PDA

Pogledaj cijelu verziju : Skate i sve vezano uz njega



Dreadlock
01-05-2007, 15:21
Dakle,svi jako dobro znaju da su skateri jako cijenjene osobe u drustvu(mislim na pubertetlije i to),pa me zanima...sto je to tako posebno u njima?Nemam stvarno nista protiv njih,i sam znam puuno skatera,ali mi nije jasno kako to da su tako cijenjeni,za razliku od npr.bikera(bicikli)....sto mislite?

McPingvin_v2.0
01-05-2007, 15:29
zato jer su face, imaju vansice i slušaju PUNK.



idu mi na živce kad se forsaju. inače "live and let die".

Munjeni jarac
01-05-2007, 15:34
pa,ja skejtam i neznam zasto su tak cjenjeni i to al ja nisam nest previshe cjenjen sto imam obicnu letvu i vensice i ja skejtam radi zabave a ne da me neko prije primi u drustvo
btw ja slusam rap a ne punk :wink:

Dreadlock
01-05-2007, 15:36
I da...cure vise vole skatere...zar ne?
pitanje za zensku populaciju...sto mislite o skaterima :D ?

Munjeni jarac
01-05-2007, 15:43
I da...cure vise vole skatere...zar ne?
pitanje za zensku populaciju...sto mislite o skaterima :D ?
eee,dobro si se sjetio
tochno je to...
neznam zasto bi skejteri bili posebni,okolo skacu i to isto ko i rolleri i sad je to nesto posebno.....
:?

Arbiter of Change
01-05-2007, 15:46
Zato jer lome kosti k'o od šale, a to ih nimalo ne tangira? :roll:

POSA
01-05-2007, 16:22
zato jer su face, imaju vansice i slušaju PUNK.

imam vansice, slušam punk, faca sam, al ne znam stati na skejt pa i da mi život ovisi o tome.
jesam li izgubljen u moru individualnosti?

Neven <R>
01-05-2007, 16:29
Pa nisam primjetio da su nešto posebno cijenjeni. Više su npr. cijenjeni oni koji treniraju nogomet.

MindReader
01-05-2007, 17:14
skateri su cijenjeni zbog iznimno seksi trikova i opasnih đinđa-linđa, a cure vole vidit dečke kak lijepo skaču i skaču i .. skaču...

v4MP1r3
01-05-2007, 17:40
zato jer su face, imaju vansice i slušaju PUNK.


nema nikakve veze >.>

vecina ti pankera nosi marte, ako tako gledas, a ne skejtaju ti svi pankeri, djizus, pa mogo bi biti i ja skejter? zasto ne?
nema ti veze kako se oblacis,s to nosis ili sto slusas, sk8as ako imas volje i zivce za to

Frky
01-05-2007, 18:09
zato jer su face, imaju vansice i slušaju PUNK.



Skateri ne slušaju PUNK , oni slušaju SKATE PUNK ! :rotfl: :rotfl:

Ali ozbiljno !

Dreamer Deceiver
01-05-2007, 18:23
zato jer su face, imaju vansice i slušaju PUNK.



sk8as ako imas volje i zivce za to

i dobru "regeneraciju"

:rotfl:

Simon the Dreamer
01-05-2007, 18:34
A šta je samnom, ja imam stare najkice, slušam rok i lupam po gitari, zašto se cure na mene ne pale, di su ta vremena otišla?

McPingvin_v2.0
01-05-2007, 19:06
A šta je samnom, ja imam stare najkice, slušam rok i lupam po gitari, zašto se cure na mene ne pale, di su ta vremena otišla?
griješiš u par stvari.


trebaš imati nove paćotice, slušat cajke i lupat po haubi svog novog bmw-a.

Bartuc
01-05-2007, 19:28
skateri su cijenjeni zbog iznimno seksi trikova i opasnih đinđa-linđa, a cure vole vidit dečke kak lijepo skaču i skaču i .. skaču...

Uf, ja obožavam gledati cure kako skaču i skaču i skaču... :D

Ja sam se bavio Free Ride-om ali to nema efekta na cure jerbo te ne vide kad skačeš i luduješ po šumama... ali zato se skateri pozicioniraju nasred ceste kojom prolaze cure i kupe si "Stalak za lakat SL2000" radi lakšeg barenja pičoka i glume da nekaj znaju! Ima ih dobrih ali uglavnom smiješno izgledaju!

SL2000: JUTptQWm6Bs

Ps1ho
01-05-2007, 19:51
Ja volim gledat sise kak skaču, jesam li izgubljen u, kako to POSA kaze, moru individualnosti? :(

Lord Jambrek
02-05-2007, 16:25
trebaš imati nove paćotice, slušat cajke i lupat po haubi svog novog bmw-a.

Tu se moram složit s tobom, nažalost!


Inače neznam zakaj je takav stav prema skaterima, valjda samo da ih ožene i skateri sigurno imaju neko osiguranje, a lako poginu i onda ženska pokupi dobru hrpu love. :roll:

*Fila*
02-05-2007, 18:30
neznam mene jako živciraju kad se preservaju i to mislim imam skate i malo kaktkad skejtam ali ne furam se na to oblačim se normalno i ne slušam punk

Tri66a
02-05-2007, 19:28
Dakle,svi jako dobro znaju da su skateri jako cijenjene osobe u drustvu(mislim na pubertetlije i to),pa me zanima...sto je to tako posebno u njima?Nemam stvarno nista protiv njih,i sam znam puuno skatera,ali mi nije jasno kako to da su tako cijenjeni,za razliku od npr.bikera(bicikli)....sto mislite?
imaju velike kite

Rocchiro
02-05-2007, 19:55
znam da se neki komadi pale na njih.svojevremeno sam skejtal,al to mi nije donosilo trebe.donosio mi ih je moj neodoljivi šarm 8)

K4ciga
03-05-2007, 22:03
SL2000: JUTptQWm6Bs

ZOMG nagledao sam se svakakvih sranja (pojas koji se trese i dobiješ pločice) ali ovo ...ljudi su fakat očajni! :shock: :roll:

Simon the Dreamer
03-05-2007, 22:05
Debose, Stalak za Lakat je zajebancija.

A skejteri su bezveze. Ja očem da se vrati vrijeme kad su rokeri bili glavne face i sve su cure htjele bit s nekim gitaristom iz benda...

Munjeni jarac
03-05-2007, 22:37
Debose, Stalak za Lakat je zajebancija.

A skejteri su bezveze. Ja očem da se vrati vrijeme kad su rokeri bili glavne face i sve su cure htjele bit s nekim gitaristom iz benda...
ne,nisu bezveze
tj kako kome...
al da znas kak je zakon preskocit bankinu ili cak tudji skejt i docekat se krivo
i past ko neki mamlaz...a onda skines majicu i vidis jednu velku krvavu ranu na laktu
jako kul 8)
vjerujte,desilo mi se i to ne samo jedanput :roll:

King tiger
03-05-2007, 22:51
[quote="Sajmon Drimr":277o36e0]Debose, Stalak za Lakat je zajebancija.

A skejteri su bezveze. Ja očem da se vrati vrijeme kad su rokeri bili glavne face i sve su cure htjele bit s nekim gitaristom iz benda...
ne,nisu bezveze
tj kako kome...
al da znas kak je zakon preskocit bankinu ili cak tudji skejt i docekat se krivo
i past ko neki mamlaz...a onda skines majicu i vidis jednu velku krvavu ranu na laktu
jako kul 8)
vjerujte,desilo mi se i to ne samo jedanput :roll:[/quote:277o36e0]

jebo familiju, odo skakat sa balkona ! 1 ! 1

Babitz
04-05-2007, 03:15
slikaj se odma

Booby
04-05-2007, 08:44
[quote="Sajmon Drimr":2v6sbet6]A šta je samnom, ja imam stare najkice, slušam rok i lupam po gitari, zašto se cure na mene ne pale, di su ta vremena otišla?
griješiš u par stvari.


trebaš imati nove paćotice, slušat cajke i lupat po haubi svog novog bmw-a.[/quote:2v6sbet6]

Slažem se sa gornja dva posta jer i ja sviram gitaru i znam kako je to bilo nekad, svi su se s gitarama okupljali u parku i pjevali a sad ako ne slušaš cajke nemožeš se ni pojavit u javnosti a da te netko ne popljuje!

:-x

Prince of Persia freak
04-05-2007, 10:52
Svi vole skatere jer vole gledati kak se budale razbijaju u pokušajima izvođenja trikova.

Isprika svim skaterima, nothing personal.

Babitz
04-05-2007, 18:51
"kako se budale razbijaju" i sl. primjere ti ja mogu napisat za svaku aktivnost

Armachus
04-05-2007, 19:08
zato jer su face, imaju vansice i slušaju PUNK.



idu mi na živce kad se forsaju. inače "live and let die".

Hmmm... kod moje škole skateri slušaju Maidene.

v4MP1r3
04-05-2007, 19:17
zato jer su face, imaju vansice i slušaju PUNK.



sk8as ako imas volje i zivce za to

i dobru "regeneraciju"

:rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: AGREE!
ja sam se lomio sve dok mi nije doslo, HEY OVO MI NE TREBA! i pokupio se natrag u kucu :P

Dreadlock
05-05-2007, 11:16
promjenio sam naslov...sad ovdje skateri mogu raspravljati ako hoce :D

ok,ja imam pitanje; uskoro dobijam skate-sto da prvo naucim?

Prince of Persia freak
05-05-2007, 11:18
promjenio sam naslov...sad ovdje skateri mogu raspravljati ako hoce :D

ok,ja imam pitanje; uskoro dobijam skate-sto da prvo naucim?

Nabavi životno osiguranje. :D

Dreadlock
05-05-2007, 11:19
promjenio sam naslov...sad ovdje skateri mogu raspravljati ako hoce :D

ok,ja imam pitanje; uskoro dobijam skate-sto da prvo naucim?

Nabavi životno osiguranje. :D

:rotfl: vec imam :D

Prince of Persia freak
05-05-2007, 11:27
Probaj skakat sa stepenica, a da napraviš 180° okreta.

Dreadlock
05-05-2007, 11:47
Probaj skakat sa stepenica, a da napraviš 180° okreta.

da...al neznam ni napravit skok :oops: ...moglo bi se reci da sam noob za skate...
btw. jel ima netko link gdje mogu vidjeti sve trikove i kako se zovu?....ako to uopce postoji

Lord Jambrek
05-05-2007, 11:47
promjenio sam naslov...sad ovdje skateri mogu raspravljati ako hoce :D

ok,ja imam pitanje; uskoro dobijam skate-sto da prvo naucim?


Prvo nauči ollie(skok) na mjestu, a zatim ga pokušavaj izvest u vožnji, kad naučiš ollie u vožnji, onda probaj sa nekim lakšim flip trikovima i flipanjem općenito, onda kreni na grind i slide... skužit ćeš



@Prince of Persia freak

Hmm... ti ga želiš odma u startu poslat u invalidska kolica, grob, bolnicu ili se to meni samo čini? :D



@Dreadlock

Ja sam učio trikove po Tony Hawk's pro skater 4 :D

Ak treba neke pomoći oko osnovnih trikova(ollie, kickflip) rado ću ti objasnit, ak se i ja tog još sjećam, nisam na skate stao već 3 godine, ali kad škola prođe, idem u nabavu.

Dreadlock
05-05-2007, 11:48
Probaj skakat sa stepenica, a da napraviš 180° okreta.

da...al neznam ni napravit skok :oops: ...moglo bi se reci da sam noob za skate...
btw. jel ima netko link gdje mogu vidjeti sve trikove i kako se zovu?....ako to uopce postoji

sorry zbog slanja dva puta

Munjeni jarac
05-05-2007, 11:51
promjenio sam naslov...sad ovdje skateri mogu raspravljati ako hoce :D

ok,ja imam pitanje; uskoro dobijam skate-sto da prvo naucim?
prvo i osnovno
nauci se dobro vozit,da nepadas sa skejta svaki cas onda tek ollie iliti skociti a onda ollie u voznji
imas na youtube kako se radi ollie
a ako imas frendove koji skejtaju onda nek ti oni pokazu...
http://youtube.com/watch?v=TbMAWtr4Z68S -ollie
http://youtube.com/watch?v=ubTl3iPPi2oS -kickflip
http://youtube.com/watch?v=L_b7BGk_iQE& ... ed&search= (http://youtube.com/watch?v=L_b7BGk_iQE&mode=related&search=)S -shove it

predlazem da poslije ollie-a naucis shove it jer je jako jednostavan a onda tek npr kickflip
ak te zanimaju jos neki trikovi posalji pp :D

Dreadlock
05-05-2007, 12:01
ak te zanimaju jos neki trikovi posalji pp :D

hvala...cujemo se :D

NITROS
05-05-2007, 14:16
Dakle,svi jako dobro znaju da su skateri jako cijenjene osobe u drustvu(mislim na pubertetlije i to),pa me zanima...sto je to tako posebno u njima?Nemam stvarno nista protiv njih,i sam znam puuno skatera,ali mi nije jasno kako to da su tako cijenjeni,za razliku od npr.bikera(bicikli)....sto mislite?

Vise od bikera da su cijenjeni? Hmm sumnjam. E bartuc nisam znao da si freerider, ja sam streeter :) Poznam tu par decki koji voze downhill i freeride po sumi. Btw. kaj imas za bike?

Prince of Persia freak
05-05-2007, 14:32
@Pronce of Persia freak

Hmm... ti ga želiš odma u startu poslat u invalidska kolica, grob, bolnicu ili se to meni samo čini? :D




Pokušavam pomoći, vidiš da ima osiguranje da malo zaradi :D

Munjeni jarac
05-05-2007, 15:02
http://www.warehouse-sk8.com/html/katalog/daske.html
evo ovdje vam je link od jedne trgovine pa tam mozete kupit skejt,dasku, osovine,lezajeve,patike,ma sve vezano za skejt
EDIT:
e,imam i ja problema sa kickflipom... :cry:
ako neko moze rec u cem je problem nek kaze
ja sad upravo ucim kickflip i uspijem ponekad flipat skejt al neuspijem se docekat na njega
neznam jel trebam skocit vislje ili sta a skuzio da je lakse flipat pravu dasku neg neku znj marke....

RIPtheREAPER
05-05-2007, 20:55
e fala na ovom za ollie!!
toliko sam vremena se zajebavao sa tim da pokusam skocit na mjestu al nisam uspio..
:(
a da sam skuzio sigurno bi starci kupili skejt

dakle, trebam se samo cucnut i sa onom nogom koja je "repu" skejta odrazit se od njega...

Munjeni jarac
05-05-2007, 21:38
e fala na ovom za ollie!!
toliko sam vremena se zajebavao sa tim da pokusam skocit na mjestu al nisam uspio..
:(
a da sam skuzio sigurno bi starci kupili skejt

dakle, trebam se samo cucnut i sa onom nogom koja je "repu" skejta odrazit se od njega...
i sa onom drugom nogom vuces napred u zrak pa ga onda izravnas u zraku i nabijes u pod
uglavnom tam ti sve pise
a ja se mucim sa kikflipom :roll:
nesmijem odustat od toga,naucit cu ja taj flip :twisted:

*Fila*
06-05-2007, 21:10
e fala na ovom za ollie!!
toliko sam vremena se zajebavao sa tim da pokusam skocit na mjestu al nisam uspio..
:(
a da sam skuzio sigurno bi starci kupili skejt

dakle, trebam se samo cucnut i sa onom nogom koja je "repu" skejta odrazit se od njega...
i sa onom drugom nogom vuces napred u zrak pa ga onda izravnas u zraku i nabijes u pod
uglavnom tam ti sve pise
a ja se mucim sa kikflipom :roll:
nesmijem odustat od toga,naucit cu ja taj flip :twisted:
mene isto jbe kikflip uvijek onom nogom kojom ga treba roknut da se okrene krivo je pomaknem i onda odem ispred a skejt ostaje iza mene jebga
ekipi koja treba pomoć
http://www.skateboard-city.com/
ovdje sam naučio sve što znam,car stranica

RIPtheREAPER
07-05-2007, 18:07
evo posudih skate od frenda na nekoliko dana
pokusao sam napravit ollie al nejde
nemogu ga podignut u zrak...
:(

pomaknem nogu u stranu kako sam procitao ali svejedno nejde...

Munjeni jarac
07-05-2007, 20:33
[quote=RIPtheREAPER]e fala na ovom za ollie!!
toliko sam vremena se zajebavao sa tim da pokusam skocit na mjestu al nisam uspio..
:(
a da sam skuzio sigurno bi starci kupili skejt

dakle, trebam se samo cucnut i sa onom nogom koja je "repu" skejta odrazit se od njega...
i sa onom drugom nogom vuces napred u zrak pa ga onda izravnas u zraku i nabijes u pod
uglavnom tam ti sve pise
a ja se mucim sa kikflipom :roll:
nesmijem odustat od toga,naucit cu ja taj flip :twisted:
mene isto jbe kikflip uvijek onom nogom kojom ga treba roknut da se okrene krivo je pomaknem i onda odem ispred a skejt ostaje iza mene jebga
ekipi koja treba pomoć
http://www.skateboard-city.com/
ovdje sam naučio sve što znam,car stranica[/quote:3djggwzi]
pa ja vecinom flipam za pola kruga a na prro dasci je puno lakse flipat i mogu ga bez frke cjelog okrenut al treba skocit barem najmanje 20cm u zrak tj. odbit se ionda ga flipat
...

Lord Jambrek
08-05-2007, 06:22
e,imam i ja problema sa kickflipom... :cry:
ako neko moze rec u cem je problem nek kaze
ja sad upravo ucim kickflip i uspijem ponekad flipat skejt al neuspijem se docekat na njega
neznam jel trebam skocit vislje ili sta a skuzio da je lakse flipat pravu dasku neg neku znj marke....


Naravno da je lakše flipat Birdhouse-ovu dasku neg neku Urban Republic iz Turbosporta :wink:

Kak se ne dočekaš na njega? Skate padne ravno ispod tebe, a ti sletiš raširenim korakom svakom nogom s jedne strane skate-a ili?

Munjeni jarac
08-05-2007, 15:42
[quote="Munjeni jarac":g9nojlz7]
e,imam i ja problema sa kickflipom... :cry:
ako neko moze rec u cem je problem nek kaze
ja sad upravo ucim kickflip i uspijem ponekad flipat skejt al neuspijem se docekat na njega
neznam jel trebam skocit vislje ili sta a skuzio da je lakse flipat pravu dasku neg neku znj marke....


Naravno da je lakše flipat Birdhouse-ovu dasku neg neku Urban Republic iz Turbosporta :wink:

Kak se ne dočekaš na njega? Skate padne ravno ispod tebe, a ti sletiš raširenim korakom svakom nogom s jedne strane skate-a ili?[/quote:g9nojlz7]
pazi,gle
ja ga flipam i kad povuces nogu za flip tako i ostanes na zemlji
moram vishe skocit....
inace kuzim kak ga flipat sam treba dosta vjezbat.
btw. nabavio sam powell mini logo dasku i sad uskoro nabavljam destructo osovine :D :D :D
aj recite koje skejtove vi vozite

Dreadlock
08-05-2007, 17:38
Postoji li u zg-u warehouse ducan,al bas warehouse?
hvala na odgovorima :D

Simon the Dreamer
08-05-2007, 17:43
Kak da ne, negdje gore u medvedgradskoj ak se ne varam...

Munjeni jarac
08-05-2007, 17:55
postoji,pa jel nisi vidio link koji sam dao iza
http://warehouse-sk8.com/html/katalog.html

Adresa:
Zagreb, Warehouse, Radiceva 25
Tel: +385-1-4851920
Radno vrijeme:
pon-pet: 09h - 20h
subota: 09h - 14h

<info@warehouse-sk8.com>

EDIT:
reaper,nemoj odustajat
nisam ni ja,zapravo nitko nije uspio od prvi put
samo se trudi,nekad ce ti dosadit al ces naucit :wink:

RIPtheREAPER
08-05-2007, 19:26
skuzio sam u cemu je problem: premalo skocim u zrak...
moram se jos malo vozikat uokolo pa cu onda probat ollie napravitu voznji, osim ako to nije teze nego na mjestu?

koliko je vama trebalo da naucite ollie?
mozda se kupim neki skate HotWheels, tako nesto, iz City Centra.
200 kunica pa dok se ne strga :)

a jel ima neki ducan za skateove i ostalu opremu na vrbanima?

Munjeni jarac
08-05-2007, 19:31
skuzio sam u cemu je problem: premalo skocim u zrak...
moram se jos malo vozikat uokolo pa cu onda probat ollie napravitu voznji, osim ako to nije teze nego na mjestu?

koliko je vama trebalo da naucite ollie?
mozda se kupim neki skate HotWheels, tako nesto, iz City Centra.
200 kunica pa dok se ne strga :)

a jel ima neki ducan za skateove i ostalu opremu na vrbanima?
punoooo ti je lakse skocit na mjestu
i to dobro ispraksiraj
onda mozes pocet u voznji skakat npr preko letvica ili necijeg skejta pa onda na bankinu i tako
i,da
bolje je kupit neki malo losiji skejt za pocetak
poslije kad se naucis na takvom onda tu bude lakse na pravom...

master of bullshit
09-05-2007, 12:39
na ovome savjetu sam uspio
"Prektis"

*Fila*
09-05-2007, 18:14
jebga moj lagano se raspada izgleda da trrba dat za njega 1000kn pa će tek onda durat kako trebaneam više ni volje kad sam skejtam!Imaju dva lika šta su malo bolji u tome ali su preuzvišeni pa me odjebu kad ih pitam da mi pokažu fore!sad kanim ovaj strgat i amen skejtanje za mene završena priča

RIPtheREAPER
09-05-2007, 18:54
Pokusao sam vise skocit da napravim ollie al nejde...
Neznam zasto
:D
Sad za ljetne prazinke moram puno vise trenirat.
:D

Munjeni jarac
09-05-2007, 19:23
jebga moj lagano se raspada izgleda da trrba dat za njega 1000kn pa će tek onda durat kako trebaneam više ni volje kad sam skejtam!Imaju dva lika šta su malo bolji u tome ali su preuzvišeni pa me odjebu kad ih pitam da mi pokažu fore!sad kanim ovaj strgat i amen skejtanje za mene završena priča

to me zivcira kad ti neki bolji skejter nece pokazat kak se radi trik...
kod nas ak uvjek trebas neku pomoc oko trika pokazat ce ti ak treba 100 puta :D

*Fila*
09-05-2007, 20:43
[quote="*Fila*":amwuhqp2]jebga moj lagano se raspada izgleda da trrba dat za njega 1000kn pa će tek onda durat kako trebaneam više ni volje kad sam skejtam!Imaju dva lika šta su malo bolji u tome ali su preuzvišeni pa me odjebu kad ih pitam da mi pokažu fore!sad kanim ovaj strgat i amen skejtanje za mene završena priča

to me zivcira kad ti neki bolji skejter nece pokazat kak se radi trik...
kod nas ak uvjek trebas neku pomoc oko trika pokazat ce ti ak treba 100 puta :D[/quote:amwuhqp2]
e to su pravi ljudi ja ću svoj skejt polomit na ovoj dvojici ma nek idu u ...
rip ako si goofy ko ja lijeva ti je na kraju skejta,desna negdje oko sredine
1.čučni malo i spoji koljena tak je meni lakše
2.lijevom ga jako opali da se odbije tako da ne dotiče kotačićima nikako pod
3,sad ti je skejt otprilike ajmo reć ovako /
4.sad brzo povuci nogu desnu,šlepaj je po gripu(jebga ja sam jedne tenisice strgao zbog gripa na desnoj strani su mipukle je sam vukao jako) i tu nogu vuci do početka skejta
5.sad bi se skejt trebao izravnat dobro nemora bit ovako _ ali ono da se izravna
znam da je teško ali kad to naučiš otvorena su ti vrata za sve trikove
nadam se da me kužiš i da će ti to pomoć

RIPtheREAPER
09-05-2007, 22:22
kuzim, thx
budem probao kao sto si rekao

samo se bojim da mi se skate na oklizne na doskoku i da ne slomim vrat

:(

*Fila*
10-05-2007, 07:09
kuzim, thx
budem probao kao sto si rekao

samo se bojim da mi se skate na oklizne na doskoku i da ne slomim vrat

:(
teško nema nikakve brzine kad je na mjestu
a to je veći problem kad skačeš na njega onda je velka opasnost

Munjeni jarac
10-05-2007, 16:44
e,da znate kak je na malom skejtu lagano skocit
frend ima skejt koji je 10 puta manji od pravog i kad se malo ispraksiras onda mozes skocit bez problema

a za flip...
ide na bolje:D:D:D

THUNDER_DINIX
10-05-2007, 18:16
da, samo sto na mali sk8 jedva patika stane. ali moram ga nabavit, stvarno je zakon

Munjeni jarac
10-05-2007, 18:30
da, samo sto na mali sk8 jedva patika stane. ali moram ga nabavit, stvarno je zakon
je,odlican je
jos ako nabavis pravu marku mini sk8a (npr zero) onda mos lakse naucit trikove
npr flip je na malom skejtu prelagan....
btw moj frend ima jos manji skejt od pravog mini skejta :pray:

RIPtheREAPER
10-05-2007, 18:39
Malo isprobavam ollie na travi i lakse je nego na betonu.

Koliko je vama trebalo da naucite pojedine trikove?

Munjeni jarac
10-05-2007, 19:44
Malo isprobavam ollie na travi i lakse je nego na betonu.

Koliko je vama trebalo da naucite pojedine trikove?
pa za ollie mozda mjesec dana,ollie u voznji jos mjesec dana,shove it 1,5tj
kickflip ucim i shove it u voznji ucim......bit ce nset od mene xD
btw da znate kak sam se razbio danas.....
idem preskocit paletu,i sve dobro uspijem par puta i sad kazem frendu "evo sad cu se definitivno razbit"
skocim,straznjim osovinama zapnem za paletu i odletim (bas sam letio u zraku,paletu nisam ni dotaknuo) i na ledja i ogulim lakat :|
prekrasno sam se osjeco
da ste vidli kak sam letio :-x

THUNDER_DINIX
10-05-2007, 20:40
di ima uopce za kupiti taj mini sk8 i po kojoj cijelni? mislim da kod nas u sk8 shopu nema, ima samo velikih. negdje sam vidio te mini, ali se ne sjecam gdje, mislim cak u nekoj robnoj kuci, ali ne vjerujem da su ti bas neki kvalitetni

Munjeni jarac
10-05-2007, 20:44
di ima uopce za kupiti taj mini sk8 i po kojoj cijelni? mislim da kod nas u sk8 shopu nema, ima samo velikih. negdje sam vidio te mini, ali se ne sjecam gdje, mislim cak u nekoj robnoj kuci, ali ne vjerujem da su ti bas neki kvalitetni

sad ce striko munjeni nac......

evo,tu ces sigurno nac
Osijek, Subway, podhodnik
Tel: +385-31-205310
Radno vrijeme:
pon-pet: 09h - 13h, 17h - 20h
subota: 09h - 13h
sve imas na warehousevoj stranici
EDIT:
neznam jel ce ti se svidit cjena al pravi mini skejt je 1099kn i to od zero-a :wink:

http://warehouse-sk8.com/html/katalog/complete.html
evo odu tu 12 skejt po redu ti je zerov i bash mi je fensi xD
ak ces uzet onda uzmi taj jer bulletov je losiji
ali ovisi ipak jer mozda je u osjeku druga cjena ali ovo je u zagrebu pa....

THUNDER_DINIX
10-05-2007, 20:48
OMFG, koja cijena :(
BTW, onda izgleda nisam dobro gledao, jer sam upravo i mislio na taj shop...

Xenon Demon
11-05-2007, 09:24
U nama sk8 -erima nema ništa posebno no mislim da smo UVAŽENI u društvu zbog patika...mislim pre dobre su. Ali iskreno nakon pto sam doša dp 360 helflipa (i kickflipa) u vožnji nije mi se više dalo pa sam odusta sad cu se prebacit na yamakasi

Dreadlock
11-05-2007, 14:12
jel ko cuo za onaj skate privjesak za kljuceve...koliko to kosta? :D

Munjeni jarac
11-05-2007, 16:07
jel ko cuo za onaj skate privjesak za kljuceve...koliko to kosta? :D
nemam blage di to ima za kupit
jeste mozda culi za tech deck?
nebi si to nikad kupio jer je skupo al da dobijem takav skejt i neki street skatepark onda mi nebi smetalo :D
inace,za one koji neznaju-tech deck je skejt za prste
al malo je to glupo...

Dreadlock
11-05-2007, 16:42
jel ko cuo za onaj skate privjesak za kljuceve...koliko to kosta? :D
nemam blage di to ima za kupit
jeste mozda culi za tech deck?
nebi si to nikad kupio jer je skupo al da dobijem takav skejt i neki street skatepark onda mi nebi smetalo :D
inace,za one koji neznaju-tech deck je skejt za prste
al malo je to glupo...

ma da? tako nesto mi treba za skolu kad je dosadno....znas mozda cijenu?

i da btw.ste vidjeli onaj skate za ruke :rotfl: lol

Munjeni jarac
11-05-2007, 16:51
jel ko cuo za onaj skate privjesak za kljuceve...koliko to kosta? :D
nemam blage di to ima za kupit
jeste mozda culi za tech deck?
nebi si to nikad kupio jer je skupo al da dobijem takav skejt i neki street skatepark onda mi nebi smetalo :D
inace,za one koji neznaju-tech deck je skejt za prste
al malo je to glupo...

ma da? tako nesto mi treba za skolu kad je dosadno....znas mozda cijenu?

i da btw.ste vidjeli onaj skate za ruke :rotfl: lol
nemam pojma cjenu al poslat cu sliku od skejtparka
moze bit kul,uzmes to odneses u skolu kad imate kemiju il nest i igras se :rotfl:
btw skejtpark dodje 149 kn

http://img159.imageshack.us/img159/8681 ... 9knob2.jpg (http://img159.imageshack.us/img159/8681/techdeckskatepark149knob2.jpg)

EDIT:
evo jedan video iz moje kolekcije:
http://youtube.com/watch?v=KX0VKPjGxYc

Dreadlock
11-05-2007, 17:15
jel ima u radicevoj taj mali skate?
skate park je preskup,neznam ni kak da skacema na tom...

Bartuc
11-05-2007, 18:10
Vise od bikera da su cijenjeni? Hmm sumnjam. E bartuc nisam znao da si freerider, ja sam streeter :) Poznam tu par decki koji voze downhill i freeride po sumi. Btw. kaj imas za bike?

Ej... sorry, zaboravio sam na ovu temu pa tek sad vidim da si me nekaj pitao :D

Imam 2 bajka:

1) Za Dirt Jumping -> Univega DS-902 -> http://www.bikezona.com/todobici/FotosB ... ds_902.jpg (http://www.bikezona.com/todobici/FotosBici/Ram_ds_902.jpg)

2) Za Free Ride -> Kona Stinky -> http://www.ciklo-centar.hr/new/slikepop/2K7_STINKY.jpg

Ne ćem se ti lomiš? :D

NITROS
11-05-2007, 18:20
ja ti imam ovak

Norco Bushpilot 2006
Scott YZ3 (ukraden, imao sam)
Scott YZ4

i moja perjanica

DMR Drone :)))
Ja garant kad budem punoljetan kupujem freeride pilu. Bojim se radi ozljeda jer bi mi moji srali. Posto svaki tjedan imam krvavu nogu od streetanja ili lakat. Tak da ak nekaj strgam nebudu mi mogli kad budem punoljetan srati :)

Bartuc
11-05-2007, 18:33
Istina, ja sam davno punoljetan i radim kaj želim! Ali opet izbjegavam trganje, obavezna je zaštita poslije 18-te, pa čak i prije nje :D I to u svakome smislu :wink:

PS: Ja sam do sada samo strgao 2x lijevu ruku! Drugi put je nezgodno pukla i 4x su mi je namještali ne uspješno pa su onda još 2x operirali i stavljali metalnu pločicu da drži kosti zajedno! Osim toga sam još strgao i prstenjak i kažiprst, opet na lijevoj ruci! S tim da su mi prstenjak na živo namještali, koji su to zvukovi bili, ludnica kak je to krckalo :shock: A kažiprst, nisam znao da je strgan, mislio sam da je samo natučen... tek sam kasnije skužio da je dtrgan jer ga nit dan danas nemrem totalno svinuti (znaći da je krivo zaraso najgornji zglob na prstu)!

I to je to :D

Munjeni jarac
12-05-2007, 08:56
jel ima u radicevoj taj mali skate?
skate park je preskup,neznam ni kak da skacema na tom...

nemam pojma jel ima al u warehouseu ima valjda
napisi u youtube tech deck pa ces vidit sta se moze na tom
@ vi iznad...nemam nista protiv al ovo je skate topic

EDIT
upravo mi je frend kupio destructo osovine :pray: i imam doma powell blenkaru
weeeee :P

RIPtheREAPER
12-05-2007, 21:28
malo vjezbam manual.
iako se uspijem vozit samo 2 cm na zadnjima, dobro mi sluzi za naglo skretanje i prelazenje nekih malih prepreka.

a ollie danas nisam niti pokusavao

NITROS
12-05-2007, 22:23
malo vjezbam manual.
iako se uspijem vozit samo 2 cm na zadnjima, dobro mi sluzi za naglo skretanje i prelazenje nekih malih prepreka.

a ollie danas nisam niti pokusavao

Ne kuzim kak ti manual pomaze kod prelazenja malih prepreka

RIPtheREAPER
12-05-2007, 23:02
ako nemogu prec preko nje sa prednjim kotacima dignem malo skate u zrak i predem sa prednjim i onda se odgurnem sa nogom da lakse predem sa zadnjim kotacima.
inace bi jednostavno odletio na glavu.

Mr.G4m3r
12-05-2007, 23:35
pa evo u nasem gradu su cijenjeniji biciklisti nego skejteri... btw. ja stanem na skate, u roku 3sec, vidis me na podu...

NITROS
13-05-2007, 11:12
A kod nas je tak podjednako. Samo kaj su sad klinci poceli sve vise kupovat trekove pa se uce. Mislim nije to lose, sam kaj ima i preseratora koji imaju kone stuff a neznaju bunny pa se preseravaju

Munjeni jarac
14-05-2007, 08:29
ako nemogu prec preko nje sa prednjim kotacima dignem malo skate u zrak i predem sa prednjim i onda se odgurnem sa nogom da lakse predem sa zadnjim kotacima.
inace bi jednostavno odletio na glavu.
a jesi naucio ollie?

*Fila*
14-05-2007, 18:40
ako nemogu prec preko nje sa prednjim kotacima dignem malo skate u zrak i predem sa prednjim i onda se odgurnem sa nogom da lakse predem sa zadnjim kotacima.
inace bi jednostavno odletio na glavu.
samo uči menjual trebat će ti ja mogu menjualirat puno na zadnjim kotačima više od ovog jednog kretena št skejta isto pa je ljubomoran pa sad svaki dan tuče menjual

RIPtheREAPER
14-05-2007, 19:41
ako nemogu prec preko nje sa prednjim kotacima dignem malo skate u zrak i predem sa prednjim i onda se odgurnem sa nogom da lakse predem sa zadnjim kotacima.
inace bi jednostavno odletio na glavu.
a jesi naucio ollie?

nisam jos sto nije ni cudno ako je tebi trebalo mjesec dana za to



ako nemogu prec preko nje sa prednjim kotacima dignem malo skate u zrak i predem sa prednjim i onda se odgurnem sa nogom da lakse predem sa zadnjim kotacima.
inace bi jednostavno odletio na glavu.
samo uči menjual trebat će ti ja mogu menjualirat puno na zadnjim kotačima više od ovog jednog kretena št skejta isto pa je ljubomoran pa sad svaki dan tuče menjual

a uz to manual mi je puno zabavniji od ollia :D

Munjeni jarac
14-05-2007, 19:44
a uz to manual mi je puno zabavniji od ollia Very Happy
je,manual je kul ali moras i ollie ucit,nista od toga onda :wink:
samo uci...

RIPtheREAPER
14-05-2007, 19:48
sad je skola tako da nemam bas vremena, jedino za petak ili preko vikenda
onda sam cijeli dan na skateu...mozda cak i previse jer djelomicno dehidriram po ovoj vrucini pa se nomogu napit vode i da popije 5 litara...

Munjeni jarac
14-05-2007, 19:50
sad je skola tako da nemam bas vremena, jedino za petak ili preko vikenda
onda sam cijeli dan na skateu...mozda cak i previse jer djelomicno dehidriram po ovoj vrucini pa se nomogu napit vode i da popije 5 litara...
ma najbolje se skejtat predvecer (19h...)
onda je najbolje,nije vruce i nije velik mrak
btw aj na msn rip,dodao sam te

RIPtheREAPER
18-05-2007, 09:30
http://www.hotwheels.com/showcase/produ ... ry_id=7587 (http://www.hotwheels.com/showcase/product.aspx?product_number=999586&category_id=7587)

jel dobar?

master of bullshit
18-05-2007, 18:50
ovako
kupi si taj ak nemas nikakav, pa onda kreni u sk8 shopove i kupuj prvo osovine (Jer vidim da ove su jako tanke), pa dasku, pa sve ostalo.
Savjet koji zlata vrijedi

RIPtheREAPER
18-05-2007, 20:05
platio sam ga 300 kuna u Hervisu u City Centeru.

ok je, bolji od ovog sto mi je frend posudio, samo sto neki kazu da je dosta tezak.
ABEC mu je 5.

Munjeni jarac
18-05-2007, 20:31
platio sam ga 300 kuna u Hervisu u City Centeru.

ok je, bolji od ovog sto mi je frend posudio, samo sto neki kazu da je dosta tezak.
ABEC mu je 5.
pa nemrem ti rec jel dobar ak ga nisam vidio zapravo
sto tvrdja daska to bolje,a to provjeri tak da ga okrenes na sliku i stanes na njega pa ces idit jel se spusti do poda il je tvrd
ali inace dobar za pocetak :D

RIPtheREAPER
18-05-2007, 21:44
Ja zbilja mislim da je lakse ollie u pokretu

http://www.skateboarding.com/skate/vide ... 07,00.html (http://www.skateboarding.com/skate/video/0,23430,1059369-870107,00.html)

:shock:

Munjeni jarac
19-05-2007, 10:28
Ja zbilja mislim da je lakse ollie u pokretu

http://www.skateboarding.com/skate/vide ... 07,00.html (http://www.skateboarding.com/skate/video/0,23430,1059369-870107,00.html)

:shock:
hehe,puno je tezi ollie u voznji
al ja mogu pa mi je lagano....

master of bullshit
20-05-2007, 11:40
ollie je kako kome, kad ga naucis u voznji onda ga znas...

Munjeni jarac
20-05-2007, 12:39
eo,sad cu vam savit sliku moje letve
http://img511.imageshack.us/img511/5600/daskabsth1.th.jpg (http://img511.imageshack.us/my.php?image=daskabsth1.jpg)
8)

Dreadlock
07-07-2007, 23:05
Ozivljavam topic da ne otvaram novi....

Kupio sam novi skate (bez posebnih djelova,"gotovi skate"),sad..imam mali proble s njim i neznam dali tak treba bit.
kad se odguravam,malo mi vuce u jednu stranu (nisam siguran tocno u koju),kad ga odgurnem,opet ode u jednu stranu (uvijek ista strana)...
U cem je problem' Ja sam mislio da je u osovini,ali sam je ucvrstio i nis nije bilo...ak neko zna please help!

[_[_[Sk8man]_]_]
08-07-2007, 14:05
zato jer su face, imaju vansice i slušaju PUNK.



Skateri ne slušaju PUNK , oni slušaju SKATE PUNK ! :rotfl: :rotfl:

Ali ozbiljno !
Ja sam skater i ne slusam punk nego metal.(kao i mnogi drugi skateri koje poznajem)

A sto se tice toga da smo vise cjenjeni... pa nebi bas rekao.Kod mene u gradu(Banja Luka) nas niko ne voli, a posebno stariji ljudi.

Dreamer Deceiver
08-07-2007, 14:07
nitko ne voli onoga ko ne sluša pop ili narodnu glazbu

EDIT - mislio sam na starije ljude

Samael
08-07-2007, 18:56
Ne skejtam više otkad sam izgubio nokat

Dreadlock
08-07-2007, 19:51
Od svih vas nitko nemoze odgovorit na pitanje :yuck: :D

ajd ak neko zna PLEASE HELP....

RIPtheREAPER
08-07-2007, 20:35
Olabavi malo osovina koa nisi i lakse ces skretat.
A to se dogada ako ti je noga malo vse na jednoj strani.
To se meni dogadalo dok ga nisam malo olabavio.

Ni ja vise ne skateam odkad sam jako nezgodno pao. Mogao sam slomit vrat ali sam poderao lakat.

Dreadlock
08-07-2007, 20:38
Mi o vuku iliti ozljedama :D....

danas sam zapeo na neki kamen il nes,pa sam,eto,pao naprijed,al sam se rukama zaustavio da ne roknem facom u beton,i prevrnuo se na leda,i vrtio se nekoliko puta...
dobro je proslo.... :D

08-07-2007, 20:58
neznam zasto ih tako cjene.ali znam da vozim bike i da se prica o meni po gradu :) :)

v4MP1r3
10-07-2007, 21:09
dobar je verhaus ako trebate kaj od "krpica"

kupio sam si vansice samo zato jer ne mogu uci u zgradu gdje sam obavljao praksu u martama (diskriminejšnnnn, al dobro, dosao zadnjih dana i sve bilo ok) a kad ono

vansice smrde vise nego amrte... to je nemoguce !! morao sam ih iznjet na balkon jer su mi zasmrdile cijelu sobu! OMFG, nikada nisam imao problema sa koznim cizmama (poprilican broj u sobi/ormaru) a kad ovo s obicnim tenisicama... valjda sam samo azboravio kakav je to smrad kad se izuju tenisice ...

RIPtheREAPER
10-07-2007, 23:05
Vansice su sminka.
8)

karboniziran
11-07-2007, 11:16
nisam dugo ni bio na ovom forumu al vidim da se o skaterima napravila posebne tema...zakon

gle...ona raspljavljanja na početku o barenju treba...e to fakat neam pojma...skejtam 2 i pol godine i nijednu žensku nisam upeco preko skatea.... dalje,svi pričaju kako je skate samoubojstvo...ja još nisam slomio ništa,no ozljeda ima...mislim i u boćanju možeš slomit nogu,zavisi kak baciš kuglu... kad se navikneš na skate i dobiješ ravnotežu,e odna ek dolaze trickovi... ja se ugl sad zezam sa fs flipom,fakie bs flipom i 360 flipom...fs flip mi ide samo prebrzo lendam,moram pustit dasku da obavi rotaciju,isto sa fakieam,al 360 flip zavrtim ok al mi ode,previše se udalji od mene :? ugl...
ak počimate uzmite turbo limač daske da čisto se naviknete i da vidite dal vam se sviđa...ak vam je ok,onda krenite na pro stuff...jest da je sport skup,al nađe se...eto...ak trebate koji trick tip samo se javite...pis

Dreadlock
11-07-2007, 11:19
napokon profic :D

uzeo sam si dasku iz turbo sporta (oko 200 kuna) tek da se malo vjezbam...e karboniziran,daj procitaj onaj moj problem sa skretanjem pa reci sto mislis?

Deno
11-07-2007, 12:51
Jako dobra tema...ja skate-am 3g...
Što se tiče cura...ja mislim da uopće nismo toliko cijenjeni...iako sam sretan kad mi uspije neki trik pred ribama :D

Ko je reko da slusamo Punk ? ROFL
Ja slusam House i Techno. Skate-anje mi je hobi iako sam mijenjo dasku jedno 2-3 puta unatoc posljedicama.

Ponosim se svojom "ravnotezom" na skateu... isfuro sam Manual ( ne nose jer bi se polomio ko ******** ** * * ***** ****)
zatim sam se okrenuo 1440 stupnjeva i nastavio na manual...jednostavno nemogu past, ali kad padnem...hah... :roll:

Trenutno imam Sugar dasku...dobra je ;D

master of bullshit
05-11-2007, 20:11
i ja isto skejtam 2g
sta ja znam
puno trebi voli skejtere
osobno vansice su šit
ne slušam punk ni metal ni rock
sk8 4 L1f3

Human m0nst3r
05-11-2007, 20:14
A jel ti vidis kad je bio last post. :o

Norther
05-11-2007, 20:50
A jel ti vidis kad je bio last post. :oa da je napravio novu temu ti bi doso sa kljucem, i dao bi mu link na ovu temu :D

Sonic_Moronic
05-11-2007, 20:52
Jednom sam šetao okolo sa bratićem dok je on bio na skate-u. Odjednom je s druge strane ulice došao neki njegov prijatelj pa je otrčao k njemu. Pa sam ja ostao sam sa skate-om. Rekoh: "Da probam ovo čudo."

Čim sam jednom nogom stao, odmah sam poletio u zrak. Od tada ne želim više ni pomisliti na to. :)

Plexihack
05-11-2007, 21:36
Jednom sam šetao okolo sa bratićem dok je on bio na skate-u. Odjednom je s druge strane ulice došao neki njegov prijatelj pa je otrčao k njemu. Pa sam ja ostao sam sa skate-om. Rekoh: "Da probam ovo čudo."

Čim sam jednom nogom stao, odmah sam poletio u zrak. Od tada ne želim više ni pomisliti na to. :)

Sonic moron got pwnd by a skateboard :P

Ja sam se skateao.Kako mi je išlo? Pa recimo da Manual dug preko 30 metara govori sam za sebe...prestao sam jer je postojala grupica ljudi kojima se nije sviđalo šta sk8am,pa su mi stalno smetali,bacali kamenje na sk8 stazu iz ljubomore na skejtere itd.
Možda opet probam,imam novi board,samo ga moram zašarafit na osovine (ošao stari kad sam radio bslide)...

Ne nosim Vansice,nosim RBK DMX Foam,a za skate sam nosio starke,slušam punk ali ne ovaj novi "emo punk" nego original punk (the exploited),hard rock i metal ali ne zbog skatea nego jer to volim.

Komadi ne vole baš sk8ere,sviđa im se kad se neko isfurava pred njima,ali znam da moja dvije godine starije sestra i njeno društvo većinom preziru 'te frikove' koji se sk8aju pred njihovom školom.

SnowFlake
05-11-2007, 22:10
ahm,ja i skate nejdemo zajedno,skejt i moje skakanje po njemu=yo monk,rez me!!

Ivan_87
19-01-2008, 23:12
vozim bmx freestyle al sve slabije :cry:

Human m0nst3r
19-01-2008, 23:20
vozim bmx freestyle al sve slabije :cry:
Prije tebe. Postano: pon stu 05, 2007 10:10 pm

D.E.M.O.
18-03-2009, 15:21
omfg nekro.

Nightyx
18-03-2009, 16:06
hahhahhahaa koji si ti kralj =) :D

sta ima veze, ok tema...ja i neki moji druškani kontamo kupit legi sk8 dasku za rođ....valjd cemo nac nes prihvatljivo za oko 300 - 400 kn...šteta gledat čovjeka s talentom, a da su mu sve daske u banani.
nekad sam skejto, al neam više živaca za to, a i ne bi volio polomit ruke, bas mi to trenutno i ne treba <.<

serijski samoubojica
18-03-2009, 20:14
Ja sam se baš ižvcirao nekidan u lokalnom skate shopu. Ono nema daske ispod 450kn. A zašto? Jer sve imaju neke retaredirane slikice po sebi koje se ovako i onako izgrebu. Kad se sjetim prije mini logo daski :) Ono 150kn jeftinija. Zašto? Jer ispod nema slikica nego je samo 1 boja.

Markecgrad
18-03-2009, 20:41
pa imaš ih i za kupit za 80kn (nisu baš nešto al glavno da voze :D )

serijski samoubojica
19-03-2009, 09:36
pa imaš ih i za kupit za 80kn (nisu baš nešto al glavno da voze :D )

Za 80kn dobiješ skroz deformiranu dasku od onog drva što ga nađeš na gradilištima. :?

Razzarach
21-03-2009, 16:49
pravi skejt je za minimalno 800 kn
u rijeci ga imate u puffu
oće ko iz rijeke đir u sk8 parku

serijski samoubojica
21-03-2009, 16:53
pravi skejt je za minimalno 800 kn
u rijeci ga imate u puffu
oće ko iz rijeke đir u sk8 parku

Nemora značit. Meni je frend nabavio pravi skate za 400kn.

bananac
21-03-2009, 23:02
koji je vjerojatno koristen
kolko ja znam pro skejtovi kostaju oko 1000 kuna
al ko ga hebe, pro skejt je pro skejt a 400 kuna je 400 kuna :D

serijski samoubojica
21-03-2009, 23:42
koji je vjerojatno koristen


Nije nego u Spot-a(lokalni skate shop) svake godine na 2 tjedna bude popust 50% na SVESšto imaju. Pa lik lijepo uzeo Birdhouse dasku, flip kola... 400kn ga izašlo :)

Razzarach
22-03-2009, 13:48
zero thomas daska - indy osovine - spitfire kotači - swiss ležajevi
ta kombinacija owna
skejt bez poznate marke nije dobar skejt

čuo sam da hook ups daske teško pucaju

meni je ono sranje od crazy creeka puklo nakon 2h na fontani :yuck:

serijski samoubojica
22-03-2009, 15:37
zero thomas daska - indy osovine - spitfire kotači - swiss ležajevi
ta kombinacija owna
skejt bez poznate marke nije dobar skejt

čuo sam da hook ups daske teško pucaju

meni je ono sranje od crazy creeka puklo nakon 2h na fontani :yuck:

Ajd kad se već hvalimo: Mini logo daska, independent osovine, spitfire kola i quicksilver balini(valjda ležajevi). A crazy creek nisu pro daske tako da nisi mogao ništa više očekivat... Sad kad malo zatopli kupujem nova kola i baline(već su u raspadu) i krećem opet skate-at :)

Razzarach
22-03-2009, 15:38
imam ti ja CC kola :(

serijski samoubojica
22-03-2009, 16:13
imam ti ja CC kola :(

Ma imam ih i ja. Ono kupio ih u vrijeme kada mi je skate služio samo za spuštanje niz ulicu(mekanija su od ostalih kola pa brže ideš).

Razzarach
22-03-2009, 19:31
do čega može bit bed ako mi jedna osovina skreće desno
indy osovina destructo gumice
CC ona skroz iza gumica

Constantine
23-03-2009, 15:23
Imam par frendova koji se bave ovime (myPstnYjz7g)S,izgleda prekul.

Razzarach
23-03-2009, 15:30
imam ih barem 10 komada :)
si vidio one malo veće od toga :roll:

serijski samoubojica
23-03-2009, 16:18
A Techdeck :D Genijalna stvar. Imao sam Blindov. Genijalno izgledao, ali eto prodao ga.... :)

serijski samoubojica
28-03-2009, 13:34
Evo nakon više od godinu dana našao sam svoj skate. Prilično je dobro očuvan s obzirom na to da je stajao na balkonu svih godinu i nekoliko mjeseci. Jedino što je nastradalo je daska. Grip je šporkan blatom. Isto tako one vide koje drže spojene dasku i osovine su zahrđale od vlage i pustile hrđu na dasku tako da ću vjerojatno trebat kupit novu dasku. Znači još najmanje 2 dana bez vožnje :(

Razzarach
28-03-2009, 19:30
uf
napokon sam naučio 180 :|
i prefarbo sam svoju zero west memphis three dasku :)

serijski samoubojica
01-04-2009, 20:38
Napokon kupio novu dasku :D Mini logo crvena :D

Razzarach
02-04-2009, 18:07
veličina?
meni je najbolja 7.5

serijski samoubojica
02-04-2009, 20:46
Veličina je 7.8.

Razzarach
02-04-2009, 21:05
i široka je jelda
meni najviše pašu zero daske
volim uske i male

Razzarach
13-04-2009, 20:17
hehe :)

kupujem novu dasku
uzimam 7.7 ili 7.8
da uzmem blankicu il speed demons

Razzarach
17-04-2009, 12:32
kupio blankicu 8.0 veličina, široka
speed demons daska je izgledala emo
a ja ne volim tetkaste skejtove
http://www.outlookskates.com/BlankBottom.JPGS- moja
http://images.the-house.com/sd-red-checkerboard-08-thumb.jpgS- speed demons

darkside
17-05-2009, 15:20
cek di mos kupit one mostice i kotace kaj ne dobijes kad kupis samo dasku?

serijski samoubojica
17-05-2009, 18:38
Mostice? Osovine? Balini? Ugl. "mostice" i kola možeš kupit u bilo kojem skate shopu(imaš barem 1 u svakom većem gradu).

darkside
17-05-2009, 20:19
znaci sve kaj mi treba ima u skate shopu?
mi mos preporucit neki shop u zg da malo pogledam

serijski samoubojica
17-05-2009, 21:40
znaci sve kaj mi treba ima u skate shopu?
mi mos preporucit neki shop u zg da malo pogledam

Warehouse ti je daleko najjači. Nalazi se u Radićevoj(ne znam točno koji broj, ali primjetit ćeš ga vrlo lako. On ti je na lijevoj strani kad ideš sa Trga bana).

Electromaster
17-05-2009, 21:57
Ja bi se rado bavio skateom, ali sam premutav za to. :(
Jednom sam se vozio niz ulicu na frendovom skateu, s rukama u džepovima... Par sekunda kasnije sam otresao o pod... I dalje s rukama u džepovima. :D
Stajao sam na skateu kao drvena Marija.

serijski samoubojica
17-05-2009, 22:03
Ja bi se rado bavio skateom, ali sam premutav za to. :(
Jednom sam se vozio niz ulicu na frendovom skateu, s rukama u džepovima... Par sekunda kasnije sam otresao o pod... I dalje s rukama u džepovima. :D
Stajao sam na skateu kao drvena Marija.

Ma takav sam i ja bio, ali sve je stvar u tome da se s vremenom opustiš. Ako si takav na skate-u nemoj forsirat učenje trikove nego rađe uzmi skate i okolo se vozaj, spuštaj niz nizbrdice dok ne dobiješ ravnotežu i kontrolu.

Electromaster
17-05-2009, 22:06
Ma nisam se ja usrao, nego sam se zajebavao. :D
Općenito obožavam izvodit takve gluposti, vidiš, padam ko kruška, a onako, ležerno, držim ruke u džepovima... :P
Inače, bi li mogao dobit kakvu preporuku za neki početnički skate... Nešto ne preskupo, čisto da se naučim vozikati...?

serijski samoubojica
17-05-2009, 22:10
Ma nisam se ja usrao, nego sam se zajebavao. :D
Općenito obožavam izvodit takve gluposti, vidiš, padam ko kruška, a onako, ležerno, držim ruke u džepovima... :P
Inače, bi li mogao dobit kakvu preporuku za neki početnički skate... Nešto ne preskupo, čisto da se naučim vozikati...?

Hmmm...Pogledaj u Intersporta(Mercator). Tamo imaš one Crazy Creek. Nisu skupi,a dobri za vozikanje. Samo nemoj uzimat u Turbosporta jer su tamo daske napravilne i od lošeg drva.

Electromaster
17-05-2009, 22:28
Thx, a koliki je tu rang cijena?

darkside
17-05-2009, 22:47
Samo nemoj uzimat u Turbosporta jer su tamo daske napravilne i od lošeg drva.
to sam se nazalost uvjerio i prosle godine :(

Razzarach
24-05-2009, 14:23
odi u neki warehouseov shop i uzmi speed demons complete
oko 800 kn su
s cc.ovi su oko 300 stim da ni kurca* ne valjaju

Medolina
19-06-2009, 17:12
Hm... sk8er boys... Kaj ja znam.... Ja više volim metalce.... Skejteri su ok, ako slušaš punk ili rap ili hip- hop, kaj već slušaju.... ali ja to ne slušam, tako da niš od toga... Meni je bolje kada ja vidim čovjeka, po mogućnosti metalhead- a, i još ako svira, ima dugu kosu... crnu.... rastura gitaru ili bubnjeve..........umjetničku dušicu.....

Što se tiče vans- ica: Ne nose svi skejteri vans- ice i nisu svi koji nose vans- ice skejteri........

Ja sam skate- ala u osnovnoj školi, točnije 8. razred i nešto malo 1. srednje, nosila sam neke tenisice kaj mi je mama kupila u Bosni, a skate- ala sam na skate- u koji mi je kupio tata u Zg, za nekih 500- 600 kn, koje sam sama uštedjela. Onda sam se razbila, završila u bolnici i tata je skate bacio u smeće.... Rekao je da se moram početi ponašati kao žensko....

majstoro
31-01-2011, 23:03
Revive,nisam zelio novu temu otvarat.

Kako sam i ja poceo skejtat volio bih da se i ja izjasnim u ovoj temi :D

Skejtanje je postalo dio moje kulture
Od trikova znam ollie,i blizu sam pop shove it-a,i kickflipa

Zelim nauciti da skacem preko stepenica,al nikako da uspijem,valjda zbog straha...

Zbog skole,skejtam petkom navecer,subotom ujutro,navecer,nedjeljom ujutro,navecer
Jedva cekam ljeto,pa vozit po citav dan bez majice :D

Sto ce tice skate scene u nasem gradu,ima nekolicina skejtera,ali nemamo skejt park sto nam je jedini problem,pa moramo nalazit prostor,pa kad nas potjeraju,opet na neki drugi prostor

Razzarach
04-02-2011, 13:20
Jebo skate park.

Niko Bellic
04-02-2011, 14:22
Evo jedna prava skate stvar...

agdxwWuPcFw

Sonic_Moronic
04-02-2011, 14:24
Hm... sk8er boys... Kaj ja znam.... Ja više volim metalce.... Skejteri su ok, ako slušaš punk ili rap ili hip- hop, kaj već slušaju.... ali ja to ne slušam, tako da niš od toga... Meni je bolje kada ja vidim čovjeka, po mogućnosti metalhead- a, i još ako svira, ima dugu kosu... crnu.... rastura gitaru ili bubnjeve..........umjetničku dušicu.....

Što se tiče vans- ica: Ne nose svi skejteri vans- ice i nisu svi koji nose vans- ice skejteri........

Ja sam skate- ala u osnovnoj školi, točnije 8. razred i nešto malo 1. srednje, nosila sam neke tenisice kaj mi je mama kupila u Bosni, a skate- ala sam na skate- u koji mi je kupio tata u Zg, za nekih 500- 600 kn, koje sam sama uštedjela. Onda sam se razbila, završila u bolnici i tata je skate bacio u smeće.... Rekao je da se moram početi ponašati kao žensko....

Koji post čovječe :rotfl:


Nego Luka, jesi li skejtao u međuvremenu? :eyebrows:

majstoro
05-02-2011, 14:17
Jebo skate park.
Pa sta cemo,skoro svugdje nas tjeraju.

Razzarach
05-02-2011, 15:59
Lol ?

Karlo_from_Bjelovar
06-02-2011, 10:53
ma ti skejteri su svi narkomani.

Nee Joe
06-02-2011, 11:33
ma ti skejteri su svi narkomani.
:nonono: njet to govorit, bit će bičslep :D... nego, skejtao sam negdje od 7. osnovne do prije nekih godinu i pol dana, sve dok nisam zviznuo pokušavši napraviti varial preko piramide na Skate Parku.... Malo odmaram još noge pošto je bilo poprilično gadno, ali uskoro možda počnem, bezveze mi je nositi ove DVS-ice a da nisam si neki skejter :D..... I da, kad smo već tu, prodajem jedan skejt, Kryptonitov, pa ako je tko zainteresiran, nek se javi....

Razzarach
06-02-2011, 13:01
lol prodajes supermenov skejt. kripton. xD

Nee Joe
06-02-2011, 13:21
lol prodajes supermenov skejt. kripton. xD

:xarabasov-poznati-fejspalmić:

BigBongman
12-04-2011, 09:27
/tiny revive
Dakle. Vraćam se skejtanju, valjda sam prebolio strah nakon loma nosa.
Sad mi treba daska. Najdraže su mi Warehouse i Birdhouse pošto imam samo dobre uspomene.
Znate neku trgovinu u Rijeci di se može kupi takva daska? Do nekih 600-700 kn.
Nisam iz rijeke pa zato pitam.

majstoro
12-04-2011, 10:24
Odakle si?Ako mozes dodji u Pulu na ljeto da skejtamo :D
Posto nisam ni ja iz Rijeke,nasao sam na warehouseovoj stranici shop

Puff, Rijeka
A.Medulića 2- passage
Tel: +385-51-331810
Radno vrijeme:
pon-pet: 09h - 20h
sub: 09h - 13h

BigBongman
12-04-2011, 11:11
Iz Pule sam. Točnije vrlo blizu Pule, ali u tamo sam svakodnevno zbog škole.
Nazvat ću i pogledat cjene. Do tada mi negine stari skejt iz turbo sporta :(

majstoro
12-04-2011, 11:19
Ah super,morat cemo na ljeto koji game of skate bacit hehe

I ja imam noobovski skate,kupujem novi sljedeci mjesec,ili mozda cak za Uskrs ako se para dobije :D

Inace,meni nikako neide pop shove it,uvijek mi ispadne na chickenfoot,isto tako kad radim kickflip ali bolje mi ide kickflip od pop shove it-a

BigBongman
12-04-2011, 11:22
Challenge accepted.
Kod pop shove-it ti je dosta važan grip. Ak ti grip izlizan noga će ti skliznuti i teško ćeš naučiti. Znam da je meni isto tako bilo s impossible-om. Uvjek bi mi noga skliznula pa bi se u jaja lupio. A kickflip je dosta lagan pošto ti je isto ko da radišš ollie samo nogu izbaciš na stranu, a ne zanapred, dok je heelflip teži.
Damn kako me sad opet uhvatila želja za skejtanjem.

majstoro
12-04-2011, 11:28
Aaaa znaci u gripu je stvar,meni je grublji parket od gripa

A sad imam 2 skejta,jednom koji je izlizan grip ali ovom drugom(kojeg sad koristim,ovom je pukla osovina) je grip super ali daska je ravna skroz,pa nemogu se nikako izbalansirat kada uradim nesto,dok je ovom prvom malo podignuta bas kako meni pase

Chupacabra
12-04-2011, 11:29
Ja imam neki poljski ili češki, Tempish marka.

jel to los ili dobar

BigBongman
12-04-2011, 11:34
Nikad čuo. Ali sve je dobro za nas amatere. Ja znam lika iz Pule, neki Nino, on je pro, sponzor mu Warehouse, dobiva oko 6 skejteva na mjesec, nekoliko skejterica i ono 3-4k evra. I sad da mi neko kaže kako je skejtanje za djecu.

Niko Bellic
12-04-2011, 13:24
Malo mi to previše. Možda godišnje, ali mjesečno teško.

BigBongman
12-04-2011, 14:35
To sam i ja prvo mislio. Ali lik ima dasaka na bacanje, a parama se kurči ko da je nogometaš, a ne skejter :D
Evo video:
Rt7IjMwtdRM

majstoro
12-04-2011, 18:09
Mocan je skroz,nego morat ces mi rec za neka dobra mjesta za sk8 tu :D

Razzarach
12-04-2011, 18:21
/tiny revive
Dakle. Vraćam se skejtanju, valjda sam prebolio strah nakon loma nosa.
Sad mi treba daska. Najdraže su mi Warehouse i Birdhouse pošto imam samo dobre uspomene.
Znate neku trgovinu u Rijeci di se može kupi takva daska? Do nekih 600-700 kn.
Nisam iz rijeke pa zato pitam.
Warehouse je trash hrvatska marka... Te daske su samo prefarbane jeftine blankice...
Kupi blank dasku za 200-300 kn...
Imas Drop IN i Puff skateshop... DropIN ti je kod jelacica preko puta one pekare...
Ninota sam vidio par puta u skateparku u rijeci...
Ima i boljih od njega...