PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gotovo sve nove RTS igre osim C&C 3 Tiberium Wars



W1k1n6
04-05-2007, 10:28
Isprobavši C&C 3 Tiberium Wars, ne mogu se suzdržati bez da malo cinički ne ispljujem sve novije RTS hitove osim njega fkors. Naime, C&C3 je najbolji primjer kako se u današnje vrijeme može napraviti izvanredna RTS igra vrhunske produkcije, bez da vam zakolje hardver ko pile, a što je tako svojstveno najvećim RTS hitovima koji su se pojavili u proteklih par mjeseci. Po meni, RTS igre nikada ne bi smjele biti hardverski zahtjevne, jer one u velikoj većini gađaju tip publike kojoj je zadnja stvar briga o tome da li će moći ganjati DX10 naslove tipa Crysis na full detaljima.
Da se razumijemo, ovime ne želim pljuvati po tim igrama generalno, stoga im neću ni spominjat imena, već samo smatram kako su zbog uvođenja totalno nepotrebnih elemenata, izgubili mase igrača, potencijalnih kupaca. Čudim se jako izdavačima igara što dopuštaju developerima takvu kvazi slobodu na svoju štetu. Da sam ja na njihovom mjestu, developere bih vratio u prvi razred osnovne škole izrade igara. Neka dečki prvo naprave igru na 64kb, pa tek onda mogu dobiti angažman dostavljača RAM-a na Warcaraftu IV.

KingTomy
04-05-2007, 10:54
Warcraft IV? hm :)
Možda W1k1n6 nešto zna ali nam neće reći.... :D :)

Ja se isto slažem, većinu novijih rts naslova na mojo konfi od
512 mb rama
1.8 ghz
i
radeon 9600 pro ne mogu normalno igrati nego sve mora ići na low...sve super, neka oni naprave grafiku next-next-next gen ali moraju optimizirati igre...bar da ide dobro na low na kanti poput moje :)

NiX4tHeG@M3R
04-05-2007, 11:05
yep

igrao sam c&c redalert , redalert 2 , yuris revnge a možda i owaj zaigram

Neven <R>
04-05-2007, 11:19
Ma to otkad je prešlo na 3D ništa ne valja. :D Osim Codename: Panzers to je valjda jedini RTS koji su IMO napravili kak spada u 3D grafici.

KingTomy
04-05-2007, 11:47
Ne možeš reći da war3 nije remek djelo! hehe :)

Rocchiro
04-05-2007, 11:53
Nema vise igara ko Stronghold...šmrc...

whiskey
04-05-2007, 12:04
Oduvik san bija veliki ljubitelj strategija i bit cu do kraja mog vrimena na ovom svitu. Dok god ima izgradnje baze, taktike i strategije u RTS-u ja cu biti tu sa low ili high detaljima. :) Trenutno tamanim Spellforce 2 i sviđa mi se, the scena u kampanji, tribaš potražit pomoc od dwarfova da bi spasija svoj rodni zavicaj i dođeš do princa dwarfova u sjajnom fulplate armoru i trenutak kad uđeš u dijalog ovaj padne mrtav pijan na pod pa mu moraš napravit napitak za otrižnjenje! Dwarfovi su mi uvik bili legende! :D :D

Sterpo
04-05-2007, 12:22
Ma to otkad je prešlo na 3D ništa ne valja. :D Osim Codename: Panzers to je valjda jedini RTS koji su IMO napravili kak spada u 3D grafici.

a company of heroes :pray:

goGAMERo
04-05-2007, 12:31
Slažem se s Wikingom apsolutno. Mada mi se pored novog C&C-a 3 pretjerano sviđa CoH, a konfe stare 3-4 godine ga bez problema vrte.

ZorgTheBorg
04-05-2007, 13:47
Ne zelim cuti za ista drugo osim C&C3. Isprobao sam Supr... khm, jedan noviji RTS i zgadio mi se totalno.

COH i C&C3, 0wnajte u miru.

Svinjoguz
04-05-2007, 14:02
Ja najradije odvrtim stare Warcrafte,Red Alert1,2,Yuri's Revenge ,stari C&C

POSA
04-05-2007, 14:16
još od aoe2 nisam našao zadovoljštinu u rts-u
c&c me nikad nije palio. niti kao ideologija niti kao igra. jedino sam obožavao filmove u njemu. tanja, ako se tako zvala. ooooh tanja. no sad su tu michael ironside i lando calrissian. možda bude nešto

Lord Jambrek
04-05-2007, 15:37
Za mene je strategija Commandos i ništa drugo.

ZorgTheBorg
04-05-2007, 15:53
C&C je arkadna strategija, pa za ljude koji se furaju na razmisljanje u igrama ovdje nema mjesta.

dugi
04-05-2007, 16:08
C&C 3 Tiberium Wars i COH su super zabavne i gotovo jednako dobre ali bi prednost ipak dao COH.Igrivo i to je najvaznije.Ovdje neke opaske oko prednosti 2D u odnosu na 3D su smjesne.

McPingvin_v2.0
04-05-2007, 20:29
Isprobavši C&C 3 Tiberium Wars, ne mogu se suzdržati bez da malo cinički ne ispljujem sve novije RTS hitove osim njega fkors.
Vidiš, sad se postavlja pitanje pljuješ li po tzv. "tank rush" rts-ovima kao što je spomenuti C&C ili po "taktičkim" rts-ovima gdje je bitno imaš li higher ground, moral itd.

Ako poljuješ po ovim prvima onda ok. Ali ako pljuješ po zahtjevnosti taktiziranja... Neću još o tome :)

Burek_fr0m_SPACE
05-05-2007, 12:02
Da sam ja na njihovom mjestu, developere bih vratio u prvi razred osnovne škole izrade igara. Neka dečki prvo naprave igru na 64kb, pa tek onda mogu dobiti angažman dostavljača RAM-a na Warcaraftu IV.
Nemojte, ljudi, molim vas...

Nisam igrao ništa od ovih "novijih" RTS naslova. Jednostavno nisam zainteresovan. Ali zato godinama već svako malo zaigram partiju, dvije ili deset Age of Empires II. Ja sam i dalje za izometriju, baš poput one u AoE II. Jedino što joj se može dodati je mogućnost zoomiranja, što nije ni najmanji problem uz svu procesorsku silu današnjice. C&C3 bih mogao probati... iako mi se to sve čini kao "novi skin" za Generalse.

whiskey
05-05-2007, 19:43
Ja neznam šta je sa ovim ljudima i usporedbama tiberum warsa sa generalsima. Po konceptu su samo slicne al takvi su svi C&C naslovi, od red alerta do dune 2000 i generalsa. Stvarno mi nije jasno u cemu je stvar... Mislim pojasnite mi ako možete.

ZorgTheBorg
06-05-2007, 11:04
Ja neznam šta je sa ovim ljudima i usporedbama tiberum warsa sa generalsima. Po konceptu su samo slicne al takvi su svi C&C naslovi, od red alerta do dune 2000 i generalsa. Stvarno mi nije jasno u cemu je stvar... Mislim pojasnite mi ako možete.

Da znas kako se ja svađam s frendom, kojemu je jedini C&C naslov Generalsi i ZH, a ja sam u franšizi od pamtivijeka, i on meni ide tupit kako su generalsi iznimno taktička igra i da je TW smece.
:?

Rocchiro
06-05-2007, 14:36
Da sam ja na njihovom mjestu, developere bih vratio u prvi razred osnovne škole izrade igara. Neka dečki prvo naprave igru na 64kb, pa tek onda mogu dobiti angažman dostavljača RAM-a na Warcaraftu IV.
Nemojte, ljudi, molim vas...

Nisam igrao ništa od ovih "novijih" RTS naslova. Jednostavno nisam zainteresovan. Ali zato godinama već svako malo zaigram partiju, dvije ili deset Age of Empires II. Ja sam i dalje za izometriju, baš poput one u AoE II. Jedino što joj se može dodati je mogućnost zoomiranja, što nije ni najmanji problem uz svu procesorsku silu današnjice. C&C3 bih mogao probati... iako mi se to sve čini kao "novi skin" za Generalse.

slazem se.zato ne igram nove rts-ove

W1k1n6
07-05-2007, 11:25
Onda igraj C&C3 i bit ćeš garant zadovoljan :)

Prince-Artas
07-05-2007, 19:04
ok wiking nabroji mi par razloga zašto da odigram igru ali par dosta dobrih razloga
ja imam samo jedan-vrlo dobro optimiziran engine, zasad nedovoljno

M@T3J
07-05-2007, 21:22
ok wiking nabroji mi par razloga zašto da odigram igru ali par dosta dobrih razloga
ja imam samo jedan-vrlo dobro optimiziran engine, zasad nedovoljno

PC Play, broj 97, str. 37, INFOBOX :D

McPingvin_v2.0
07-05-2007, 21:33
Bar mi je wiking odgovorio, kao i uvjek :)

dugi
07-05-2007, 21:52
I meni je C&C3 jedan od najbolji rts-ova.Imam samo jedan osnovni razlog ato je igrivost.Kada sam ju zapoceo nisam ju isputao iz ruku sve do zadnje misije.Danas-sutra,prije sutra,cu je ponovno nainstalirati i ponoviti.Bas me briga sto nije inovativna kada koncept jos uvjek drzi vodu.Nije to fps,tako da je tesko biti originalan i zabavan istovremeno.Zabavno=dobro.

POSA
07-05-2007, 22:01
ja kažem da se nisam pošteno naigrao još odkad sam prije dvije godine živio deus ex

Slejd
08-05-2007, 08:56
:shock: Total War anyone?!?!
M:TW (1) bolji od 95% današnjih strategija

C&C:TW ?
->NOD->zauzmeš polje->braniš se malo->30 aviona + 20 walkera-> "attack move" u neprijateljsku bazu (ako je malo tvrđa obrana napraiš kojeg bombardera, tak da se nađe) <== !strategija!

CoH ?
Bio mi dobar u početku al na kraju se sve svede na 3 snajpera s pratnjom tenkova (može i mortar) , osim zadnja misija :) (prešo tek iz treće na hard O_o)

SC?
Igro demo i reko da neću bezveze silovat komp

W1k1n6
08-05-2007, 12:55
Bar mi je wiking odgovorio, kao i uvjek :)
A što da ti odgovaram kad očito nisi pročitao dobro moj prvi post :) To što sam rekao odnosi se na odličnu optimiziranost engine-a koji omogućava igranje na 90% PC kanti današnjice, a što mnogi novi RTS hitovi mogu samo sanjati. Od kuda si izvukao tank rushanje ne znam, ali gameplay nije predmet teme koju sam pokrenuo. dakle, pljujem isključivo po nepotrebnim HD zahtjevima mnogih novih igara, jer tu zahtjevnost ne opravdavaju ni 10%. Ako baš moram, reći ću samo da je gameplay standardno odličan, a elementi koji podsjećaju na StarCraft, nisu loša, već izrazito pozitivna stvar igre koja će oduševiti svakog fana. Kako RTS-ove dijelim na više podvrsta, ne mogu uspoređivati C&C3 sa Supreme Commanderom, CoH ili Total Warom, jer je to potpuno neprirodno.

Letva
08-05-2007, 13:26
M2:TW anyone?

medusa
10-05-2007, 19:03
a warhammer 40k?
jedna od boljih rts igara

Mafioz0r
10-05-2007, 19:32
To što sam rekao odnosi se na odličnu optimiziranost engine-a koji omogućava igranje na 90% PC kanti današnjice, a što mnogi novi RTS hitovi mogu samo sanjati. Dakle, pljujem isključivo po nepotrebnim HD zahtjevima mnogih novih igara, jer tu zahtjevnost ne opravdavaju ni 10%. Ako baš moram, reći ću samo da je gameplay standardno odličan, a elementi koji podsjećaju na StarCraft, nisu loša, već izrazito pozitivna stvar igre koja će oduševiti svakog fana. Kako RTS-ove dijelim na više podvrsta, ne mogu uspoređivati C&C3 sa Supreme Commanderom, CoH ili Total Warom, jer je to potpuno neprirodno.
:pray:
Živjela optimizacija enginea!

Mjutant
18-05-2007, 21:15
yep

igrao sam c&c redalert , redalert 2 , yuris revnge a možda i owaj zaigram

A ja c&c red alert,c&c red alert 2, c&c red alert yuris revenge

Durin
19-05-2007, 16:30
Ja više ne mogu zaigrati niti jedan noviji rts.Otkada sam se navukao na Total War,rts ne mogu niti smisliti.Optimizacija enginea u C&C 3 je sasvim ok,ali to se zahvaljuje uglavnom starom Generals engineu iz kojeg je očito izvučen maksimum.Ali po meni je on malo previše hvaljen.Istina da rula u specijalnim efektima,efektima eksplozije i vatre,ali daleko zaostaje što se tiče tekstura na vojnicima i tenkovima.

riddick
18-06-2007, 20:09
cnc 3 je pravo malo remek djelo!!!! :D :D :D

Daniel666
18-06-2007, 22:03
Ajd kad čujem da je tako dobar probat ću Tiberum Wars demo.

A ostalo se ne slažem sa svima.

Total war je fora iako traje ....
40k je zabavan ali nije tako loš da se popljuje.

Ni Homeworld 2 nije bio baš očajan....

Jopax
19-06-2007, 09:37
C&C3 mi nije losa igra nije zahtjevna a gameplay nije los
ali i dalje mislim da SWINE,wh40k i red alert 2 pwnaju sve :pray: :pray: :pray:

Dreadlord
05-08-2007, 14:47
U Tiberum Wars se ne može ništa taktizirat, samo tank rush... zbog toga to ni nije neka prava strategija...

Ogg The Dogg
05-08-2007, 18:58
igro sam sve vrste strategija i zaključujem da mi se generalsi najviše sviđaju. nema tu neke taktike, kombiniranja i slično, ali igra je jebeno zabavna, ja je još i dan danas igram u SP-u i sa frendovima na lanovima i slično. igro sam i C&C 3 i ta igra uopće nije slična generalsima. prvo jedinice i zgrade se grade sasvim drugačije, ono je neki futuristički RTS i tak dalje. a što se tiče rusha, to pali jedino u SP-u jer u Mp-u oba dva igrača rushaju pa tako da treba ipak malo taktiziranja

Hamti Damti
01-09-2007, 20:36
Ja neznam šta je sa ovim ljudima i usporedbama tiberum warsa sa generalsima. Po konceptu su samo slicne al takvi su svi C&C naslovi, od red alerta do dune 2000 i generalsa. Stvarno mi nije jasno u cemu je stvar... Mislim pojasnite mi ako možete.

Da znas kako se ja svađam s frendom, kojemu je jedini C&C naslov Generalsi i ZH, a ja sam u franšizi od pamtivijeka, i on meni ide tupit kako su generalsi iznimno taktička igra i da je TW smece.
:?


ti si od pamtivjeka, cuj stariji sam od tebe 7mj, nije velika razlika ali poceo sam igrati igre dok jos nisi ni izasao iz pelena, a uz to sam poceo igrati i RTS prije tebe(svaki dan kod frenda jer mi komp bio slab) i vidio sam skoro sve C&C serijale i tvrdim kao i puno drugi ljudi da je c&c generals bolji od TW-a jer je takticki teziji i realniji sto je cinjenica koju ti neces nikada prihvatiti.

To je prvo, sada drugo:

Tvrdis da si veliki ljubitelj c&c serijala, ok to je u redu, ali da sam ja tako dugo ljubitelj tih igara poceo bi razmisljati glavom kad ih igram, a ne cijeli zivot traziti cheateve na internetu, gubiti od svakog zivog, i utjehu traziti u fajtu protiv kompova koji na tebe "heroja" nemaju sanse.

Trece:

Odkad sam ti nabavio warhammer samo to igras, i kao sto sam ti i sam rekao da ce ti se dogodit, TW ti je dosadio i ides igrat ono sta svi igraju, a to je dobri stari c&c ZH, jer su svi skuzili da je TW ubiti "pucanj u prazno".

Cetvrto:
Last Stand - n00bovski i neravnopravan mod za ZH ti je bolji od samog ZH-a, a uz to ti je bolji i od TW-a, pa se sad namece pitanje sta si ti u svemu ovome??

Sry stari na ovome, ali to je cinjenica, i to zalosna s kojom se moras suociti, a ovo nebi pisao da nisi prekrsio nase "pomirenje" oko toga koja je igra od ovo dvoje bolja.


ostali pravi ljubitelji TW-a ne bi htio da mislite da sada pljujem po vasoj omiljenoj igri, vec je ovo prepirka izmedju mene i frenda koji iza mene sere svasta pa molim za razumijevanje. Jest da mi se TW nimalo ne svidja ali to je moja stvar i moj ukus kao kod vecine drugih gamera koji imaju isto misljenje kao i ja.
Toliko od mene

McPingvin_v2.0
01-09-2007, 21:00
c&c generals bolji od TW-a jer je takticki teziji i realniji sto je cinjenica koju ti neces nikada prihvatiti.
realniji?

da se razumijemo, volim generalse i prejebena su mi igra, ali ti si na nekim drogama jer generalsima fali PUNO toga da budu taktički barem blizu TW serijalu.

u tw-u je važno jesi li na higher groundu, važan je moral jedinica, umor, prisustvo generala... a da ne pričam što TW kao takav ne radi na principu tank rusha i ti se možeš slikati ako na 5 unita kopljanika pošalješ 10 unita konjanika jer ćeš izgubiti. dok u generalsima (konkretnije, u zh-u) možeš igrati kao china infintry general protiv gla toxin generala i svejedno ga sravniti sa zemljom ako nakrcaš 42895358476198416 minigunnera.

vita jela, zelen bor, željno čekam odgovor.

Jopax
01-09-2007, 21:01
:rotfl:
Mislim da je on govorio o Tiberium War igri

Hamti Damti
01-09-2007, 21:16
[quote="Hamti Damti":3q9czr07]c&c generals bolji od TW-a jer je takticki teziji i realniji sto je cinjenica koju ti neces nikada prihvatiti.
realniji?

da se razumijemo, volim generalse i prejebena su mi igra, ali ti si na nekim drogama jer generalsima fali PUNO toga da budu taktički barem blizu TW serijalu.

u tw-u je važno jesi li na higher groundu, važan je moral jedinica, umor, prisustvo generala... a da ne pričam što TW kao takav ne radi na principu tank rusha i ti se možeš slikati ako na 5 unita kopljanika pošalješ 10 unita konjanika jer ćeš izgubiti. dok u generalsima (konkretnije, u zh-u) možeš igrati kao china infintry general protiv gla toxin generala i svejedno ga sravniti sa zemljom ako nakrcaš 42895358476198416 minigunnera.

vita jela, zelen bor, željno čekam odgovor.[/quote:3q9czr07]

ja tvrdim ono sto tvrdi i puno drugih gamera i sto tvrde neki koji su i u ovoj temi svoja misljena postali i ne vidim u tome nikakav problem, vec problem vidim u tvojoj recenici koju sam obiljezio, i po tome mislim da si prije ti na drogama nego ja :nonono:


Jos jedanput ponavljam, da je ovo medju mene i mog frenda i da ne zelim nikakve druge prepirke.

mravojed20
01-09-2007, 21:38
A jeste mozgovi,pingvin tebi govori za TOTAL WAR serijal,jer je očito krivo protumačio kraticu TW.

McPingvin_v2.0
01-09-2007, 21:43
skužajte onda, igrao tiberium nisam, ali tw mi je oznaka za total war...


bežim odavde :)

Hamti Damti
01-09-2007, 21:47
hmmm sad sam zbunjen :|

ma bjezim i ja odavde, sve dok se ne pojavi moj mudri frend 8) :)

Clutch
01-09-2007, 22:11
Ufff Generali i realnost od kud da pocnem

1. Tenk ima range pucanja 2 metra Ljudi imaju 1 metar avioni 4 metra
2.Tenk treba ispucati 5-6 svojih teških glava da b ubio jednog covjeka
3.avion treba dva puta ici po rakete da bi ubio jednog covjeka
4.helici imaju bezgraniceno raketa
5.AI je toliko glup da ga i najveci nOOb koji nikad nije igrao ni jedan rts mogao pobijedit
7.Avioni su uber mali i beskorisni
8.dimenzije ljudi su uber velike naspram vozila i zgrada te izgledaju plasticno
9.budale od trupa sa obicnim puskama nemozes upotrijebit jer nemogu nista napravit osim cekat da im dode tenk kojem ce trebat 30 sec. da ih ubije
10.Generali te toliko nazivciraju sa svojim glupostima da cete pojest i da ce opet teci krv kroz korito da atomska smrdi i da joj se gadi i kakva sve sranja da moras odustati


11. Jel trebam ici dalje?

ZorgTheBorg
02-09-2007, 13:34
[quote=whiskey]Ja neznam šta je sa ovim ljudima i usporedbama tiberum warsa sa generalsima. Po konceptu su samo slicne al takvi su svi C&C naslovi, od red alerta do dune 2000 i generalsa. Stvarno mi nije jasno u cemu je stvar... Mislim pojasnite mi ako možete.

Da znas kako se ja svađam s frendom, kojemu je jedini C&C naslov Generalsi i ZH, a ja sam u franšizi od pamtivijeka, i on meni ide tupit kako su generalsi iznimno taktička igra i da je TW smece.
:?


ti si od pamtivjeka, cuj stariji sam od tebe 7mj, nije velika razlika ali poceo sam igrati igre dok jos nisi ni izasao iz pelena, a uz to sam poceo igrati i RTS prije tebe(svaki dan kod frenda jer mi komp bio slab) i vidio sam skoro sve C&C serijale i tvrdim kao i puno drugi ljudi da je c&c generals bolji od TW-a jer je takticki teziji i realniji sto je cinjenica koju ti neces nikada prihvatiti.

To je prvo, sada drugo:

Tvrdis da si veliki ljubitelj c&c serijala, ok to je u redu, ali da sam ja tako dugo ljubitelj tih igara poceo bi razmisljati glavom kad ih igram, a ne cijeli zivot traziti cheateve na internetu, gubiti od svakog zivog, i utjehu traziti u fajtu protiv kompova koji na tebe "heroja" nemaju sanse.

Trece:

Odkad sam ti nabavio warhammer samo to igras, i kao sto sam ti i sam rekao da ce ti se dogodit, TW ti je dosadio i ides igrat ono sta svi igraju, a to je dobri stari c&c ZH, jer su svi skuzili da je TW ubiti "pucanj u prazno".

Cetvrto:
Last Stand - n00bovski i neravnopravan mod za ZH ti je bolji od samog ZH-a, a uz to ti je bolji i od TW-a, pa se sad namece pitanje sta si ti u svemu ovome??

Sry stari na ovome, ali to je cinjenica, i to zalosna s kojom se moras suociti, a ovo nebi pisao da nisi prekrsio nase "pomirenje" oko toga koja je igra od ovo dvoje bolja.


ostali pravi ljubitelji TW-a ne bi htio da mislite da sada pljujem po vasoj omiljenoj igri, vec je ovo prepirka izmedju mene i frenda koji iza mene sere svasta pa molim za razumijevanje. Jest da mi se TW nimalo ne svidja ali to je moja stvar i moj ukus kao kod vecine drugih gamera koji imaju isto misljenje kao i ja.
Toliko od mene[/quote:13isz94d]

Ja sam s dudom u ustima gledao kako sestra prasi Wolf i malo sam i sam igrao, to je moj pocetak kompgaminga.

Prvi RTS-ovi s kojima sam se susreo su bili Red Alert 1, Tiberian Sun i Red Alert 2. Vjecna borba sovjeta i amera, te GDi-a i BoNOD-a. To sam igrao ko blesav i zauvijek su mi te igre ostale u srcu. Cak sam i Renegade, jedno veliko smece, presao 3 puta i za mene je to odlicna igra, upravo zbog drage tematike. Ne zanima me tko je veci ljubitelj c&c-a, bitno je da su to legendarne igre.

Generalsi i ZH imaju druge rase, drugi setting, ali barem slican gameplay, i zbog toga ih igram. TW mi je dosadio, kratkovjecan je, ali je ipak luda igra, zbog povratka u proslost, zbog starog Kanea, zbog mammoth tenkova, zbog tiberiuma, zbog otkrivanja scrinova, zbog tank rusha, zbog stealth tenkova, zbog railguna i zbog imena c&c. ZH igram sa rezervom, jer je to za mene strana igra, nema mnogo dodirnih tocaka sa starim c&c rasama.

E sad, dragi moj hamti!!

Sto se tice cheatanja, ja cheatam u 99% igara. Rekord mi je GTA vice city, gdje sam igrao sa 2 trainera i ingame siframa.
Kad idem prelazit igru, NIKAD ne upisem niti jedan jedini cheat. Ako igram, igram posteno. Ali ako se zajebavam, zajebavam se posteno!

Sto se tice gubljenja, svi mi gubimo. Ali mene nije previse briga za to. Igrao sam TW sa likovima na hamachiju i gubio sam u 70% slucajeva. Gubim od tebe, gubim od starog wastefula. Također i pobijeđujem. Razvalio sam riflemanovo drustvo da su mislili da sam cheater. Ne govorim "hahahahahahhaahahhaa" kad vas fragam. Igrate li vi bolje ili losije, meni se jebe. Glavno da se zabavimo. Ne volim 1na1 fajtove jer se uglavnom sve svodi na to "tko je bolji" i kasnije prepirke i svađu.
To je glupo i nema smisla.

Last Stand je meni dobar mod koji dodaje hrpetinu novih stvari, novih mapa, svega.
Ali nitko mi jos nije objasnio ZASTO, POBOGU ZASTO!!! je to sranje od moda. Nitko ga ne zeli igrat, jer je sranje. Ma zasto? Po cemu je losiji? Ako nije izbalansiran, onda recite STA NE VALJA!!
Warhammer je blago nebalansiran jer su Necroni prejaki.
TW je nebalansiran jer je GDI prejak.
Ali gdje je rupa u Last Standu????

Sta sam ja u svemu ovome??
Ne znam ni sam :) . Volim c&c setting, ZH mi je crna ovca serijala, warhammer mi je odlicna igra, company of heroes mi je dosadio.... ne znam. Volim sve pomalo.

Zelim da na hamachiju drustvo igra last stand, zero hour, warhammer, company of heroes, tiberium wars, itd.

Ali ne, u zh-u sam ja cheater, netko hoce 1na1, drugi se boji 1na1, treci se boji patchat, last stand je sranje pa to necemo, warhammer je dosadan, tiberium wars je bezveze, company of heroes je dosadio, dota je sranje i mrzimo to, svađamo se na forumu oko bezazlenih stvari, svatko hoce svoju igru, svoj mod i svoju verziju, i sve sta drugi ima je sranje. Razmislite o ovome.

Arbiter of Change
02-09-2007, 13:49
....
....
....

Necrosi nisu imba.

Hamti Damti
02-09-2007, 13:53
Ufff Generali i realnost od kud da pocnem

1. Tenk ima range pucanja 2 metra Ljudi imaju 1 metar avioni 4 metra
2.Tenk treba ispucati 5-6 svojih teških glava da b ubio jednog covjeka
3.avion treba dva puta ici po rakete da bi ubio jednog covjeka
4.helici imaju bezgraniceno raketa
5.AI je toliko glup da ga i najveci nOOb koji nikad nije igrao ni jedan rts mogao pobijedit
7.Avioni su uber mali i beskorisni
8.dimenzije ljudi su uber velike naspram vozila i zgrada te izgledaju plasticno
9.budale od trupa sa obicnim puskama nemozes upotrijebit jer nemogu nista napravit osim cekat da im dode tenk kojem ce trebat 30 sec. da ih ubije
10.Generali te toliko nazivciraju sa svojim glupostima da cete pojest i da ce opet teci krv kroz korito da atomska smrdi i da joj se gadi i kakva sve sranja da moras odustati


11. Jel trebam ici dalje?




1. Ovisi s kojim generalom si igrao, a i s kojim god.da si igrao ni jedan nema tako malen range.

2. Tako je, ali samo ako pjesak kojeg cilja trci i to se zove realnost

3. Ovo ti je glupost i vidi se da si malo vremena proveo na toj igri

4. A sta bi trebali mozda kao i avioni ici po municiju, ne zato sto bi to postalo uber dosadno, a i nije tako vec zacas potrose rakete, prelaze na mitrac i trebaju cekati dugo vremena da im se rakete povrate. Mislim ovo si stvarno pametno rekao, onda bi isto tako mogli usporedjivati archere iz warcrafta 3 kako je glupo sto imaju beskonacno strelica ili kaj ja znam..

5. To si donekle u pravu, ali samo u Zh, u obicnim generalima brutalca je teze dobiti.

6. tj 7.(jer 6. nisi stavio) Ovo je jos jedna od gluposti u tvome textu

8. Ako imas usranu graf. onda da kao i kod vecine drugih igara

9. Ovime ti ispadas budala (sry na uvredi ali tako je)

10. Hahahahah zasto nisi postao komicar?? to bi ti islo.

11. Molim te nemoj ici dalje :rotfl:


@ZorgTheBorg

Sve sto si rekao, sve si pogodio i dobro rekao i slazem se s tobom.

Sada da ovo razmotrimo:
"Last Stand je meni dobar mod koji dodaje hrpetinu novih stvari, novih mapa, svega.
Ali nitko mi jos nije objasnio ZASTO, POBOGU ZASTO!!! je to sranje od moda. Nitko ga ne zeli igrat, jer je sranje. Ma zasto? Po cemu je losiji? Ako nije izbalansiran, onda recite STA NE VALJA!!
Warhammer je blago nebalansiran jer su Necroni prejaki.
TW je nebalansiran jer je GDI prejak.
Ali gdje je rupa u Last Standu????"

Ispitujes isto pitanje po ko zna koji put, a lijepo smo ti i ja, i commander shadow, i kuzma i ko zna ko objasnili da je neravnopravan, nerealan i od odlicne igre C&C Generals vise radi nekakvu SF igru nego igru sadasnjeg vijeka...

Sada ovo:
"Ali ne, u zh-u sam ja cheater, netko hoce 1na1, drugi se boji 1na1, treci se boji patchat, last stand je sranje pa to necemo, warhammer je dosadan, tiberium wars je bezveze, company of heroes je dosadio, dota je sranje i mrzimo to, svađamo se na forumu oko bezazlenih stvari, svatko hoce svoju igru, svoj mod i svoju verziju, i sve sta drugi ima je sranje. Razmislite o ovome."

Ja bi isto rado igrao to sto bi ti volio, ali kad vecina ne zeli ni meni se neda, osim warhammera i coh-a koji su mi dosadili.

Sonic_Moronic
02-09-2007, 13:58
Ufff Generali i realnost od kud da pocnem

1. Tenk ima range pucanja 2 metra Ljudi imaju 1 metar avioni 4 metra
2.Tenk treba ispucati 5-6 svojih teških glava da b ubio jednog covjeka
3.avion treba dva puta ici po rakete da bi ubio jednog covjeka
4.helici imaju bezgraniceno raketa
5.AI je toliko glup da ga i najveci nOOb koji nikad nije igrao ni jedan rts mogao pobijedit
7.Avioni su uber mali i beskorisni
8.dimenzije ljudi su uber velike naspram vozila i zgrada te izgledaju plasticno
9.budale od trupa sa obicnim puskama nemozes upotrijebit jer nemogu nista napravit osim cekat da im dode tenk kojem ce trebat 30 sec. da ih ubije
10.Generali te toliko nazivciraju sa svojim glupostima da cete pojest i da ce opet teci krv kroz korito da atomska smrdi i da joj se gadi i kakva sve sranja da moras odustati


11. Jel trebam ici dalje?

E, jel si igrao onaj rts... Kako se ono zove... E da, SVAKI JEBENI RTS NA PLANETI. E da, baš taj. E u tom ti rts-u ima jedinica koja se zova SVAKA JEBENA JEDINICA U BILO KOJEM RTSU NA PLANETI. I ona ti ima beskonačno metaka. Totalno si u pravu, mda...

Arbiter of Change
02-09-2007, 14:01
TW strijelci nemaju neograničeno strijela. :D

ZorgTheBorg
02-09-2007, 14:02
Ufff Generali i realnost od kud da pocnem

1. Tenk ima range pucanja 2 metra Ljudi imaju 1 metar avioni 4 metra
2.Tenk treba ispucati 5-6 svojih teških glava da b ubio jednog covjeka
3.avion treba dva puta ici po rakete da bi ubio jednog covjeka
4.helici imaju bezgraniceno raketa
5.AI je toliko glup da ga i najveci nOOb koji nikad nije igrao ni jedan rts mogao pobijedit
7.Avioni su uber mali i beskorisni
8.dimenzije ljudi su uber velike naspram vozila i zgrada te izgledaju plasticno
9.budale od trupa sa obicnim puskama nemozes upotrijebit jer nemogu nista napravit osim cekat da im dode tenk kojem ce trebat 30 sec. da ih ubije
10.Generali te toliko nazivciraju sa svojim glupostima da cete pojest i da ce opet teci krv kroz korito da atomska smrdi i da joj se gadi i kakva sve sranja da moras odustati


11. Jel trebam ici dalje?

Pokusaj prihvatiti igre takve kakve jesu, jer ako te ovakvi detalji smetaju, onda nisi gamer i vracaj se natrag u playboyevu kucu.

@hamti!
Ma jos uvijek me niste razuvjerili sto se tice last standa. Rijeci poput sranje, ne valja, nebalansirano, itd. samo odrazavaju osobno misljenje. Zbilja ne vidim razlog ZASTO to ne bi igrali. Ne mislim da LS radi SF od ZH-a, ne dodaje lasere ni nista, vec naprotiv, dodaje stvari iz stvarnog zivota, tj. Husseinovu gardu, stvarne tenkove, i ajde najfuturisticniji Tomahawk turret. Laseri su jos uvijek iz samog ZH-a.

@arbiter ili imas dobro oko za detalje ili nikakvo oko za cjelinu ili smisao za spam ili sve odjednom.

Sonic_Moronic
02-09-2007, 14:03
Arbiter - Ne kužiš poantu :D

Arbiter of Change
02-09-2007, 14:05
Nijedan od moja zadnja 2 posta nisu spam - svi su povezani sa RTS-ovima i vjerujem da su korisne informacija.

@Sonic: Kužim ja, ali ima iznimaka. :)

Hamti Damti
02-09-2007, 14:05
Ufff Generali i realnost od kud da pocnem

1. Tenk ima range pucanja 2 metra Ljudi imaju 1 metar avioni 4 metra
2.Tenk treba ispucati 5-6 svojih teških glava da b ubio jednog covjeka
3.avion treba dva puta ici po rakete da bi ubio jednog covjeka
4.helici imaju bezgraniceno raketa
5.AI je toliko glup da ga i najveci nOOb koji nikad nije igrao ni jedan rts mogao pobijedit
7.Avioni su uber mali i beskorisni
8.dimenzije ljudi su uber velike naspram vozila i zgrada te izgledaju plasticno
9.budale od trupa sa obicnim puskama nemozes upotrijebit jer nemogu nista napravit osim cekat da im dode tenk kojem ce trebat 30 sec. da ih ubije
10.Generali te toliko nazivciraju sa svojim glupostima da cete pojest i da ce opet teci krv kroz korito da atomska smrdi i da joj se gadi i kakva sve sranja da moras odustati


11. Jel trebam ici dalje?

Pokusaj prihvatiti igre takve kakve jesu, jer ako te ovakvi detalji smetaju, onda nisi gamer i vracaj se natrag u playboyevu kucu.

@hamti!
Ma jos uvijek me niste razuvjerili sto se tice last standa. Rijeci poput sranje, ne valja, nebalansirano, itd. samo odrazavaju osobno misljenje. Zbilja ne vidim razlog ZASTO to ne bi igrali. Ne mislim da LS radi SF od ZH-a, ne dodaje lasere ni nista, vec naprotiv, dodaje stvari iz stvarnog zivota, tj. Husseinovu gardu, stvarne tenkove, i ajde najfuturisticniji Tomahawk turret. Laseri su jos uvijek iz samog ZH-a.

@arbiter ili imas dobro oko za detalje ili nikakvo oko za cjelinu ili smisao za spam ili sve odjednom.


ajd salji LS na msn
dolazi

Sonic_Moronic
02-09-2007, 14:14
Nema pravila ako nema iznimaka. :)

Clutch
02-09-2007, 16:10
Mene ti mali detalji prcaju i to mi kvari igru nemogu rec da nisam igrao zh jer jesam ali Mideast crisis znaci nesto mnogo bolje i realnije a to sto je realnost da covijek pobjegne tenku zbog pijeska pa cak i ako stoji na mjestu to je glupost

@Sonic znam da ta strijeljiva u helicima su u svakom rts-u ali jebiga :roll:
tiberium w.-su je to ispravljeno i to mi se svida

ZorgTheBorg
02-09-2007, 16:26
Pa ti detalji bas pokazuju da je c&c jedan paralelan svemir u kojem je svijet podijeljen na frakcije GLA, Kinu i amere, i sve sto puca ima beskonacnu municiju, helici reloadaju u zraku a ljudi su otporni na explozive. Da je "realno" ne bi ni mislio da je to paralelni svemir, nego samo ljudska izmišljotina :|

Clutch
02-09-2007, 16:33
Da se razumijemo sve je to meni super prica i podjela svijeta na 3 dijela sve odlicno osmisljeno sva oruzja i generali i vojnici tenkovi vozila helici ali mi smeta sto je vojnik naspram vozila i zgrada previse velik ako mislite da serem stavite vojnika do zgrade pa cete uociti problem

Tenkovi mi imaju premali range trebali bi imati veci i njegova ucinkovitost na trupe mi je glupa i Ai mi je malo netaktičan posto napada samo iz jednog smjera

ma se u svemu i sa ovim bugovima igra je dobra jer sam se je naigrao
a nebih je sigurno igrao da mi je losa :)


Što se tice Playboyevih uvreda Presutit cu :nonono:















:)

Jopax
02-09-2007, 20:49
Što se tiče ZH-a igra nije loša ali i mene ta otpornost vojnika na tenkovske granate hebe u mozak
A neograničenost municije, pa sigurno imaju ko Sam built in ammo teleporter
i RA2 je bolji od ZH-a jer je ZH nekako usporen, i treba vremena da se dođe do prave borbe, dok RA je brz i bitka traje stalno
SWINE je iako u izmišljenom univerzumu dosta realan i uniti imaju dosta ograničenja, baš kao i pravi tenkovi(najbolji rts na svijetu :pray: )
I sad bi ga igrao da nisam ga zbrisao jer mu je virus nešto shebao
sad sam se sjetio da bih ga trebao skinuti :D

Hamti Damti
02-09-2007, 21:27
Što se tiče ZH-a igra nije loša ali i mene ta otpornost vojnika na tenkovske granate hebe u mozak
A neograničenost municije, pa sigurno imaju ko Sam built in ammo teleporter
i RA2 je bolji od ZH-a jer je ZH nekako usporen, i treba vremena da se dođe do prave borbe, dok RA je brz i bitka traje stalno
SWINE je iako u izmišljenom univerzumu dosta realan i uniti imaju dosta ograničenja, baš kao i pravi tenkovi(najbolji rts na svijetu :pray: )
I sad bi ga igrao da nisam ga zbrisao jer mu je virus nešto shebao
sad sam se sjetio da bih ga trebao skinuti :D


ako nisi znao u ZH-u do bitke dolazi odmah, osim kod n00bova koji zapocetak grade kornjacu i cekaju napad..


vas 70% koji pljujete po ZH-u vidi se da niste previse vremena proveli na njoj i da nemate pojma pa zato prije neg krenete pljuvati po nekoj igri, razmislite sto pricate.

Odo ja
nijedna glupost me vise nemoze u ovu temu vratiti

Jopax
02-09-2007, 21:33
Nisam igrao ZH :rotfl: :rotfl:
Prešao sa svakim generalom i dvaput kampanje sve, još što sam igrao skirmisha da ne govorim

McPingvin_v2.0
03-09-2007, 11:23
mali detalji koje si ti opisao A KOJI SU JOS NETOCNI
de ne seri :)

Kenyi
03-09-2007, 16:09
flejm postovi obrisani.

DON METAK
08-09-2007, 09:23
WARHHAMER NIJE LOŠ C&C3 ODLIČAN ALI OSTALE :( I TREBA IH :twisted:

ZorgTheBorg
08-09-2007, 09:30
WARHHAMER NIJE LOŠ C&C3 ODLIČAN ALI OSTALE :( I TREBA IH :twisted:
Right!
Ali... nista do C&C the first decade, C&C, RA 1&2, TS... to je legenda pred kojom sve novo pada...

Jopax
10-09-2007, 20:45
[quote="DON METAK":18nvwdkp]WARHHAMER NIJE LOŠ C&C3 ODLIČAN ALI OSTALE :( I TREBA IH :twisted:
Right!
Ali... nista do C&C the first decade, C&C, RA 1&2, TS... to je legenda pred kojom sve novo pada...

Sve zavisi kakve RTS-e volis...
Ja mislim da je svaki,ali svaki C&C cisto sranje(osim ovog zadnjeg,on nesto valja),i da ne moze prismrdjeti pravoj STRATEGIJI,kao SupCom-u,Total War-u i slicno.Sto se tice zahtjevnosti,SC zahtjeva jak procesor,ali ostalo je sasvim normalno.Takve igre kao C&C gdje kontrolisem 15 tenkova i onda rusim sve pred sobom mi jednostavno nemaju logike...[/quote:18nvwdkp]

čuj prvi C&C-ovi i nisu pokušavali biti taktičke igre i bile su tank rush instant zabava, dok je ovaj zadnji pokušao ubaciti nešto taktike ali mu nije uspijelo i sad je na pola mosta od konopa i obe mu strane igrivošću i replay-valueom režu konope

scorpion667
15-09-2007, 01:00
Kako, oooooooo kako nema dobrih RTS-ova u 3D? :shock: . A Homeworld 2? pa to se moze igrati na celeronu od 1ghz i mx440 karticom. a Ground Control 2? i to isto (hm....sta je sa mnom i s ovim dvojkama) :D . A Warhammer? Meni je osobno C&C shit u usporedbi sa Homeworldom i nesto manje s Ground Controlom (iako mi je dobar i C&C, tako da ne bude zabune) :kill: