PDA

Pogledaj cijelu verziju : 9/11 mysteries.



Kenyi
02-05-2007, 21:54
Sve otkriveno le film: http://www.tv-links.co.uk/link.do/4/180 ... 7547/28434 (http://www.tv-links.co.uk/link.do/4/1805/2537/17547/28434)

:pray: fino zamisljeno lose odradjeno ameri.
http://www.tv-links.co.uk/show.do/4/1805Sako vam ne radi prvi link ,ovaj drugi radi sigurno.

Neven <R>
02-05-2007, 21:57
Dobro da nam nisi ispričao o čemu se radi, jer nam se svima da gledati film od 1h 30 min.

RIPtheREAPER
02-05-2007, 21:58
kad bi mogao nac, rekao bi dojam
:wink:

Kenyi
02-05-2007, 21:58
necu da pokvarim uzitak ipak odgledajte prvih 20 minuta,tamo imate sve o tome kako je nemoguce srusit onako nesto s avionom,sve cinjenice,podzemne eksplozije,i zadnjih 10 minuta otkrivaju zasto su to uradili.

King tiger
02-05-2007, 21:59
gg keno.

multimedia .

Kenyi
02-05-2007, 22:00
ajd eto stavi u multimediju Ado,stavio sam u alt f4 jer je vise posjeceniji al eto nek ti bude .

flander
02-05-2007, 22:42
odgledam svih sat i pol filma ak platiš paket :wink:

Om3G@
02-05-2007, 22:46
necu da pokvarim uzitak ipak odgledajte prvih 20 minuta,tamo imate sve o tome kako je nemoguce srusit onako nesto s avionom,sve cinjenice,podzemne eksplozije,i zadnjih 10 minuta otkrivaju zasto su to uradili.

Pogledao sam to. Zanimljiv dokumentarac.

DrunkyDuck
02-05-2007, 22:49
Postao sam nesto slicno par dana ranije u youtube thread:

Teroristicki napad na Pentagon (http://www.galaksija.com/pentagon_sc.swf)S[3MB]

Eto, za jednogigabajtaše.

Booby
03-05-2007, 06:41
E to sam gledao prije!! Creepy!

Neven <R>
03-05-2007, 08:45
Aha, to je ono kad teoretičari zavjera koriste kvazi argumente.

Lord Jambrek
03-05-2007, 09:14
E Kenyi, ti si car, isuse koji odlichan site, fenomenalno, puno hvala na ovom.

Kad bum imal vremena, onda pogledam taj 9/11, upravo gledam Episode I

Neven <R>
03-05-2007, 09:16
The idea that the planes did not destroy the towers is so prevalent that the U.S. National Institute of Standards and Technology (NIST) released a detailed scientific explanation to refute the claim.

NIST studied the collapse for three years, using 200 technical experts -- from the institute itself, the private sector and the academic world. Together, they surveyed a massive amount of data, including videos of the collapse, eyewitnesses accounts and 236 steel fragments.

According to the institute's findings, the towers collapsed for two reasons:

First, the impact of the planes damaged the buildings' structural integrity. The south tower was hit second but was the first to collapse, because Flight 175 hit the building's corner, creating a major imbalance. Flight 11 hit the middle of the north tower, leaving the corners in far better shape.

Second, in some areas of the towers, burning jet fuel increased air temperatures to as much as 1,000 degrees Celsius. The intense heat added stress to already weakened floors, which sagged inward and added weight to the support columns.

When conspiracy theorists argue the jet fuel was not hot enough to melt the towers' steel columns, they are correct. But the towers did not collapse because the steel melted, they collapsed because the columns, already damaged by the jetliners' collision, softened and warped under the heat, until they buckled and the floors collapsed.

The planes also broke water pipes connecting the emergency water sprinkler systems. But even if the sprinklers had worked after the planes hit, they would have done little to lessen the severity of so much burning jet fuel, spread over an estimated 40,000 square feet.

As for why the buildings fell so quickly, the answer is simple: when the top floors collapsed, they carried so much weight that the lower floors absolutely could not resist the force.

As Thomas Eager, a professor of materials science at MIT, told the Washington Post: "At first, I thought it was amazing that the buildings would come down in their own footprints. Then I realized that it wasn't that amazing -- it's the only way a building that weighs a million tons and is 95 percent air can come down."

When eyewitnesses claim to have heard explosions prior to the collapse, those were just the sounds of a massive building contorting and crushing anything inside. And flashes of light that seemed to indicate bombs detonating were not explosions. They were pockets of airs being forced out of windows as the sagging floors pushed downward.

*zijev*

Simon the Dreamer
03-05-2007, 10:32
Jedna rečenica: Maddox is NOT your friend.

Sukeri (http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=911_morons)

mehekek
03-05-2007, 10:43
sta mislite sta je to udarilo pentagon??? :wink:

Neven <R>
03-05-2007, 10:47
Avion ;)

The American Society of Civil Engineers (ASCE) examined the Pentagon damage between September 2001 and April 2002. When the group's investigators arrived at the scene, much of the material and wreckage had already been removed as workers struggled to keep the outer ring from collapsing. This is why photographs show very little wreckage.

But ASCE still had access to crucial evidence like eyewitness accounts, original architectural plans and subsequent renovation designs, and information on what materials were used in the building.

The group was able to determine the actual size of the hole before the building collapsed, by simply looking at which support columns were broken after the plane hit. ASCE measured the hole at 27.5 metres in diameter.

According to Boeing, the measurements of a Boeing 757's wingspan is about 38 metres, while the body's exterior width is 3.7 metres.

According to the ASCE report, neither wing actually penetrated the building, because they were damaged before the plane hit the outer facade. Flight 77 hit the ground before the Pentagon, and much of its left wing likely ripped off or was badly damaged. When it crashed into the building, the other wing shattered on impact, along with the front of the plane.

It was actually the rear body of the plane that passed through the building, after the front opened up a hole. What continued into the Pentagon after the impact were the end sections of the fuselage and the landing-gear -- heavy equipment that must necessarily be durable enough to carry tons of steel as the plane touches down on a runway. The black box, also located near the back of the plane, was recovered from deep inside the building.

The plane also hit a section of the Pentagon that had recently undergone renovations, to make the walls even more blast resistant, along with the windows.

But stronger proof is the forensic evidence that identified 64 people aboard Flight 77, linking DNA of the victims' remains to DNA samples given by family members. Even the hijackers' remains were found, close to where the plane hit the outer wall because they were presumably near the front.

McPingvin_v2.0
03-05-2007, 10:49
maddox car :))))

NiX4tHeG@M3R
03-05-2007, 11:40
kolko jedan film oduzme mb?? idem gledat 300

The Boz
03-05-2007, 11:52
Gledao Loose Change. Gledao In Plane Sight. Plakao nad minutama života koje nikad neću dobiti nazad.
Ajde shvatite da oni te knjige PRODAJU! A dokazi su smiješni!

Booby
03-05-2007, 18:45
Gledao Loose Change. Gledao In Plane Sight. Plakao nad minutama života koje nikad neću dobiti nazad.
Ajde shvatite da oni te knjige PRODAJU! A dokazi su smiješni!

Mda, zašto nitko nevjeruje Bushu!! Pa ipak je on jedan uzoran i otmjen precjednik koji nema niti jednu fleku u svojoj karijeri!!

:pray:

Om3G@
03-05-2007, 19:04
Mene su ti dokumentarci dodatno zbunili. Jednostavno ne znam sto da mislim.

Ps1ho
03-05-2007, 20:04
Ja znam, bez obzira ne sve to, ja mislim da je Bush kretenčina kojom upravlja njegov stari i milijarderske korporacije, tj. manjina koja upravlja vecinom i tocka.

Neven <R>
03-05-2007, 20:04
Pa fkors kad Bush nije sposoban voziti Segway i jesti perece. (i to ne u isto vrijeme)

Voldemort
04-05-2007, 12:00
sta mislite sta je to udarilo pentagon??? :wink:
Gledao samo jos prije onaj film od 1h i 30 min. Mislim da to sto se dogodilo jest ,udar na Pentagon nije bio udarac boinga nego udarac manje letjelice i jos prouzrokovana šteta je od eksploziva kojeg su postavili agenti (pod tim mislim agenti teroristicke skupine) unutar bijele kuce,a za twinse siguran sam da su 2 boinga udarila ali nisu mogli srušiti tornjeve što je i film dokazao nepobitnim cinjenicama.Sumnja je da je u trenutku udara netko aktivirao ogromne količine eksploziva unutar temelja tornjeva... :shock:

Om3G@
04-05-2007, 12:49
sta mislite sta je to udarilo pentagon??? :wink:
Gledao samo jos prije onaj film od 1h i 30 min. Mislim da to sto se dogodilo jest ,udar na Pentagon nije bio udarac boinga nego udarac manje letjelice i jos prouzrokovana šteta je od eksploziva kojeg su postavili agenti (pod tim mislim agenti teroristicke skupine) unutar bijele kuce,a za twinse siguran sam da su 2 boinga udarila ali nisu mogli srušiti tornjeve što je i film dokazao nepobitnim cinjenicama.Sumnja je da je u trenutku udara netko aktivirao ogromne količine eksploziva unutar temelja tornjeva... :shock:

Ja sam u dokumentarcu vidio da je ono sto je udarilo u Pentagon bila neka raketa. Jer motor koji su nasli lici na rakete koje koriste neki lovci.

mehekek
05-05-2007, 10:12
idem ga sad skinut! cici se opasno!

Black Hawk Down
06-05-2007, 22:19
Evo jedne logičke činjenice.
Jedan boeing 747 se zaleti u pentagon,napunjen gorivom,uništi zidove i ubi hrpe ljudi,a gle ovo obični prozor ne pukne,a ono 5 metara od mjesta gdje je "avion".
Sada recite da je to normalno.

McPingvin_v2.0
06-05-2007, 23:17
ubi hrpe ljudi
tjekom napada na pentagon nitko nije stradao jer se avion, navodno slučajno, zabio u dio zgrade koji se renovirao.

Rocchiro
06-05-2007, 23:40
bil je vec link cini mi se...gledah...ono,interesantno napravljeno ali nije me bas nekaj uvjerilo.a to da je bush retardus,to stoji.cak brijem da bi on bil sposoban za takve pizdarije

SaORVHigg4o

Black Hawk Down
07-05-2007, 13:13
[quote="Black Hawk Down":1ty01fsq]ubi hrpe ljudi
tjekom napada na pentagon nitko nije stradao jer se avion, navodno slučajno, zabio u dio zgrade koji se renovirao.[/quote:1ty01fsq]


:rotfl:
E imaš pravo,oni ljudi u avionu su se teleportirali.

Black Hawk Down
07-05-2007, 13:21
[quote="Black Hawk Down":lifi6ey5]ubi hrpe ljudi
tjekom napada na pentagon nitko nije stradao jer se avion, navodno slučajno, zabio u dio zgrade koji se renovirao.[/quote:lifi6ey5]



Da dokažem,sry 4 the 2post.


Žrtve se broje u hiljadama: 265 u četri aviona, 2,595 uključujući i 343 vatrogasca, 23 njujorških policajaca i 37 Port Authority policajaca u STC-u, i 125 civila i vojnog osoblja u Pentagonu. Najmanje 2,985 osoba je ukupno poginulo.

McPingvin_v2.0
07-05-2007, 20:10
Da dokažem,sry 4 the 2post.


Žrtve se broje u hiljadama: 265 u četri aviona, 2,595 uključujući i 343 vatrogasca, 23 njujorških policajaca i 37 Port Authority policajaca u STC-u, i 125 civila i vojnog osoblja u Pentagonu. Najmanje 2,985 osoba je ukupno poginulo.
bar nisi wikipedičar.
da, 125 ljudi u pentagonu, ali nitko iz aviona... oteli prazni avion? i molim te ne navodi sve žrtve ako pričamo samo o pentagonu.

Pentagon (http://www.triviaqueen.com/images/pentagon.gif)
WTC (http://www.dutchmansdock.com/wtc-before911.JPG)


Velika razlika ;)

Black Hawk Down
07-05-2007, 20:16
[quote="Black Hawk Down":nhjg6xts]Da dokažem,sry 4 the 2post.


Žrtve se broje u hiljadama: 265 u četri aviona, 2,595 uključujući i 343 vatrogasca, 23 njujorških policajaca i 37 Port Authority policajaca u STC-u, i 125 civila i vojnog osoblja u Pentagonu. Najmanje 2,985 osoba je ukupno poginulo.
bar nisi wikipedičar.
da, 125 ljudi u pentagonu, ali nitko iz aviona... oteli prazni avion? i molim te ne navodi sve žrtve ako pričamo samo o pentagonu.

Pentagon (http://www.triviaqueen.com/images/pentagon.gif)
WTC (http://www.dutchmansdock.com/wtc-before911.JPG)


Velika razlika ;)[/quote:nhjg6xts]


Sada si me zbunio,prvo jedno onda drugo. :?

McPingvin_v2.0
07-05-2007, 21:30
gle, cca 3000 ljudi je poginulo u terorističkim napadima 9.11.2001.


ali teroristički napad je bio na wtc, pentagon i još negdje u pensilvaniji, nisam siguran.
u napadu na pentagon je poginulo relativno malo ljudi, a ostaci aviona i tijela iz aviona nisu nađeni.

Black Hawk Down
07-05-2007, 22:22
gle, cca 3000 ljudi je poginulo u terorističkim napadima 9.11.2001.


ali teroristički napad je bio na wtc, pentagon i još negdje u pensilvaniji, nisam siguran.
u napadu na pentagon je poginulo relativno malo ljudi, a ostaci aviona i tijela iz aviona nisu nađeni.


Znam,ali rekao si prvo kao da su taj dio pentgona renovirali,a onda da je avion prazan.

PS.avion u pensalveniji je zbog pobune putnika se srušio i nije se zaletio u američki kongres.

Neven <R>
07-05-2007, 22:45
a ostaci aviona i tijela iz aviona nisu nađeni.

Pronađeni su DNA ostaci svih 64 putnika pa čak i samih otimača aviona.

Ps1ho
07-05-2007, 23:25
a ti si kao vidi DNK-a uzorke :roll:

Black Hawk Down
08-05-2007, 12:39
Ameri nešto,muljaju,davali su binu ladenu oružja da se bori protiv rusa i kao frendovi su bili,a sada :twisted: .Francuzi su mi jako čudni.(ne ljudi,nego država i viskoki dužnosnici)

Ps1ho
08-05-2007, 13:30
"...and Canada is still, like, WTF mate?!''

Neven <R>
08-05-2007, 13:54
a ti si kao vidi DNK-a uzorke :roll:
A jebiga to je stvar kod teorija zavjera - uvijek možeš reći da je nešto lažirala/sakrila/inscenirala vlada. Ja ću vjerovati izvorima kojeg čine stotine ljudi koji bi trebali biti uključeni u teoriju zavjere da uspiju nešto zataškati(čitaj=nemoguće), ti vjeruj u leteće banane što se mene tiče.

McPingvin_v2.0
08-05-2007, 14:27
"...and Canada is still, like, WTF mate?!''
Australia ;)

MasaKrisT
08-05-2007, 14:53
PS.avion u pensalveniji je zbog pobune putnika se srušio i nije se zaletio u američki kongres.[/quote]

avion u pensilvaniji su srusili vojni lovci da se ne dogodi jos vece sranje.

Ps1ho
08-05-2007, 17:39
a ti si kao vidi DNK-a uzorke :roll:
A jebiga to je stvar kod teorija zavjera - uvijek možeš reći da je nešto lažirala/sakrila/inscenirala vlada. Ja ću vjerovati izvorima kojeg čine stotine ljudi koji bi trebali biti uključeni u teoriju zavjere da uspiju nešto zataškati(čitaj=nemoguće), ti vjeruj u leteće banane što se mene tiče.

Pa da... ''...a mozda je to maybelineeeee''



"...and Canada is still, like, WTF mate?!''
Australia ;)

Htjedoh napisat eh, al se sjetiha da je to u biti Australija pa zaboravih editirat ovo mate :)

Neven <R>
08-05-2007, 17:54
Pa da... ''...a mozda je to maybelineeeee''

Jesi ti vidio da je zemlja okrugla onako u živo? Mislim zašto vjeruješ, možda je urota. Eto na tom principu funkcioniraju sve toerije zavjera. Jednostavno što manje dokaza ima to je veća umješanost "vlade" ili jednostavno "Njih" u zavjeru. Po tome se mjeri razina debilizma i razina ne vjerojatnosti zavjere. Eh sad izračunaj debilizam 9/11 zavjere sam.

Xenon Demon
08-05-2007, 18:11
A kako to znate da je kompjuter sastavljen od el. sklopova....
možda su to mali mravi u bunkerima ili možda tikvići.......hmmmm
to sve ide prema zakonu vjerojatnosti .Da postoje svemirci postoji 50%
šansa ili više.... neznam ali uglavnom znam da za teoriju urote je puno veča posebito zato što ste išli ipak malo predaleko ..... da zemlja nije okrugla... pih...pa arhimed je cili svoj život to računao i uspio izračunat
osim toga maxfactor je bolji od maybelina :fof:

Ps1ho
08-05-2007, 18:21
Pa da... ''...a mozda je to maybelineeeee''

Jesi ti vidio da je zemlja okrugla onako u živo? Mislim zašto vjeruješ, možda je urota. Eto na tom principu funkcioniraju sve toerije zavjera. Jednostavno što manje dokaza ima to je veća umješanost "vlade" ili jednostavno "Njih" u zavjeru. Po tome se mjeri razina debilizma i razina ne vjerojatnosti zavjere. Eh sad izračunaj debilizam 9/11 zavjere sam.

9/11 ---> 9:11=0.8181818181....

Black Hawk Down
08-05-2007, 19:38
Tko se sjeća onoga kada otiđeš u microsoft word i odabereš neki znakovni jezik,te kada napišeš ime jednog od tih aviona dobiš kao židov,smrt,blizanci...
Bilo jeee to davno,tako da se ne sjećam točno.

Neven <R>
08-05-2007, 19:44
I to je isto tako ispala glupost.

Lord Jambrek
08-05-2007, 19:54
Tko se sjeća onoga kada otiđeš u microsoft word i odabereš neki znakovni jezik,te kada napišeš ime jednog od tih aviona dobiš kao židov,smrt,blizanci...
Bilo jeee to davno,tako da se ne sjećam točno.

FONT:Wingdings

UPIŠI: Q33NY


Najbolje od sveg mi je to kaj su bili rekli da microsoft ima veze s 9.11, a Wingdings postoji još od Win 3.1 ak ne i prije.

The Boz
08-05-2007, 20:03
I Q33 ne znači apsolutno ništa.

Simon the Dreamer
08-05-2007, 20:19
A u dotičnom mailu koji je kružio se tvrdilo da je Q33 NY bio neki serijski broj leta, ili tako nešto, i odtada su što se mene tiče židovi krivi za sve. :D

Kenyi
09-05-2007, 10:55
kako ne kontate stvarno ste bezazleni mislim stvarno.
Kyle je za sve kriv znate zasto 11 septembar se podudara sa njegovim rodjendanom i mozete kylea jasno nacrtati u dimu sto znaci da je on bio tamo i jos usput on je zidov!

Xenon Demon
10-05-2007, 12:09
Mislim da je sve ovo otišlo predaleko! Hmm... Osim toga Q 33 je kut u NY di su se nalazili tornjevi... jmislim da je veča misterija što sam ja danas ruča nego svemirci (LoL nesičam se) ako cete pravo svemirci postoje to svi znamo a ti kutevi jok glupost :twisted: dođe mi da dođem tamo te da pobijem pravog krivca georga busha koji je to naručio... jeste li vi ikad vidili osamu bin ladena ....nema ga to je nečja slika u photoshopu osim toga izgleda pari da ne bi ni mrava zgazio ...to je samo propagadna poruka.....

Evo sad vidite koliko sam daleko iša u tu urotu ...to su samo gluposti svi znamo da su to napravili tikvići...

Black Hawk Down
10-05-2007, 12:54
povrće ima uvijek pravo

Ps1ho
10-05-2007, 15:03
dva debila uboga, jebli jedan drugoga

Xenon Demon
15-05-2007, 20:10
Ah psiho imaš pravo ja sam debil ali šta je onda ova tema hmmm... nešto niže?

Kenyi
16-05-2007, 12:22
nemoj ti moju temu vrijedjat .

croWduh
16-05-2007, 12:24
http://www.threadbombing.com/data/media/4/tinfoil-hat.jpg