PDA

Pogledaj cijelu verziju : COUNTER STRIKE (ajoj)



Stranica : [1] 2

Pain
13-02-2006, 13:38
koje je to smeće ja nemogu vjerovat
nastavak 1.6 koji se zove nešto sa STEAM nemam blage, tako je trul da mi je bilo zlo od toga.
frendovi su mi prpošni jer nemaju adsl pa nemogu halat COD na netu tak da se samozadovoljavaju sa čim stignu.
npr. ovim smećem.

grafika i detalji su totalno u kurcu,o oružjima da i ne govorim,(snajperom ih gađate posred čela od prve JER SE NIŠAN UOPĆE NE TRESE),likovi su tako gadni da ih nemogu gledat ali igrivost mi ubija sve.

nemože mi neko doć i reć pa igrivost je odlična kad ju sve UBIJE.

A tek bacanje onih bombi. lete ko letve. baciš ju a ona leti kak si ju bacio,bez ikakvog okretanja odbijanja od zidova ili ičeg sličnog.vrlo jadno.

a tek mape. uuuuuu šta sam se tu nagledo detalja. Lik dođe do ljestava nekih tamo, i ide se penjat. ja mislio sad će on do gore s noge na nogu,PRIDRŽAVAJUĆI SE ZA LJEStve.
ali ne. on KLIZI UZ LJESTVE KAO DA JE usred spolnog akta.
pa bože kud idu ti ljudi a i svijet s njima?! :(

KingTomy
13-02-2006, 13:48
Counter Strike 1.6 meni owna...

W3DR4N
13-02-2006, 13:56
Joj kad vas goGAMERo čuje :)




Kao prvo, CoD se svojom kvalitetom (ili bolje rečeno nekvalitetnom) ne može uspoređivati s CS-om, jer mu nije ni do koljena. CS je nešto posebno. Nikad nisam bio neki veliki klanski igrač, ali bio je moj prvi izbor kad se pričalo o pucačinama u LAN-u (doduše, kasnije sam prešao na ET, ali to je već druga priča). Mogao bi sad pisati priče o tome, ali ipak će gore navedeni kolega kad tad doći i reći šta treba.

Pain
13-02-2006, 14:04
ja sam ovo naveo kao primjer iz jednog nastavka al ne znam druge.

ako je ovo jedan od prvih nastavaka onda ok al ak nije onda mi niko ne smije ni a reć

KingTomy
13-02-2006, 14:05
Jel vi znate da je W3DR4N prvi put stavio smajlića??

is this possible??

ok sad na odgovor :rotfl:

zakaj je c-s nekim ljudima tak poseban?

13-02-2006, 14:10
grafika je jadana ali meni je igrivost dobra :fof: :fof: :fof:

Pain
13-02-2006, 14:12
...evo jesam ti reko....

igrivost.... 8)

ARTAS
13-02-2006, 19:53
cs je najbolja pucačina na planetu

Iron Wan Kenobi
13-02-2006, 19:58
CS RULES!!!! :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:

Rocchiro
13-02-2006, 20:30
cs je kultna igra...ali moj izbor je ipak CoD

goGAMERo
13-02-2006, 20:59
Joj kad vas goGAMERo čuje :)




Kao prvo, CoD se svojom kvalitetom (ili bolje rečeno nekvalitetnom) ne može uspoređivati s CS-om, jer mu nije ni do koljena. CS je nešto posebno. Nikad nisam bio neki veliki klanski igrač, ali bio je moj prvi izbor kad se pričalo o pucačinama u LAN-u (doduše, kasnije sam prešao na ET, ali to je već druga priča). Mogao bi sad pisati priče o tome, ali ipak će gore navedeni kolega kad tad doći i reći šta treba.



Tako je, to si odlično razjasnio, a sad malo grublje! Za mene je CS 1.6 životttttt, nemam ništa protiv ostalih FPS online pucačina npr. cod, enemy teritory...., ali pljuvati po igri koja je obilježila prošlo stoljeće je za mene NEOPROSTIVI GRIJEH! Već 6 godina CS igram aktivno dakle bar 2 h dnevno bez obzira na školu posvetim mu se koliko mogu, i stoga nemojte me vrijeđati! :rotfl:

Awspuh
13-02-2006, 21:31
koje je to smeće ja nemogu vjerovat
nastavak 1.6 koji se zove nešto sa STEAM nemam blage, tako je trul da mi je bilo zlo od toga.
frendovi su mi prpošni jer nemaju adsl pa nemogu halat COD na netu tak da se samozadovoljavaju sa čim stignu.
npr. ovim smećem.

grafika i detalji su totalno u kurcu,o oružjima da i ne govorim,(snajperom ih gađate posred čela od prve JER SE NIŠAN UOPĆE NE TRESE),likovi su tako gadni da ih nemogu gledat ali igrivost mi ubija sve.

nemože mi neko doć i reć pa igrivost je odlična kad ju sve UBIJE.

A tek bacanje onih bombi. lete ko letve. baciš ju a ona leti kak si ju bacio,bez ikakvog okretanja odbijanja od zidova ili ičeg sličnog.vrlo jadno.

a tek mape. uuuuuu šta sam se tu nagledo detalja. Lik dođe do ljestava nekih tamo, i ide se penjat. ja mislio sad će on do gore s noge na nogu,PRIDRŽAVAJUĆI SE ZA LJEStve.
ali ne. on KLIZI UZ LJESTVE KAO DA JE usred spolnog akta.
pa bože kud idu ti ljudi a i svijet s njima?! :(


ti si svijestan da CS ima već koju godinu od izlaska? :? :o

W3DR4N
13-02-2006, 22:11
# Beta 1.0 - 19 June 1999
# Beta 1.1 - 27 June 1999
# Beta 1.2 - 20 July 1999
# Beta 2.0 - 13 August 1999
# Beta 2.1 - 17 August 1999
# Beta 3.0 - 14 September 1999
# Beta 3.1 - 16 September 1999
# Beta 4.0 - 5 November 1999
# Beta 4.1 - 1 December 1999
# Beta 5.0 - 23 December 1999
# Beta 5.2 - 10 January 2000
# Beta 6.0 - 10 March 2000
# Beta 6.1 and 6.2 were "Server Only" updates, not for client/user machines
# Beta 6.5 - 5 June 2000
# Beta 6.6 - 22 June 2000
# Beta 7.0 - 26 August 2000
# Beta 7.1 - 13 September 2000
# Version 1.0 - 8 November 2000
# Version 1.1 - 10 March 2001
# Version 1.3 - 19 September 2001
# Version 1.4 - 24 April 2002
# Version 1.5 - 12 June 2002
# Version 1.6 - 15 September 2003

Ementaler
13-02-2006, 22:55
ma srat po CS-u jednako je trčanju posred Riječkog Korza vičući "Ja sam debil"...dakle debilana :o

CS je druga najbolja multiplayer pucačina (prva je UT99 ;-) )

ovo gore je IMO naravno, ali činejnica je da je CS prejebena igra sa prejebenim gameplayom i ...atmosferom?... zvuk mi je jedna od najjebenijih stvari u toj igri.. kvaliteta zvuka i nije na razini danađanjih igra, ali se pošteno userreš kad te neko s leđa kokne kalašom i po zvuku se svašta može zaključiti..

ma sve mi u igri rula...

jedino su te granate u početku bile čudne za bacati, ali i na to se naviken pa na kraju ispade i taj sistem bacanja odličan kad se skuži...

Pain
14-02-2006, 10:40
nemam riječi.
mislim ak je to ljudima legendarna igrica onda fakat neznam....

Pain
14-02-2006, 10:43
o da da.
cod je nekvalitetan?
koji cod? 1
e pa dragi moj cod 1 je bolje napravljen od bilo kojeg cs-a a da ne govorim o cod-u 2 koji je doveden do savršenstva s tim da nikad neće zadovoljit želje gamera.

pa ti šuti.

Pain
14-02-2006, 10:43
pa kakvi su to bureki?
ha ha ha
dođe mi da se polomim...

...cod-ova nekvaliteta...


HAHAHAHAHA

Schrafciger
14-02-2006, 11:00
CS te taktička pucaljka, al je CoD cista koljacina! U 2. je grafika cool, pogotovo na DX9, bolje od CS: S. Jedino mi je zao kaj su rekli da cemo moci voziti preko 20 razlicitih tenkova i toga, a na kraju nista.

King tiger
14-02-2006, 11:24
Nisam nikada bio neki veliki fan CS,ponajbolji mi je CoD,ali sve je to stvar ukusa.Nebih nikada igrao cod2 sa vozilima,jer bi se to pretvorilo u battlefield.

LuciferuZ
14-02-2006, 13:39
CS te taktička pucaljka, al je CoD cista koljacina! U 2. je grafika cool, pogotovo na DX9, bolje od CS: S. Jedino mi je zao kaj su rekli da cemo moci voziti preko 20 razlicitih tenkova i toga, a na kraju nista.

CoD cista koljacina ??? omg nevjerujem da sam naisao na ovakav komentar.. isto ko lik u igraoni sta je rekao da je Unreal sranje jer je nerealan...

omfg daj igraj CoD jedno tjedan-dva i vidit ces da nije stvar u bezumnom rushanju, nego pravi igraci nadmudruju protivnike. Na warovima se koristi vise taktike nego u CS i CS:S zajedno, jer sam gledao frenda sta je to igrao i
cilj mu je bio skupiti para za neko ok oruzje i samo onda bezveze sprayao...

naravno ja nemam nista protiv CS:S i rado bi zaigrao da nije do steama...
al ovako mi je CoD prvi izbor

p.s: ovdje pricam o CoD1, CoD2 je razocarao sve CoD1 skillere upravo zbog tog Zemi-thompsona-i-rushaj nacina igranja...

Schrafciger
14-02-2006, 20:46
omfg daj igraj CoD jedno tjedan-dva i vidit ces da nije stvar u bezumnom rushanju, nego pravi igraci nadmudruju protivnike.


Igram CoD2 od kad je izaso, znam taktizirat i taktiziranje mi je najbolja stavr na netu, mrzim to kad svi zgrabe Tompsonke i STG 44 pa se kolju. Najbolji su mi serveri di su samo puske dozvoljene. Ali kad krene akcija, 20, 30 igraca po svakom timu i onda na nekoj maloj mapi tipa Carentan ili onih rovova, e to je cista koljacina.

Ementaler
14-02-2006, 23:19
nemam riječi.
mislim ak je to ljudima legendarna igricaSonda fakat neznam....

care! :pray:


EDIT: ti si svjestan da sve što kažeš od sad neće imati nikakvu težinu, već će biti isprazne riječi čovjeka koji se predstavlja kao nekakav gamer koji zna ocjeniti igru, a igre naziva pogrdnim umanjenicama kao što je "igrica"...

i ne pokušavaj se izvlačit time da tako samo CS nazivaš ;-)

u got owned son...
:o

:D

Awspuh
15-02-2006, 12:07
selfowned :pray:


valjda :o

goGAMERo
15-02-2006, 13:09
nemam riječi.
mislim ak je to ljudima legendarna igrica onda fakat neznam....


Pain već si puno toga da izvinete nasro, prvo kako možeš pljuvati po IGRETINI, a ne igrici kako je ti nazivaš ,koju kladim se nisi igrao 5 min, nego si očito vidjeo grafiku pa ti se nije svidjela! Jest da je ovo forum Pljuvačnica, ali kad mi čovjek sere o CS-u je isto koda si me strijelom u srce probo! :)
treba ga igarti i igrati i jednom ćeš ga zavoljeti, poptuno se slažem s WEDRANOM, normalno nemam ništa protiv CoD-a, cod 2 sam jedno vrijeme igrao online, ali kako to kolega wedran kaže, nije mu ni do koljena! I opravdano se može reći da je CS sigurno jedna od najboljih multiplayer fps-ova svih vremena, tu bih još ubrojio ut, wolf, et!

I STOGA TE SVOJE GLUPOSTI, kako bi stariji ljudi rekli OKAČI MAČKU O REP!S8)

Schrafciger
15-02-2006, 20:57
Nije sve u grafici. ET i Wulf su stare igre s jos starijom grafikom al je gameplay odlican i ne kanim ga prestat igrat.

DrunkyDuck
16-02-2006, 01:30
CS - arkadno smeche od "igrice". Jedina stvar gora od same igre je vecina igraca na serverima.

Ali kad nije bilo drugog izbora za FPSove sa stvarnim oruzjem, CS je bio car.
do 1.5 - zakon
1.6 - fuuuuj, Steam!
Source - fuuuuj, CS!

Pazite da vam pacemakeri ne otkazu, ovo je ipak pljuvacnica.

Pain
16-02-2006, 11:03
kao prvo uopće kad trošim riječi na NEŠTO što još pri tome i omalovažavam odna koristim naziv IGRICA jer je to debilan način trošenja vremena posebno dok igraš CS.

prije puno vremena kad nisi imao što igrati onda je bio dobar al za današnje zahtjeve gamera općenito to nije ni na zadnjoj stepenici.

neki dan sam na satelitu gledao program na kojem su igrali war-ove,njih 5 na 5 i to je tako glupo bilo da mi se nije dalo gledat.

likovi rushaju na ove,pobacaju neke bombice trule,zbuksaju se iza nekog zida, onda im ovi dođu s leđa i sve ih poskidaju pucajući im jednom u nogu a jednom u tijelo.

vidio sam i pucanje i oružja i to je tako loše napravljeno da sa gunom lika skineš tako da ga 2 puta pogodiš u nogu.

mislim stvarno....

ed 'o
16-02-2006, 18:03
nemam riječi.
mislim ak je to ljudima legendarna igrica onda fakat neznam....

ma Pain imas pravo ali cs je naj jednostavnija igra za multiplayer zato je vecina i voli

goGAMERo
16-02-2006, 18:21
Bez obzira jednostavan ili ne, on ima ono nešto, što druge igre nemaju i to ga čini tako popularnim. A Pain hama** NE PROSIPAJ se po forumu, imao bih sada svašta nagovoriti, ali ne želim kršiti pravila foruma! 8)

Pain
18-02-2006, 12:34
čuj ja imam svoje mišljenje koje ću slobodno reć (htio ti to ili ne) a i do sada sam primjetio da se ljudi i slažu sa mnom. pa ti pričaj šta hoćeš.

DrunkyDuck
18-02-2006, 19:09
Simao bih sada svašta nagovoriti, ali ne želim kršiti pravila foruma!
Vjerojatno nista konstruktivno ako ce prekrsiti pravila foruma.

goGAMERo
18-02-2006, 20:26
Imao bih nagovoriti upravo gospon. Painu, ali ne msilim u obliku psovki, nego želio bih mu nasrati da ne kaki po igri koju nije ni igrao, takvi me tipovi uistniu živciraju 8)

mravojed
18-02-2006, 20:47
dosta ljudi govore IGRICA,ili idemo igrat IGRICE kod mene doma il tako slične stvari jer su dok su bili mali igrali gemboj i nintendo i to im je ostalo u navici,uostalom saberite se malo,govorimo o fakin virtualnoj zabavi,nie vam nitko opsovo mater nego je reko igrica.pa šta? :yuck:

DrunkyDuck
18-02-2006, 20:54
Igre, igrice - ista stvar, nema definicije za jedno ili drugo.

Neka me netko uvjeri u suprotno. Na engleskom ne postoji rijec za igricu.

goGAMERo
18-02-2006, 21:18
Gejmica :)

Pain
18-02-2006, 22:23
čuj, igrao sam tu igru i meni je po svemu loša i više u tom slučaju preferiram nešto drugo samo ne to, a ja sam tu ostavio post jer je ovo forum čije ime i samo kaže čemu služi.

goGAMERo
19-02-2006, 13:01
Ma forum je of korz za rasprave, ali mene je iznenadilo zar ima čovik na svijetu ovom koji pljuje po CS-u, i još da te podsjetim da je CS 2000.g bio proglašen za najbolju Multiplayer igru, a za ostale koje su tebi dobre, ništa, i to uzmi u obzir!

Pain
19-02-2006, 16:13
čuj uvijek će se nać neko kome nešto ne valja :)

mravojed
19-02-2006, 16:15
e sorry na oftopiku,ali gogamero šta ti znači to o u nicku?mislim šta ne zvuči čudno?s tim o? :(

D.E.M.O.
19-02-2006, 22:22
koje je to smeće ja nemogu vjerovat
nastavak 1.6 koji se zove nešto sa STEAM nemam blage, tako je trul da mi je bilo zlo od toga.
frendovi su mi prpošni jer nemaju adsl pa nemogu halat COD na netu tak da se samozadovoljavaju sa čim stignu.
npr. ovim smećem.

grafika i detalji su totalno u kurcu,o oružjima da i ne govorim,(snajperom ih gađate posred čela od prve JER SE NIŠAN UOPĆE NE TRESE),likovi su tako gadni da ih nemogu gledat ali igrivost mi ubija sve.

nemože mi neko doć i reć pa igrivost je odlična kad ju sve UBIJE.

A tek bacanje onih bombi. lete ko letve. baciš ju a ona leti kak si ju bacio,bez ikakvog okretanja odbijanja od zidova ili ičeg sličnog.vrlo jadno.

a tek mape. uuuuuu šta sam se tu nagledo detalja. Lik dođe do ljestava nekih tamo, i ide se penjat. ja mislio sad će on do gore s noge na nogu,PRIDRŽAVAJUĆI SE ZA LJEStve.
ali ne. on KLIZI UZ LJESTVE KAO DA JE usred spolnog akta.
pa bože kud idu ti ljudi a i svijet s njima?! :(

rijesenje za tebe sinko... cs Source. kolikosam shvatio igra ti je losa jer koristi engine star vise od pet godina (osim sto i dalje lik trci po ljestvama kaoprilikom spolnog akta :D )

Pain
20-02-2006, 09:03
ma daj ajde ja igram COD i boli me k....ac za sve drugo. to neću igrat ni da nemam šta drugo.

radije ću igrat NHL pa se nabrijavat na Kanadu i Finsku (ZOI jelte)
:D

D.E.M.O.
20-02-2006, 22:08
e da btw... onaj ko je rekao da u cod nema taktiziranja nek se prekrije usmia (samos se salim :D )

goGAMERo
24-02-2006, 13:14
lol


Sad siriusli govorim, nemojte me vrijeđati, CS je legenda, inače sam poklonik dobrih ONLINE PUCAČIN, volim i CoDi bf, ali nema mi brale do cs-a!

Stiffy
03-03-2006, 19:43
CS je najigranija MP pucačina na netu :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: :fof: ....govorite šta hoćete

Wongraven
03-03-2006, 20:58
CS Source je jednostavno preterana igra i nemojte pljuvati po njoj.Doslovno to je bozanstvena igra u kojoj se mozete upisati od smijeha i ako neznate igrati.Igra je takticka ALO ak se zelite sam rokat igrajte nesto drugo.
U CoD-u se bilo jedino zanimljivo kundacit granatama.

I da UT i Q3 je za iskompleksiranu djecu!!!!


CS I ET najbolje osmisljene LAN igre Ikada!


A sad nista idem igrati CS :kill:

goGAMERo
03-03-2006, 21:38
CS bi trebao dobiti nagradu za igru STOLJEĆA :)

Sgt. Bull
03-03-2006, 21:43
kolko godina ima cs? ja se sjecam da sam ga igro u 6. razredu tj prije 4 godine

VVombat
03-03-2006, 23:46
mislim da CS ima oko 5 i pol 6 god


ja igram CoD2 i CS (drazi mi je CS)

CoD2 ne mogu igrati ni pola sata jer mi dosadi :(

jednom sam bio u prilici u CoD-u da liku dodjem s ledja i i on mene skuzi te skoci ja njega skundacim po nogama te padne mrtav...pa ti meni reci da je glupo sto kad te u CS upuca u nogu umres i u CS moras paziti a ne kao u CoD2 ekran ti postane crven (mislim na uglovima) ti se sklonis i napuni ti se health i ubijes onda tog lika :-x daj gdje je to realno...da onda u WWII ne bi umrlo 2 mil i vise ljudi nego nekih 100k :?

goGAMERo
08-03-2006, 19:26
CS će se dana 26.5 u 11:44 po lokalnom vremenu dobiti titulu "AUGUST" :)

Nemesis
23-03-2006, 14:13
solidan je cs,ako uzmemo u obzir kakvih fpsova ima...

goGAMERo
23-03-2006, 15:19
Ma normalno da je grafički star ko moja baba, ali IGRIVOST ima veću nego BF2, COD i PES zajedno! :)

magggot
02-04-2006, 22:17
cs je kultna igra...ali moj izbor je ipak CoD
daj molim te kakva kultna igra kultna igra je Doom 1 , Duke Nukem , Dink Smallwood, Starcraft, Warcraft 2 ,Postal 1 i GTA 1, to je kultno a ne jebeni CounterShit

W3DR4N
02-04-2006, 22:44
cs je kultna igra...ali moj izbor je ipak CoD
daj molim te kakva kultna igra kultna igra je Doom 1 , Duke Nukem , Dink Smallwood, Starcraft, Warcraft 2 ,Postal 1 i GTA 1, to je kultno a ne jebeni CounterShit

Dobro, po kojoj logici su Postal i Dink Smallwood veći kult od CS-a?

Ementaler
03-04-2006, 15:17
stariji su od njega pa ti to ide automatski...

kako ne kužiš zaboga?! :)

D.E.M.O.
03-04-2006, 19:09
Ma normalno da je grafički star ko moja baba, ali IGRIVOST ima veću nego BF2, COD i PES zajedno! :)
nemoj mi samo cod vrijedjat :(

D.E.M.O.
03-06-2006, 10:01
cod or die spasavam ovu temu :D

Jerry
03-06-2006, 10:08
CoD rules,CS SHEEET

Ementaler
03-06-2006, 10:15
plahta? nekakva tablica?

sheet?

Johnny68
03-06-2006, 12:39
kolko godina ima cs? ja se sjecam da sam ga igro u 6. razredu tj prije 4 godine
tko zna, 20-tak.... :rotfl: :rotfl:

Kron
03-06-2006, 15:34
Evo ispovijedi grešnika:
Ja imam komp manje od 3 god i nikad nisam igrao counter strike. Pa bi ja sad htio sasut par pitanja:
Je li to besplatno ko Americas army i di se može nabavit i sto je taj steam?
Jel igra ima neki cilj (poput honora u AA) ili samo igranje?
Jel se triba regat?

Svjestan sam da mi ovaj post donosi titulu nooba, ali ja bar priznajem da neman pojma.

W3DR4N
03-06-2006, 17:54
Evo ispovijedi grešnika:
Ja imam komp manje od 3 god i nikad nisam igrao counter strike. Pa bi ja sad htio sasut par pitanja:
Je li to besplatno ko Americas army i di se može nabavit i sto je taj steam?
Jel igra ima neki cilj (poput honora u AA) ili samo igranje?
Jel se triba regat?

Svjestan sam da mi ovaj post donosi titulu nooba, ali ja bar priznajem da neman pojma.

Malo neobično da ideš pitati u pljuvačnici, no ipak ću ti odgovoriti.
Igranje nije besplatno, CS se kupuje preko steama ili u trgovini. Cijena je dosta niska.
Steam je valvov servis za kupnju, nadogradnju i općenito manipulaciju kupljenih igara. Mišljenja o njemu su podjeljena, osobno smatram kvalitetnim rješenjem.
Registiraš samo steam account.

olio
18-06-2006, 11:18
Tema za igru je odlična nego je u krivo vrijeme napravljena ali ipak RULA !!!!!!!!!!! Ali ne kao CoD-ovi......

Sterpo
18-06-2006, 12:28
meni je cod bolji od cs-a.

D.E.M.O.
18-06-2006, 18:32
meni je cod bolji od cs-a.
takodjer

Moncho
21-06-2006, 06:30
Necu reci da je CS najbolja igra, kada to nije niti cu reci da je cs dobra igra zato sto je igra veliki broj igraca.
Zasto se igra CS, jeste li se ikada pitali, svi ovi koji igraju cs i kunu se u njega umjesto u svoga babu.
1.Tada kada je CS izaso nije bilo postene igre za Mulity
2.Imao je smijesne sistemske zahtijeve.
3.Bio je besplatan.
4. Ne znam kako cete ovo svatit, ali probijanje igre do uspjeha nije linearna funkcija nego exp
ma i nije bitno i ova tri argumenta su sasvim dovoljna.
Ne bih nista rekao na ovu temu, ali kada mi neki covjek tamo rece da bolju atmosferu stvara cs od bf2, dodje mi da se bacim sa najvece zgrade u Sarajevu.Momce jesi li ti okusio sudar 32 vs 32 covjeka na mapi, sa svom mogucom artiljerijom, svim mogucim kojekavim raznim pljucama, hm, naravno da nisi, pa da vidis onda adrenalina kako te puca, jos odvrnes li zvuk na zavidnu razinu na dobrim zvucnicima i da sjednes na subwofer ( stavis ga pod stolicu) i cekas da te zvekne artiljerija ili pak kakav tenkic ili pak covjek se zaleti avionom u tebe :yuck: , AAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJj a cs je hm, ma daj.

Igram je i cs ali doduse CSS, i ev koje mu stvari ne mogu oprostit.
1.jebeno nafakasko gadjanje, nisam vidio igre sa vecom nafakom
2.uzasni rijesen antilag, sto su ubacili i u cod2, totalni shit nad shitovima.covjek udje sa pingom 500 i sniperom ubi se po mapi, ma daj.
3. sve iznad 5 vs 5 u css je besmislica, a ko zeli sada da se bakce sa 9 toro ljudi na mapi, mozda oni koji nemaju novca za bolji komp, da igraju nesto posteno. :cry:
cod1 rules, igra ima sve ono sto je potrebno za ozbiljno klanskog nadmetanje, Activision da je samo malo vishe ulozio i trazio od developera vecu brigu o svome chedu, cs bi lagano zamro, ali ovako kakav je danasnjji kapitalisticki svijet, zeljan para, napravili su nastavak koji i to nije.
Jedan savjet.
Ukoliko igrate cod/cod2/coduo/bf2 a zelite probati i css ( kakav crni cs) NE CINITE to.
Ukoliko igrate css a zelite probati nesto iz ovog gornjeg arsenala, ucinite to sto prije i rijesite se frustracija i vidite sta je zabava.
Opet ovo je samo moje vidjenje.!

Ukoliko igrate css :boohoo: :boohoo: :roll:

olio
21-06-2006, 06:54
Necu reci da je CS najbolja igra, kada to nije niti cu reci da je cs dobra igra zato sto je igra veliki broj igraca.
Zasto se igra CS, jeste li se ikada pitali, svi ovi koji igraju cs i kunu se u njega umjesto u svoga babu.
1.Tada kada je CS izaso nije bilo postene igre za Mulity
2.Imao je smijesne sistemske zahtijeve.
3.Bio je besplatan.
4. Ne znam kako cete ovo svatit, ali probijanje igre do uspjeha nije linearna funkcija nego exp
ma i nije bitno i ova tri argumenta su sasvim dovoljna.
Ne bih nista rekao na ovu temu, ali kada mi neki covjek tamo rece da bolju atmosferu stvara cs od bf2, dodje mi da se bacim sa najvece zgrade u Sarajevu.Momce jesi li ti okusio sudar 32 vs 32 covjeka na mapi, sa svom mogucom artiljerijom, svim mogucim kojekavim raznim pljucama, hm, naravno da nisi, pa da vidis onda adrenalina kako te puca, jos odvrnes li zvuk na zavidnu razinu na dobrim zvucnicima i da sjednes na subwofer ( stavis ga pod stolicu) i cekas da te zvekne artiljerija ili pak kakav tenkic ili pak covjek se zaleti avionom u tebe :yuck: , AAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJj a cs je hm, ma daj.

Igram je i cs ali doduse CSS, i ev koje mu stvari ne mogu oprostit.
1.jebeno nafakasko gadjanje, nisam vidio igre sa vecom nafakom
2.uzasni rijesen antilag, sto su ubacili i u cod2, totalni shit nad shitovima.covjek udje sa pingom 500 i sniperom ubi se po mapi, ma daj.
3. sve iznad 5 vs 5 u css je besmislica, a ko zeli sada da se bakce sa 9 toro ljudi na mapi, mozda oni koji nemaju novca za bolji komp, da igraju nesto posteno. :cry:
cod1 rules, igra ima sve ono sto je potrebno za ozbiljno klanskog nadmetanje, Activision da je samo malo vishe ulozio i trazio od developera vecu brigu o svome chedu, cs bi lagano zamro, ali ovako kakav je danasnjji kapitalisticki svijet, zeljan para, napravili su nastavak koji i to nije.
Jedan savjet.
Ukoliko igrate cod/cod2/coduo/bf2 a zelite probati i css ( kakav crni cs) NE CINITE to.
Ukoliko igrate css a zelite probati nesto iz ovog gornjeg arsenala, ucinite to sto prije i rijesite se frustracija i vidite sta je zabava.
Opet ovo je samo moje vidjenje.!

Ukoliko igrate css :boohoo: :boohoo: :roll:

Eto napokon Sad samo poslušajte ovo!!

WEASEL
21-06-2006, 13:16
COD je najgora moguca multiplayer pucacina a CS je najigranija na svijetu. Jedina pozitivna stvar koja resi cod je grafika, ali i to je upitno 8)
jesi li ti cuo za pojam taktička igra, ili timski rad u call of duty...sumnjam, i zato mi nemojte govoritit da je cod bolji od cs i slicnih taktickih shootera 8)

P.S igrivost je bitnija od grafike
P.P.S di ti vidis slicnosti u cod u bf?

S4MUR41
21-06-2006, 13:51
CS je po meni klasika... (mislim na onaj prvi CS)... prvu igru koju sam zaigro je CS... (tj worms, al sad radi price...) u igraoni... i na toj igri sam se naucio osnove... uglavnom... igra je klasika... i svi bi ju barem jednom trebali zaigrati...

olio
21-06-2006, 13:55
I ja sam počeo sa CS ali prerasteš tu igru kasnije ti bude kao usputna zabava .... ono svratiš odigraš ....

S4MUR41
21-06-2006, 15:24
da... ono zaletis se sa ekipom u igraonu i zgazis ih jer pol njih u zivotu nije vidilo kompjuter... :rotfl: :rotfl:

King tiger
21-06-2006, 15:51
Zamrzio sam CS zbog ekipe na public serverima koja je grozna(cast izuzecima)
Sve neka djeca koja kad ih killnes psuju sve zvio i mrtvo,boga ma sve :yuck:
P.S:GoGAMERo Cs je bio proglasen multy igrom godine 2000., a sad vjerujem da je 2006 :D

Moncho
21-06-2006, 19:41
ne postojece taktike u cod, covjece pa di si ti rodjen, di si ti odrasto, kada tako nesto tvrdis, ajme meni drugovi i drugarice, pa dje to ima, pa zar ima covjek koji kaze da u cod ne postoje taktike i koji kaze da je cs tata mata svih taktika, joj :cry: :cry: :cry: , stvarno ne kontam. A da ne pricam u taktici u bf2 i svim "modernim" igrama, css je igra ba za djecu ni za koga vishe. :P

Sterpo
21-06-2006, 20:14
looool cod jedna od najgorih multiplayer igara :rotfl: prvi put to čujem lol.
baš suprotno ona je jedna od najboljih multipleyer igara.

Sonic_Moronic
21-06-2006, 20:50
looool cod jedna od najgorih multiplayer igara :rotfl: prvi put to čujem lol.
baš suprotno ona je jedna od najboljih multipleyer igara.

To je stvarno glupa tvrdnja.(mislim na ono da je najgora) Traži malo internetom za mp igre i brzo ćeš promjenit mišljenje, ima debilizima ko u priči
Sve tam neki multiplayer tetrisi :rotfl:

Sterpo
21-06-2006, 21:01
ko ja ? ja citiram onog prije šta je rekao da je cod najgora multiplayer igra :wink:

WEASEL
21-06-2006, 21:34
pa nema nikakve taktike u cod,ljudi je vole igrat upravo radi toga i svatko tko tvrdi da ima taktike nije igrao takticki shooter!!.A osim toga bugovita je i ima nekih glupo izvedenih stvari npr kada te netko rani mozes normalo aimat kao da te nisu ni ranili , mozes skakat i aimat sa sniperom i ubit koga zelis i takve gluposti od kojih mi se igra gadi, tko je ikada vidio da snajperist skoci i ubije nekog iz skoka!!? Igru volim u single playeru, posebno drugi nastavak ali kada je o mp-u rijec ima daleko boljih naslova.

S4MUR41
21-06-2006, 21:50
offtopic: BF je nabolji mp... takticki mp... igram ga po cijele dane... i bas sam jucer naso neki server na kojem slu ljudi pametni... kad im kazes da ti treba prijevoz stat ce i cekat ce te da udes... uglavnom poslusaju te...

sry na offtopicu...

WEASEL
21-06-2006, 21:52
offtopic: BF je nabolji mp... takticki mp... igram ga po cijele dane... i bas sam jucer naso neki server na kojem slu ljudi pametni... kad im kazes da ti treba prijevoz stat ce i cekat ce te da udes... uglavnom poslusaju te...

sry na offtopicu...

:pray: :pray: :pray: :pray: i u americas army te slusaju na sf mapama (ako si sargeant fkors :) )

King tiger
21-06-2006, 22:06
pa nema nikakve taktike u cod
Ti vjerovatno nikada nisi odigrao clan war u cod-u.
To sto si rekao za snipe je true, ali bar u cod2 imas "hold breath" funkciju doku u kanteru nisan se ne trese da atomska padne pored tebe.
Fizika bombi je lose odradjena, i igra je nevjerovatno nafakaska.
Pogodi te lik u glavu pistoljem sa 200 m.

olio
22-06-2006, 08:31
pa nema nikakve taktike u cod
Ti vjerovatno nikada nisi odigrao clan war u cod-u.
To sto si rekao za snipe je true, ali bar u cod2 imas "hold breath" funkciju doku u kanteru nisan se ne trese da atomska padne pored tebe.
Fizika bombi je lose odradjena, i igra je nevjerovatno nafakaska.
Pogodi te lik u glavu pistoljem sa 200 m.

Upravo tako ....... CoD je taktička igra i zato se igraju klan warovi (to još S&D u kojem moraš biti zajedno i napast njihovu metu...to nije moguće sa jednim čovjekom)...

Neki očito nisu :o primjetili da se CoD ne svodi samo na Deathmatch.......postoji
još modova igranja

D.E.M.O.
22-06-2006, 10:50
pa nema nikakve taktike u cod,ljudi je vole igrat upravo radi toga i svatko tko tvrdi da ima taktike nije igrao takticki shooter!!.A osim toga bugovita je i ima nekih glupo izvedenih stvari npr kada te netko rani mozes normalo aimat kao da te nisu ni ranili , mozes skakat i aimat sa sniperom i ubit koga zelis i takve gluposti od kojih mi se igra gadi, tko je ikada vidio da snajperist skoci i ubije nekog iz skoka!!? Igru volim u single playeru, posebno drugi nastavak ali kada je o mp-u rijec ima daleko boljih naslova.
decko decko to sa skokom trebas nauciti :D kladimo se da ti to nebi uspio iz 50 pokusaja :wink:
a bugovi? drago mi je sto ih ima. trebas iskoristiti sve sto ti igra daje :roll:

D.E.M.O.
22-06-2006, 10:54
COD je najgora moguca multiplayer pucacina a CS je najigranija na svijetu. Jedina pozitivna stvar koja resi cod je grafika, ali i to je upitno 8)
jesi li ti cuo za pojam taktička igra, ili timski rad u call of duty...sumnjam, i zato mi nemojte govoritit da je cod bolji od cs i slicnih taktickih shootera 8)

P.S igrivost je bitnija od grafike
P.P.S di ti vidis slicnosti u cod u bf?
decko ja cu uvijek kad vidim neprijatelja u codu radje napisat ostalima gdje je makar me on za to vrijeme zatukao nego sto cu ga odmah napasti. znam da vecina likova koji igraju cod to neradi ali opet... to sto kazes za cod definitivno nije istina.
i za kraj..
glup si :D

D.E.M.O.
22-06-2006, 10:58
P.P.S di ti vidis slicnosti u cod u bf?
i opet sry na nizanju postova... hmhm gdje je slicnost... nisanjenje? recimo znas ono kada stisnes desni klik na misu?
cs je odlicna igra nema sta, ali po meni se nemoze usporediti sa codom. vidi sad ti recimo pucanje u cs... lik trci nema tu nisanjena. uzmi desert eagle, cucni i boom headshoot na drugi kraj mape. uzmi snip nisan stoji ko miran kakav ne bi bio ni da si sniper kroz zid nabio. i opet headshoot. opet cs je odlicna multiplayer igra i grijeh ne nezaigrat ju, ali kad jednom probas cod... nevracas se :wink: (na CS ofkors)

olio
22-06-2006, 11:02
O.K. D.E.M.O. shvatili su .......zašto nižeš samo postove ljudi su tvrdoglavi nemožeš tu ništa......

D.E.M.O.
22-06-2006, 12:37
O.K. D.E.M.O. shvatili su .......zašto nižeš samo postove ljudi su tvrdoglavi nemožeš tu ništa......
a stas moras im razbit glavu :D

WEASEL
22-06-2006, 17:42
lol lijepo si ti meni sve to objasnio al ja opet ostajem pri svome.
P.S- glup si ti kad igras cod lol :) <<<<sala

Systematic Reverse
08-08-2006, 14:56
:fof: CS JE NAJBOLJA IGRA IKAD NAPRAWLJENA :fof:

Dark Saruman
09-08-2006, 11:42
CS i CoD su 2 SUPROTNE IGRE !

CS je " Splinter Cell " pucačina (ako kužite što mislim ) a CoD je II. Svjetski rat.

U CS se sve vodi na jedan jedini metak i tko ce brže opaliti, tko ce kome doci prije s ledja...tipično " specijalski " / "teroristički "

U CoD-u je važan timski rad i taktika(strategija)...ne moreš ti doči s thompsonom na čistinu i pobit 5 ljudi odjedanput a oni imaju karabinere ili polu-automatske :rotfl:

Ima i taktike u CS ali nije to to(barem meni).

Ja u CS SUX zato je i bas ne volim i zato što je to " Iz zasjede i mrklog mraka 1 metak u glavu" pucačina :D :D :D

NiX@tHeG4M3R
09-08-2006, 12:03
Majku mu jebem ko mi izbrisao post majku mu jebem nek se javi pička majku mu jeba da si kurac nagura u šupak pička ovo je već 2. put briše mi neko postove sjebat ću njega i mater njegovu idiot prokleti da bog da crkne i trune u paklu!!! :-x :fof: :twisted: :kill:

Ontopic:CS je najluđa MP pucačina!!! :roll:

W3DR4N
09-08-2006, 12:06
Majku mu jebem ko mi izbrisao post majku mu jebem nek se javi ***** majku mu jeba da si ***** nagura u šupak ***** ovo je već 2. put briše mi neko postove sjebat ću njega i mater njegovu idiot prokleti da bog da crkne i trune u paklu!!! :-x :fof: :twisted: :kill:


Oke srećo, radi ovog si popio, koji ono, 5. ban?

NiX@tHeG4M3R
09-08-2006, 12:09
Majku mu jebem ko mi izbrisao post majku mu jebem nek se javi ***** majku mu jeba da si ***** nagura u šupak ***** ovo je već 2. put briše mi neko postove sjebat ću njega i mater njegovu idiot prokleti da bog da crkne i trune u paklu!!! :-x :fof: :twisted: :kill:


Oke srećo, radi ovog si popio, koji ono, 5. ban?

Ma odi u kurac!!! :wink: Ko mi briše postove kaj sada ste pičke!!! :twisted: Bez brige Wedran ja znam brisat cookise i imam Hide IP platinum :D Neću ja dobiti nikakav ban nego ban će dobiti onaj ko mi briše postove!!!
PS.6 ban!!! :boohoo:

str33t6l0w
09-08-2006, 12:13
[quote="NiX@tHeG4M3R":1obhw7rd]Majku mu jebem ko mi izbrisao post majku mu jebem nek se javi ***** majku mu jeba da si ***** nagura u šupak ***** ovo je već 2. put briše mi neko postove sjebat ću njega i mater njegovu idiot prokleti da bog da crkne i trune u paklu!!! :-x :fof: :twisted: :kill:


Oke srećo, radi ovog si popio, koji ono, 5. ban?

Ma odi u *****!!! :wink: Ko mi briše postove kaj sada ste pičke!!! :twisted: Bez brige Wedran ja znam brisat cookise i imam Hide IP platinum :D Neću ja dobiti nikakav ban nego ban će dobiti onaj ko mi briše postove!!!
PS.6 ban!!! :boohoo:[/quote:1obhw7rd]

ima i stvari koje ni hide ip platinum ne moze sakrit :D... bilo kako bilo pokupit ces ban.... i btw. ja sam ti izbriso oko 10 postova na raznim temama gdje sam moderator ;)

NiX@tHeG4M3R
09-08-2006, 12:19
[quote="NiX@tHeG4M3R":ksl3qh59]Majku mu jebem ko mi izbrisao post majku mu jebem nek se javi ***** majku mu jeba da si ***** nagura u šupak ***** ovo je već 2. put briše mi neko postove sjebat ću njega i mater njegovu idiot prokleti da bog da crkne i trune u paklu!!! :-x :fof: :twisted: :kill:


Oke srećo, radi ovog si popio, koji ono, 5. ban?

Ma odi u *****!!! :wink: Ko mi briše postove kaj sada ste pičke!!! :twisted: Bez brige Wedran ja znam brisat cookise i imam Hide IP platinum :D Neću ja dobiti nikakav ban nego ban će dobiti onaj ko mi briše postove!!!
PS.6 ban!!! :boohoo:

ima i stvari koje ni hide ip platinum ne moze sakrit :D... bilo kako bilo pokupit ces ban.... i btw. ja sam ti izbriso oko 10 postova na raznim temama gdje sam moderator ;)[/quote:ksl3qh59]

Ne to ti si prije nego sada ovdje!!!NApisao sam najnormalniji post zašto mi je CS dobra igra i idem vidit jel ko odgovorio ono nemam mi posta!!! :yuck:

Imam Feebasa/Milotca
09-08-2006, 13:09
[quote=W3DR4N][quote="NiX@tHeG4M3R":8loiwgzp]Majku mu jebem ko mi izbrisao post majku mu jebem nek se javi ***** majku mu jeba da si ***** nagura u šupak ***** ovo je već 2. put briše mi neko postove sjebat ću njega i mater njegovu idiot prokleti da bog da crkne i trune u paklu!!! :-x :fof: :twisted: :kill:


Oke srećo, radi ovog si popio, koji ono, 5. ban?

Ma odi u *****!!! :wink: Ko mi briše postove kaj sada ste pičke!!! :twisted: Bez brige Wedran ja znam brisat cookise i imam Hide IP platinum :D Neću ja dobiti nikakav ban nego ban će dobiti onaj ko mi briše postove!!!
PS.6 ban!!! :boohoo:

ima i stvari koje ni hide ip platinum ne moze sakrit :D... bilo kako bilo pokupit ces ban.... i btw. ja sam ti izbriso oko 10 postova na raznim temama gdje sam moderator ;)[/quote:8loiwgzp]

Ne to ti si prije nego sada ovdje!!!NApisao sam najnormalniji post zašto mi je CS dobra igra i idem vidit jel ko odgovorio ono nemam mi posta!!! :yuck:[/quote:8loiwgzp]

Dal su modovi razmisljali o novoj pljuvacnici sa psovkama? :)

Systematic Reverse
09-08-2006, 13:58
CS i CoD su 2 SUPROTNE IGRE !

CS je " Splinter Cell " pucačina (ako kužite što mislim ) a CoD je II. Svjetski rat.

U CS se sve vodi na jedan jedini metak i tko ce brže opaliti, tko ce kome doci prije s ledja...tipično " specijalski " / "teroristički "

U CoD-u je važan timski rad i taktika(strategija)...ne moreš ti doči s thompsonom na čistinu i pobit 5 ljudi odjedanput a oni imaju karabinere ili polu-automatske :rotfl:

Ima i taktike u CS ali nije to to(barem meni).

Ja u CS SUX zato je i bas ne volim i zato što je to " Iz zasjede i mrklog mraka 1 metak u glavu" pucačina :D :D :D

To misliš o CS-u zato što ga neznaš igrati. Ja neznam igrati CoD,ne da neznam nego SUXAM u njemu,pa mislim swe najgore o njemu! Ali i u CS je jako wažan timski rad... Nije tako jako wažan kada igraš iz zajebancije, ali kada su turniri onda je timski rad 70% posla :killyou:

Dark Saruman
09-08-2006, 16:30
ajde neka svak ima svoje mišljenje...
ali nit ne pljujem niti mi je CS ZAKON ...kužiš...

NiX@tHeG4M3R
09-08-2006, 16:45
[quote="Dark Saruman":5yrf53jz]CS i CoD su 2 SUPROTNE IGRE !

CS je " Splinter Cell " pucačina (ako kužite što mislim ) a CoD je II. Svjetski rat.

U CS se sve vodi na jedan jedini metak i tko ce brže opaliti, tko ce kome doci prije s ledja...tipično " specijalski " / "teroristički "

U CoD-u je važan timski rad i taktika(strategija)...ne moreš ti doči s thompsonom na čistinu i pobit 5 ljudi odjedanput a oni imaju karabinere ili polu-automatske :rotfl:

Ima i taktike u CS ali nije to to(barem meni).

:pray: Slažem se!E očeš igrat prek Hamačija??? :pray:

Ja u CS SUX zato je i bas ne volim i zato što je to " Iz zasjede i mrklog mraka 1 metak u glavu" pucačina :D :D :D

To misliš o CS-u zato što ga neznaš igrati. Ja neznam igrati CoD,ne da neznam nego SUXAM u njemu,pa mislim swe najgore o njemu! Ali i u CS je jako wažan timski rad... Nije tako jako wažan kada igraš iz zajebancije, ali kada su turniri onda je timski rad 70% posla :killyou:[/quote:5yrf53jz]

Systematic Reverse
10-08-2006, 02:59
ajde neka svak ima svoje mišljenje...
ali nit ne pljujem niti mi je CS ZAKON ...kužiš...

OK! Samo kažem swoje mišljenje! :D

Sonic_Moronic
24-10-2006, 17:55
CS je toliko nerealan da mi je muka od njega :yuck:

Systematic Reverse
29-10-2006, 18:01
CS je toliko nerealan da mi je muka od njega :yuck:

Kad si njub u njemu :D

Sonic_Moronic
29-10-2006, 19:03
[quote="Sonic_Moronic":2h9m157f]CS je toliko nerealan da mi je muka od njega :yuck:

Kad si njub u njemu :D[/quote:2h9m157f]

Ma bravo, samo da znaš sve pucačine mi dobro idu online, samo mi se nesviđa, ja tražim nešto realno

kikl0p
29-10-2006, 19:12
[quote="NiX@tHeG4M3R":wjwfkd6x]Majku mu moju ko mi izbrisao post majku mu moju nek se javi ***** majku mu jeba da si ***** nagura u šupak ***** ovo je već 2. put briše mi neko postove sjebat ću njega i mater njegovu idiot prokleti da bog da crkne i trune u paklu!!! :-x :fof: :twisted: :kill:


Oke srećo, radi ovog si popio, koji ono, 5. ban?

Ma odi u *****!!! :wink: Ko mi briše postove kaj sada ste pičke!!! :twisted: Bez brige Wedran ja znam brisat cookise i imam Hide IP platinum :D Neću ja dobiti nikakav ban nego ban će dobiti onaj ko mi briše postove!!!
PS.6 ban!!! :boohoo:

ima i stvari koje ni hide ip platinum ne moze sakrit :D... bilo kako bilo pokupit ces ban.... i btw. ja sam ti izbriso oko 10 postova na raznim temama gdje sam moderator ;)[/quote:wjwfkd6x]lol :rotfl: ovo nisam vidio nixa a jesi lud :rotfl: :rotfl:

NiX4tHeG@M3R
29-10-2006, 19:36
To je bilo prije........ :roll:
Pogledaj vrijeme postanja.....
i ko oće cs 1.6 preko gg clianta?
CS JE NAJBOLJI!!!! :killyou:

13-11-2006, 19:35
Ljudi PUKO sam od smijeha....

Ovako :

Serete Po CS-u koj je GODLY
SERETE DA CS NEVALJA A USPOREDJUJETE GA SA COD KOJ JE 6 ILI VISE GOD STARIJI OD NJEGA !!!

CoD je po meni NAJGORA mp igra ikada.
Uzmes Thompsone i trcis po stazi ko najveci debil i cekas da neko prodje da ispalis rafal na njega....

CS da nema Teamworka i Tactic play-a ? LOOOOOOOOOOOOOL

Samo po tome sta ste ga usporedili sa 6 god starijom igrom dokazuje da je bolji od nje LOL

Zato prestanite srat po CS i idite se rokat u svoj CoD.

U owned urself. :twisted:

Now All You Can do Is Cry :cry:


CS 1.6 FOREVER :pray: :pray: :pray: :pray:

Systematic Reverse
14-11-2006, 02:14
Ljudi PUKO sam od smijeha....

Ovako :

Serete Po CS-u koj je GODLY
SERETE DA CS NEVALJA A USPOREDJUJETE GA SA COD KOJ JE 6 ILI VISE GOD STARIJI OD NJEGA !!!

CoD je po meni NAJGORA mp igra ikada.
Uzmes Thompsone i trcis po stazi ko najveci debil i cekas da neko prodje da ispalis rafal na njega....

CS da nema Teamworka i Tactic play-a ? LOOOOOOOOOOOOOL

Samo po tome sta ste ga usporedili sa 6 god starijom igrom dokazuje da je bolji od nje LOL

Zato prestanite srat po CS i idite se rokat u svoj CoD.

U owned urself. :twisted:

Now All You Can do Is Cry :cry:

CS 1.6 FOREVER :pray: :pray: :pray: :pray:

Dobro sročeno. Swaka čast :thumbs2:

@Sonic_Moronic-Ako si tako dobar idemo 1v1 :P

W1k1n6
14-11-2006, 10:12
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Moram se smijati, jer CoD su autori radili s ciljem da bude CS na temu II svjetskog rata i u tome su prilično uspjeli (na žalost većine Wolfera :) ). Doista je glupo pljuvati po bilo kojoj od takvih mrežnih igara, jer su imale ili imaju veliku komunu igrača, a to je jedina vrijednost svake MP igre. Na žalost, domaća MP pucačka scena je u vidljivom velikom padu, postoje klanovi i pojedinci koji izvrsno igraju i postižu dobre rezultate, ali o nekoj masovnosti više nema niti riječi. Da li je tome kriv WoW, zasićenje, ili se nove generacije gamera ne vole međusobno napucavati, ne bih znao reći. Igre su tu najmanje krive.

NiX4tHeG@M3R
14-11-2006, 20:50
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Moram se smijati, jer CoD su autori radili s ciljem da bude CS na temu II svjetskog rata i u tome su prilično uspjeli (na žalost većine Wolfera :) ). Doista je glupo pljuvati po bilo kojoj od takvih mrežnih igara, jer su imale ili imaju veliku komunu igrača, a to je jedina vrijednost svake MP igre. Na žalost, domaća MP pucačka scena je u vidljivom velikom padu, postoje klanovi i pojedinci koji izvrsno igraju i postižu dobre rezultate, ali o nekoj masovnosti više nema niti riječi. Da li je tome kriv WoW, zasićenje, ili se nove generacije gamera ne vole međusobno napucavati, ne bih znao reći. Igre su tu najmanje krive.

:thumbs2: nešto pametno i od tebe :rotfl: (shala)

Ewo gledam i gledam i onda gledam ok ajde sada ću reć nekej

Pitam swe was koji pljuju po njemu!!!
Kolko je stara igra?Igra je stara ko Wiking a danas je igraju masovno!!!!
Nema realnosti?Pa ne znam baš koja igra ima baš realnost!ewo npr CoD2 igram (SP) i tam neki njemci me izglađali tolko puta kolko wiking ima godina i ja ostanem živ!!!A widim da was puno igra cod2(u mp je situacija drugaćija ali owo je MP igra makar se može igrati sa bootowima :yuck: !!!

Kron
14-11-2006, 21:12
@nixa
igraj na veteran i sp nece puno saksati

JohnDoe
14-11-2006, 21:56
Ne da mi se čitat sve izljeve pameti jer mi je dosta što je kolega pain_in_the_*** (op.a.) napisao dosta i previše.

CS je jedna od najboljih multiplayer igara ikad i malo koja joj može parirat. COD? No way. Igrao sam COD2 online i nije ni blizu CS-u. To su dvije različite igre. Jedna se fura na Teroristi vs. Conuter Teroristi, dok se druga fura na WW2. CS je realniji od COD-a u kojem čovjek kad ga izrešetaju previše samo mora stat sastrane i heal-a se ?!?!?!?! U CS-u imaš 100 HP i to je to, no heal. U CS-u moraš kupovat gane i imaš ih stvarno dosta za izabrat + equipment, dok u COD-u imaš samo za izabrat par gana i to je to.
Dosta paralele između CS-a i COD-a, mogao bi tako daleko u noć

CS je jedna od, ako ne i najigrivija MP pucačina na svijetu. Igra se fura na realizam koji je jako dobro izražen u njoj. Headshot (u većini slučajeva) ubija odmah dok pogci u druge dijelove tijela različito skidaju health. Rafali te nikamo neće dovest jer počne perviše šarat okolo. Snajper je dobro izveden jer (za razliku od COD-a) nemožeš ubit bez da prvo naciljaš i ako skačeš nemoš niš ubit (isto vrijedi a druga oružja. Svako oružje ima svoju težinu koja utječe na kretanje lika.... Ne da mi se dalje nabrajat.
Onda da se malo obratimo na grafiku. Kao prvo i osnovno, u igrama je grafika manje bitna od igrivosti. Kao drugo, manja grafika, manja latencija! Ako ti smeta grafika igraj F.E.A.R. Combat i uživaj. Ili igraj CS: Source koji ima grafiku ala HL2.

CS je napravljen na HL(1) engine-u koji je u današnje vrijeme nikakav, ali ta igra je idalje meni najigrivija igra koju sam odigrao. Prešao sam ju masu puta i nikad mi nije dosadila. 1.6 je zadnja verzija koja je izašla ir azlikuje se od prijašnjih. Neki će reć da je 1.5 bolji, ali to ovisi o ukusima (100 ljudi 100 čudi, 100 žena... )

Eto, just my 2 cents.

m777
14-11-2006, 22:41
@nixa
igraj na veteran i sp nece puno saksati
Istina. Na easy baš i nije neki izazov, na veteranu bar možeš poginuti kad te upucaju... :roll:

Systematic Reverse
15-11-2006, 11:11
Ma dajte ljudi. Nemožete pljuwati po CS-u bezweze. Dajte jedan dobar argument ffs.

@JohnDoe-Swaka čast :bravo: Dobro sročeno :D

@W1k1n6-CoD nije ni sličan CS-u,,,

Marcellius09
26-11-2006, 23:44
ma cs je najbolja pucacina cod nije ravan counteru igram ga i dan danas a igra je izasla prije 7 ili 8 god ako se nevaram ,a cod nece izdrzat niti 5 god sa ovolikim brojem igraca
cs legendo
[TFD]SThe First Decade
EDIT: chek this out

http://youtube.com/watch?v=bDvQknD8hno

Systematic Reverse
27-11-2006, 14:01
ma cs je najbolja pucacina cod nije ravan counteru igram ga i dan danas a igra je izasla prije 7 ili 8 god ako se nevaram ,a cod nece izdrzat niti 5 god sa ovolikim brojem igraca
cs legendo
[TFD]SThe First Decade
EDIT: chek this out

http://youtube.com/watch?v=bDvQknD8hno

Nemogu ga gledati normalno. T-Scum opet sere. Brzina mi je ulra mala. Swaki čas stane clip :-x

Sonic_Moronic
27-11-2006, 15:05
Ma na pljujem ja po njemu. Jednostavno ga ne želim igrat, ne sviđa mi se.

Volim taktičke fps-ove igrat u multi-u.
Ako nisu taktički onda bar d bodu neki stari klasici :pray:

Zato, peace, i bez ljutnje i vrijeđanja. (Bar prema meni)

Samo vi igrajte, neam ja ništ protiv, igraj je fenomalna :thumbs2:
Ali ja ću ostati pri swatu :wink:

Kenyi
27-11-2006, 20:09
hmm oces da ti ja ispravljam post il da ga ti ispravljas?

ZC_Someone
27-11-2006, 20:17
koje je to smeće ja nemogu vjerovat
nastavak 1.6 koji se zove nešto sa STEAM nemam blage, tako je trul da mi je bilo zlo od toga.
frendovi su mi prpošni jer nemaju adsl pa nemogu halat COD na netu tak da se samozadovoljavaju sa čim stignu.
npr. ovim smećem.

grafika i detalji su totalno u kurcu,o oružjima da i ne govorim,(snajperom ih gađate posred čela od prve JER SE NIŠAN UOPĆE NE TRESE),likovi su tako gadni da ih nemogu gledat ali igrivost mi ubija sve.

nemože mi neko doć i reć pa igrivost je odlična kad ju sve UBIJE.

A tek bacanje onih bombi. lete ko letve. baciš ju a ona leti kak si ju bacio,bez ikakvog okretanja odbijanja od zidova ili ičeg sličnog.vrlo jadno.

a tek mape. uuuuuu šta sam se tu nagledo detalja. Lik dođe do ljestava nekih tamo, i ide se penjat. ja mislio sad će on do gore s noge na nogu,PRIDRŽAVAJUĆI SE ZA LJEStve.
ali ne. on KLIZI UZ LJESTVE KAO DA JE usred spolnog akta.
pa bože kud idu ti ljudi a i svijet s njima?! :(

1) Budala

2) Kolko imas godina? 10

3) Tko ti je kupio komp? Tatica ili mamica?

4) pljuvat po Counter Strikeu, ma mars :fof: :fof: :fof:

5) igra je sto se tice multyplayera LEGENDA, i svatko tko kaze drugacije nek napravi :twisted: :toilet:

6) ja osobno vise preferiram igrati cod (jer mi se cini vise kao crtic, i zabavno je ubijati ljude s kundakom) kad igram nesto na netu, ali ovako srati po CSu, nisam mislio da cu to ikad dozivjeti
kad nesto ovakvo izjavis odmah se vidi da si takav noob da to treba zapisati u povjesne arhive

mravojed19
27-11-2006, 20:29
Ze atack of ze fanboys.

Burek_fr0m_SPACE
27-11-2006, 22:00
Ze atack of ze fanboys.
Slažem se. Iako ni sam ne obožavam CS baš mnogo, Painov post ipak zvuči kao nešto što bi napisalo neko razmaženo derište... bez uvrede. Po njegovom su onda sve igre koje su izašle prije cca 2003. čisto smeće - a svi znamo da su neke od najboljih igara ikada izašle prošlog milenijuma bez obzira šta današnja djeca pričala.

Armachus
02-12-2006, 16:28
Ajme koje j.e to sranje... je=j.e. :yuck: :yuck:

U mom razredu svi uživljeni u to...

WEASEL
02-12-2006, 16:40
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Moram se smijati, jer CoD su autori radili s ciljem da bude CS na temu II svjetskog rata i u tome su prilično uspjeli (na žalost većine Wolfera :) ). Doista je glupo pljuvati po bilo kojoj od takvih mrežnih igara, jer su imale ili imaju veliku komunu igrača, a to je jedina vrijednost svake MP igre. Na žalost, domaća MP pucačka scena je u vidljivom velikom padu, postoje klanovi i pojedinci koji izvrsno igraju i postižu dobre rezultate, ali o nekoj masovnosti više nema niti riječi. Da li je tome kriv WoW, zasićenje, ili se nove generacije gamera ne vole međusobno napucavati, ne bih znao reći. Igre su tu najmanje krive.

Ne slažem se, nisu baš uspjeli, prije su MISLILI napraviti cs u WW2, ali su napravili arkadni fps u WW2

WEASEL
02-12-2006, 16:41
Ma na pljujem ja po njemu. Jednostavno ga ne želim igrat, ne sviđa mi se.

Volim taktičke fps-ove igrat u multi-u.
Ako nisu taktički onda bar d bodu neki stari klasici :pray:

Zato, peace, i bez ljutnje i vrijeđanja. (Bar prema meni)

Samo vi igrajte, neam ja ništ protiv, igraj je fenomalna :thumbs2:
Ali ja ću ostati pri swatu :wink:

ako preferiras taktiku, AA je igra for u:)

Samael
26-12-2006, 20:24
Ajme koje j.e to sranje... je=j.e. :yuck: :yuck:

U mom razredu svi uživljeni u to...

Nemoj reći da misliš na CS

Nakon pp-e, rekao si da misliš na CS, a ja više nemam riječi... :-x :(

Empe Tri
26-12-2006, 23:04
samo stariji igraci znaju da je ovo jedna od boljih pucacina od kad je pc win95 stavljen u pogon :D

ja tu igru jos uvjek znam igrat :D
i super mi je :P

momak
12-01-2007, 12:48
Kaj je igrica tak loša? Ja sam se naslušo priča da je odlična, al kad ovo čujem okrene mi se želudac! :yuck:

D.E.M.O.
12-01-2007, 20:26
Kaj je igra tak loša? Ja sam se naslušo priča da je odlična, al kad ovo čujem okrene mi se želudac! :yuck:
igra je super momak :D

DrunkyDuck
12-01-2007, 22:09
Arkadna igra u realisticnom okruzenju, to je to.

Jedina taktika je nauciti mape napamet i dobro se skampati.

Dosta gaming vremena sam potrosio na CS, a sad mi ga je dosta.

sexy peace
12-01-2007, 23:16
Ma jebo vas CS.CoD je za njega Otac. Amen.

Sonic_Moronic
13-01-2007, 00:16
Zbog ovog posta opet će početi flejm, kladim se.

Arbiter of Change
13-01-2007, 00:18
Iskreno se moram složiti; šta svi vide u tome? :?

D.E.M.O.
13-01-2007, 01:42
cs je super igra nema sta.. al cod je bolji

RIPtheREAPER
13-01-2007, 10:40
CS pocne bit dosadan nakon 2 sata igranja oko 4 puta u tjednu..
barem meni.

Outmind
13-01-2007, 13:16
Nisam puno igrao cs, pa nemogu o njemu suditi, alo cod multiplayer je najveće smeće koje sam ikad igrao, odmah tu negdje uz fear combat... Radije igram soldier of fortune 2 star 4 godine nego to sranje u mp-u...

D.E.M.O.
13-01-2007, 13:27
Nisam puno igrao cs, pa nemogu o njemu suditi, alo cod multiplayer je najveće smeće koje sam ikad igrao, odmah tu negdje uz fear combat... Radije igram soldier of fortune 2 star 4 godine nego to sranje u mp-u...
ti mora da si igrao DM ili si bio isfrurstriran S&Dem

Human m0nst3r
19-01-2007, 23:12
A da vi prestanete srat po cs-u f.e.a.r se igrao dva mjeseca pa di je sad haaaaa di je cod 2 di su igre cs se nakon skoro 10 godina drzi medu prvih deset najigranijih igara. Ma dajte molim vas nemate pojma po cemu serete da igrate igru jos od doba halfa kada je to bio mod mozda bi shvatili bit igre ma dajte tako jadno pljuvanje po legendi svega,
Kakav f.e.a.r kakav cod 2 CS 1.6 R :fof: ULESSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!

JedimiNjoke
20-01-2007, 00:03
Gledajte, svi vi koji ne razumijete zašto je CS "tako dobar". To je igra koja je izašla prije dosta vremena i u to vrijeme je bila jedna od boljih takvog tipa (ako ne i najbolja). Ljudima se dopala, inovacija, i nastavili igrati. Meni je dosadila jer sam je predugo igrao, al svima vama mlađim gamerima preporučam da probate :)

Human m0nst3r
20-01-2007, 08:57
Nisam ni ja u cvijetu mladosti pa ju jos igram zbog klana. :D

goGAMERo
20-01-2007, 09:21
Ja sam ga počeo igrat možda 2000.g, igrao jedno 2 godine, prestao pa počeo opet prije godinu dana : )! Za mene je CS i dalje najpopularnija i najzaraznija MP igra, mada me živciraju tipovi koji ništa drugo ne žele probati, pa se ponose titulom CS maniac!

THUNDER_DINIX
20-01-2007, 12:29
ma CS ima sto posto najbolji MP na svijetu... igra je odlicna i super zarazna... skidam kapu...

Systematic Reverse
20-01-2007, 16:27
Sad kad widim neke price da je CoD bolji od CSa T_T

CoD ima najjadniji mp koji sam igrao :pray:

THUNDER_DINIX
20-01-2007, 16:31
Sad kad widim neke price da je CoD bolji od CSa T_T

CoD ima najjadniji mp koji sam igrao :pray:

meni isto COD MP nije bas nesto... ali mu je SP naj.... puno je bolji MP CS nego COD...

Human m0nst3r
20-01-2007, 16:33
Sys mogao bi se javiti na msn. :-x

RIPtheREAPER
20-01-2007, 17:28
igra je previse bugovita i bilo bi dobro da se izda neki pach koji ce je malo popraviti.
npr. ja tipu sa magnumom ciljam u leda, puknem a metak pogodi nadesno u pod. tip nist ne kuzi jer je nub. puknem ja opet a metak upet umjesto da pogodi u leda ode gore.
isto tako gadam tipa u noge i ubim ga i pise da je headshoT!!
i to je normalno..
right..

THUNDER_DINIX
20-01-2007, 17:45
igra je previse bugovita i bilo bi dobro da se izda neki pach koji ce je malo popraviti.
npr. ja tipu sa magnumom ciljam u leda, puknem a metak pogodi nadesno u pod. tip nist ne kuzi jer je nub. puknem ja opet a metak upet umjesto da pogodi u leda ode gore.
isto tako gadam tipa u noge i ubim ga i pise da je headshoT!!
i to je normalno..
right..

takvo sta jos nisam cuo, a ni vidio... al dobro, svaka igra ima bugova...

Human m0nst3r
20-01-2007, 22:39
Ni ja stari nabavi si cvikse i ostaviovu legendu na miru samo napisi kad si ga prvi put igrao pa ce mi sve biti jasno. :D

DrunkyDuck
21-01-2007, 17:35
igra je previse bugovita i bilo bi dobro da se izda neki pach koji ce je malo popraviti.
npr. ja tipu sa magnumom ciljam u leda, puknem a metak pogodi nadesno u pod. tip nist ne kuzi jer je nub. puknem ja opet a metak upet umjesto da pogodi u leda ode gore.
isto tako gadam tipa u noge i ubim ga i pise da je headshoT!!
i to je normalno..
right..

Zvuci mi kao problem povezan sa lagom. Vrlo vjerojatno da je ocajan server bio u pitanju. U takvim (ekstremnim) uvjetima svaka MP pucacina moze imati slicne probleme.

Human m0nst3r
21-01-2007, 17:39
Drunky daj mi molim te reci neki server koji se iznajmljuje ewo ti moj xfire ako ga imas geolog666 i da di si nasao ono 10kn po slotu
:D

DrunkyDuck
21-01-2007, 17:59
Evo jedan:

GameServers.com - CS1.6 (http://www.gameservers.com/game_servers/counter_strike_server.php)
10 slotova - privatni server - 85kn mjesecno
20 slotova - privatni server - 170kn mjesecno
10 slotova - public server - 114kn mjesecno
20 slotova - public server - 228kn mjesecno

Nacini placanja - kreditna kartica, PayPal, slanje novca (ne preporucam)

Takodjer, pazi da uzmete server najblizi Hrvatskoj (Njemacka, recimo), sa onime u USofA bi mogli imati problema (ping).

Human m0nst3r
21-01-2007, 18:00
Najljepsa hvala :D

Systematic Reverse
21-01-2007, 18:06
E puno hwala drunky.

ukay
09-02-2007, 16:39
igra je previse bugovita i bilo bi dobro da se izda neki pach koji ce je malo popraviti.
npr. ja tipu sa magnumom ciljam u leda, puknem a metak pogodi nadesno u pod. tip nist ne kuzi jer je nub. puknem ja opet a metak upet umjesto da pogodi u leda ode gore.
isto tako gadam tipa u noge i ubim ga i pise da je headshoT!!
i to je normalno..
right..

samo da se nadovezem.....nije to bug....to je tako napravljeno ....znas inace to je realisticno.:D Kada naciljas jednu metu velika je vjerojatnost da ces promasiti jer neka svemirska sila djeluje na metak i skrene ga i to je proizvodac primjenio u igri :D :D

...pa sad vi kažite da je CS zanimljiviji od CoD2 :D

Systematic Reverse
10-02-2007, 19:30
igra je previse bugovita i bilo bi dobro da se izda neki pach koji ce je malo popraviti.
npr. ja tipu sa magnumom ciljam u leda, puknem a metak pogodi nadesno u pod. tip nist ne kuzi jer je nub. puknem ja opet a metak upet umjesto da pogodi u leda ode gore.
isto tako gadam tipa u noge i ubim ga i pise da je headshoT!!
i to je normalno..
right..

Patch je izdan dawno i nema bugova ^^

A to je ili lagg problem ili si se micao kad si ga gadjao

ukay
10-02-2007, 20:57
Pa o tome ti i pricam....ako se mices nemas sansi da pogodis nekaj....mislim probaj u stvarnosti uzeti neku pusku,kreci se i ciljaj nesto pa pukni u trenutku kada nisan bude na meti i vidjet ces da ce meta biti pogodjena....mislim ono ne...kuzis cista logika :D

...samo nemojte misliti da pljujem po igri koju sam i sam igrao 5 god :D

Human m0nst3r
11-02-2007, 11:11
Da ju igras toliko znao bi po cemu pljujes. Gle ja sam pucao iz kalasa i znam da nece swaki metak pogoditi metu dok se kreces tako da ne pricaj gluposti u stwaarnosti. :)

Đeri
11-02-2007, 23:16
ma cs n00bovi ^^
ja s kalašem idem ljevo desno i napraivm hedšot^^

ukay
12-02-2007, 15:26
Da ju igras toliko znao bi po cemu pljujes. Gle ja sam pucao iz kalasa i znam da nece swaki metak pogoditi metu dok se kreces tako da ne pricaj gluposti u stwaarnosti. :)


Isuse spasi me! Lik ti mora da si malo puno pobrkao stvari.
1.ne pricamo o kalasu
2.pricamo o sniperu
3.u CS nema nisanjena kao u CoD2(desni klik i onda nisanis ciljnikom na pusci a ne neki X-om ili +-om,iznimka su par oruzja.)
4.logicno je ako nesto nanisanis da to i pogodis na male udaljenosti
5.pod 3. sam naveo da su izminka par oruzja u CS-u kojim mozes desni klik pa dobis mali ili veliki zoom.Uzmimo za primjer AUG.Ako se kreces neces pogoditi metu makar se nisan nalazi na njoj :S FFS! ) i to je nerealno...U CoD2 pogodis sve sto nisanis(znaci desni klik i onda pucas).Ako ne nisanis imas slicnu situaciju ko i kod CS-a.Meci lete sve po svuda samo ne u metu.

JohnDoe
13-02-2007, 11:59
A vi svi naravno znate kako se puška ponaša u stvarnosti jer ste svi pucali iz nje.

Human m0nst3r
13-02-2007, 12:03
Pa ja znam za ostale ne znam ali ja sam probao pucati iz kalasa i nije lako kad ti trza. :D

ukay
13-02-2007, 12:59
A vi svi naravno znate kako se puška ponaša u stvarnosti jer ste svi pucali iz nje.

Znas nisu svi ljudi isli u civilno sluzenje vojnoga roka poput tebe ako si opce star za tak nekaj.Tako da ima ljudi koji su pucali iz kalasa :D :fof:

Human m0nst3r
13-02-2007, 13:06
Likcino idem na faks kao prwo kao drugo bratic u hercegowini mi ima to oruzje iz rata pa sam isao malo u sumu probati. Pa ti misli di zaba ima dlake.

Bartuc
13-02-2007, 13:10
A Skull Full Of Magg]Pa ja znam za ostale ne znam ali ja sam probao pucati iz kalasa i nije lako kad ti trza. :D

Uzmi bolju grafičku i više memorije s blago jačim procesorom i sve to začini jednom ASUS matičnom i nebu trzalo :rotfl:

ukay
13-02-2007, 13:23
A Skull Full Of Magg]Likcino idem na faks kao prwo kao drugo bratic u hercegowini mi ima to oruzje iz rata pa sam isao malo u sumu probati. Pa ti misli di zaba ima dlake.

Ma na koji faks ti ides? Faks Helzim Super Aktiv? :shock:
Citirao sam JohnDoe a ne tebe n44b :cry:

JohnDoe
13-02-2007, 13:35
A Skull Full Of Magg]Likcino idem na faks kao prwo kao drugo bratic u hercegowini mi ima to oruzje iz rata pa sam isao malo u sumu probati. Pa ti misli di zaba ima dlake.

Ma na koji faks ti ides? Faks Helzim Super Aktiv?S:shock:

Haha, e presmijesno. Valjam se po podu od smijeha.
Not.

Gle ako si već pucao iz kalaša onda znaš za recoil zbog kojeg puška nakon 4-5 metka više ne puca precizno nego šara. Ako to znaš onda odjebi laganini sa filozofijom kako su oružja u CS-u nerealna jer su jako realna. Svaka puška/pištolj ima točno svoju (ne)preciznost zaračunatu i šara na svoj način. A situacija od par postova gore da sa topom (magnumom) ne može nekog pogodit nisi opisao točno kad se to dogodi. Da li se ti u tom trenutku krećeš? Da li je to odma nakon što ti se pojavi "zoom" pa opališ metak?

E, da, i nemojte COD uspoređivat sa CS-om. COD CS-u može laganini poduvat cev.

ukay
13-02-2007, 13:50
Ajde malo ponavljaj sto smo vec gore naveli :hangin:

VVombat
13-02-2007, 23:46
Haha, e presmijesno. Valjam se po podu od smijeha.
Not.




e ovo postaje jako jadna fora -.-'

anyway svatko ima svoj stil realnosti npr. red orchestra mi je toliko realna igra da je nerealna...

sad nazad na cs awp je iritantno oruzje :)

Sterpo
15-02-2007, 19:47
stjerali me s one tema pa pitam ovdje

IP-ovi od cs source servera :wink: ?
ako neko može napisat par

Human m0nst3r
15-02-2007, 21:25
Sorry opet kriwa tema lol daj mi se jawi na msn. Ako imas ak ne moj xfire name ti je geolog666

Systematic Reverse
17-02-2007, 00:26
Pa jbt ako je kriwa tema barem mu daj link od prawe teme ~~


ma cs n00bovi ^^
ja s kalašem idem ljevo desno i napraivm hedšot^^

Da wec te widim kak botowe ownas :rotfl:

DrunkyDuck
17-02-2007, 14:17
CSS me stvarno razocarao, mape su doslovno kopije onih iz CS1.6, s par nepotrebno dodanih modela na koje djeluje fizika.

17-02-2007, 14:31
i te mape koje su kopije su uglavnom loše kopije. ok mi je recimo office, ali assault nije ni do koljena orginalnom

Systematic Reverse
19-02-2007, 19:01
CS 1.6>CS:S definitiwno

THUNDER_DINIX
19-02-2007, 19:42
ma 1.6 pwna, naj mapa Iceworld, kad se uzivim rasturam tu mapu :pray:

Kiklop
19-02-2007, 20:57
de_dust 2 pwna

Đeri
19-02-2007, 22:06
de_Dust bez 2 pwna ;)

inače asult :pray:

THUNDER_DINIX
20-02-2007, 07:48
i estate je zakon, ma sve su mi dobre :pray:

JohnDoe
20-02-2007, 09:45
i estate je zakon, ma sve su mi dobre :pray:

Sniper heaven.

20-02-2007, 09:57
Militia
Assault
Office
de_dust2


:pray:

THUNDER_DINIX
20-02-2007, 14:28
i estate je zakon, ma sve su mi dobre :pray:

Sniper heaven.

mislim da nisam igrao, ali nevolim bas igrat sa snajperom. radje uzmem kalasnjikov ili M-16 i derem :pray:

ukay
21-02-2007, 14:26
uzmes desert eagle i lakse ubijas nego sa kalasom ili m4a1 :D

JohnDoe
21-02-2007, 14:34
[quote="THUNDER_DINIX":bswrw04p]i estate je zakon, ma sve su mi dobre :pray:

Sniper heaven.

mislim da nisam igrao, ali nevolim bas igrat sa snajperom. radje uzmem kalasnjikov ili M-16 i derem :pray:[/quote:bswrw04p]

Joj, moj bed. Zabunio sam se između militie i estate-a. Militia je sniper heaven.

THUNDER_DINIX
21-02-2007, 15:50
a ha, ja mislio da se mapa zove Sniper Heaven, koji sam ja lik :rotfl:

BTW, sve velike mape su sniper heaven ako znas dobro baratat sniperom

Systematic Reverse
21-02-2007, 20:31
Dust
Dust2
Militia
Italy
Nuke

Oldskul plejer 8) :D

ukay
22-02-2007, 12:33
Dust
Dust2
Militia
Italy
Nuke

Oldskul plejer 8) :D

i Inferno

ColdBlood
18-03-2007, 14:33
a cs_assault ?

Systematic Reverse
18-03-2007, 14:54
Tak-tak mi je assault :roll:

THUNDER_DINIX
18-03-2007, 14:55
assault je super mapa, to smo prije przili u igraoni

King tiger
18-03-2007, 15:13
Dust
Dust2
Militia
Italy
Nuke

prodigy

cargoship

JohnDoe
19-03-2007, 10:43
Assault je previše Teror oriented mapa, odnosno oni imaju prednost što su zbuksani unutra.

Davno kad sam ja išao u igraonu špilao se northend (http://www.counter-strike.de/content/cs16/mapreviews/map.php?id=232). Žestoka mapa! :pray:

/-/unter-&gt;
24-03-2007, 12:24
meni je u css-u prezakon gungame. to mogu danima igrat :killyou:
a šta se tiće countera kao igre nema toga cod-a koji će sjebat counter te dvije igre su nebo i zemlja, a ima i valve svog aduta šta se tiće toga DODsource, 8)

Hazfer
05-05-2007, 16:11
CS JE NAJZAKONIJA IGRA NA PLANETU!!!

Nightyx
05-05-2007, 16:14
CS JE NAJZAKONIJA IGRA NA PLANETU!!!

omg :rotfl:

Mjutant
05-05-2007, 16:14
CS JE NAJZAKONIJA IGRA NA PLANETU!!!

Tako je. Možda grafika nije najbolja, ali igrivost :pray:

McPingvin_v2.0
05-05-2007, 17:02
može se CS jebat jer sam ja najkulji.

Mjutant
05-05-2007, 17:12
može se CS jebat jer sam ja najkulji.

lol :rotfl:

JohnDoe
05-05-2007, 18:15
može se CS jebat jer sam ja najkulji.

lol :rotfl:

Šta je tu tako smiješno? :hangin:

Mjutant
05-05-2007, 18:19
može se CS jebat jer sam ja najkulji.

lol :rotfl:

Šta je tu tako smiješno? :hangin:

Neznam ni ja
Ali bih volio znati

Xenon Demon
15-05-2007, 13:46
Uf........netnam di da počnem pa i neču!

Mjutant
17-05-2007, 06:20
cs je najbolja pucačina na planetu


Istina je, i je jedna od najboljih na svijetu. ali što neki igrice procijenjuju po grafici, neka probaju igrat cs: source. tamo je grafika poprilicno dobra, kao u cod 2

McPingvin_v2.0
17-05-2007, 07:10
Neznam ni ja
Ali bih volio znati
Kad shvatiš komparaciju pridjeva u hrvatskom jeziku bit će ti jasnije.

DrunkyDuck
17-05-2007, 19:48
Istina je, i je jedna od najboljih na svijetu. ali što neki igrice procijenjuju po grafici, neka probaju igrat cs: source. tamo je grafika poprilicno dobra, kao u cod 2
Mozda grafika i je dobra (hvala Source engineu) ali je dizajn los. Kao sto sam ranije napisao, mape su kopije starih, osim sto su dodali par objekata na koje djeluje fizika. Eh, za CS je stvarno bitno napucavanje banana po placu ili rusenje bicikla.

E, i teksture su preradjene, ali opet, lose.

K4ciga
17-05-2007, 20:56
igrao sam igru,nije ništa posebno.

ZorgTheBorg
17-05-2007, 21:09
igrao sam igru,nije ništa posebno.
Meni je ispod prosijeka :|

DrunkyDuck
17-05-2007, 21:16
1.5 for teh win.

K4ciga
17-05-2007, 21:17
dao bih joj nekih 5.5/10

Systematic Reverse
13-06-2007, 14:11
Samo da kazem neshto shto je Pingvin rekao u drugom topiku :)


zero cool, znaš zašto cs suxa?

1. Camping. Uzmeš magnuma i čučneš se na drugi kraj mape. Imaš bar 5 killova
2. Cheating. Nikad nisam bio na serveru gdje paralelno samnom nije igrao barem jedan cheater. Lik ima snajper, zumira, kroz dva krova napravi hs i kaže "i have good aim!!!1"
3. Igraju ga uglavnom djeca. Koja sve shvaćaju obilno, za svaki hs te optužuju za cheating, seru ti jer ne igraš taktički a u žiovtu punokrvni taktički shooter nisu ni pipnuli.

I da ti za kraj kažem, meni je CS ok igra. Samo igrači nisu.

1.Ima mnogo [No AWP servera]Sza one koji ga nevole , a vjeruj mi ako malo duze igrash CS i snajper te jednom fula nece vishe dozivit priliku da te ubije :P
2.Ima josh vishe servera gdje necesh vidjeti cheatera, ili ce biti izbacen cim udje ili nakon prvog napada, a nemorash ni igrati public gejmove ^^
3.Sa ovim se moram sloziti ^^


meni je u css-u prezakon gungame. to mogu danima igrat :killyou:

I ja, samo shto ja igram 1.6 ne CS:S. Ali GunGame rula :)

D.E.M.O.
13-06-2007, 15:23
Istina je, i je jedna od najboljih na svijetu. ali što neki igrice procijenjuju po grafici, neka probaju igrat cs: source. tamo je grafika poprilicno dobra, kao u cod 2
Mozda grafika i je dobra (hvala Source engineu) ali je dizajn los. Kao sto sam ranije napisao, mape su kopije starih, osim sto su dodali par objekata na koje djeluje fizika. Eh, za CS je stvarno bitno napucavanje banana po placu ili rusenje bicikla.

E, i teksture su preradjene, ali opet, lose.
ako mene pitas uopce nisu bitne nove mape.. css je po meni vise remake starog csa nego nova igra.. :/ sto ce ti nove mape? ako hoces nove mape napravi kanterstrajk2 pa stavi scopanje sa svakim orujzem ko u codu -.-''

Outmind
13-06-2007, 15:47
igrao sam igru,nije ništa posebno.
Meni je ispod prosijeka :|

Upravo tako. Istina igrao sam ju par godina nakon izlaska, pa mi se čini kao običan i prosječan mp. Možda je to i bio san snova kad je cs izašao.

McPingvin_v2.0
13-06-2007, 19:12
1.Ima mnogo [No AWP servera]Sza one koji ga nevole , a vjeruj mi ako malo duze igrash CS i snajper te jednom fula nece vishe dozivit priliku da te ubije :P
2.Ima josh vishe servera gdje necesh vidjeti cheatera, ili ce biti izbacen cim udje ili nakon prvog napada, a nemorash ni igrati public gejmove ^^
3.Sa ovim se moram sloziti ^^
1. Znam da ima, no meni se kao osobi koja bi CS igrala rekreativno kao napucavanje na pubu neda tražit takve servere, pošto bi se trebalo igrati balansirano, recimo 10v10, 2 snajpera, jedan sa shieldom, 3 sa shotgunovima i 4 sa automaticima. No glavnom se igra sa 6 snajpera, 1 shotgun i 3 automatika.
2. Ambicije za igranje CS-a u klanu nemam. Zato i govorim o publicima, a isto sam to pisao i za Wolf.
3. Znam, svi se moraju :)

Neven <R>
13-06-2007, 20:36
A ne možeš reći da je Wolf išta bolji na public serverima, kad se u ekipi nađe 4 covert opsa i 2 soldiera, a nitko ne igra engiea i medica.

McPingvin_v2.0
13-06-2007, 21:40
to mi se i nije često događalo, možda sam imao sreće sa serverima... no uvjek je bilo ekipe sa cov opsom na oasisu nakon rušenja zida i sl.

Blacky
21-08-2007, 23:15
americas army :)

Norther
23-09-2007, 22:14
Pain nemoj se uvrijedit...al ti si jedno razmazeno deriste i panglu koji igre ocigledno sudi prema grafici...CS je za mene uvjek bila i ostati ce medu najboljim FPS igrama. :pray:

Wade
24-09-2007, 07:35
Pain nemoj se uvrijedit...al ti si jedno razmazeno deriste i panglu koji igre ocigledno sudi prema grafici...CS je za mene uvjek bila i ostati ce medu najboljim FPS igrama. :pray:

tek sam sad vidio ovaj thread i moram se sloziti s tobom :wink:

Korpse
26-09-2007, 21:18
CS RULES!!!! :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:
CS SUCKS!!!! :killyou:
igraj cod2 to je igra
gracias

Da_killah
26-09-2007, 22:53
...odi tamo bacat krumpire...

Systematic Reverse
26-09-2007, 22:56
CS RULES!!!! :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:
CS SUCKS!!!! :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:
IGRAJ COD2 TO JE IGRA

Kako visoko argumentirano :bravo:

Samael
27-09-2007, 08:07
Od onoga što sam ja igrao preko neta, mislim da CS kult i ostati će, jer uživa takav status, i prije je bio glavna klanska igra. U novijim danima je to CoD, a meni su obadvije igre odlične, i nemam primjedbe.

Nepotrebna svađa potaknuta od strane nekoga kome smeta kako mu se lik penje u CS-u, a to je samo dokaz da nikoga ne ubija, nego se skriva po okolnim zgradama, jer da ti nekoga fraggaš s malo healtha i on juri prema tebi, nebi te bilo briga kako ti se lik penje po stubama, nego bi bježao glavom bez obzira.

moje mišljenje...

Hamti Damti
27-09-2007, 11:14
koje je to smeće ja nemogu vjerovat
nastavak 1.6 koji se zove nešto sa STEAM nemam blage, tako je trul da mi je bilo zlo od toga.
frendovi su mi prpošni jer nemaju adsl pa nemogu halat COD na netu tak da se samozadovoljavaju sa čim stignu.
npr. ovim smećem.

grafika i detalji su totalno u kurcu,o oružjima da i ne govorim,(snajperom ih gađate posred čela od prve JER SE NIŠAN UOPĆE NE TRESE),likovi su tako gadni da ih nemogu gledat ali igrivost mi ubija sve.

nemože mi neko doć i reć pa igrivost je odlična kad ju sve UBIJE.

A tek bacanje onih bombi. lete ko letve. baciš ju a ona leti kak si ju bacio,bez ikakvog okretanja odbijanja od zidova ili ičeg sličnog.vrlo jadno.

a tek mape. uuuuuu šta sam se tu nagledo detalja. Lik dođe do ljestava nekih tamo, i ide se penjat. ja mislio sad će on do gore s noge na nogu,PRIDRŽAVAJUĆI SE ZA LJEStve.
ali ne. on KLIZI UZ LJESTVE KAO DA JE usred spolnog akta.
pa bože kud idu ti ljudi a i svijet s njima?! :(


lol najbolji ste mi vi koji prvo odigrate novije igre, pa ste naviknuti na njezinu grafiku, i igrivost i onda prvi put isprobate starije igre(bez kojih ovih novijih zasigurno nebi bilo) i onda te novije i starije igre pokusavate usporedjivati a barem da imate pametnih arguimenata nebi nista rekao.
A sto je najbolje od svega toga najvise mrzim kad neko grafiku kritizira, iz toga odmah prepoznas "negamera".

@misterante

Pa multiplayer od Cod2 se nemoze mjeriti ni s multiplayerom od UO-a a kamoli s CS-om :rotfl:

Neven <R>
27-09-2007, 13:05
CS SUCKS!!!! :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:
IGRAJ COD2 TO JE IGRA
1. Ne piši sve u all capsu
2. Smanji smajliće, jedan je dovoljan
3. Argumentiraj svoje mišljenje

Gracias

Jerry
27-09-2007, 17:04
[quote="Iron Wan Kenobi":2bufbxi2]CS RULES!!!! :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:
CS SUCKS!!!! :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:
IGRAJ COD2 TO JE IGRA

Kako visoko argumentirano :bravo:[/quote:2bufbxi2]potpis..CoD može lizati vrhove cipela CSu..ma nitoga nije dostojan

ZorgTheBorg
27-09-2007, 19:22
Ma BF2142 ce vas sve popapati za dorucak. Taman je mjesavina svega, ima squadova, taktike, lone wolfova, a mozes se ubacit u komandera i igrat kvazi-RTS :D

Hamti Damti
27-09-2007, 19:28
Ma BF2142 ce vas sve popapati za dorucak. Taman je mjesavina svega, ima squadova, taktike, lone wolfova, a mozes se ubacit u komandera i igrat kvazi-RTS :D


ma to je dobra igra kad imas hrpe drugih igraca, inace npr 2vs2 nemoze nikako zbog prevelikih mapa

Blaster32
27-09-2007, 19:40
nikad nisam volio CS

Sterpo
27-09-2007, 19:42
ma obje igre su odlične...
stvar je u ukusu :wink:

Korpse
27-09-2007, 20:14
[quote="Iron Wan Kenobi":3q7pnx6l]CS RULES!!!! :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:
CS SUCKS!!!! :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:
IGRAJ COD2 TO JE IGRA

Kako visoko argumentirano :bravo:potpis..CoD može lizati vrhove cipela CSu..ma nitoga nije dostojan[/quote:3q7pnx6l]
no can do

MasaKrisT
27-09-2007, 22:10
komentare tipa kako se penje uz ljestve,kako lete bombe i to ne gledam...razmazena derista koja su prvu mp igru u zivotu igrali cod 2,smeche i misle da je to bog i batina.
a cs je zahtjevao dogovore,taktike,mozdane vijuge i skill dok su jos hodali u pelenama.

Samael
28-09-2007, 08:48
komentare tipa kako se penje uz ljestve,kako lete bombe i to ne gledam...razmazena derista koja su prvu mp igru u zivotu igrali cod 2,smeche i misle da je to bog i batina.
a cs je zahtjevao dogovore,taktike,mozdane vijuge i skill dok su jos hodali u pelenama.

ili kažu kako je Quake 4 ima najbolji mp(citat iz teme).
A što ćeš, razmaženoj djeci je važna grafika, a ne gameplay.
E da, i govore igrica :yuck:

edit:
Ovo zadnje pod "igra" je ona riječ-epidemija-n00bz, ali shvaćam da se nemože napisati.

:)

Korpse
28-09-2007, 13:56
ja sam igro prvo countera, pa tek onda cod2. a grafika mi nije problem. :nonono:

Jerry
28-09-2007, 14:12
pa argumentiraj po čem je CoD bolji ukoliko grafika ne igra ulogu :P

Korpse
28-09-2007, 14:33
bolje su mi mape,bolji mi je zvuk, glas vojnika, bolja su mu oružja, nema onog glupog noža, teža je... counteri su bili i prošli :yuck:

MasaKrisT
28-09-2007, 17:18
teza nije sigurno..u cod 2 svatko tko se potrudi nakon 2 mj je vec prosjek pa vise...

Who
28-09-2007, 18:16
Igrao i CS i COD1 (COD2 je arkadno smece gdje te sljepi majmun moze ubiti) COD1 je puno bolji od CSa timski gledajuci a sto se tice skilla u aimu tu mi je CS bolji tj vise mi je odgovarao.Ovo je naravno subjektivno misljenje i nemoraju se ostali sloziti sa njim.

Korpse
28-09-2007, 19:16
u counterima mi je samo bolje to kad trčiš imaš nišan, a u cod2 kad trčiš nestane nišan :?

Who
29-09-2007, 16:31
u counterima mi je samo bolje to kad trčiš imaš nišan, a u cod2 kad trčiš nestane nišan :?

Trebas ti jos malo FPSove da igras ako ti je to dobro jer to trcanje bez mogucinosti pucanja je odlicno,razmisli malo nosis pusku od sta ja znam koliko kila,i ko rambo trcis i pucas daj molim te.

Sickmanno1
29-09-2007, 16:49
u counterima mi je samo bolje to kad trčiš imaš nišan, a u cod2 kad trčiš nestane nišan :?

Trebas ti jos malo FPSove da igras ako ti je to dobro jer to trcanje bez mogucinosti pucanja je odlicno,razmisli malo nosis pusku od sta ja znam koliko kila,i ko rambo trcis i pucas daj molim te.

lol, pa lako moguce. Nemoj pricati da je nemoguce nisaniti ni otprilike dok trcis <_<

u codu nemas ama bas nikakvu prespekciju gdje pucas dok trcis, u rl dok bi trcao sa puskom moga bi odluciti u kojem hebenom smjeru ces pucati...istina ne bi uspio nista pogoditi, kao ni u CS...osim ako si vlasnik frank chipsare...

Hazfer
04-12-2007, 21:43
razmazena derista koja su prvu mp igru u zivotu igrali cod 2,smeche i misle da je to bog i batina.


Taj sam!

uglavnom meni su obje igre jako dobre i nevidim razlog da pljujem po ni jednoj

Korpse
05-12-2007, 00:33
zadnji post rujan 29, a ti si postao 4 prosinac... :rotfl:
nemoj vraćati teme iz mrtvih.

Svinjoguz
05-12-2007, 10:06
a kad se otvori nova tema onda lock...??? :|

Marcellius09
05-12-2007, 10:48
samo da kazem cs 1.6 jede i cod 2 i cod 4
sad pljujte po meni :yuck:

Korpse
05-12-2007, 11:38
pu, pu! :D
CS 1.6.>CoD2
CS1.6.<CoD4

Babitz
05-12-2007, 15:22
teški argumenti padaju

Plexihack
05-12-2007, 21:13
Znači:

CS 1.6>CoD 2>CoD 4> CS:S

Mjutant
05-12-2007, 21:22
Igra je meni ok, ali uz malo promjena..

Korpse
05-12-2007, 21:32
Znači:

CoD2<CSS:<CS1.6.<CoD 4
znači ovo...
EDIT ovdje sam se zeznuo sada sam ispravio :D

Plexihack
06-12-2007, 09:32
Može i tako,ali CoD 4 je bolji od CS:S-a po meni...

Systematic Reverse
07-12-2007, 09:19
samo da kazem cs 1.6 jede i cod 2 i cod 4
sad pljujte po meni :yuck:

pa ofc da ih jede, to nisi trebao ni rechi :)

@misterante neshto si promjenio mishljenje?



CS RULES!!!! :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:
CS SUCKS!!!! :killyou:
igraj cod2 to je igra
gracias

:)

Korpse
07-12-2007, 22:54
ma jedna zgoda me izbacila iz takta...ja u lika ispucao rafal i on stao iza kante i autoheal-o se i vratio i kokno me, onda sam automatski deinstalirao CoD2... onda me sutra frend nagovorio da probam CS 1.6. i svidio sam se... pa sada igram CS 1.6. i CoD4 (malo više ovo drugo jer ima pucanja kroz zid :D kao u CS-u, a i popravljeno je sve što me smetalo u CoD2 i ima rank sustav)

vkgamer17
11-04-2008, 15:23
cs je najbolja pucačina na planetu
točno

Sickmanno1
11-04-2008, 16:46
cs je najbolja pucačina na planetu

Sterpo
11-04-2008, 22:10
cs je najbolja pucačina na planetu
točno

netočno

jebga ukusi se razlikuju :wink:

eXtibO
23-04-2008, 21:22
Erm, uporedzivat CoD i CS je smijesno. Igrao sam sve dijelove CoDa (MP naravno). Nemam neko pretjerano misljenje o toj igri. Ok je.

Evo nekoliko argumenata.

- Je li se CoD igra na svim vecim turnirima tipa WCG, CPL, ESWC? NE IGRA
- Kada je CoD izasao? Ne tako davno, kao CS. CS je poceo harati gamerskom scenom jos od '98 godine sa 1.3 verzijom. Dok za CoD ne bih bas to mogao reci.
- Bas me zanima koliko ima profesionalnih klanova u CoD? Mogu se na prste nabrojat.
- Koliko opcenito ima igraca CoDa, a koliko CSa? Proguglajte, i nadzite ankete, valjda znate.

Mogu samo reci - TUP.