PDA

Pogledaj cijelu verziju : događaji s osobnim računalima :D



Stranica : [1] 2

Slayer
04-05-2007, 09:44
Ajde ekipa pišite ovdje sto vam se (ako je) s kompom dogodilo

npr. meni se 2 puta dimilo :D :D iz kompa odnosno:

igram komp s frendom, fijuuuuuuuuu...... dim iz monitora

igram komp sam, fijuuuuuuuuu..... dim iz napajanja

:D :D :D :D :D

Ps1ho
04-05-2007, 09:57
e da, ja i frend, nekih 7-8 godina imamo, picimo neke wormse mislim i ono odjednom monitor se izgasi, krene dimit iz njeg, frend se usro i otrco iz sobe, mislio da ce eksplodirat, ja sam, apmetniji naravno, ugasio sve, i isteko iz struje :D

Sterpo
04-05-2007, 10:38
ja sam prolio sok po stolu od kompjutera skoro je sve završilo u napajanju :shock:

Y0$$1p
04-05-2007, 12:40
ja sam jednom stavio da se przi cd i oso pisati zadacu kad ono cujes nesto buuum ja se okrenem ono pusi se iz napajanja. kolko je ruknilo komp se pomako za nekih 5 cm prema napred jer je bio dosta blizu zida.

Bartuc
04-05-2007, 13:31
Mom starom je opao šarafciger, drito kroz one rupice za ventilator, na grafičku karticu... na sreću samo je jadano napajanje krepalo :D

I to je to... :rotfl:

RIPtheREAPER
04-05-2007, 18:31
meni je isto jedno dimilo iz monitora..
odjednom nesto sjevne iz njega, pocne se dimit i smrdit

ali nakon toga je radio skroz normalno

:D

McPingvin_v2.0
04-05-2007, 19:45
lik koji mi je slagao prvi komp je svinuo matičnu ploču.


naravno, nakon sat vremena igranja smrzaona svih igara. gg.

MindReader
04-05-2007, 21:56
srušio sam windoze na foru da sam, gasivši komp, prije vremena stisko sklopku na prekidaču.. jelte.. i komp je, prije neg se ugasio, ostajo bez napajanja.. sick.. i tak se jednom nije htio upalit :rotfl:

a jednom mi je doom3 izbacio grafu (ne trebate vjerovat)

Ps1ho
04-05-2007, 21:57
e da, jednom sam stavio dva cdea u dvd-ROM, drugi je imo ogrebotinu u obliku canabisa :gitara:

Lord Jambrek
04-05-2007, 22:16
Ja i frend igrali NFS kod mene na volan i stajale pive pokraj volana, a pokraj pive-->tipkovnica. Lik živčan i udari volan, volan sruši čašu pive i 3 deci pive po mojoj tipkovnici. Ja sve raskopao i objesio vani zajedno s vešom da se suši.

Ne pitajte kak su susjedi buljili kad su ugledali dijelove tipkovnice među čarapama i majcama.

flander
04-05-2007, 22:33
sad neki dan mi pala neka tegla,neš ko pepeljara al za sitni novac i to,sa ladice na kučište i skoro na glavu...jebate skoro me ubilo...al stara zna nateglit stvari da ni sam Bog nezna kaj bi...ccc...

Blaster32
04-05-2007, 23:01
igro đeneralse
kad cd-rom nadjednom podivlja
i cd izleti iz njega u komadima po cjeloj sobi
jos dan danas imam taj strgani cd :D

Frky
04-05-2007, 23:18
Iša sam promjeniti boju monitoru (sprejem) i sve sam ja to lijepo napravio, kad ono za mjesec-dva puče neki đavo iznutra!

Imao je naslage boje i prašine pa se pregrijao (taj đavo)!

Đeri
05-05-2007, 08:40
heh...na starom kompu spallila mise matična i procesor..koji je to bio doživljaj!
tjedan dana prije čačko sam nešt po kompu,točnije casemodo stranicu i ja to ostrugo sve i sad idem vidit kako ću skinit vent i prst mi zapne u ventilator i otkinem 3-4 perca.. :pray:
tjedan dana posliej scena -> BUM!,wtf!?,pogledam matičnu kad se sveeee dimi....omg...

ZorgTheBorg
05-05-2007, 09:22
Nogom sam odvalio otvorenu cd-rom ladicu...

Matilda Mother
05-05-2007, 09:36
Nogom sam odvalio otvorenu cd-rom ladicu...

potpis

:rotfl:

KR1ST1J@N
05-05-2007, 09:38
ja sam odvalio poklopac kucista nogom i potrgo :rotfl:

King tiger
05-05-2007, 09:39
igrao ja naku igru dok je bila pravo jaka oluja, kad puche grom bas blizu, jako i valjda preskoci struja pa se monitor ugasi/upali a ja onako u matrix stilu skocim sa stolice i padnem na ledja.

cropir
05-05-2007, 09:46
prolio puno puta sok po svacem

Sterpo
05-05-2007, 10:28
to sa sokom najviše mrzim
sve je poslije ljepljivo ako ne obrišeš :yuck:

Đeri
05-05-2007, 10:47
da...baš neki dan sam prolio po tikovnici kolu..jebote sad mi en šljaka kak treba..npr neka sloav neeče da rade i dupliciia mi slova,mmnogo retaridrano,mioram osi kupit novu hedhe pa makar bila i 20 knuana,sigurno će biti izdlrvžljivija od ove logitech ;DD
logitech SUXX! :D

McPingvin_v2.0
05-05-2007, 11:01
bilo koja tipkovnica će ti to raditi nakon cole. a ove od 20kn će riknuti. izvadi slova i lagano sve prođi sa sughom četkicom za zube.

Dreadlock
05-05-2007, 11:09
Jednom sam prolio vodu po tipkovnici od starovog laptopa...al je proradio :D

A jednom mi se na starinom laptopu smrznula igra...stiskao sam ctrl+alt+del jedno pedeset puta,pa sam vadio bateriju i opet je ustekao....rezultat-pad windowsa...

e i da...odvalio sam cd rom poklopac jedanput

Lord Jambrek
05-05-2007, 11:30
da...baš neki dan sam prolio po tikovnici kolu..jebote sad mi en šljaka kak treba..npr neka sloav neeče da rade i dupliciia mi slova,mmnogo retaridrano,mioram osi kupit novu hedhe pa makar bila i 20 knuana,sigurno će biti izdlrvžljivija od ove logitech ;DD
logitech SUXX! :D


Samo ti nju fino raskopaj i posuši i radit će ko prije, skroz ju obriši i očisti i radit će ko sunce.

suljo
05-05-2007, 11:55
Moj prvi komp je izgorio doslovce.
Moj drugi je pregorio.
A sad imam laptop koji nema sustav za hlađenje tj. ventilator tako da samo čekam kad će što bit.

NITROS
05-05-2007, 13:08
e cujte ovak, ja vama nebi vise dao kompove posle ovih gluposti koje sam procitao :))) Al ozbiljno

ZorgTheBorg
05-05-2007, 14:22
E da... moja stara je oprala tipokovnicu, u vodi i sve... ja nisam ni znao... sve je radilo... onda je opet oprala... crko je donji red slova (yxcvbnm), a ubrzo i ostatak... pita me stara jel se to smije prat :rotfl: :rotfl:

Xenon Demon
05-05-2007, 20:19
Dok sam sa prijateljem radio home made vodeno hlađenje svaki put kad je reka da se prolilo malo vode ja mislio lokvica a ono on išekava ga sa sičem (LOL) i tako tri puta .... i kompjuter opet radi...
čak se hvalio kako nemože pokvarit svoj kompjuter što je dokazivao i s acetonom i benzinom[.....]Smeni osobno nikad problema osim kad mi je stari pentium 2 izgasia po 80 put te sam ga bacio sa zgrade
PS:Živim na prvom katu
Cijelo kučište

Quiet Riot
05-05-2007, 20:27
Slučajno sam pogodio monitor papučom :rotfl: i napravio se krug neki, i sve su boje bile izmješane... srećom samo sam ga demagnetiziral i proradil je... al sam se usral :|

Outmind
05-05-2007, 20:50
Ja sam svoj stari komp išao otvarati i prćkt po njemu. Nešto sam krivo prespojio i kd sam ga upalio počeo se dimit, i sve je pregorilo. A na ovom kompu koji imam sad mi je 10 dana nakon što sam ga dobio, i to NA BOŽIĆ explodirao play disk od diabla 2 u cd romu...

SH4D0W
06-05-2007, 00:58
Ako nisam nesto rly zaboravio.
omg pa nista nisam smrdo na pcu..
I'm A FREAK:CC

/cryy :cry:

Hazfer
06-05-2007, 08:01
Zafitiljio sam CD u monitor (ne pitajte zast). Ta, monitor vise nije bio isti
izmijesale se boje, poceo blicat i <crk>

I krivicu sam sveo na mačku...

icecoldkilla
06-05-2007, 11:15
da...baš neki dan sam prolio po tikovnici kolu..jebote sad mi en šljaka kak treba..npr neka sloav neeče da rade i dupliciia mi slova,mmnogo retaridrano,mioram osi kupit novu hedhe pa makar bila i 20 knuana,sigurno će biti izdlrvžljivija od ove logitech ;DD
logitech SUXX! :D

tak sam i ja jednom prolio kolu po tipkovnici na mom rodjendanu, nije radio space, enter i jos nekoliko slova :D

pimp
06-05-2007, 16:30
[quote="Đeri":sjtxovju]da...baš neki dan sam prolio po tikovnici kolu..jebote sad mi en šljaka kak treba..npr neka sloav neeče da rade i dupliciia mi slova,mmnogo retaridrano,mioram osi kupit novu hedhe pa makar bila i 20 knuana,sigurno će biti izdlrvžljivija od ove logitech ;DD
logitech SUXX! :D

tak sam i ja jednom prolio kolu po tipkovnici na mom rodjendanu, nije radio space, enter i jos nekoliko slova :D[/quote:sjtxovju]

hebo takvu tipkovnicu , ja u svojoj imam hrane za 10 osoba na pustom otoku pa jos radi..

Shadowhell
06-05-2007, 17:29
[quote="Đeri":5s6o83gm]da...baš neki dan sam prolio po tikovnici kolu..jebote sad mi en šljaka kak treba..npr neka sloav neeče da rade i dupliciia mi slova,mmnogo retaridrano,mioram osi kupit novu hedhe pa makar bila i 20 knuana,sigurno će biti izdlrvžljivija od ove logitech ;DD
logitech SUXX! :D

tak sam i ja jednom prolio kolu po tipkovnici na mom rodjendanu, nije radio space, enter i jos nekoliko slova :D[/quote:5s6o83gm]

lol također ..



hebo takvu tipkovnicu , ja u svojoj imam hrane za 10 osoba na pustom otoku pa jos radi..

E pa ja svoju čistim..

Đuro-Pero Blatobran
16-05-2007, 06:19
Ja igram MOH kad grune CD-ROM i komad CD-a koji je izletil mi se zabil u rame. Ja niš, izvadim CD iz ramena (al se duboko zabil) kad krene krv u potocima, ja brzo doktoru kad ono žilu razjebo. Nikad više nisam igro MOH.

Ro3y
16-05-2007, 07:16
Ja igram MOH kad grune CD-ROM i komad CD-a koji je izletil mi se zabil u rame. Ja niš, izvadim CD iz ramena (al se duboko zabil) kad krene krv u potocima, ja brzo doktoru kad ono žilu razjebo. Nikad više nisam igro MOH.

:rotfl: sad recite da gaming nije stetan za zdravlje :rotfl:
:rotfl: sigurno si imao neke nekvalitetne cd-e :rotfl:

meni se nikad nis nije dogodilo u 4 godine na svu srecu :D

Joco
16-05-2007, 15:38
Ja igram MOH kad grune CD-ROM i komad CD-a koji je izletil mi se zabil u rame. Ja niš, izvadim CD iz ramena (al se duboko zabil) kad krene krv u potocima, ja brzo doktoru kad ono žilu razjebo. Nikad više nisam igro MOH.

ZAkon :rotfl: :rotfl:

Nightyx
16-05-2007, 15:43
Ja igram MOH kad grune CD-ROM i komad CD-a koji je izletil mi se zabil u rame. Ja niš, izvadim CD iz ramena (al se duboko zabil) kad krene krv u potocima, ja brzo doktoru kad ono žilu razjebo. Nikad više nisam igro MOH.

....šta nije u srce..... :rotfl:

Xenon Demon
16-05-2007, 15:53
Ja sam išekava PC.......
problemi s vodenim.....
ja doša a ono lokva.....ja uzeo sič i išekavam...
PS:bigtower

Sterpo
16-05-2007, 18:05
eksplodirao mi je cd u čitaču (worm world party :) ) i sjebo čitač :(

pimp
16-05-2007, 18:22
eksplodirao mi je cd u čitaču (worm world party :) ) i sjebo čitač :(

i mom susjedu neki dan tj. neko jutro , igrao onaj sw racer u 1h ujutro i krš , prš , bum , bam ode cd u 1000komadica...

Nightyx
16-05-2007, 18:25
Ja sam ubacio 2 cd-a (na starom kompu negdje 2000-2001 god) i sjebo čitač i cd-ove :( ali to je bilo slučajno.....omg :rotfl:

pimp
16-05-2007, 18:38
Ja sam ubacio 2 cd-a (na starom kompu negdje 2000-2001 god) i sjebo čitač i cd-ove :( ali to je bilo slučajno.....omg :rotfl:

i meni se desilo
nekak su se zaljepili jedan za drugoga , al sam cuo cudan zvuk pa sam ga izvadio brzo ,

flander
16-05-2007, 18:41
jednom kad sam ko frend igaro onu FIFU neku, serijal iz 98 kad je svijetsko bilo u Francuskoj,i sad normalno ja igram i kad najedamput mi cd izleti iz CD-roma i po sobi...usro se do boli

omfgnoob1
16-05-2007, 19:52
Ja sam jedan put dok sam slagao sobu uzeo Mr.Muscolo za stakla i umjesto na krpu ja lijepo posprican sa njin na onako upaljen monitor i aj ca :rotfl: , ali susjed je uspio popravit, naravno da se ne bi smijali bio sam jos malen tad 8)

NiX4tHeG@M3R
16-05-2007, 19:54
ako widite da mi u riječima nedostaje slovo R illi F to je zato što mi se prolila mineralna po tipkovnici

Sterpo
16-05-2007, 19:54
po ekranu ili guzici monitora?

Berax0r
16-05-2007, 21:57
Instalirao 2 Anitvirusa i sve oslo :(
ajmo u HgSpot i 3 tjedan sam bio bez kompa.Al sma nadoplatio 50 kuna i dobio duplo veci i bolji hard Hard :D

Đuro-Pero Blatobran
17-05-2007, 15:26
Ja igram MOH kad grune CD-ROM i komad CD-a koji je izletil mi se zabil u rame. Ja niš, izvadim CD iz ramena (al se duboko zabil) kad krene krv u potocima, ja brzo doktoru kad ono žilu razjebo. Nikad više nisam igro MOH.

....šta nije u srce..... :rotfl:

Nisam ja te sreće :)

Nightyx
17-05-2007, 15:30
Ja sam ubacio 2 cd-a (na starom kompu negdje 2000-2001 god) i sjebo čitač i cd-ove :( ali to je bilo slučajno.....omg :rotfl:

i meni se desilo
nekak su se zaljepili jedan za drugoga , al sam cuo cudan zvuk pa sam ga izvadio brzo ,

Ja nisam reagirao :rotfl: nego sam čekao da se WC 98 pokrene...a ono komp zaglavio i tek nakon nekolko dana što sam odnio komp na servis sam saznao za 2 cd-a :rotfl: BTW išao sam tek u neki 2-3 raz tak što se tiće samog servisiranja nisam imao blage veze.

whiskey
17-05-2007, 16:59
Bube raznih oblika velicina i snage nadvladaše moje tehnološko cudo. Razni agensi, reagensi , lužine cak nemaju efekta na njih. Razmnožava se gamad u bespucima nekog dijela hardwera mog. Evo baš dok pišen ovaj post ticala cini mi se alfa mužjaka bahato izlaze sa stražnjeg dijela zvucnika mog. Ali protiv batine papucastog oblika nece moci ove noci...

MindReader
24-05-2007, 14:10
haha evo primjeren topic za mene...
najme, možda primjetiste da me ne bijaše tjedan u kusur dana..
imo sam mali incident s hardom.. i uskoro budem došo..

dakle - ne tucite svoje kompove, mogli bi vam čudno zapištat i ..khm..

pozdrav

Ps1ho
24-05-2007, 14:15
a ne nemas inficu sad :)

Tsumetai Ryujin
24-05-2007, 15:19
Ja igram MOH kad grune CD-ROM i komad CD-a koji je izletil mi se zabil u rame. Ja niš, izvadim CD iz ramena (al se duboko zabil) kad krene krv u potocima, ja brzo doktoru kad ono žilu razjebo. Nikad više nisam igro MOH.

je... jos najbolje da ti je odsjeko cijelu ruku pa da su ti je morali zasit... gg... ajte molim vas nemojte srat gluposti jer nije fora...

tak sam ja prije jedno sest godina slucajno stavil dva cd-a u cd-rom... sam se culo <krc>... otvorim cd-rom... i vidis komadici cd-a padaju po meni (komp mi je tada stajal na polici koja je bila vislja od mene)... odonda uvijek gledam da nije mozda kojim slucajem jos jedan cd u cd-romu... ^^

Kostolomac
24-05-2007, 16:02
ja bar 2 puta slučajno stavio 2 cd-a u čitač i nikad se ništa nije dogodilo :yuck:

Y0$$1p
24-05-2007, 16:27
ma koliko sam ja puta stavio 2 cd-a/dvd-a u rom i nista nije bilo ovaj pero đuro blatobran sere

Lord Jambrek
24-05-2007, 16:38
E ovo je doživljaj, idem jučer do frenda da mu nekaj sredim na kompu. Malo pozornije pogledam kućište kad skužim da je lik gurnuo cd IZMEĐU 2 optička uređaja :rotfl: :rotfl:

Xenon Demon
25-05-2007, 01:40
Ja gurnio stari comp u trofaznu struju.....ništa....izgorilo napajanje!
To sa cd koji puknu je interesantno...nikad to (namjerno,a pokušava sam )nisam postiga!

McPingvin_v2.0
25-05-2007, 09:12
Ja gurnio stari comp u trofaznu struju.....ništa....izgorilo napajanje!
sad mi pojasni kako si to uspio.

Y0$$1p
25-05-2007, 12:42
[quote="Tikvić":yjwp8d2q]Ja gurnio stari comp u trofaznu struju.....ništa....izgorilo napajanje!
sad mi pojasni kako si to uspio.[/quote:yjwp8d2q]


ma sere ko i 99% ljudi ovdje


kako mozes ustekati komp u trofaznu struju kad ti utikaci nisu isti trofazna struja ima utikace sa tri ona bipka (ne znam kak da to drukcije kazem)

Kenyi
25-05-2007, 18:06
mozda zivi u elektrani?

SuperFox
26-05-2007, 09:47
Moj komp...Na njemu nista ne radi...Floppy ne radi (pokido sam ga)...CD-rom ne ocitava CD-e (ponekad ocita)...Napajanje radi nesto bolje...
..Ima jos puno stvari sa mojim kompom... :)

Da_killah
26-05-2007, 14:12
meni je samo jednom puknuo cd, i to homm3 :shock: , ja išo sam čistit i sad se "vrata" od cd-roma otvore samo malo pa moram povuć prstima lol

Flash
31-05-2007, 02:04
Prolio malo vode po laptopu, točno po onoj ploči za navigaciju sa mišem
Otada se ništa neda naciljati na ekranu sa mišonjom...

Frozen
31-05-2007, 02:23
napravio kratki spoj s konektorom za ventilator - komp preživio

razlijao pola litre čaja po tipkovnici od 300 kn - nije preživjela

prije 2 god mi je eksplodiralo napajanje, rastalila se matična, krepal printer, monitor i ostatak ekipe...
naime, varkom je kopal za kanalizaciju ispod vodova za visoki napon (110kV)
i lik u bageru previsoko digao kran i nastao vatromet...sve se ispraznilo u podzemni vod
pola sela je ostalo bez struje i dosta el. uređaja

i do nedavno mi je komp sam od sebe otvaral dvd rom po 7x ako sam stavljal ili uzimal cd van...

cropir
31-05-2007, 20:57
dao frendici da igra san andreas malo, ženska kupi uzi i izađe iz onog ko izbornika, i cim je izasla pocne pucat ja se derem koji ti je kurac a ona pusti mis, pa se sjetio da je ctrl valjda...pa se sjetio kad sam tukao tipkovnicu, pa se udubio ctrl valjda, uzmem ja skare i na fintu poluge izvadim ctrl i prestane pucat :D

100EURO
14-06-2007, 00:07
4 puta mi modem zgorio........

ChR0NoS
05-10-2007, 14:20
Ja sam jednom spržio matiču do temelja i sve što je bilo na njoj. Ja otišao u bios i izmjenio sve što se izmjeniti dalo, restarta komp a ono samo crna slika...
Odnio ja u servis, oni kažu da je velik kvar i pitaju me je li grmilo.
Ja kažem : Grmilo je grmilo!!!

Jopax
05-10-2007, 14:27
Sad me modem jebaje u zdrav mozak, ja ga fino spojim, nema neta na laptopu, frend upali komp na njemu ima neta, onda dođe net na laptop on ugasi komp opet nema neta, pokušam sa drugim kablom isto sranje, i tako više puta na dan veza jednostavno nestane i onda moram radit svakakva sranja da bi proradila, sad sam opet instalirao drivere za modem pa se nadam da neće biti sranja

r0pe
05-10-2007, 19:00
pao mi monitor na pod...

ja se pripremao za lan party 8)
i sad uzeo ja monitor i stavio na krevet, i ja se nest glupirao pokazivao legi kak je neki lik pjevao i ja skočim na krevet (i kakva je fizika, ovo ono) on meni padne na pod :rotfl:

Demon Hunter
09-10-2007, 15:32
Najvise incidenti sa Coolerom od Procesora malo malo pa neradi a nekad se i dimi iz njega!

Ali radi!Jos uvjek! :D

Duh
09-10-2007, 15:47
Vani je grmilo i baš kad ja htio isključiti sve iz struje sam se zaiskrilo s kompa.Izgorjela matična,grafička,napajanje i modem,al zbog toga dobio bolju grafu inače je ne bih dobio :)

gray fox1415
28-10-2007, 22:54
jednom stari ostavio otvoren cd drive i pala mu olovka na pod i ide se sagnut i iscupa pol drivea
prosle godine kratki spoj uzeo napajanje maticnu i procesor

MoNDi
29-10-2007, 13:57
Stavite upaljen kompic u destiliranu vodu pa gledajte sto se desi. ^___^

bakica_lol
29-10-2007, 15:28
probajte igrat nfs u2, s geforce mx440 duze vrijeme..
skoro mi komp izgorio, a ima hladnjak na sebi
hehe

Leoo
29-10-2007, 15:58
Ja sam jednom slomio LCD ekran :D
Ja brisem prasinu na polici s cdovima koja je iznad monitora i ispadne me klamerica ne ekran.. Nije se nista vidilo i ja mislim nije nista i onda idem igrat kada posred ekrana bijelo isucrilo sve xD
Odma isti dan stari kupio novi, 19" a stari je bio 17".. Osim sto su se derali gg

_ZlayA_
29-10-2007, 18:20
ovo nema neke posebne veze sa pcom kolko ima sa tastaturom. igro ja jednom doom (3 mensecini) i drzim lijevu ruku na wasd desna na misu, a izmedju ruku mi sok (casa od litar - PUNA) i neki qurac izleti ispred mene i ja se toliko saserem da oborim casu a sok se prospe po tastaturi zvucnicima i modemu i malko po monitoru, a da ne pricam na sta je izgledao sto....

edit. ma jebes sto da meni vidis face lolzorz

Karlo_from_Bjelovar
29-10-2007, 18:22
owned... :rotfl:
meni je jednom oso skroz komp u kurac (grom bim baf buf), bitno da je CRT monitor ostao ziv... -.-" ... drugi put je osla maticna... i evo, od zadnjeg dogadaja, koji se desio prije 4-5 godina, jedino je mis jednom otiso (jeftinjak)... ali monitor dan danas radi...

Slayer
29-10-2007, 19:20
probajte igrat nfs u2, s geforce mx440 duze vrijeme..
skoro mi komp izgorio, a ima hladnjak na sebi
hehe
s time sam i igrao NFSU2...za jedan vikend došao do 30% (prvi put kad sam ju igrao) radio je komp bez problema...

ja imam mx400 pa mi nista nije bilo...

Norther
29-10-2007, 19:34
jedanput mi grom zgorio modem :D (jos prije to)
cak sam i monitor bio sjebo tak da je bio crno-bjeli,al imo garanciju pa oso na popravak u vemil (30dana no komp :cry: )

McPingvin_v2.0
29-10-2007, 19:35
Stavite upaljen kompic u destiliranu vodu pa gledajte sto se desi. ^___^
ništa. provjereno.

ZorgTheBorg
29-10-2007, 19:55
Moj frend i brat su prije nekih 10 god. jeli slane štapiće... pokraj kompa... i vidjeli one rupice na monitoru... i pretpostavili da je ovaj gladan...
ugl. monitor je davao plavu sliku, a kad su ga otvorili unutra sve puno štapića... :rotfl: :pray:

B4j4
29-10-2007, 21:51
Stavite upaljen kompic u destiliranu vodu pa gledajte sto se desi. ^___^
ništa. provjereno.

zato kaj destilirana voda ne provodi struju...

MarioDIV
01-11-2007, 19:56
hmmm najviše me jebo PES4 pa sam 3 tipkovnice promijenio :D

BigStorm
01-11-2007, 20:26
mene najvise diablo 2 koliko sam ga igra prominia sam skoro 5 miseva od 50 kn :rotfl:

tornado_zadar
01-11-2007, 20:30
jednom kad sam bio kod frenda on je igrao FIFA-u i u zadnjoj tekmi sezone je izgubio i poludio,te je zgrabio tipkovnicu poceo lupat po monitoru ka luđak,zatim je izvadio igru i skasia je i pritom slomia cd-rom :rotfl:
a da,jedan moj frend je poludia tijekom igranja neke MP igre te je uzeo zracnu pusku i propucao kuciste

BigStorm
01-11-2007, 20:57
jednom kad sam bio kod frenda on je igrao FIFA-u i u zadnjoj tekmi sezone je izgubio i poludio,te je zgrabio tipkovnicu poceo lupat po monitoru ka luđak,zatim je izvadio igru i skasia je i pritom slomia cd-rom :rotfl:
a da,jedan moj frend je poludia tijekom igranja neke MP igre te je uzeo zracnu pusku i propucao kuciste
imas odlicne prijatelje :rotfl:

_ZlayA_
04-11-2007, 18:02
jednom kad sam bio kod frenda on je igrao FIFA-u i u zadnjoj tekmi sezone je izgubio i poludio,te je zgrabio tipkovnicu poceo lupat po monitoru ka luđak,zatim je izvadio igru i skasia je i pritom slomia cd-rom :rotfl:
a da,jedan moj frend je poludia tijekom igranja neke MP igre te je uzeo zracnu pusku i propucao kuciste
imas odlicne prijatelje :rotfl:

ovo sa zracnom puskom je fakat odradjeno sa stilom.... jel pogodio bar procesor u sredinu?

D@rX
04-11-2007, 18:59
onak, frend mi dodje da mu sprzim nes a u przilici vec bio cd i on stavi svoj ne izvadeci ovaj i zatvori. ono se zakrcalo, a on meni: Sorry, stvarno sorry, nisam htio!!. Ja onak, lol, izvadim cdove i sve radi. :pray:


Drugo:

Nije mi se htio upalit komp i ja onak, vjerojatno je napajanje otislo, idem to popravit i otvorim napajanje a ono jos u struji, stavim odvijac na neku zicu, samo se zaiskrilo oko mene, ja se zasrao ko grlica, i izbilo struju u kuci. Ujutro dolazio elektricar da nesto mijenja. Naravno, moji ni dan danas ne znaju zasto je nestalo struje 8)

Marcellius09
04-11-2007, 20:38
onak, frend mi dodje da mu sprzim nes a u przilici vec bio cd i on stavi svoj ne izvadeci ovaj i zatvori. ono se zakrcalo, a on meni: Sorry, stvarno sorry, nisam htio!!. Ja onak, lol, izvadim cdove i sve radi. :pray:


Drugo:

Nije mi se htio upalit komp i ja onak, vjerojatno je napajanje otislo, idem to popravit i otvorim napajanje a ono jos u struji, stavim odvijac na neku zicu, samo se zaiskrilo oko mene, ja se zasrao ko grlica, i izbilo struju u kuci. Ujutro dolazio elektricar da nesto mijenja. Naravno, moji ni dan danas ne znaju zasto je nestalo struje 8)
dobro da si ti ziv ostao

D@rX
04-11-2007, 20:53
al sad kad se sjetim smijesno mi je al tad nije bilo ni malo smijesno, sve iskre oko mene frcale 3-4 sekunde. Bas sam se zasrao bio. Al dobro je. Necu vise nikad otvorit napajanje i kul :D

šerafciger
28-11-2007, 11:18
nocas sam sanjo da ce bit neko sranje s kompom i to bas s napajanjem.nesjecam se bas dobro ali znam da sam moro izvadit ovo sadasnje napajanje od 500w i stavit ono staro slabo od 250w

BlackDCRO
28-11-2007, 11:48
1. kad mi je grom preko neta puko u pc, culo se ko da mi je netko bacio dosta jaku petardu u sobu.
2. kad mi je puknuo cd u cd roomu, tjedan dana sam cistio komadice cda koji su se zavukli u svaki kutak.

ForNever
10-12-2007, 11:23
Frend mi je pričao da su on i cimer sakrili vrečicu trave u PC jer su od cimera starci dolazili u posjet.
Kad ono stari od cimera kupio novi hard jer mu sin položio neki ispit i odmah htio da isproba jer se kuži u kompove. Pa je onda nastala panika :rotfl: .
Ali su se nekak uspjeli izvući.

cropir
10-12-2007, 15:08
mogao je reć da cuva hranu za zamorca susjedovog :rotfl:

MRKWA
10-12-2007, 16:04
na dfi lan party ploci bivsoj sam napravio lijepo potenciometar za cpu fan, nisam izolirao zice i samo se zdimilo zbog kratkog spoja... ofc otisla ploca + napajanje. :-(

e da, i skurio sam jednom napajanje enermaxovo 350w neko...ono otraga prckao 220v i 240v mislim, onaj mali prekidac do kojeg je tesko doc, moras koristit cackalicu :p samo se zabljesnulo, kao da mi se Bog ukazao i puff, nestalo struje u cjeloj kuci...napajanje se pocelo dimit.
-ibacilo je sigurnosnu sklopku u kuci, LOL.

cropir
10-12-2007, 17:57
sta ti cura napravila? :)

Skoljo
10-12-2007, 18:17
Svaka cast svima vama ja imam komp 6 godina a jos mi se nista zanimljivo nije dogodlio osim kaj mi je crko hard :cry: .....

callista
10-12-2007, 18:20
Svaka cast svima vama ja imam komp 6 godina a jos mi se nista zanimljivo nije dogodlio osim kaj mi je crko hard :cry: .....

nema problema, samo reci ako želiš da ti se nešto dogodi s kompom. :)

Skoljo
10-12-2007, 18:24
hmmmmmmmmmmm kak da unistim komp a da se nezna da je to moje djelo??
ocu novog imam bibliju a ne komp :cry:

callista
10-12-2007, 18:29
hmmmmmmmmmmm kak da unistim komp a da se nezna da je to moje djelo??
ocu novog imam bibliju a ne komp :cry:

poslo sam ti na pm kako da to uradiš

cropir
10-12-2007, 19:36
bio je topix o tome... inace mos oc-ati ko manijak il polit rakijom komponente...

McPingvin_v2.0
10-12-2007, 21:22
sta ti cura napravila? :)
šta ne vidiš da piše "bivša"? :)

cropir
10-12-2007, 21:36
sta ti cura napravila? :)
šta ne vidiš da piše "bivša"? :)

enough said :D

FaTaL_mRkvA
11-12-2007, 11:30
ništ posebno, koja hrpetina virusa i tak...

callista
11-12-2007, 17:20
http://youtube.com/watch?v=PNRuzGMGhHY

Grimm-Reaper
13-12-2007, 14:28
Noćas otprilike oko 1:30 am idem resetirat nakon defragmenta. I slučajno kliknem turn off. Pila se ugasi, ja ju nanovo upalim, vent radi, sve ide po planu ali se monitor ne pali.

Nasmijem se na trulu sreću koja me prati u životu te nakon silnih psovki krenuh tražiti razlog. Sreća moja da je produžni low budget pa ga je samo valjalo zamijeniti.

Istinita priča.

FaTaL_mRkvA
13-12-2007, 16:49
http://youtube.com/watch?v=PNRuzGMGhHY
pa kak su to mogli učinit jadnom starom kompu? :cry:
jadan komp.... :(

callista
13-12-2007, 16:54
možda ih je previše naživciro. meni nekad dođe da to uradim. :)

RayDX
14-12-2007, 23:03
Moja jedina nezgoda u posljednjih 7 godina jest kada mi je stari PC nešto škljocao, laprdekao, ko freza se glasao... I ja prvo fini pristup... Otvorim kućište, zamjetim da zvuk dolazi od područja CPUa, ja ono, ok idemo vidjeti je l' nešto na hladnjaku. Fino kada sam malo sredio, zatvorim i ponovno ga upalim. I opet ista priča. E onda sam ga ja fino namjestio na položaj pogodan za udarac i bum nogom što sam jače mogao... Kućište, nije neku štetu pretrpjelo, ja sada idem fino da ga upalim... A on onako ponizan i tih ^^ A mogli smo ići nježnim putem.

Grimm-Reaper
15-12-2007, 00:16
Moja jedina nezgoda u posljednjih 7 godina jest kada mi je stari PC nešto škljocao, laprdekao, ko freza se glasao... I ja prvo fini pristup... Otvorim kućište, zamjetim da zvuk dolazi od područja CPUa, ja ono, ok idemo vidjeti je l' nešto na hladnjaku. Fino kada sam malo sredio, zatvorim i ponovno ga upalim. I opet ista priča. E onda sam ga ja fino namjestio na položaj pogodan za udarac i bum nogom što sam jače mogao... Kućište, nije neku štetu pretrpjelo, ja sada idem fino da ga upalim... A on onako ponizan i tih ^^ A mogli smo ići nježnim putem.

Zadnji put kad sam to napravio, nešto zvano struja se prošetalo od napajanja, procesora, grafičke, zvučne do pržilice i sve to zašećerila kratkim ali vrlo gustim oblakom dima.

Ain`t that a bitch...

cropir
15-12-2007, 00:35
Moja jedina nezgoda u posljednjih 7 godina jest kada mi je stari PC nešto škljocao, laprdekao, ko freza se glasao... I ja prvo fini pristup... Otvorim kućište, zamjetim da zvuk dolazi od područja CPUa, ja ono, ok idemo vidjeti je l' nešto na hladnjaku. Fino kada sam malo sredio, zatvorim i ponovno ga upalim. I opet ista priča. E onda sam ga ja fino namjestio na položaj pogodan za udarac i bum nogom što sam jače mogao... Kućište, nije neku štetu pretrpjelo, ja sada idem fino da ga upalim... A on onako ponizan i tih ^^ A mogli smo ići nježnim putem.

Zadnji put kad sam to napravio, nešto zvano struja se prošetalo od napajanja, procesora, grafičke, zvučne do pržilice i sve to zašećerila kratkim ali vrlo gustim oblakom dima.

Ain`t that a bitch...


jel ti ista prezivjelo uopce?

Grimm-Reaper
15-12-2007, 01:11
Kučište...

cropir
15-12-2007, 11:40
Kučište...

:rotfl: :pray:


nego idem ja veoma temeljito ocistit presinu... dobro ne bas tako temeljito al bar se brinem :D


edit: isuse koji sam ja idiot, nisam odserafio monitor od grafe i sad ja odserafim jedan saraf i kabel do napajanja i cupam grafu a neide... i nesto sam zajebao kabel od monitora onda, jedna ga ustekao, a pokazuje mi 1.25 gb rama a ne 1 i pol :|

Grimm-Reaper
15-12-2007, 14:18
Odšarafio si dio memorije huh? :D

cropir
15-12-2007, 17:18
ma pojma nemam :rotfl:

Lord AngelRI
15-12-2007, 21:42
nisam imao nikakvih takvih extremnih događaja na svu sreću... :)

Grimm-Reaper
15-12-2007, 21:56
Ja ih imam za dijeliti...

Lord AngelRI
15-12-2007, 21:58
Ja ih imam za dijeliti...

super daj meni jedan... :)

Iron Storm
16-12-2007, 00:34
:rotfl: Slažem se sa Jambrekom, ne bih ja vama dao PCe u blizinu kad to s njima radite... :rotfl:
BTW meni se nije ništa zanimljivo dogodilo, osim što se po tipkovnici mojeg bivšeg compa (prešao je u nasljedstvo) bar 10 puta prolilo neko piće, no tipkovnica je od 50-ak kuna, stara 6-7 godina i još radi... te su se na tom istom compu nekako strgala 3-4 miša, sad imaju Logitechov koji radi već dobre 3 godine... a da dimom se nije ništa dogodilo jer u blizini imamo gromobran a ionako ne prčkam po hardveru...

RIPtheREAPER
16-12-2007, 01:54
Neki dan otvorio kuciste...i sta iam za vidjet nego tonu prasine.
U ventu za proc je bila neka gruda prasine da se je jedva vrtio xD

Ali na svu srecu, pousisao sam ja to :P

Grimm-Reaper
16-12-2007, 02:52
Kad nađeš sloj katrana od dima cigareta onda znaš da nešto ne valja. Vidiš, nikad smrad svoje sobe nisam pripisao tome... :roll:

Silver Imota
18-12-2007, 21:12
meni svaki dan frcaju iskre iz napajanja neam pojma zasto i da prije mi se svako malo restarta komp bez razloga isto neznam zasto ono igram pola sata igre i da cu savat wtf??? windows se ponovo ucitava heebotee..ali sad nista samo iskre frcaju i cuje se kako radi iza zatvorenih vrata

Grimm-Reaper
18-12-2007, 22:42
Ma ne slušaj Hellboya, pričekaj vatromet, onda nosi...

Lord AngelRI
19-12-2007, 19:52
meni svaki dan frcaju iskre iz napajanja neam pojma zasto i da prije mi se svako malo restarta komp bez razloga isto neznam zasto ono igram pola sata igre i da cu savat wtf??? windows se ponovo ucitava heebotee..ali sad nista samo iskre frcaju i cuje se kako radi iza zatvorenih vrata

rješenje na servis...

Nitro3d
27-12-2007, 12:00
Kad idem čistit tipkovnicu,padaju mrvice od keksa iz nje.

Lord AngelRI
28-12-2007, 21:45
Kad idem čistit tipkovnicu,padaju mrvice od keksa iz nje.

e da toga ima i kod mene... :)

Đuro-Pero Blatobran
01-01-2008, 13:23
ja sam zgnječio pauka sa tipkom "W" tako da mi sad škripne svaki put kad ga pritisnem.

Dampyr
01-01-2008, 14:11
evo da ne otvaram topic da ovdje pitam u vezi problema sa kompom..

uglavnom jedan se dan tokom igranja S.T.A.L.K.E.R.-a ugasio,nakon tog dogadaja bi pri ponovnom paljenju znao se odmah resetirat ali nekad bi se Windowsi digi ali bi se nakon 5-6 min. smrznuo,a sad kad ga palim ugasi se sam nakon par sec. ili cak zna doc do bootscreen-a pise Windows i nekaj se vrti i tako to minutu i onda se zgasi..vise nemre ni windowse podignut...

e sad neznam jel stvar u napajanju ili procesoru..ili nekaj trece..

Paran0a
01-01-2008, 14:25
Ovdje (http://www.pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=34)Sotvori temu i pitaj ;)

Lord AngelRI
01-01-2008, 19:40
ja sam zgnječio pauka sa tipkom "W" tako da mi sad škripne svaki put kad ga pritisnem.

svaka čast...

Nitro3d
02-01-2008, 14:46
Ne zna se koga treba više žalit
Pauka ili tipkovnicu?

Grimm-Reaper
02-01-2008, 17:59
Moja tipkovnica ponekad cvili što nije ništa neobično. Ali kad počne cviliti u ritmu s pjesmama koje vrtim na winampu, onda postaje malo čudno.

B4j4
02-01-2008, 18:29
Moja tipkovnica ponekad cvili što nije ništa neobično. Ali kad počne cviliti u ritmu s pjesmama koje vrtim na winampu, onda postaje malo čudno.
:rotfl: :rotfl: jel prodajes tu tipkovnicu ?

cropir
02-01-2008, 18:33
demoni ti usli u tipkovnicu.

Grimm-Reaper
02-01-2008, 20:13
Ili prodat ili egzorcistu zvati pa da vidimo koji joj je racku...

Lord AngelRI
02-01-2008, 22:15
Ne zna se koga treba više žalit
Pauka ili tipkovnicu?

moj glas ide tipkovnici...

MentALaC
04-01-2008, 23:03
Frend zivcanio i odvalio nogom komp, i uspio izbit RAM iz utora. Samo ono
scena1: zvek
scena2: komp se ponasa sjebano

Frendica sutnula nogom kuciste zaboravivsi da je maknula stranicu.

Ja sam kad smo jednom nesto prevrtali dnevni boravak naopako spajao nazad kablove i slucajno prikljucio telefon (bezicni) na napajanje od modema, pa se dimio jadnicak :(

Nitro3d
04-01-2008, 23:17
Frend zivcanio i odvalio nogom komp, i uspio izbit RAM iz utora. Samo ono
scena1: zvek
scena2: komp se ponasa sjebano

Frendica sutnula nogom kuciste zaboravivsi da je maknula stranicu.

Ja sam kad smo jednom nesto prevrtali dnevni boravak naopako spajao nazad kablove i slucajno prikljucio telefon (bezicni) na napajanje od modema, pa se dimio jadnicak :(
Kolko je jako morao maznut da bi izbio RAM?

cropir
04-01-2008, 23:34
ili je lose umetnut il je totalno raskomadao plocu, ni ronaldinjo nemoze izbit ram. :D

Blacky_123
06-01-2008, 15:39
Uf....mislim da sam ja ovdje pobjednik jer svaki mjesec brisem windowse..
A cca svakih 4-5mjeseca mi nekaj izgori ili strgam
Meni treba komp od zeljeza, makar i to bi strgo :rotfl:

Lord AngelRI
06-01-2008, 23:59
Frend zivcanio i odvalio nogom komp, i uspio izbit RAM iz utora. Samo ono
scena1: zvek
scena2: komp se ponasa sjebano

Frendica sutnula nogom kuciste zaboravivsi da je maknula stranicu.

Ja sam kad smo jednom nesto prevrtali dnevni boravak naopako spajao nazad kablove i slucajno prikljucio telefon (bezicni) na napajanje od modema, pa se dimio jadnicak :(

dobre prijatelje imaš...

big bang
07-01-2008, 01:12
moj komp jest dogadaj

star je 5 god
zamjenio sam grafu odoao 512 mb RAM-a i 80 GB HDD

1 hard steka
2 ne prepoznaje 20 gb
na ekranu se pojavljuju neke boje
(kao da se pojaca zuta,pa onda plava,pa crvena)
proc se pregrijava (valjda losa pasta)
baterija na maticnoj ne radi
(kad nestane struje sve ponovo moram namjestati)
imam cd rom i dvd przilicu
cd rom ne radi
izgorilo je napajanje hladnjaka proca
pa sam ga spojio na napajanje od tog cd roma

i najgore NEMAM ADSL
pa me carnet pljacka ko malog majmuna

cropir
07-01-2008, 11:30
HDD formatiraj i mozda dobijes 20 gb, bila je rasprava na hardveru.

Iron Storm
07-01-2008, 13:01
HDD formatiraj i mozda dobijes 20 gb, bila je rasprava na hardveru.

To su neke barikade na hardovima koje blokiraju upotrebu cijelog harda, ne pitajte me detalje, meni hard ima barikadu 11 GB, daklje normalna stvar.

OnTopic: frend podivljao igrajući NfS:MW, uslijedio je low kick u kučište a mid kick u monitor (LCD), još se i dan danas vidi rupica popraćena jako vidljivom ogrebodinom u donjem desnom kutu, a monitor mu još ispravan.
A mom starom se uselio virus, nakon što sam mu instalirao Avast išao sam mu čistiti, popis inficiranih datoteka je bio takav da brijem da bi zauzeo >30 stranica A4 formata.

la50
07-01-2008, 13:15
najgore mi je bilo kad mi je grafulja otisla na staroj konfi,a proslo ljeto dobio ja neku sjebanu memoriju i svako malo bi mi se komp gasio mater mu je**m,a kad sam biio manji(8 g) iso na rođ od frenda i svaki jebeni put 3 puta je njegov mlađi brat prolio sok il vodu po tastaturi

Nitro3d
07-01-2008, 15:28
moj komp jest dogadaj

star je 5 god
zamjenio sam grafu odoao 512 mb RAM-a i 80 GB HDD

1 hard steka
2 ne prepoznaje 20 gb
na ekranu se pojavljuju neke boje
(kao da se pojaca zuta,pa onda plava,pa crvena)
proc se pregrijava (valjda losa pasta)
baterija na maticnoj ne radi
(kad nestane struje sve ponovo moram namjestati)
imam cd rom i dvd przilicu
cd rom ne radi
izgorilo je napajanje hladnjaka proca
pa sam ga spojio na napajanje od tog cd roma

i najgore NEMAM ADSL
pa me carnet pljacka ko malog majmuna
Mislim da ti je lakše kupit malo mlađi kompjuter.

big bang
07-01-2008, 21:04
LOL
pa naravno da se isplati kupiti malo mladeg

bit ce novi ovo ljeto
sam da baustela proradi

F_G
08-01-2008, 18:57
Nogom sam odvalio otvorenu cd-rom ladicu...

ista sudbina...

F_G
08-01-2008, 19:00
Moja tipkovnica ponekad cvili što nije ništa neobično. Ali kad počne cviliti u ritmu s pjesmama koje vrtim na winampu, onda postaje malo čudno.

za ovo treba imati zakon tipkovnicu...

F_G
08-01-2008, 19:05
lik koji mi je slagao prvi komp je svinuo matičnu ploču.


naravno, nakon sat vremena igranja smrzaona svih igara. gg.

taj lik se kuži v kompjutere... al ono...

F_G
08-01-2008, 19:09
Ja igram MOH kad grune CD-ROM i komad CD-a koji je izletil mi se zabil u rame. Ja niš, izvadim CD iz ramena (al se duboko zabil) kad krene krv u potocima, ja brzo doktoru kad ono žilu razjebo. Nikad više nisam igro MOH.

opasan taj MOH... niti ja ga više ne igram zbog nekoliko događaja... dok sam igrao MOH mi se zapalio monitor... napajanje otišlo i još par stvari...

cropir
08-01-2008, 19:13
quad post :pray:

ne smijes postat vise od jedan put, cekaj neciji odgovor i onda postaj...

Lord AngelRI
08-01-2008, 19:52
[quote="Zorg_The_Borg":25qi5frk]Nogom sam odvalio otvorenu cd-rom ladicu...

ista sudbina...[/quote:25qi5frk]

ja zamalo...

Nitro3d
08-01-2008, 20:22
Skoro sam i ja odlomio CD-RW ladicu

Freerider_031
10-01-2008, 23:47
[quote="Grimm-Reaper":ivm2heal]Moja tipkovnica ponekad cvili što nije ništa neobično. Ali kad počne cviliti u ritmu s pjesmama koje vrtim na winampu, onda postaje malo čudno.

za ovo treba imati zakon tipkovnicu...[/quote:ivm2heal]


ma nije to tipkovnica to neki mali crnjo unutra

ja sam bi totalna nubina i iskopcavo modem prije spavanja "jer je svijetlijo" i srusio mi se sistem..... sad ka ne iskopcavam ali preko svic tih LED-ica je preljepljena maskir traka

Tegla Ajvara
11-01-2008, 00:31
prijatelj mi nasao magnet u ladici used bitke u Generalsu dok sam igro, i zaljepi mi na kuciste, eeejjjjjjjj... komp je zamracio i ponasao se kao kad se riba koprca na suhom.. :rotfl:

Lord AngelRI
11-01-2008, 21:52
prijatelj mi nasao magnet u ladici used bitke u Generalsu dok sam igro, i zaljepi mi na kuciste, eeejjjjjjjj... komp je zamracio i ponasao se kao kad se riba koprca na suhom.. :rotfl:

svaka čast čestitaj mu... :rotfl:

callista
11-01-2008, 22:41
jednom sam jednostavno zgrabio bežični miš i razvalio ga od zid iza sebe kolko god sam mogao. igor sam cs valjda.

Kenyi
11-01-2008, 23:35
sori na sadasnjoj reakciji:
quad post smiri malo, napravi jedan poduzi post a ne 4 kratka, nemoj da se vise ponovi ;)

mikeey
12-01-2008, 15:06
Imo sam negđe 8 godina i dođe frend kod mene i donese neki cd sa demo igricama .ja ono zakon hvala stavim cd unutra sav sretan kad odjednom buuuuuuuuum.Otvorim a ono cd u tisuću komadića.pa sam moro rastavljat komp da to sve nadjem

.Imo sam komp star 6 godina i na kraju sam otvaro ovo za cd-e tako da sam lupo čekićem :D ali radilo je a to mi je bilo glavno

Itachi
31-01-2008, 20:25
moji bliski susreti...odvaljivanje nogom u kučište da se komp odmah zgasio,pa onda sam prolio kavu po printeru i zadimio se ko dimnjak na tvornici.
cijela soba mi smrdila po spaljenoj plastici,onda mi se kabel pripržio od ne znam čega....bilo je još takvih susreta....

Peyo
03-02-2008, 21:13
Meni je jednom otišao modem i napajanje od udara groma. Otišle su mi već dvije prže od previše prženja ofkorz :) i još jednom sam mijenjao napajanje zato jer mi je bio ulaz od napajanja razkliman i jednom dok sam išao napravit OC na procu izgorjela je matična i miš za sto kuna me prestao slušati ali je trajao 4 godine i to je to :)

Maja
14-02-2008, 15:50
meni je jednom palo kućište, a jednom mi je puko cd u pržilici... ovak ništ posebno... i par puta sam prije u mraku naopačke stavila cd ili 2 cd-a u jednu "ladicu" i tak... :D

la50
14-02-2008, 15:53
jednom sam stavio nekako cd da mi je malo u stranu pobjeglo i kad sam ubacio samo se čulo krc(a ja gledam wtf),izbacim cd rom i vidiš cd na jedno 3-4 dijela

Wasteful
14-02-2008, 18:01
3 puta napajanje mijenjo i sad me *ebe blue screen of death

Korpse
14-02-2008, 18:16
ma nije to tipkovnica to neki mali crnjoSunutra

tko je unutra? ponovi tu riječ još jednom i letiš...shvaćaš?
da još dodam, pička ti materina rasistička.

Tegla Ajvara
15-02-2008, 20:21
U ZADNJE VRJEME MI REDOVITO PADA SVAKA 2 DANA WINDOWS, neznam sta da napravim?? :?

Death By Sexy
15-02-2008, 23:09
U ZADNJE VRJEME MI REDOVITO PADA SVAKA 2 DANA WINDOWS, neznam sta da napravim?? :?

kupi PVC

LertHoX
22-02-2008, 15:12
jednom mi se rasuo cd od simsa original (prva i zadnja org igra koju san kupia) :( i sad me windowsi hebu, po prvi put od '96 e neznam koji im je vrag, bice jer sam ih ja instalira
e da i jedamput je stara stavila pitar od cvica na komp i isla ga zalit... :-x :twisted:

Korpse
27-02-2008, 12:20
moji bliski susreti...odvaljivanje nogom u kučište da se komp odmah zgasio,pa onda sam prolio kavu po printeru i zadimio se ko dimnjak na tvornici.
cijela soba mi smrdila po spaljenoj plastici,onda mi se kabel pripržio od ne znam čega....bilo je još takvih susreta....
kaže se igra.

Peyo
27-02-2008, 15:41
kaže se igra.

Tako je. :) Igrice su bile prije 15 god., a sada su već igretine :pray:

Edi Sm187
27-02-2008, 17:02
Jednom sam stavio dva dvd-a istodobno u čitač, i ja gledam koji vrag komp brnči ko lud i ne želi pokretat dvd...

Freerider_031
03-03-2008, 00:18
oprostite čika pakleni :cry:

Marcellius09
03-03-2008, 00:38
ti si stvarnp puka :(

Stryder
03-03-2008, 00:41
yye, ye :pray: :D

Nitro3d
09-03-2008, 12:44
Sad maloprije,pržim CD,on dođe do kraja i samo na kraju otkazao,skoro sam razbio kompjuter.

D4MB4
10-03-2008, 15:09
napravio par udubina na starom kučištu,razbio par tipkovnica,miševa monitor još nisam al to je predragocjeno :D

Korpse
10-03-2008, 15:22
Sad maloprije,pržim CD,on dođe do kraja i samo na kraju otkazao,skoro sam razbio kompjuter.
piratija? no...

King tiger
10-03-2008, 15:58
da, apsolutno svako przenje cedeja je piratija... ane

vkgamer16
20-03-2008, 17:00
jednom nezgodno stavio original cd morrowinda u cd rom,izgrebo se i nije radio.skoro sam razbio komp

vkgamer16
20-03-2008, 17:01
[quote="Đuro-Pero Blatobran":1ulail1k]Ja igram MOH kad grune CD-ROM i komad CD-a koji je izletil mi se zabil u rame. Ja niš, izvadim CD iz ramena (al se duboko zabil) kad krene krv u potocima, ja brzo doktoru kad ono žilu razjebo. Nikad više nisam igro MOH.

opasan taj MOH... niti ja ga više ne igram zbog nekoliko događaja... dok sam igrao MOH mi se zapalio monitor... napajanje otišlo i još par stvari...[/quote:1ulail1k]

nemoj postat 4 puta zaredom,imas edit

Fencing_LORD
20-03-2008, 17:47
Ovo je ... komično...tragikomično.. :rotfl:

Lord Ragnarok
20-03-2008, 18:10
ovo je strasnije od najstarsnijeg, ovo je special boy u special action....

Marcellius09
20-03-2008, 20:23
u svakom topicu u kojem je bia ostavi 2-3 posta za redom

kikl0p
22-03-2008, 11:30
:smeh:

Crash0
26-03-2008, 21:52
jednom sam za vrijeme praznika igral Cossackse protiv kompova(nije bilo jos mogucnosti za online) od negdi 9 sati ujutro do 5 popodne bez prestanka, osim za osnovne ljudske potrebe, i onda mi se zapalio ekran iz cistog mira...prvo se zamracio, onda ko da je pukla neka petarda u njemu i vatra i dim...sva sreca vatra je kratko trajala pa nisam morao pribjec gasenju ekrana...

Pikky
29-03-2008, 19:32
Jednom sam dosao na radno mjesto (naravno pred komp).. i taman ga idem upalit.. kad ono wtf? moj buraz izlazi ispod stola i daje petama vjetra... Za nekih 5 sec pocne nest smrdit i dimit se... (sve mi je bilo jasno) .. U biti decko je sve skurio, a ja sam odjednom imao jaku zelju za unistavanjem i polako i smireno krenuo u misiju ''srch end distroj'' :killyou: ...i dan danas se sjetim kak je vristao u mojim rukama.. citiram: ''NISAM JA, NISAM JA!!'' ..Naravno nije mu pomoglo.. :twisted:
I sad da me nebi netko tuzio..buraz mi je ipak ziv i zdrav (recimo), ali vise nejde pod stolove i slicna mjesta.. 8)

fly
13-08-2008, 03:34
hmm prolijala mi se je**na Studena s okusom Jabuke po laptopu i od tada više ne radi, sve se skurilo..explodiral mi jednom monitor...zdimilo se iz grafičke...skuril dvd pržilicu na laptopu flashiranjem,,,munja mi skurila jedan čitav PC još dok se DialUp koristil...bilo je još toga..

narf
13-08-2008, 10:49
[quote="tornado_zadar":2xj1iv2b]jednom kad sam bio kod frenda on je igrao FIFA-u i u zadnjoj tekmi sezone je izgubio i poludio,te je zgrabio tipkovnicu poceo lupat po monitoru ka luđak,zatim je izvadio igru i skasia je i pritom slomia cd-rom :rotfl:
a da,jedan moj frend je poludia tijekom igranja neke MP igre te je uzeo zracnu pusku i propucao kuciste
imas odlicne prijatelje :rotfl:

ovo sa zracnom puskom je fakat odradjeno sa stilom.... jel pogodio bar procesor u sredinu?[/quote:2xj1iv2b]

hehe, da kuciste pogodi u srce :D nego, takve bolesnike treba liječiti.

amirix
13-08-2008, 22:18
ušo mi u sobu grom i ode centralna :cry:

Electromaster
13-08-2008, 22:28
A ovo je moj stari komp, nakon jednog ''finog ugađanja'' sa sjekirom... :rotfl: :twisted:
http://img240.imageshack.us/img240/1031/dsc00031ec9.th.jpg (http://img240.imageshack.us/my.php?image=dsc00031ec9.jpg)http://img240.imageshack.us/img240/4306/dsc00040ya5.th.jpg (http://img240.imageshack.us/my.php?image=dsc00040ya5.jpg)http://img240.imageshack.us/img240/7555/dsc00034tf8.th.jpg (http://img240.imageshack.us/my.php?image=dsc00034tf8.jpg)
:rotfl:

Anarion.Umarth
13-08-2008, 23:42
meni se bsod pali svaki 2 put kad pržin nešto na pioniru

Ice
14-08-2008, 19:53
a meni se rastopio zadnji dio na "debelom" monitoru...sva rastaljena plastika padala po podu...al je bilo tesko za ocistit kad se skorilo

narf
14-08-2008, 20:09
Ja sam se igrao uvoda u anatomiju danas na kompu.. jer novi dolazi za par dana, a ovaj rikava vec duze vrijeme, star je preko 5 godina.. ugl bilo je dijelova po čitavoj dnevnoj sobi, uspio sam se 2 puta porezati, kako NIKADA nisam čistio kuciste ( iz mrznje prema preslabom kompu ), kad sam maknuo hladnjak s procesora bio sam zatečen.. ne samo da ga je prašina ona kaj liči na pijesak progutala, nek se nekaj zelenkasto raširilo po gornjoj stranici i ne ide dolje usisavačem.. grafin gornji dio je bio sivo-smeđ, matična je mogla poslužiti kao teren za film Dune.. a tek optički uređaji.. povučem van pržilicu, a prašina mi se slije po rukama.. ugl, bilo je zabavno :D

Blacky_123
15-08-2008, 01:37
Sad za koji dan cu radit video recenzije o overclockingu(al bas lol overclockingu)
Uz to ide naravno przenje grafulja, koliko proc moze izdrzat bez ventilator,gdje se nesmije ruka gurat :D itd...itd..
Uglavnom zajebancija
To ce biti dogadaji :rotfl: :rotfl:

narf
15-08-2008, 13:09
Sad za koji dan cu radit video recenzije o overclockingu(al bas lol overclockingu)
Uz to ide naravno przenje grafulja, koliko proc moze izdrzat bez ventilator,gdje se nesmije ruka gurat :D itd...itd..
Uglavnom zajebancija
To ce biti dogadaji :rotfl: :rotfl:

obavezno temu negdje otvori da pogledamo :thumbs2:

Blacky_123
15-08-2008, 22:15
Naravno
Pripremam se
Radim scenarij i to :D hehe
Trebam nabavit jos samo jednog crnca :D

iznogud1515
15-08-2008, 23:00
nisam imo nikakvih specijalnih događaja

narf
16-08-2008, 07:04
Naravno
Pripremam se
Radim scenarij i to :D hehe
Trebam nabavit jos samo jednog crnca :D

kaskadera? da dodirne grafu dok je pod naponom :rotfl:

Blacky_123
16-08-2008, 20:04
Ne, da mi bude zamjena za ventilator :D

Grim
17-08-2008, 18:47
Nisam imo nikakvih problema s "osobnim racunalom"

Frky
17-08-2008, 23:52
Uuuuuuuuuu, izdvojit ću samo jedan jer je "nazanimljiviji"!

Prefarbao sam monitor u crno s sprejem (tad sam bio glupi klinac) i kako je boja prošla kroz rupice s gornje strane tako se nakon dužeg rada počeo dimiti i čudne zvukove proizvoditi! ---> Krepalo!

Mirko L
20-08-2008, 15:25
Nisam imo nikakvih problema s "osobnim racunalom"
to se zove čisti spam.
ako niste imali takvih problema,nemojte ni pisat

Cthulhu
22-08-2008, 17:36
mom se frendu dogodilo da je samo skinuo neki šugavi programčić sa neta i krenuo overklokirati komponente.mislim da svi znate nastavak.

v4MP1r3
31-08-2008, 18:51
ah. moj komp.
na koji da dodjem?

well.
-PC486 je bio krasota, nikada smetnje s njime.
-pentium 2 je bio malo zahtjevniji, srusio mi se sistem 2 puta al nisam ja bio kriv ... dobro jesam, al nisam mogao odoljeti da vidim sta ce se desiti ako sve to upalim odjednom :D blue screen of death owns
-pentium 4 je bio mashina, prva 2 tjedna sta sam ga nabavio. onda me poceo tesko maltretirati, svakomalo se overheatal i kreshal. i to zbog GTA. krasno, stvarno KRASNO. odbacio sam ga u HG spot i nasrao im kako stavljaju kinesko smeche unutar kompa i zelim da mi zamijene hladnjak. ocito je bilo da je hladjenje bilo nikakvo. pokupim ja komp, dodjem doma, i opet me KRESHA. i pogledam ja na papir kaj su mi stavili unutra, pise REKLAMACIJA: memorija
ja WTF?! nosim ga tamo i kazem HLADJENJE NE VALJA
normalno je hladjenje sinko
(da popizdio sam) kresha mi cim pokrenem GTA, sta kazete na to?!
e pa nemoj pokretati GTA, sinko
e PAS MACKU LISICU stricek
i da jos dan danas taj komp kresha, i cini se da je sama maticna u qurcu jer HGspot sere goovna.
- laptop, intelov, 2 giga dual core. krasota. stvarno radi kako treba, HPov. samo me malo jbe vista u mozak s licencom *khm kmh* koju jos uvijek nemam a nemogu si jos trenutacno priustit win:v za 3,000 kn

dakle, da, to je odnjelo nekoliko godina moga zivota. kako se cini umrijet cu ko sretan... 50o godisnjak.

Cthulhu
08-09-2008, 20:29
(da popizdio sam) kresha mi cim pokrenem GTA, sta kazete na to?!
e pa nemoj pokretati GTA, sinko
e PAS MACKU LISICU stricek

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
inače,meni je bilo najzanimljivije,hm.mije mi se nikad nešto posebno čudno dogodilo s kompom,osim mojih ispada i odvaljivanja monitora šakom,nogom,stolicom...
dandanas mi monitor sasvim dobro radi,osim hrpe ogrebotina i pukotina na ekranu...

Flippy
08-09-2008, 20:32
Nisam imo nikakvih problema s "osobnim racunalom"
to se zove čisti spam.
ako niste imali takvih problema,nemojte ni pisat


Prestani sa tim anti spamerskim stavom. Naporan si.

Nisam ni ja imao nekakvih specijalnih događaja

LorlonWarrior
11-09-2008, 14:19
ušo mi u sobu grom i ode centralna :cry:

Ušao? Šta onak ušeto u sobu kroz vrata?
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

BTW jwdnom sam stavio CD naopačke u čitač... Majko mila takve zvukove još nikad nisam prije čuo :shock: :rotfl:

Scourge92
19-11-2008, 16:38
ja sam imo mali strujni udarčić i bio riknio mi monitor
pošto tad nisam imo para za drugi, ja ga odneo na popravak i kad sam ga dobio nazad....
....super je šljako osim što mi je slika uz desni rub ekrana (nekih 4-5 centa) bila oko 20% uža nego na ostatku monitora
izgledalo je totalno prebolesno

i da, jedan moj frend se pravio pametan pa je ''malo'' overclockiro i mislim da svi znaju što se dogodi kad budale overclockaju :rotfl:

The_Lord
21-11-2008, 15:15
Na još mom prvom kompu, igram fifu 97, izađem iz igre, izvadim cd, a ne primjetim da se još uvijek vrti ko lud. Namjeravam ga uzet i ono, provrti mi se oko prsta i odleti jedno 5 metara u zid. Fakat bolesno... e, da.. nakon dva dana pregorio mi cd-rom.. :yuck:

saiyadjin
21-11-2008, 18:00
nikad ništa :/
tj.. jednom je..
slučajno ja stavim origigi prvu igru ikad carmageddon 1 cd unutra i rekoh odo igrat... i igram igram igram i čuješ odjednom wzzzzzzzzzzzzzzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmm mmmmm
BAAAAAAAAAAANGGGGGGGGGGGGGG izletio cd u komadićima zajedno sa cijelim cdromom onak van sve je eksplodiralo onak woooooshhhhhh damn...
ošo moj origigi carmageddon... :(
tako mi ga je žao bilo :(

Kenyi
21-11-2008, 20:20
pomislim zasto postoji ova tema, i odjednom nadjem smisao kod ovakvih postova :(

.:JuRa:.
21-11-2008, 20:42
kad sam slago novi komp...iso sam stavljat floppy disc(nemojte me ni pitat kako sam doso na tu ideju) i napajanje je bilo totalno sjebano a ja nisam znao...ukopco sam floppy i sve i upalim komp sve...i sam pocne floppy doslovno gorit...sprzio mi je hdd od 80gb,napajanje je otislo skroz,i drugu dvd przilicu..(writemaster. :( :( :( :( ) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

saiyadjin
21-11-2008, 22:30
pomislim zasto postoji ova tema, i odjednom nadjem smisao kod ovakvih postova :(
e moj kenjoo
da ti samo znaš koliko sam volio tu igru ko klinac...
a što se samog posta tiče.. moram ljudima u surroundu pokazat kako se to desilo (lakše će predočit :D )

OT:
jednom sam čak i s nogom ispuko onu preklopivu stranicu na kućištu :D
sreća samo se namontira natrag :D

chiEEEF
23-11-2008, 23:47
nisam imao prilika dozivit da mi se nesto zapalilo(hvala bogu)kao neki par puta sam slucano šoknio 2 dvd-a u dvd-rom ufff bilo je ko kad šrotaš kukuruz :D

04-12-2008, 10:09
heh...na starom kompu spallila mise matična i procesor..koji je to bio doživljaj!
tjedan dana prije čačko sam nešt po kompu,točnije casemodo stranicu i ja to ostrugo sve i sad idem vidit kako ću skinit vent i prst mi zapne u ventilator i otkinem 3-4 perca.. :pray:
tjedan dana posliej scena -> BUM!,wtf!?,pogledam matičnu kad se sveeee dimi....omg...

Jebo komp, ja sam tako ostao bez nokta. Boljelo da su mi oči htjele ispasti

serijski samoubojica
05-12-2008, 13:49
Kako ono kažu: Slika govori više od tisuću riječi.

http://www.imagesforme.com/out.php/i250832_n140349156730153909629.jpg

Blacky_123
14-12-2008, 15:49
Jaooo, pa sto ti se dogodilo da si ovo napravio

Markecgrad
20-01-2009, 20:49
Prolio ja jednom colu u HGSpotu po uključenom laptopu i sve se počelo dimit i ja naravno pobjegao.
:nonono:

sabomen
21-01-2009, 14:17
ništa previše mi se nije dogodilo...ali znalo mi se dogodit da sam stavio dva dvd-a kod prženja...heh

Saint Jimmy
21-01-2009, 21:09
Pa, jednom sam igrao nekog Arkanoida i gubio sam barem 20-ak puta zaredom i bio sam ljut pa sam razbio miša od zid. :rotfl:
Moj brat je jednom nagurao onaj štapić od lize u floppy... neznam kak mu je to uspjelo!

LorlonWarrior
22-01-2009, 10:06
Pa, jednom sam igrao nekog Arkanoida i gubio sam barem 20-ak puta zaredom i bio sam ljut pa sam razbio miša od zid. :rotfl:
Moj brat je jednom nagurao onaj štapić od lize u floppy... neznam kak mu je to uspjelo!

Arkanoid? To onaj klošar što prca trebe i skače s onog drveta u nekoj džungli? :rotfl:

ZoSo
02-02-2009, 23:23
prije par godina igram managera, neka odlučujuća tekma u prvenstvu.,igram protiv intera u gostima (ja juventus)
i ibrahimović zabije gol negdje pred kraj.
od bijesa sam udario svom snagom nogom u kučište.,odjednom se pojavilo plaavo na ekranu.,nedugo zatim i crni dim.,pa sve crnji i crnji.,onda i smrad po struji.,
otišlo je napajanje.,i desio se kratki spoj :( :( :(

Razzarach
10-03-2009, 15:14
mislim da se nemože desit kratki ako ga opališ nogom/rukom/čekićem

Sonic_Moronic
10-03-2009, 20:04
MENI JEDNOM SE UGASIO KOMPIJUTER DOK SAM IGRAO KOD2 :pray: onda sam uzeo sačmaricu od svoga staroga i opucao i komp i pogodio sam monitor od 2k kuna :cry: i onda sam uzeo letvu i udario po kućištu nećeš se ti mene gasiti dok igram :twisted: :nonono:

Sonic_Moronic
10-03-2009, 20:08
Radi što hoćeš, ali taj WH40k citat je prekul.

Sonic_Moronic
10-03-2009, 20:13
:rotfl:

U redu, dušo, bacit ću se na posao i do sutra ćeš dobiti skraćenu verziju.

Sig prostor je kuja, ja sam ovaj svoj jedva nekako uspio skratiti.

LorlonWarrior
11-03-2009, 04:28
Ok golubići ja vas napuštam ;)

SpeedyCro
21-03-2009, 00:12
jednom mi je stari komp bloka skroz
ja sam poludi
uzeo ga i baci kroz prozor
onda sam uze macu i lupa po njemu
roditelji su me mislili poslat psiijatru
ali srećom dobi sam novi i bolji komp :D

Babitz
21-03-2009, 05:10
Trebao si dobit batine.












I pulitzera za ovu priču koju si upravo izmislio.

LorlonWarrior
21-03-2009, 06:48
jednom mi je stari komp bloka skroz
ja sam poludi
uzeo ga i baci kroz prozor
onda sam uze macu i lupa po njemu
roditelji su me mislili poslat psiijatru
ali srećom dobi sam novi i bolji komp :D

:rotfl: :rotfl:

A jebote ja ne vjerujem da ima ljudi koji još take postove stavljaju...

:pray: :pray:

Grim
21-03-2009, 09:30
jednom mi je stari komp bloka skroz
ja sam poludi
uzeo ga i baci kroz prozor
onda sam uze macu i lupa po njemu
roditelji su me mislili poslat psiijatru
ali srećom dobi sam novi i bolji komp :D
Ja ti vjerujem....


:(

Assasin`s
21-03-2009, 10:04
jednom mi je stari komp bloka skroz
ja sam poludi
uzeo ga i baci kroz prozor
onda sam uze macu i lupa po njemu
roditelji su me mislili poslat psiijatru
ali srećom dobi sam novi i bolji komp :D

Ja ti vjerujem :rotfl: kolko godina imaš 9-10?

Jerry
25-03-2009, 11:53
heh...na starom kompu spallila mise matična i procesor..koji je to bio doživljaj!
tjedan dana prije čačko sam nešt po kompu,točnije casemodo stranicu i ja to ostrugo sve i sad idem vidit kako ću skinit vent i prst mi zapne u ventilator i otkinem 3-4 perca.. :pray:
tjedan dana posliej scena -> BUM!,wtf!?,pogledam matičnu kad se sveeee dimi....omg...

Jebo komp, ja sam tako ostao bez nokta. Boljelo da su mi oči htjele ispasti
haha..tek sam sad vidio ovo što sam davno napiso što je neko kvoto :D vjerovali ili ne,istina je bila ^^ stari sempron,pokojni :(

Assasin`s
25-03-2009, 21:21
Evo nije sa računalom ali neču otvarat novu temu.Znači ovaj mobitel sam volio ko rođenog brata(mislim na način da sam ga stvarno volio)i odjednom je počeo da me zajebava nemogu zvati ništa i onda na servis i nemreju ga popravit zparavo mogu ali je preskupo i ja lijepo uzmem čekić i udarim ga svom snagom :) Inače mob je K800i ali da ne mislite da sam lud nisam ipak dat za popravak preko 1000kn...rađe ga razbijem
Evo dokaz
http://www.imagesforme.com/show.php/416985_DSC02286.JPG
Spec.
SniperShot 3.2pix 0.3zoom
Zvuk nema
Pozivi nemože se zvat
WEB ne radi

Hellboy
26-03-2009, 08:31
Prvo - kreten.
Drugo - frend je imao sličan problem koji je nestao potpunim resetom uređaja.

Assasin`s
26-03-2009, 08:45
A svi če reč da sam kreten ali mobitel se neda popravit radio sam ja sve i softver stavljo novi ma sve moguče šta sam našo na netu i ništa.I šta če mi takav mobitel onda.

Guber
24-04-2009, 08:21
znam takve trenutke, jednu miliseknudu je bilo zabavno a sad se sigurno osjećaš ko najveći kreten

Aral
24-04-2009, 11:50
Pa evo ovo je dosta staro al mi je bilo full zanimljivo pa sam morao snimit (inace na starom kompu) :rotfl:
Btw. ako malo bolje pogledate na drugom filmicu se na kucistu nalazi nekakav extra dodatak od pcplaya,u obliku nkog casopisa ili nesto slicno, gordon freeman se smijesi sa naslovnice :D

iuVdWX7HWaY

HXJ4gSL42bI

Od drugih dogadja sam imao flashanje biosa, izvadio jumper sa maticne, zaboravio ga vratit jer sam nes drugo obavljao, upalio komp a kad ono light show sa maticne, par iskrica i otislo sve kvragu 8)

Razzarach
24-04-2009, 22:13
Pa evo ovo je dosta staro al mi je bilo full zanimljivo pa sam morao snimit (inace na starom kompu) :rotfl:
Btw. ako malo bolje pogledate na drugom filmicu se na kucistu nalazi nekakav extra dodatak od pcplaya,u obliku nkog casopisa ili nesto slicno, gordon freeman se smijesi sa naslovnice :D

iuVdWX7HWaY

HXJ4gSL42bI

Od drugih dogadja sam imao flashanje biosa, izvadio jumper sa maticne, zaboravio ga vratitSjer sam nes drugo obavljao, upalio komp a kad ono light show sa maticne, par iskrica i otislo sve kvragu 8)
ja sam skinuo ccmos jumper i niš me ne zeza

Guber
25-04-2009, 18:05
aaaa zakon videi... Aral...keep it on

Aral
26-04-2009, 10:40
Tnx ^^

A neznam, tak i tak sam kupovao novi komp pa sam mislio jos zadnju sansu dat ovome al ocito je to neka visa sila :roll:

p3rocro
02-05-2009, 10:18
Meni je najsmjesnije bilo kad je frend doso kod mene sa novim wow diskom. Posto je meni drive bio razjeban tj. falila je prednja maska i ladica ( moglo se vidjet kak se dvd okrece). Kad sam stavljao dvd morao sam podignuti gornji lim i stavio bih dvd na mjesto i radio bi bez problema.
I tak mi instaliramo igru(posto sam mogao free probat jer je dobio jos jedan trial cdkey) i on sjedi tocno ispred monitora i ja nisam ni skuzio ali dvd se nije prestao vrtjet nego je picio punom parom i ja dignem gorni limic i od kucista direkt Njegov dvd u glavu i rasječe mu čelo :rotfl: i što je najbolje od svega cjeli dvd izgreban totalno.
Ja sam se smijao pola sata bez prestanka i to ono skupčen na podu.
Ta dvd drive čuvam još i sad na tavanu ak mi se netko zamjeri :ekipa:

Assasin`s
02-05-2009, 16:02
znam takve trenutke, jednu miliseknudu je bilo zabavno a sad se sigurno osjećaš ko najveći kreten
Pa i ne nije mi ga žao opće jel zašto bi mi služio :S

Grim
11-05-2009, 07:43
znam takve trenutke, jednu miliseknudu je bilo zabavno a sad se sigurno osjećaš ko najveći kreten
Pa i ne nije mi ga žao opće jel zašto bi mi služio :S
Markač ja te shvacam :)

Krnja
15-05-2009, 19:25
Frend mi svaki dan onako pomalo izmlati si pc. Nogom u kućište, šaka u tipkovnicu, i još se čudi kak mu je sve spori i gori, pa se još više razbjesni i još ga više mlati. Aj sad je dobio novu tipkovnicu i miš pa će to mal poštedit koje vrijeme. Mada to što on radi nije ništa u usporedbi s likovima koje sam gledo na netu (Trganje laptopa, sjekirom u zapaljeno kućište, bacanje kućišta s vrha zgrade itd.)

Delirium
16-05-2009, 20:26
jednog dana u Pcplayu pročitah kako je fora koristiti stare pokavrene optičke uređaje.
sve je bilo u redu mora da sam popio sto kava koje su stajale na cd romu i onda one day ladica je jednostavno otpala a kava neak usla oko tipke za paljenje...

JohnDoe
16-05-2009, 23:06
O Isuse Kriste, ja ne vjerujem!!!! :pray: