PDA

Pogledaj cijelu verziju : Two Worlds



POSA
11-05-2007, 17:45
eto izašao je ovaj oblivion killer (recimo)
nadam se da će biti bolji od obliviona jer me ovaj razočarao. no da nebi ovo postalo two worlds vs oblivion prepucavanje (premda hoće), recite što očekujete od toga

M@T3J
11-05-2007, 17:47
Iskreno, nikad čuo za igru. :(

goGAMERo
11-05-2007, 17:57
Izgleda mi jako opako, a neznam još min konfu.

streetrace777
11-05-2007, 18:04
Hm nabavljam mozda dnas sutra pa javim

Arbiter of Change
11-05-2007, 19:01
Mislim da je ta multiplayer komponenta oduzela puno od singleplayera (vidljivo iz samih animacija likova, ono strejfanje npr).

mravojed20
11-05-2007, 19:08
zToBW-TTExE

meni se čini dobra igra,malo neobična,probat ću.

Rocchiro
11-05-2007, 21:27
izgleda very najs,neznam dal je samo iz 3. lica ili i 1. uglavnom,mogla bi biti ok,ali oblivion killer tesko

POSA
11-05-2007, 21:31
da teško, ali kažem volio bih.

Felix
11-05-2007, 23:51
Meni pocetak i neke scene lice skroz na oblivion,kao da je IC u pozadini tamo.

[_[_[Sk8man]_]_]
12-05-2007, 06:50
Never herd of. Ali ako je potenijalni Oblivion killer to moram vidit. Dajte neki link da mogu saznat nesto o igri.

POSA
12-05-2007, 06:58
meni nekak više vuče na gothic
ali najbitnije je što na screenovima vidim kočije. svaka igra koja ima kočije mora biti dobra
http://pc.ign.com/articles/783/783203p1.html

uglavnom, za dan - dva ju dobivam, pa ću reći sve

Kobasic
12-05-2007, 12:41
hm.. zanimljiva igra.. igrao sam ju kojih sat vremena.. vise mi vuce na Gothic nego na Oblivion..

igra nije ni tolko zahtjevna, ja mogu bez problema igrat sa full detaljima..

a dosta je lijepa.. sijene, mijenjanje dana i noci.. jebeno izgleda :wink:

ima 15-ak skillova za nabrijavat u igri, mozda cak i vise, to sam ovu noc igrao oko 2-3 ujutro :D tak da se sad vise ne sjecam bas..

Ima 5 osnovnih vrsta magija, Zrak, Zemlja, Voda, Vatra i Necromancy..
Mozete postavljati zamke u igri, suljati se, jahati konja (kojem cak mozete i "zafuckati" ak je u blizini, pa da dode do vas.. da nemorate hodati do njega :D) :)...

Igra ima dosta bugova.. stavio sam i patch 1.1 al jos uvijek sam nasao par bugova.. valjda budu ih ispravili uskoro..

EDIT: Igra je na 1 DVD-u, al ima jos jedan DVD (Bonus) di imate Artworkove (ingame i "outgame"), soundtrackove iz igre (MP3 i WAV), filmove o igri, wallpapere i jos puno toga vise ;) :wink:

goGAMERo
12-05-2007, 13:39
De mi reci kakvu imaš konfu pa ti je vuklo na high, bi li išlo na p4 630, 1 giga ddr2 ram-a i x1300 pro?

Kobasic
12-05-2007, 13:55
dobro, nije mi reza bila na najvecoj.. igram na 1024x768.. ostalo sve na full

imam:
AMD Athlon 64 3800+ (2,2GHz)
1GB DDR400
ATi Radeon x1600Pro 512MB

dakle nemam neku monstruoznu konfu, cak nije ni solidna, malo je losa.. al radi jos uvijek rade ove nove igre.. i eto ova radi na high :P :wink:

a ovo je osnovna konfa (neznam dal je min il ne..) koja pise na njihovoj stranici:

* CPU with 2 GHz
* 512 MB RAM
* Windows Vista or XP
* Graphics card with Shader 2.0 or higher
* DirectX compatible sound card
* DVD-Rom
* Keyboard, mouse

i da, igram na Visti Home Premium, pa neznam dal i to kaj ubrzava/usporava igru (prije da usporava.. al ok:))

goGAMERo
12-05-2007, 14:27
dobro, nije mi reza bila na najvecoj.. igram na 1024x768.. ostalo sve na full

imam:
AMD Athlon 64 3800+ (2,2GHz)
1GB DDR400
ATi Radeon x1600Pro 512MB

dakle nemam neku monstruoznu konfu, cak nije ni solidna, malo je losa.. al radi jos uvijek rade ove nove igre.. i eto ova radi na high :P :wink:

a ovo je osnovna konfa (neznam dal je min il ne..) koja pise na njihovoj stranici:

* CPU with 2 GHz
* 512 MB RAM
* Windows Vista or XP
* Graphics card with Shader 2.0 or higher
* DirectX compatible sound card
* DVD-Rom
* Keyboard, mouse

i da, igram na Visti Home Premium, pa neznam dal i to kaj ubrzava/usporava igru (prije da usporava.. al ok:))


Imaš solidnu konfu, jest da grafa i nije bog zna koje kvalitete, al eto drago mi je da radi igra. Moram to što prije nabaviti.

POSA
12-05-2007, 14:28
pročitao sam da će se moći jahati i na raznim drugim beštijama tipa pripitomljeni gušteri, jel istina
i reci mi. jel ima kočija?

Kobasic
12-05-2007, 14:59
neznam dal se moze i na drugim beštijama jahati, mozda kasnije.. ja nisam doso do toga..

a kočija.. hm, ne sjecam se da sam vidio negdje neku.. al u artworku ima nacrtana kocija i to 2 razlicite... :) pa ja valjda onda ima u igri :P a mozda i nema.. neznam, ja sam igrao sam kojih sat vremena, tak da nisam ni puno otkrio.. malo sam i lutao s konjem po mapi i uzivao u pogledu :D

danas budem kasnije opet igrao, pa vam javim ak oktrijem jos kaj kaj vas zanima..

mravojed20
12-05-2007, 15:59
kakva je atmosfera u igri? te moze uvući u taj svijet i to?

kakva je melee borba? šlampava,ok,super?

Reci mi koje su ti zamjerke na igru?

Rocchiro
13-05-2007, 09:10
pročitao sam da će se moći jahati i na raznim drugim beštijama tipa pripitomljeni gušteri, jel istina
i reci mi. jel ima kočija?

ako nema kočija,ja neću igrati igru :boohoo:

revenion
13-05-2007, 09:38
XD koji ultimum...anyways...idem za nekolko dana po gigu rama pa cu po igru ak mi se svidi...

POSA
13-05-2007, 09:52
pročitao sam da će se moći jahati i na raznim drugim beštijama tipa pripitomljeni gušteri, jel istina
i reci mi. jel ima kočija?

ako nema kočija,ja neću igrati igru :boohoo:

kočije ili smrt!!

skuki
14-05-2007, 08:41
vi koji ste ju vec poceli igrati sta mislite da li je dugotrajna obzirom do kud ste dosli i kolika je velicina mape ili se brzo prelazi?
Linearna? ima lutanja po prirodi i pecinama onak bezveze ak ti se da?

olio
14-05-2007, 13:38
Jel itko uopće probao ??

Kobasic
14-05-2007, 13:52
@olio - Da..

@suki - a neznam.. mogla bi bit dugotrajna, lutati se po mapi moze kolko hoces i kud hoces.. mapa je tak.. nije ni prevelika ni premala, al mozes ju dosta brzo preci ak jases na konju.. mozes lutat po prirodi i pecinama..

i da.. mapa se sastoji od 2 dijela.. "nadzemni" i "podzemni"

@POSA-

kakva je atmosfera u igri? te moze uvući u taj svijet i to?

kakva je melee borba? šlampava,ok,super?

Reci mi koje su ti zamjerke na igru?

a neznam.. los sam u pljuvanju po igrama.. neznam, i nisam bas osoba da me se to pita.. jer neigram tak cesto RPG-ove.. nakon Gothica 3 koji mi je super.. ovo mi dost dobra igra..
mene je uvukla u "taj svijet" :)

melee borba.. hm.. pa ok je :) opet, velim, nisam ja osoba za takva pitanja :)

Zamjerke.. zasad nemam bas nekih zamjerki osim nekih bug-ova (tipa, kad lik u gradu prolazi kroz fontanu umjesto da ju zaobiđe, nekad lesevi znaju letit u zraku nepomicno (mutavo izgleda), cak sam jednom i ja zapeo s konjem u zraku.. trcao sam prema jednim vratima i samo me stvorilo u zraku :D i nisam se mogao micati i morao sam loadati..

mravojed20
15-05-2007, 12:23
evo gledam malo filmiće na netu za ovu igru..

mješavina gothica 3 i obliviona,ali nekako kao da izvlači najbolje iz ta dva naslova, grafika je svjetlosnim godinama ispred obliviona,da ne govorim o raznolikosti krajolika,prašume,pustinje,snjeg,šume,sela,grado vi,jako dobro.

kad dođe novi komp,kupujem,taman da se bugovi isprave. 8)

Kobasic
15-05-2007, 13:58
grafika je svjetlosnim godinama ispred obliviona

neznam kakav si filmic gledao.. al bas se i nebi s ovim slozio.. tu su negdje igre po grafici, al mislim da je u Oblivionu ipak bolja..

mravojed20
15-05-2007, 14:25
teksture su bolje, view distance je jednak,sjene su daleko bolje,efekti magija su zanimljivi,oni iz obliviona su dosadni za popizditi,ima više detalja nego ob.

sviđa mi se šta je inventory više nalik onom iz morrowinda,diabla,nego onom iz obliviona.

POSA
15-05-2007, 15:16
sve u redu, al nemam zvuka. ima ga u videu, ali u igri ni a
jel tko zna što je
p.s. instalirao sam codece koji su došli s igrom

icecoldkilla
15-05-2007, 17:52
izgleda very najs

POSA
16-05-2007, 12:39
zvuk dobiven instalacijom directx-a s dvd-a
toliko o tome

Rocchiro
17-05-2007, 12:12
SouthPeak Games je nedavno odgodio Two Worlds, a razlog je, kako kažu, "sređivanje sitnica oko multiplayera". Uspjeli smo doznati neke detalje o novostima u multiplayeru, koji će biti potpuno odvojen od single player kampanje. Moći ćemo kreirati vlastitog lika, s standardnim RPG klasama otvorenima za odabir, a moći ćemo ući u grupu sa još sedmoricom kako bi se borili u team matchevima. Osim toga, Two Worlds će nam predstaviti inovativni sistem jahanja konja, koji zvuči dosta interesantno i inovativno.Iako je igra originalno najavljena za svibanj, sada je odgođena do kraja srpnja, a podpresjednica SouthPeak Gamesa objašnjava: "Oduševljeni smo napretkom koji je napravio multiplayer sadržaj Two Worldsa, ali balansiranje igre i testiranje sadržaja je nažalost rezultiralo odgodom igre do srpnja. Uvjeravamo

?S:|

Ementaler
17-05-2007, 17:21
Radi se o UK, US i Australskoj verziji igre ( dakle engleska verzija ) koja je odgođena za 26.lipnja.

Igra je izašla samo u Njemačkoj u svibnju...

Prince-Artas
17-05-2007, 18:46
čini se da će ovo bit igra dostojna mog vremena preko ljetnih praznika
naravno ako je budem mogao pokrenut. ima netko min. konf.

mravojed20
17-05-2007, 20:39
Govori se da u igri player stvarno utječe na svijet oko sebe svojim odlukama.. ako je istina, to je ogromni plus igri.

1van
17-05-2007, 22:06
Govori se da u igri player stvarno utječe na svijet oko sebe svojim odlukama.. ako je istina, to je ogromni plus igri.

Ako zelis mjenat svije oko sebe preporucujem Gothic 3,najbolja igra koju sam ikada igrao poslije CoD2 naravno...

A, o igri hmmm... izgleda mi nekako arkadno ona borbe, lik ima sjekiretinu u ruci a mase sa njom ko da je čačkalica.

Black Hawk Down
17-05-2007, 23:17
gdje se to može nabaviti?

goGAMERo
18-05-2007, 11:42
Već na max zoni možete pogledati video recenziju. Igra mi izgleda jako kul a i pokupila je jako kul ocjenu.

Black Hawk Down
18-05-2007, 12:09
kOLIKA JE OCJENA??!

Nightyx
18-05-2007, 12:26
Zakon izgleda moram ju zaigrati.

goGAMERo
18-05-2007, 12:46
kOLIKA JE OCJENA??!

Dobila je 4, al kao glavna negativnost navedena je hardverska zahtjevnost iako je njihov glavni testni stroj pogonjen za današnje standarde preslabom X1600 pro grafuljom, kao i bugovitost.

mravojed20
18-05-2007, 12:55
Prvo....LOL na tipa koji priča u recenziji,ja sam se odvalio totalno :rotfl:

Igra mi se čini super,baš onako kako treba bit jedan fantasy rpg,da se osjeti čarolija u igri.

Spellovi su zakon,grafika dere oblivion, pogled kao u gothicu 3,ma sam dizajn svijeta mi je zakon,nije sve bezveze šuma ko u oblivionu. ovo kupujem sigurno.

EDIT:

E da,jebote igra ima ZMAJEVE :D

I nema level scalinga :D

Rocchiro
18-05-2007, 14:00
Prvo....LOL na tipa koji priča u recenziji,ja sam se odvalio totalno :rotfl:

Igra mi se čini super,baš onako kako treba bit jedan fantasy rpg,da se osjeti čarolija u igri.

Spellovi su zakon,grafika dere oblivion, pogled kao u gothicu 3,ma sam dizajn svijeta mi je zakon,nije sve bezveze šuma ko u oblivionu. ovo kupujem sigurno.

EDIT:

E da,jebote igra ima ZMAJEVE :D

I nema level scalinga :D

neko ne voli oblivion :rotfl:

Nightyx
18-05-2007, 20:02
Koliko košta??
Ima li je već u prodaji??
Ima li MP??
I pitanje za admine......hoće li biti recenzije??

Prince-Artas
18-05-2007, 21:22
ovo se nabavlja

Rocchiro
18-05-2007, 21:23
je ko probal MP? to me posebno zanima

revenion
18-05-2007, 21:24
Prvo....LOL na tipa koji priča u recenziji,ja sam se odvalio totalno :rotfl:

Igra mi se čini super,baš onako kako treba bit jedan fantasy rpg,da se osjeti čarolija u igri.

Spellovi su zakon,grafika dere oblivion, pogled kao u gothicu 3,ma sam dizajn svijeta mi je zakon,nije sve bezveze šuma ko u oblivionu. ovo kupujem sigurno.

EDIT:

E da,jebote igra ima ZMAJEVE :D

I nema level scalinga :D

neko ne voli oblivion :rotfl:

Ja ti nabavim zmajeve za oblivion...Sam reci ak ti treba,a i kladim se da nema mogucnost tolko detaljnog modiranja kao oblivion...

1van
20-05-2007, 09:10
koliko ga sad hvalite jos ce vece biti razocarenje.
vidi se iz onog gameplay traielera da je nekako arkadna(bar meni) te mislim da ce brzo doajditi(opet bar meni)
Oblivion i Gothic3 su jeini za mene, šta cu neznam koliko sam puta ponovno instalirao svaku igru ovisan sam o njima

POSA
20-05-2007, 09:16
igra je odlična, ali nedorađena. ima pregršt bugova, no to nikog ne treba sprječiti da uživa u njoj jer je bolja od obliviona, barem meni. od gothica? trebam ju prijeći, pa ću procijeniti

mravojed20
20-05-2007, 09:26
-Svijet je više nego duplo veći od Obliviona
-svijet je raznolik,nije sve zelena šuma i totalno random krajolik
-nema level scalinga aka oblivion
-taj svijet mi je potpuni novi,što znači zanimljiviji od oblivionovog
-magije mi izgledaju puno zanimljivije od oblivionovih
-200 voice actora naspram 6-7 iz obliviona(iako su i jedni i drugi iritantni),doboro je malo raznolikosti

navodno igrač jako moze utjecati na svijet oko sebe.

pa makar ovo zadnje bila laz,sve ovo gore mi je razlog da ovu igru stavim iznad obliviona.

Lord Coldwolf
21-05-2007, 22:41
citao dosta,gledao screenove.
Trebala bi bit odlicna rpg igra :)
probat cemo,ima vremena.

1van
22-05-2007, 11:36
-Svijet je više nego duplo veći od Obliviona
-svijet je raznolik,nije sve zelena šuma i totalno random krajolik
-nema level scalinga aka oblivion
-taj svijet mi je potpuni novi,što znači zanimljiviji od oblivionovog
-magije mi izgledaju puno zanimljivije od oblivionovih
-200 voice actora naspram 6-7 iz obliviona(iako su i jedni i drugi iritantni),doboro je malo raznolikosti

navodno igrač jako moze utjecati na svijet oko sebe.

pa makar ovo zadnje bila laz,sve ovo gore mi je razlog da ovu igru stavim iznad obliviona.

meni je gothic3 najbolja igra koja nema MP tj. poslije cod2 i mene zanima ako je svijet toliko velik(gothic3), utjeces na svijet oko sebe(opet gothic3), raznolik svijet(opet),200 voice actora(gothic3) uz sve ovo, to mi lici na nekakvu kopiju gothica3.
Novi, drugaciji svijet ti je zbog toga sto je ovo prvi nastavak(vjerojatnog serijala) dok elder scrolls ima vec 4 nastavka, a gothic 3 nastavka.
Ja mislim da je to dobra igra, ali nista nevideno.

Lord Coldwolf
22-05-2007, 11:50
nikakva kopija gothica,..

gothic 3 je smece od rpga,.

1van
22-05-2007, 11:56
nikakva kopija gothica,..

gothic 3 je smece od rpga,.


Nije smece vec trebas znati igrati


P.S. i engleski naravno

Lord Coldwolf
22-05-2007, 12:13
nikakva kopija gothica,..

gothic 3 je smece od rpga,.


Nije smece vec trebas znati igrati


P.S. i engleski naravno

znati igrati,.kakve to veze ima?
Btw,. u gothicu uopce netrebas nikakvo znanje za nist,.osim celicnih zivaca dok umres jer loading predugo traje.
prosao sam gothic 3 sa sva tri zavrsetka i nista me se nije dojmilo.
No mozda je tebi to prvi rpg,. pa ono,.
:?

Kostolomac
22-05-2007, 20:31
ma pričajte vi što hoćete ali "fable: the lost chapters" rulz :fof:

(nemojte se ljutit, šala. mislim, fable mi je bolji od obliviona, ali znam da ćete vi reć da je linearan itd. ali meni je bolji)

Rocchiro
22-05-2007, 21:01
fable,cek cek...hmm...to je ona igra koju sam uninstalirao nakon nekih pola sata igranja? da,da...to je to

Lord Coldwolf
22-05-2007, 22:55
ma pričajte vi što hoćete ali "fable: the lost chapters" rulz :fof:

(nemojte se ljutit, šala. mislim, fable mi je bolji od obliviona, ali znam da ćete vi reć da je linearan itd. ali meni je bolji)

fable je ok,..daje ti poseban neki dozivljaj igre :)
cekam dvojku.

Jopax
22-05-2007, 23:06
ma pričajte vi što hoćete ali "fable: the lost chapters" rulz :fof:

(nemojte se ljutit, šala. mislim, fable mi je bolji od obliviona, ali znam da ćete vi reć da je linearan itd. ali meni je bolji)

fable je ok,..daje ti poseban neki dozivljaj igre :)
cekam dvojku.

i ja bit ce pusaka i kerova
joj jedva cekam svog cu spelom pretvorit u pravog hellhounda sa tri glave 8)

1van
23-05-2007, 11:53
[quote="Lord Coldwolf":276l0sz8]nikakva kopija gothica,..

gothic 3 je smece od rpga,.


Nije smece vec trebas znati igrati


P.S. i engleski naravno

znati igrati,.kakve to veze ima?
Btw,. u gothicu uopce netrebas nikakvo znanje za nist,.osim celicnih zivaca dok umres jer loading predugo traje.
prosao sam gothic 3 sa sva tri zavrsetka i nista me se nije dojmilo.
No mozda je tebi to prvi rpg,. pa ono,.
:?[/quote:276l0sz8]

Prvi RPG mi je bio Diablo, zato ne izmisljaj.O ukusima se ne raspravlja, ali ja mislim da je Gothic3 opce jedan od najboljih RPG-ova

Lord Coldwolf
23-05-2007, 12:05
[quote="Lord Coldwolf":2yz9gf1d]nikakva kopija gothica,..

gothic 3 je smece od rpga,.


Nije smece vec trebas znati igrati


P.S. i engleski naravno

znati igrati,.kakve to veze ima?
Btw,. u gothicu uopce netrebas nikakvo znanje za nist,.osim celicnih zivaca dok umres jer loading predugo traje.
prosao sam gothic 3 sa sva tri zavrsetka i nista me se nije dojmilo.
No mozda je tebi to prvi rpg,. pa ono,.
:?

Prvi RPG mi je bio Diablo, zato ne izmisljaj.O ukusima se ne raspravlja, ali ja mislim da je Gothic3 opce jedan od najboljih RPG-ova[/quote:2yz9gf1d]

sto izmisljam?
diablo,. ni to ti nije neki rpg.
hack&slash akcija.

Gothic 3 nije losa igra,..al sto se tice rpg elemenata,..stvarno je jadan da jadnije nemoze.
Vise od pola skillova nemaju smisla., ni razvijanje lika nema previse smisla,.nista nije onako kako bi trebalo biti.
Gothic 1 i 2 su puno bolji.

Oblivion ti isto nije neki teski rpg,. iako je jako dobra igra :)

mogu shvatiti tvoj ukus jedino ak si klinac i volis jednostavne stvari koje ne uzrokuju bol u mozgu :)

I'm done.

1van
23-05-2007, 12:33
hmmm, neznam sad sta mislis ba pod tim da gothic3 i oblivion skoro pa nemaju veze sa RPG-om.Nema veze, sto se tice klinaca ne mora znaciti da ja moram biti ko drugi nooboklinci zbog toga sto imam 12 godina.

Arbiter of Change
23-05-2007, 21:14
hmmm, neznam sad sta mislis ba pod tim da gothic3 i oblivion skoro pa nemaju veze sa RPG-om.Nema veze, sto se tice klinaca ne mora znaciti da ja moram biti ko drugi nooboklinci zbog toga sto imam 12 godina.

Rijetki su, ako više uopće i postoje, pravi RPG-ovi u današnjim vremenima. Ovo su sve Action RPG-ovi.

Lord Coldwolf
23-05-2007, 22:27
hmmm, neznam sad sta mislis ba pod tim da gothic3 i oblivion skoro pa nemaju veze sa RPG-om.Nema veze, sto se tice klinaca ne mora znaciti da ja moram biti ko drugi nooboklinci zbog toga sto imam 12 godina.

:) eto Arbiter ti je manje vise odgovorio na pitanje,.
Ja ne smatram da si ti n00boklinac sve dok ne dokazes suprotno :)

1van
24-05-2007, 09:57
hmmm, neznam sad sta mislis ba pod tim da gothic3 i oblivion skoro pa nemaju veze sa RPG-om.Nema veze, sto se tice klinaca ne mora znaciti da ja moram biti ko drugi nooboklinci zbog toga sto imam 12 godina.

Rijetki su, ako više uopće i postoje, pravi RPG-ovi u današnjim vremenima. Ovo su sve Action RPG-ovi.

Šta god da je super je, te su mi ti "action RPG-i" najbolje igre.

Black Hawk Down
03-06-2007, 16:49
S 100 kilometra mogu pogoditi ocjenu u pcplayu-kopija gothica sa još više bugova te siromašnih mogućnosti

Toxic
03-06-2007, 17:18
Meni je igra super, ali verzija 1.3. dosadašnje su...

Sova
03-06-2007, 17:42
Evo dok ja cita reenziju na ceskoj stranici igra bas i je malo arkadna sto mi se bas ne svidja.A u vezo Gothica 3 znam da ima atmosferu ali stvarno je lose napravljen.Oblivion mi je puno bolji i proradjeniji.Ali obe dvi igre su mi prirasle srcu.

1van
03-06-2007, 18:41
Kao sto se vec reklo nema nastavka Gothica do Gothica

Kiklop
04-06-2007, 01:01
meni igra bzvz izgleda kopija Obliviona

Prince-Artas
04-06-2007, 18:18
igra izlazi 17 ovog mjeseca, što znači da vi igrate njemačke verzije, ja ću sačekat englesku koja će vjerojatno bit patchirana odmah

Shadowww
05-06-2007, 00:31
oO

vidjeh ju kod frenda vec vise od tjedan dana, tak da mi se cini da je izasla :D

Akul
07-06-2007, 08:39
Rijetki su, ako više uopće i postoje, pravi RPG-ovi u današnjim vremenima. Ovo su sve Action RPG-ovi.

Onda OB treba da je strašno loš acijski RPG ako sam ja izgubio najmanje dva sata bez borbe :P

To što današnji RPG-ovi nisu dobri kao stari ne znači odmah da su akcijski. A OB je premalo aktičan da bi bio akcijski. A ni G3 nije baš... aktivan.

Arbiter of Change
07-06-2007, 08:45
A slušaj, meni to nije pravi RPG ako ne možeš raditi raznovrsne stvari sa in-game mehanikom (znači bez da se ti kao igrač pretvaraš da nešto radiš,a da to nije podržano do strane same igre) i da to ne uključuju borbu . :P

Akul
07-06-2007, 10:13
-Potion making s onih 1000 ingreadienta koje si sakupio tijekom nekoliko tjedana igranja
-stvaranja moćnih čarolij i enchantmenta
-masivno plačkanje gradova
-čitanje knjiga (ovo JE smatrano dijelom mehanike, posebno kad imaš mod koji ti poveća skill nakon nekog vremena)
-čitanje mape i odlučivanje kud ćeš slijedeće poći
-praćenje nevinog NPC-a kako bi da na kraju ubio otrovnom jabukom
-skupljanje ingredienta
-posjećivanje dućana da potratiš lovu na opremu (pijaču [potioni])
-...

Sve podržano od strane igrine mehanike i sve je dio gameplaya. OB je doista pravi akcijski RPG! Posebno ako si Thief!

revenion
07-06-2007, 11:02
Brisana 2 posta.

1van
07-06-2007, 20:14
nije me bilo 3 dana, pa evo jedno noob pitanje: sta je OB?

Jopax
07-06-2007, 20:17
nije me bilo 3 dana, pa evo jedno noob pitanje: sta je OB?
razmisli o cemu se raspravlja zadnjih 5-6 postova
hint: cetvrti je nastavak :D

1van
07-06-2007, 20:27
nije me bilo 3 dana, pa evo jedno noob pitanje: sta je OB?
razmisli o cemu se raspravlja zadnjih 5-6 postova
hint: cetvrti je nastavak :D

aha :rotfl: jesam specos, nema me nekoliko dana odma zujim

:-x :twisted: ŠKOLA :twisted: :-x

Jopax
07-06-2007, 20:32
nije me bilo 3 dana, pa evo jedno noob pitanje: sta je OB?
razmisli o cemu se raspravlja zadnjih 5-6 postova
hint: cetvrti je nastavak :D

aha :rotfl: jesam specos, nema me nekoliko dana odma zujim

:-x :twisted: ŠKOLA :twisted: :-x
tell me about it :roll:

skuki
27-06-2007, 15:38
poceo sam igrati nedavno, jel mi moze netko reci kako se resta? moram imati krevet il mogu u shumi zaspat?

Fireblade
16-07-2007, 12:13
nemos se restat
nije ti ovo oblivion :yuck:

skuki
16-07-2007, 21:29
fala bogu da nije obljivijon.

inace, to sa nerestanjem mi je minus.

mravojed20
16-07-2007, 22:19
Minus zbog čega?

Fireblade
17-07-2007, 08:48
sigurno zbog levela

Akul
17-07-2007, 12:04
nemos se restat
nije ti ovo oblivion :yuck:

Kakve to veze ima s OB-om? Skoro svaki RPG ima "Rest". Očito nisi igrao puno RPG-ova.

Deno
17-07-2007, 12:36
Malo sam zaosto :yuck: jel dosla igra ?

Fireblade
17-07-2007, 13:23
evo ja skoro cijelim svijetom proseto(mislim oba)

skuki
18-07-2007, 20:21
Minus zbog čega?

minus jer mi je glupo da lik moze 24 sata na dan imati oci otvorene i obavljati questove.

al to je manji razlog,

veci mi je sto moram igrati po noci a ljepse je po danu.

Inace, dijalozi su mi katastrofa.

Dal netko zna kada ce mi se unlockati ostali skillovi?

Prince-Artas
18-07-2007, 21:12
Minus zbog čega?

minus jer mi je glupo da lik moze 24 sata na dan imati oci otvorene i obavljati questove.


a u oblivionu gubi energiju kad ne spava 24 sata ?
minus ti je glup
prema jedinoj recenziji koju sam našao igra i nije vrijedna moje pažnje
http://www.gamerankings.com/itemranking ... siteid=668 (http://www.gamerankings.com/itemrankings/sitedetails.asp?siteid=668)

skuki
18-07-2007, 22:25
Minus zbog čega?

minus jer mi je glupo da lik moze 24 sata na dan imati oci otvorene i obavljati questove.


a u oblivionu gubi energiju kad ne spava 24 sata ?
minus ti je glup
prema jedinoj recenziji koju sam našao igra i nije vrijedna moje pažnje
http://www.gamerankings.com/itemranking ... siteid=668 (http://www.gamerankings.com/itemrankings/sitedetails.asp?siteid=668)

kakve veze ima obljivijon sa bilo cim.

jednostavno volim kada se u takvim rpgeovima moze restat, nekako mi je "prirodnije" igri a ti i dalje misli da je glupo. meni nije.
al kao sto rekoh, bitniji mi je razlog sta jednostavno mogu preskocit noc jer mi se neda igrat po noci, vishe volim sunce, preglednost, cvrkut ptica i zelenilo.

probaj igrat igru, nije tako losa, ima nekih nedostataka, al se isplati probati. U nekim segmentima mi je bolja od gothica 3, a u nekim nije, no od obljivjona je bolja 100 puta.

Prince-Artas
18-07-2007, 22:30
jer mi je glupo da lik moze 24 sata na dan imati oci otvorene i obavljati questove.

na ovo sam mislio
da si odmah rekao razlog da voliš igrat po danu a ne po noći ništa nebih komentirao :)

Lord Coldwolf
18-07-2007, 22:43
nema nista do morrowinda i obliviona (kaj se tice tih new velikih rpgova za istrazivanje)

:) gothic 3 bi bio ok da nisu zasrali meni bitne dijelove.

Deadwalker
03-09-2007, 20:21
na hcl-u sam vidio da Two Worlds izlazi za PC i Xbox 360 7.9.2007. ,a pošto sam čitao već neke recenzije(npr. na lnl-u) zanima me o čemu se tu radi? Šta je to neka novija i nadopunjena verzija igre?

Dweller
03-09-2007, 20:22
valjda,ne znam
:o
koliko ja znam i njemačka i engleska... verzija su vani,pa ne znam kaj je

Prince-Artas
04-09-2007, 20:33
ja sam čuo da igra ima masu bugova a i nije dobila neke bajne ocjene

POSA
04-09-2007, 22:16
pa na gamespotu je dobila 7.5 što je ok
ali također moraš znati da je zadnji patch teži od gige
no istina osim ispravaka bugova donosi i razne otoke u more i rijeke, ljepšeg lika (da i to)...pa mislim da ću ponovno igru zaigrati dok skinem taj patch
a ti barem probaj...to se sigurno isplati

Prince-Artas
05-09-2007, 20:39
evo i link zainteresiranima
http://files.filefront.com/Two+Worlds+v ... einfo.html (http://files.filefront.com/Two+Worlds+v15+Update/;8369532;/fileinfo.html)

unknown
14-09-2007, 19:11
igra je dobra

RayDX
14-09-2007, 20:44
igra je dobra

igra, kad sam ju ja igrao, bila je crap... ali čuo sam da ju je 1.5 patch preobrazio...

unknown
18-09-2007, 13:49
kako kontrolirati prizvana bića, kada ih prizovem kako im naredim da sljede ili napadnu

black_dragon
19-09-2007, 10:55
Patch 1.5 :D

Doggy
02-10-2007, 21:17
vec su dosadni s tim silnim dwarf-ima i orc-ima, i patrolama i neznam cim vec ne... kaj je tak tesko izmislit nest novog???

pocel sam i ja danas igrat i cini mi se ok, samo se treba priviknut na novi rpg...

la50
08-01-2008, 14:30
moj se brat uzivio u 2worlds,ali ja u toj igrici ne nalazim niš zanimljivo(malo puno mi je početak trul)

Hrvoje
10-01-2008, 16:16
Igra nije ništa spektakularno.

Freedom Station
24-01-2008, 17:11
zapea san odma na pocetku (valjda je bug)... nakon sta pritiskas wasd za kretanje, triba pritisni F za naoruzat se...pritisnen f i nista.....jel se ko susrea sa ovim problemom/bugom....? patch je 1.1....

T1H0
24-01-2008, 19:21
i meni je isti problem. bugčina u igri

Gothmog
24-01-2008, 19:48
Meni igra na istoj verziji radi savim normalno...i nije losa igra,jedino joj zamjeram upravljanje i fight na konju,te ultrašubidubiguba dosadnu priču,a i onaj kvaziengleski nije bas nesto...

Prince-Artas
24-01-2008, 19:52
zapea san odma na pocetku (valjda je bug)... nakon sta pritiskas wasd za kretanje, triba pritisni F za naoruzat se...pritisnen f i nista.....jel se ko susrea sa ovim problemom/bugom....? patch je 1.1....

vani je i gigantski 1.6 patch pa probaj

emoutofthevee
04-02-2008, 11:30
Meni iga izgkeda OK. Triba bi ju uskoro dobit...

nosferatu25
15-02-2008, 13:19
igra je težak šit :yuck:

Arbiter of Change
15-02-2008, 14:49
Mene posebni iritiraju iznimno loše animacije kretanja. :?

nosferatu25
15-02-2008, 17:16
uzeo sam je od burazera da je igram možda nekoliko dana pošto je izašla - znači igra ima više bugova od Obliviona&Gothic3 zajedno! Pa tu su primeri: evo ubijem ja protivnika, zadam mu završni udarac a on odleti u pm, najmanje sto metara od mesta borbe, pa ga ja onda tražim zbog opreme a on leži dva metra iznad zemlje; i te animacije što spomenuste, izgledaju lošije nego 3rd person kretanje u Morrowindu; a i priča i gameplay su isprazni.