PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoc, problem s monitorom



Gravestone_bluz
15-05-2007, 17:36
Ovako imam benq fp93g monitor i događa se, dok igram wow, da se cjela grafika ukratko...zezne, prvo se dogodi se da mi grafika postane vrlo cudna, hmmm, neznam kako da to objasnim, promjene se boje ikona slova promjene boju , neke spell ikone nestanu , i cjeli ekran se zbrcka u neke kvadrate i trokute i neznam vise sta je naprijed i sta nazad, a nakon toga za 10ak minuta mi monitor krepa i sve je crno i vidim samo kursor, grafulja mi je sapphire radeon x1600xt. O da i dok igram oblivion (koji sam prije mogo vozit u skoro najboljim postavkama , sad mi se odjednom tu i tamo po ekranu pocme muvat neka crna sjena i FPS se smanji na veliko. To mi se na starom monitoru nije dogadalo a za ovaj imam driver instaliran! Molim pomagajte :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

str33t6l0w
15-05-2007, 19:55
mislim da ti je do drivera graficke..

prvo sa Driver cleanup-om ocisti komp od svih drivera za grafu..

i onda instaliraj svjeze...

Gravestone_bluz
15-05-2007, 20:17
Da, i ja sam pretpostavio da je nesto u vezi s grafuljom, a daj mi reci di mogu nac driver cleanup. Iso sam na Properties / settings / advanced/adapter/properties/ i onda imam opciju roll back driver, jel to to?

NoNCoNFoRMiST
16-05-2007, 11:52
mislim da je do grafulje

moj prijatelj ima isti problem i cak je reinstaliro windowse i drivere i opet isto...


tako mu je za wow
ali u dotu naprimjer sve valja

Gravestone_bluz
16-05-2007, 18:35
sranje, reinstaliro drivere, nista, jel mozda bilo ko opce ima nekakvu ideju osim driver reinstall plz

str33t6l0w
16-05-2007, 21:11
mozda je do grafe???

Asfaloth
30-05-2007, 13:15
Evo sta ti se dogodilo,pretpostavljam da imas lcd monitor normalno nisi tulj,a sad to se dogodi zbog toga sta ti metalne plocice u monitoru koje amo rec prevode elektricnu struju na tekuće kristale,jednom riječju crknu,pa ti se privremeno izgume komponente,to ti je kao mozdani udar za monitor.To mozes popravit jedino ako kupis novi monitor,ili probaj otvorit monitor i malo ispuvat prasinu,to se meni dogodilo pa san ga otvoria i ispuva sve iz njega jer je prasina zapela između tih metalnih plocica,ako pak imas CRT monitor onda ti je to do katodne cijevi :twisted: