PDA

Pogledaj cijelu verziju : SW 2 NOVA FILMA!!!!!!!!



Black Hawk Down
11-05-2007, 19:31
STAR WARS će uskoro postati serijal od 8 filmova.Nedavno je najavio striček Lucas,da se spremaju 2 nova filma.Filmovi nemaju veze s orginalnom pričom,skroz su novi likovi.

Teon
11-05-2007, 19:35
ZOMG, otkud ti to !!???!?

Meni je dovoljno da on napravi CW u 3D animaciji, i Live Action Series, jer mi se cini da ce bit dobro a film bi mogo nes zabrljat a i kolko se sjecam Lucas je reko da mu se ne isplati radit film jer tolko love mu se ne isplati trosit

Black Hawk Down
11-05-2007, 19:41
Pogledaj RTL-ov teletekst.
Ispravka biti će likova iz okoline glavnih likova iz prvih 6 djelova,ali to neće sada biti Han Solo ili tako.(tko zna zapravo,ali dobro)

Rocchiro
11-05-2007, 21:34
e to bi bilo jebenooooo.more info!

Black Hawk Down
11-05-2007, 21:39
Nema puno,bar sada jer je ovo "breaking news".

ROCCO_GRANDE
12-05-2007, 09:08
Ja bih volio da angažiraju Forda, pa da tema bude sad već ostarjeli Han Solo, nekoliko desetljeća poslije.

Teon
12-05-2007, 09:29
Ja bih volio da angažiraju Forda, pa da tema bude sad već ostarjeli Han Solo, nekoliko desetljeća poslije.

A tko ne bi :(
Mozda film bude po nekoj od knjiga tko to zna, al neznam nekak mi se cini da ne bude Lucas mogao ponovit opet onakav uspjeh ko sa prvom trilogijom

Arbiter of Change
12-05-2007, 11:12
Definitivno zanimljivo, ali baš me zanima koje će likove sada uvesti (možda neke iz onih novijih romana?).

Rocchiro
12-05-2007, 11:41
Ja bih volio da angažiraju Forda, pa da tema bude sad već ostarjeli Han Solo, nekoliko desetljeća poslije.

sumnjam da bude nekaj takvo,jer je to sve vec obrađeno u razno raznim knjigama koje su official,znaci,priznate od Lucasa.A sumnjam da majstor Lucas zeli raditi film po necijim tuđim predloscima :wink:

THUNDER_DINIX
12-05-2007, 11:54
sta ce stvarno biti novi filmovi?!? OMG, nemo's vjerovat, najbolja vijest koju sam cuo u zadnje vrijeme. BTW, ima neki sajt gdje mogu vidjet vise o tome?!?

Lord Jambrek
13-05-2007, 08:42
Još kada bi Timothy Zahn pisao neki scenariji za to, to bi bilo fenomenalno, Zahn je genije i najbolje piše SW. No moja želja se neće ostvarit, zato jer je Lucas(debil) spucao Zahna i uzeo je onog glupog pisca(ne znam mu sad ime) koji je pisao nešto u new jedi order i lik pojma nema pisat, knjige su skroz predvidljive, dok kod Zahna se dogodi uvijek ono suprotno od tvog očekivanja.

Arbiter of Change
13-05-2007, 09:18
Lucas je otkantao Zahna? Geez... šta, čovjek bi možda napisao duboku priču koju bagra ne bi razumjela pa ovaj nije htio riskirati? :roll:

revenion
13-05-2007, 09:25
ja se kladim da ce se nastavljat kad luke i ova leyla ili kaj vec(zaboravio)osnuju jedi vijece ko u jednom od romana i onda ide prica dalje...

Black Hawk Down
13-05-2007, 09:47
ja se kladim da ce se nastavljat kad luke i ova leyla ili kaj vec(zaboravio)osnuju jedi vijece ko u jednom od romana i onda ide prica dalje...


Nema nijednog SkyWalkera u nastavcima.
Za službeni sajt ne znam,jer se čini da je to rekao u nekom intervjuu.

POSA
13-05-2007, 09:58
ja sam se uvijek nadao da će lucas napraviti ono što je zamislio. naime, on je navodno napravio scenarij za 9 filmova, 4.5.6 je snimio jer je mislio da je to najbolje za učiniti, pa zatim prva tri dijela. a zadnja tri iliti što se dogodilo poslije je odlučio izbaciti, ali se nadam da će i to jednog dana. premda nema potrebe, ali svejedno

Lord Jambrek
13-05-2007, 10:14
Lucas je otkantao Zahna? Geez... šta, čovjek bi možda napisao duboku priču koju bagra ne bi razumjela pa ovaj nije htio riskirati? :roll:

hmmm, to se upravo dogodilo s predtrilogijom.

Black Hawk Down
22-05-2007, 21:12
thx
Izgleda da će se informacije dobivati na kapaljku.

Lord AngelRI
04-06-2007, 18:23
E Black Hawk Down AKO ZAJEB**** :twisted:

AKO JE TO ISTINA MOJ SI HEROJ!!!!!!!!!!!!!!!!! :pray: :pray: :pray:

THUNDER_DINIX
04-06-2007, 21:03
ma nije zajeb. ako je moj stari cuo za to, onda je istina...

Dreadlock
04-06-2007, 21:19
bit ce bezveze ti filmovi...meni se tak cini

to se pretvorilo u uzimanje para...to je sve...nema nikakve veze sa tim "hoce li obozavatelji sw-a dobit novi nastavak"...

W1k1n6
05-06-2007, 09:43
Razočarat ću vas. Po svemu sudeći, radi se o krivoj interpretaciji jedne izjave glasnogovornika LucasFilma.
http://www.slashfilm.com/2007/05/22/rum ... on-movies/ (http://www.slashfilm.com/2007/05/22/rumor-killed-two-new-star-wars-television-movies/)

Black Hawk Down
05-06-2007, 14:16
Razočarat ću vas. Po svemu sudeći, radi se o krivoj interpretaciji jedne izjave glasnogovornika LucasFilma.
http://www.slashfilm.com/2007/05/22/rum ... on-movies/ (http://www.slashfilm.com/2007/05/22/rumor-killed-two-new-star-wars-television-movies/)

ZAŠTO???????????????????????????????????????????? ???????????????????? :(

W1k1n6
05-06-2007, 14:34
Jebga, ako Harrison Ford može snimati Indiana Jones IV, sigurno bi mogao glumiti bez gubljenja vjerodostojnosti u novom SW filmu koji bi se dešavao jedno 20 godina od epizode 6. Nekako mi se čini da će epizoda 7 biti snimljena kad stričeka Lucasa više neće biti na ovom svijetu, a onda neka nam Sila pomogne.

Dreadlock
05-06-2007, 14:46
Ja vas ljudi uopce ne razumijem...Gotovo je!kako ne razumijete,bilo bi bezveze da se prica nastavlja...Sto bi bilo?Nastavak nakon "Povratka jedija"? Pa to je nepotrebno...Carstvo je unisteno,Vader postaje pozitivac...gotovo je,nema vise.
"Da,ali nebi bio niti jedan skywalker u filmu"-rekli biste vi,a ja vam odgovaram: prica bi onda bila beskrajno glupa...Zasto bih upoznavao neke nove likove ili sto ti ja znam...Neznam uopce na cem bi vrtio radnju...

Dreadlock
05-06-2007, 14:53
Dobro,ajde ima jos materijala...ali ne vidim zasto bi bili potrebni novi nastavci....zlo je (u filmovima) unisteno,nema ga vise,gotovo...neznam cemu vuci jos nekih gluposti kad su svi sretni...

Lord AngelRI
12-06-2007, 20:04
ja sam se uvijek nadao da će lucas napraviti ono što je zamislio. naime, on je navodno napravio scenarij za 9 filmova, 4.5.6 je snimio jer je mislio da je to najbolje za učiniti, pa zatim prva tri dijela. a zadnja tri iliti što se dogodilo poslije je odlučio izbaciti, ali se nadam da će i to jednog dana. premda nema potrebe, ali svejedno

a jel nisam to znao pa onda bi mogao napraviti još 1 trilologiju!!!!!!!!!!

to je moja molitva svaki dan na večer!!!!

Herr Schnitzel
27-06-2007, 09:16
Ima itekako materijala za nastavke (Thrawn, osnivanje novog carstva, dinastija Fel, Rat Carstva i Sitha, ima toga dosta...)

Arbiter of Change
27-06-2007, 18:06
E što bi volio vidjeti ekraniziranog Thrawna sa onim očima. Jedino što bi većini, vjerojatno, bilo čudno je da momak ne nosi crnu obleku. :D

Da_killah
27-06-2007, 18:29
to mu samo daje još veću karizmu...

Lord AngelRI
27-06-2007, 20:08
ja brijem da će s vrijemena na vrijme snimiti se novi nastavci tj. kada završi Indianu Jonsa 4 dio će se odmah bacit na S.W.!!!!!!!!!!!!!

THUNDER_DINIX
27-06-2007, 22:28
da, bar... i ja bi volio da ekraniziraju Thrawn

Bishop_45_(2)
28-06-2007, 09:21
neki an sam cito, ...... koliko je puta Harrison Ford odbio ponovo glumiti u SW, ....2, 3, 15 puta; koji mu je kurac, ako to nece zbog para neka barem da zbog toga sto je to najbolja fransiza svih vremena, ..... pa uvijek ga mogu staviti kao kakvog generala, sada kad je star.....
!!!

Inace, ja bih malodrianske ratove u filmovima; da vidim bazilisk w-droide u punoj akciji !!! :wink:

THUNDER_DINIX
28-06-2007, 18:12
zasitio se covjek glume i para vjerovatno, a i nije mu fora jer je ostario

Da_killah
28-06-2007, 19:38
pa sad snima indianu jonesa...

Outmind
28-06-2007, 19:56
Što reći, sumnjam da će se ionako osrednji filmski serijal mnogo proslaviti sa još 2 nastavka.

THUNDER_DINIX
28-06-2007, 21:44
Što reći, sumnjam da će se ionako osrednji filmski serijal mnogo proslaviti sa još 2 nastavka.

molim te, obrisi ovo da ja ne moram...

da, i to, snima Jonesa

Da_killah
28-06-2007, 23:17
zašto bi brisao?svatko ima pravo na svoje mišljenje, a netolerancija je loša...

Lord AngelRI
30-06-2007, 23:09
zašto bi brisao?svatko ima pravo na svoje mišljenje, a netolerancija je loša...


joj da netorelancija je loša.....

neznam mislim da je ovo podforum za S.W. i onda dođe i reće neku takvu ne utemeljenu glupost......

svi serijali filmova koji imaju velik broj fanova i puno nastavaka za njih je GLUPO JOŠ BOLJE BEDASTO REĆ DA SU (JE) OSREDNJI FILMSKI SERIJAL.....

ako ne voliš ti ne moj tvoj problem..... ali komentirat da je serijal osrednji.....


nekad mi dođe da glasam za diktaturu..... i inkviziciju..... heeeee

Bishop_45_(2)
01-07-2007, 00:53
Ali morate razumijeti covjeka; mani je LotR osrednji filmski serijal, ako cemo to gledati an takav nacin; meni je LotR jednostavno blesav; stavivsi se u njegovu kozu razumijem zasto bi to napisao; ali to ne znaci da cu sad poceti okolo govoriti kako je LotR jadan, samo cu privuci horde budala koje ca me hebat u mozak da sam u krivu !!!; Zato, Outmind, nemoj takve stvari pisati okolo jer ce se pojavljivati budale, poput mene, i komentirati !!!

Arbiter of Change
01-07-2007, 07:39
Errr.... self pwnage? :?

unknown
01-07-2007, 09:03
Errr.... self pwnage? :?

XD

Lord AngelRI
04-07-2007, 18:52
Zato, Outmind, nemoj takve stvari pisati okolo jer ce se pojavljivati budale, poput mene, i komentirati !!!

i mene..... :D

Bishop_45_(2)
05-07-2007, 00:41
Errr.... self pwnage? :?

ne nuzno loshe; to je cesta pojava u mojim postavima, poput krvolocnih antikršćanskih scena; mazohisticih bozicnih zelja; ..... ma ima stvari koje me idu, npr. bespotrebno filozofiranje, samo sto ne provodim previshe vremena na PCPu jer bi me u roku 2 dana bannali zbog vrijedjanja--> cisti izvor frustracije prema ostalim clanovima; katkada je lakse spustiti si self pwnageom nego izreci svoje misljenje (kada objasnjavanje vec treba malo vremena) !!!

Lord AngelRI
06-07-2007, 21:39
samo sto ne provodim previshe vremena na PCPu jer bi me u roku 2 dana bannali zbog vrijedjanja--> cisti izvor frustracije prema ostalim clanovima

slažem se 100%

Electromaster
31-12-2007, 10:50
Ja sve nešto mislim da će, ako Lucas napravi još 2 nastavka, oni bit zasnovani na SW: knights of the old republic 1 i 2. To sam zaključio zato što kažu da neće bit Skywalkera, a oni se pojavljuju u svim SW knjigama koje sam čito...

Bishop_45_(2)
31-12-2007, 12:09
ima smisla, ali ja nebi kotor film, filmovi jednostavno uniste sve ...., leave teh KOTOR alone !!!

THUNDER_DINIX
31-12-2007, 12:10
ima smisla, ali ja nebi kotor film, filmovi jednostavno uniste sve ...., leave teh KOTOR alone !!!
ne i Lucasovi filmovi :roll:

Vorban
31-12-2007, 13:20
Brijem da će biti nakon uništenja Death Stara II, znači thrawn knjige?

THUNDER_DINIX
31-12-2007, 13:42
kako bi volio da pukne novi film, al kontam da se Lucasu vise neda radit

Nightyx
31-12-2007, 15:17
da bar više ne izdaju niti jedan film. :yuck:

TvRc
31-12-2007, 15:52
WOOOW, sad sam vidil ovu temu... čovječe... ja bi volio da uzmu sve stare likove (iz 4.,5. i 6. dijela) i da ovo bude film kao "kasnije", kad su stariji... al ak su novi likovi nece bit bas nesto dobro...

prcko
31-12-2007, 16:04
Baš me zanima kakvi ce biti nadam se da nece biti totalni promašaj

Lord AngelRI
31-12-2007, 16:23
kako bi volio da pukne novi film, al kontam da se Lucasu vise neda radit

ma čekaj sada 2008 izlazi Indijana Jonse 4 pa nakon toga mogo bi past novi S.W. film... garant!!!! materijala ima tako da...

Aerial
31-12-2007, 19:32
materijala ima tako da...

... se trakavica nastavlja :)

THUNDER_DINIX
01-01-2008, 14:06
da bar više ne izdaju niti jedan film. :yuck:
da se bar tebi yaya sasusila.
@Lord AngelRI - nadajmo se

Lord Jambrek
01-01-2008, 15:44
[quote="THUNDER_DINIX":358crlup]kako bi volio da pukne novi film, al kontam da se Lucasu vise neda radit

ma čekaj sada 2008 izlazi Indijana Jonse 4 pa nakon toga mogo bi past novi S.W. film... garant!!!! materijala ima tako da...[/quote:358crlup]

Ma kad bi snimili nešto prema Thrawn trilogiji bilo bi superiška, ali tko će to odglumit, evo Harrison Ford u Indiana Jones 4 traži svoj rodni list, gdje bi još i u SW glumio.

Pogledajte Mark Hamilla na što liči
http://creativeadvertisingworld.com/wp-content/uploads/2007/08/luke-20skywalker-20-20mark-20hamill-20episodes-20iv-2dvi.jpg

Šta će Carrie Fisher radit kao Leia?
http://images.eonline.com/eol_images/Profiles/20060929/244.fisher.carrie.092706.jpg

Dampyr
01-01-2008, 16:21
uzas.. :kill:

Windwalker
01-01-2008, 16:56
Pa mogli bi napravit nove filmove u stilu novog Beowulfa, pa bi mogli animirat mlade glumce, a ovi neka im posuđuju glasove.

Lord AngelRI
01-01-2008, 19:12
[quote="Lord AngelRI":1v6bagma][quote="THUNDER_DINIX":1v6bagma]kako bi volio da pukne novi film, al kontam da se Lucasu vise neda radit

ma čekaj sada 2008 izlazi Indijana Jonse 4 pa nakon toga mogo bi past novi S.W. film... garant!!!! materijala ima tako da...[/quote:1v6bagma]

Ma kad bi snimili nešto prema Thrawn trilogiji bilo bi superiška, ali tko će to odglumit, evo Harrison Ford u Indiana Jones 4 traži svoj rodni list, gdje bi još i u SW glumio.[/quote:1v6bagma]

nitko nije rekao da se radnja mora nastavit na 6 dio dapače to nebi čak ni volio...

THUNDER_DINIX
01-01-2008, 23:32
ni ja takodjer. ma najbolje bi bilo ekranizirati Thrawn trilogiju

Lord Jambrek
02-01-2008, 05:00
Pa mogli bi napravit nove filmove u stilu novog Beowulfa, pa bi mogli animirat mlade glumce, a ovi neka im posuđuju glasove.

O tome su bili razmišljanja na raznim SW forumima da bi ih mogli napraviti CGI, ali ako se ne varam, odbijeno je, a star wars ne smije kompletan bit CGI jer će izgubit mnogo štiha.


@AngelRI

Bilo bi vrijeme kada da se malo krene opet prema Skywalkeru, same ekranizacije Clone Wars pizdarija, već mi Clone Warsi idu na živce, dok mi je saga sa Luke-om daleko zanimljivija, još kad bi napravili nešto iza skywalkerova postanka Grand Jedi Master-a bilo bi super.


Da nema materijala o Luke Skywalkeru ne bi ništa rekao, ali onak, pogledajte malo:

http://starwars.wikia.com/wiki/Luke_Skywalker

Arbiter of Change
02-01-2008, 10:50
Pa mogli bi napravit nove filmove u stilu novog Beowulfa, pa bi mogli animirat mlade glumce, a ovi neka im posuđuju glasove.

O tome su bili razmišljanja na raznim SW forumima da bi ih mogli napraviti CGI, ali ako se ne varam, odbijeno je, a star wars ne smije kompletan bit CGI jer će izgubit mnogo štiha.
A znaš da bi to trebali napraviti, posebno sam uvjeren u to kad pogledam 2. i 3. dio.
Ono, gotovo čitav film je animiran i obiluje digitalnim eye-candyem.

Lord AngelRI
02-01-2008, 22:10
Pa mogli bi napravit nove filmove u stilu novog Beowulfa, pa bi mogli animirat mlade glumce, a ovi neka im posuđuju glasove.

O tome su bili razmišljanja na raznim SW forumima da bi ih mogli napraviti CGI, ali ako se ne varam, odbijeno je, a star wars ne smije kompletan bit CGI jer će izgubit mnogo štiha.


@AngelRI

Bilo bi vrijeme kada da se malo krene opet prema Skywalkeru, same ekranizacije Clone Wars pizdarija, već mi Clone Warsi idu na živce, dok mi je saga sa Luke-om daleko zanimljivija, još kad bi napravili nešto iza skywalkerova postanka Grand Jedi Master-a bilo bi super.


Da nema materijala o Luke Skywalkeru ne bi ništa rekao, ali onak, pogledajte malo:

http://starwars.wikia.com/wiki/Luke_Skywalker

ma ja se slažem sa svima vama ja bi samo htio da izađe novi S.W. film čime će se bavit kojim djelom me čisto briga...

i want Star Wars!!!!!

THUNDER_DINIX
03-01-2008, 13:28
sa Lukeom je najbolje. ali to nije to bez Mark Hamila