PDA

Pogledaj cijelu verziju : Driver za grafičku



MartinC
12-02-2006, 20:24
Dakle, moj problem će vam se možda činiti bezveznim, ali molim da mi kažete kako da instaliram driver za grafičku i da sve skupa dobro radi. Imam Radeonku 9600 SE i stari driver koji je došao uz nju. Ovo prokleto pitanje ne bih ni postavljao da kod jednog prijašnjeg instaliravanja novog drivera nisam skoro ostao bez kompjutera.

P.S. Mom glupom pitanju se slobodno smijte, ali vas molim da mi odgovorite.

Mr.G4m3r
12-02-2006, 20:32
Dakle, moj problem će vam se možda činiti bezveznim, ali molim da mi kažete kako da instaliram driver za grafičku i da sve skupa dobro radi. Imam Radeonku 9600 SE i stari driver koji je došao uz nju. Ovo prokleto pitanje ne bih ni postavljao da kod jednog prijašnjeg instaliravanja novog drivera nisam skoro ostao bez kompjutera.

P.S. Mom glupom pitanju se slobodno smijte, ali vas molim da mi odgovorite.

Nije bezvezno... Ako kupujes bug, nađi na njemu ati catalyst drivere i instaliraj rucno ako znas kako.

A ako ne znas evo ti objasnjenje:

step one:

Klikni u prazno na desktopu(desni klik) i daj properties, a tamo ides pod settings, tamo properties.

step two:

Tamo klikni na Adapter i onda opet properties, tamo odi pod driver i malo dolje će pisat update driver.

step three: Ucitaj driver i to je to!!!

Iron Wan Kenobi
12-02-2006, 20:38
nebil trebao koristiti neki od programa za ciscenje starih drivera npr. Driver Cleaner,pa tek onda instalirat nove drajvere

CTDP_Marko
12-02-2006, 23:46
nebil trebao koristiti neki od programa za ciscenje starih drivera npr. Driver Cleaner,pa tek onda instalirat nove drajvere
Bili bi pametno

ezav
13-02-2006, 05:04
Imas s atijeve stranice skinuti nove drajvere...........
i program za deinstalaciju starih....

skini oboje....
pomocu programa deinstaliraj....

i nakon restarta stavi nove.......

-Jojo-
13-02-2006, 19:36
Kakav je to časopis Modra Lasta, kaj se to ne kupuje u osnovnoj skoli ko Smib???

Molim objasnjenje , Hvala...

str33t6l0w
13-02-2006, 22:22
Kakav je to časopis Modra Lasta, kaj se to ne kupuje u osnovnoj skoli ko Smib???

Molim objasnjenje , Hvala...

ovo se vec prije događalo...... tko god napise "B_U_G"(bez crtica) napise se "modru lastu"....

Stiffy
13-02-2006, 22:36
Dakle, moj problem će vam se možda činiti bezveznim, ali molim da mi kažete kako da instaliram driver za grafičku i da sve skupa dobro radi. Imam Radeonku 9600 SE i stari driver koji je došao uz nju. Ovo prokleto pitanje ne bih ni postavljao da kod jednog prijašnjeg instaliravanja novog drivera nisam skoro ostao bez kompjutera.

P.S. Mom glupom pitanju se slobodno smijte, ali vas molim da mi odgovorite.



:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: roflmaowtime

instaliraj si driver cleaner makni sve stare fileove od starih drivere skini najnovije Catalyst Control Centar drivere

Mr.G4m3r
14-02-2006, 19:42
Kakav je to časopis Modra Lasta, kaj se to ne kupuje u osnovnoj skoli ko Smib???

Molim objasnjenje , Hvala...

ovo se vec prije događalo...... tko god napise "B_U_G"(bez crtica) napise se "modru lastu"....

Hehe... I ja sam se pitao WTF is it????? :rotfl:

Mr.G4m3r
14-02-2006, 19:43
Na modroj lasti driveri za ati grafulje!!! :rotfl: :rotfl:

Michel
15-02-2006, 11:48
Ma s novim catalystima inače nije potrebno ništa radit :D
Download, open. install..... i on sam pobriše bez greške instalira i sve radi.
(To su napravili prije jedno 3 mjeseca da stvarno to tako radi bez nekih problema)
Ja sad koristim Omegu i ipak je najbolja.

Anthrax
15-02-2006, 12:01
Dakle, moj problem će vam se možda činiti bezveznim, ali molim da mi kažete kako da instaliram driver za grafičku i da sve skupa dobro radi. Imam Radeonku 9600 SE i stari driver koji je došao uz nju. Ovo prokleto pitanje ne bih ni postavljao da kod jednog prijašnjeg instaliravanja novog drivera nisam skoro ostao bez kompjutera.

P.S. Mom glupom pitanju se slobodno smijte, ali vas molim da mi odgovorite.



:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: roflmaowtime

instaliraj si driver cleaner makni sve stare fileove od starih drivere skini najnovije Catalyst Control Centar drivere

ti si se inace pokazao kao veliki expert na ovom forumu pa imas argumenata da se smijes njemu? :naughty:

Sporbie
16-02-2006, 11:57
ja sam jedva skupio hrabrosti da instaliram svoje drivere, pokuso to na svom prijasnjem kompu i sve razjebo, pa mi je sad tlak na 400 kad god instaliram drivere, lol. :rotfl:

Michel
16-02-2006, 12:22
Hehe. I ja sam tako nekad. Dok je Ati imo najgore drivere na svijetu.

-Jojo-
16-02-2006, 17:54
Znaci modra lasta je casopis B_U_G?????Ili sam krivo razumio? :o

ARTAS
16-02-2006, 18:18
Znaci modra lasta je casopis B_U_G?????Ili sam krivo razumio? :o

da, provaj postat riječ bugg (bez drugog g) pa ćeš vidit

Osiru$
16-02-2006, 21:37
http://img.photobucket.com/albums/v418/Stone_Cold/Smiles/Off_Topic.gif

ARTAS
16-02-2006, 21:38
pa samo mu objašnjavam jebote

zcracker
21-02-2006, 12:01
Dakle, moj problem će vam se možda činiti bezveznim, ali molim da mi kažete kako da instaliram driver za grafičku i da sve skupa dobro radi. Imam Radeonku 9600 SE i stari driver koji je došao uz nju. Ovo prokleto pitanje ne bih ni postavljao da kod jednog prijašnjeg instaliravanja novog drivera nisam skoro ostao bez kompjutera.

P.S. Mom glupom pitanju se slobodno smijte, ali vas molim da mi odgovorite.

Moj savjet ti je da skineš najonovije omega drivere s
http://www.omegadrivers.net
i njih instaliraš!
Ja ih koristim več godinu i pol i nikad nisam imo problema s nijma!

-Jojo-
25-02-2006, 15:29
http://img.photobucket.com/albums/v418/Stone_Cold/Smiles/Off_Topic.gif

Pusti covjeka nek mi objasni...znaci bug :):):)

-Jojo-
25-02-2006, 15:32
Evo bas si skidam catalyst 6.2 drivere od kojih 22mb sa omega stranice...sad cu ih isprobat :):):)