PDA

Pogledaj cijelu verziju : Spider-Man



Teon
14-05-2007, 13:45
Pa eto iza pogledanog filma (3.) koji je bio prepun akcije te prilicno brzog odvijanja radnje, ponovo sam se zainteresirao za stripove.
Lijepo sam izvadio od nekud svojih podosta starih stripova te ih pregledao, te sam se zapitao da li ima neka dobra Spider Man igra za komp.
Ja bi kupio Ultimate SM posto je po stripu, a SM 2 je los, SM 1 je stariji ali je isto dobar no vise volim SM po stripu, pa sto vi preporucate ? (bilo koji, ne mora bit od ovih ovdje)

olio
14-05-2007, 13:56
Ultimate Spiderman od svih postojecih spiderman igara ja preporucam ....

spiderman 2 the movie mi je bolji od spiderman 3 (koji ne preporučam iako ga nisam probao ali vidio sam dovoljno)

Teon
14-05-2007, 13:58
Jos da kazem, ako ste igrali malo bolje opisite igru (jer tesko je vjerovat sluzbenim stranicama a i nekim reviewima).

@ Olio: da li ima neki demo jer ga ne mogu nigdje nac a htio bi isprobat (nazalost recenzija nije bila u PcPlayu kolko se sjecam)

Lord Jambrek
14-05-2007, 14:05
Ultimate Spiderman je odlican, presao sam ga vise puta.

Preporucujem ti jos i spiderman the movie(1. dio filma) igra je isto jako dobra, veoma je dobro slozena i meni se jako svida.

Rocchiro
14-05-2007, 14:13
spiderman the movie 1. dio je odlicna igra

Lord Jambrek
14-05-2007, 14:54
spiderman the movie 1. dio je odlicna igra

Aha, meni je pre dobra, jooj kad se sjetim kak sam se namucio s misijom "breaking and entering" kad provaljujes u oscorp i moras koristit stealth.

Toxic
14-05-2007, 15:12
Ultimate je meni najbolji. Dobar je i prvi spiderman samo jos da mozes ici gradom i spasavati bakice :D bio bi za 10.

Teon
14-05-2007, 15:14
Yep. Spider man: the movie je bio (i ostao) predobar (nazalost igrao sam samo demo).
Cini se da mi je izbor (kako sam i prvotno mislio) izmedju SM: the movie i Ultimate (jos cu pricekat no sto odlucim, ima vremena lol, al bi radje uzeo strip-verziju)

FujiLim
14-05-2007, 15:26
Ultimate-Spiderman je za mene daleko najbolja spiderman igra,što se tiče one kewl stripovske grafike, što se tiče slobode(ajde,ajde,maje više ima tu sitnica kojim se može progledat kroz prste) ,raznolikosti super(anti) junaka protiv kojih se boriš i s kojim upravljaš, ma sve, igra jednostavno ima atmosferu. Nemojte joj previše zamjeriti što baca na konzole. Uzmite u obzir da sam odigrao sve spiderman igre.

THUNDER_DINIX
14-05-2007, 15:38
definitivno preporucujem Spiderman the movie 1, predobra je igra, bas sam se uzivio dok sam igrao. Ultimate Spiderman nisam jos probao, ali definitivno moram

J4CK
15-05-2007, 21:32
Spider-man the movie 1...Ultimate spider man nije los ali koliko sam vidio na Youtube-u i po trailerima Spider Man 3 ne izgleda lose kao jos jedna Spider Man igra...

Rocchiro
15-05-2007, 21:39
spiderman the movie 1. dio je odlicna igra

Aha, meni je pre dobra, jooj kad se sjetim kak sam se namucio s misijom "breaking and entering" kad provaljujes u oscorp i moras koristit stealth.

da,da...ono po plafonu se suljas,a ispod guardovi razgovaraju sami sa sobom lol

Teon
16-05-2007, 14:07
Hmm, zasad je situacija USM 4 : 3 SM1: The Movie
Mozete mi rec prednosti i mane jednog i drugog?

P.S. "Nabavio sam" (torrent pow4!)SSpider Man 2 (posto sam cuo da je pojednostavljen totalno te da je lagan) za sestru (mladju, koja je totalno out sa wasd tipa kontrolama --> samo igra simse) te ga je presla u 3-4h daklem jednom popodnevu lol. Daklem definitvno izbor kupnje mi je izmedju SM1 i USM

Rocchiro
16-05-2007, 16:16
ima Spiderman 3 za komp?

Xenon Demon
16-05-2007, 16:23
Ne ali i bolje jer kako su krenili ispašče (govno,drek)

Toxic
16-05-2007, 16:30
Ja mislim da ima. Čuo sam da je neoptimizirana do bola...

olio
16-05-2007, 16:33
da ima spiderman 3 za komp ali zahtjevi su :shock:

J4CK
16-05-2007, 21:36
Da,upravo sam pogledo zahtjeve...I igra je skrenula sa putanje,da se uziva trebalo bi se Gamepad nabavit.

Rocchiro
16-05-2007, 22:32
kolka je min konfa? :(

KingTomy
17-05-2007, 07:33
Rađe igrajte Ultimate Spiderman, evo ja baš prelazim, a kada 100% pređete igru (story,city eventsi i sve utrke i ostalo.) osvojite puno kostima drugih a među njima je i crni spiderman :pray:

Simon the Dreamer
17-05-2007, 08:47
Ali ako se zove UltimateSSpiderman, onda je vjerojatno rađen po Ultimate Spiderman Stripu, koji nema veze sa pravim Spidermanom, već je dio novog Marvelovog Ultimate Imprinta, koji postoji svega par godina, ima skroz promijenjene priče od originalnog Earth-616, i sve u svemu, nije baš fora, bar većini čitatelja.

KingTomy
17-05-2007, 09:02
U igri imaš puno misija s spideyem i venomom (izmjenjuju se) boriš se protiv venoma, (sa spideyem) protiv silver sablea, wolverinea, green goblina, rhina, electro, beetle, shocker i boomerang su takoder u igri, koji su oni smijeh pojavljuju se u city eventsima...možda ima još ja sam sad na misiji kada sa venomom trebaš loviti beetlea...jesam li napomenuo da se sa venomom boriš protiv wolverinea? taj dio mi je predobar :pray: kada mu uništiš bike...:)
Meni je igra dobra :wink: Također za 100% se mora preći 5 utrka sa johnnyem stormom iz fantastične četvorke, 60 "običnih utrka", skupiti 190 tokena, preći 35 combat toursova, 100 city eventsa, i sve story misije.
Zabava zagarantirana, čak i za mrzitelje ultimatea, ali ja sam fan pa :)

Teon
17-05-2007, 13:05
Prema ovome cini mi se da cu Ultimate Spider Man kupit, ova raznolikost i najprije to sto je po stripu (imam Amazing i Ultimate SpiderMane, nekako mi je UMS bolji jer sam se izgubio u Amazingu a UMS prica pricu ispocetka iako na drugaciji nacin, neke stvari su mi losije a neke bolje, no super mi je artwork kod UMSa) te mogucnost igranja symbiont SpiderMana i Venoma (iako je totalno glup nastanak njega u UMSu) je zakon !!

Jos pisite dojmove a ja cu za koj dan vjerojatno zapocet zabavu u kojoj sa/with "great power (comes great responsibility)" web swingat gradom ili doticni razbijat.

P.S. Koliko je duga prica tj. story mode, te sveukupno koliko bi sati trebalo za prelazak igre, te kolika je velicina grada?

Rocchiro
17-05-2007, 13:38
e ljudi,uvjek me jedna stvar u vezi spajdermena zanimala.zakaj negde spidermanu pauchina ide jednostavno iz ruke,dok negde treba neke kapsule?

Teon
17-05-2007, 13:51
Ima vise verzija ali kolko znam (davno citah takve brojeve njegovog pocetka) gotovo u svim stripovima on ne moze nikako sam od sebe proizvodit paucinu nego je osmislio formulu neku sa tekucinom koja postane jako crvsta ljepljiva etc. slicno kao paucina te onda stavi to u neki mehanizam (tipa narukvica) oko ruke pa to aktivira trzajem (something like that), u filmu su pojednostavili pa on moze sam od sebe paucinu radit

olio
17-05-2007, 13:53
Ima vise verzija ali kolko znam (davno citah takve brojeve njegovog pocetka) gotovo u svim stripovima on ne moze nikako sam od sebe proizvodit paucinu nego je osmislio formulu neku sa tekucinom koja postane jako crvsta ljepljiva etc. slicno kao paucina te onda stavi to u neki mehanizam (tipa narukvica) oko ruke pa to aktivira trzajem (something like that), u filmu su pojednostavili pa on moze sam od sebe paucinu raditpo stripu ima umjetno ali kasnije koliko ja znam mutira pa može prirodno (ali tek kasnije)

Nightyx
17-05-2007, 14:32
Preporučujem spider-man 2 igru....prešao je nekoliko puta i odlična je za zabavu...

Teon
17-05-2007, 14:56
Preporučujem spider-man 2 igru....prešao je nekoliko puta i odlična je za zabavu...

Lolz, ako govoris o PC verziji onda mislim da ... moja sestra ju je jucer i danas presla oko 3-4 puta (vec), htio bih ipak neku "ozbiljniju" Spider Man igru, ovo je pomalo glupo, samo udaras misem (nema comboa, dobro 2 al to :( ), a web swingas na odredjena mjesta nema ni barem da onda web swingas kad hoces iako se primas za "oblake", Spider Man 1 je bio bolji od 2 (barem demo sta sam igrao) mogo si protivnike webom vrtiti, bacati etc.

Nightyx
17-05-2007, 14:59
Preporučujem spider-man 2 igru....prešao je nekoliko puta i odlična je za zabavu...

Lolz, ako govoris o PC verziji onda mislim da ... moja sestra ju je jucer i danas presla oko 3-4 puta (vec), htio bih ipak neku "ozbiljniju" Spider Man igru, ovo je pomalo glupo, samo udaras misem (nema comboa, dobro 2 al to :( ), a web swingas na odredjena mjesta nema ni barem da onda web swingas kad hoces iako se primas za "oblake", Spider Man 1 je bio bolji od 2 (barem demo sta sam igrao) mogo si protivnike webom vrtiti, bacati etc.

Da je arkada normalno da je....ali za zabavu je odlično :D

Teon
17-05-2007, 15:41
Al, neznam nekako samo jedan kombo prakticki, i nema tezine, da zabavno je ali u odnosu na SM 1 su unazadili, ono je ipak bilo zabavnije, kad mu skocis na glavu, dvojcu uhvatis mrezom pa ih izudaras medjusobno etc.

Đeri
17-05-2007, 16:25
odigro spiderman 3 za comp
mnogo razočaro se...bezze ošlo 5 gb :((

Rocchiro
17-05-2007, 17:28
odigro spiderman 3 za comp
mnogo razočaro se...bezze ošlo 5 gb :((

zake ne valja?

Prince-Artas
17-05-2007, 18:45
prosječna ocjena ove igre je 66.3%
ne zanima me

Dark Saruman
17-05-2007, 20:26
Spider man 1 dio, je super. preso ga par puta, malo je kratak :)

icecoldkilla
25-05-2007, 20:38
igro sam Spider man 2 na kompu, i stvarno je kratka i gra preso sam je 3 puta u danu
po vasim pricama Ultimate Spiderman je dobra igra, mozda je nabavim

Rocchiro
28-05-2007, 16:18
evo,malo sam igral spiderman 3 i igra mi je skroz ok.skakanje kroz grad stvarno lijepo napravljeno,sve super animirano,zahtjevno poprilicno...uglavnom,igram s gamepadom i igra je fakat zabavna :thumbs2:

antrax5
30-05-2007, 14:34
daj neki link da vidim kaka je igra

Rocchiro
30-05-2007, 15:50
daj neki link da vidim kaka je igra

odi na jutub,napiši Spiderman 3 gameplay i da vidiš :)

omfgnoob1
31-05-2007, 21:11
Zna li itko min. konfiguraciju za igru?

Black Hawk Down
31-05-2007, 21:47
Spidey 1 je šrot i staro je.
Spidey 2 je OK i star je.
Spidey The Movie je super i ne tako star.
Spidey 3 nisam igrao,ali čini mi se da je sličan spidey 1.