PDA

Pogledaj cijelu verziju : POSTAL 3; xbox360 and PC



Alan Ford
10-05-2007, 14:30
Najavljen novi treći nastavak "bolesnog" postala

http://www.gamespot.com/xbox360/action/postal3/news.html?sid=6160101&om_act=convert&om_clk=gsupdates&tag=updates;title;1

ivan
10-05-2007, 14:54
do sada nisam igrao ni jedan nastavak postala, ali tricu ću morat probat da vidim kolko je to bolesno.
mislim da će Jack Thompson opet bit u središtu pozornosti :roll:

icecoldkilla
10-05-2007, 15:29
super jedva cekam, prosli postal mi je bio zakoooooon!!!!!11

Aerial
10-05-2007, 16:05
Smeće američko koje kvari mladež i promiče nasilje i netoleranciju! Anti-Bliskoistočna propaganda i demoralizacija ljudskih vrijednosti!!!

:D

mrs.croft
10-05-2007, 16:08
Smeće američko koje kvari mladež i promiče nasilje i netoleranciju! Anti-Bliskoistočna propaganda i demoralizacija ljudskih vrijednosti!!!

:D

stfu

revenion
10-05-2007, 18:14
lik ima pravo znas...igra je fakat brutalna...+konzolitis BEM TI MAMU USRANIM KONZOLAMA...MRS U PM... :twisted:

M@T3J
10-05-2007, 18:15
[quote="Aerial_51":2ntb6gon]Smeće američko koje kvari mladež i promiče nasilje i netoleranciju! Anti-Bliskoistočna propaganda i demoralizacija ljudskih vrijednosti!!!

:D

stfu[/quote:2ntb6gon]

Šta to znači?

Rocchiro
10-05-2007, 18:41
[quote="mrs.croft":2gqlmr1r][quote="Aerial_51":2gqlmr1r]Smeće američko koje kvari mladež i promiče nasilje i netoleranciju! Anti-Bliskoistočna propaganda i demoralizacija ljudskih vrijednosti!!!

:D

stfu[/quote:2gqlmr1r]

Šta to znači?[/quote:2gqlmr1r]

shut the fuck up


nisam se bas bavil starim postalima,ali ovoga bi mozda cak i mogel odigrati

W3DR4N
10-05-2007, 18:46
Smeće američko koje kvari mladež i promiče nasilje i netoleranciju! Anti-Bliskoistočna propaganda i demoralizacija ljudskih vrijednosti!!!

:D

Šta je najgore, potpunu istinu pričaš. Ali prešao bih preko toga da je postal igriv. Ovako, postal je doista najveće komercijalno smeće na svim igraćim platformama, ikad.

Death By Sexy
10-05-2007, 18:51
Dobar je jer je bolestan... zabavno igrat.. meni više ne treba

Mafioz0r
10-05-2007, 19:35
Postal ima grozan gameplay, a grafika nije niš posebno.
Postal je posebna igra jedino zbog brutalnosti i politične nekorektnosti i zato jedva čekam trojku.
:twisted: :kill: :killyou: :ekipa: :evil: :hangin: :rambo:

Lord Jambrek
10-05-2007, 20:07
Postal je igra za:

Upisat cheatove
Rokat ljude bez prestanka
Iskalit svoj bijes.

D.E.M.O.
10-05-2007, 20:21
Smeće američko koje kvari mladež i promiče nasilje i netoleranciju! Anti-Bliskoistočna propaganda i demoralizacija ljudskih vrijednosti!!!

:D

Šta je najgore, potpunu istinu pričaš. Ali prešao bih preko toga da je postal igriv. Ovako, postal je doista najveće komercijalno smeće na svim igraćim platformama, ikad.

o, ne.. postal je itekako igriv.. igrao sam ga dosta dugo.. reko bih najvise poslije CoDa (1) i WoWa.. a o tome da li promice netoleranciju i nasilje necu raspravljat.. meni je dosta sto sam smirena i nenasilna osoba.



Postal je igra za:

Upisat cheatove
Rokat ljude bez prestanka
Iskalit svoj bijes.

potpuna istina ;)
btw stp ima i multiplayer :)

back on topic... postal3 ce biti na source engineu.. i nadam se dobro izvesti komadanje tijela (svidja mi se kako su to napravili u apocalypse weekend) te da ce ubaciti mnoooogo slavnih licnosti :) hocu zatuci svarciku :D :pray:

Arbiter of Change
10-05-2007, 20:36
Zaboravili ste nabijanje mace koja je konačno našla svoj pravi životni poziv kao prigušivač.

Aerial
10-05-2007, 22:07
Smeće američko koje kvari mladež i promiče nasilje i netoleranciju! Anti-Bliskoistočna propaganda i demoralizacija ljudskih vrijednosti!!!

:D

Šta je najgore, potpunu istinu pričaš. Ali prešao bih preko toga da je postal igriv. Ovako, postal je doista najveće komercijalno smeće na svim igraćim platformama, ikad.

U biti, ja sam se zezao, al' :) ... hmm... u biti, pa da, kad pogledaš, cijela igra je zapravo ekploatacija dobre stare ljudske mržnje, bez previše (imalo?) smisla, inovacije, vrijednosti, you name it.

Svejedno, zna biti zabavna, i to je to... sumnjam da bi išta više i mogao tražiti od Postala... :wink:

W3DR4N
10-05-2007, 23:03
Postal je igra za:

Upisat cheatove
Rokat ljude bez prestanka
Iskalit svoj bijes.

Želiš reći:

*pričakati loading*
Upisat cheatove
*pričakati loading*
Rokat ljude *pričakati loading*Sbez prestanka
*pričakati loading*
Iskalit svoj bi*pričakati loading*jes.

Naime, igra ima toliko učitavanja na sasvim malim područjima i toliko su duga, da je u vrijeme izlaska na vrlo dobrim računalima više trajao ukupan zbroj loadinga nego sama igra. Danas je vrijeme kompenzirano, ali namam volje više nikad upaliti to.

Bartuc
10-05-2007, 23:09
Istina, koliko ta igra loada, pa to nije normalno! Još kaj je najbolje, piše da Patch to ispravlja a ono drek, i dalje loada do preksutra!

Igra ima par dobrih trenutaka gdje se možeš nasmijati, ali kad se sve +/- dobiješ teži drek!

MasaKrisT
10-05-2007, 23:11
ismijo sam se na dvojku do suza,ocem trojku!

W3DR4N
10-05-2007, 23:14
Jel ja imam krivo poimanje humora, tj. gdje su te fore koje nasmijavaju do suza?

Sgt. Bull
10-05-2007, 23:14
Sumnjam da ću to igrati,probao sam Postal:running with scissors(nešto ovako) i nije me posebno privukla mogućnost uriniranja po mrtvim ljudima kojima sam prethodno lopatom skinuo glavu.Ne sviđa mi se koncept igre i igra je u najmanju ruku glupa i monotona,kod nekih osoba potiče na nasilje i samo u vezi ove igre se slažem sa mister Đeksonom,treba je zabraniti.Samo za one koji imaju više od 21,100%,po mogućnosti da nisu kao Valnjes_666...Eh da prije kupovine kod mene,morali bi priložiti svoj IQ test...reda radi...

Bartuc
10-05-2007, 23:18
Jel ja imam krivo poimanje humora, tj. gdje su te fore koje nasmijavaju do suza?

Ma ima dobrih fora, ali ne sad da nasmiju do suza! Pogotovo ne drugi dio koji je jadan do iznemoglosti! Jedina dobra fora je zabiti malj kravi u pakšu!

Ali u prvom djelu se nađe dobrih fora...

1) Kad se frajeru popišaš u facu, počne bljuvati pa mu odvališ glavu i onda bljuje u vis :)

2) Onaj Gej klub je urnebesan!

3) Kada se presvućeš u policajca i kolješ populaciju pa ti drugi policajci dobacuju: "Pazi, kaj ak nas netko snima?" i te fore... :D

EDIT: Odo ja spavat, laku noć svima!

revenion
11-05-2007, 08:51
Jel ja imam krivo poimanje humora, tj. gdje su te fore koje nasmijavaju do suza?


da fakat...gdje je smjesno kad ljudima pisas u usta dok se ne zbljuvaju i onda ih prebis palicom do smrti...tu nema nista smjesno osim brutalnosti koja kvari svijetsku mladez...a to se dogada zbog jebenaca koji prodaju piratske igre tipa postal mladima od 18...ajd nixa...odi u algoritam i kad izade postal 3 pkusaj ga kupit i dobit ces okrutan odgovor i izbacit ce te iz ducana...osim ako prodavac nije koruptiran...XD <the truth u seek the truth u get...ovakve igre su 5 puta gore od GTA serijala koji vec svi ajde igramo...u njemackoj da kupis GTA ili postal 3 UOPCE dobio bi kaznu od 100eura

Bartuc
11-05-2007, 09:10
Ako je čovjek dovoljno inteligentan i "discipliniran", nema te igre koja moža utjecati na njegovo psihičko ili mentalno stanje! To kaj je igra brutalna ne znaći da stvara ubojice!

Kad pogledaš, apsolutno svaki FPS je brutalan i ima lokvi krvi i "fragova" (klanja)! Zakaj se onda samo protiv Postala bunite? Jedan UT ili Quake je daleko krvaviji od Postala... istina da Postal upliče i vjerske i političke segmente u klanje ali opet, samo bi si izopačena budala mogla ravnati život prema jednoj igri!

Mafioz0r
11-05-2007, 11:20
Igre ne stvaraju ubojice, to svi znamo i zato je bolje da se jednostavno prestanemo zalit na to sto ljudi tako misle.

D.E.M.O.
11-05-2007, 11:33
Jel ja imam krivo poimanje humora, tj. gdje su te fore koje nasmijavaju do suza?
u igri se sprdaju:
-vegeterijanci
-mesari
-rednecksi
-krscani
-muslimani
-sami kreatori igre i njihova firma (rws)
-americka vojska
-policija
.
.
.

ako nekog ova igra vrijedja onda je on kreten. jer ja kao vegeterijanac nisam nimalo uvrijedjen ;P

igra je igra
ako je covjek lud i ako je sklon ubojstvu, ubit ce nekog. bez obzira jel igrao postal ili ne. postal ce ludjako mozda samo dati ideju kako da ubije nekog.. no tu bas i nema puno vrsta ubojstava.. ne? (osim ako gledate broj oruzja ali gdje the fuck ce te naci napalm, bazuku, maverick, macku koja se vrti i reze noge..???.. dakle oruzja se ne broje..)
uuum.. dakle sto se tice nasilja nista sto vec nije vidjeno u filmovima.. (btw nemoguce je nabiti macku na sacmaricu da ona stoji ;P )

dakle.. vi koji serete po postalu ocito niste gledali filmice u igri...

ti wedrane sam kazes da ti je igra sranje i da su te zivcirali loading pointovi.. mene nisu toliko.. a prostor koji obuhvaca jednu zonu je npr. velicine kao i u half-lifeu.. ako ne i veci. zasto nismo sve mape u hlu prebacili u jednu? eto. zapitajte se. i onda serite po loading zonama. i btw hl2 se puno duze loada od postala... a hl2 je odlicna igra.. ne?
btw i u recenziji hl2 je pisalo da je igra u dosta situacija.. smijesna.. po cemu? po cemu ona moze biti smijesna a postal ne?
mogao bih jos puno pisati (da jos mnogo sranja od mene) ali moram se ici kupat i prati kosu da bih mogo lep u skolu.

to je sve od mene
cya

Kostolomac
11-05-2007, 11:49
potpuno se slažem. ma postal je urnebes, a maca ko prigušivač mi je najjača... stavite ju na sačmaricu :rotfl:

mrs.croft
11-05-2007, 13:12
Postal je igra za:

Upisat cheatove
Rokat ljude bez prestanka
Iskalit svoj bijes.

Želiš reći:

*pričakati loading*
Upisat cheatove
*pričakati loading*
Rokat ljude *pričakati loading*Sbez prestanka
*pričakati loading*
Iskalit svoj bi*pričakati loading*jes.

Naime, igra ima toliko učitavanja na sasvim malim područjima i toliko su duga, da je u vrijeme izlaska na vrlo dobrim računalima više trajao ukupan zbroj loadinga nego sama igra. Danas je vrijeme kompenzirano, ali namam volje više nikad upaliti to.

nažalost istina...igrao bi ga ponovo ali ne želim zbog učitavanja....jednog dana kad budem imo 2 gige rama,onda ću probat.

MasaKrisT
11-05-2007, 14:46
D.E.M.O. :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

icecoldkilla
11-05-2007, 15:04
Smeće američko koje kvari mladež i promiče nasilje i netoleranciju! Anti-Bliskoistočna propaganda i demoralizacija ljudskih vrijednosti!!!

:D

lol

Black Hawk Down
11-05-2007, 15:21
Oćemo se postal uopće radi

Aerial
11-05-2007, 18:18
Oćemo se postal uopće radi

Umm.. paaaa...

Koga briga? Glavno da moš pucati i pišati po ljudima :)

U biti, da, to je radnja igre. Priča se vrti oko čovjeka koji puca i piša po truplima.
And ummm... that's about it.. :roll:

Bartuc
11-05-2007, 18:26
Ma nemoj, možeš pišati i po živim ljudima :rotfl:

Najjača fora je kad pas prikolje frajera pa se spiša na njega, sve samo za jedan doggy treat :D

@BHD, igra ti je FPS sa lošom grafikom i lošom optimizaciom i sa punooo bugova! Ali ako sve to nekako zanemariš dobiješ lošu pucačinu sa solidnom dozom crnog humora u najgore mogućem smislu!

Misije su ti tipa:

1) Kupi mlijeko u dućanu
2) Vrati knjigu u knjižnicu
3) Odi na ispovjed
4) Popišaj se tati na grob
5) Traži Webstera autogram
6) Izaberi nalijepše Božićno drvce

- itd... Ali se uvijek nekaj dogodi i napadnu te prosvjednici protiv knjiga, pripadnici druge religije, ljuti roditelji koji ne dozvoljavaju nasilje u igrama, pogrebnici itd.

- kad sve +/- dobiješ igru koju se isplati probati baš zbog zabavnih misija! A i rankovi su na kraju odlični... prvi put sam koknuo samo par stotina ljudi i imao neki jadni rank, drugi put sam nekoliko tisuća ljudi koknuo i imao rank tipa "Psyscho" (ne sjećam se točno) :D

Isprobaj je, nemreš požaliti!

Aerial
11-05-2007, 18:55
Ali isprobaj piratsku verziju, jer se ne isplati davati par sto kuna za to :D

Arbiter of Change
11-05-2007, 18:59
Oprezno.....

Black Hawk Down
11-05-2007, 19:04
da li je više badass ili horor atmosfera

Bartuc
11-05-2007, 19:05
da li je više badass ili horor atmosfera

Više ti je komična atmosfera, igra je fakat zabavna! Isprobaj je... isplati se!

PS: Za prigušivać natakneš mačku na oružje :rotfl: Eh da mi to tetka vidi :rotfl:

D.E.M.O.
11-05-2007, 19:07
D.E.M.O. :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

hvala :)


aaaaaaand.. the crap kontinjuz..

nadalje.. svi vi koji serete po smislu postala.. da li te postal tjera da ubijes prolaznika na ulici?
ne
da li vas postal tjera da nabijete macku na sacmaricu..?
ne

postal ce vas naime staviti u neke situacije iz koje je najlakse izaci tako da ubijes nekoga.. ali ja se stvarno stvarno stvarno nemogu sjetiti dijela bez kojeg je NEMOGUCE (dada citaj nemoguce, ne tesko) izaci a da nekog doista ne ubijes. ispravite me ako sam u krivu, jer se ja takve situacije stvarno nemogu sjetiti... nitko vas nije tjerao da ubijete garrya colemana. mogli ste cekati u redu... ali ne. vi ste ga ubili. i obavili objectiv na taj nacin.. i sada serete po igri.


nadalje
optimizacija:
vi koji serete po optimizaciji igre... u kojoj igri molim vas imate dio grada (i to dobar) po kojem sece hrpa ljudi koji su doista detaljno napravljeni (mislim za fakin 2k3cu godinu.. za vas koji se serete po grafici dosta je da vam kazem da je igra izasla u 4. mjesecu 2003. godine) i tu mi molim vas nemojte spominjati gta.. samo se priblizite covjeku bit ce vam jasno.
o fizici da ne govorim.. i nije bilo tako lose za ono vrijeme.. svaki covjek - ragdol. pobijes 50 ljudi pa zapalis cijeli grad i ocekujes da igra ne trza? pa jesi glup?


i samo dodatak..
nije mi jasno zasto ljudi kazu da je apocalypse weekend bolji.. jer je linearan..? meni to nije neka prednost... bolja grafika? je poboljsana ali za 2-3 godine razlike nije nesto specijalno.. i da.. apocalypse weekend je nemoguce preci bez da ubijes nekog.. -.-
so.. postal2 i stp ownaju ;)
eat shit

MasaKrisT
11-05-2007, 21:49
:pray:
moram nabavit postal 2 opet

FujiLim
11-05-2007, 22:33
Da.... Samo neka u treći dio stave model Jacka Thompsona i neka bude ultimate provokacija, a i mislim da će gameri doći na svoje i da igra nije samo iživljavanje i provokacija, nego i kažiprst koji upire u licimjere, ali ipak nemora se svatko sa svakim slagati, zar ne...?

Alan Ford
12-05-2007, 09:33
igra je luda definitivno ali i zabavna,pokvare doživljaj duga učitavanja ali valjda će to riješit sa novim postalom

Grafika i nije bila tako loša za ono vrijeme

Kad se sjetim samo: Would you like to sign my petition? Pa ti kaže fack off crip pa ga malo zatučeš lopatom ili slično; ludo nabijanje mačke na pušku,pišanje...

U igru imaš slobodu ali ujedno moraš i izvršavat zadatke,kupi mlijeko,posjeti klaonicu,crkvu...

Iako neznam hoće li novi postal biti luđi od prethodnih,ali osobno ni ne mora; neka naprave samo FPS i dovoljno

revenion
12-05-2007, 09:39
Ali isprobaj piratsku verziju, jer se ne isplati davati par sto kuna za to :D


opomena...

Đeri
12-05-2007, 10:35
fakjea
novi postal
@neji
omg :rotfl: :pray:

Bartuc
12-05-2007, 10:36
Jebo Postal 2 :rotfl:

Sad ga instaliram i stavim odmah Patch v1.337, kad on meni odmah na startu kaže da mi je komp debelo ispod minimalnih zahtjeva i da bu bilo sranja :rotfl: I uđem u igru (glavni izbornik), kad ono sve trza, titra, ne želi uopće ući u igru!

Tak da D.E.M.O, toliko o optimizaciji igre :pray: :D Ma strava i užas... Još bum probao staviti expanziju, možda ga ona pripitomi! Kaj je najbolje, instalirao sam ga da vidim kak beži na malo jačem stroju, a on meni tako :cry:

D.E.M.O.
12-05-2007, 10:41
igrao sam postal2 na procu od 1,4 GHz sa 512 SDR rama i radeonom 9000 prije n godina i klizio je na medium/high sa rezolucijom 1024x768

Bartuc
12-05-2007, 10:49
igrao sam postal2 na procu od 1,4 GHz sa 512 SDR rama i radeonom 9000 prije n godina i klizio je na medium/high sa rezolucijom 1024x768

Znam, meni je radio na prijašnja 2 kompa bez ikakvih problema! Ali na ovom neće :o Ne kužim u ćemu je problem... probal bum reinstalirati igru, možda uspije!

revenion
12-05-2007, 10:56
fakjea
novi postal
@neji
omg :rotfl: :pray:

and the revenion horror starts again...all are "DOOMED"

EDIT:ko je od vas klemponja stavio anketu???

Aerial
12-05-2007, 11:59
Ali isprobaj piratsku verziju, jer se ne isplati davati par sto kuna za to :D


opomena...

Nemoj ti meni opomena, znaš ti o čemu ja govorim :roll:

Nego...
Što se tiče ankete.. Pa možda bi bilo dobro da se pojavi neka igra s vremena na vrijeme, čisto da se testira mogućnost igara da simuliraju načine umiranja :) Ali onda bi to bile više neke benchmark igre... A u biti, kad pogledaš, nije ni Postal daleko od benchmarka...

revenion
12-05-2007, 13:05
ovaj cuj...ja sam ti prisego ovo i ono da moram pratit ta pravila pa to ti tak...i meni bas postal ne izgleda ko neki benchmark...nego ko manikalno brutalna igra sa pre-crnim humorom... :twisted:

Aerial
12-05-2007, 14:29
A ne znam... Postal je brutalan prvih 5 minuta. Onda kad shvatiš da se sve vrti na istu foru uopće nije brutalan, nego monoton i nezanimljiv.
Ok, fora je kad nekoj droci odvališ glavu lopatom, ali kad to napraviš još jednoj droci, pa još jednoj i još jednoj (koje, btw, izgledaju potpuno isto kao i ona prva) i tako u nedogled, ne vidim tu nikakvu zabavu...

Postal 4 bi trebao imati dobru fiziku i interakciju s okolinom, pa da se ubojstva mogu izvoditi na svakave načine :)

Alan Ford
12-05-2007, 15:08
A ne znam... Postal je brutalan prvih 5 minuta. Onda kad shvatiš da se sve vrti na istu foru uopće nije brutalan, nego monoton i nezanimljiv.
Ok, fora je kad nekoj droci odvališ glavu lopatom, ali kad to napraviš još jednoj droci, pa još jednoj i još jednoj (koje, btw, izgledaju potpuno isto kao i ona prva) i tako u nedogled, ne vidim tu nikakvu zabavu...

Postal 4 bi trebao imati dobru fiziku i interakciju s okolinom, pa da se ubojstva mogu izvoditi na svakave načine :)

a čuj možda je i monoton i sve ali možda ovaj novi ugodno iznenadi

A uostalom nije Postal jedina igra u kojoj se ponavljaju iste fore,imaš ti svakakvih FPS-ova koji su gori od Postala,monotoniji i gluplji

Lord Jambrek
12-05-2007, 16:25
Najbolja stvar u postal 2 je rockincats cheat.

Umjesto municije, pucate mačke.

str33t6l0w
12-05-2007, 18:29
igrao sam postal2 na procu od 1,4 GHz sa 512 SDR rama i radeonom 9000 prije n godina i klizio je na medium/high sa rezolucijom 1024x768

Znam, meni je radio na prijašnja 2 kompa bez ikakvih problema! Ali na ovom neće :o Ne kužim u ćemu je problem... probal bum reinstalirati igru, možda uspije!

ajmo se mjenjat za kompove :D

na mojem sigurno radi :D

uglavnom... ovo ce bit preludo :D.. ta trojka.... dvojku sam preso par puta :D.. i preodlicna je :D.... tj. onaj humor mi je odlican :D

Bartuc
12-05-2007, 18:32
@Street, je kak da ne :D

Probao sam reinstalirati i ne radi :cry: Moral bum čekati troju, vjerovatno mi se igra kolje sa nekom od komponenti :o Samo se nadam da bu trojka malo bolje uglancana...

Alan Ford
15-05-2007, 08:44
@Street, je kak da ne :D

Probao sam reinstalirati i ne radi :cry: Moral bum čekati troju, vjerovatno mi se igra kolje sa nekom od komponenti :o Samo se nadam da bu trojka malo bolje uglancana...

meni javlja da je cd oštećen a čist ko suza,ali tko ga j*** tak i tak je sranje,valjda će novi bit bolji

Bartuc
15-05-2007, 11:15
To ti je greška sa WinXP i SP2... tako svima pokazuje tu grešku, samo moraš preko TotalCommandera ili Windows Explorera ući u CD i pokrenuti setup.exe!

Tak ti mora raditi!

Alan Ford
16-05-2007, 12:04
pa i jesam pokrenuo pješke,kliknuo na open od igre i zatim potražio setup i kad se instalira kaže mi da mi fale neke datoteke vezane uz glazbu(mislim da je glazba), tj.nemogu igrat
tražio i na internetu za taj problem ali nema nekog rješenja valjda

Bartuc
16-05-2007, 12:27
Ne znam, sorry, meni je radilo tako preko setup.exe! Tak je meni i CD2 od Fable-a zeznut, nema niti najmanje ogrebotine ali ne radi!

Alan Ford
17-05-2007, 10:37
Jeste vidjeli one filmiće na youtube,najbolja je ona fora sa sprejom i upaljačem kako prži ljude :)

Onda ima još čekić,motornu pilu...to je sve novo je li?

Čekaj,do sad su izašla dva postala,je li tako? Prvi se zove postal 2,odnosno prikazan je kao postal na kvadrat, Kako se zove drugi onda?(nisam tog igrao)

Aerial
17-05-2007, 13:42
Lol, pa ako je prvi, ne može se zvati Postal 2 :)

Prvi dio je stara igra, tamo negdje iz '97... Igrao sam to na starom kompu...

Drugi je Postal 2, a expanzija za njega je Postal 2: Apocalypse Weekend.

Nightyx
17-05-2007, 14:43
Postal je igra za:

Upisat cheatove
Rokat ljude bez prestanka
Iskalit svoj bijes.

slažem se :D

whiskey
17-05-2007, 16:43
Novi nastavak ovog moždanog isprdka nije dobra stvar tako reci za gaming kulturu. Cisto sa satirickog gledišta igra ce se igrat, al ne na mojim živežnim namirnicama i ne sa mojim teško zarađenim novcima... Ako bude opcija obezglavi Paris Hilton rado cu si kupit primjerak.

Alan Ford
18-05-2007, 09:17
Čini mi se da je sve manje dobrih fps-ova(ili loših),zato meni ni jedna FPS igra nije na odmet
Nisam fan ničeg drugog osim FPS-ova 8)

D.E.M.O.
25-05-2007, 20:42
true :)

Jopax
25-05-2007, 21:08
Dobro sluzi za iskaljivanje bijesa a za nesto druga bas i ne
trojku mozda odigram