PDA

Pogledaj cijelu verziju : problem sa mp3



sprej za komarce
05-05-2007, 16:12
evo imam mp3 (marka-transcend sa 512 MB) i sad ovako koristija san ga bija normalno cilo vrime sve dok nisan istrosija sve baterije sta iman u kuci onda ga nisan koristija negdi 1 mjesec i kada sam nabavio novu bateriju (koristim duracel) on se upalija i pisalo mi jeinitializing nesto tako.....ali bi mi tu bloka i mora bi ga izasit tek onda kad izvadim bateriju ..........ljudi molim vas pomozite mi je nije bio bas jeftin a i trebam mp3..........

Smeagoul
05-05-2007, 16:52
jeli ti ukljuceno "hold" ?


-------Hold-------
ON /-------\ OFF
ON \-------/ OFF

DrunkyDuck
05-05-2007, 16:59
Ako nije "hold", evo nesto iz starijeg threada:


(Vrijedi za oba slucaja)
Na takvim playerima se firmware zna strzati zbog raznih razloga (iskljucivanje iz USB-a za vrijeme pisanja, nagle promjene temperature, manji strujni udar).

Jeste s playerom mozda dobili CD sa W98 driverima i dodatnim softwareom? Trebao bi biti programcic za obnavljanje firmwarea, pokrenite i slijedite uputstva. Preporucam citanje uputstava vise puta, koji put zna biti komplicirano (stisni play pa stop pa upload u programu, itd.).

sprej za komarce
05-05-2007, 22:32
nema veze hold sa tim znao bih onda ali ovaj drugi odgovor mi je puno pomoga jer iman cd pa cu sad probat

sprej za komarce
06-05-2007, 14:31
e sad kad sam to sve napravio imam problem da kad ubacim mp3 i idem stavit neke nove pisme i iden vidit jesu li one prosle pisme ostale tamo pise da je disk :D unreadble.....nikako nemogu to rjesit ali pomozite mi jos nekako ako mozete

Leoo
14-05-2007, 14:06
onda je vjerojatno otisla memorija... Kupi novi gotov je...

DrunkyDuck
14-05-2007, 18:11
Servis bi oko takvih stvari mogao biti skuplji od nabavka novog uredjaja.

Mozda bi mogao pokusati formatirati disk s nekim particijskim programom koji podrzava USB uredjaje. Kao Paragon Partition Manager (http://www.vnunet.com/vnunet/downloads/2167398/paragon-partition-manager-2005), recimo.

sprej za komarce
14-05-2007, 22:22
ma neznan sta cu ucinit ali odnit cu ga na servis jer kosta 50 kn popravak