PDA

Pogledaj cijelu verziju : COUNTER STRIKE (ajoj)



Stranica : 1 [2]

streetrace777
24-04-2008, 09:34
Evo jucer sam uzeo CS:S i igra mi je jebenica. nema odvajanja vise od nje :D

Joco
26-04-2008, 04:43
Erm, uporedzivat CoD i CS je smijesno. Igrao sam sve dijelove CoDa (MP naravno). Nemam neko pretjerano misljenje o toj igri. Ok je.

Evo nekoliko argumenata.

- Je li se CoD igra na svim vecim turnirima tipa WCG, CPL, ESWC? NE IGRA
- Kada je CoD izasao? Ne tako davno, kao CS. CS je poceo harati gamerskom scenom jos od '98 godineSsa 1.3 verzijom. Dok za CoD ne bih bas to mogao reci.
- Bas me zanima koliko ima profesionalnih klanova u CoD? Mogu se na prste nabrojat.
- Koliko opcenito ima igraca CoDa, a koliko CSa? Proguglajte, i nadzite ankete, valjda znate.

Mogu samo reci - TUP.
:?
pogledaj malo
http://en.wikipedia.org/wiki/Counter_st ... on_history (http://en.wikipedia.org/wiki/Counter_strike#Version_history)

Hamti Damti
26-04-2008, 15:17
CS i CoD su po meni dvije različite pucačine, i obadvije imaju svoje fanove koji će ih uvijek igrati.

Meni je CoD bolji jer sam ga prije igrao, realniji mi je(što i je),pošteniji i zabavniji.

nekom drugom je pak CS realniji i bolji, i to je sve stvar ukusa i nemam niš protiv toga.

Jerry
28-04-2008, 13:37
CoD NIJE realniji od CS-a

Kenyi
28-04-2008, 16:48
ako je nesto sto krasi CS to je zasigurno realnost.

_ZlayA_
28-04-2008, 18:39
ceesovac ti je kao level dva seljak, zna koristiti kompjuter ali je ponovo seljak
ada...
danas sam jaranu iz razreda slomio cd od ceesa...
zao mi je ako vrjedjam nekoga ali ja tu igricu organski ne podnosim...

Kenyi
29-04-2008, 17:52
al ono, i ja je prezirem, ali je zabavno ovako jednom u 2-3 mjeseca zaigrat :D

streetrace777
29-04-2008, 18:10
Ja vec posato ovisan ako se moze to tako reci, igram je tek tjedan i nesto ali igra je fenomenalna

nosferatu25
09-05-2008, 20:19
stvarno respect za countera, ali me ta igra nikad nije privlačila.

Burn410
09-05-2008, 20:42
stvarno respect za countera, ali me ta igra nikad nije privlačila.
nije ni mene, CoD je bolji

Peyo
10-05-2008, 01:10
nije ni mene, CoD je bolji

Definiraj "bolji" ?! :roll:

Čux
14-05-2008, 10:06
igro sam neš malo, al me nije pretjerano privuklo, nekak mi nije baš dinamička, i brzo mi je dosadilo (isto ko i COD)

penetralia
14-05-2008, 18:54
ne znam, ja igram kanter godinama i od ranih dana a i evo dan danas govorim kako kanter nije realan. Jednostavno, igra zna nekad toliko raspizdit , da izludim i samo quitam.

Herr Schnitzel
28-05-2008, 10:03
koje je to smeće ja nemogu vjerovat
nastavak 1.6 koji se zove nešto sa STEAM nemam blage, tako je trul da mi je bilo zlo od toga.
frendovi su mi prpošni jer nemaju adsl pa nemogu halat COD na netu tak da se samozadovoljavaju sa čim stignu.
npr. ovim smećem.

grafika i detalji su totalno u kurcu,o oružjima da i ne govorim,(snajperom ih gađate posred čela od prve JER SE NIŠAN UOPĆE NE TRESE),likovi su tako gadni da ih nemogu gledat ali igrivost mi ubija sve.

nemože mi neko doć i reć pa igrivost je odlična kad ju sve UBIJE.

A tek bacanje onih bombi. lete ko letve. baciš ju a ona leti kak si ju bacio,bez ikakvog okretanja odbijanja od zidova ili ičeg sličnog.vrlo jadno.

a tek mape. uuuuuu šta sam se tu nagledo detalja. Lik dođe do ljestava nekih tamo, i ide se penjat. ja mislio sad će on do gore s noge na nogu,PRIDRŽAVAJUĆI SE ZA LJEStve.
ali ne. on KLIZI UZ LJESTVE KAO DA JE usred spolnog akta.
pa bože kud idu ti ljudi a i svijet s njima?! :(


Ocito ne znas da je CS zapravo nastao kao mod za igru iz 1998.Sgodine (Half-Life)...
Zato je grafika zastarjela.

Ajme meni...

St. D.
28-05-2008, 10:36
Objektivno gledajući, CS je nevjerojatno zabavan u LAN-u igrat. Pogotovo kad se igra sa više od 10 frendova! Predobro... Dok je CoD legendaran! Oružja, ugođaj WW II, i uredu grafika. Igram oboje i stvarno me ne diraju mane jedne i druge igre. Obje imaju svoje prednosti i mane. Ostalo su sve samo subjektivna mišljenja igrača. No kada se okupi dovoljno ljudi za nekakav LAN, mislim da nije važno jel se igra CS ili CoD! Zabava je garantirana!

Bara
30-05-2008, 08:54
Meni je counter u LAN-u sa ekipom remekdjelo. To je tako zabavno i super. Cod4 mi nije isti kao counter. Cod4 ima svoju realnost ali je totalno drukčije napucavanje od Counter. Counter je super igra a da ima svojih nedostataka to je. Ali je ona napravljena samo za mrežno igranje pa je ne bi trebali pljuvati. :nonono:

Systematic Reverse
30-05-2008, 10:05
Meni CS nema nikakvih nedostataka... Neznam jel sam napomenuo da ga igram od neke 99' godine do danas, uz neke male pauze... To govori sve brijem, u skoro 10godina mi nikad nije dosadio, a brijem da ni nece x)


ceesovac ti je kao level dva seljak, zna koristiti kompjuter ali je ponovo seljak

ImbaLANCED rofl

ovo je kao neka uvrijeda trebala biti ili samo losha fora? =o

Babitz
30-05-2008, 11:23
Il se to CS fenboj našo uvrijeđenim? =(

King tiger
30-05-2008, 11:39
Meni CS nema nikakvih nedostataka... Neznam jel sam napomenuo da ga igram od neke 99' godine do danas, uz neke male pauze... To govori sve brijem, u skoro 10godina mi nikad nije dosadio, a brijem da ni nece x)

[quote="King Tiger":1c3awetz]ceesovac ti je kao level dva seljak, zna koristiti kompjuter ali je ponovo seljak

ImbaLANCED rofl

ovo je kao neka uvrijeda trebala biti ili samo losha fora? =o[/quote:1c3awetz]

t_t

Jerry
30-05-2008, 11:56
nonoi tajger
pise se
T_T
mislim da to nije losha fora =o nego samo istina x)

Systematic Reverse
30-05-2008, 13:37
Il se to CS fenboj našo uvrijeđenim? =(

Nemogu se ja uvrijediti na takve stvari... Mene nezanima tudje misljenje, nego mi nije jasno kako 99% foruma na svaki pokushaj nekog da ispadne kul i napishe neshto totalno jadno se moze lolat :S

nhf ne

Ako ikad budete igrali dotu online koje 2 godine, shvatit chete zashto me nedira nikakva "VIRTUALNA UVRIJEDA"
2god sa najvecim flejmerima na svijetu je sasvim dosta da postanes otporan na sve...

Znam ja da vama kvejkovi, codovi, anril turnameti i takve igre ownaju CS. Ali to nije moj problem ne?

Uzivajte cro_pros :roll:

@Tiger - jel si kad igrao CS? Ako jesi - jel si se uspio pomaknut sa ulow skilla ili ti nije uspjevalo pa si odustao? -_- (ovo je ozbiljno pitanje, nije nikakva 1337 shala)

btw jasno je da neke igre nisu za sve, CS nije samo spray and pray ko vechina fpsova, treba pristojan aim, pristojan gamesense i pristojan mozak za to :<

King tiger
30-05-2008, 22:21
@Tiger - jel si kad igrao CS? Ako jesi - jel si se uspio pomaknut sa ulow skilla ili ti nije uspjevalo pa si odustao? -_- (ovo je ozbiljno pitanje, nije nikakva 1337 shala)


jesam.
nisam jer ga igram u igraonici.
kad mi bude dosadno.
i kad nema nikog ko igra nesto drugo.

opcenito me zaboli za cs scenu i za cs kao takav.
moj koment je bio upucen prema ce esovcima iz ovog razloga :
ne znam kako kod vas ali kod nas CS igraju djeca sa iq-om od 45 koja su dosla iz nekog sela bogu iza nogu, te za kompjuter znaju samo preko CS-a.
tako da kod nas ti komotno na serveru neko jebe sve tvoje zive i mrtve narastaje unazad 400 godina , ako ih ubijes,admine koji na serverima pustaju 3 mape , kickaju koga god hoce, ljude koji dolaze da biju admina ( hi extibo ) zato sto ih je banao jer su cheatali na serveru, debilizme , glupe turnire sa kojih se neko vrati sa sljivom na oku itd, opceniti seljakluk ovdasnje scene i to.

e da .
imam kul tag , spray il kako se to vec zove.

JDGJKD
''''' ''''
KGKDG
' '

Systematic Reverse
30-05-2008, 23:39
Dosta san chuo, vidim da steama i pravog CSa nikad ni vidio nisi... nhf

Za ovu djecu sa iq 45 me boli kurac kuzis? Takvih je uvijek bilo, i uvijek che ih biti nazalost, i to ne samo u CSu nego u svim igrama. Zato chu se pravit da to nisi rekao bolje /./

A uglavnom kod nas na non-steamu ista situacija, na steamu je malo bolja nasrechu, makar ima likova od 20-25godina koji se ponashaju ko djeca od 10 godina i stalno se zale neki kurac :S



e da .
imam kul tag , spray il kako se to vec zove.

JDGJKD
''''' ''''
KGKDG
' '

Tebi bash idu loshe fore ..

King tiger
31-05-2008, 00:32
hush

Babitz
31-05-2008, 00:36
Pisanje "ch", "sh" i sl. sranja je lošije od svih fora ikad.

I da, ut je ejmerski najzahtjevnija igra.


VIRTUALNA UVRIJEDA
:pray:

Systematic Reverse
31-05-2008, 15:52
To nije fora lolz

CS fenboj > UT fenboj

UT ejmerski najzahtjevnija igra ? Si ti kad igrao CS? jbt igrao sam davno prije ut i nisam imao nikakvih problema sa aimanjem nakon nekog kratkog vremena shto sam igrao, u csu mi je dosta duze trebalo da mesteriram... Ali k, to sam mozda samo ja. CS (aim, teamplay, gamesense i mozak) - UT spray and pray gdje je mozak vishak = o chemu mi ovdje prichamo?

btw koji se k klanjas? Tebi su debilane tipa "VIRTUALNA UVRIJEDA" skroz nestrane ne? ipak si ti virTual warrior ;<

Bolje se drzi banneda i tamo whineaj i trazi banove za likove ez juzual nego da se tu pravish pametan...

GET RIGHT PLZ

Babitz
31-05-2008, 16:18
:pray: :pray: :pray:

Fala kaj si mi popravio dan.

Ajmo redom. Ni jedan fenboj nije bolji od drugog. Fenbojizam je retajan. Ja sam fan, ne fenboj. Ti si fenboj, a tvoje rečenice idu samo u prilog tome. Igrao sam cs. UT je aimerski zahtjevniji. Ne znam jel si koristio ikad LG i Shock Rifle il igrao na serveru di te salijeću kombo whoranje i aimwhoranje hedšotovima na svakom respawnu.

Ne mrzim cs ni niš, meni jednostavno ne paše. Prespor mi je.

Idu mi nakurac likovi poput tebe koji misle da je UT igra di je mozak višak. Jesi ikad znao koje oružje je za koju primjenu, koju situaciju, koju distancu? Jesi ikad računao kolko nekome healtha preostaje i sukladno tome mijenjao oružje da ga lakše dokrajčiš? Jesi ikad tajmao respawn 4 itema cijelu partiju? Jesi ijednom spojio shock kombo dok se krećeš?

Sad bi najradije linko jedan fragmovie, al mi se ne da.

Ti si igro samo flekom i roketom vs nekij nubova i zaključio da je to samo za uzet roket i random spemat. Volio bi te vidjet na nekom serveru. Seri po UT-u da ti se ne sviđa, al ne seri da ne traži aim i da ne traži mozak. Odi duel protiv nekog skillera i uživat ću kad ćeš spušit finih 70 razlike u 20min, bez postignutog fraga.


A i ne kužim kog vraga meni sereš za whinanje u bannedu. Ti ovdje whinaš i imaš ispaje retaja. Na koncu, ono kod "VIRTUALNA UVRIJEDA" sam se smijao više gramatici, no i pojam je za 5.

Ajmo još jednom za fenboja: :pray: :pray: :pray:

P.S.
Nemamo badava hrvatska slova na tipkovnicama.


I da, ljudima sa smajličima kao ;< i T_T treba amputirati ruke.

Systematic Reverse
31-05-2008, 16:31
ISUSE AJ ME SHVATI PLZ.

Za fenbojse sam se zajebavao (DUH)

Ova tvoja sva pitanja su za kurac, nekazem ja da se DOSLOVNO nekoristi mozak u UT, ali se u CS-u koristi barem 3x vishe, i ako ovo odjebesh onda upitaj sam sebe ko je fenboj. Ja nemam nishta takodjer protiv UT-a a ni protiv tebe. Samo kazem neshto al jeboga pas daj nemoj sve doslovno shvatiti, ovo shto kazes da igram protiv skillera ono lol, ofc da me bude razbio i neki mid skill kad sam low tu nema rasprave. Isti kurac ko da ti ja kazem igraj protiv mene CS, u 30 rundi bi mi mozda jednu uzeo kuzis?

btw pishem na sestrinom laptopu i treba mi pol sata da neshto napishem nemoj me tjerat vishe da pishem plz xd

Virtualna sranja si isto vidim malo preozbiljno shvatio, nisam debil nebrini >_>

Babitz
31-05-2008, 16:41
Oke, sve 5.

:*

streetrace777
31-05-2008, 18:28
Ovo za Ut moras priznat da je istina. Mozes uletit na neki server i sprejat i nakupit ces fragova. Ali dodi na neki Cs server, mos cijeli sanzer ispucat prema njemu i nista jer puska odleti i pogodi ga samo koji metak.

Babitz
31-05-2008, 19:19
Samo ako igraš na nub serverima.

Odi igraj ut2k4, dam ti jedan IP i da vidim oćeš li skupit 2 frega. Pitaj jambreka kako se proveo tamo.

streetrace777
31-05-2008, 19:26
Nemam original :)

Babitz
31-05-2008, 19:34
Tvoj gubitak. :(

King tiger
31-05-2008, 19:43
Nemam original :)
oces da ti ja dam cd key.

streetrace777
31-05-2008, 20:19
cim se grafa vrati sa reklamacije iduci tjedan moze :)

Ghost_Rider
24-07-2008, 13:15
Pu jebemti CS.

Sphinx
24-07-2008, 13:16
ja nemogu virovat, pa moze neki argument zasto nevolis cs, umjesto da ostavljas glupe komentare

Ghost_Rider
24-07-2008, 13:21
Nevolim cs zato sto ima glupave animacije botova,sto se samo vrtis u jednoj usranoj stazi u cetiri zida.E zato nevolim i sto mi drugovi probise glavu snjime.

Sickmanno1
24-07-2008, 13:29
glupave animacije botova :pray: :pray:

Ghost_Rider
24-07-2008, 13:47
da,da

Sgt. Bull
24-07-2008, 16:30
Nema igre do pucačine, nema pucačine do CS 1.6 ... ne znate vi djeco šta valja ;)

la50
24-07-2008, 16:40
ja sam mlad i ja ne mislim ko oni,to je predobra igra igro sam je neprestano na informatici koju sam u osnovnoj imo 3 sata
al cod i cs za mene su podjednako dobre igre,cs nikako da nabavim jer mi se to kupovanje prek neta jednostavno ne sviđa(jedino da si sad kupim cs:s)

snowblind
24-07-2008, 17:51
insurgency šije cs u svemu, barem što se mene tiće, inače cs mi nikada nije sjeo, bolje rečeno nikada mi nije bio nešt previše zabavan

Systematic Reverse
25-07-2008, 10:56
Nevolim cs zato sto ima glupave animacije botova,sto se samo vrtis u jednoj usranoj stazi u cetiri zida.E zato nevolim i sto mi drugovi probise glavu snjime.

BOTOVI WAAAAAAAAAAAAAA XDDDDDDDDDDDDDDD


sto se samo vrtis u jednoj usranoj stazi u cetiri zida

sudeci po tvom pogledu na mape, to vrijedi za sve igre od fpsa do rtsa -_-


Nema igre do pucačine, nema pucačine do CS 1.6 ... ne znate vi djeco šta valja ;)

:thumbs2:


insurgency šije cs u svemu, barem što se mene tiće

(?)

huh

svako ima svoj ukus y, ali ovo je ono ... neusporedivo

Insurgency meni nije ni blizu CS-a, cak ni CS:S-a xD

btw Bull imas steam acc? ak imas daj login da te addam :friends:

Nitro3d
25-07-2008, 12:18
CS 1.6 je dobar,malo mi je CsS bolji,ali inače više volim CoD2.

Flippy
25-07-2008, 16:59
Counter Strike je predobra igra i ne kužim šta vam smeta. Mapa ima na bacanje za skinut i to svakavih. Malo ludih, malo ozbljnijih...


Volim CS ali ipak više volim Q3 :P

###DK###
26-07-2008, 09:21
CS je zakon. :pray:
Jedina igra koja mi nikako ne dosađuje.

Nightyx
26-07-2008, 09:41
Nevolim cs zato sto ima glupave animacije botova,sto se samo vrtis u jednoj usranoj stazi u cetiri zida.E zato nevolim i sto mi drugovi probise glavu snjime.
ovo me lijepo nasmijalo, samo steta sto si n00b XD

Human m0nst3r
26-07-2008, 11:04
Mah samo gaylordovima smeta cs :) Onak argumenti su ti na razini djeteta kojeg su nadrkali jer je nab u igri i nemoze nikoga ubiti i onda je igra sranje jer ju ne zna igrat.

Sickmanno1
26-07-2008, 14:14
Zar nismo svi gaylordovi :(

Raoul Duke
26-07-2008, 14:57
mislio san da je sranje cs 1.6 ali prevario san se..ne igram ga ali sad nabavljam cs:s :D

Grim
31-08-2008, 08:55
Nikada nisam igro CS evo imo sam ga prije par dana u ruci i mogo sam ga probat ali sam odlucio ici igrat CoD4, meni ni jedna multiplayer igra nije di do koljena CoD4..CoD2 mi i nije bas nes jer ne volim bas puno WW2 igre. Uglevnom COD4 :pray: :pray:

majstoro
02-09-2008, 08:18
igram cs i zelim nasljediti f0resta xD

Symon
06-11-2008, 08:12
CS je zakon,puuno njih igra tu igru,iako igra ima 270mb(hihihihihihih) ali jos su tu i patchevi,mape... :D

Electromaster
07-11-2008, 20:24
Dam, kako mi CS sucka...imamo ga instaliranog u učionici informatike...retardirano. Počme match, skupiš dobar gun, kupiš pancirku, u 10 sekunda izubijaš suparnički tim, i onda moraš čekat 10 min drugu rundu...jebeš to...

Sad sam tamo donio prvi UT, to je teh best multiplayer pucačina, ako se mene pita... Cijeli razred mi se sad uživio u to :D
Cijelo vrijeme pričamo ko je koga kempao, napucao, ko se selfownao...hehe...

Cro Luger
07-11-2008, 22:29
[quote="PR3DAT0R"]Dam, kako mi CS sucka...imamo ga instaliranog u učionici informatike...retardirano. Počme match, skupiš dobar gun, kupiš pancirku, u 10 sekunda izubijaš suparnički tim, i onda moraš čekat 10 min drugu rundu...dragaš to...
/quote]

???
Kakav si ti to cs igrao :)

Electromaster
07-11-2008, 22:32
Lol, 1.6, neznam ja, nisam ja pravio server, valjda je netko neš sjebo? :rotfl:

Tako mi i treba, kad puštam ovim kretenima iz mog razreda da prave server... Ok, dajem cs-u drugu šansu...Ali ipak je UT bolji :P

Cro Luger
07-11-2008, 22:38
Lol, 1.6, neznam ja, nisam ja pravio server, valjda je netko neš sjebo? :rotfl:

Tako mi i treba, kad puštam ovim kretenima iz mog razreda da prave server... Ok, dajem cs-u drugu šansu...Ali ipak je UT bolji :P


nisu nimalo sl. igre pa se nemogu uspoređivat, pa dakle to ovisi o ukusima...

i jedna i druga su super zbog puno akcije, ali meni ipak cod i cs ownaju sve živo i neživo

Systematic Reverse
11-11-2008, 13:27
Počme match, skupiš dobar gun, kupiš pancirku, u 10 sekunda izubijaš suparnički tim, i onda moraš čekat 10 min drugu rundu...dragaš to...


not true

(0%)

Electromaster
11-11-2008, 14:37
Počme match, skupiš dobar gun, kupiš pancirku, u 10 sekunda izubijaš suparnički tim, i onda moraš čekat 10 min drugu rundu...dragaš to...


not true

(0%)


Lol, 1.6, neznam ja, nisam ja pravio server, valjda je netko neš sjebo? :rotfl:

Tako mi i treba, kad puštam ovim kretenima iz mog razreda da prave server... Ok, dajem cs-u drugu šansu...Ali ipak je UT bolji :P

Lol, dobro, ne čekaš 10, nego 5 min :rotfl: ...ma, vjerojatno je nama u informatici neko neš sjebo, ekipa iz mog razreda nema blage na komp... :(

saiyadjin
19-12-2008, 11:12
kao prvo dijelom se slažem sa painom, bar oko onog dijela gdje bacaš bombe ko letve i gađaš lika u nožni prst on krepa i nema recoila. a sad što se tiče grafike i ostalog, grafika je čist ok, pogotovo teksture onih kokoši na italyu :D
kako sam duuuuuugo igro CS, znam da iz iskustva da je igra zarazna, igriva i jedna od legendarnih koje su sigurno imale utjecaj na razvoj daljnji. što se tiče samog taktiziranja, nije baš neko taktiziranje previše uključeno u igru, ali definitivno ga ima (u maloj količini, zašto, objasnit ću kasnije).
Sad malo o codu, kako sam igro samo cod 2 i cod 4 trenutno igram, dakle igra ima taktiziranja, al opet slabašnog kao u csu, ono gdje će se tko kretat, skrit se iza kojeg busha, zida, iskočit, gledat kroz neku rupicu itd... totalno nebitno, no i te igre imaju hrpu poklonika i definitivno su zabavne, definitivno naprednije od csa, s obzirom da su novije i da su naprednije. Također ako ste igrali CS:S znate koliko je napredniji od CSa, ali isto dobar i zadržao sav gameplay origigia itd...
e sad...
ako već želite pravu TAKTIČKU pucačinu, igrajte raven shield, vegas ili nešto poput toga (swat 4 npr.).
dalje da nastavim, UT i Q3 se ne mogu uspoređivat sa CSom ili CODom, jer nemaju veze jedno s drugim. i da UT je nerealan, zato se i zove UNREAL, jer onak imaš quad jump i slične fore, pa ako je to realno, ajde ti skoči 4 puta od zraka da te vidim kak je to realno. UT2k4(osobno) i Q3 su mi najbolje "brze" pucačine, dok su mi cod 4 i cs:s najbolje polutaktičke "spore" pucačine, dok swat 4, raven shield i vegas rulaju ko taktičke pucačine.
a svi vi njubare koji idete UT i Cod i CS i SWAT uspoređivat ste nesposobni razlikovat 2 bijela miša.

Electromaster
19-12-2008, 12:39
a svi vi njubare koji idete UT i Cod i CS i SWAT uspoređivat ste nesposobni razlikovat 2 bijela miša.

Majmune, ja ne govorim o taktici ili realnosti, nego o fun factoru, koji je, za mene, kod UT-a puuuno veći... :roll:

saiyadjin
19-12-2008, 16:40
Majmune, ja ne govorim o taktici ili realnosti, nego o fun factoru, koji je, za mene, kod UT-a puuuno veći... :roll:

sorry, jesam li šta rekao tebi?

Electromaster
19-12-2008, 17:31
Sad se praviš pametan...Ovo si rekao:

a svi vi njubare koji idete UT i Cod i CS i SWAT uspoređivat ste nesposobni razlikovat 2 bijela miša.
Dakle, rekao si da je bilo tko, tko po bilo kojem kriteriju uspoređuje UT i CS, njubara koja ne razlikuje 2 bijela miša... :yuck:

Systematic Reverse
19-12-2008, 18:24
Također ako ste igrali CS:S znate koliko je napredniji od CSa, ali isto dobar i zadržao sav gameplay origigia itd...


zasto si se trudio napisati cijeli onaj post kad si napisao ovakvu glupost???

CSS nije zadrzao ni 5% gameplaya od 1.6 [CSS JE DEATHMATCH NASPREM 1.6], mislim ono, ako je tebi jebeno igrat igru sa hitboxom di ciljas u trbuh a napravis HS izvoli, zabavljalj se i pricaj kako ima dobar gameplay :thumbs2:

+ kazes da ima malo taktika u CS-u... ono WTF, nisi ti igrao CS kako spada... Pub only player nemoze pricati o taktikama, jel pub nema taktika lol... a ozbiljniji CS ima toliko taktika da je to bolesno..

nemoj uopce odgovarat na ovaj post i reci "da da sigurno nube jedan, igrao sam ja CS ozbiljno 20203 godina i tu ti imaju 2 taktike po mapi" jel ti se neisplati, sve mi je jasno..

saiyadjin
20-12-2008, 11:06
ja nisam reko da CS nema taktika. ima ali se svode na neke osnovne principe koji zapravo nit nisu neke taktike.

Systematic Reverse
20-12-2008, 18:22
ja nisam reko da CS nema taktika. ima ali se svode na neke osnovne principe koji zapravo nit nisu neke taktike.

rekoh ti, skill ti nije bio dovoljno razvijen da pricas o tome.. nhf

da je bio nebi pisao ovo...

najmanja rupa u jednoj taktici je velika greska, za kontru nemoram ni pricat...

saiyadjin
20-12-2008, 19:08
rekoh ti, skill ti nije bio dovoljno razvijen da pricas o tome.. nhf



ne pričaj ti ništa o mom skillu... kojeg nikad nisi vidio.

saiyadjin
20-12-2008, 22:32
U svakoj igri mozes razvit taktiku,i to nema veze sa igrom,nego sa igracima.

true, ali mislio sam na količinu detalja u taktici, CS nema ni približno detalja u taktici kolko ima raven shield ili swat..
no opet ima taktiku nisam nigdje reko da nema...
(pri tome se misli na to da igrač razmišlja timski ili prije s timom dogovori šta će radit, a usput i razmišlja o tome što će se gdje dogodit i kako će utjecat na daljnji razvoj igre/runde/meča)

Systematic Reverse
21-12-2008, 00:37
rekoh ti, skill ti nije bio dovoljno razvijen da pricas o tome.. nhf



ne pričaj ti ništa o mom skillu... kojeg nikad nisi vidio.

as i said, tko prica takve gluposti nema skilla rofl... nemoj se uopce trudit tvrdit da imas skilla..

addaj me na steam Systematic_Rewerse pa cu ti dokazat da nemas skilla..

cs > all

remember that...

Babitz
21-12-2008, 05:49
cs > all

remember that...Kako objektivno.


Smislim ono, ako je tebi jebeno igrat igru sa hitboxom di ciljas u trbuh a napravis HS izvoli, zabavljalj se i pricaj kako ima dobar gameplay :thumbs2: Kako si iskusan, to je strašno. :(


I ova prepucavanja "ja imam veću karu" su retardirana. Prekinite. Sramotite se.

saiyadjin
21-12-2008, 12:10
I ova prepucavanja "ja imam veću karu" su retardirana. Prekinite. Sramotite se.

mah... nisam ja ništa reko... on je počeo napadat.

DR.Neo
21-12-2008, 12:33
cs je za hardcore igrače.
NPR. moj frend nema blage o fpsovima a kupio cs pa kad ga ubiju na mapi de dust na početku treba čekat dve godine a za to niko nema živaca. Ako znaš dobro igrat onda uživaš.
Meni je igra super zbog puno mapa i modova [najbolji zombie mod]

Sgt. Bull
21-12-2008, 14:48
Opet upoređujete Pubove i Warove... Ne možete tako na Pubu ima po 40 igrača i logično je da češ čekati dok na Waru imaš 10 ljudi i pravila koja se uistinu poštuju za razliku od onih na Pubovima gdje se sve radi, pa i cheata. Uspoređivanje CS-a i UT-a je također smiješno, igrao sam oboje i dobro znam razliku između to dvoje, a ona je bogme ogromna. Iako na Pubu nema taktiziranja (čisto ponekada se odredi jedna grupa npr. A site, druga B site) na Warovima ima taktiziranja i to mnogo, boost, eko, čuvanje siteova, rush, defend, dijeljenje po mapi, pa imena dijelova mapa (smeće, spust mali, spust veliki itd na trainu npr). Sve to iziskuje veoma mnogo vremena da se nauči kako igrat, gdje stajat itd...

Systematic Reverse
21-12-2008, 16:32
Smislim ono, ako je tebi jebeno igrat igru sa hitboxom di ciljas u trbuh a napravis HS izvoli, zabavljalj se i pricaj kako ima dobar gameplay :thumbs2: Kako si iskusan, to je strašno. :(


gle mortal lol, budem ti nasao samo da se sjetim di sam to citao...

ugl. izjave od nekih igraca iz top teamova u CSS di pricaju koliko je SOURCE uistinu losiji od 1.6 i fakat izgleda kao deathmatch nasprem 1.6. i zale za tim sto su se prebacili sa 1.6 na njega, ali jebiga, previse se komercijaliziralo to sve i nemogu utjecat na to...

ko da samo ja to tvrdim lol..

a ono "cs > all" je bilo za taktike

vjeruj mi je tako i je.. brijem da ti bull moze potvrdit jel vidim da se on za razliku od ostatka koji pljulju po svemu razumije u CS...

moja kara je najveca :yuck:

go chill haters

wiseguy
21-12-2008, 19:10
cs nije ništa posebno,no nije zaslužio da ga se pljuje bez obrazloženja

saiyadjin
21-12-2008, 20:37
moja kara je najveca :yuck:

7.5mm sniper rifle? :P

ma ne pljujem ja cs, ali nije mi ni tako zarazan i dobar kao što svi pričaju, pogotovo ne taktičan prema swatu ili tom clancyevim ravenshieldu i sličnima. btw... cs sam igro i warove i pub znam razliku, nisam jedan od onih koji su ga 2 sata igrali i onda leću po forumu pisat kako saka. btw.. nisam nit reko da saka... al mi brzo dosadi <.<
prije nije, why, no idea >.>

Čux
22-12-2008, 11:31
ima tu taktiziranja, mada meni u samom gameplayu fali nekakva raznolikost među playerima. Istina da ima dosta kombinacija glede oružja, al mi (vjerojatno zbog previše ET-a :) ) fale klase, jedina razlika je ko fura bombu, a i ak rikne može ju neko drugi plentat, al opet uspoređivat i te sve igre baš nema smisla...

Cro Luger
03-01-2009, 13:25
vjerojatno ćete me vi iskusniji popljuvat, ali čini mi se da svi samo čučnu i pucaju kad dođe do pucnjave, nema baš trčanja i skakanja ko u cod-u kad dođe do pucnjave kolko sam ja vidio, tak da mi je to malo bezveze...istina ili?

saiyadjin
03-01-2009, 13:52
vjerojatno ćete me vi iskusniji popljuvat, ali čini mi se da svi samo čučnu i pucaju kad dođe do pucnjave, nema baš trčanja i skakanja ko u cod-u kad dođe do pucnjave kolko sam ja vidio, tak da mi je to malo bezveze...istina ili?

my point exactly, iako sam vidio timova koji baš skaču, trče i tako to... nije mi to baš neš

u codu se znam bacat iza svačega, onak iza drveća se skrivat (creek xD), iz slapa sniperom skidat xD, iza kutija blodit, ma svašta u codu možeš radit, tipa bacit bombu u zraku crouchat i proletit kroz neki prolaz... ma ima toga :D
treba bit maštovit :)
u csu mi uvijek fali ležanje xD

saiyadjin
03-01-2009, 17:03
To sam i ja rekao,CS je siromasna igra,ali je ipak u nekim stvarima nenadjebiva...
u nekim stvarima da : )

TeraBajt
03-01-2009, 22:59
Bar ne rula air acceleration, bhop ftw! Onak, deagle/scout + bhop = nenadjebiva kombinacija

Izgubljeni
04-01-2009, 16:11
Bar ne rula air acceleration, bhop ftw! Onak, deagle/scout + bhop = nenadjebiva kombinacija
ovo san na source igra i taj deagle i scout mi nisu za ništa služili.. ne kužin :?

M3T4L1C4
04-01-2009, 22:05
ma dobra je igra.
ev sad sam na ranku 4 na jednom serveru. :rotfl:
sam neznam kak otvorit hrvatski server.

TeraBajt
05-01-2009, 12:34
Bar ne rula air acceleration, bhop ftw! Onak, deagle/scout + bhop = nenadjebiva kombinacija
ovo san na source igra i taj deagle i scout mi nisu za ništa služili.. ne kužin :?
velocity sa deaglom - 250 units/s
velocity sa scoutom - 260 units/s
bhop sa jednim od tog dvoje - 450 units/s

bhop je zapravo skraceno od bunnyhop, probaj naci tutoriale na jubitjubiju, meni je osobno mnogo pomogao l2bhop tutorial.

Systematic Reverse
05-01-2009, 17:16
vjerojatno ćete me vi iskusniji popljuvat, ali čini mi se da svi samo čučnu i pucaju kad dođe do pucnjave, nema baš trčanja i skakanja ko u cod-u kad dođe do pucnjave kolko sam ja vidio, tak da mi je to malo bezveze...istina ili?

lolcina xD

samo ti cucni i 10 tvojih frendova sa tobom pa ce vas jedan malo bolji igrac svih 11 skinut xD

naravno da ima kretanja jebote, nemozes pucat da se nekreces.. (ofc treba malo vjezbe za sve to, ali poanta je da se kreces i stanes na manje od sekundu, puknes, pa se opet kreces, puknes, etc etc etc)

duck je dobar za sprejanje

prestanite sa glupostima

@terabajt - y, bhop rula

TeraBajt
07-01-2009, 13:44
samo je prokleto tezak za nauciti u pocetku, kasnije se samo praksas:D

Cro Luger
07-01-2009, 17:45
samo je prokleto tezak za nauciti u pocetku, kasnije se samo praksas:D

pogotovo ako si prije igrao cod, a poslije poceo cs :o

ja na praksi igram i cs:s i cs 1.6portable protiv botova, jer ima malo crackanih servera, tak da se i nisam baš izpraksao...

Systematic Reverse
11-01-2009, 16:10
samo je prokleto tezak za nauciti u pocetku, kasnije se samo praksas:D

istina ^^

btw "kz" maps su vam bhop mape, pa ko zeli ucit neka skida i skace..

makar je bolje prvo da se uci na nekoj ravnoj plohi imho, jer ima zajebanih kz mapa xD

TeraBajt
11-01-2009, 19:15
bhop treba prvo uciti na serveru sa visokim airaccelerationom (dakle: 100), puno je lakse bhopat, to su najcesce serveri sa kz mapama, nakon sto se tamo naucis, ides bhopat na servere sa normalnim airaccelerationom.

Postoje, dakle, dvije vrste bhopa; Circle jumping i wave.

Wave ce te najcesce sresti jer je najpoznatiji i laksi od circle jumpinga. Sad necu opisivati kako se izvodi jer sam prelijen.
Circle jumping je rijeđi oblik bhopa, ujedno i teži, a i sporiji po mom mišljenju. Mnogi dobri hopperi kombiniraju ta dva nacina tako da koriste waving na ravnim, prostranim plohama, a circle jump na uskim plohama i uzbrdicama.


inace, nisam toliko dobar bhopper, znam vise teorije no prakse xP

Systematic Reverse
13-01-2009, 11:56
Ja sam naucio bhopat na ovakav nacin...

-digao svoj server
-stavio dd2
-otisao na long i bhopao sve dok ga nisam cijelog uspio bhopat, onda sam isao sve dalje i dalje, pa sam poceo kz mape igrat itd. itd.

ni sad mi nije bog zna kakav bhop skill, ali dobar je, i poboljsava se x)

ftw

Razzarach
13-01-2009, 19:52
mrzim ovu igru jer me stalno izbacuje i uvijek se zaledi
nemam ejmbote nit išta slično

Stracci
14-03-2009, 21:44
Nema nista bolje kad doleti neki citer sa svim mogucim aim, wh ,.... a adminu ni traga i onda svi odjebu sa servera koma

TeraBajt
14-03-2009, 21:50
čiteri ubijaju pubove. al ono, jako.

Razzarach
15-03-2009, 19:48
igra mi proradila :)
najbolje je kad neko predamnom dobije mega ubrzanje i dođe do drugog kraja mape za koju stotinku
tražim da ga admin bena iako je u mom timu :|

TeraBajt
15-03-2009, 20:19
lolololo, nikad čuo za bunnyhop?

Razzarach
15-03-2009, 20:27
to nije bio bhop
speedhack...

Systematic Reverse
17-03-2009, 11:42
nema to veze sa bhopom terabajtu :P

TeraBajt
17-03-2009, 12:10
Ček, speedhack nije clientside?

Systematic Reverse
17-03-2009, 16:13
?

Razzarach
17-03-2009, 16:15
bhop znam jer i ja bhopam
al taj tip šiba ravno ko F1 :(

TeraBajt
17-03-2009, 16:40
?
eksperimentirao sam sa aimbotovima u gmodu, svi su bili clientside, kao što je naprimjer cl_showpos 1, zato im i VAC nemre ništa.

@Sabbath, bhoppaš na kojem airaccelu i koji način koristiš? Hopaš li sa bindanim mwheeldown +jump ili...? Počinješ li na dustu na onim kutijama lijevo od ct spawna?

Razzarach
17-03-2009, 16:44
mwheel down mi je jump
weavam :)

TeraBajt
17-03-2009, 16:56
na kojem airaccelu hoppaš i koji ti je dobar start?

Ivan_87
17-03-2009, 17:20
uff.. jednom igro ovaj zadnji .. koma .. ipak igram boljeg brata tj swat 4 gold (exp)

Sickmanno1
17-03-2009, 18:27
uff.. jednom igro ovaj zadnji .. koma .. ipak igram boljeg brata tj swat 4 gold (exp)

njub :D

Ivan_87
17-03-2009, 19:17
uff.. jednom igro ovaj zadnji .. koma .. ipak igram boljeg brata tj swat 4 gold (exp)

njub :D

a što swatu fali .. više manje najrealnija pucačina pogotovo dodatat the stetckov syndicate di su popravljeni bugovi :thumbs2:

Sickmanno1
17-03-2009, 21:45
swat = njub

CS = pro

:P

Ivan_87
17-03-2009, 21:48
sickmano = njub

borlic5 = pro

:P

Sickmanno1
17-03-2009, 21:49
:rotfl: :pray:

cham3leon
17-03-2009, 21:52
CS traži luđačko trčanje okolo i munjevito ciljanje i gađanje dok bunnyhopaš okolo, a SWAT traži taktiku i razmišljanje, te najviše od svega dobru organizaciju.

Sickmanno1
17-03-2009, 21:54
CS traži luđačko trčanje okolo i munjevito ciljanje i gađanje dok bunnyhopaš okolo, a SWAT traži taktiku i razmišljanje, te najviše od svega dobru organizaciju.

no shit sherlock :shock:

Razzarach
17-03-2009, 21:55
stoga cs owna
kvragu pa i moj stari igra cs

cham3leon
17-03-2009, 21:56
Samo sam htio reći da ne pljujete po SWATu bzvz. Zašto bi igrači SWATa bili n00bovi naspram CS-ovaca?

Sickmanno1
17-03-2009, 21:56
Samo sam htio reći da ne pljujete po SWATu bzvz. Zašto bi igrači SWATa bili n00bovi naspram CS-ovaca?

mozda zato sto se ja zajebavam?

o bogarati...

Ivan_87
18-03-2009, 06:51
Samo sam htio reći da ne pljujete po SWATu bzvz. Zašto bi igrači SWATa bili n00bovi naspram CS-ovaca?

:rotfl: a kad se on ne šali ? možda kad spava ..


http://gameland.com.hr/wp-content/gallery/swat-4-the-stetchkov-syndicate/fo8_swat4.jpg


al ima tipova igara na swat multiplayer koje su samo peri deri ..

Systematic Reverse
18-03-2009, 11:42
CS traži luđačko trčanje okolo i munjevito ciljanje i gađanje dok bunnyhopaš okolo, a SWAT traži taktiku i razmišljanje, te najviše od svega dobru organizaciju.


nabek :(

CS trazi taktika i razmisljanja vise nego sto ti mislis..

ovo tvoje razmisljanje je tipicno pubbersko.. nhf?

bas budes u nekom ozbiljnijem gejmu bhopao i luđački trčao okolo rofl

I DA OVAJ POST NEMA VEZE SA SWATOM!! znam da ima retarda pa moram napomenut sve.. tt

TeraBajt
18-03-2009, 12:20
agree, css se u warovima igra u taktikama. Npr. kao ct, 2 long 1 catwalk 2 b ili 2 long 1 mid 2 b.

Onak, glupo mi je kaj svaki "nabek" koji ocjenjuje igru samo po pubovima, a nije vidio što je zapravo kulno i da best u igri - ozbiljni warovi.

Sickmanno1
18-03-2009, 12:38
Ja cu se prozvat na godine pa cu reci...

Ahhhh, gdje si ti TeraBajt bio kad sam ja igrao CS :P :P :P :P

TeraBajt
18-03-2009, 12:51
Starče :P

Systematic Reverse
18-03-2009, 13:02
Ja cu se prozvat na godine pa cu reci...

Ahhhh, gdje si ti TeraBajt bio kad sam ja igrao CS :P :P :P :P

Mogao si onda doci u Galaxy kad-tad tamo od '99 pa nadalje da te malo poducim..

:)

Ivan_87
18-03-2009, 14:32
@Systematic Rewerse

ja sam naveo samo primjer i komentiro da mi je igra kanta te da je swat bolji brat ..
nastavila se spika o counter-u i swat-u


retard si možda ti pa misliš ako si admin da si i bog .. :nonono:

EDIT: ne admin nego moderator ..

TeraBajt
18-03-2009, 14:37
wait, wut? Admin, ko je admin?

Hellboy
18-03-2009, 14:37
Systematic je isto toliko admin koliko sam ja automobil. But then again, osjećam se kao da mi je anlaser u kvaru.

TeraBajt
18-03-2009, 14:47
Ti si mobitel, krešo je automobil. :(

Hellboy
18-03-2009, 14:48
To bi objasnilo zake vibriram. Doduše samo kad je hladno, ali hej, that's close enough!

Systematic Reverse
18-03-2009, 15:51
@Systematic Rewerse

ja sam naveo samo primjer i komentiro da mi je igra kanta te da je swat bolji brat ..
nastavila se spika o counter-u i swat-u


retard si možda ti pa misliš ako si admin da si i bog .. :nonono:

EDIT: ne admin nego moderator ..

nisam mislio na tebe pod onim sto sam napisao zadnje..

sta se odma lozis..

morat cu pocet pisat uz napomenu jos jednu subnapomenu za nekuzere, wtf (!)

:toilet:

btw


@Systematic Rewerse
ja sam naveo samo primjer i komentiro da mi je igra kanta te da je swat bolji brat ..
nastavila se spika o counter-u i swat-u


Ja sam napisao "OVAJ POST ..." sto znaci MOJ POST, a ne jebeni TOPIK..

sve si krivo povezao stari..

neam ja nista protiv toga sto si ti usporedio SWAT sa CS-om..

Sickmanno1
18-03-2009, 23:33
Ja cu se prozvat na godine pa cu reci...

Ahhhh, gdje si ti TeraBajt bio kad sam ja igrao CS :P :P :P :P

Mogao si onda doci u Galaxy kad-tad tamo od '99 pa nadalje da te malo poducim..

:)

Ja sam onda bio na proturniru u LA :)

cham3leon
19-03-2009, 07:57
Ne znači da sam retard jer mislim da u CSu nema taktike. Ja je nikad nisam vidio koliko sam igrao i promatrao kako drugi igraju.

Blacky_123
22-03-2009, 22:23
Gledo ili igro, nisi bio na pravim serverima, tj onima,znas :D

Sillenius
24-03-2009, 23:36
Ne znači da sam retard jer mislim da u CSu nema taktike. Ja je nikad nisam vidio koliko sam igrao i promatrao kako drugi igraju.
igrao si pubove.

FaTaL_mRkvA
05-04-2009, 15:29
Po CS-u pljuju samo dječica kojima je jedino grafika bitna. :(

cham3leon
05-04-2009, 20:31
Po CS-u pljuju samo dječica kojima je jedino grafika bitna. :(

Nije istina, meni je grafika na zadnjem mjestu, samo što mi pucnjava uz manijakalno jurenje uokolo i skakanje ne ostavlja neki dojam taktičke borbe.

Systematic Reverse
06-04-2009, 16:15
Po CS-u pljuju samo dječica kojima je jedino grafika bitna. :(

Nije istina, meni je grafika na zadnjem mjestu, samo što mi pucnjava uz manijakalno jurenje uokolo i skakanje ne ostavlja neki dojam taktičke borbe.

daj se prestani vracat na to..

100 puta ti je receno da se pub nemoze usporedjivat sa ozbiljnijom igrom jbt..

manijakalno jurenje uokolo je nab only kuzis..

stavi si to u sig ili nesto da slijedeci put nezaboravis opet..

cham3leon
06-04-2009, 18:24
Pa dobro, majku mu, ja sam samo rekao zašto mi se nije svidio CS, nisam ga igrao toliko da mogu išta pametno reć. Vjerujem ti, jeboga.

Systematic Reverse
07-04-2009, 12:23
Pa koji kurac onda pametujes tu kad ga nisi ni posteno odigrao?

JEL' SAD SHVACAS BIT?

tnx PLZ

stop now!

:P

cham3leon
07-04-2009, 15:47
Pa jebemu mater više. Kad sam baš tako glup, evo dva videa:

bDvQknD8hno
O ovome ti ja pričam.

rItoF_W8tRU

I ovi "best players" se ne furaju previše na neku taktiku, vidim. Mislim skidam kapu liku koji u skoku snajperom odvali headshot, ali to su sve rambo prodori. Također, kad majstor uspije pomlatit trojicu sa jednim dugim rafalom djeluje dosta arkadno. U RL to ne prolazi, kao ni u nekom realističnom shooteru, već je optimalno gađati kratkim rafalima. Ne kažem da je CS loša igra, jer kad je tako popularna, mora biti dobra.

Systematic Reverse
07-04-2009, 20:09
Ovaj prvi video sam gledao davno, dosta puta, drugi nisam, niti mi se neda sad..

Uglavnom, opet ti tupis svoje..

Tih killova nebi bilo da nema taktike shvacas?

Pogotovo kod takvih teamova..

daj FF vise



U RL to ne prolazi, kao ni u nekom realističnom shooteru, već je optimalno gađati kratkim rafalima.

Kad naucis prolazi i u RL i u igri np.

Mislim ono koji kurac, nebudes na blizinu u RL pucao tri o tri metka, tako i u CSu, tesko ces sta postici sa sprejanjem na daljinu..

nekazem ja da je CS bog realnosti ili nesto, ali ima nekih realnih elemenata.

btw sta im je kabal sa scoutom napravio u prvom videu <3

Razzarach
22-04-2009, 16:30
Pa jebemu mater više. Kad sam baš tako glup, evo dva videa:

bDvQknD8hno
O ovome ti ja pričam.

rItoF_W8tRU

I ovi "best players" se ne furaju previše na neku taktiku, vidim. Mislim skidam kapu liku koji u skoku snajperom odvali headshot, ali to su sve rambo prodori. Također, kad majstor uspije pomlatit trojicu sa jednim dugim rafalom djeluje dosta arkadno. U RL to ne prolazi, kao ni u nekom realističnom shooteru, već je optimalno gađati kratkim rafalima. Ne kažem da je CS loša igra, jer kad je tako popularna, mora biti dobra.
pa nije kanter sam trčanje uokolo i pucanje
ako te vidi i upuca jednim metkom, teško da ćeš se uspjet negdije sakrit da te ne ubije

mr.bullseye2
17-08-2009, 14:59
:-x Nemoj vrijeĐat cs V1.6 dok sam živ ,vrijeđaj jebeni hl1 i 2 te one kuje koje su stvorile ta sranja.

Sgt. Bull
18-08-2009, 00:41
:-x Nemoj vrijeĐat cs V1.6 dok sam živ ,vrijeđaj jebeni hl1 i 2 te one kuje koje su stvorile ta sranja.
Ne znam da li ti je tko rekao, a vjerujem da jeste, ali revajvanje topica starijih (poput onih u dvd-pcp podforumu) se ne preporuča ukoliko želiš duži boravak na forumu. I da, ljudi, nemojte vrijeđat igru!11 Eda, da nije bilo Half Life-a 1 ne bi bilo ni CS-a tako da... ššš?

The Patriot
18-08-2009, 12:36
Nemojte pljuvat po CS-u. Ako ga ne volite ne igrajte ga.

Systematic Reverse
25-08-2009, 13:52
vrijeđaj jebeni hl1 i 2 te one kuje koje su stvorile ta sranja.

lol?

te iste kuje su stvorile CS, i da, kao sto Bull kaze, da nije bilo Half Lifea, nebi bilo ni CS-a..

ff

r0rschach
25-08-2009, 17:50
:-x Nemoj vrijeĐat cs V1.6 dok sam živ ,vrijeđaj jebeni hl1 i 2 te one kuje koje su stvorile ta sranja.
E Isus Bog, kako sam se odvalio na ovaj post. :pray:
Ali da, long story short:
Ne serite po CS-u ako igrate pubove, odigrajte koji scrim, pričajte na Ventrilu sa teammateovima i tako to, onda ćete iskusiti pravi CS. Pubovi su ovo što vi opisujete, trčkaranje okolo naokolo bez ikakve taktike i kurčenje sa AWP-om.

croat1gamer
25-08-2009, 18:25
Tih killova nebi bilo da nema taktike shvacas?

Pogotovo kod takvih teamova..
Zadnji put kada su se takvi killovi dijelili to se zvalo skill.
Eh, eh.
Mora da sam staromodan.

I da, CS je tako popularan zbog dobroga communitya (ne pub community) ne zbog takticnosti.
I jos nesto, valjda neki nisu skuzili da je taktika kada cijeli tim dogovori odredeni napad/obranu i drzi se istoga, a ne kada jedan jedini igrac uspije poubijati sve protivnike (osim ako je odreden u taktici da to napravi dok su drugi decoy).

I ms.bullseye2. :pray:
Tek sada procitao.

Systematic Reverse
27-08-2009, 09:10
a lol, kao nezna se da imaju skilla, mislim da to nije bilo potrebno napomenut ^ ^

no3225
24-03-2010, 22:21
igra je losa

zgadila mi se

cham3leon
24-03-2010, 22:25
http://www.imagesforme.com/upload/36b12d33.jpg

Macolla
24-03-2010, 22:28
no3225 imas li ti pametnijeg posla mladicu? ovako ces. upali paint. uzmi olovku. nacrtaj jednu tockicu bilogdje. zuri u nju. produktivnije ti je nego ovo!

no3225
24-03-2010, 22:56
no3225 imas li ti pametnijeg posla mladicu? ovako ces. upali paint. uzmi olovku. nacrtaj jednu tockicu bilogdje. zuri u nju. produktivnije ti je nego ovo!

vidim probao si to
samo nastavi nije to za mene

Systematic Reverse
25-03-2010, 01:23
@ _cryphx_

bas sam si bio mislio koliko je izjava od LichGa iz tvog siga epic.. :)

a i cijeli topic xd