PDA

Pogledaj cijelu verziju : Easter eggs attack!!!



Black Hawk Down
04-05-2007, 17:44
Mislim da je jasno ovdje pišite o easter eggsima koje ste pronašli u video-igrama.

R4v3n_g4m3r
04-05-2007, 17:50
ja sam našao jednog u vice Cityju. Tamo negdje oko Leaf Links-a u vodi sam nasao kipic tipa u gacama koji jako slici Ricardu Diazu. Ako vas zanima mjesto ja cu vam objasnit.

Aerial
04-05-2007, 18:25
Fallout ima hrpu easter eggova, i to vrhunskih :)

spidEY
04-05-2007, 19:06
NFS Most Wanted - Vožnja gradom u multiplayeru.

Staza "NFS World Loop" ima propust koji omogučava da izađete sa staze i da se slobodno vozite gradom sa frendovima. :D

Prince-Artas
04-05-2007, 19:08
ma MW i Oblivion imaju dosta easer eggsova
http://www.uesp.net/wiki/Morrowind:Easter_Eggs
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Easter_Eggs

Black Hawk Down
04-05-2007, 19:20
Stavio sam ovo u ovaj podforum slučajno,nisam ni skužio da sam stavio u gaming općenito,mislio sam stvaiti u pepeljarom u gimpa,ali sam se zezno.Evo jednoga koji ne znam da li je zapravo easter egg.U galactic civilizaton 2:dread lords postoji manja rasa koja se zove Snathi,i sada je fora što su oni ni manje ni više nego-vjeverice.Mislim malo je "preveliko" za easter egg,ali svejedno.Šta vi mislite?

Kiklop
04-05-2007, 19:42
Fallout ima hrpu easter eggova, i to vrhunskih :)da dobar mi je onaj kad naletis na srusen leteci tanjur i u njemu nades sliku od Elvisa

Marcellius09
04-05-2007, 19:43
ovaj topic je vec bia

Black Hawk Down
04-05-2007, 19:59
ovaj topic je vec bia


Star 10 mjeseci sa 2 stranice.

Prince of Persia freak
04-05-2007, 20:03
U Warrior Withinu kada te lovi Dahaka lovi pa razbije jedan zid i kad mu pobjegnete, vratite se i taj zid se i dalje tamo nalazi. Možete proći kroz njega i doći do tajnog oružja.

RIPtheREAPER
04-05-2007, 20:55
i onda nades sword od water i ubijes dahaku

da, znam tu foru, odnosno zavrsetak
pricao mi ga frend

Prince of Persia freak
04-05-2007, 20:57
Fakat dobra priča i završetak. Moram preći bez water sworda no neda mi se zbog onih slinavih psina. No dosta offtopica :roll:

Simon the Dreamer
04-05-2007, 21:09
U Falloutu ima hrpe i hrpe eggova, npr. u Sierra Base se nalazi robot Skynet koji želi pokoriti svijet (za lejmere, Terminatora pogledajte opet),
onda onaj guardian of the bridge, onda Cafe of Broken Dreams di su likovi iz jedinice, uglavnom hrpe i hrpe i hrpe..

Lord Jambrek
04-05-2007, 21:15
Fora mi je onaj easter egg u Vice City gdje na zgradi svijetle svi prozori, a kad se odmakneš svijetle prozori u obliku ku*ca

streetrace777
04-05-2007, 22:16
Neznam dali je ovo egg ali kad u GTa pucas u mjesec on se povecava.

Edit:Sad sam malo gledao po youtubeu ima stvarno svakakvih Easter eggsa ali kad sam viio da ih ima i u Wowu ono.

icecoldkilla
05-05-2007, 11:11
Neznam dali je ovo egg ali kad u GTa pucas u mjesec on se povecava

jel to u svim GTA serijalima, ak je isprobat cu u GTA:SA

McPingvin_v2.0
05-05-2007, 11:12
nije u SA...

icecoldkilla
05-05-2007, 11:15
nije u SA...

a u VC??

Prince of Persia freak
05-05-2007, 11:21
Da, ali sa snajperom

Systematic Reverse
05-05-2007, 13:30
Cuo sam za neki u Far Cry. Kao dodjes sa džipom na neki most, stanes izađeš wan i sakrijes se u grmlje pokraj mosta. Onda doleti swinja i odweze se sa đžipom xD

streetrace777
05-05-2007, 13:31
i u SA je cini mi se i to bio kojim oruzjem.

Ps1ho
05-05-2007, 14:53
Sam ja jedini skuzio da u Morrowindu kad ste u Red Mountain region moš čut ovce? :)

DrunkyDuck
05-05-2007, 15:42
Tocno. Ne znam da li je to bug ili samo propust.

1van
05-05-2007, 17:38
Šta je uopce easter egg?

Nemojte sad srat kako sam noob i sta ja znam vec odgovorite na pitanje.

LD
05-05-2007, 17:42
To su ti kao neke skrivene stvari u igri namjenjene da ih otkriju igraci i zabave se. Imas tu dosta primjera...

Ps1ho
05-05-2007, 17:47
Šta je uopce easter egg?

Nemojte sad srat kako sam noob i sta ja znam vec odgovorite na pitanje.

Često nekakva duhovita, ali skrivena poveznica sa stvarima iz stvarnog zivota, ili nekog prijanjseg nastvka i sl., npr. kostur po imenu Peke Utchoo (Pikatchu) u Morrowindu :)

1van
05-05-2007, 17:47
To su ti kao neke skrivene stvari u igri namjenjene da ih otkriju igraci i zabave se. Imas tu dosta primjera...

aha... hvala na odgovoru :pray:

SS2 ima tih jaja kolko oces, al' ne vjerujem da ih razumiju oni koji nerazumiju hrvatski

FujiLim
05-05-2007, 20:47
Da, također ih ima još u Princu:WW, možeš naći hokejsku palicu kao alternativno oružje ili neki svjetleći mač.

Kostolomac
05-05-2007, 21:12
SS2 ima tih jaja kolko oces, al' ne vjerujem da ih razumiju oni koji nerazumiju hrvatski

da istina, npr ona kovanica od zaboravih koliko lipa, pa onaj mali nogometni teren u hrvatskim bojama i šahovnice na nekim mjestima... ma cijela igra je lol :)

Svinjoguz
06-05-2007, 09:39
Cuo sam za neki u Far Cry. Kao dodjes sa džipom na neki most, stanes izađeš wan i sakrijes se u grmlje pokraj mosta. Onda doleti swinja i odweze se sa đžipom xD

lolz

ima dosta easter eggova u half-life jedinici

Lord Jambrek
06-05-2007, 09:46
Da, također ih ima još u Princu:WW, možeš naći hokejsku palicu kao alternativno oružje ili neki svjetleći mač.

Medvjedić, Hokejska palica i ona neka ptica.


Svjetleći mač je zapravo nekakav sword of light i mač je mrcina.

streetrace777
06-05-2007, 09:53
U SS2 ima i ona kad udes u sobu tamo slika cijele ekipe koja je radila igru

Arbiter of Change
06-05-2007, 10:53
Ne znam koliko vas ga je igralo, ali Fallout serijal je prepun Easter Egg-ova.

Sonic_Moronic
06-05-2007, 11:35
Zarobljeni Croteam i ostala podrška SS timu (uključujući i Levelorda - car :) )u 1. levelu.

Taj mi je jedan od najboljih...Također disco u 1. levelu Serious Sam - The second encounter.

Askurdjel
07-05-2007, 11:33
Ja ne znam sjeca li se ko one genijalnosti pod imenom "Clive Barker's Undiyng", ali tamo je bilo LUDILO fora... Giant sheep i tako to :D

Ali ipak mislim da je TES: Morrowind sve prevazisao... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Simon the Dreamer
07-05-2007, 14:59
U wowu postoje npci Harris Pilton i Oprah Wingfree.
I hrpa drugih zajebancija s imenima npceva.

RIPtheREAPER
07-05-2007, 18:03
U ozbiljnom samu2 seksi bush

Lord Jambrek
01-06-2007, 11:06
Odličan mi je onaj u Serious Sam The Second encounter kada dođeš do Citadela i onda čitaš info koji ti da Netricsa i saznaš da selo u kojem se nalaziš zove Krwawitze :rotfl:

NortonCommander
01-06-2007, 11:33
Odličan mi je onaj u Serious Sam The Second encounter kada dođeš do Citadela i onda čitaš info koji ti da Netricsa i saznaš da selo u kojem se nalaziš zove Krwawitze :rotfl:
To je easter egg rezerviran samo za nas!
Meni je najbolji u 3. dijelu Monkey Islanda u grafičkim postavkama ima opcija za ultra kvalitetnu fotorealisticnu 3d grafiku. Al kad ides kliknit onda pise da ce ta opcija bit omogućena u idućem patchu.

Kron
01-06-2007, 11:48
U GTA:SA pise "There is no Easter egg here, go away"

Jopax
01-06-2007, 12:28
Ima dosta strasnih easter eggova u hl dvojki
na dosta mjesta vidite g-mana i onda on bez traga nestane i slicne fore
Ako neko ima cheatbook database 2005 moze vidjet to :o

Burek_fr0m_SPACE
01-06-2007, 13:22
Da, kad smo već kod Ozbiljnog Sema, nasmijao sam se na naziv monstera - Zumb'ul from planet Ras-Ad-Nyk (ilitiga "Zumbul sa planete Rasadnik"). Još jedan gag koji neće skužiti ljudi koji nisu odavde.

Quiet Riot
21-07-2007, 12:01
http://img355.imageshack.us/img355/2536/miac1.th.gif (http://img355.imageshack.us/my.php?image=miac1.gif)
lol :rotfl:

HalF-DeaD
21-07-2007, 12:56
:rotfl:

Ima u San Andreasu u Los Santos tabla na kojoj piše True Crime: Street Cleaners :pray:

Gwin
21-07-2007, 13:13
fable: the lost chapters

usred groblja (ne znam više kojeg) se nalazi grob na kojem piše

"jack sparrow
- may the wind forever be in your sails"

ili neš slično :D

pstrebs
21-07-2007, 13:22
u GTA:SA kada prijeđete autoškolu sa zlatnom medaljom ( tako nekako, nemogu se sad sjetit ) u svim testovima dobijete neki stari ružičasti roadster, samo jedan primjerak u igri!

HalF-DeaD
21-07-2007, 14:12
To nije easter egg.

Dreadlord
29-07-2007, 00:45
Meni omiljeni ester egg je Maiq, iz morrowinda i obliviona. :pray:

pstrebs
29-07-2007, 09:23
To nije easter egg.

a nije ni uobičajeno. Autoškola se može završiti i bez toga.

Outmind
29-07-2007, 10:22
Ja se sjećam dok je moj brat igrao ss tse da je pun kurac easter eggova našao. Sjećam se da je jedan bio kada si ušao u neku prostoriju, i u njoj je umanjena maketa piramida i onog bossa iz prvig dijela i svuda okolo su neke kamere te sve izgleda kao filmski studio. Fakat puno eggova ima ss, ali sad mi samo taj pada napamet.

Dreadlord
29-07-2007, 10:24
e da.... u doomu 2 john romero pojavljuje se kao boss :pray:

Jopax
29-07-2007, 20:54
danas sa rodjakom igramo mi spider-man 3 i on buba po gamepadu kad izvede spidey potez rofl copter :rotfl: :rotfl: :pray: :pray:

raven5
29-07-2007, 20:58
U jednoj igri (nekom od ss-ova mislim) postoji 2D lvl u super mario stilu... legendarno.... :pray:

Kablam
16-12-2007, 11:37
One čarobnjake koje potražiti u second ecounteri zove se Arkal Magi
(kužite Urkel Magi)

Čux
16-12-2007, 12:02
ima toga i u DOOM2, 2 secret levela iz wolfa, a u jednom se čak pojavljuje i Commander Keen.

ima ih i u đuki jako puno, zadnji level 1 epizode kod svemirskog broda, dolje u rupi na jednom stupu piše "Dopefish Lives", isto na račun Commander Keena, i na još par mjest "How did you get here" i "You're not supposed to be here - Levellord"

Dopefish se još pojavljuje u kvaki 2 i 3, čak i u hitmanu 2.

Kablam
16-12-2007, 12:10
ima toga i u DOOM2, 2 secret levela iz wolfa, a u jednom se čak pojavljuje i Commander Keen.

ima ih i u đuki jako puno, zadnji level 1 epizode kod svemirskog broda, dolje u rupi na jednom stupu piše "Dopefish Lives", isto na račun Commander Keena, i na još par mjest "How did you get here" i "You're not supposed to be here - Levellord"

Dopefish se još pojavljuje u kvaki 2 i 3, čak i u hitmanu 2.

Dopefish se pojavljuje i u daikatani

Samael
16-12-2007, 12:19
Baldur' gate 2 - U taverni u Bridge districu, na jednom zidu imate sliku Elvisa...

Rodman
16-12-2007, 14:17
Monkey Island 3 - slika Manny Calavere iz Grim Fandanga u nekom bircu na stolu...

Simon the Dreamer
16-12-2007, 16:39
Baldur' gate 2 - U taverni u Bridge districu, na jednom zidu imate sliku Elvisa...
Ovo fkt nisam znao, a za ovo u MI 3, kolko ja znam GF je izašo poslije MI3, pa mi je to malo čudno... Možda si mislio na MI 4?

Maze
16-12-2007, 16:43
U jednoj grobnici u Morrowindu (ne sjećam se kojoj, davno sam igrao), našao sam kostur Indiane Jonesa, i nekako pismo kraj njega

DrunkyDuck
16-12-2007, 17:07
za ovo u MI 3, kolko ja znam GF je izašo poslije MI3, pa mi je to malo čudno... Možda si mislio na MI 4?

Tocno, Grim Fandango je izasao Poslije CMI-a, no bio je igra u razvoju. Dakle, taj easter egg je na neki nacin bio najava (reklama) igre koja dolazi.

I nije rijec o slici nego o kosturu u restoranu koji izgledom podsjeca na likove iz GF-a (visoko celo). Od njega mozes pokupiti iskaznicu na kojoj pise "Ask me about Grim Fandango".

Slicna reklama je bila i u prvom MI-u, kad razgovaras sa piratom u Scumm Baru, on ima znacku na kojoj pise "Ask Me About Loom". Loom je inace jos jedna LA avantura iz tog vremena.

Grimm-Reaper
16-12-2007, 17:48
U R6:Las Vegas na onoj glavnoj cesti možete naći AXE dezić. Ispalite metak u nj i dobijete filmić o greškama prilikom izrade cut-scena.

Iron Storm
16-12-2007, 17:51
Evo ja našao par easter eggova, svi se tiču WarCrafta 3: Reign of Chaos.

1) Klikajte na neku beštiju (ovca, štakor, svinja itd.) dovoljno dugo i nakon nekog vremena će eksplodirati!

2)U 3. misiji human kampanje idite onim putem kojim je Jaina došla. U blizini imate 3 ogra, 2 normalna i jednog crvenog. Kod crvenog ogra imate ovcu. Klikajte na ovcu dok ne eksplodira, ispustit će item kad pukne.

3)Isto sa itemom u beštiji imate u 6. misiji iste kampanje. Na zapadu mape imate zoološki vrt. U jednom kavezu imate nešto štakora. Nađite štakora s imenom (čini mi se da je ime Slappy the Rat) i klikajte po njemu. Boom!

Inače, foru s boom beštijama imate i u WarCraftu 2 te u StarCraftu (+ Brood War)

EDIT: Ubrzo stiže još Easter Eggova, samo da ih nađem...

croat1gamer
29-12-2007, 11:54
naso u war3:roe na 2 misiji

nakon sto unistite drvece istocno od grada od doci cete do nekog slapa i pojavit ce vam se "secret pandaren relaxing ground"

ili dodite s unistavanjem drveca istocno od nekih magova do nekih pandarena koji su na nekakvom okupljanju (bit ce cut scena kad im se priblizite)

onistavajte drvece na jugu pa cete doci do drugoga archimondea oko kojeg su ovce

P.S. Iron Storm : toga ima i u sc-u

NowA
29-12-2007, 13:27
kad se vec prica o ozbiljnom samu
ima jedan level u ss2 koji se zove "kukulele prison" :rotfl:

u war3: roc na misiji night elfova (mislim da je druga misija), prije nego sta uletite u undead zasjedu su skrivene baliste kraj stabala, unistite stabla i eto vam hydraliskS :wink:

na gta3 ima jedno mjesto di stabla rastu iz betona, a na zidu pise nesto tipa : "You are not supposed to be here"

ima i u hitmanu 2 na prvoj misiji, strazar ide "obavljati malu nuzdu", ali je uvik okrenut od nas tako da ga nemozemo vidjeti, zapamtite gdje ide pi*at i stanite tako da ga vidite, ima kur*inuSu ruci :yuck:

i na jednom levelu se pojavi vas klon, al nemozete ga ubit, pojavljuje se samo kao sjena, ono u mracnim kutovima, kad krenete prema njemu on zbrise, kad radite nesto promatra vas i to je to

ima ih jos PUUUUNO koje znam al ovo su samo oni easteri koje sam sam otkrio

Čux
29-12-2007, 13:53
cijeli SS serijal je veliki EGG

Iron Storm
29-12-2007, 16:23
Za pandareana i hydraliska sam saznao prije vas, samo nisam stigao postati...
W3:RoC, orc kampanja, misija The Oracle (ili tako nekako), Thrall i Cairne su razdvojeni. Prateći Cairnea, dođete do jedne šumice gdje jedan lizard jede drveće. Ime mu je Hungry Hungry Lizard. Pričekate, i kad dosta proširi put, prođete kroz drveć. Secret Item je tamo.

W3:TFT, alliance kampanja, 3. misija (Kael i Lady Vashj bježe iz tamnice). Na jednom mjestu imate komoru. Razvalite vrata koja vode do te komore, i unutra vidite 3 tipke i kod svake tipke su kavezu, a u svakom kavezu po jedna obojana ovca (crvena, žuta, plava). Nađete pravu kombinaciju pritisaka na tipke (svaka tipka mora biti pritisnuta) te vam se otvore druga vrata. Unutra ima jedan veliki "?" . Pokupite taj "?" te ste otključali bonus level TD (tower defense) kojeg kasnije možete ponovo igrati.

Sam&Max:Abe Lincoln Must Die. Makon što Max postane predsjednik promjenite datum na kalendaru tako da mude Uskrs. Izađete van zavirite u golf rupu. Easter egg je tamo.

StarCraft:Brood Wars, epizoda 6. Imate misiju sa Zergovima gdje u 30 min morate uništiti bazu Protossa (The Reckogning). Prijeđete li je u 20 minuta ili manje bez šifri, otvarate bonus level kojeg morate svaki put ponovo otključavati.

StarCraft, epizoda 1. Uđete u tutorijal, poslušate briefing, te čekate. I čekate. I čekate. Nakon malo dužeg vremena, počet će vam pisati recept za kinesku patku (ili tako nekako).

Dosta jajčeka za sada? GG

croat1gamer
29-12-2007, 18:02
cijeli SS serijal je veliki EGG
napokon je jos netko to otkrio :pray:
ali ss2 je za crknut od eggova :rotfl:

edit:sad sam se sjetio i easter egga u halo1 uglavnom moras ganjati onog malog tipca s onom zelenim rocket launcherom (moze i drugi ali ce vas ostali moci napadati) i pratiti nekoliko minuta (unutar 1m udaljenosti morate biti) i nakom nekog vremena ce se izderati "BAAD,BAAD CYBORG" (masterchief je cyborg za one koji neznaju) :rotfl:

Prince-Artas
31-12-2007, 01:32
zadnji easter egg koji sam otkrio bio je mali zeleni u zadnjoj exp za HOMM5
preskakao sam 30ak trnova i dobio sam alijena za heroja
iako me misija iživcirala bar sam se malo nasmijao
ako nekog zanima imam tu sliku pa mogu uploadat

Samael
31-12-2007, 09:04
Morrowind, u Mudan Grottu, kostur koji se zove Peke Utchoo, što asocira na Pikachua iz Pokemona :rotfl:

Nightyx
31-12-2007, 09:10
Morrowind, u Mudan Grottu, kostur koji se zove Peke Utchoo, što asocira na Pikachua iz Pokemona :rotfl:
To je tvoje mišljenje...npr. mene to ne bi nikako asociralo na pokemona, makar sam prije bio lud za njima...

Samael
31-12-2007, 09:35
Morrowind, u Mudan Grottu, kostur koji se zove Peke Utchoo, što asocira na Pikachua iz Pokemona :rotfl:
To je tvoje mišljenje...npr. mene to ne bi nikako asociralo na pokemona, makar sam prije bio lud za njima...

Da, a da pročitaš ime kostura i papir kraj njega?

I'm here to make you laugh!

Ja koji prije nisam bio lud za Pokemonima sam odmah shvatio o čemu se radi...

Kablam
31-12-2007, 10:17
zadnji easter egg koji sam otkrio bio je mali zeleni u zadnjoj exp za HOMM5
preskakao sam 30ak trnova i dobio sam alijena za heroja
iako me misija iživcirala bar sam se malo nasmijao
ako nekog zanima imam tu sliku pa mogu uploadat

UPLOAD, UPLOAD!!!!!

Prince-Artas
31-12-2007, 18:31
http://img207.imageshack.us/img207/6585/19860698xj1.th.jpg (http://img207.imageshack.us/my.php?image=19860698xj1.jpg)

croat1gamer
31-12-2007, 20:42
avatar podsjeca na zelenog impa s rogovima a tjelo na ultra uvecan mana stone (tak nekako se zove)/magicnu lampu iz war3

Peyo
04-01-2008, 11:59
Pogledajte ovdje kako naći tortu na igri Portal i slobodu e5QveX3-1O8

ili ovo: Idite na start/Run utipkajte: telnet towel.blinkenlights.nl i gledajte :)

Leoo
04-01-2008, 14:43
SS2: U kini nakon nekog vremena ako trazite iza kuca, nadjete kungfu kokos, onda ima negdje krokodil sa dresom nogometnim i pise suker
I onda u onom levelu u kanalizaciji ako gledate u vodu, u odrazu vidite neko cudoviste, i uvijek ce cuje neki zvuk kada to pogledas
Ili kada kadjas sniperom mete neke pa otkljucas armor neki.. Pa previse je toga. i kovanice od 10 lipa haha
A ako slusate pazljivo, skontas da neprijatelji govore "zaklat cu te kao zeca" i takve stvari

A W3 mi je isto koma kada klikas linu inverse, pa kaze "click me baybe one more time"
Ili nerubian assasin kada klias: "they said there are no bugs in W3 TFT, but I'm a bug"
:rotfl: :rotfl:

Samael
04-01-2008, 14:46
Ili nerubian assasin kada klias: "they said there are no bugs in W3 TFT, but I'm a bug"
:rotfl: :rotfl:

PREMOČNO!

genijalan egg

Kablam
04-01-2008, 15:37
Serious Sam: Kad ubijete minigun zombije a da ih ne gibnete oni če reči shceise(prevedeno znači sranje) i jedan neprijatelj mi je rekao:Jebi se, i u onoj cutsceni nakon prvog ellenier nivoa Sam kaže:U kurac

croat1gamer
04-01-2008, 19:50
SS2: U kini nakon nekog vremena ako trazite iza kuca, nadjete kungfu kokos, onda ima negdje krokodil sa dresom nogometnim i pise suker
I onda u onom levelu u kanalizaciji ako gledate u vodu, u odrazu vidite neko cudoviste, i uvijek ce cuje neki zvuk kada to pogledas
Ili kada kadjas sniperom mete neke pa otkljucas armor neki.. Pa previse je toga. i kovanice od 10 lipa haha
A ako slusate pazljivo, skontas da neprijatelji govore "zaklat cu te kao zeca" i takve stvari



Serious Sam: Kad ubijete minigun zombije a da ih ne gibnete oni če reči shceise(prevedeno znači sranje) i jedan neprijatelj mi je rekao:Jebi se, i u onoj cutsceni nakon prvog ellenier nivoa Sam kaže:U *****


:rotfl: *pljesak* kad ste skuzili da je serious sam 2 cisti easter egg *pljesak* :rotfl:

Lord Jambrek
04-01-2008, 19:56
U Soldier Of Fortune 2 kada dođete na Seaward Star i onda uletite u zelenu palubu dolje ćete u jednoj kabini vidjeti DOOM na kompu.

Freerider_031
09-01-2008, 19:23
u GTA:SA kada se morate usuljati u kucerinu onog repera mozete cuti onog cuvara koji igra igricu kako pljuje nekog lika i igara ....... mislim da je onaj iz halfa ali nisam siguran

nisam siguran ali ima par itema koje morate kombinirat u Diablu 2 te otvorite level sa nekim ultra jakim kravama i tamo je The Cow King koji je jaci o od baala i od diabla i koje ti ja ne znam.... a u Wow-u ima item koji se zove The Cow King's Hide... mislim da je leather armor

u W3:RoC ima item Writs leg (writ iz dibla)
u W3:TFT ima neki divovski abomination pod imenom The Butcher koji kaze "ah fresh meat" i cuva item: writs other leg
u wowu ima item pod imenom writs third leg

isto u GTA:SA kad branite big smokea od onih rusa u onoj prostorij s kipom... kada se vratite u tu prostriju (tijekom misije) vidjeti cete kako kip u sredini radi "rucni rad" a ostali kipovi su sakrili lica da ge ne vide

Freerider_031
09-01-2008, 19:36
kada u wow-u odaberete kokos i oko nje jedno desetak puta upisete /chiken dati ce vam(kokos) kvest "cluck"

Prince-Artas
09-01-2008, 19:45
koristi edit :wink:

croat1gamer
09-01-2008, 21:34
kada u wow-u odaberete kokos i oko nje jedno desetak puta upisete /chiken dati ce vam(kokos) kvest "cluck"
frend mi i dan danas zahvalan sto sam mu to rekao (bilo u pcplayu)

m374L#34d
11-01-2008, 23:12
U stalkeru u Wildlandsu imate sruseni helikopter i pored njega jedno podzemno parkiraliste. Negde u sredini parkiralista u sjeni ima jedan les i kad ga izvucete na svetlost vidite da je to Gordon Freeman. Mozete pokupiti njegov PDA i procitati njegove komentare o Black Mesa-i i o desavanjima u HL2.

Samael
11-01-2008, 23:17
u GTA:SA kada se morate usuljati u kucerinu onog repera mozete cuti onog cuvara koji igra igru kako pljuje nekog lika i igara ....... mislim da je onaj iz halfa ali nisam siguran


Nije iz halfa, nego iz Drivera 3 :wink:

Freerider_031
13-01-2008, 18:51
u GTA:SA kada se morate usuljati u kucerinu onog repera mozete cuti onog cuvara koji igra igru kako pljuje nekog lika i igara ....... mislim da je onaj iz halfa ali nisam siguran


Nije iz halfa, nego iz Drivera 3 :wink:

eeeee da,da vidis zaboravio sam.......

Kid A
26-04-2009, 13:22
U jednoj od meni najinteresantnijih igara,Metal Gearu,ima pregrst eggova....borba sa Psycho Mantisom(gdje ako imas na memory kartici jos poneku KONAMI-jevu igru on to prokomentarise),pa slike duhova,Meryl u gacicama,kipovi u Uskrsnjeg ostrva,itd....

The Jackal
26-04-2009, 13:30
U jednoj od meni najinteresantnijih igara,Metal Gearu,ima pregrst eggova....borba sa Psycho Mantisom(gdje ako imas na memory kartici jos poneku KONAMI-jevu igru on to prokomentarise),pa slike duhova,Meryl u gacicama,kipovi u Uskrsnjeg ostrva,itd....

Svaki MGS ima pregršt Easter Eggova.

Raz
26-04-2009, 18:18
O da, MGS ima prezakon easter eggove :pray:
Nisam baš siguran da je easter egg, ali je secret room: u Psychonautsima unutar agentice Mille se može naći tajna prostorija u kojoj je malo... uznemirujuć prizor, najjeziviji prizor koji sam u igri uočio :shock: :D

The Jackal
26-04-2009, 18:22
O da, MGS ima prezakon easter eggove :pray:
Nisam baš siguran da je easter egg, ali je secret room: u Psychonautsima unutar agentice Mille se može naći tajna prostorija u kojoj je malo... uznemirujuć prizor, najjeziviji prizor koji sam u igri uočio :shock: :D

Može linkić na prizor? Ako je uznemirujuće može na PP?

Insert
26-04-2009, 18:24
I mene sad zanima. :D

Kid A
26-04-2009, 18:29
I mene....sad si nas sviju zainteresirao...

Raz
26-04-2009, 18:30
boNYV4SjmMk
Ma onako, nije neznam kako jeziva scena ali je pomalo uznemirujuće kada čuješ djecu kako gore u požaru i govore "Milla, why didn't you save us?" i nešto takvog...
Nisam uspio naći baš ingame filmić nego samo screenshotove... but that will do :)
Ova čuda iza barriera su inače nightmares koji predstavljaju djecu.

ScorpiuS
26-04-2009, 18:32
A evo ovaj (STs4yYFwSng&feature=related)Sfilm samo što je stavljena muzika umjesto ingame zvuka.

The Jackal
26-04-2009, 18:33
Damnz... zake niko nije uploadao video. BRZO RAZ1

Uploadaj ti :D

Insert
27-04-2009, 13:17
kvragu, ja bih poludio od sveg tog šarenila u igri