PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Last King of Scotland



dugi
06-05-2007, 14:34
Eto vrlo zadovoljan nakon sto sam pogledao ovo remek djelo skrecem paznju clanovima ovog foruma da ne propuste jedan od najboljif filmova u zadnje vrijeme.Forest Whitaker je odglumio stvarnu osobu maestralno i totalno uvjerljivo.Ne zelim spojlati koga je glumio ni o cemu se film radi.Jednostavno svi vi koji volite ozbiljne filmove pogledajte.Film je brutalan ali ne zato jer je to danas kul vec zato jer prikazuje stvarne dogadjaje.9/10.

Black Hawk Down
06-05-2007, 22:15
Nećeš spoilat ako kažeš radnju(početak zapleta i uvod).Dobro, ja znam oćemu se radi.

dugi
07-05-2007, 05:56
Mladi skot zavrsi medicinski faks uzasnut mislju da ce morati prakticirati struku zajedno sa svojim dosadnim ocem zavrti globus i prstom ga zmireci zaustavlja na Ugandi.Upravo tamo je i zavrsio sa zeljom da prakticira medicinu na siromasnom i neukim stanovnistvom. Doktor jednom zgodom sasvim slucajno dolazi u priliku pomoci novopridoslom predsjedniku oko iscasene ruke,koji je jedan od najzlglasnijih diktatora u 70-tim godinama proslog stoljeca.Igrom slucaja ne samo da postaje njegov osobni ljecnik,nego zamjeni ministra zdravstva te postane prvi savjetnik ovog diktatora.Njegova jebozovna narav ga uvaljuje u gadne probleme.....
Diktator je odglumljen fenomenalno i prikazuje stvarnu osobu i stvarne dogadjaje te diktaturu i nacin razmisljanja na crnom kontinenetu.Film je napet ,poucan i zabavan.

dugi
01-07-2007, 08:02
Koliko vidim film je dosao u videoteka pa ako ga niste imali prilike pogledati sada mozete.Topla preporuka.

Aerial
01-07-2007, 09:22
Kritičari ko kritičari, pain in the ass, nisu nešto blagonakloni filmu, ali čini se da svi hvale glumu Foresta Whitakera...

nisam gledao, ali morati ću... jebemu, zatvorile se tri (3!!) videoteke oko mene...

Frky
01-07-2007, 10:58
Nemam videoteku u blizini! Bila je jedna ali je zatvorila! Inače ovaj film već duže vrijeme namjeravam pogledati!