PDA

Pogledaj cijelu verziju : adsl blokovi preko škole...



mEtAXa
07-05-2007, 21:25
ljudi nisan puno naša o tome na netu, zna li ko kad uzmen besplatne blokove priko škole koliko ih dobijen i sl... nesto ode printan sa t-com(a) stranice a tamo o tome ne pishe nista konkretno... lijepo MOLIM sve one koji to imaju ili znaju nesto vise neka jave meni, a virujen da ce pomoci jos nekome... eto, pricajte! 8)

Berax0r
07-05-2007, 21:45
ovo ide u Pomagaj Brate

P.S.Mene isto zanima to.
Jel moze netko objasniti?

The Boz
07-05-2007, 21:47
Prvi glas, šta to sad bi?

Chace
07-05-2007, 22:05
mislite na ono 3gb?? to sam ja saznao neki dan i cekam da mi aktiviraju...morao sam profu iz infice to traziti i rekla je da cu ovaj tjedan dobiti to...

Shadowhell
07-05-2007, 23:26
U početku je kod nas bilo kao svatko ima pravo na paket ( 512MB u to vrijeme ).. onda nam prof iz infice kaže da su neki likovi uzeli po 10GBa, kao podijelilo se ..

Debilno..

KR1ST1J@N
08-05-2007, 15:01
koda nas sam imaju pravo na to maturanti i likovi koji su nest radili za skolu npr. web stranice i slicna sranja

str33t6l0w
08-05-2007, 21:10
cuo sam za to.. nikad nisam trazio.. ali ako netko moze dobit 10gb :D.... onda mogu i ja dobit 10 gb :D

cmeljo22
12-05-2007, 00:11
Vec sam objasnjavo puno puta ovo ali eto jos cemo jednom:

U suradnji s ministarstvom skolstva i t-comom stvorena je tako recimo organizacija "net u skoli" i oni svaki mjesec svakoj osnovnoj, srednjoj i faksu (mislim) daju odredenu kolicinu MB iliti sati....

Kako bi skola mogla dijeliti te minute/mb profa iz informatike ilineko od njih u skoli mora poslati zahtjev za mjesecno dobivanje tih minuta....

i na kraju te mb/min trazite od profe...

e sad ide onaj zahebani dio ako imate supke od profesora koji nece da daju mb/min mladim razredima ili ce vas neki traziti da donesete u skolu racun od t-com da on bude siguran da imate net,, i takve spike... ali svaki prof bi trebao podjeliti te min na kolicinu ucenika koji to i zatraze!!!