PDA

Pogledaj cijelu verziju : TEAC DV-W516GA



C
04-05-2007, 11:15
Znači...Do prije par dana normalno radio...a sad...hmm...ne znam od kud' da počnem.
DVD-ić mi je TEAC DV-W516GA i normalno je sve snimao i čitao. Sad' je non-stop ne dostupan (not aviable), i CD-e snima normalno, a i čita ih normalno. DVD-e pokreće s double, i čita sve DVD-e...od oriđiđija, pa do snimljenih, samo one DVD-e koje ja snimim, njih ne čita. Pokušavan snimati s Nero-tom, i, "Sorry, this Nero version supports OEM, bundled recoders only."
Hebi ga, instalirao sam novi fimrewire, i ništa...
Pa da stvar bude bolja, imam još jednu pržilicu na USB, i LightScribe joj radi, snimanje CD-a normalno, a DVD-a...guta DVD-e, i stalno je dostupna (aviable). No, to sam riješio, samo, sada, šta god snimim na USB pržilicu, to ne čita ovaj iz kućišta, a ovaj na USB čita normalno. Otvarao sam ga, očistio...itd. I opet ništa. Više ništ' ne kužim. Glavne brzine su mu: 32x, 52x, 93x. Od kud' 93, nemam pojma, al' ja ne mogu tu brzinu namještavati, jer je automatski detektira. Reinstalirao sam Nero-ta...opet ništa. Više ne znam kaj da radim...snimanje DVD-a mi dođe do 13% i "Burn Process Failde." Testovi snimanja perfektni, a čitanja isto normalno, samo svakih 200 MB pada za popizditi. Isto tako, 1X dobro, 2X dobro, 4X loše, 8X loše, 16X perfektno. Ne kužim ja više tu fiziku...pomagajteeee...

Edit: Zaboravih reći...nema infekcija...

C
09-05-2007, 16:59
Itko?
-Nitko.
-Kmeeee...kmee...šmrc...šmrc...kmeee...jec...

C
20-05-2007, 21:54
:( :cry:
A, jeb' ga...
Rastavit' ću ga, pa pokušat' kao i obično malo pročaćkati, pa ak' napravim, napravim, a ak' pokvarim, nikakva šteta...već ima štete... :(


Yeah...Triple post... :yuck: