legendary Cartographer Title track [2/3]
Legendary Guardian Title track [3/6]
Elonian Guardian Title track [7/20]

ima jos titula ali koje sam tek poceo (PvP titule i jos neke PvE) ali njih necu navoditi jer nije vrijedno spomena

trenutno se zabavljam samo s Wisdom title (sve pare koje zaradim trosim na nju). kada ju maxam onda cu se otici zabaviti guardian/vanquisher title pa onda idem na chest i drunk title na max

necu navoditi titule od ostalih 8 charactera jer na njima nema bash nesto bog zna sta dobroga

^B4$t4rD^
14-06-2007, 09:52
:shock: svaka cast .... :wink:

v4MP1r3
15-06-2007, 21:08
@tmarosiS

HA HAAAAA !!!

nemas kind of a big deal !!

XDDDDDDD


just kidding, svaka cast

tmarosi
17-06-2007, 08:46
da igram na svom kompu (sto bi znacilo da mogu igrati u duzem vremenskom intervalui, duze od 15 minuta, a da ne moram ici AFK ili offline ako liku zatreba njegov komp za posao) zavrsio bi explore canthe (imam lokacije oznacene koje sam fulo, lik mi pregledo mapu da dobijem 100%) i nabio bi guardian titule

^B4$t4rD^
17-06-2007, 09:06
da igram na svom kompu (sto bi znacilo da mogu igrati u duzem vremenskom intervalui, duze od 15 minuta, a da ne moram ici AFK ili offline ako liku zatreba njegov komp za posao) zavrsio bi explore canthe (imam lokacije oznacene koje sam fulo, lik mi pregledo mapu da dobijem 100%) i nabio bi guardian titule

jebeno, pa ti nemos onda nikakav pvp igrati :cry:

tmarosi
17-06-2007, 11:18
jebeno, pa ti nemos onda nikakav pvp igrati :cry:

a sta da ti kazem...ni PvE ne mogu (hard mode misije i vanquishanje) cekaju neka bolja vremena

lostangel
15-08-2007, 09:50
http://img169.imageshack.us/img169/8178/titlovinx3.jpg

per aspera ad astra :D

Thrall
15-08-2007, 10:36
Čestitam stvarno,ja sam davno odusto od titula-Zašto??? Neda mi se jednostavno, eto zašto, ali tebi svaka čast :pray:

lostangel
15-08-2007, 10:42
samo to i radim u gw, skupljam stvari koje ce se moci prebacit u gw2 :)

Berax0r
15-08-2007, 11:01
ja sma istoi poceo nabijati sve sta mi stige pod ruku :D

Teon
15-08-2007, 11:05
Čestitam stvarno,ja sam davno odusto od titula-Zašto??? Neda mi se jednostavno, eto zašto, ali tebi svaka čast :pray:

Same here, naravo cestitam ti na svim titlovima, no meni je dovoljno sta sam 60% Canthe istrazio (barem jedan title, unlucky ne racunam :wink: )

Vise igram casually GW, to mi je prvi MMORPG

^B4$t4rD^
15-08-2007, 11:56
jos ti samo 2 fale :pray: bravo majstore :wink: sto sve ide u gw2? samo max titlovi?

Thrall
15-08-2007, 15:28
Mislim da neće ništa ići u GW2.

tmarosi
15-08-2007, 16:13
nista neces moci prebaciti u GW2...osim svog imena (tj. tvoje ime je vec rezervirano u GW2 ako zelis napraviti charactera s istim likom, tj. da ti nitko ne moze uzeti tvoj nick)

a titule ce dobro doci za GWEN (halls of monument)

sto se tice mojih titula evo linkova:

http://gw.gamewikis.org/wiki/User:Tmarosi

ili:

http://wiki.guildwars.com/wiki/User:Tmarosi

pa pogledajte malo

ssalG
15-08-2007, 19:07
Vanquisher ftw, još Tyria i imam Legendary Vanquisher :D

lostangel
15-08-2007, 19:25
nista neces moci prebaciti u GW2...osim svog imena (tj. tvoje ime je vec rezervirano u GW2 ako zelis napraviti charactera s istim likom, tj. da ti nitko ne moze uzeti tvoj nick)

a titule ce dobro doci za GWEN (halls of monument)

sto se tice mojih titula evo linkova:

http://gw.gamewikis.org/wiki/User:Tmarosi

ili:

http://wiki.guildwars.com/wiki/User:Tmarosi

pa pogledajte malo

Hall sluzi za prebacivanje itema iz GWEN.a, titula, mini petova, armora... u gw2 to je kao nagrada za igrace koji su igrali gw, i da imena sto si ti vec rekao....

Berax0r
15-08-2007, 21:02
decki jel se vi dlucite za jedan title pa ga bildate ili kako?i lsotangel jel vanq-aš sa hero/henchevima ili?

lostangel
15-08-2007, 21:54
Pola pola, 3 heroja ostalo henovi, idem oprilike ss, mm i monk od heroja plus jos dva monka, warrior i 1 ele.

Inace idem jedan title pa dok ga ne maxiram, ali kad mi dojadi uzmem malo the deep ili vec neki drugi farm, sve zavisi od raspolozenja :)

Thrall
16-08-2007, 10:27
Nisam nikad bio u deep-u............... :?

^B4$t4rD^
16-08-2007, 11:22
ja sam bio par puta, volio bi ici s nekim iskusnim da mi pokaze kkak to ide, al neznam nikog tko ide :(

Thrall
16-08-2007, 11:29
I ja isto :(

BTW.Evo i ja napokon naručio Nightfall sad čekam da mi stigne........

^B4$t4rD^
16-08-2007, 12:09
ja sam narucio gwen, samo su mi cudni u crovortexu... moj frend narucio factionse i nist mu ne javljaju... meni su makar javili da nemaju kad sam narucivao... sad nezna dal da naruci kod drugog ili da ceka :rotfl: da pitam zna li netko kako naruciti sa gw store-a? ja sam pokusavao al mi stalno govori da sam nest krivo upiso, a vrijedi mi kartica :?

Pro n00b
16-08-2007, 12:17
Ja sam završio par puta The deep i Urgoza al ak već hoćete farmat preporučio bih vam DOU ipak_daleko bolji dropovi a i kraće traje. Deep vam traje 2-3 sata ,ima nešto zodiac itema u chestovima al su većinom sranja a Kanaxai-evi green itemi su oko 10-ak K,što u Doi zaradite za 10-ak minuta.
Inače vam je u Deepu taktika 3W/A koji naprave zid tijelima i tako štite cijeli party od mobova kojih je užasno puno,a za to vrijeme nukeri AOE-om ubijaju blokane enemije,a monkovi hilaju-ide dosta brzo sa warriorima koji znaju šta rade.

Kron
16-08-2007, 12:23
jel to ono steel wall?

Thrall
16-08-2007, 12:27
Ja sam završio par puta The deep i Urgoza al ak već hoćete farmat preporučio bih vam DOU ipak_daleko bolji dropovi a i kraće traje. Deep vam traje 2-3 sata ,ima nešto zodiac itema u chestovima al su većinom sranja a Kanaxai-evi green itemi su oko 10-ak K,što u Doi zaradite za 10-ak minuta.
Inače vam je u Deepu taktika 3W/A koji naprave zid tijelima i tako štite cijeli party od mobova kojih je užasno puno,a za to vrijeme nukeri AOE-om ubijaju blokane enemije,a monkovi hilaju-ide dosta brzo sa warriorima koji znaju šta rade.

Neda mi se zaključivat šta je DOU?

lostangel
16-08-2007, 12:32
Ja sam završio par puta The deep i Urgoza al ak već hoćete farmat preporučio bih vam DOU ipak_daleko bolji dropovi a i kraće traje. Deep vam traje 2-3 sata ,ima nešto zodiac itema u chestovima al su većinom sranja a Kanaxai-evi green itemi su oko 10-ak K,što u Doi zaradite za 10-ak minuta.
Inače vam je u Deepu taktika 3W/A koji naprave zid tijelima i tako štite cijeli party od mobova kojih je užasno puno,a za to vrijeme nukeri AOE-om ubijaju blokane enemije,a monkovi hilaju-ide dosta brzo sa warriorima koji znaju šta rade.

Insc. zodiac itemi su i na cijeni -.-
HM deep.a daje dva itema, ako imas srece mozes zaradit od 50k do 100k, i reci da se ne ispalti, a i brzo se prodaju zodiac itemi....

ssalG
16-08-2007, 14:59
Ja sam završio par puta The deep i Urgoza al ak već hoćete farmat preporučio bih vam DOU ipak_daleko bolji dropovi a i kraće traje. Deep vam traje 2-3 sata ,ima nešto zodiac itema u chestovima al su većinom sranja a Kanaxai-evi green itemi su oko 10-ak K,što u Doi zaradite za 10-ak minuta.
Inače vam je u Deepu taktika 3W/A koji naprave zid tijelima i tako štite cijeli party od mobova kojih je užasno puno,a za to vrijeme nukeri AOE-om ubijaju blokane enemije,a monkovi hilaju-ide dosta brzo sa warriorima koji znaju šta rade.

3 sata traje jedino ako ideš sa totalnim kretenima kojima treba sat da izađu iz prve prostorije, ja sam nedavno bio u HM Deepu sa PuG-om i očistili smo Deep za 2:15, s tim da nam je jedan warr otišao i da smo jedno 20-30 minuta čekali da nam vrati monk koji je bio otišao afk.
A 10k zaradiš moga kurca u DoA za 10 min. pogotovo nakon ovo fijaska sa Armbrace of Truthom.

Pro n00b
16-08-2007, 15:08
Ja sam završio par puta The deep i Urgoza al ak već hoćete farmat preporučio bih vam DOU ipak_daleko bolji dropovi a i kraće traje. Deep vam traje 2-3 sata ,ima nešto zodiac itema u chestovima al su većinom sranja a Kanaxai-evi green itemi su oko 10-ak K,što u Doi zaradite za 10-ak minuta.
Inače vam je u Deepu taktika 3W/A koji naprave zid tijelima i tako štite cijeli party od mobova kojih je užasno puno,a za to vrijeme nukeri AOE-om ubijaju blokane enemije,a monkovi hilaju-ide dosta brzo sa warriorima koji znaju šta rade.

3 sata traje jedino ako ideš sa totalnim kretenima kojima treba sat da izađu iz prve prostorije, ja sam nedavno bio u HM Deepu sa PuG-om i očistili smo Deep za 2:15, s tim da nam je jedan warr otišao i da smo jedno 20-30 minuta čekali da nam vrati monk koji je bio otišao afk.
A 10k zaradiš moga kurca u DoA za 10 min. pogotovo nakon ovo fijaska sa Armbrace of Truthom.

A niš ne kažeš kolko si zaradio para taj run od 2 sata i 15 min? Prije sam stvarno bio pun kurac u tom deepu i konstantno ispadaju govna iz chestova i kolko se sjećam uninscribible,samo spizdiš pun kurac para na te ključeve,a dobit perfect zodiac item koji nešto vrijedi i nije baš tak lako.

I BTW, dole jesu totalni kreteni u PUG-u većinom tako da run traje prosječno 2-3 sata,a i uvijek se neko disconnecta tako da ova brojka koju sam napisao je itekako točna.
A na Doa sam mislio prije neg su ovaj exploit napravili i tu se je dalo zaradit pun kurac prije tog sranja-nakon tog nisam bio uopće dole tak da ne znam-ipak sam u PVP guildi. Al ti mogu reć da mi je frend zaradio milion golda u DOI za mjesec dana farmanja- to je bilo prije koja 3 mjeseca dok su gemovi vrijedili dosta još. A i mojih milion i 200k golda će posvjedočit da je u DOA-a najisplativiji farm definitivno-da ne spominjem da sam kupio FOW armor dok je još koštao milion i pol tisuća golda itd.

EDIT: evo sad sam bio u DOA i vidim da se 1 gemset prodaje za 25k; frend mi prelazi svaki od ovih questova u Doa za oko sat vremena na HM,i dropa mu uvijek dosta gemova a da ne govorim o greenovima koji su najmanje duplo skuplji od onih iz deepa tak da ne vidim tvoju računicu nikak. A uz to imaš i 3 man farm koji može očistit veliki dio svakog područja ,i gdje dropaju puno bolji itemi nego u canthi i vrlo česti su dropovi kao req9 gothic shield i slično.

Thrall
16-08-2007, 15:13
Ne sviđaju mi se FoW armori kod većine profesija,uglavnom su 15k lijepši, još malo mi stiže Nightfall pa ću tek vidjet kakva je DoA.. :o

lostangel
16-08-2007, 15:40
Ne sviđaju mi se FoW armori kod većine profesija,uglavnom su 15k lijepši, još malo mi stiže Nightfall pa ću tek vidjet kakva je DoA.. :o

Slazem se, na zalost volio bih fow armor da je za eleta bolji, ono smece nebi navukao ni na debilnog Rurika... Mesmer fow ftw :pray:

ssalG
16-08-2007, 15:59
A niš ne kažeš kolko si zaradio para taj run od 2 sata i 15 min? Prije sam stvarno bio pun ***** u tom deepu i konstantno ispadaju govna iz chestova i kolko se sjećam uninscribible,samo spizdiš pun ***** para na te ključeve,a dobit perfect zodiac item koji nešto vrijedi i nije baš tak lako.

I BTW, dole jesu totalni kreteni u PUG-u većinom tako da run traje prosječno 2-3 sata,a i uvijek se neko disconnecta tako da ova brojka koju sam napisao je itekako točna.
A na Doa sam mislio prije neg su ovaj exploit napravili i tu se je dalo zaradit pun ***** prije tog sranja-nakon tog nisam bio uopće dole tak da ne znam-ipak sam u PVP guildi. Al ti mogu reć da mi je frend zaradio milion golda u DOI za mjesec dana farmanja- to je bilo prije koja 3 mjeseca dok su gemovi vrijedili dosta još. A i mojih milion i 200k golda će posvjedočit da je u DOA-a najisplativiji farm definitivno-da ne spominjem da sam kupio FOW armor dok je još koštao milion i pol tisuća golda itd.

EDIT: evo sad sam bio u DOA i vidim da se 1 gemset prodaje za 25k; frend mi prelazi svaki od ovih questova u Doa za oko sat vremena na HM,i dropa mu uvijek dosta gemova a da ne govorim o greenovima koji su najmanje duplo skuplji od onih iz deepa tak da ne vidim tvoju računicu nikak. A uz to imaš i 3 man farm koji može očistit veliki dio svakog područja ,i gdje dropaju puno bolji itemi nego u canthi i vrlo česti su dropovi kao req9 gothic shield i slično.


30k od prodaje jednog itema, a ključeve sam davno prestao kupovat jer je to najjači goldsink koji sam ja vidio, u 99,9% slučajeva nakon što prodaš itemu koje si dobio iz chestova ostaješ u teškom minusu.
U Deepu PUNO ima manje debila nego u DoA tako da će ti više trajat prosječan run u DoA nego li u Deepu.
A što se tiče farma u DoA, moram ti reći da mozeš iste pare zaradit u tri mjeseca na manje više bilo kojem farmu, samo je pitanje koliki si freek.

Pro n00b
16-08-2007, 16:15
Izgleda da svatko ima svoj ukus,ali ne bi se baš složio s tobom o ovom da ima više debila u DOA. Npr,frend koji radi grupu za DOA farm prima u grupu samo LB7+ tak da rijetko kad naletiš na debila.
Anyway ja ne farmam uopće više,nije da trebam baš love al htio sam samo savjetovat onima koji nisu probali DOA farm da ga probaju-mislim da se tu i dalje vrti najviše golda-to sudim i po broju igrača koji su dole; ak vam se i ne svidi DOA ,uvijek se možete vratit u Canthu i farmat dalje.

Thrall
16-08-2007, 16:40
Ne treba ni meni više nešto love, malo sam ušparao za mog budućeg dervisha i to je to,ali ako mi bude trebalo otići ću jedan dan u UW,napravit 10 runova i dobit 2 ectosa :rotfl: i to je to....I tako nakon par dana imat ću para za max green scytche.

Kron
16-08-2007, 16:42
hand of forgotten mozes dobit za manje od 15k

ssalG
16-08-2007, 16:51
Izgleda da svatko ima svoj ukus,ali ne bi se baš složio s tobom o ovom da ima više debila u DOA. Npr,frend koji radi grupu za DOA farm prima u grupu samo LB7+ tak da rijetko kad naletiš na debila.
Anyway ja ne farmam uopće više,nije da trebam baš love al htio sam samo savjetovat onima koji nisu probali DOA farm da ga probaju-mislim da se tu i dalje vrti najviše golda-to sudim i po broju igrača koji su dole; ak vam se i ne svidi DOA ,uvijek se možete vratit u Canthu i farmat dalje.

Frend ti je teži kreten, ja sam dobio LB rank 6 prije nego li sam uopće nogom stupio u DoA, a rank 7 nego li sam uopće otključao Razaha.

tmarosi
16-08-2007, 16:52
ekipa sada radi dosta deep farm na HM zbog zodiac sworda...josh uvijek je 100k+

a doa farm se radi titan gemova ...ali bude i dobrih dropova takodjer

svi ti farmovi ovise o sreci kojom ti dropa nesto

ja i dalje preferiram loot farm....

imam jedno mjesto di od loota zaradim oko 7k/sat...meni cisto dovoljno

Pro n00b
16-08-2007, 16:59
Izgleda da svatko ima svoj ukus,ali ne bi se baš složio s tobom o ovom da ima više debila u DOA. Npr,frend koji radi grupu za DOA farm prima u grupu samo LB7+ tak da rijetko kad naletiš na debila.
Anyway ja ne farmam uopće više,nije da trebam baš love al htio sam samo savjetovat onima koji nisu probali DOA farm da ga probaju-mislim da se tu i dalje vrti najviše golda-to sudim i po broju igrača koji su dole; ak vam se i ne svidi DOA ,uvijek se možete vratit u Canthu i farmat dalje.

Frend ti je teži kreten, ja sam dobio LB rank 6 prije nego li sam uopće nogom stupio u DoA, a rank 7 nego li sam uopće otključao Razaha.

Možda si i ti kreten jer pričaš o drugima,a nemaš pojma ko su i kak igraju. LB r6 prije neg si došo u DOA,pa kaj si ti radio ? Farmao LB pointe? zašto? Ne znam koji moraš pacijent bit da pređeš NF sa LB4+.

The Boz
16-08-2007, 17:15
Zbunjeno je vjerojatno zamijenio SS i LB rankove.

^B4$t4rD^
16-08-2007, 17:25
chill guys, moze li mi netko reci doa build za rangera? ili me povest sa sobom da vidim kako je to da se ne sramotim pred strancime :cry:

Thrall
16-08-2007, 19:35
Ovo sam ja našo na nekom forumu za rangera sad kako radi:

9+ inspiration
5+ wilderness survival

mantra of frost
Greater Conflagoration [elite]
winter
res sig
~4 nonelite skills completely of your choice~

tmarosi
16-08-2007, 19:50
evo ti template za DOA (Foundry 3 man farm na HM)

[R/Mo Famine ranger;OgMTY1Li5p8tdgOIH5BNRf8YA]

trebash imati wilderness scalp i +3 wilderness i josh +3 best master

Berax0r
16-08-2007, 20:30
Decki dosta offtopica.Napravite si temu Urgoz i the Deep farm :wink:

Thrall
16-08-2007, 20:44
Šta se više ne smije ni pomoći nekomu... :yuck: Evo najnovija titula koju sam dobio je Luxon -ono prvo zaboravio sam ime.

ssalG
16-08-2007, 22:27
Možda si i ti kreten jer pričaš o drugima,a nemaš pojma ko su i kak igraju. LB r6 prije neg si došo u DOA,pa kaj si ti radio ? Farmao LB pointe? zašto? Ne znam koji moraš pacijent bit da pređeš NF sa LB4+.

Radio vanquish i skupio pri tome LB pointove, zatim došao u DoA sa uključenom LB titulom i likovi me čim sam došao pozvali da idem s njima radit HM Veil bez da su me išta prije toga pitali, naravno nemoram ni govorit kako je završilo, i nakon što poginem likovi me pitaju "you are very experienced, right???"
Tako da lik slobodno može imat LB rank 6, a da prethodno nije stao nogom u DoA, zato i dalje stojim iza teze da je kreten budući da očito smatra da titula garantira iskustvo.


Ovo sam ja našo na nekom forumu za rangera sad kako radi:

9+ inspiration
5+ wilderness survival

mantra of frost
Greater Conflagoration [elite]S
winter
res sig


To ti je bio nekakav tim build koji se vrtio oko toga da spiriti "pretvaraju" štetu da mantra smanjuje.
Nije baš previše popularan, ali navodno radi.

v4MP1r3
18-08-2007, 17:14
evo, upravo sam pribavio +2 lucky
i imam luxons supporter ^^

Kron
18-08-2007, 19:40
na koju foru kad nema eventa? lockpickom?

tmarosi
18-08-2007, 19:49
na koju foru kad nema eventa? lockpickom?

da

lostangel
13-10-2007, 13:17
L. delver!!! :D

http://img507.imageshack.us/img507/9283/gw251oa9.th.png (http://img507.imageshack.us/my.php?image=gw251oa9.png)

FaTaL_mRkvA
13-10-2007, 15:21
delver, slayer of imps i tyrian pathfinder

SnowFlake
15-10-2007, 12:33
nijedan

Commander Shadow
16-10-2007, 10:52
Previse da bih nabrojio i ne isplati mi se jer stalno opet advnacam te rankove. A ako vas zanima kolko maxanih blizu sam "kind of a big deal".

tmarosi
17-10-2007, 06:54
ja evo ganjam legendary delver (josh malo mi ostalo, trenutno epic delver r9, fali josh 30k do maxa)

da bar mogu igrati vishe od 3 sata na dan imo bi maxane sve 4 eotn titule odavno

tmarosi
17-10-2007, 14:50
eto i mene

http://img99.imageshack.us/img99/1925/gw013gb9.jpg (http://imageshack.us)


sorry ako je slika velika

Panzer Grenadier
17-10-2007, 16:43
Pa šta ako si Legendary Delver? Ja taj title dobijem u 2 dana...

















not :cry:

tmarosi
17-10-2007, 17:37
cuj s obzirom da ja igram max 3 sata na dan GW, za mene je ovo postignuce znacajno

a to sto ti mozes nabiti u 2 dana (s time da bi definitivno onda morao igrati 24 sata na i to samo farmanje delver pointova), samo daj. bash me zanima kako bi nabio 160 000 pointova u dva dana

Panzer Grenadier
17-10-2007, 17:39
cuj s obzirom da ja igram max 3 sata na dan GW, za mene je ovo postignuce znacajno

a to sto ti mozes nabiti u 2 dana (s time da bi definitivno onda morao igrati 24 sata na i to samo farmanje delver pointova), samo daj. bash me zanima kako bi nabio 160 000 pointova u dva danaDal ti kužiš šta znači ovo "not" na kraju mog posta? :-x
EDIT : to-značiti-da-se-ja-zajebavati

Mafioz0r
24-10-2007, 20:55
http://img150.imageshack.us/img150/2648/gw041tt1.th.png (http://img150.imageshack.us/my.php?image=gw041tt1.png)Evo mog novog title-a! Pozdrav iz Realm of Torment od moje rejnđerice i njenog iritantnog flaminga!

http://img90.imageshack.us/img90/2563/gw044wh1.th.png (http://img90.imageshack.us/my.php?image=gw044wh1.png)tmarosi style!

Kron
24-10-2007, 21:07
mogu li primjetiti da ti je build mutav?
igraj ovo, prezakon

jbg, nemam vremena sad trazit, postam ti poslije, kad vec oces close combat

Mafioz0r
24-10-2007, 21:12
Kad već imam Glacial Blade iz GWEN pre-release, odlučio sam ga počet koristit... build ću promjenit uskoro, upravo sam uhvatio Rampage as One, a ovaj build me dobro služi već mjesecima.

Kron
24-10-2007, 21:41
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:R/W_Axe_Rampage

evo ti, ako vec imas sword, samo zamijeni asxe skillove sa sword skillovima i gg. nemoj zaboraviti attributse stavit u sword ako vec mijenjas. za elite preporucam Hundred Blades

Mafioz0r
24-10-2007, 22:01
Triple chop je fekšnž onli :cry:
Inače super build.

ssalG
24-10-2007, 22:10
Deldrimor je najlakši title za maxirat, samo deri Secret Lair of the Snowmen i riješeno.

^B4$t4rD^
24-10-2007, 23:31
marabuse de reci gdje zivis i kolko kostaju instrukcije? :D

Kron
25-10-2007, 07:05
evo ti, samo nađi energy based skillove i stavi ih umijesto axe skillova. za elite stavi hundred blades

Edit: zaboravio link :P

http://gw.gamewikis.org/wiki/Category:S ... hip_skills (http://gw.gamewikis.org/wiki/Category:Swordsmanship_skills)

SnowFlake
04-11-2007, 14:23
imam slayer of impsa,a ciljam na slayer of beasts io na tyrian explorer...

Thrall
04-11-2007, 15:06
E da ja sad želim Legendary Delvera,trenutno imam rank 4 i sad kako vi radite onaj dungeon liar of snowman na NM ili HM?

Utoplytanian
17-11-2007, 15:36
ja sam si digao ebon vanguard na rank 5 sa onom knjigom,i dalje mi ga se ne da podizat zato jer mogu kupit armor :P sad sam nanovo uzeo knjigu pa mozda budem radio questove ponovno,ako se to moze pa da si dignem norn ili asura.i btw na tyrian explorer sam na 56 % 8)

tmarosi
19-11-2007, 22:38
evo da ja nabrojim svoje titule:

Prvo max:
100% explore Tyria
100% explore Cantha
100% explore Elona
Legendery cartographer
Protector of Tyria
Protector of Cantha
Protector of Elona
Guardian of Tyria
Guardian of CAntha
Guardian of Elona
Legendery guardian
Tyria skill hunter
Cantha skill hunter
Elona skill hunter
Legendery skill hunter
Connoisseur of Confectionaries (Sweet tooth max)
Holy lightbringer
Legendary Spearmarshal
Legendary Delver

e sada one koje nisu max:
kurzick title rank 7
asura rank 7
norn rank 6
wisdom rank 6
vanguard rank 4
lucky rank 4
chest rank 4
unlucky rank rank 4
Master of the North rank 3
drunk rank 1 (na pola puta do maxa)

PvP titule necu spominjati jer nisu vrijedne spomena
od PvE titula josh moram zapoceti VQ

Mafioz0r
19-11-2007, 22:41
:o Oporavljam se od čitanja tvog posta...
Svaka čast... 19 max titlova :pray:

Aerial
19-11-2007, 22:42
evo da ja nabrojim svoje titule:

Prvo max:
100% explore Tyria
100% explore Cantha
100% explore Elona
Legendery cartographer
Protector of Tyria
Protector of Cantha
Protector of Elona
Guardian of Tyria
Guardian of CAntha
Guardian of Elona
Legendery guardian
Tyria skill hunter
Cantha skill hunter
Elona skill hunter
Legendery skill hunter
Connoisseur of Confectionaries (Sweet tooth max)
Holy lightbringer
Legendary Spearmarshal
Legendary Delver

e sada one koje nisu max:
kurzick title rank 7
asura rank 7
norn rank 6
wisdom rank 6
vanguard rank 4
lucky rank 4
chest rank 4
unlucky rank rank 4
Master of the North rank 3
drunk rank 1 (na pola puta do maxa)

PvP titule necu spominjati jer nisu vrijedne spomena
od PvE titula josh moram zapoceti VQ

Aaa... ummm. .. .aa .whoa....

aaa...

đizs :o

Ne znam da li da budem očaran ili prestravljen.. :) Koliko ti je trebalo vremena za sve to?

tmarosi
19-11-2007, 22:45
Koliko ti je trebalo vremena za sve to?

16 mjeseci igranja s monkom

Aerial
19-11-2007, 22:47
Dovraga...

Jedino čime se ja trenutno mogu "pohvaliti" je Slayer of Wurms ...

tmarosi
19-11-2007, 22:50
Dovraga...

Jedino čime se ja trenutno mogu "pohvaliti" je Slayer of Wurms ...

to je r5 norna

ja sam trenutno ostavio eotn titule

bavim se sada kurzick titulum a od para sto zaradim trosim na wisdom (ocu ju maxati...josh 3800 trebam identificirati da bi imao max, tj. 10 000)

onda cu ici zavrsiti drunk titulu pa onda eotn titule zavrsitipa chest pa onda VQ i imama sve PvE titule xD

Aerial
19-11-2007, 22:56
E, pa sretno :)

Koliko god mi se sviđa otvarati chestove po mapama i indetifyjati iteme, ipak nemam baš previše love za lockpickove trenutno, a ne znam baš ni jel se na taj način to isplati raditi...

Završavati dungeone da pokradem nešto iz škrinje na kraju mi se čini ekonomski isplativije, ali popije puno vremena...

A u UW ili FoW još nisam ni bio :|

SnowFlake
19-11-2007, 22:59
ja bio u uw 5 minuta,onda su nas monsteri zaklali...

tmarosi
19-11-2007, 23:02
ja sam bash nedavno preso cijeli uw (sve questove) za sat vremena i 17 minuta i dodao statue u HoM

Uw me nece vidjete josh jaaaaaaaaaaaaaaaaaako dugo vremena

SnowFlake
19-11-2007, 23:09
e kako ti se ono zove guild da se joinam?
@aerial
apollo nas je sjebo
:D
car

tmarosi
19-11-2007, 23:38
e kako ti se ono zove guild da se joinam?


Croatian Maniacs

http://www.cm.eamped.com

ostavi na nasem forumu post da se oces joinati pa ce te netko pozvati od oficira ili mene

Mafioz0r
20-11-2007, 08:53
Inače, vidio sam i nekog lika s 21 maxanim titlom. Mislim da je to bio Chuck Norris.

s1lj0
20-11-2007, 09:35
onda cu ici zavrsiti drunk titulu pa onda eotn titule zavrsitipa chest pa onda VQ i imama sve PvE titule xD
a survior/legendary defender of ascalon?

^B4$t4rD^
20-11-2007, 10:01
Inače, vidio sam i nekog lika s 21 maxanim titlom. Mislim da je to bio Chuck Norris.

ja znam lika,a nije chuck :D
btw evo preso fow nocas na HM :pray:

FaTaL_mRkvA
20-11-2007, 10:02
Inače, vidio sam i nekog lika s 21 maxanim titlom. Mislim da je to bio Chuck Norris.

ja znam lika,a nije chuck :D
btw evo preso fow nocas na HM :pray:
:bravo:
koju bi titulu vi najradije imali?
ja bi najradije legendary cartographer

Aerial
20-11-2007, 10:26
Incorrigible Ale-Hound :friends:

Utoplytanian
20-11-2007, 15:01
ja bi volio dobit /rank komandu od HA ali jos ga nisam ni unlockao :(

tmarosi
20-11-2007, 15:19
a survior/legendary defender of ascalon?

jebiga bio sam vec dosta dogurao s monkom kada sam saznao za survivor title pa mi se nije dalo brisati monka i sve ponovo ici

a sto se tice ascalon defendera, to je bilo uvedeno kada sam vec imao nekih 10 max titula

a i moras birati koju oces od te dvije titule imati (ako ides na neku od njih 2) jer NE MOZES imati oboje


Inače, vidio sam i nekog lika s 21 maxanim titlom.

2 moja frenda imaju 25 max titula a jedan ima 27

to samo govorim od ekipe koju poznajem jako dobro

brijem da postoji vec tona freakova koji su vec maxali sve PvE titule

BTW trenutno postoje 36 titula koje se mogu maxati (od toga 4 koje su vezane za cijeli akaunt)

PvP titule josh nisu maxable, tako je gaile rekla (bez obzira sto pise na wiki "Max Level")



koju bi titulu vi najradije imali?

God Walking Amongst Mere Mortals (max titles rank 6) xD

i imat cu ju kroz neko vrijeme (josh mi 11 treba)

Thrall
20-11-2007, 18:09
Ne volim buildat te tiule,oduzmu dosta vremena,a nemam ništa od njih..

tmarosi
20-11-2007, 18:13
Ne volim buildat te tiule,oduzmu dosta vremena,a nemam ništa od njih..

imat ces u GW2

a i dosta njih dobro dodje za otvaranje chestova (retain lockpick)

s1lj0
20-11-2007, 18:28
koju bi titulu vi najradije imali?

legendary hero

ktnxbai1

r15!!1

Thrall
20-11-2007, 19:21
Ne volim buildat te tiule,oduzmu dosta vremena,a nemam ništa od njih..

imat ces u GW2

a i dosta njih dobro dodje za otvaranje chestova (retain lockpick)

Koju korist ću od njih imat u GW2?

Berax0r
20-11-2007, 19:28
ah sada neam volje baš za GW...no opet će mi doći pa ću je igrati po 7 sati :D

Trenutno radim na SS/LB points.

Kron
20-11-2007, 19:30
jedine dvije titule na kojima radim su Wisdom i Treasure hunter

Thrall
20-11-2007, 20:28
Ma ja sam mislio ići na kind of a big deal,ali titule su dosadne za trainati,pokvare užitak u igri...

tmarosi
20-11-2007, 22:10
Ma ja sam mislio ići na kind of a big deal,ali titule su dosadne za trainati,pokvare užitak u igri...

cuj kada si sve vec prosao sta se moze proci u PvE ne preostaje ti nista drugo nego ganjati titule ili preci na PvP

a od titula sto stavish u HoM ces dobiti za gw2: iteme, titule, specail iteme, armor i slicno

Thrall
21-11-2007, 15:21
Siguran da ćeš dobit sve te stvari? Jer i to ne bi bilo fer,šta ako netko kupi GW 3 mjeseca prije nego dođe GW2 ,jedva stigo preći sve djelove,a nema titula,a netko ko igra 3 godine ima većinu maxanih titula i u GW2 dođe s najboljim armourom,oružjima itd.

tmarosi
21-11-2007, 15:44
Siguran da ćeš dobit sve te stvari? Jer i to ne bi bilo fer,šta ako netko kupi GW 3 mjeseca prije nego dođe GW2 ,jedva stigo preći sve djelove,a nema titula,a netko ko igra 3 godine ima većinu maxanih titula i u GW2 dođe s najboljim armourom,oružjima itd.

nisam siguran tocno sta ces dobiti (ali znam 100% da za svaku pizdariju koju stavish u HoM ces dobiti 1 stvar u GW2)

a onaj sto kupi gw 1 mjesec dana prije gw2, neka igra gw 1 dok mu ne dojadi i sta postigne do tada neka stavi u HoM sta ima i onda ode igrati GW 2

koliko sam cuo GW 1 se nece ugasiti kada dodje GW 2 (nije 100% sigurno)

Kron
21-11-2007, 19:34
zar bu ugasili orginal? i dont think so

tmarosi
21-11-2007, 19:36
zar bu ugasili orginal? i dont think so

a neki kazu da se oce , a neki da nece

ja ne bih volio da ga ugase niposto

Mafioz0r
21-11-2007, 19:56
Rekli su da ga neće gasiti i da će i dalje biti organizirani razni eventovi kao i dosad.

^B4$t4rD^
21-11-2007, 20:36
Rekli su da ga neće gasiti i da će i dalje biti organizirani razni eventovi kao i dosad.

da, to sam i ja procito negdje

Thrall
21-11-2007, 21:58
Ma iovi eventi,svi jedan gori od drugog,od helloweena nije bilo ništa zanimljivo,double fame,double heroes itd;stalno ponavljaju isto,neka smisle neki novi questić,neki eventić,nešto novo......Da ne radim dungeone ne bih imo šta radit...

Aerial
09-12-2007, 11:19
Ljudovi, jel posotji neki problem vezan uz Survivor titulu i prelazak iz pre-sear u post?...

Imao sam survivora do prelaska na post-searing, a onda je nekim čudom nestao title progress bar. Fkorz, Vatlaav me nije ubio :)
Od onda sam doduše poginuo već par puta (prvi put negdje na 12. lvl), ali zanima me zašto je nestao title nakon animacije.

Na wikiju se ne spominje taj problem...

FaTaL_mRkvA
09-12-2007, 11:59
pa za survivor titulu moras doc do lvl 20 a da NE UMREŠ. a ti si kolko vidim umro na lvl 12...
EDIT: ak u pre-searingu dodeš do 20 dobiješ Defender of Ascalon, ne?

tmarosi
09-12-2007, 12:17
pa za survivor titulu moras doc do lvl 20 a da NE UMREŠ. a ti si kolko vidim umro na lvl 12...
EDIT: ak u pre-searingu dodeš do 20 dobiješ Defender of Ascalon, ne?

ako je on umro na lvl 12...survivor bye bye

i da, ako u pre-sear dodjes do lvl 20 dobijes defendera

ne mozes imati i defendera i survivor...nemoguce

Utoplytanian
09-12-2007, 12:46
pa za survivor titulu moras doc do lvl 20 a da NE UMREŠ. a ti si kolko vidim umro na lvl 12...
EDIT: ak u pre-searingu dodeš do 20 dobiješ Defender of Ascalon, ne?

ako je on umro na lvl 12...survivor bye bye

i da, ako u pre-sear dodjes do lvl 20 dobijes defendera

ne mozes imati i defendera i survivor...nemoguce

kako ne? pa zar ne mozes death levelat sa petom?

tmarosi
09-12-2007, 12:57
kako ne? pa zar ne mozes death levelat sa petom?

ako postanes defender, survivor nestaje...

Aerial
09-12-2007, 17:59
pa za survivor titulu moras doc do lvl 20 a da NE UMREŠ. a ti si kolko vidim umro na lvl 12...
EDIT: ak u pre-searingu dodeš do 20 dobiješ Defender of Ascalon, ne?

Ček, da bolje objasnim :)

Survivor TRACK (ne titulu nego onaj progress bar) dobiješ ako BAREM do 5. levela ne pogineš. Dakle, ja sam pri kraju pre-seara bio na 7. levelu, i imao sam survivor track.

Onda je Vatlaav dobio metak u glavu i došao post-sear. I voila - mog survivor tracka nema.

Sad kužiš? :)

tmarosi
09-12-2007, 18:03
Onda je Vatlaav dobio metak u glavu i došao post-sear. I voila - mog survivor tracka nema.

tko je Vatlaav? tvoj lik?

FaTaL_mRkvA
09-12-2007, 18:39
Onda je Vatlaav dobio metak u glavu i došao post-sear. I voila - mog survivor tracka nema.

tko je Vatlaav? tvoj lik?
onaj boss kojeg moraš zabit da dodeš u post-searing...
Vatlaav Doomtooth(koristi barrage)

tmarosi
09-12-2007, 19:19
cuj kada si otisao u post sear i napisao /deaths koliko je pisalo?

Aerial
10-12-2007, 11:04
cuj kada si otisao u post sear i napisao /deaths koliko je pisalo?

Nisam nikad ni probao tu funckiju :)

Al' nšta, ajd nema veze, sad hvatam neke druge titlove...

tmarosi
10-12-2007, 15:30
cuj kada si otisao u post sear i napisao /deaths koliko je pisalo?

Nisam nikad ni probao tu funckiju :)

Al' nšta, ajd nema veze, sad hvatam neke druge titlove...

napishi /deaths...sigurno si negdje bio poginuio pa je nestao title

Thrall
10-12-2007, 17:12
Ja sam s mojim warriorom 1200 puta poginuo :)

tmarosi
10-12-2007, 20:42
Ja sam s mojim warriorom 1200 puta poginuo :)

slabooo

http://img221.imageshack.us/img221/5641/5000smrtijh7.jpg (http://imageshack.us)

Kron
10-12-2007, 21:41
FFFFTW ;D

FaTaL_mRkvA
11-12-2007, 11:13
cuj kada si otisao u post sear i napisao /deaths koliko je pisalo?

Nisam nikad ni probao tu funckiju :)

Al' nšta, ajd nema veze, sad hvatam neke druge titlove...

napishi /deaths...sigurno si negdje bio poginuio pa je nestao title
na wiki pise nest o tome da ak leftaš ili nešto slično postoji mogućnost da ode taj title track...

Thrall
11-12-2007, 14:24
Ako umreš i leftaš,neće ti se brojat ta smrt(ako umreš u misiji ili dungeonu).

ssalG
11-12-2007, 18:16
cuj kada si otisao u post sear i napisao /deaths koliko je pisalo?

Nisam nikad ni probao tu funckiju :)

Al' nšta, ajd nema veze, sad hvatam neke druge titlove...

napishi /deaths...sigurno si negdje bio poginuio pa je nestao title
na wiki pise nest o tome da ak leftaš ili nešto slično postoji mogućnost da ode taj title track...

Ako napraviš logout, a nisi na "sigurnom" području postoji mogućnost da pogineš jer logout na tvome kompjuteru nije u potpunosti sinkroniziran sa onim na serveru tako da unatoč time što si ti napravio logout server može još neko vrijeme bilježiti da si ti online unatoč tome što nisi.

tmarosi
31-12-2007, 17:22
joj kako sam danas poludio !!!!

bio sam na nekih 8500 identificiranih gold itema i odlucim ju otici danas maxati (polupovati UNID itema da maxam)

i sve bilo super, kupujem ja jedno 3-4 sata bez beda od kineza farmera i polako se blizim kraju

kada sam dosao do 9500 (znaci kupio 1000 komada) ja i dalje spamama WTB MAX GOLD UNIDS kada ono sve sporije i sporije se netko javlja. sta je bilo. pokupovao sam im sve zalihe unid goldova koje su imali :rotfl: pa mi nisu imali vishe za prodavati. tak da sam sada na 9750 identificiranih itema, budem to sutra maxao

btw, ako se netko pita koliko treba za maxati wisdom para, moj odgovor je minimalno 4000k. ja sam otrpilike potrosio 6000-7000k za wisdom title (jer sam jedno vrijeme kupovao 1 unid 2k :shock: , jer onda josh nije bilo kineza farmera)

Aerial
31-12-2007, 19:01
tak da sam sada na 9750 identificiranih itema

Ja sam na ... 50 :)


Dobio sam 1 Point prema Gladiator tituli... yaaaaay :rotfl:

Kron
31-12-2007, 19:16
joj kako sam danas poludio !!!!

bio sam na nekih 8500 identificiranih gold itema i odlucim ju otici danas maxati (polupovati UNID itema da maxam)

i sve bilo super, kupujem ja jedno 3-4 sata bez beda od kineza farmera i polako se blizim kraju

kada sam dosao do 9500 (znaci kupio 1000 komada) ja i dalje spamama WTB MAX GOLD UNIDS kada ono sve sporije i sporije se netko javlja. sta je bilo. pokupovao sam im sve zalihe unid goldova koje su imali :rotfl: pa mi nisu imali vishe za prodavati. tak da sam sada na 9750 identificiranih itema, budem to sutra maxao

btw, ako se netko pita koliko treba za maxati wisdom para, moj odgovor je minimalno 4000k. ja sam otrpilike potrosio 6000-7000k za wisdom title (jer sam jedno vrijeme kupovao 1 unid 2k :shock: , jer onda josh nije bilo kineza farmera)

pa dobro, nemozes reci da nisi bar jedan mali dio od toga vratio. valjda nisi toliki peh kao i ja, morao ti se zalomiti koji upgrade

tmarosi
01-01-2008, 07:29
pa dobro, nemozes reci da nisi bar jedan mali dio od toga vratio. valjda nisi toliki peh kao i ja, morao ti se zalomiti koji upgrade


ako racunas hp +30 za bow (1-2k) kao upgrejd.onda da....ali inace se ne isplati uzimati unide za profit , jer svakako si u minu

tmarosi
01-01-2008, 14:38
http://img162.imageshack.us/img162/7471/monkwisdomqe1.jpg (http://imageshack.us)

najjace poslije toga :

http://img231.imageshack.us/img231/9779/respectqb9.jpg (http://imageshack.us)

Nodakim
01-01-2008, 14:42
dude,25 miljiuna exp-a i 1300 skil pointa ostatka
a koliko ih ti je čestitalo...

tmarosi
01-01-2008, 14:46
dude,25 miljiuna exp-a i 1300 skil pointa ostatka
a koliko ih ti je čestitalo...

nije 1300 nego 1500+ (od 1950)

Mafioz0r
01-01-2008, 14:53
Source of Wisdom... svaka čast care. Koliko maxanih titlova sad imaš?

tmarosi
01-01-2008, 14:56
Source of Wisdom... svaka čast care. Koliko maxanih titlova sad imaš?

20

Berax0r
01-01-2008, 16:12
Svaka cast. 8)

^B4$t4rD^
01-01-2008, 19:03
gz :wink:

ssalG
01-01-2008, 23:37
Sve je to lijepo, nego jeli ti uopće igraš igru da bi se zabavio ili da bi dobio gomilu titula, jer po mom proračunu tebi između farmanja za titule i samog dobivanja titula ne ostaje baš puno vremena za igranje onako za "dušu"?

tmarosi
01-01-2008, 23:39
Sve je to lijepo, nego jeli ti uopće igraš igru da bi se zabavio ili da bi dobio gomilu titula, jer po mom proračunu tebi između farmanja za titule i samog dobivanja titula ne ostaje baš puno vremena za igranje onako za "dušu"?

cekaj a sta da igram kada sam sve misije presao iz svih kampanja

kada sam rijesio sve questove iz svih kampanja?

sve sam kampanje presao vishe puta (razliciti charrovi)

sta mi drugo ostaje nego nabijati titule za GW2

ssalG
01-01-2008, 23:56
PvP s guildom, ako se nevaram ti vodiš jedan.
Ako ni to baš nebude išlo promjeniš igru, bolje i to nego se forisirati da skupljaš titule.

tmarosi
01-01-2008, 23:59
PvP s guildom, ako se nevaram ti vodiš jedan.
Ako ni to baš nebude išlo promjeniš igru, bolje i to nego se forisirati da skupljaš titule.

PvP me uopce ne provlaci

a uopce se ne forsiram oko titula, gust mi je

axe
10-01-2008, 01:35
moja trenutna titula..---->Slayer of Beasts 2

al istovremeno radim na jos 2 ...(vec vidim da ce potrajati)..

i utopiti zlata i zlata al bitno da se igra... :pray:

Berax0r
10-01-2008, 02:12
Ja se trenutno hladim od GW-a.Ali titulu koju dizem je onaj Sunspear Titula :roll:

tmarosi
10-01-2008, 05:20
ja se trenutno zabavljam oko Master of the North titule (http://gw.gamewikis.org/wiki/Master_of_the_North)

fora kod te titule sto je tu ukombinirano vishe titula

moras obaviti 100% explore eotna, moras obaviti cijeli VQ, moras rijesiti cijeli hero handbook na NM i HM (primarni repeatable questovi), moras rijesiti dungeone sve na NM i HM (dungeon guide).

trenutno sam na 564 mastery pointa od 1031. VQ i explore sam obavio pola, rijesio sve primary qutove na NM i vecinu na HM, rijesio 15/18 dungeona na NM i par na HM. ali trenutno kao guild radimo VQ i explore eotna. a usput lagano se dizu norn/vanguard/asura title (delvera imam maxano)

Aerial
10-01-2008, 11:38
moja trenutna titula..---->Slayer of Beasts 2

al istovremeno radim na jos 2 ...(vec vidim da ce potrajati)..

i utopiti zlata i zlata al bitno da se igra... :pray:

Inače, ima ti jedna fora kako brzo dignuti Norn title ... ja sam tako u dva dana došao do Slayer of Wurms (5). Na wikiju jekratki vodič (http://gw.gamewikis.org/wiki/Norn_Title_Track#Earning_Norn_reputation_points); svodi se na to da uzmeš quest od Asure (da, od Asure) zbog kojeg se spawnaju bossevi u Norn teritoriju, koje onda po redu potamaniš i dobiješ hrpu bodova za title track. :)
Trebaš prethodno doći do Tarnished Coast, ali to ne bi trebao biti neki preveliki problem.

@tmarosi: grtz, ti ćeš uskoro biti GM ili neka faca u NCSoftu ako tako nastaviš :)

axe
12-01-2008, 04:16
kupio sam 35 unida od nekoga amera po cjeni 2 dedicated minipeta i 16k golda ...:)

te zaradio titulicu

--->Seeker of Wisdom<---
:D
sada idemo malo lakse...nadam se da ce locpick izdrzat bar 3
skrinje.. :wink:

BTW nemam taj grad na mapi.....

tmarosi
12-01-2008, 09:34
ja isto sada laganini nabijam chest title

dok radimo VQ otvoram sve zive chestove na koje naidjem

trenutno na 2410 chestova otvorenih

10000 je jaaaako daleko

axe
12-01-2008, 10:46
ja isto sada laganini nabijam chest title

dok radimo VQ otvoram sve zive chestove na koje naidjem

trenutno na 2410 chestova otvorenih

10000 je jaaaako daleko

Nadam se da ne kupujes locpike??

btw jel ti titlovi imaju veze s izdrzljivoscu locpicka?

Aerial
12-01-2008, 11:11
btw jel ti titlovi imaju veze s izdrzljivoscu locpicka?

Na neki način da... Treasure Hunter titlula (otvaranje škrinja) i Lucky (šansa da ti lockpick ostane čitav) utječu na uspješnost zadržavanja locpicka nakon što otvoriš kutiju.
Što su ti veći titlovi, manja je šansa da će se lockpick uništiti.

tmarosi
12-01-2008, 11:38
Nadam se da ne kupujes locpike??

btw jel ti titlovi imaju veze s izdrzljivoscu locpicka?

naravno da uzimam samo lockpicke (fuck the keys)

i da, chest (svaki rank chest title ti donosi 3% vecu sansu) i lucky (svaki rank lucky ti donosi 2% vecu sansu) title ovise o tome kolika ti je sansa da ti ostane lockpick (meni je trenutno na 30%)

a wisdom i chest title ti donose postotak kod exper salvage (svki rank obje chest titule ti donosi 3% sanse da ti idem ne pukne)

s1lj0
12-01-2008, 12:09
hm,pa ak oš napucat titulu brzo,odi sa lockpickovima u NM runnat po Witman's Follyu...možda ti dropne koji fellblade..

tmarosi
12-01-2008, 15:03
hm,pa ak oš napucat titulu brzo,odi sa lockpickovima u NM runnat po Witman's Follyu...možda ti dropne koji fellblade..

ma ne radim josh chest runove, imam lokaciju za to i gg

ali prvo cu maxati neke druie titule (eotn i VQ) pa cu onda chest ici

Kron
12-01-2008, 15:10
hm,pa ak oš napucat titulu brzo,odi sa lockpickovima u NM runnat po Witman's Follyu...možda ti dropne koji fellblade..

Zasto NM? Ja tamo runnam u HM bez beda, ja mislim da bi on s monkom jos lakse

s1lj0
12-01-2008, 16:09
pa mislim da je veći % da ti se ne slomi lockpick ak otvaraš normalne chestove...što bi bilo dobro za tu titulu

Kron
12-01-2008, 16:23
pa da, ali su u kod port sledgea uglavnom crap dropovi u NM (čitaj:purple), dok u HM nije puno teže runnat (ok, ja sam napravio dobar build pa...) a ima sanse za boljim dropovima, unid uvijek moze prodati za 700g, ili ako je neko bolje tipa req9, nađe osobu za Unid&return, 400g ti da i tebi ostane item.

tmarosi
12-01-2008, 17:31
pa da, ali su u kod port sledgea uglavnom crap dropovi u NM (čitaj:purple), dok u HM nije puno teže runnat (ok, ja sam napravio dobar build pa...) a ima sanse za boljim dropovima, unid uvijek moze prodati za 700g, ili ako je neko bolje tipa req9, nađe osobu za Unid&return, 400g ti da i tebi ostane item.

max unide mozes kupovati ispod 600g/each

a sto se tice razlike NM i HM, na HM je veca sansa za gold tiem i mozes dobiti i elite tome

axe
12-01-2008, 20:16
Ako tko treba unide imam stalnog dobavljaca samo neka pljune neku pinku ..
i sredit cemo nesto :D

btw 1 unid je 500g (400 liku i 111g meni) :rotfl:

tmarosi
12-01-2008, 20:56
Ako tko treba unide imam stalnog dobavljaca samo neka pljune neku pinku ..
i sredit cemo nesto :D

btw 1 unid je 500g (400 liku i 111g meni) :rotfl:

ako ocete unide (ogromne kolicine)

odete u bergan u international district i napishete " WTB MAX UNIDE 7=4k" i samo cekajte da netko napravi trade s vama

itemi nisu inscribable, ali su god max unids (pazite jer nekada zna uletiti neki koji nije max, ili je vec idan ili cak i nije gold, ali to su rijetki slucajevi)

axe
15-01-2008, 11:42
imam novu titulicu Delver

te sada trazim elipicu za maxanje bilo kojie EOTN titule..na NM

jel jos nemam HM u eotn-u...

tmarosi
11-02-2008, 17:22
zahvaljujuci cantha new year eventu, evo:

http://img132.imageshack.us/img132/6816/partyanimalkl1.jpg (http://imageshack.us)

znam da nije max, ali svejedno

ne namjeravam tako brzo ovo maxati (jer se nema para a i te iteme za title ne mogu kupiti od mercha nego moram od drugih ljudi a to ide uber sporo jer svi kupuje te iteme)

Kron
11-02-2008, 21:03
hehe zato bu ih ja prodal po 120g/point

axe
11-02-2008, 22:09
zahvaljujuci cantha new year eventu, evo:

http://img132.imageshack.us/img132/6816/partyanimalkl1.jpg (http://imageshack.us)

znam da nije max, ali svejedno

ne namjeravam tako brzo ovo maxati (jer se nema para a i te iteme za title ne mogu kupiti od mercha nego moram od drugih ljudi a to ide uber sporo jer svi kupuje te iteme)

ok kaj zadnji puta nisi imao 2k skill pointova?

btw GZ

tmarosi
12-02-2008, 05:32
ok kaj zadnji puta nisi imao 2k skill pointova?

btw GZ

ovo je sta mi je ostalo nepotrosenoh skill pointova

a skill pointova imam oko 2100-2200...tu negdje

Tricerotaps
02-03-2008, 16:54
evo, ja napokon odlucio ici na max titule, nisam se mogao odluciti s kojim likom da idem, no odlucio sam da idem na titule sa sestrinim likom koji je vec imao legendary Skill Hunter.
Zasada smo uspjeli: Sunspear, Protector (Tyria), Tyria Cartographer, blizu sa Cantha cartographerom.
Sada trenutno VQamo Elonu i radimo HM Tyria misije.
Do sada mi ti titlovi nisu bili vazni ali kad sam krenuo "skupljati" nisam mogao prestat, sad znam zasto mi je cijeli guild bio, i je zaludjen time :D

FaTaL_mRkvA
02-03-2008, 17:13
evo ja sad namjeravam maxat delver imam r7, vjerojatno necu uspjeti, ali ipak, nadajmo se... :D

tmarosi
02-03-2008, 20:05
ja bash radim VQ tyrie (canthu sam neki dan zavrsio), zavrsavam master of north (josh mi 4 HM dungeona treba da maxam) a onda idem zavrsiti asura i vanguard (obje su r9). nakon toga idem VQ elona i onda cu imati 29 max titula i onda se moram odluciti na koju cu trositi pare, party animal ili chest

Kron
02-03-2008, 22:40
ja ne znam koja vam je fora maxat te titule, bolje maxat one koje rijetko ko ima. zato ja ocu chest maxat, phun je i nema je svatko

tmarosi
02-03-2008, 22:49
ja ne znam koja vam je fora maxat te titule, bolje maxat one koje rijetko ko ima. zato ja ocu chest maxat, phun je i nema je svatko

pa ja imam maxan wisdom sto je po meni jako rijedak title

chest je takodjer rijedak jer su to najskuplje (najduze) titule za maxati

ja planiram maxati i kurzick i lucky/unlucky a i luxon


btw na koliko si s chest title?

ja laganini kroz igru (nisam josh radio chest run s monkom) sam na 2900

ssalG
02-03-2008, 23:10
ja laganini kroz igru

Jednostavno moram :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kron
03-03-2008, 09:46
nisam jos ni do (3) dosao, trenutno skupljam lovu. ma i neigram vise, to mi je tek tako.

Nodakim
03-03-2008, 10:03
Podignuo sam norn na osam bum po tom udril jer sam ursan,a onda idem na master of the north,vq i na preostale 3 frakcije u eotn(bum izabrao onu koja ima najbolji ranger armor)

Tricerotaps
03-03-2008, 14:28
Maxan wisdom je hvalevrijedno, i to i treasure hunter su najrjedji

Utoplytanian
03-03-2008, 15:54
mene zivcira sto se vecina titula svodi na massanje love i onda potrosit na kupovanje od ostalih igraca, znaci netko mora sa monkom ustedit bogatstvo da bi mogao kupit npr. kolaca za maxat titulu
vise mi se svidjaju npr. skill hunter,explorer, protector / guardian ili pvp titule za koje se treba potrudit a ne samo farmat :wink:

tmarosi
03-03-2008, 16:48
mene zivcira sto se vecina titula svodi na massanje love i onda potrosit na kupovanje od ostalih igraca, znaci netko mora sa monkom ustedit bogatstvo da bi mogao kupit npr. kolaca za maxat titulu


cuj, treba skupiti 2000 platinuma da maxas sweet tooth (ja skupio 2000k, otisao do merchanta i nakupovao 10 000 pointova i maxao sweet tooth u 10 minuta). takodjer i drunk izadje oko 2000 platinuma (ali da njega maxam trebalo mi je oko 170 sati klikanja po cugi u igri)



vise mi se svidjaju npr. skill hunter,explorer, protector / guardian

to imam od davnih dana xD

Utoplytanian
03-03-2008, 18:35
ok ne govorim ja sad posebno za tebe, ti imas tisuca sati radnog staza :) ali inace za vecinu titula je vazan samo gold kojega se onda mora farmat,i farmat da bi netko dobio titulu,dok za ove ostale treba nac party, chest runnat, ipak neke misije na HMu su dosta teske i za pun party, za vq ide pun party i treba organizirat, za pvp titule treba dosta igrat cak i ako imas dobar party...

tmarosi
11-03-2008, 21:35
evo dugo nisam postao neki svoj SS, jer nisam nista htio govoriti

ali evo zato jednog zavrsnoh PvE SS s moje strane

http://img181.imageshack.us/img181/1545/monkimbaoo2.jpg (http://imageshack.us)

axe
11-03-2008, 23:05
evo dugo nisam postao neki svoj SS, jer nisam nista htio govoriti

ali evo zato jednog zavrsnoh PvE SSSs moje strane

http://img181.imageshack.us/img181/1545/monkimbaoo2.jpg (http://imageshack.us)

budi srce pa mi obrazlozi ovo crveno ... :(

Mafioz0r
12-03-2008, 00:17
Svaka čast. Podsjeti me da koristim "/bow" emote kad naiđem na tebe.

tmarosi
12-03-2008, 05:34
evo dugo nisam postao neki svoj SS, jer nisam nista htio govoriti

ali evo zato jednog zavrsnoh PvE SSSs moje strane

http://img181.imageshack.us/img181/1545/monkimbaoo2.jpg (http://imageshack.us)

budi srce pa mi obrazlozi ovo crveno ... :(

pod "zavrshni" mislim zadnji SS iz PvE

btw slika je fake (bilo mi dosadno) XD

ali kada maxam sve PvE titule, onda nece biti vishe PvE SSova nego samo PvP

Nodakim
12-03-2008, 12:42
LOL
imaš 26 sada?

FaTaL_mRkvA
12-03-2008, 16:04
kolko ja znam, ima 29...

tmarosi
12-03-2008, 17:01
ne

imam 23 trenutno

ali josh 6 je pri samom kraju, tak da sam uskoro na 29

a onda moram birati koji za r6...chest...party animal - te dvije su teski money sink

ili ici na kurzick koji je uber dugacak

FaTaL_mRkvA
12-03-2008, 17:19
hehe, prije koji dan si onda očito gledao unaprijed:P

Nodakim
12-03-2008, 17:21
nije naglasio je to bio,uskoro

Mafioz0r
12-03-2008, 21:27
imam 23 trenutno SSamo 23? Loš si, tmarosi, vrlo loš.

tmarosi
12-03-2008, 21:52
cuj ja za razliku od nekih imam i drugih obaveza, kao sto je posao, pa ne mogu igrati vishe od 4-5 sati na dan u zadnjh godinu dana

bilo je to drugaciej dok sam bio na faksu pa sam igrao min 15 sati na dan

sada je to drugacije, buduci da radim 6 dana u tjednu

Mafioz0r
12-03-2008, 22:05
Slika govori 1000 postova.
http://www.dsfanboy.com/media/2006/02/Sarcasm.jpg