PDA

Pogledaj cijelu verziju : Morrowind-moje životno djelo



darth burek
14-05-2007, 14:01
E pa mene je je*o Morrowind jer sam ga igro cijeli život i kad sam ju završio učinio sam party na slavu toga.Uglavnom sa igrom sam se upoznao nekud 2002. godine i onda sam je sam počeo igrati 2003. godine.Sve se produljilo na 2006. kad sam sa prijateljem ponovo dobavio igru i počeli smo iznova.Istina je,hvatao me grč kad sam se trebao dokazivati da sam Nerevarine,ali sam bio jako vješt u igri.Otkrio sam pola otoka,završio mnogo zadataka,našao mnogo kolekcija lijepih oklopa,da ne spominjem oružja (svetačke štapove,scourge mace...) i dobavio si kuću.Tad sam završio sve zadatke u Hlalu i dobio si svoj manor.Unapredio sam ga koliko sam mogao i tad sam sve svoje spise i predmete prebacio u manor.Korisito sam šifre da to sve ponesem jer je toga bilo nekoliko tona.Čak sam istražio Red Mountain i borio se s Dagoth Urom pa i našao Sunder i Keening prije nego što je to bilo potrebno.I tad sam krenuo na priču i vjerujte mi završio sam igru bez problema prije svog frenda koji je cijelo to vrijeme igrao priču.MORROWIND JE MOJE ŽIVOTNO DJELO!!!!Mislite da je tu završilo?Ne nastavio sam u Tribunal gdje sam našao mnogo novih kolekcija oklopa i preuredio lika.Tada je moj lik bio duplo jači od onog u Morrowindu.Vremena još nisam našao da Tribunal završim iako je tu još možda dva sata igranja.Sad paztte oru...nestao mi je CD Morrowinda i nemogu ga ponovno snimiti i čini se da je to kraj ma....JEBENOG LIKA!!!Al eto uskoro mi stiže Oblivion i idemo ponovno!(keep up)

Jednom ću na čast ovog posta dobaviti screenshotove mojeg manora i lika da vam pokažem to čudo!

Lord Jambrek
14-05-2007, 14:03
Hmmm...fulan podforum.

darth burek
14-05-2007, 14:06
Hmmm...fulan podforum.

Čuj...nisam htio u onaj podforum jer mi se čini da je tu bolje.Tu više ljudi to vidi...

Lord Jambrek
14-05-2007, 14:09
Dobro sto ti se uopce dalo pisat to sve, ja sam u morrowindu presao gotovo sve questove, imao sam lika negdje oko 400. levela(nisu cheatovi, neg postoji jedan bug sa treningom skillova), zavrsio sam i Tribunal i bloodmoon, imao sam gotovo sve iteme, morrowind mi je uzeo zivota ko dreka.




Oblivion sam igrao 2 mjeseca i vise nije zabavan.

Lord Ragnarok
14-05-2007, 14:12
Dobro sto ti se uopce dalo pisat to sve, ja sam u morrowindu presao gotovo sve questove, imao sam lika negdje oko 400. levela(nisu cheatovi, neg postoji jedan bug sa treningom skillova),Szavrsio sam i Tribunal i bloodmoon, imao sam gotovo sve iteme, morrowind mi je uzeo zivota ko dreka.




Oblivion sam igrao 2 mjeseca i vise nije zabavan.

to je gotovo isto ko cheatovi.

POSA
14-05-2007, 14:16
ah morrowind, zapalio sam se nakon recenzije budgeta u pcplayu. svi znate što mislim o toj igri jer i vi tako mislite
i pravo je jambrek rekao: morrowind sam živio, oblivion sam igrao par tjedana (taman da završim priču i neke sporedne questove) i delete, onda sam nabavio shivering isles, ista stvar - igrao par sati i delete
dobar je oblivion, nemojte me krivo shvatiti, ali morrowind ina ono nešto

cropir
14-05-2007, 14:22
ja nisam nikad igrao morrowind. *looks for cover*

namjeravam ga nabavit.

darth burek
14-05-2007, 14:43
ja nisam nikad igrao morrowind. *looks for cover*

namjeravam ga nabavit.

Say wha?

Lord Jambrek
14-05-2007, 14:53
[quote="Lord Jambrek":3bro4mkx]Dobro sto ti se uopce dalo pisat to sve, ja sam u morrowindu presao gotovo sve questove, imao sam lika negdje oko 400. levela(nisu cheatovi, neg postoji jedan bug sa treningom skillova),Szavrsio sam i Tribunal i bloodmoon, imao sam gotovo sve iteme, morrowind mi je uzeo zivota ko dreka.




Oblivion sam igrao 2 mjeseca i vise nije zabavan.

to je gotovo isto ko cheatovi.[/quote:3bro4mkx]

Nije nije, da sam koristio cheatove, ne bi me kostalo nekoliko milijuna golda i 20-ak sati.

Outmind
14-05-2007, 14:59
Meni jedino nije jasno kojoj svrsi bi ovaj topic trebao služiti. Ni jedna me igra toliko nije držala, igrao sam morrowind skoro 3 mjeseca bez prestanka i istražio maltene sve, pa ne radim topicke o tome...

Lord Coldwolf
14-05-2007, 15:05
Meni jedino nije jasno kojoj svrsi bi ovaj topic trebao služiti. Ni jedna me igra toliko nije držala, igrao sam morrowind skoro 3 mjeseca bez prestanka i istražio maltene sve, pa ne radim topicke o tome...

PA nek covjek pise,.bolje mi je procitati to nego mali milijun ovdje bezaslenih topica.

Di se vi nadete komentirat necije postove,. :o

Om3G@
14-05-2007, 15:48
Meni je Oblivion od Morrowinda dosta bolji, jer nisam nostalgicar.

Da_killah
14-05-2007, 16:15
a očito nisi ni realist

Helena
14-05-2007, 16:47
E, cijeli podforum imaš za TES serijal, i ti ga fulaš.

Lord Coldwolf
14-05-2007, 17:54
a očito nisi ni realist

:) speak for yourself.
I meni je oblivion bolji.

Prince-Artas
14-05-2007, 18:32
neznam koliko sam sati utukao u MW ali sigurno više pd bilo koje druge igre
nažalost izgubio sam savese :boohoo:
imam MW GOTY i kad tad ću ga počet prelazit ponovo, sad skupljam razne modove koji ga poboljšavaju

McPingvin_v2.0
14-05-2007, 19:48
MW>>> Oblivion.

Oblivion mi je... prelagan. Morrowind bi živio kad bih uspio usporedno normalno živjeti. A ne možeš ga samo igrati... Il živiš il ništa :)

Arbiter of Change
14-05-2007, 20:02
MW>>> Oblivion.

Oblivion mi je... prelagan. Morrowind bi živio kad bih uspio usporedno normalno živjeti. A ne možeš ga samo igrati... Il živiš il ništa :)

Definitivno se slažem, prvenstveno zato jer ti igra naprosto "baci u lice" gomiluSdetalja koji čitav svijet čine uvjerljivijim (a i sama lokacija, Morrowind, je zanimljiv i sam po sebi) i realno mogućim.

Ps1ho
14-05-2007, 20:11
samo cekam TES MMORPG, necu ni kurca radit sam cu lurkat po Vardanfellu :)

McPingvin_v2.0
14-05-2007, 20:28
Uf... pričao sam sa ps1hom o toj MMORPG ideji...


Zaključak: Vegetacija za kompom :)

Arbiter of Change
14-05-2007, 20:34
Ja sam jedan od onih koji su protiv TES MMO igre.

Zašto? Zato jer bi se time ubila glavna misao igara; da si TIStaj koji je jedini heroj koji mora sve na kraju spasiti.... a i užasavam se pomisli da vidim Dunmera kako kaže LOL!!1! :D

Arbiter of Change
14-05-2007, 20:44
Da, ali TES serijala se oduvijek vrtio oko toga da si samo ti heroj. Jednostavno bi mi igra izgubila na vrijednosti kad bi kampirao dok se pojavi neki boss, gledao kako neki 12-godišnjaci viču na sav glas "NOOB!!!1! YU SUXXX!!" i shiny epix koje bi ugrabio od Dagoth Ur-a. A i sama perspektiva igre ne bi prošla bez nekih ozbiljnih preinaka (naravno, Lore bi bila analno iskorištena na kraju svega toga).

To je moje osobno mišljenje, naravno, iako me zapravo i ne bi baš iznenadilo da Bethesda to napravi premda su sami rekli da oni najbolje rade Singleplayer RPG-ove i da se ne žele upuštati u MMO vode jer tu već ima konkurencije.

Ps1ho
14-05-2007, 22:13
Nema konkurencije i točka. Recimo to ovako, Bethesdin MMO o Nirnu je kao Bog prema kotlokrpi, kao sto rece drug McPingvin. Nikad neznas, mozda naprave takav MMO gdje svatko, al SVATKO igra ulogu u prici, nema heroja, samo bogovi (Nine Divines, Deadra itd.). To neželim dok ne nađem poso, ili bar mirovinu.

mravojed20
14-05-2007, 22:26
samo cekam TES MMORPG, necu ni kurca radit sam cu lurkat po Vardanfellu :)


To NIKAD nećeš dozivit. Vec su sto puta rekli da nece to radit pa makar crkli.

eto,pati.. :D

Ps1ho
14-05-2007, 22:54
Vidjet cemo... :roll:

Bishop_45_(2)
15-05-2007, 07:24
humm, pa sad, da mozda netko drugi razvija; Bethsada mi se prilicno zamjerila, oko Obliviona i sve to !!!

Akul
15-05-2007, 09:53
Da, ali TES serijala se oduvijek vrtio oko toga da si samo ti heroj.

Potpuno se slažem! Kao igrač koji je igrao sve 4 TES igre mogu reć da je JEDINA stvar koja ih povezuje to da si ti sam. Multiplayer TES ne može postojati jer TES s više od jednog igrača više nije TES.


a očito nisi ni realist
I ja isto volim OB nešto više nego MW (a DF, istina, volim još više).

Kao što je Bethesda rekla, i kao što ću ja sad reći: MW i OB nisu iste igre i igradu se na potpuno drugačiji način! I napravljene su po drukčijim principima. Jedina stvar koja ih povezuje je činjenica da si sam u velikome svijetu.

Mislim da je najveći problem u OB spittingu to što su ljudi očekivali MW2, što, naravno, nisu dobili jer Bethesda ima strogu politiku rađenja igara koje nisu slične svom prethodniku. Da su samo pogledali Arenu ili pročitali malo o DF, već bi vidjeli kako su sve te igre potpuno drugačije i kako OB nikad nije ni zamišljen kao MW2 ni u kakvom pogledu.

I kladim se da kad TES5 izađe, da će OBoljupci i MW-ljupci također pljuvati po njemu :)

Lord Coldwolf
15-05-2007, 10:46
:) zato ja prihvatim svaki TES onakav kakav je.

:D ma jedva cekam TES V (prvo fallout :P)

darth burek
16-05-2007, 16:04
E, cijeli podforum imaš za TES serijal, i ti ga fulaš.

:o ?

Neda nam se čitat?

Heh...MMO TES?Da ono ideš u Red Mountain da biš ubio bossa kojeg si već ubio ili da hodaš kroz crvene oluje na planini a već si ih očistio u bijele.Neznam MMORPG bi se napravio kada bi se isključio događaj Nerevarina koji je sve promijenio.Ali bi to opet bila gomila inkarnacija.Zamislite...Morrowind bi postao turistička atrakcija...moto bi glasio:''Come to Vvardenfel and become a super incarnated god-hero and if you like you can kick some gods on your way.''

Nema potrebe za duplim odgovorima.
~AoC

Ps1ho
16-05-2007, 21:38
Onak, si razmislio o tome da bi samo nastavili pricu, dakle, u Vvardanfelu imas Viveca i Nerevarinea, ili, kako se to spominje u Oblivionu, Nerevarine je otiso u Akavir i nije se vratio, pa ti je recimo jedan d jacih questova skupit ekipu za raid na Akavir da vidis sta je bilo, recimooo :roll:

darth burek
18-05-2007, 22:10
Holy shit...dobra ideja!

Akul
20-05-2007, 23:40
Uvijek sam mrzio MMO priče a ova nije iznimka. SP fan sam i TES MMO je moja najveća noćna mora.

Lord Coldwolf
21-05-2007, 10:08
ma mmo vise nije ono sto igra treba biti (govorim o bilo kojem mmo-u),. to vise nije tolka zabava koliko ti postane obaveza.
sto ako te svi prestignu za 10 levela,.jer ti si zaposlen covjek i mada bi htio nemozes se najesti ni napiti a ni naspavati u WoW, ili nedaj boze TES MMO-u :yuck:

Ps1ho
21-05-2007, 13:04
a cuj, ja očem kompletni Tamriel na raspolaganju, ili barem Nirn ( :D ), e sad oce to bit sa A.I koji je skoro ko nasa inteligencija, neznam, ALI OČEM OGROMNISTES svijet :)

Akul
23-05-2007, 07:37
Pa igraj Arenu ili Daggerfall!

Arena ima cijeli Tamriel i beskonačna je a Daggerfall ima svijet dvostruko veći od Velike Britanije (izmjereno).

Good times!

Lord Coldwolf
23-05-2007, 08:05
Pa igraj Arenu ili Daggerfall!

Arena ima cijeli Tamriel i beskonačna je a Daggerfall ima svijet dvostruko veći od Velike Britanije (izmjereno).

Good times!

sve je to ok,.samo kaj ne izgleda vizualno primamljivo

Akul
24-05-2007, 07:12
sve je to ok,.samo kaj ne izgleda vizualno primamljivo

"I still don't understand why people care about graphics so much!"
~ Akul, the Imperial Battlemage

Lord Coldwolf
24-05-2007, 09:47
sve je to ok,.samo kaj ne izgleda vizualno primamljivo

"I still don't understand why people care about graphics so much!"
~ Akul, the Imperial Battlemage

jer su gradovi bezweze nastancani u dagerfallu,. zato ih ima tolko.

:) draze mi je hodat i razgledavat jedan grad u oblivionu, nego posjetit tisucu
iz dagerfalla.
NO da se razumijemo, Dagerfall je odlicna igra ;)

Akul
25-05-2007, 07:32
jer su gradovi bezweze nastancani u dagerfallu,. zato ih ima tolko.


Meni se gradovi tamo doista sviđaju. Posebno kad trčić s konjem tražeći Dark Brotherhood, ili kad preskačeš preko gradkih zidina i napokon završiš u gradu ili dok letiš iznad njih u svojim kolima s konjem na koje si bacio levitaciju... the good old days.



:) draze mi je hodat i razgledavat jedan grad u oblivionu, nego posjetit tisucu
iz dagerfalla.


I najveći OBomrzac i najveći ljubitelj DG-a se slažedu s time ;) Ipak, nema OB skoro najbolju grafiku na svijetu bezveze!

mj_lord
05-07-2007, 23:19
morrowind mi je (bila) najbolja igra..... h
morrowind>>>>>>>>>>>>>oblivion u skoro svim segmentima(osim grafike)


eh o mmo bi se moglo dosta raspravljati... uvijek ima dosta ljudi za a i protiv..... i'm neutral....

Archil
06-07-2007, 09:14
ajde mi please recite pricu od Morrowinda, sad sam na moru ne mogu docekat da se vratim doma i da ga ponovo instaliram...

Arbiter of Change
06-07-2007, 09:16
Pa šta ćeš igrati ako ti mi kažemo sve? Inače, priča Morrowinda nije nešto što se da sažeti u nekoliko rečenica... dobro ajde, moguće je, ali propuštaš gomilu toga.

Prince-Artas
07-07-2007, 22:12
ajde mi please recite pricu od Morrowinda, sad sam na moru ne mogu docekat da se vratim doma i da ga ponovo instaliram...

http://til.gamingsource.net/
http://www.uesp.net/wiki/Main_Page

Bartuc
07-07-2007, 23:07
Evo sažeto...

Ti si zatvorenik koji je poslan (the chosen one) da spasi Morrowind :rotfl:

Ali sva čar je u tome kako postigneš status da bi uopće mogao pristupiti spašavanju tog svijeta!

TheJopa
15-08-2007, 22:20
Ja bi osobno volio TES MMORPG. Ne vidim problem u tome da može bit samo 1 heroj. Veći problem vidim u tome da u TES nema respawna (tj. smrt=reload) a ako bi se respawn uveo onda priča još više pati (Zašto cara nisu oživili...?)

Masivni questovi, možda i neki osobni questovi koje svaki igrač dobije i treba izvršit za uber nagradu ali su gotovo unikatni, pa malo politike (Aragoni žele osloboditi Black Marsh, Dark Elfovi također smanjit utjecaj Imperiala na Morrowindu...)

E da. Nko je reka da su MMO izgubili draž zato jer te svi prestignu ako ne igraš. To ni meni nije drago, ali zašto se ne uvede neki server za casual igrače di ti posli 3h igre u 1 danu jednostavno prekineš dobijat iskustvo, pojavi ti se poruka tired i iskustvo se ne puni. Igrat možeš normalno i dalje, za svoj gušt, ali no-liferi ne bi bili super jaki, a osim toga dodatno vrime možeš potrošit razgledavajući, trgujući, tražeći grupu, opijat se u tavernu...

McPingvin_v2.0
16-08-2007, 03:21
E da. Nko je reka da su MMO izgubili draž zato jer te svi prestignu ako ne igraš. To ni meni nije drago, ali zašto se ne uvede neki server za casual igrače di ti posli 3h igre u 1 danu jednostavno prekineš dobijat iskustvo, pojavi ti se poruka tired i iskustvo se ne puni. Igrat možeš normalno i dalje, za svoj gušt, ali no-liferi ne bi bili super jaki, a osim toga dodatno vrime možeš potrošit razgledavajući, trgujući, tražeći grupu, opijat se u tavernu...
Dobra ideja, to su uveli za Kineze u WOW-u... No...

Izgubilo bi dio draži jer ti nisi jedini heroj.. Zato :)

D@rX
22-08-2007, 14:33
nikad nisam igrao morrowind ni oblivion. :)

Rang€r
26-08-2007, 13:13
nikad nisam igrao morrowind ni oblivion. :)

I sta time zelis reci?


Evo jucer sam dobio Morrowind (napokon) i moram reci da me grafika prirode(interijer i exterijer) ugodno iznenadila dok animacije za danasnje standarde nisu nesto no igra je iak stara 5 godina...

Sto se tice gameplaya, dobar je sam me i dalje muci kak da pogodim protivnika macem, a posto sam marksman to me i ne boli jer protivnici(stakori, rakovi i jso neka zvjerad) nemogu dotaknut :D no doso sam u onaj cavern Ab(nesto) blizu Seyad Neena i tamo su me prilicno dobro izmlatili, sam sto me zanima jel ima neki quest sa onim robovima koje sam oslobodio, te kak da pocinjem, poslje toga sam nasao leš onoga poreznika odneso septime onom liku u luci i reko da sam ga nasao, te mi on reko da nadem ubojica, a ja nemam pojma te sam se toga okanio, zatim sam cuo trac da ispitam onu zensku u svjetioniku to sma ucinio ona sam pitala nes u vezi prstena i da joj ga donesem, ni to neznam pa sam odusto, onom fargothu sam dao onaj prsten sto su mu imperialci drpili pa trgujem kod onog lika za dobre cjene :), to je sve od questova sto sma ucinio(to mi je vec 3. carachter ubile me ribe dok sam trazio bisere :-x )
Sad sam u onom gradu na B i razim lika da mu odnesem onaj paket, sad zanima me sto da dalje radim, koju da se guildu uclanim(u Mages guildu sam tak iz zahebancije), kak da ljude "natjeram da me zavole" u onom persuation, posto mi je speechcraft los(10 skill), ima jos dosta toga sto me zanima al sam zaboravio pa cu pitat poslje :D

P.S. Oblivion je bolji :D

Upitni
26-08-2007, 13:23
1.ovak,na pocetku, onog poreznika ti je ubio neki argonian u jednoj kolibi tamo iza one trgovine,samo mu nesto kazi pa ce priznat,kod njega nadjes prsten koji mozes dat onoj zenskoj u svjetioniku
2. imas u trgovini nekog tipa koji ce ti dat quest fargoth's hiding place,samo odi na vrh svjetionika i po noci cekaj da vidis gdje taj wood elf sakrije lovu,i ako si mu vratio prsten ces i prsten nac,tako da nisi nista izgubio a imas jos i bolje cijene u shopu 8) nemoj dat poslije nista tom tipu koji je trazio da nadjes,jer ces onda izgubit dosta love
3. za robove ne znam,mislim da nemas ovdje nista posebno,jer mi nitko nikad ne spomene robove a oni samo tamo stoje
4. persuasion ti nije kao u oblivionu,nego imas sansu da ce ti se sa svakim onim bribe,admire,taunt (sto ti je veci speechcraft) podignuti raspolozenje lika,ali ako ga podmicujes i imas mali speechcraft mozda i ne upali
5. za gildu,ako si neki thief najbolje ti je da se uclanis u thieve's guild,ja nikad nisam igrao sa njima ali mislim da su negdje u corner clubu,ili tako nesto,nek me netko ispravi ako nije


oblivion ti je za sad bolji,jos malo igraj morrowind,skini si koji mod za animacije ako ti smeta i vidjet ces da je puuuuuno zabavniji i bolji :)

Rang€r
26-08-2007, 13:27
fala na uputama(i spoilerima :D ) sad ce lakse biti, koji je mod najbolji sto se tice animacije i grafike?

Upitni
26-08-2007, 13:37
ma to ti je nekoliko pocetnih questova da lakse pocnes,poslije ces nac jos milijun takvih,ne brini :) a i bolje da znas kako proc nego da tako brzo odustanes!
imas mod,zove se better bodies , ja imam verziju 2.2 ,ne znam ako je najnovija,nije los ali mozda postoji i bolji, arthas ce ti znat rec 100 % :pray:

Rang€r
26-08-2007, 13:50
jel uz to i neki patch treba?

Rang€r
26-08-2007, 13:57
fala, a jel treba kakav patch?

Nije da sma primjetio neke bugove vec cisto me zanima...

Arbiter of Change
26-08-2007, 15:01
Ima ti i official i unofficial patch, a ja ti preporučam oba.
Googlaj ako nisi našao na nekoj moderskoj stranici.

Rang€r
26-08-2007, 18:14
skinuo sam onaj graphic extender i neznam sta da radim sa njim a uopce nema nikakvog moda u data filesu

P.S. Sad sam i better bodies skinuo i ukljucim mod u data filesu a on ga nece pokrenuti, pise "Could not open mge settings file, the cannot find the file specified. Try running MGEgui.exe to recreate the save files."

Sad sta treba nemam pojma :?

P.S. 2 Iskljucim mod u Data filesu i opet pise isto...

Rang€r
26-08-2007, 20:54
Ma neda mi se, svejedno nije mi bas bitna grafika jedino sto nekad znam zapeti da se ne pomaknem ma da sam okrznu neki grm i to stvarno zivcira :-x

Bartuc
26-08-2007, 21:01
Ma neda mi se, svejedno nije mi bas bitna grafika jedino sto nekad znam zapeti da se ne pomaknem ma da sam okrznu neki grm i to stvarno zivcira :-x

I mene to užasno živcira! Ja često skačem sa katova u Vivecu i onda znam zapeti između zida i lampe :D Poludim kad mi se to desi, moram reloadati, a zadnji save je 20 minuta prije :|

[_[_[Sk8man]_]_]
26-08-2007, 21:27
Ma neda mi se, svejedno nije mi bas bitna grafika jedino sto nekad znam zapeti da se ne pomaknem ma da sam okrznu neki grm i to stvarno zivcira :-x

I mene to užasno živcira! Ja često skačem sa katova u Vivecu i onda znam zapeti između zida i lampe :D Poludim kad mi se to desi, moram reloadati, a zadnji save je 20 minuta prije :|
Ako zapnes u texturu samo otvoris konzolu(tilda) u upises "fixme"(bez navodnika) i automacki se prbacis metar od zida ili bilo kojeg drugog objekda.Ako ne uspije prvi put probas jos 2-3 puta i uspjece.Zar niste znali za tu komandu u konzoli.

Rang€r
27-08-2007, 09:11
ja nisam znao al sad znam fala :pray:

P.S. Jel ima neko ko je igra/o Morrowind xfire?

Rang€r
27-08-2007, 17:30
misliš za konzultacije preko x-firea ili za igrat Morrowind preo x-firea?

konzultacije. lol kak ces igrat :?

P.S. Kak se koriste oni soul gemovi(koji su prazni) tj. kak "zarobiti" dušu?

TheJopa
27-08-2007, 18:48
'Soul trap' magiju baci na beštiju (Pazi, ne na čovika jer neki božji zakon to zabranjuje, heh) i dok traje magija protivnik će se svijetlit, sad ga samo ubij prije nego magija istekne!
Moraš u inventoriju imat prazan soul gem, i mora bit određeno velik, npr. neke jače beštije mogu uć samo u Greater i veće, golden saint samo u Grand...

Inače su u MW soul gemovi NEVJEROJATNO skupi, neka prosječna beštija u prosječnom soul gemu je cca 10-15 tisuča golda, ne sječam se točno jer sam davno igrao, ali možeš bez večih muka imat soul gemove od par stotina tisuča golda vrijednosti.

Rang€r
27-08-2007, 18:49
aha k fala :wink:

Arbiter of Change
27-08-2007, 18:56
U Oblivionu imaš crni Soul gem koji može zarobiti duše svih rasa.

Rang€r
27-08-2007, 19:22
U Oblivionu imaš crni Soul gem koji može zarobiti duše svih rasa.

da, iam ga onaj glavni mage u cheydinhalu i necromanceri kad ojacas...

[_[_[Sk8man]_]_]
27-08-2007, 20:44
U Morrowindu nabavi Azura's Star i nikad se vise ne moras brinut za Soul Gemove.Nikad se ne moze istrosit.Ali ipak, samo dobijanje Azura's Star je malo teze(moras zavrsit quest za azuru).

Rang€r
27-08-2007, 21:19
gdje je shrine?

[_[_[Sk8man]_]_]
27-08-2007, 22:50
http://www.uesp.net/
Ovaj sajt ti je kao wikipedija ali samo za svijet TES-a.Tu imas lokacije svih shrineova, artifekata,Walkthroughove.... ma sve sto te zanima.

Ali samo da znas ja ne podrzavam Walkthroughove jer je najveci uzitak kad sam naidjes na neki shrine pa se onda namucis da dobijes artifekt.

Arbiter of Change
27-08-2007, 23:11
Eh, ma pusti taj shrine. Ja se još sjećam kad moraš u MW za Temple obići sve one shrines. Nezaboravno iskustvo koje te dosta dobro provede kroz Morrowind.

Master_of_Soup
28-08-2007, 07:36
koji je lik (klasa) najbolja za rješavat temple kvestove?

[_[_[Sk8man]_]_]
28-08-2007, 08:42
Eh, ma pusti taj shrine. Ja se još sjećam kad moraš u MW za Temple obići sve one shrines. Nezaboravno iskustvo koje te dosta dobro provede kroz Morrowind.
Ja sm proveo 3h u onim kanalizacijama dok nisam skuzio kako doc do onog shrinea.Po meni jedna od tezih zagonetki u igri.

Rang€r
28-08-2007, 08:43
ima li negdje neki mod da journal bude malo pregledniji, ima tu previse podataka, da se razdjele obavljeni questovi, aktivni questovi, informacije itd.?

Arbiter of Change
28-08-2007, 11:02
_]_]][quote="Arbiter of Change":24ftl0nb]Eh, ma pusti taj shrine. Ja se još sjećam kad moraš u MW za Temple obići sve one shrines. Nezaboravno iskustvo koje te dosta dobro provede kroz Morrowind.
Ja sm proveo 3h u onim kanalizacijama dok nisam skuzio kako doc do onog shrinea.Po meni jedna od tezih zagonetki u igri.[/quote:24ftl0nb]
Heh, a ja bio igrao sa Argonijancem i stavio mod koju mu je davao neograničeno podvodno disanje. :)

Rang€r:
Tribunal je donio nešto slično, ali mislim da ne postoji mod koji to mijenja. Valjda je hardcoded (o, kako tu riječ mrzi TES community).

TheJopa
28-08-2007, 14:15
[quote="[_[_[Sk8man]_]_]":3ooqtl4l][quote="Arbiter of Change":3ooqtl4l]Eh, ma pusti taj shrine. Ja se još sjećam kad moraš u MW za Temple obići sve one shrines. Nezaboravno iskustvo koje te dosta dobro provede kroz Morrowind.
Ja sm proveo 3h u onim kanalizacijama dok nisam skuzio kako doc do onog shrinea.Po meni jedna od tezih zagonetki u igri.[/quote:3ooqtl4l]
Heh, a ja bio igrao sa Argonijancem i stavio mod koju mu je davao neograničeno podvodno disanje. :)

Rang€r:
Tribunal je donio nešto slično, ali mislim da ne postoji mod koji to mijenja. Valjda je hardcoded (o, kako tu riječ mrzi TES community).[/quote:3ooqtl4l]


A ja s alchemistom i ima sam koliko mi je god trebalo underwater breathing potiona i svi su bili jaći od komercijalnih.

I u tom questu, te blagoslove sa shrineova možete uzet koliko hoćete puta uz uvjet da svaki put ponovo prinesete žrtvu. Najkorisniji je shrine u vivec templeu (ona na koju trebaš dat potion of levitation) - dobiješ cjeli dan levitacije!

[_[_[Sk8man]_]_]
28-08-2007, 14:54
[quote="[_[_[Sk8man]_]_]":2wtu7bda][quote="Arbiter of Change":2wtu7bda]Eh, ma pusti taj shrine. Ja se još sjećam kad moraš u MW za Temple obići sve one shrines. Nezaboravno iskustvo koje te dosta dobro provede kroz Morrowind.
Ja sm proveo 3h u onim kanalizacijama dok nisam skuzio kako doc do onog shrinea.Po meni jedna od tezih zagonetki u igri.[/quote:2wtu7bda]
Heh, a ja bio igrao sa Argonijancem i stavio mod koju mu je davao neograničeno podvodno disanje. :)

Rang€r:
Tribunal je donio nešto slično, ali mislim da ne postoji mod koji to mijenja. Valjda je hardcoded (o, kako tu riječ mrzi TES community).[/quote:2wtu7bda]
Cekaj malo. Ne kontam sta ce ti podvodno disanje.Da bi ti se most ka onoj daedri i shrineu otvorio moras pustit da ti se lik utopi i cim mu se health spusti na 0 most se produzi a ti automacki ozivis.(ili sam zaboravio kako ide taj quest)

Arbiter of Change
28-08-2007, 14:56
Shvaćaš koji sam problem imao? :D

TheJopa
28-08-2007, 18:53
:rotfl:

Zbunilo me, zato sam reka da sam ima masu potiona, ali mislim da ima 1 shrine di moraš puno ronit kroz podvodne pećine - tu sam koristio potione :)

Samael
28-08-2007, 18:54
:rotfl:

Zbunilo me, zato sam reka da sam ima masu potiona, ali mislim da ima 1 shrine di moraš puno ronit kroz podvodne pećine - tu sam koristio potione :)

Podvodne pećine ima samo Koal Cave, no shrine je na ulazu. Drugo ronjenje je u Vivec Canal. Dosta je*en quest.

,, Breathe the waters of his glory!"

Preglednije questove donose expanzije, Bloodmoon čak stavlja onaj žuti health bar za zdravlje neprijatelja.

TheJopa
28-08-2007, 18:59
Aha, posli ne možeš zamislit kako si moga igrat bez tog!

Samael
28-08-2007, 19:02
Ubijao sam Cliff racera godinu dana

[_[_[Sk8man]_]_]
28-08-2007, 19:36
Ubijao sam Cliff racera godinu dana
Cliff raceri su za mene jedina prava mana Morrowinda :) .Ima ih posvuda jebote.Postane dosadno tamanit proklete bestije.Ali takodje ima i mod koji uklanja sve Cliff racere iz igre.

Jopax
28-08-2007, 20:00
Dok nije bilo tog HP bara za neprijatelje ja nikad nisam znao kad će beštija riknut
posebno onaj neki bandit na mostu, preko kojeg ideš u dwemer ruins
znam da sam se s njim bio i po 15-20 min
i bježao od njega :rotfl:
pobjegao u moonmoth fort i bježao vani-unutra da se healam jer sam bio lvl2 kad sam se sa njim zakačio :rotfl:
i još su mi naplatili kaznu jer sam ga ubio(ja sam počeo bitku sa njim jer sam otprije imao loša iskustva sa njegovim lightning ballovima) :rotfl:

Master_of_Soup
28-08-2007, 20:07
Dok nije bilo tog HP bara za neprijatelje ja nikad nisam znao kad će beštija riknut
posebno onaj neki bandit na mostu, preko kojeg ideš u dwemer ruins
znam da sam se s njim bio i po 15-20 min
i bježao od njega :rotfl:
pobjegao u moonmoth fort i bježao vani-unutra da se healam jer sam bio lvl2 kad sam se sa njim zakačio :rotfl:
i još su mi naplatili kaznu jer sam ga ubio(ja sam počeo bitku sa njim jer sam otprije imao loša iskustva sa njegovim lightning ballovima) :rotfl:

Sjećam se tog tipa...ja san samo sta na onaj veliki kamen na početku mosta i polako ga tra strijelama dok nije crkao. (ako pričamo o istom tipu)

Jopax
28-08-2007, 20:09
Je ali ja sam imao nizak archery(mislim da se tako zove) a malo strijela pa to i nije baš pametno bilo
i još on prokleti skeletoni
ali sam zato sad imao lika sa naglaskom na blunt weapons i ja mislim thunder mace(neki je enchantani bio) pa je shit-head pao iz nekoliko udaraca 8) :D

TheJopa
28-08-2007, 20:46
Dok nije bilo tog HP bara za neprijatelje ja nikad nisam znao kad će beštija riknut
posebno onaj neki bandit na mostu, preko kojeg ideš u dwemer ruins
znam da sam se s njim bio i po 15-20 min
i bježao od njega :rotfl:
pobjegao u moonmoth fort i bježao vani-unutra da se healam jer sam bio lvl2 kad sam se sa njim zakačio :rotfl:
i još su mi naplatili kaznu jer sam ga ubio(ja sam počeo bitku sa njim jer sam otprije imao loša iskustva sa njegovim lightning ballovima) :rotfl:

Sjećam se tog tipa...ja san samo sta na onaj veliki kamen na početku mosta i polako ga tra strijelama dok nije crkao. (ako pričamo o istom tipu)


Ne mogu virovat- meni je to isto jedna od najboljih borbi, nikad neću zaboravit, zato jer sam popušio prvi put, load game, oša u najbliži grad, u konobu mislim di dalje, kad vidim ja, alkohol pojačava strenght, endurance... I popijem sva pića u baru koja sam moga nabavit, i pijan ko daska (inteligence 0, strenght par stotina) potrčim do njega, kratka makljaža (tada nisma ni zna dobro igrat, doslovno je bilo ko da sam pijan- nabiji botun pa ko koga) i on zalegne. Bio je dobar osjećaj :D Šta je najvažnije nekako 'paše' u atmosferu...

Mafioz0r
29-08-2007, 07:46
Ja sam prvo prešao par misija po nekoliko guildova prije nego što sam krenuo na glavnu kampanju. Kad sam došo do njega, umro je u 2-3 udarca. Moj level 45 Khajiit je tranutno nepobjediv (osim za Almalexiju ili nekoliko royal guardova odjednom) i ima custom klasu koju ja volim zvat BattleThief.

Arbiter of Change
29-08-2007, 10:25
Da, i meni je ta borba ostala u sjećanje... sjećam se me skoro ubio jer sam bio zauzet gledanjem krajolika. Ma dobio je koplje u čelu. :D Ta je borba iz nekog razloga jako atmosferična ljudima, isto kao i onaj početni razgovor s Jiubom.

Samael
29-08-2007, 13:24
Koliko je još bivših bogova Tribunala ostalo živo, samo Vivec?
Usput, on nosi Left hand Wraithguard?
Sotha Sila je ubila Almalexia, a Almalexiu ti. Samo farmer Vivec još lebdi :)

Arbiter of Change
29-08-2007, 13:34
Zapravo, Vivec je negdje nestao. Postoji više teorija kud i gdje.

Samael
29-08-2007, 13:39
Jel nestao odmah nakon uništavanja Lorkhanova srca ili u slijedećim expanzijama?

Arbiter of Change
29-08-2007, 13:48
Ne zna se, to ja govorim po jer tako kažu rumorsi u Oblivionu (u Morrowindu je uvijek tamo). Moguće da ga je ubio sam Nerevarine i tako počistio ionako umiruće Žive Bogove.

Samael
29-08-2007, 13:59
Te rumorse nikad čuo, no pošto je Vivec već u Morrowindu izgubio besmrtnost kad je Nerevarine uništio vezu sa srcem, može biti da se vratio farmanju ( :) ), pošto je prije nego što je postao bog bio običan farmer, u nadi da će ga zaobići proročanstvo u kojemu Nerevarine proganja < False Gods of Tribunal>

Arbiter of Change
29-08-2007, 14:03
postoji i teorija po kojoj je Vivec bio na suđenju zbog Nerevarove smrti te je tamo ubio i uništio Azuru kojoj je duša zatim prešla u nečije tijelo na suđenju, te je nakon tog sranja Vivec utekao...gad jedan...

To je bio kao neki službeni RP na Bethesdinom forumu gdje su sudjelovali sami Devsi, tako da bi to moglo biti, da.
@FireSpirit: < False Gods of Tribunal> guildu ponestaje članova. :D

Samael
29-08-2007, 14:12
Sve ih pwnao Nerevarine nakon onog kicka sa servera Red Mountain prije tisućinjak godina :)

McPingvin_v2.0
29-08-2007, 22:54
diste spojleri serem vam se u čarapu.

ZorgTheBorg
29-08-2007, 23:12
Dok nije bilo tog HP bara za neprijatelje ja nikad nisam znao kad će beštija riknut
posebno onaj neki bandit na mostu, preko kojeg ideš u dwemer ruins
znam da sam se s njim bio i po 15-20 min
i bježao od njega :rotfl:
pobjegao u moonmoth fort i bježao vani-unutra da se healam jer sam bio lvl2 kad sam se sa njim zakačio :rotfl:
i još su mi naplatili kaznu jer sam ga ubio(ja sam počeo bitku sa njim jer sam otprije imao loša iskustva sa njegovim lightning ballovima) :rotfl:

Sjećam se tog tipa...ja san samo sta na onaj veliki kamen na početku mosta i polako ga tra strijelama dok nije crkao. (ako pričamo o istom tipu)


Ne mogu virovat- meni je to isto jedna od najboljih borbi, nikad neću zaboravit, zato jer sam popušio prvi put, load game, oša u najbliži grad, u konobu mislim di dalje, kad vidim ja, alkohol pojačava strenght, endurance... I popijem sva pića u baru koja sam moga nabavit, i pijan ko daska (inteligence 0, strenght par stotina) potrčim do njega, kratka makljaža (tada nisma ni zna dobro igrat, doslovno je bilo ko da sam pijan- nabiji botun pa ko koga) i on zalegne. Bio je dobar osjećaj :D Šta je najvažnije nekako 'paše' u atmosferu...

Jaoooo to je cini se svima legendarni fajt... nakon sto je barbar ostao bez mane, natjeravali smo se preko cijelog Arknghthanda (sry ak sam fulao slovo :oops: ) i pokupili 2 ptičurine za vrat, onda sam proklinjao cijelu igru zbog svojeg 1 preostalog healtha i daggercica s kojim fulam mutiranu glavatu ulješuru na pola centimetra udaljenosti dok sjedim na ribarskom tankeru u rano jesensko jutro....

Samael
30-08-2007, 08:08
diste spojleri serem vam se u čarapu.

OK, izbjegavam spojlere ubuduće, nhf!
Samo sudjelovanje u raspravi :wink:

Mafioz0r
30-08-2007, 09:10
@ Zorg The Borg - Zar se nisi stalno hvalio da je tvoj redguard.... nepobjediv?

Jopax
30-08-2007, 09:15
Znam da sam ga najlakše pobjedio kad sam bio imperial monk(odgovarao sam na pitanja) i na njemu iskoristio star of the west pa ga zatukao na podu :D

Samael
30-08-2007, 10:00
Ako je to onaj starac na mostu preko kojega ideš u Ark, ja s njim nisam imao problema, a bio sam ispod 10og levela.

Jopax
30-08-2007, 10:49
Ako je taj most kraj MoonMoth forta onda je taj

Samael
30-08-2007, 11:16
Yep, to je taj, mislim da je bacao većinom frost čarolije i lighting, no pošto sam ja Nord, valjda mi je zato borba bila lakša.

Arbiter of Change
30-08-2007, 11:18
Ma stvar je u tome što je like prelagan, ali to je većini izgleda ipak bio među 1. humanoidnim protivnicima.

Jopax
30-08-2007, 11:22
Jel ko uzeo od onog assasina oklop
ja sam ga ubio na početku i imao sam jaki besplatni oklop+ kad san ubio drugog njegov oklop sam prodao i zaradio finu svotu :D

Samael
30-08-2007, 11:29
Misliš u Morrowindu od DB?

Jopax
30-08-2007, 12:11
Mislim da to dođe sa tribunal expanzijom
neki te assasini napadaju i ti možeš otić u glavni grad i vidjeti šta tu smrdi i ko je platio tvoje ubojstvo
Da ti iz Dark Brodtherhooda
Ali ne kužim zašto ih se svi boje jer sam ja na prvom lvl-u jednog ubio bez previše problema

Samael
30-08-2007, 12:16
Prvi je lagan, a čini mi se da ih ima negdje desetak. Desetak napada i to je to, a uglavnom u Mournholdu ćeš saznati više.
Armor mi izgleda uber cool, osim onog fakin helmeta, s onim povećalom umisto oka

Jopax
30-08-2007, 13:12
To mi je aš kewl ko neki night vision
sad gdje god prođem govore What a nice outfit :rotfl:

darth burek
17-09-2007, 14:38
Mali ispravak...nazad tjedan dana sam počeo iznova ali ovaj put sa Dark elfom koji se naravno zove BUREK...uglavnom nadmašio sam starog lika totalno...imam neki ludilo armor Lord's Mail i neki opaki mač (Clasmejere?) uglavnom totalno sam lud.već sam grandmaster(najviše) u Hlalu,Knight Of The Imperial Dragon(najviše) ali sam tek Acolyte u templeu...uglavnom manor mi je pun sranja...moram vam to slikat...a tek knjiga poredanih u sobi,potiona u skladištu,oružja na podu...arg!!!Ne samo da mi komp trza kad uđem u kuću nego mi i mozak trza!


Mislim da to dođe sa tribunal expanzijom
neki te assasini napadaju i ti možeš otić u glavni grad i vidjeti šta tu smrdi i ko je platio tvoje ubojstvo
Da ti iz Dark Brodtherhooda
Ali ne kužim zašto ih se svi boje jer sam ja na prvom lvl-u jednog ubio bez previše problema

Yup,tako ide procedura bez Tribunala nema Murnholda...zar ti ne cidi slina kad vidiš onaj guardov opklop...slurp...al eto Tribunal se treba nabavit jer bez njega nema Murna a bez Murna...mnogo toga!

Arbiter of Change
17-09-2007, 15:02
Poradi na funkciji UREDI.

B4j4
18-09-2007, 12:03
bah... lord's mail... koja oruzja vi koristite ? ja sunder, onaj sword od almalexie, deadric longbow i naravno poisongrip arrows :D

Mafioz0r
22-09-2007, 22:00
Moje životno djelo u morrowindu je definitivno kolekcija preko 90% svih rijetkih knjiga, neki dan sam guglao tražeći popis, i primjetio da imam većinu njih.... beat that

Samael
22-09-2007, 22:03
Većinom sam skupljao knjige koje imaju više nastavaka.
Dance in Fire, History of...
Imam veliku knjižnicu u vlastitom strongholdu, puno knjiga koje dižu skilove, rijetke knjige i još više nevažne literature.

Mafioz0r
22-09-2007, 22:05
Jeste ikad vidli prijevod od "N'Gasta! Kvata! Kvakis!" ?

Mafioz0r
22-09-2007, 22:07
ok...ok.... nisi trebao stavljat link, to već znam napamet...

Rang€r
22-09-2007, 23:10
pocet cu opet sa nekim likom, da napravim zivotno djelo :D

samo neznam sa kojim da pocnem, ajde recite neke dobre bilo sto osim magea i bilo kakvog archera vec mi ih dosta :D

Samael
23-09-2007, 08:26
nord warriora...

HAHA, Nord warrior uber pwnz00r

meni je najluđe bilo s njim igrati :pray:

Mafioz0r
23-09-2007, 11:04
pocet cu opet sa nekim likom, da napravim zivotno djelo :D


samo neznam sa kojim da pocnem, ajde recite neke dobre bilo sto osim magea i bilo kakvog archera vec mi ih dosta :DEvo mog novog lika (da, znam da je bolesno, ali kao što sam rekao, zdrava pamet mi nije jača strana...)
Breton
Sign : the apprentice
Attributes : luck, personality
Major skillz : spear, mercantile, illusion, alteration, sneak
Minor skillz : acrobatics, mysticism, unarmored, speechcraft, restoration
Specialization : magic

Mafioz0r
23-09-2007, 13:16
hellboy, dal se to meni čini ili ti sumnjaš u moje sposobnosti?
Evo mog genijalnog plana za osvajanje svijeta, pardon, Vvardenfela
1) doći do levela 6
2) skupit hrpu love traženjem stvari za museum of artifacts
3) istrenirat conjuration i kupit 2-3 tone grand soul gemova
4) kupit "Summon Golden Saint" čaroliju i činit genocid nad svojim golden saintovima...
5) ubit Divath Fyra ili Lord Cluttermonkeya i dobit full set daedric armora
6) enchantat daedric armor za constant effect fortify strenght
7) pwnat okolo i doći do levela 999
i zadnji korak....) naći multiplayer mod i upoznat tvog najjačeg lika s vrhom mog koplja
bwahahahaha

Ps1ho
23-09-2007, 15:17
ane, doce Fargoth pokaze kitu i svizac zamota cokoladu u omot.

Rang€r
23-09-2007, 19:12
nego nord warrior, koje skillove, tj. klasu i znak da uzmem?

cudno mi kreirat klasu u MW, naviko na OB

Rang€r
23-09-2007, 19:21
jel moze malo detaljnije sad dok si online?

nisam ja bas neki warior pwner

Rang€r
23-09-2007, 19:31
sta orcovi nisu bolji za warriora?

P.S. M**er onom idio** sto radio **benu vistu, ***ogd im noga otpala, udem u igru, odem na "new game" on meni izade iz igre, ooooooo gad jedan nece se on samnom zahebavat... sto da cinim ?? :cry: :? :twisted: :-x :kill: :(

Rang€r
23-09-2007, 19:34
k thx, nego zna neko zasto vista ne vrti mw???

pa koji je to idiot radio isse

Rang€r
23-09-2007, 19:40
nemam goty, nemam patcheva(sta ce mi uopce?)

EDIT: gad ne radi ni sa compatibilityem on :-x

Prince-Artas
23-09-2007, 19:43
nemam goty, nemam patcheva(sta ce mi uopce?)

pogledaj readme od patcheva

Rang€r
23-09-2007, 19:44
koji je najnoviji patch, ako moze i link za donwload?

Prince-Artas
23-09-2007, 19:45
koji je najnoviji patch, ako moze i link za donwload?
v1.6.1820, imaš ga na službenoj str



5) ubit Divath Fyra ili Lord CluttermonkeyaSi dobit full set daedric armora


ko je ovaj

Rang€r
23-09-2007, 19:45
fala, idem probat pa javim

Rang€r
23-09-2007, 19:57
e naso sam samo bloodmoon patch v1.6.1820, nigdje obicna verzija mw-a....

Prince-Artas
23-09-2007, 20:04
tip iz clutter warehousa...moraš koristiti cheat da dođeš tamo

imaš taj cheat?


e naso sam samo bloodmoon patch v1.6.1820, nigdje obicna verzija mw-a....

a ti nemaš ekspanzije
ovaj ti patch trebaš http://static.bethsoft.com/downloads/pa ... 2.0722.exe (http://static.bethsoft.com/downloads/patches/Morrowind_v1.2.0722.exe)

Rang€r
23-09-2007, 20:18
fala stojim tamo u redu vec 20 minuta na 3D gamesu i cekam da downloadam xD
javim poslje o ne/uspjehu

EDIT: Nezna vise koji qurac da radim sa hebenom vistom, kazu za gaming, ma mater im za gaming...

nijednu igru nemogu igrat :(

P.S. Jel zna neko koji su zadnji driveri za ATIjeve graficke?

P.S. 2 Evo instaliro drivere sa PCP DVD #99(100# mi je brat sjebo :-x )
i nista...opet... pa hebote vista kako je to sranje da mw nemozes vrtit

B4j4
23-09-2007, 22:03
i, kaj ima u tom warehousu ?

Rang€r
26-09-2007, 18:46
ajde nek neko brzo kaze jel bolje imati norda ili orca za warriora?

menojte mi sa dida mida ovaj mi drazi al onaj je bolji, koji je bolji, boli me k ko vam je drazi

Arbiter of Change
26-09-2007, 18:49
Ako zbog ničeg drugog Norda zbog toga jer Orcovi imaju najgori početni disposition prema drugim rasama.

ZorgTheBorg
26-09-2007, 18:56
Ako zbog ničeg drugog Norda zbog toga jer Orcovi imaju najgori početni usrani agility koji iznosi 30 i s kojim je nemoguce igrat jer te i mali rat srusi na pod, a svaki udarac te izbaci iz ravnoteže.

Rang€r
28-09-2007, 15:15
fala uzet cu orca :D

P.S. hebeni MW, prvo ubijem lika i uzmem mu Ebony armor, zatim idem malo robove spasavat, i svo to vrjeme zaboravio saveat, idem vidjet kolko sati ono zablokira i krepa igra...
nista krenem opet i ubijem lika al ovaj put me vidli(jebeni scamp je kriv) i 1000 drake globa i ja idem stisnuti F9 da loadam opet ono stisnem F5, a u qurac popizdio sam :-x

idem ja na OB sad se valjda vise nece restartat

Samael
28-09-2007, 18:29
fala uzet cu orca :D

P.S. hebeni MW, prvo ubijem lika i uzmem mu Ebony armor, zatim idem malo robove spasavat, i svo to vrjeme zaboravio saveat, idem vidjet kolko sati ono zablokira i krepa igra...
nista krenem opet i ubijem lika al ovaj put me vidli(jebeni scamp je kriv) i 1000 drake globa i ja idem stisnuti F9 da loadam opet ono stisnem F5, a u qurac popizdio sam :-x

idem ja na OB sad se valjda vise nece restartat

e to se zove PEH
:pray:

Dyslexia
12-10-2007, 23:05
e jel uspio ko rjesit onaj sugavi jurnal u morrowindu jer stvarno je glup nista nije poredanu neznas jesi sta zavrsio ili nisi. Jel ima kakv mod za to ili nesto.

B4j4
12-10-2007, 23:11
e jel uspio ko rjesit onaj sugavi jurnal u morrowindu jer stvarno je glup nista nije poredanu neznas jesi sta zavrsio ili nisi. Jel ima kakv mod za to ili nesto.

instaliraj dodatke- bloodmoon i tribunal :wink:

Dyslexia
13-10-2007, 16:46
imam bloodmoon ali tribunal nemam. Sa blodmunom je isto sranje sa jurnalom a sada neznam kako je kad instaliras tribunal. Oce se onda to rjesit. Da kada zavrsis neki quest da se to obrise.

ChR0NoS
13-10-2007, 17:54
joooooj, baš mi se igra morrowind ponovo, idem ga sad instalirati...

meroveh
14-10-2007, 10:30
Morrowind je najjača igra ikad,ja je igram već skoro 3 godine i sad sam morao malo usporiti ritam(jer mi žena priti rastavom braka :twisted: ,ali to je igra koja se igra cili život,iznova i iznova

shai_hulud
14-10-2007, 11:31
Morrowind je najjača igra ikad,ja je igram već skoro 3 godine i sad sam morao malo usporiti ritam(jer mi žena priti rastavom braka :twisted: ,ali to je igra koja se igra cili život,iznova i iznova
pohvalna predanost, pomalo zastrašujuća. ...ali opet, i mene je igra koštala nekih kompromisa (zadnja kojoj sam to dopustil, definitivno))