PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bitke za sjećanje



Akul
08-05-2007, 11:10
Koje su vam bitke ostale u sjećanje?

Gelrin, bosmerski thief kojeg je Sivi Lisac poslao da ukrade neku stijelu od ludog čarobnjaka:


...
Napao me hebeni daedroth. Jedva sam ga ubio. Sretnem li još jednoga, neću preživjeti.
...
Izašao sam u vanjštinu tornja. Napao me još jedan daedroth. Zbog velikog prostora, pobijedio sam ga.
...
Prokleti Fathes Aren! Prvo je prizvao zombija a tad bacio burden na mene. Na sreću zombie je bio slab pa sam gađao Fathisa. Na nesreću, prokleti malac se svako malo skrivao iza nekog stupa. Ali sam ipak uspio zabiti par strijela u njega!
...
Burden prestao dijelovati i gad mi ovj put nije zbrisao.
...
Nema strijele. Proučit ću malo...
TUMP! TUMP! TUMP!
Ne još jedan dae... OH MY GOD!!!!!!!!!
...
Tri daedrotha trče prema meni! Skočio sam u središnji prsten i akrobatski sletio u sredinu "arene". Tad su došli gušteri i okružili me. I napali me!
Ostalo mi je još samo pet strijela koje sam zabio u dvojicu.
...
Dio bitke sam proveo skakući uokolo, udarajući ih bodežom od ebanovine i pijući lijekove!
...
Ponestalo lijekova. Skakućem i liječim se slabom maqgijom.
...
Ovo je postalo preopasno. Potrčao sam uz stube i skočio na kamenu gredu jer sam mislio da neće doći do mene i počeo se liječiti.
...
Daedroth je skočio pored mene i gurnuo me dole. Tad je skočio pored mene.
...
Popio sam slabi napitak za istraživanje i počeo skakutati i udarati ih!.
...
Ponestalo napitaka i mane. Bacio sam neku snagu, pobesnio i udario se u njih.
Jedan je uskoro pao na pod. Drugi uskoro pored njega. Ali treći je još bio prezdrav.
...
Pokupio sam strijele s dvojice mrtvih, iskoristio dušni dragulj, napunio Luk Zime i ubio hebenog guštera .
...
Ironično, sva tri su bili na hrpi.
...
Slikao sam se pokraj njihovih tjelesa i dao izraditi fotografiju!

Postat ću sliku za par dana. Bitka je bila malo uzbudljivija u stvarnosti, ali nikad nisam bio dobar u prepričavanju :P
Imam još priča, ali se trebam prisjetiti detalja.

Ispričajte VI i svoje priče!

Lord Coldwolf
08-05-2007, 11:19
Ne ovo ti je predobra prica,.

:) i tak nesto se moze jedino dogoditi ak se prepustis igri,.spojis sa svojim likom

Ak racunas na save,load,.tesko da ce biti ovako zanimljivih scenarija.

:) bas super da si otvorio ovaj topic,.nadam se da ce biti jos zanimljivih dogadaja,.ja se niceg posebnog nemogu sjetiti.

SkunK
08-05-2007, 11:22
Ulazim u oblivon gate da ga zatvorim.
Bio sam prebahat, nisam uzeo potione, oslonio sam se samo na svoju restoration magiju. Dolazim opremljen umbrom i shieldom.
Napadaju me 2 dedrotha, nespretnom kontrolom oni su postigli maximum ali ipak sam ih ubio, restoram se ali nemogu restat jer su u blizini nepriatelji.

Dolazim na pola heltha, napadaju me antronachi, 3 njih i jedan dedroth skacem i kidam ih macem koliko mogu, blizu mene je lava,... nemam izlaza.
Nekom ludom srecom uspio sam blokirati sve sta se dalo i krsio sam sve do jednog u glavu, pada jedan, pada drugi, ostajemo ja i dedroth a ja mogu podnjet jos 2 maximalno 3 udarca.

Nije zadao niti jedan, ubio sam boga u njemu.

Akul
08-05-2007, 11:46
Ne ovo ti je predobra prica,.


Thank you :)


:) i tak nesto se moze jedino dogoditi ak se prepustis igri,.spojis sa svojim likom

To uvijek radim. To je valjda razlog zašto uživam u baš sve 4 TES igre.


Ak racunas na save,load,.tesko da ce biti ovako zanimljivih scenarija.

Slažem se.


:) bas super da si otvorio ovaj topic,.nadam se da ce biti jos zanimljivih dogadaja,.ja se niceg posebnog nemogu sjetiti.

I ja se nadam.
Također, imam ideju za još jedan RP topic, ali to će trebati pričekati do sutra jer sad ¨moram u školu!

Akul
11-05-2007, 09:36
Švrlajući po službenim forumima (i mom treadu), našao sam ovaj zanimljivi tekst kako je član BluescaleSriješio "Larrius Varro tells a Little Story" quest:


Using my Argonian sorcerer character:

After accepting Larrius' offer I made a little reconnaissance, then I visited the Balmora MG hall and paid for creation of two custom spells:
-Death Wind - Drain health 100 for 1s on 15ft on target
-Hurricane of Pain - Weakness to magicka 25% for 2s on target, drain health 100 for 1s on 50ft on target.

After these preparations I went to the Council Club and, ignoring hostile looks from the patrons, I rented the room.
I walked downstairs, closed the door behind me and, after waiting a short while, I cast the first spell directly at the closed door which caused the Cammonna Tong member on the other side to have an unexpected heart attack.
I exited the room, walked over her body and towards the exit past the Camonna Tong members, who were never to realize what happened downstairs. At the door I turned to Thanelen Velas, smiled (well, as much as Argonian physiognomy allows) and unleashed the second spell. After searching the bodies and all the containers for valuables I exited the, now empty, Council Club and calmly walked towards the Moonmoth Fort.

Proglasujem ovog tipa kraljem Morrowinda :pray:

Arbiter of Change
11-05-2007, 09:48
Dobar, dobar. Ja sam samo upao sa Dwemer mačem i sve potamanio po kratkom postupku.... i naravno pokrao brandy. :D

Ps1ho
11-05-2007, 13:24
ja sam bio poprilicno slaba pa sam samo uletio, udarac, pa izletio, trebalo mi je jedno sat vremena da ih sve ubijem :D

Prince-Artas
12-05-2007, 18:40
sjećam se tog questa
dao sam im glass sjekirom

revenion
12-05-2007, 19:19
ja sam uzo bow sve ih pogodio naj slabije i poceli su me napadat...spawno sam creatura(najjaceg koejg sma imo)i u minuti svi lezali na hrpi...

1van
07-07-2007, 19:29
Ona bitka kad se otvori Great Oblivion Gate i onaj govor prije nek sto se otvorio gate, stvarno supe nekak me podsjetio na LotR, al nema veze to je tako dobro izvedeno

TheJopa
15-08-2007, 22:49
Švrlajući po službenim forumima (i mom treadu), našao sam ovaj zanimljivi tekst kako je član BluescaleSriješio "Larrius Varro tells a Little Story" quest:


Using my Argonian sorcerer character:

After accepting Larrius' offer I made a little reconnaissance, then I visited the Balmora MG hall and paid for creation of two custom spells:
-Death Wind - Drain health 100 for 1s on 15ft on target
-Hurricane of Pain - Weakness to magicka 25% for 2s on target, drain health 100 for 1s on 50ft on target.

After these preparations I went to the Council Club and, ignoring hostile looks from the patrons, I rented the room.
I walked downstairs, closed the door behind me and, after waiting a short while, I cast the first spell directly at the closed door which caused the Cammonna Tong member on the other side to have an unexpected heart attack.
I exited the room, walked over her body and towards the exit past the Camonna Tong members, who were never to realize what happened downstairs. At the door I turned to Thanelen Velas, smiled (well, as much as Argonian physiognomy allows) and unleashed the second spell. After searching the bodies and all the containers for valuables I exited the, now empty, Council Club and calmly walked towards the Moonmoth Fort.

Proglasujem ovog tipa kraljem Morrowinda :pray:


Dobro me sjetilo. Baš ovaj quest mi je bio zanimljiv.
Ja sam uša u kavanu i poćeo provocirat prvog lika (taunt), lik me napadne i ja ga ubijem 1 na 1.
Drugi se nije da tako lako isprovocirat ali sam ja bio alchemist i napravim si par fortify personality potiona a ima sam i 1 telvani bug musk (?) koji daje personality također. Drugi je pa na istu bazu, a kod trečeg su nastali problemi jer su i ostala dvojica 'uletila'. Dobro, bolje 3 nego 5 otputa, ubijem ih nekako (Flame attronach je pomoga) i u kavani ostaje samo prodavač. I ja odem u Moonmoth fort i Larrius oduševljen kako nemam bounty i za nagradu dobijem prsten koji daje 30% chameleon :D

Bilo mi je super kad sam se sitio ove ideje za rješit quest. (A i frenzy spell bi također valja)

22-10-2007, 13:53
u zamci sam...oko mene hrpa jebenih impova te nekoliko vampira...nemam nista osim mog vjernog dawnfanga....hocu li uspijeti?
usro sam se i ugasio komp....

B4j4
22-10-2007, 19:10
Švrlajući po službenim forumima (i mom treadu), našao sam ovaj zanimljivi tekst kako je član BluescaleSriješio "Larrius Varro tells a Little Story" quest:


Using my Argonian sorcerer character:

After accepting Larrius' offer I made a little reconnaissance, then I visited the Balmora MG hall and paid for creation of two custom spells:
-Death Wind - Drain health 100 for 1s on 15ft on target
-Hurricane of Pain - Weakness to magicka 25% for 2s on target, drain health 100 for 1s on 50ft on target.

After these preparations I went to the Council Club and, ignoring hostile looks from the patrons, I rented the room.
I walked downstairs, closed the door behind me and, after waiting a short while, I cast the first spell directly at the closed door which caused the Cammonna Tong member on the other side to have an unexpected heart attack.
I exited the room, walked over her body and towards the exit past the Camonna Tong members, who were never to realize what happened downstairs. At the door I turned to Thanelen Velas, smiled (well, as much as Argonian physiognomy allows) and unleashed the second spell. After searching the bodies and all the containers for valuables I exited the, now empty, Council Club and calmly walked towards the Moonmoth Fort.

Proglasujem ovog tipa kraljem Morrowinda :pray:

meni je nest cudno ovdje... kaj se nakon sto drain health prestane djelovat health ne vraca u normalu ? :? kolko ja znam, vraca se... osim ak su likovi imali manje od 100 healtha pa ih je to ubilo ali ak su bili tak slabi, cemu frka ?

cropir
22-10-2007, 19:51
drain health 100 na 1 sek je poznata fora...dakle ak ima manje od 100 iz prve ga potamani...ja sam to koristio tak da ga nalupam prvo pa onda spicim spel.


inace nemam bas nekih prica, al znao sam gro puta ostat bez hrane negdje (mod za glad ftw)

B4j4
22-10-2007, 20:23
drain health 100 na 1 sek je poznata fora...dakle ak ima manje od 100 iz prve ga potamani...ja sam to koristio tak da ga nalupam prvo pa onda spicim spel.


inace nemam bas nekih prica, al znao sam gro puta ostat bez hrane negdje (mod za glad ftw)

da to znam... al cemu frka ak protivnik ima manje od 100 healtha.. :?

Plexihack
22-10-2007, 20:50
Znate kad ste u Hlaalu i za onog frika morate ubit vlasnika jednog Redoran Manora jer je ilegalan?

E to mi je bilo ludo.
Prvo levitacijom se dignuo iznad njih (bojao sam se da će me ubit).
Onda sam promijenio nazad u first person.Bacio svoj Fireball of Dagoth na prvog lika kojeg sam vidio,on crkao,a niko nije skužio.Istroši mi se levitacija i padnem na pod.Hodam uokolo,dijelim pare manijakalno,tako da me ne napadnu kad ubijem vlasnika.Odem do vlasnika,on zna ko sam,vadim svoj Last Wish i krkaj brate,Chameleon 40% i trči uokolo.Onda brzo Invisibility Potion i odem van,vratim se unutra i došuljam se za backstab.Ubijem ga,pokradem sve,i onda skužim da mi ošlo pola golda...fak...niš,odo ja klat.

Idem do prvog lika,držim attack *Three blessings,sera* kaže,a ja ga napola presječem,pokradem i idem dalje.Kad su me počeli klati trčao sam ko kokoš bez glave i klao sve samo s magijom.
Drain,Eateri,Fireball-i...ostao mi još onaj lik koji izgleda kao čuvar.
Tip jak,a ja nemam nikoji potion,jedino onaj Black Storm (mislim) scroll.
Iskoristim taj scroll i tip crkne.Tako ja sav sretan,pun zlata,ali pretežak loot,a nemam intervention,a Mark mi je castan u Gnisisu....

Vraćao se tri puta tamo i nazad :D

Arbiter of Change
22-10-2007, 21:01
Si mogao probati Taunt u razgovoru? :D

B4j4
22-10-2007, 21:04
Si mogao probati Taunt u razgovoru? :D

ma nema vremena za to... cim neko zapocne razgovor kazem dobro nam poznatu frazu lordovu frazu: '' stop. hammertime '' :D nema tu didi-midi.. rokaj

Plexihack
23-10-2007, 09:36
istina...makar ih 10 puta izazivao i uspjelo bi oni nebi ništa radili

cropir
23-10-2007, 11:17
drain health 100 na 1 sek je poznata fora...dakle ak ima manje od 100 iz prve ga potamani...ja sam to koristio tak da ga nalupam prvo pa onda spicim spel.


inace nemam bas nekih prica, al znao sam gro puta ostat bez hrane negdje (mod za glad ftw)

da to znam... al cemu frka ak protivnik ima manje od 100 healtha.. :?

touche :)

neznam, za thiefove je odlicno ako je on range...

B4j4
23-10-2007, 11:22
mkay.... magicni lopov :rotfl: kak to cudno zvuci... ja se osobno nikad nisam koristio takve magije... kod mene osobno jedino prolazi dmg health, znaci total destruction :D
neg otp: neam ni ja bas neke bitke za sjecanje... ugl sam sve bez frke proso...

Sonic_Moronic
23-10-2007, 15:10
istina...makar ih 10 puta izazivao i uspjelo bi oni nebi ništa radili

Not true... Nakon par succesa kažu nešto kao "This is enough" i napadnu te... Personality mi je 30 i speechraft 6, a opet uspijem ljude tako ubiti. Ipak je pravilo Tamriela da se smiješ braniti kad te netko napadne, jel?
:)

Arbiter of Change
23-10-2007, 21:53
Yup. Tako sam ja riješio onaj Redoranski (mislim) quest kad trebaš uzeti kacigu od jednog lika u Balmori.

Jopax
23-10-2007, 23:24
cropir jel taj mod sa glađu za morrowind ili oblivion?

Najžešća mi je bila protiv onog ćelavca na mostu kraj moonmotha, ja idem prema njemu i znam otprije da ća me napast pa ga bijem sa lukom i strijelom, on me napada vadim mač(iron shortsword ja mislim) i bijem ga i bježim od njegovog skeletona i spark spellova, polako idem prema fortu očekujući pomoć od guardova, oni ništa, nekoliko puta bježim u fort da se odmorim, skakućem po dvorištu pomalo mu trošeći health, jedva ga ubijam i sav sretan odlazim, kadli me guard zaustavlja i kaže da platim 1k golda za ubijstvo :o , ja neam niš para pa moram odležati kaznu u kojoj gubim aethletichs i acrobatcis po jedan :yuck:

cropir
24-10-2007, 09:14
za oblivion
http://www.tessource.net/downloads/file.php?id=6918

Bartuc
24-10-2007, 13:27
E, ljudi moji, ne znam gdje da ovo postam ali ovdje najbolje paše! Logo sam se na Oblivion forum (neki engleski, brijem da je original forum) i našao ova 2 linka dolje! Ne prejebivih filmeka ima na tim linkovima! Sve ih pogledajte, isplati se!!!

http://www.rangersguild.com/darkjourneys/modmovies.html

http://www.rangersguild.com/oblivionmedia/fanvideos.htm

PS: Evo i forum tema gdje su ti linkovi i opis filmova:

http://www.bethsoft.com/bgsforums/index ... =0&start=0 (http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?showtopic=710257&st=0&start=0)

Nadam se da nije bilo ovoga prije :D Uživajte!

cropir
24-10-2007, 19:39
nemam flat :(

Plexihack
25-10-2007, 17:50
istina...makar ih 10 puta izazivao i uspjelo bi oni nebi ništa radili

Not true... Nakon par succesa kažu nešto kao "This is enough" i napadnu te... Personality mi je 30 i speechraft 6, a opet uspijem ljude tako ubiti. Ipak je pravilo Tamriela da se smiješ braniti kad te netko napadne, jel?
:)

Meni neće...možda jer mi je disposition kod svih 90+