PDA

Pogledaj cijelu verziju : GW beginer



Black Hawk Down
14-05-2007, 20:36
Slobodno vičite n00b uz uvjet da mi odgovorite.

1.kvešćen-imam modem,a ide mi brzinom 56 kilobita po 1 sekundi,koliki će mi biti ping,ali ono realno,te kako će to sve izgledati?
2.kvešćen-koliko košta ako želim kupiti prophecies i factions
3.kvešćen-koje da uzmem profesije(primarna i sekundarna)-volim warriore,ali su mi dosadili.
Sada sve više prakticiram bow,to jest rangera.Magijske profesije ne znam baš :wink: .Monk(pop Svetko) mi se čini kao dobra sekundarna.
Brother n00b-s(hopefully ex brother n00b-s) nemojte se javljati.
4.kvešćen-ako igram na dan po 2-3 sata,za koliko ću doći do 20 levela
5.kvešćen-ne razumim,ja u igru moram stvoriti više likova,jedan za PvP(arenu),a jednog za priču i okoliš.PS.da li to može biti skroz isti tip.(mislim igram s nijim ovako,a onda u arenu?)
6.kvešćen-znaći kupim igru,instaliram,napravim account,i onda nešto skidam :? .


PS.CARNet

PPS.znam da su mi neki već odgovorili na neka pitanja,ali nisu odgovorili "korektno"

Berax0r
14-05-2007, 20:41
Slobodno vičite n00b uz uvjet da mi odgovorite.

1.kvešćen-imam modem,a ide mi brzinom 56 kilobita po 1 sekundi,koliki će mi biti ping,ali ono realno,te kako će to sve izgledati?
2.kvešćen-koliko košta ako želim kupiti prophecies i factions
3.kvešćen-koje da uzmem profesije(primarna i sekundarna)-volim warriore,ali su mi dosadili.
Sada sve više prakticiram bow,to jest rangera.Magijske profesije ne znam baš :wink: .Monk(pop Svetko) mi se čini kao dobra sekundarna.
Brother n00b-s(hopefully ex brother n00b-s) nemojte se javljati.
4.kvešćen-ako igram na dan po 2-3 sata,za koliko ću doći do 20 levela
5.kvešćen-ne razumim,ja u igru moram stvoriti više likova,jedan za PvP(arenu),a jednog za priču i okoliš.PS.da li to može biti skroz isti tip.(mislim igram s nijim ovako,a onda u arenu?)
6.kvešćen-znaći kupim igru,instaliram,napravim account,i onda nešto skidam :? .


PS.CARNet

PPS.znam da su mi neki već odgovorili na neka pitanja,ali nisu odgovorili "korektno"

1.KAda dodes u ogromni grad biti ce laga i trebati ces cekati,ali sa vremenom ces se priviknuti ;)
2.Propechies=275 kn
Factions=300kn
P+F=575 kn

3.Svaka profesija ima svoju manu i prednost.Nema najbolje i najgore.Uzmi sto se tebi svida.

4.U Propechiesu treba dosta igrat da dodes do 20 lvl.Na mnogo ali ako ces tako igrat onda 2 tjedna OKO!!

5.MOzes stvoriti vise likova.PvP i PvE.PvP-->Borsi se protvi drugih igraca.PvE---->Boris se protiv monstera,radis misije....
Jedan PvE Charachter moze sve raditi :wink:

6.Da...Oko par Gb-ajta :D

Black Hawk Down
14-05-2007, 20:47
[quote="Black Hawk Down":8j3aectu]Slobodno vičite n00b uz uvjet da mi odgovorite.

1.kvešćen-imam modem,a ide mi brzinom 56 kilobita po 1 sekundi,koliki će mi biti ping,ali ono realno,te kako će to sve izgledati?
2.kvešćen-koliko košta ako želim kupiti prophecies i factions
3.kvešćen-koje da uzmem profesije(primarna i sekundarna)-volim warriore,ali su mi dosadili.
Sada sve više prakticiram bow,to jest rangera.Magijske profesije ne znam baš :wink: .Monk(pop Svetko) mi se čini kao dobra sekundarna.
Brother n00b-s(hopefully ex brother n00b-s) nemojte se javljati.
4.kvešćen-ako igram na dan po 2-3 sata,za koliko ću doći do 20 levela
5.kvešćen-ne razumim,ja u igru moram stvoriti više likova,jedan za PvP(arenu),a jednog za priču i okoliš.PS.da li to može biti skroz isti tip.(mislim igram s nijim ovako,a onda u arenu?)
6.kvešćen-znaći kupim igru,instaliram,napravim account,i onda nešto skidam :? .


PS.CARNet

PPS.znam da su mi neki već odgovorili na neka pitanja,ali nisu odgovorili "korektno"

1.KAda dodes u ogromni grad biti ce laga i trebati ces cekati,ali sa vremenom ces se priviknuti ;)
2.Propechies=275 kn
Factions=300kn
P+F=575 kn

3.Svaka profesija ima svoju manu i prednost.Nema najbolje i najgore.Uzmi sto se tebi svida.

4.U Propechiesu treba dosta igrat da dodes do 20 lvl.Na mnogo ali ako ces tako igrat onda 2 tjedna OKO!!

5.MOzes stvoriti vise likova.PvP i PvE.PvP-->Borsi se protvi drugih igraca.PvE---->Boris se protiv monstera,radis misije....
Jedan PvE Charachter moze sve raditi :wink:

6.Da...Oko par Gb-ajta :D[/quote:8j3aectu]


1.Koliko ću čekati?!??!??!?!?!?!!
2.Šta mi je bolje da kupim,propechies ha?!
6.Koliko ću to čekati?!?!?!!

Kako vidim sve se vrti oko čekanja s modemom.Izgleda da ću postati strpljiv.

Berax0r
14-05-2007, 20:53
[quote="Black Knight":115tg14x][quote="Black Hawk Down":115tg14x]Slobodno vičite n00b uz uvjet da mi odgovorite.

1.kvešćen-imam modem,a ide mi brzinom 56 kilobita po 1 sekundi,koliki će mi biti ping,ali ono realno,te kako će to sve izgledati?
2.kvešćen-koliko košta ako želim kupiti prophecies i factions
3.kvešćen-koje da uzmem profesije(primarna i sekundarna)-volim warriore,ali su mi dosadili.
Sada sve više prakticiram bow,to jest rangera.Magijske profesije ne znam baš :wink: .Monk(pop Svetko) mi se čini kao dobra sekundarna.
Brother n00b-s(hopefully ex brother n00b-s) nemojte se javljati.
4.kvešćen-ako igram na dan po 2-3 sata,za koliko ću doći do 20 levela
5.kvešćen-ne razumim,ja u igru moram stvoriti više likova,jedan za PvP(arenu),a jednog za priču i okoliš.PS.da li to može biti skroz isti tip.(mislim igram s nijim ovako,a onda u arenu?)
6.kvešćen-znaći kupim igru,instaliram,napravim account,i onda nešto skidam :? .


PS.CARNet

PPS.znam da su mi neki već odgovorili na neka pitanja,ali nisu odgovorili "korektno"

1.KAda dodes u ogromni grad biti ce laga i trebati ces cekati,ali sa vremenom ces se priviknuti ;)
2.Propechies=275 kn
Factions=300kn
P+F=575 kn

3.Svaka profesija ima svoju manu i prednost.Nema najbolje i najgore.Uzmi sto se tebi svida.

4.U Propechiesu treba dosta igrat da dodes do 20 lvl.Na mnogo ali ako ces tako igrat onda 2 tjedna OKO!!

5.MOzes stvoriti vise likova.PvP i PvE.PvP-->Borsi se protvi drugih igraca.PvE---->Boris se protiv monstera,radis misije....
Jedan PvE Charachter moze sve raditi :wink:

6.Da...Oko par Gb-ajta :D[/quote:115tg14x]


1.Koliko ću čekati?!??!??!?!?!?!!
2.Šta mi je bolje da kupim,propechies ha?!
6.Koliko ću to čekati?!?!?!!

Kako vidim sve se vrti oko čekanja s modemom.Izgleda da ću postati strpljiv.[/quote:115tg14x]

1.Par minuta
2.Propechies
6.Mjesec dana.
Imas nekog prijatelja da ti igra Gw?

Kron
14-05-2007, 20:54
glavno da ima Sticky, a opet iljadu tema, svatko sa svojim fakin pitanjima, nikome se neda sjesti dupe i chitat 40-tak strana.

ahoy, Mr. Spamm

Black Hawk Down
14-05-2007, 21:20
kron čitao ja i 100 stranica,ali sam i dalje bio :? .
I ovdje i na drugim forumima samo za GW
Black Knight-mjesec dana čekanja,a kako????????!!!!!! :shock: :cry:

Kron
14-05-2007, 21:22
pa bokte, postavish pitanje u toj temi. a i imas odgovore garant

Berax0r
14-05-2007, 21:46
kron čitao ja i 100 stranica,ali sam i dalje bio :? .
I ovdje i na drugim forumima samo za GW
Black Knight-mjesec dana čekanja,a kako????????!!!!!! :shock: :cry:

pa imas 56 kbp :D
Nemozes si nabaviti maxadsl?

Black Hawk Down
14-05-2007, 22:08
[quote="Black Hawk Down":31djww1r]kron čitao ja i 100 stranica,ali sam i dalje bio :? .
I ovdje i na drugim forumima samo za GW
Black Knight-mjesec dana čekanja,a kako????????!!!!!! :shock: :cry:

pa imas 56 kbp :D
Nemozes si nabaviti maxadsl?[/quote:31djww1r]

Do osmog mjeseca još ništa,neću uzet max nego neki vodatelov.

THUNDER_DINIX
14-05-2007, 22:17
odi u Algoritam, imas P+F za 350 kn, ja danas kupio. BTW, nemojte brist ovaj topic, neka ostane za pocetnicka pitanja (ja sam isto danas tek poceo igrat-sad sam lvl 5)

Berax0r
14-05-2007, 22:22
Ok ostavi cu temu ali naketa netreba :wink:

THUNDER_DINIX
15-05-2007, 06:52
koliko jedna kampanja ima misija? sad igram P (valjda), kako mogu vidjeti koliko sam questova dosad obavio? kada prijedjem P kampanju i krenem F, nastavljam s istim likom, ne?

BTW, sry ako sam naporan s ovim pitanjima, ali tek sam jucer poceo igrat igru, pa se tek ufuravam

Gaas
15-05-2007, 08:30
prophecies ima 25 misiju , factions ima 12, nf ima 17

Thrall
15-05-2007, 13:58
Ali problem je što više toliko puno ljudi ne igra Prophecis pa i Factions samo Nightfall. Ušparao sam pare i sad ću bzo kupiti Nightfall :killyou:

ssalG
15-05-2007, 14:44
Lijepo si ti otvori na 10 stranicu novog PCPlay i u gronjem lijevom kutu će ti biti nešto što će te zanimati.

THUNDER_DINIX
15-05-2007, 15:12
Ali problem je što više toliko puno ljudi ne igra Prophecis pa i Factions samo Nightfall. Ušparao sam pare i sad ću bzo kupiti Nightfall :killyou:

me 2. BTW, di ima za kupit Nightfall? u Algoritmu nema, a na CroVortexu pise "privremeno nedostupno". odakle da nabavim?

Berax0r
15-05-2007, 15:56
Ali problem je što više toliko puno ljudi ne igra Prophecis pa i Factions samo Nightfall. Ušparao sam pare i sad ću bzo kupiti Nightfall :killyou:

me 2. BTW, di ima za kupit Nightfall? u Algoritmu nema, a na CroVortexu pise "privremeno nedostupno". odakle da nabavim?

Crovortex :wink:

Thrall :rotfl: :rotfl:
Stvarno sa tobom nije ured nest.NITKO NEIGRA PROPECHIES I FACTIONS???Ma daj pucaj si u glavu :rotfl:

Thrall
15-05-2007, 17:01
Black Knight nemaš pojma ti si igrao Prophecis prije 2. godine i sad misliš da još svi igraju Prophea i sereš bezveze. Ja sam prešao Prophea prije 2 mjeseca i u gradu je bilo najviše 10 ljudi, od toga njih troje koji rade bonus. Da ne postoje heroji ne bi bilo moguće riješiti bonuse. Neke sam misije morao prelaziti u 11 navećer kad igra malo više ljudi. A u zadnjim gradovima da ne pričam, često su gradovi bili prazni. Ajde Black napravi novog lika na Propheu i počni igrati pa nam reci ima li ljudi.

THUNDER_DINIX
15-05-2007, 17:03
ja igram na P i nema bas nesto ljudi. BTW, dok igram ovu kampanju, dali je moram zavrsiti do kraja ili mogu prijeci na drugu?!?

Berax0r
15-05-2007, 18:48
Black Knight nemaš pojma ti si igrao Prophecis prije 2. godine i sad misliš da još svi igraju Prophea i sereš bezveze. Ja sam prešao Prophea prije 2 mjeseca i u gradu je bilo najviše 10 ljudi, od toga njih troje koji rade bonus. Da ne postoje heroji ne bi bilo moguće riješiti bonuse. Neke sam misije morao prelaziti u 11 navećer kad igra malo više ljudi. A u zadnjim gradovima da ne pričam, često su gradovi bili prazni. Ajde Black napravi novog lika na Propheu i počni igrati pa nam reci ima li ljudi.

ti si rekao da nema ljudi.Ja sam rekao da igraju ali ne sada brdo.Sada su se ljui opet vratili zbog HM :wink:

Black Hawk Down
15-05-2007, 21:17
Lijepo si ti otvori na 10 stranicu novog PCPlay i u gronjem lijevom kutu će ti biti nešto što će te zanimati.

Vidio sam to već i prije,samo kolika je cijena i gdje nabaviti?????
PS.ako je iznad 550 kn.NO WAY,HO DE!

EDIT:šta uopće trebam skidati s interneta kada kupim igru

THUNDER_DINIX
15-05-2007, 21:43
nista, on ti sam sve downloada

Black Hawk Down
15-05-2007, 21:44
Da,ali šta?! :?

THUNDER_DINIX
15-05-2007, 21:50
sta sta?!? patcheve valjda, sta ja znam, ko da je uopce bitno!! bitno je da nakon toga mozes normalno igrat

ssalG
15-05-2007, 22:51
Ako ima 56k modem bojim se da će mu patheve skidati čitavu vječnost.

Black Hawk Down
16-05-2007, 11:40
Ima li neka alternativa tom čekanju??!!!
I šta da kupim Prophecies i Factions ili Prophecies i Nightfall??!!
------------- ---------- ------------- ---------

THUNDER_DINIX
16-05-2007, 13:01
ma kupi sve. 1. kupi P i F, imas za 350 kn oba u kompletu

Black Hawk Down
16-05-2007, 18:14
Ma planiram kupiti sve,samo što prvo,nightfall sam uzeo u obzir kako je nov i ima dosta igrača.(koliko čujem)

Thrall
16-05-2007, 18:27
Uvijek je najbolje uzeti prvi zbog skillova koji će ti možda faliti za neki build , a i Prophecis je najbolji, samo da ga malo više ljudi prelazi...

Black Hawk Down
18-05-2007, 22:31
ALELUJA,ALELUJA
U pcplay broju 95,ima voljateljov besplatni adsl na 24 h.
Kupim GW,uzmem taj free adsl,skinem to što trebam,i onda igram sa svojim modemom poslije 24 h.

Black Hawk Down
20-05-2007, 12:54
E halo,koliko će onda trajati to skidanje s adsl-om,u najboljem i najgorem slučaju.

Berax0r
20-05-2007, 14:57
a neznam 1h ili manje :wink:

THUNDER_DINIX
21-05-2007, 07:50
meni je skidalo cca 30-40 min, ne znam tocno, mozda i manje

FaTaL_mRkvA
21-05-2007, 16:39
meni je skidalo cca 30-40 min, ne znam tocno, mozda i manje
pa tak je i meni

THUNDER_DINIX
21-05-2007, 21:11
e jel ostanu ti patchevi (sta su vec) u kompu? htio bi ih zaprziti na cd, da ne moram drugi put to skidati. zapravo, mozda i ostaje s acc taj download, ili???

Berax0r
21-05-2007, 21:29
e jel ostanu ti patchevi (sta su vec) u kompu? htio bi ih zaprziti na cd, da ne moram drugi put to skidati. zapravo, mozda i ostaje s acc taj download, ili???

da ostanu :wink:

Black Hawk Down
21-05-2007, 21:41
BK zašto stalno stavljaš te :wink: ,šta sarkazam ili...

Tsumetai Ryujin
22-05-2007, 07:15
a misli da je neka faca zat ke stavlja te winkove... ;)

FaTaL_mRkvA
22-05-2007, 07:41
BK zašto stalno stavljaš te :wink: ,šta sarkazam ili...
ruka mu se omakne :D

Berax0r
22-05-2007, 14:48
BK zašto stalno stavljaš te :wink: ,šta sarkazam ili...

kako bih ti rekao
Osjecajno
kao sto neki pisu ovako:ej...di si?...sta ima?....ma znas ja sam danas....
:wink:

Gaas
22-05-2007, 15:33
ili kao sto pisu

dosta spama mamu vam :), aj bok

FaTaL_mRkvA
22-05-2007, 17:08
fakat ste/smo otišli u of-to-pik ---> :wink: <---

Svinjoguz
05-06-2007, 21:32
E halo,koliko će onda trajati to skidanje s adsl-om,u najboljem i najgorem slučaju.
btw mislim da ti adsl neće radit ako nemaš već provedeni ADSL priključak :D .Ali nisam siguran.

v4MP1r3
06-06-2007, 21:41
E halo,koliko će onda trajati to skidanje s adsl-om,u najboljem i najgorem slučaju.
btw mislim da ti adsl neće radit ako nemaš već provedeni ADSL priključak :D .Ali nisam siguran.

tocno, za adsl, moras imati adsl prikljucak, ne mozes ga samo spojiti na dial up modem vezu