PDA

Pogledaj cijelu verziju : Shadowrun



IgGy
10-05-2007, 12:36
Evo, igra je u gold fazi, kazu da ce izac 22. svibnja.

Ako ne znate o cemu se radi, Shadowrun ce bit prvi cross-platform (FPS) naslov koji ce omogucit multiplayer makljazu izmedju igraca na PC-ju i konzolasa (tocnije konzolasa na Xbox 360).

Proizvodjac ce navodno "usporit" kontrole na PC-ju (mis recimo) da bi konzolasi imali neke sanse, jel.

Sto vi mislite o tom cross-platformu, pa i samom Shadowrunu, ako ste culi za njega?

Black Hawk Down
10-05-2007, 13:00
Konzolaši najebali
Kompijaši odustali zbog sporosti igre i prevelikim scorovima

MarkaN
10-05-2007, 14:47
ne mogu reći da je igra loša, no ziher neće biti hit.

Arbiter of Change
10-05-2007, 20:43
Eh, a ja mislio na onaj stari (na čemu je ono bio... SNES-u?). :(

Ako će nešto biti zakinuto zbog "next-gen platforminga", onda su to definitivno FPS-ovi. Ako mene pitate, konzole nisu za čistokrvni FPS, bar ne bez dodatne aparature.

MarkaN
10-05-2007, 21:56
Ako mene pitate, konzole nisu za čistokrvni FPS, bar ne bez dodatne aparature.

to stoji, donekle... jer od ovakvih hibrida stvarno bi se trebalo naći nešto inovativno i zanimljivo.

Ja sam zamislio igru koja je u srži čistokrvni FPS, no zbog fleksibilnosti brojnih mogućnosti svi elementi savršeno bi se mogli provesti i u kontrolerima kao i tipkovnica+miš kombinaciji.

str33t6l0w
10-05-2007, 22:00
ne mogu reći da je igra loša, no ziher neće biti hit.

aj prekini samo quote-at... na desetak postova imas samo tuđi quote.... opomena....

Lord Jambrek
10-05-2007, 22:01
E ovak nekaj čekam, da lijepo rasturimo konzolaše kak treba.

Arbiter of Change
10-05-2007, 22:05
Ja sam zamislio igru koja je u srži čistokrvni FPS, no zbog fleksibilnosti brojnih mogućnosti svi elementi savršeno bi se mogli provesti i u kontrolerima kao i tipkovnica+miš kombinaciji.

Možda, ali definitivno ne kao da gledaju to dvoje kao potpuno iste stvari... osim ako im srednja zadovoljenost publike na obje strane nije cilj. I sigurno ne za multplatformsku Multiplayer igru.

MarkaN
10-05-2007, 22:41
Ja sam zamislio igru koja je u srži čistokrvni FPS, no zbog fleksibilnosti brojnih mogućnosti svi elementi savršeno bi se mogli provesti i u kontrolerima kao i tipkovnica+miš kombinaciji.

Možda, ali definitivno ne kao da gledaju to dvoje kao potpuno iste stvari... osim ako im srednja zadovoljenost publike na boje strane nije cilj. I sigurno ne za multplatformsku Multiplayer igru.

E upravo to! Ja sam otkrio pravu formulu, ali neću vam reći :D

IgGy
11-05-2007, 13:46
da, btw, postoji jedna mala caka s tim cross platformom.

Shadowrun ce radit samo na Visti, a da biste igrali u cross platformu, morat cete platit Gold ediciju onog Live servisa, koji kosta cca 50 dolara godisnje :roll:

W1k1n6
11-05-2007, 14:08
I onda će te razbijati konzolaši koji su navikli na brzinu kontrolera :) E pa ne može!

MarkaN
11-05-2007, 17:19
I onda će te razbijati konzolaši koji su navikli na brzinu kontrolera :) E pa ne može!

ha čujte nebi bilo fer ni da je PC u prednosti... ja mislim da omjer može biti jednak jer... miš i tipkovnica imaju mogućnost "customiziranja" dok se kontroleri mogu prilagođavati funkcijama i fleksibilnosti koje nude pomno izgrađeni gumbi, trigeri, gljive, D Pad itd.

Black Hawk Down
11-05-2007, 19:23
prema cross plat. igrama sam pesimisitičan

Arbiter of Change
16-07-2007, 14:06
OK, necromancy kicks ass. Izašla je igra, prosječno je ocjenjena pa me zanima je li itko posjeduje i igra li je? Koju su vaši dojmovi?

Prince-Artas
17-07-2007, 18:58
da, btw, postoji jedna mala caka s tim cross platformom.

Shadowrun ce radit samo na Visti, a da biste igrali u cross platformu, morat cete platit Gold ediciju onog Live servisa, koji kosta cca 50 dolara godisnje :roll:

kakva formula za uspjeh :pray: