PDA

Pogledaj cijelu verziju : Formula 1



Stranica : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Mr.G4m3r
11-02-2006, 18:58
Ovo je savrseno mjesto za ljubitelje najskupljeg sporta na svijetu(osim žena).

Koji su vaši favoriti, koja vam je bila najzanimljivija utrka prošle sezone?

Tri66a
11-02-2006, 19:02
Kimi je po meni najbolji vozač današnjice.Da nije imao toliko problema sa bolidima definitivno bi dobio trofej i to uvjerljivo,al šta'š....Najjača utrka mi je bila(ne sjećam se gdje) kada je Kimi lovio Alonsa onih par krugova prije kraja i u zadnjem zavoju mu roknuo kotač....ajme majko što je to bilo napeto... :pray:

Mr.G4m3r
11-02-2006, 19:03
Nurburgring, BTW alonso je lovio kimija

'L$d'
11-02-2006, 19:05
Sad ce doc ona mala Kimi i rec da joj je najbolji Šumaher :rotfl:

Prince-Artas
11-02-2006, 19:30
Kimi je po meni najbolji vozač današnjice.Da nije imao toliko problema sa bolidima definitivno bi dobio trofej i to uvjerljivo,al šta'š....Najjača utrka mi je bila(ne sjećam se gdje) kada je Kimi lovio Alonsa onih par krugova prije kraja i u zadnjem zavoju mu roknuo kotač....ajme majko što je to bilo napeto... :pray:

on je puno riskirao i fulao je jer nije imao šanse protiv alonsa

tomifish2002
11-02-2006, 20:39
koliko se priča u f1 krugovima hondin bi v8 motor ove sezone trebao biti najjači. odluka o v8 motorima ne ide na ruku ferrariju. nadam se da će honda ove godine prašiti pošto sam i sam ponosni vlasnik civica, a idući tjedan mi stiže srebrna preludica2.0 , 98g, 140 konjića, jupiiiiiiiii

11-02-2006, 21:50
glavni ljudi F1 su donijeli nova pravila samo da bace ferrari nazad (donekle razumijem - zna se tko će pobijediti, pada gledanost, manje love zarade)
no ipak su gotovo sva pravila bila osmišljena tako da zadaju problem ferrariju koji je onda morao opet nešto novo smišljati da bude konkurencija Kimiu i Alonsu koji su prije bili u pozadini
uživao sam u utrci (ne znam kada je točno bila, uglavnom ferrarijeva godina) Michael Schumacher je bio prvi, 30 sek iza njega barricello a oko 30 sek iza njega ostali - dobra stara vremena

Danny
11-02-2006, 22:14
Gadila mi se prosla godina. Samo su donijeli pravila da sjebu Ferrari. Meni je isto bilo dosadno gledat kako Ferrari samo pobjeduje, ali kao da so oni za to krivi.. pa neka drugi timovi malo napreduju a ne Ferrari usporavat. :roll:

Anyway uvijek sam bio i uvijek cu bit Schumacher fan, bez obzira za koga vozi tako da navijam za njega. Samo se nadam da cemo ove godine gledat vise fightova i da ce biti bolidi u zaostatku par sekunda od pobjednika a ne 10 krugova.

nameless
11-02-2006, 22:51
Sad ce doc ona mala Kimi i rec da joj je najbolji Šumaher :rotfl:
:rotfl:

Najbolja utrka je bila u Indianapolisu kada su se Schumacher i Barrichelo skoro skucali na prvom zavoju!!!!! :rotfl:

Nadam se da neće i ove godine naši debilni komentatori na HRT-u nakon svake utrke u kojoj ne pobijede Michael ili Barrichelo govoriti kako je ovo bila senzacionalna utrka, pravi spektakl itd. iako su se dogodile samo 2 dobre situacije u cijeloj utrci!

Kimi
11-02-2006, 22:56
Sad ce doc ona mala Kimi i rec da joj je najbolji Šumaher :rotfl:

Kad ti ja dam malu.... :-x
To ti mene namjerno ljutiš :(
Dobro dobro zapamtit ću si ja to

Iceman rulzzzzzz

Najbolja utrka? Jooooj. Ona jedna pretkraj kad su se Alonso i Kimi nekoliko međusobno pretjecavali (i to i šumija) al se ne mogu sjetit koja je to bila. E da i pretprošle sezone kad je Rubens zavoj prije cilja (nekih 200m) izbio na treće mj ak se ne varam. I to je bilo ludo.

Još 28 dana 13 sati 34 min

Tri66a
11-02-2006, 22:57
Nurburgring, BTW alonso je lovio kimija

Da,imaš pravo.

Ogg The Dogg
12-02-2006, 01:15
ja sam fan "majstora napravi _mi _cipele" i ovijek ću bit, ali on, bojim se, više neće pobjeđivat iz jednostavnog razloga: zašto bi? ima love ko blata, najbolji je vozač svih vremena i zašto bi riskiro život ako može svaku utrkicu odvozit polako, smireno među prvih osam.

Danny
12-02-2006, 09:16
ja sam fan "majstora napravi _mi _cipele" i ovijek ću bit, ali on, bojim se, više neće pobjeđivat iz jednostavnog razloga: zašto bi? ima love ko blata, najbolji je vozač svih vremena i zašto bi riskiro život ako može svaku utrkicu odvozit polako, smireno među prvih osam.

Daj ne pricaj gluposti, onda nebi vise vozio. Ima dosta love da to sto trenutno vozi je jedino za svoju zabavu a ne za lovu. Barem je tako sam rekao.

A to da riskira zivot.. kad je zadnji put netko u F1 izgubio zivot? Mislim da smo od tada prilicno napredovali sa tehnologijom. Pogledaj samo koji crash je imao Ralf prosle sezone (ili je to bila ona prije).

Anyway ako ima auto koji je sposoban za pobjedu, on ce pobijedit u to sam siguran.

tomifish2002
12-02-2006, 18:25
ja bi im isključio traction control pa da ih vidim. neka izlijeću , proklizavaju, okreću se pa nek se opet vraćaju u utrku. jedino što bi trebalo dolaziti do izražaja su vozač i motor bolida. zabranio bih svu elektroniku.

12-02-2006, 19:13
i onda bi vozači, inače najbrže utrke na svijetu, vozili 50 - 100 km prosječno umjesto 150 - 230 km prosječno cijelu utrku
ili tražili 1 000 000 eura za svaku utrku
nije samo tako jednostavno - izletiš i vratiš se u utrku
formule su napravljene od ultra lakih materijala da budu ćim lakše, a ne čim tvrđe jer bi ih tada radili od titana koji je jako težak
a ako izlete imaju veliku šansu da slome nekio dio na vozilu i gotovi su ili se jednostavno zakopaju u šljunak jer su tako niske (mislim da su 3-4 cm iznad ceste)
traction control im je velika pomoć za vožnju a i za njihovu sigurnost

Sgt. Bull
12-02-2006, 19:38
i onda bi vozači, inače najbrže utrke na svijetu, vozili 50 - 100 km prosječno umjesto 150 - 230 km prosječno cijelu utrku
ili tražili 1 000 000 eura za svaku utrku
nije samo tako jednostavno - izletiš i vratiš se u utrku
formule su napravljene od ultra lakih materijala da budu ćim lakše, a ne čim tvrđe jer bi ih tada radili od titana koji je jako težak
a ako izlete imaju veliku šansu da slome nekio dio na vozilu i gotovi su ili se jednostavno zakopaju u šljunak jer su tako niske (mislim da su 3-4 cm iznad ceste)
traction control im je velika pomoć za vožnju a i za njihovu sigurnost
:bravo: to ti studiras kako bit vozac formule il??? :?

Mr.G4m3r
12-02-2006, 19:57
Sad ce doc ona mala Kimi i rec da joj je najbolji Šumaher :rotfl:

Kad ti ja dam malu.... :-x
To ti mene namjerno ljutiš :(
Dobro dobro zapamtit ću si ja to

Iceman rulzzzzzz

E da i pretprošle sezone kad je Rubens zavoj prije cilja (nekih 200m) izbio na treće mj ak se ne varam. I to je bilo ludo.

Još 28 dana 13 sati 34 min

Da, a pretekao je Japna Gnjilog.

Sad spominjite najbolje trenutke u sezoni:

Moji:

1) Imola 2005 - Schumi i alonso u zadnjim krugovima

Schumi je skidao alonsu 2.5 sekundi po krugu, buttona je odsjekao u šikani, a najbolja je ona jurnjava na kraju...

2) Nurburgring 2005 - Kimi i alonso (necu pisati jer je vec spomenuto...)

3) Spa Francorchamps - Pizzonia i Montoya :rotfl:

Montoya lijepo bezbrižno vozi, odjedamput dopali pizzonia(BMW) i naguzi ga :rotfl: Oba u zidu...

mrs.croft
12-02-2006, 20:08
ne pratim f1 previše,al najžešća mi je ona masovka u belgiji il gdje već

Mr.G4m3r
12-02-2006, 20:13
ne pratim f1 previše,al najžešća mi je ona masovka u belgiji il gdje već

Belgija 98, hehehehe... Ako vas zanima idite na yahoo, trazite pod video spastart

http://video.search.yahoo.com/video/vie ... 5kB&dur=21 (http://video.search.yahoo.com/video/view?&h=93&w=125&type=qt&rurl=www.farzadsf1gallery.com%2Fmovies.php&vurl=http%3A%2F%2Fwww.farzadsf1gallery.com%2Ff1_mo vies%2F1998%2Fspastart.mov&back=p%3Dspastart%26sm%3DYahoo%2521%2BSearch%26fr% 3DFP-tab-vid-t%26toggle%3D1%26cop%3D%26ei%3DUTF-8&turl=re2.mm-so.yimg.com%2Fimage%2F1848303461&name=%3Cb%3Espastart%3C%2Fb%3E.mov&no=1&tt=1&p=spastart&oid=9401897b4b9708da&size=721.5kB&dur=21)

Mr.G4m3r
12-02-2006, 20:14
[quote="mrs.croft":j0haws8m]ne pratim f1 previše,al najžešća mi je ona masovka u belgiji il gdje već[/quote:j0haws8m]

Belgija 98, hehehehe... Ako vas zanima idite na yahoo, trazite pod video spastart

Ogg The Dogg
12-02-2006, 21:44
ja sam fan "majstora napravi _mi _cipele" i ovijek ću bit, ali on, bojim se, više neće pobjeđivat iz jednostavnog razloga: zašto bi? ima love ko blata, najbolji je vozač svih vremena i zašto bi riskiro život ako može svaku utrkicu odvozit polako, smireno među prvih osam.

Daj ne pricaj gluposti, onda nebi vise vozio. Ima dosta love da to sto trenutno vozi je jedino za svoju zabavu a ne za lovu. Barem je tako sam rekao.

A to da riskira zivot.. kad je zadnji put netko u F1 izgubio zivot? Mislim da smo od tada prilicno napredovali sa tehnologijom. Pogledaj samo koji crash je imao Ralf prosle sezone (ili je to bila ona prije).

Anyway ako ima auto koji je sposoban za pobjedu, on ce pobijedit u to sam siguran.
jesi gledo onu utrku kad je šumaher krenio negdje odozada pa nakraju bio drugi? To ti je dokaz da je mogo pobjeđivat i sa onim bolidom.

tomifish2002
12-02-2006, 23:31
i onda bi vozači, inače najbrže utrke na svijetu, vozili 50 - 100 km prosječno umjesto 150 - 230 km prosječno cijelu utrku
ili tražili 1 000 000 eura za svaku utrku
nije samo tako jednostavno - izletiš i vratiš se u utrku
formule su napravljene od ultra lakih materijala da budu ćim lakše, a ne čim tvrđe jer bi ih tada radili od titana koji je jako težak
a ako izlete imaju veliku šansu da slome nekio dio na vozilu i gotovi su ili se jednostavno zakopaju u šljunak jer su tako niske (mislim da su 3-4 cm iznad ceste)
traction control im je velika pomoć za vožnju a i za njihovu sigurnost

daj nemoj brijat gluposti! pa kak su vozili prije 10-ak godina? baš i nisu 100km/h zato sad imaš utrke upravljane računalima i ako vidiš 3 preticanja možeš biti sretan, a utrke se dobivaju kroz bokseve! utrke se već cijelo stoljeće voze bez pomoći računala. je bi radije utrku u kojo se vozi 20-ak km/h sporije ali da bude demonstrirano puno vozačkih sposobnosti i puno preticanja. i onda će ljudi opet formulu smatrati zanimljivom.

CTDP_Marko
12-02-2006, 23:58
Jedva čekam novu sezonu. Navijam za Mclaren i nadam se da će ovaj put osvojit prvenstvo. Nego jeste čuli da se Mercedes i Mclaren rastaju 07.
Najbolja utrka mi je Suzuka - Fisico pao u zadnjem krugu.
Jeli se sječate nekih provala od naših komentatora?

Wizard
13-02-2006, 18:23
Michael Schumacher se vraca u velikom stilu :ekipa:

Wizard
13-02-2006, 18:25
i onda bi vozači, inače najbrže utrke na svijetu, vozili 50 - 100 km prosječno umjesto 150 - 230 km prosječno cijelu utrku
ili tražili 1 000 000 eura za svaku utrku
nije samo tako jednostavno - izletiš i vratiš se u utrku
formule su napravljene od ultra lakih materijala da budu ćim lakše, a ne čim tvrđe jer bi ih tada radili od titana koji je jako težak
a ako izlete imaju veliku šansu da slome nekio dio na vozilu i gotovi su ili se jednostavno zakopaju u šljunak jer su tako niske (mislim da su 3-4 cm iznad ceste)
traction control im je velika pomoć za vožnju a i za njihovu sigurnost

daj nemoj brijat gluposti! pa kak su vozili prije 10-ak godina? baš i nisu 100km/h zato sad imaš utrke upravljane računalima i ako vidiš 3 preticanja možeš biti sretan, a utrke se dobivaju kroz bokseve! utrke se već cijelo stoljeće voze bez pomoći računala. je bi radije utrku u kojo se vozi 20-ak km/h sporije ali da bude demonstrirano puno vozačkih sposobnosti i puno preticanja. i onda će ljudi opet formulu smatrati zanimljivom.

u potpunosti se slazem :pray:

13-02-2006, 18:32
:bravo: to ti studiras kako bit vozac formule il??? :?
ne nego pratim formulu jer me zanima




daj nemoj brijat gluposti! pa kak su vozili prije 10-ak godina? baš i nisu 100km/h zato sad imaš utrke upravljane računalima i ako vidiš 3 preticanja možeš biti sretan, a utrke se dobivaju kroz bokseve! utrke se već cijelo stoljeće voze bez pomoći računala. je bi radije utrku u kojo se vozi 20-ak km/h sporije ali da bude demonstrirano puno vozačkih sposobnosti i puno preticanja. i onda će ljudi opet formulu smatrati zanimljivom.

a koliko je poginulih bilo prije, koliko izlijetanja, koliko je to onda bilo štete, jedini poginuli u zadnje vrijeme je bio jedan zaštitar kojem je doletjela guma od bolida, nesreća koju nitko nije mogao predvidjeti
mislim da si neke ekipe koje nemaju puno novaca kao ferrari ne mogu to priuštiti - 2 razbijena bolida po utrci?
ili možda i rezerve da razbiju pa ćeš onda biti zadovoljan?

CTDP_Marko
14-02-2006, 16:03
Michael Schumacher se vraca u velikom stilu :ekipa:
Vrlo teško

tomifish2002
14-02-2006, 17:22
[quote="Sgt. Bull":1dzk0tau]
:bravo: to ti studiras kako bit vozac formule il??? :?
ne nego pratim formulu jer me zanima




daj nemoj brijat gluposti! pa kak su vozili prije 10-ak godina? baš i nisu 100km/h zato sad imaš utrke upravljane računalima i ako vidiš 3 preticanja možeš biti sretan, a utrke se dobivaju kroz bokseve! utrke se već cijelo stoljeće voze bez pomoći računala. je bi radije utrku u kojo se vozi 20-ak km/h sporije ali da bude demonstrirano puno vozačkih sposobnosti i puno preticanja. i onda će ljudi opet formulu smatrati zanimljivom.

a koliko je poginulih bilo prije, koliko izlijetanja, koliko je to onda bilo štete, jedini poginuli u zadnje vrijeme je bio jedan zaštitar kojem je doletjela guma od bolida, nesreća koju nitko nije mogao predvidjeti
mislim da si neke ekipe koje nemaju puno novaca kao ferrari ne mogu to priuštiti - 2 razbijena bolida po utrci?
ili možda i rezerve da razbiju pa ćeš onda biti zadovoljan?[/quote:1dzk0tau]

možeš ti reći šta hoćeš ali vozači imaju vrhunske vozačke sposobnosti i mogli bi bez problema kao i zadnjih 100 godina voziti bez tractiona. što se tiče razbijanja bolida i ovako se stalno sudaraju pa nikom ništa. i boli me briga koliko ih je poginulo. za te milijune koje dobivaju moraju preuzeti rizik. i ti tak govoriš o tome kao da je u svakoj utrci netko poginuo-e pa baš i nije tako. što se tiče sigurnosti ja sam za to da prošire prostor oko same staze i da maksimalno gumom prekriju betonske zidove neposredno uz stazu. nije jedina preventiva traction control. meni recimo u mom autu abs netreba. bespotreban mi je jer znam vozit. ni servo mi netreba al ovaj auto mi ima tvrdi servo tak da je ok.

CTDP_Marko
14-02-2006, 19:05
Ma može se i bez tractiona. Dokazao je Mika kad je punim gasom vozio kroz Eau Rouge.

Mr.G4m3r
14-02-2006, 19:17
Gume bi trebalo staviti, ali ih i rasporediti na pametna mjesta, nekada se nebi ništa desilo npr. Netko malo "prošeće" izvan staze odmah naleti na gume i razbije se ko' beba zvečku, a inače bi se izvukao, to je primjer glupo raspoređenih guma

14-02-2006, 20:08
možeš ti reći šta hoćeš ali vozači imaju vrhunske vozačke sposobnosti i mogli bi bez problema kao i zadnjih 100 godina voziti bez tractiona. što se tiče razbijanja bolida i ovako se stalno sudaraju pa nikom ništa. i boli me briga koliko ih je poginulo. za te milijune koje dobivaju moraju preuzeti rizik. i ti tak govoriš o tome kao da je u svakoj utrci netko poginuo-e pa baš i nije tako. što se tiče sigurnosti ja sam za to da prošire prostor oko same staze i da maksimalno gumom prekriju betonske zidove neposredno uz stazu. nije jedina preventiva traction control. meni recimo u mom autu abs netreba. bespotreban mi je jer znam vozit. ni servo mi netreba al ovaj auto mi ima tvrdi servo tak da je ok.
- naravno da imaju vrhunske vozačke sposobnosti jer je dug put do formule 1 i velika je čast ako uopće voziš F1 (mislim u stvarnosti za one koji vole manipulirati riječima)
- prije godinu, dvije ili tri (ne znam točno) je poginuo jedan zaštitar koji nije dobivao milijune za vožnju jer je bio zaštitar
- u zadnjih 100 godina se tehnologija stalno poboljšavala pa je brzina rasla, prva formula 1 je bila sporija od današnjih automobila na autocesti a bila je tada najbrža utrka na svijetu i zato im nije trebao tako traction control
- ne govorim da je u svakoj utrci netko poginuo, naravno da nije, jako rijetko tko pogine
- gume uz rubove nisu tako dobra zaštita - brzina 200+ km/h i možeš se ozbiljno ozlijediti, to je dokazao Michael Schumacher kad se zaletio u te zaštitne gume i polomio obje noge, nije bio na oko 9 utrka
- proširiti prostor uz stazu nije problem, to je najbolje rješenje za sigurnost ali problem je u tome da time gledatelje giraš dalje od staze što znači da će manje vidjeti, ako manje vide manje će ih biti, manja zarada - a to je najvažnije za glavne u F1
- ako još nisi naglo kočio u svom automobilu to ne znači da ni nećeš, nikad ne znaš što te čeka
- vjerujem da znaš voziti, nije problem u tome, nego u neočekivanome, a na to ne možeš utjecati tako da "višak" sigurnosti nije na odmet

Mr.G4m3r
14-02-2006, 20:14
Problem u F1 je poceo biti novac. Ne zato što timovi nemaju novca za razvitak, nego jer malo vece ribe namjestaju utrke, kao u nogometu

CTDP_Marko
14-02-2006, 21:50
Problem u F1 je poceo biti novac. Ne zato što timovi nemaju novca za razvitak, nego jer malo vece ribe namjestaju utrke, kao u nogometu

Jedini problem je FIA. Mislim na popuštanje Ferrariju.

15-02-2006, 10:44
koje popuštanje ferrariju, gotovo sva pravila su protiv ferrarija

CTDP_Marko
15-02-2006, 12:22
koje popuštanje ferrariju, gotovo sva pravila su protiv ferrarija
Ma da a ono u Indianapolisu. Slično je bilo Ferrariju prije par godina pa je FIA dopustila da donesu nove gume. A prelaženje pit lane crte u monacu za schumija. Montoya bi zato dobio black flag. A sad su opet uveli mijenjanje guma kad su vidili da je Ferrari pušiona.

15-02-2006, 19:25
nisu popuštali samo ferrariju nego i ostalima malo
a to što je Shumi prošao bez kazne nije on kriv već organizatori nisu reagirali na vrijeme, poslije utrke ga nisu više mogli kazniti, samo novčano a to njemu nije neki problem

ARTAS
15-02-2006, 19:28
koje popuštanje ferrariju, gotovo sva pravila su protiv ferrarija

ma nepričaj gluposti, nova pravila su tu da bi F1 bila zanimljivija a pravila vrijede za sve pa kako onda mogu biti protiv ferrarija (schumacher sucks)

CTDP_Marko
15-02-2006, 19:44
nisu popuštali samo ferrariju nego i ostalima malo
a to što je Shumi prošao bez kazne nije on kriv već organizatori nisu reagirali na vrijeme, poslije utrke ga nisu više mogli kazniti, samo novčano a to njemu nije neki problem

Dobro a Indianapolis/Interlagos incident?

tomifish2002
15-02-2006, 20:44
dečki o kakvom vi namještanju govorite?! pobjeđivali su oni koji su imali najbolje bolide a to definitivno nije bio ferrari. jednostavno su renault i mclaren po krugu brži za skoro sekundu od konkurencije. po meni je junak prošle sezone šumi koji je iz onako jadnog bolida izvukao 120%. alonso je stvarno dobar vozač ali je budim realni imao relativno lagan posao. da se mclareni nisu kvarili bilo bi drukčije. šumi je objektivno najbolji vozač.

Wizard
15-02-2006, 21:40
Schumacher je najbolji vozac sto sam ga ja vidio, pratim F1 otkad znam za sebe (imam 16 god pa to nije tako puno), nijedan vozac jos dugo godina nece bit kao Michael Schumacher jer on je jednostavno najbolji :pray: :pray: :pray:

CTDP_Marko
15-02-2006, 22:09
Schumacher je najbolji vozac sto sam ga ja vidio, pratim F1 otkad znam za sebe (imam 16 god pa to nije tako puno), nijedan vozac jos dugo godina nece bit kao Michael Schumacher jer on je jednostavno najbolji :pray: :pray: :pray:

Ma Sato je najbolji. :) Šala
A Senna, Lauda. Hakinen, Prost. Njih ste zaboravili. Schumi je bio u najboljem bolidu zadnjih 6 godina i to je to.

CTDP_Marko
16-02-2006, 12:23
dečki o kakvom vi namještanju govorite?! pobjeđivali su oni koji su imali najbolje bolide a to definitivno nije bio ferrari. jednostavno su renault i mclaren po krugu brži za skoro sekundu od konkurencije. po meni je junak prošle sezone šumi koji je iz onako jadnog bolida izvukao 120%. alonso je stvarno dobar vozač ali je budim realni imao relativno lagan posao. da se mclareni nisu kvarili bilo bi drukčije. šumi je objektivno najbolji vozač.

Nije on izvukao 120% nego ga jednostavno prati nevjerojatna sreća.

Wizard
16-02-2006, 15:02
Nikoga ne prati nevjerovatna sreca tako dugo, Senna se nesjecam jesam napomenio da imam 16 godina :rotfl: :rotfl:

tomifish2002
16-02-2006, 16:51
dečki o kakvom vi namještanju govorite?! pobjeđivali su oni koji su imali najbolje bolide a to definitivno nije bio ferrari. jednostavno su renault i mclaren po krugu brži za skoro sekundu od konkurencije. po meni je junak prošle sezone šumi koji je iz onako jadnog bolida izvukao 120%. alonso je stvarno dobar vozač ali je budim realni imao relativno lagan posao. da se mclareni nisu kvarili bilo bi drukčije. šumi je objektivno najbolji vozač.

Nije on izvukao 120% nego ga jednostavno prati nevjerojatna sreća.


sreća ne postoji. postoji samo snaga i volja. da je alonso vozio ferrarije nebi osvojio niti boda.

Wizard
16-02-2006, 16:53
dečki o kakvom vi namještanju govorite?! pobjeđivali su oni koji su imali najbolje bolide a to definitivno nije bio ferrari. jednostavno su renault i mclaren po krugu brži za skoro sekundu od konkurencije. po meni je junak prošle sezone šumi koji je iz onako jadnog bolida izvukao 120%. alonso je stvarno dobar vozač ali je budim realni imao relativno lagan posao. da se mclareni nisu kvarili bilo bi drukčije. šumi je objektivno najbolji vozač.

Nije on izvukao 120% nego ga jednostavno prati nevjerojatna sreća.


sreća ne postoji. postoji samo snaga i volja. da je alonso vozio ferrarije nebi osvojio niti boda.
:bravo: :bravo: :bravo:

CTDP_Marko
16-02-2006, 20:34
Evo da dam primjer Schumijeve sreće:
Montreal: montoya dobije black flag, button se zabije, odustane trulli, fisico i alonso i onda dođe schumi na postolje. Znači svak ko je brži nešto mu se dogodilo. Svo osim kimija koji s ostali u utrci su bili dosta sporiji od schumija.

Wizard
16-02-2006, 20:54
Evo da dam primjer Schumijeve sreće:
Montreal: montoya dobije black flag, button se zabije, odustane trulli, fisico i alonso i onda dođe schumi na postolje. Znači svak ko je brži nešto mu se dogodilo. Svo osim kimija koji s ostali u utrci su bili dosta sporiji od schumija.SZasluzio je to svojim prijasnjim voznjama :D :D

CTDP_Marko
16-02-2006, 21:05
Evo da dam primjer Schumijeve sreće:
Montreal: montoya dobije black flag, button se zabije, odustane trulli, fisico i alonso i onda dođe schumi na postolje. Znači svak ko je brži nešto mu se dogodilo. Svo osim kimija koji s ostali u utrci su bili dosta sporiji od schumija.SZasluzio je to svojim prijasnjim voznjama :D :D

Da sa najdominantnijim bolidom koji se kvario svake prijestupne.

sjebani
17-02-2006, 05:35
Schumacher je najbolji vozac sto sam ga ja vidio, pratim F1 otkad znam za sebe (imam 16 god pa to nije tako puno), nijedan vozac jos dugo godina nece bit kao Michael Schumacher jer on je jednostavno najbolji :pray: :pray: :pray:
ja šumija mrzim iz dan duše on je smeče a ne vozač sve još od one utrke kad je sena pogino( a da ne spominjem ˝slučajne ˝ sudare sa hillom kad su se borili za prvenstvo) on nikad nije bio ništa posebno samo je imo najbolji bolid i nikakvu konkurenciju (jer kad ju je imao tip je bio pušiona)
i ja sam protiv svake elektronoke ako neznaš vozit bez nje onda i nemoj, što se sigurnosti tiče za one pare nešto moraju i pokazat ane samo tko ima bolj pit stop tim....

CTDP_Marko
17-02-2006, 10:13
Dobro nije baš najgori ali sigurno nije najbolji vozač. Meni se isto ne sviđaju 'slučajni' sudari kao ni propuštanja npa.barichello u Austriji propusti schumija u zadnjem krugu.

Mr.G4m3r
18-02-2006, 15:51
Jeste vidjeli McLaren livery?
Isti ko' midland...

CTDP_Marko
18-02-2006, 16:17
Jeste vidjeli McLaren livery?
Isti ko' midland...

Mclaren je daleko bolji. Šteta što ima nos kao MP4-19.
Jučer je kimi oborio rekord alonsa za pola sekunde u Valenciji.

tomifish2002
18-02-2006, 18:10
Evo da dam primjer Schumijeve sreće:
Montreal: montoya dobije black flag, button se zabije, odustane trulli, fisico i alonso i onda dođe schumi na postolje. Znači svak ko je brži nešto mu se dogodilo. Svo osim kimija koji s ostali u utrci su bili dosta sporiji od schumija.

to je samo neznačajni djelić prvenstva, nikakav važan trenutak koje je nešto odlučio. to nije sreća. to je zasluga. snaga , sila , nazovi kako hoćeš. mislim gle ni ja ne volim šumija a još manje volim ferrari ali mu priznajem da je najveći trenutno. znam da je svima dosadio proteklih godina. no vrijeme prolazi i sad ćemo gledati bitke renaulta, mečke i nadam se honde

Mr.G4m3r
18-02-2006, 21:18
[quote="Mr.Gamer":36xkwxyf]Jeste vidjeli McLaren livery?
Isti ko' midland...

Mclaren je daleko bolji. Šteta što ima nos kao MP4-19.
Jučer je kimi oborio rekord alonsa za pola sekunde u Valenciji.[/quote:36xkwxyf]

Da, ali je McLaren nepouzdan nekoliko poslijednjih sezona, koliko im je samo puta dimio motor?? Iako sam za Renault jos od 2003 kad se pojavio Alonso, Renault sigurno ne bi uzeo titulu(konstruktora) da je McLaren bio pouzdaniji...

CTDP_Marko
18-02-2006, 21:56
Da a ovaj novi V8 od Mercedesa im je najgori koji su napravili. Mislim da ih se dosad 20 pokvarilo. A možda da bi uzeli naslov da se Montoya malo ranije prilagodio Mclarenovom bolidu.

Mr.G4m3r
18-02-2006, 22:01
Svi vi koji ste zagriženi za formulu(popot mene 8) ), na newsgroupama imate puuuuuno informacija...

Kako do newsgroupa? Tri načina: Google groups - nije baš nešto
Outlook Express - ja koristim
40tude - specijalno samo za newse

Kako podesiti u outlooku? Tools>Accounts>News>pod server napisi news.t-com.hr>izaberi nickname> to je to...

Newsgroupa za formule je hr.rec.sport.formula1, postoji i hr.rec.sport.formula1.binaries - s fajlovima

BTW. Sve newsgroupe s nastavkom binaries su za fajlove

Mr.G4m3r
20-02-2006, 20:55
Inace, ja sam nekad navijao za shumija, al mi je jednostavno dosadio s pobjedama... Alonso - the best since 2003!

Wizard
20-02-2006, 21:45
Ja volim formulu, vazno mi je da je utrka dobra, zanimljiva za gledat, neka najbolji pobjedi :pray: :pray: :pray:

sjebani
20-02-2006, 23:33
gadovi su izbacili spa iz kalendara :twisted: , govna sve ih treba pobit :kill: , što nisu izbacili mađarsku to je uber najdosadnija staza u cjelom prvenstvu :killyou: , ali ne oni odluce izbacit spa :cry: ma moroni :shock: :o

CTDP_Marko
21-02-2006, 14:50
Meni je Hungaroring poprilično zabavan. Ali stvarno šteta što su izbacili SPA iz kalendara. Ali dobro vraća se već iduće godine. :D

Mr.G4m3r
21-02-2006, 18:38
gadovi su izbacili spa iz kalendara :twisted: , govna sve ih treba pobit :kill: , što nisu izbacili mađarsku to je uber najdosadnija staza u cjelom prvenstvu :killyou: , ali ne oni odluce izbacit spa :cry: ma moroni :shock: :o

Da znaš razlog, sigurno ne bi tako reagirao...
Belgijanci su zbog bankrota odustali od održavanja utrke, evo, citaj:

http://www.pitpass.com/fes_php/pitpass_ ... t_id=26792 (http://www.pitpass.com/fes_php/pitpass_news_item.php?fes_art_id=26792)

pimp
23-02-2006, 19:52
montoya-lik ima više srece neg pameti
zna voziti ali ga ne ide kao ni kimija

ZeroLink7
23-02-2006, 22:10
:|

Mr.G4m3r
24-02-2006, 11:50
Koja vam je najbolja staza općenito? Moja omiljena je Imola...(u stvarnost i u igri) :boohoo:

pimp
24-02-2006, 19:09
A1 al je izbacena iz kalendara
sad mi je monte carlo

Mr.G4m3r
26-02-2006, 17:27
eh, monte carlo je svima najbolji jer se vozi po gradu...

pimp
26-02-2006, 21:12
meni nije najbolji , draži mi je grobnik al se tamo ne vozi F1, A1 mi je kako sam vec naveo najdraža , a monte carlo jer mi je najzanimljivija , hrpa zavoja stazu znam napamet,

CTDP_Marko
01-03-2006, 10:00
Suzuka mi je najbolja staza. A iza nje idu Hungaroring, Imola i Monte Carlo.

Kimi
02-03-2006, 11:53
uuuu :rotfl:
http://www.sportnet.hr/index.aspx?page= ... omotosport (http://www.sportnet.hr/index.aspx?page=news&id=302182&podrucje=automotosport)

jel trač?

Mr.G4m3r
02-03-2006, 12:24
Koliko je jos do Bahraina???

CTDP_Marko
02-03-2006, 12:26
Nadam se da je izmišljotina. Šteta što će netko od trenutne postave Mclarena otići. :cry: Čekao sam 5 godina da mi dva najbolja vozača(Raikkonen & Montoya) voze za moju najdražu momčad. I sad jedan odlazi. :(

Kimi
02-03-2006, 12:35
http://img123.imageshack.us/img123/2108 ... 4fj3mh.jpg (http://img123.imageshack.us/img123/2108/omgkimi2py4fj3mh.jpg)
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Mada mu i ta crvena ne stoji loše.....

COUNTDOWN
9 dana 23 sata 56 minuta 10 sekundi

Kimi
02-03-2006, 12:37
A vidi ovdje to potvrđeno još prošle godine... :cry: :cry: :cry: http://www.autogodine.hr/formula_1/2005 ... g_konjica/ (http://www.autogodine.hr/formula_1/2005/10/03/novi_jahac_propetog_konjica/)

CTDP_Marko
02-03-2006, 12:40
Kimi postavio najbolje vrijeme u Valenciji. Evo poredak prve trojice.
1. Kimi Raikkonen, McLaren (Michelin) 1:09.416.
2. Pedro de la Rosa, McLaren (Michelin), 1:09.836.
3. Anthony Davidson, Honda (Michelin), 1:10.312.

Možda nova sezona i ne bude loša. :)

Kimi
02-03-2006, 12:43
Kimi postavio najbolje vrijeme u Valenciji. Evo poredak prve trojice.
1. Kimi Raikkonen, McLaren (Michelin) 1:09.416.
2. Pedro de la Rosa, McLaren (Michelin), 1:09.836.
3. Anthony Davidson, Honda (Michelin), 1:10.312.

Možda nova sezona i ne bude loša. :)

Da vidjeh to - jedva čekam!!
Ko će izdržat još gotovo 10 dana....

CTDP_Marko
02-03-2006, 12:48
Malo manje. Meni sezona počinje čim bolidi izađu na prvi trening u Bahrainu. Nego ide li itko gledat neku utrku?

Kimi
02-03-2006, 12:55
Ma da. Prvi treninzi će bit ludnica!
A ko nebi na utrku da ima love i vremena?! Meni je glupo kad nitko od mojih ne prati baš formulu a kamali da bi išli na utrku (ono - još da i ogluše :) )

Meni je ipak bolje doma gledat jer vidiš sve a dok si tam budeš na jednom mjestu i ne vidiš svu akciju na 'terenu'. Nisu mi oni 'ekranići' dobri. Bolji je ovaj moj doma.

S druge strane - koji je to negdje gušt doživjet :cry:
Možda jednog dana kad dobim na lotu pa si kupim tam neku vip ložu :rotfl:

Mr.G4m3r
02-03-2006, 19:29
gledajte anketu, ne mogu vjerovat :shock:

Prince-Artas
02-03-2006, 19:31
gledajte anketu, ne mogu vjerovat :shock:

joj još neki vjeruju u schumachera :rotfl: :rotfl:

Mr.G4m3r
02-03-2006, 19:48
Evo Entry Liste 2006 godina

1 Fernando Alonso - Renault
2 Giancarlo Fisichella - Renault
3 Kimi Raikkonnen - McLaren Mercedes
4 Juan Pablo Montoya - McLaren Mercedes
5 Michael Schumacher - Ferrari
6 Felipe Massa - Ferrari
7 Ralf Schumacher - Toyota
8 Jarno Trulli - Toyota
9 Mark Webber - Williams F1(ne BMW)
10 Nico Rosberg - Williams F1
11 Rubens Barrichello - Honda(ne BAR)
12 Jenson Button - Honda
13 - nema (nesretan broj :rotfl: )
14 David Coulthard - Red Bull
15 Christian Klien - Red Bull
16 Nick Heidfeld - BMW Sauber
17 Jacques Villenueve - BMW Sauber
18 Tiago Monteiro - Midland F1
19 Christian Albers - Midland F1
20 Vitantonio Liuzzi - Torro Roso
21 Scott Speed - Torro Rosso
22 Takuma Sato - Super Aguri
23 Yuji Ide - Super Aguri

Evo: 11 teams, 22 drivers.

Ovo sam napisao za one neznalice koje ne prate F! 8) :rotfl:

Mr.G4m3r
02-03-2006, 19:49
Evo Entry Liste 2006 godina

1 Fernando Alonso - Renault
2 Giancarlo Fisichella - Renault
3 Kimi Raikkonnen - McLaren Mercedes
4 Juan Pablo Montoya - McLaren Mercedes
5 Michael Schumacher - Ferrari
6 Felipe Massa - Ferrari
7 Ralf Schumacher - Toyota
8 Jarno Trulli - Toyota
9 Mark Webber - Williams F1(ne BMW)
10 Nico Rosberg - Williams F1
11 Rubens Barrichello - Honda(ne BAR)
12 Jenson Button - Honda
13 - nema (nesretan broj :rotfl: )
14 David Coulthard - Red Bull
15 Christian Klien - Red Bull
16 Nick Heidfeld - BMW Sauber
17 Jacques Villenueve - BMW Sauber
18 Tiago Monteiro - Midland F1
19 Christian Albers - Midland F1
20 Vitantonio Liuzzi - Torro Roso
21 Scott Speed - Torro Rosso
22 Takuma Sato - Super Aguri
23 Yuji Ide - Super Aguri

Evo: 11 teams, 22 drivers.

Ovo sam napisao za one neznalice koje ne prate F1 8) :rotfl:

Mr.G4m3r
02-03-2006, 19:49
Sorry, malo sam zeznuo...

Wizard
02-03-2006, 20:03
LOL :rotfl: :rotfl: :rotfl:

CTDP_Marko
02-03-2006, 21:42
Ma da. Prvi treninzi će bit ludnica!
A ko nebi na utrku da ima love i vremena?! Meni je glupo kad nitko od mojih ne prati baš formulu a kamali da bi išli na utrku (ono - još da i ogluše :) )

Meni je ipak bolje doma gledat jer vidiš sve a dok si tam budeš na jednom mjestu i ne vidiš svu akciju na 'terenu'. Nisu mi oni 'ekranići' dobri. Bolji je ovaj moj doma.

S druge strane - koji je to negdje gušt doživjet :cry:
Možda jednog dana kad dobim na lotu pa si kupim tam neku vip ložu :rotfl:

Lijep je pogledat utrku uživo. A za dodatno pregledavanje nema problema jer ionako sve utrke snimam doma.
Inače ima genijalno mjesto u Imoli pokraj Tamburela. I ulaznica je jeftina,a bolidi ti prolaze par metara od tebe.

Mr.G4m3r
02-03-2006, 21:46
Ma da. Prvi treninzi će bit ludnica!
A ko nebi na utrku da ima love i vremena?! Meni je glupo kad nitko od mojih ne prati baš formulu a kamali da bi išli na utrku (ono - još da i ogluše :) )

Meni je ipak bolje doma gledat jer vidiš sve a dok si tam budeš na jednom mjestu i ne vidiš svu akciju na 'terenu'. Nisu mi oni 'ekranići' dobri. Bolji je ovaj moj doma.

S druge strane - koji je to negdje gušt doživjet :cry:
Možda jednog dana kad dobim na lotu pa si kupim tam neku vip ložu :rotfl:

Lijep je pogledat utrku uživo. A za dodatno pregledavanje nema problema jer ionako sve utrke snimam doma.
Inače ima genijalno mjesto u Imoli pokraj Tamburela. I ulaznica je jeftina,a bolidi ti prolaze par metara od tebe.

hehe... A ako netko ostane bez kola
:rotfl:

CTDP_Marko
03-03-2006, 23:47
Davidson srušio neslužbeni rekord staze u Valenciji za cijelu sekundu.
Honda će bit dosta jaka ove godine.

CTDP_Marko
04-03-2006, 13:40
Što mislite o našim 'genijalnim' komentatorima?
Obožavam slušat njihove provale.
Evo dvije:
-Raikkonen je u lovu na Kimija.
-Sve je moguće osim stvari koje su nemoguće.

Mr.G4m3r
06-03-2006, 18:34
Što mislite o našim 'genijalnim' komentatorima?
Obožavam slušat njihove provale.
Evo dvije:
-Raikkonen je u lovu na Kimija.
-Sve je moguće osim stvari koje su nemoguće.

Da.... :rotfl: Mo's svaku njihovu rijec rec prije nego je oni kazu...

A nije bilo nesto ovako: Evo i pobjednika Fernanda Alonsa, portugalska himna slijedi...

Tako nesto?

Kimi
06-03-2006, 20:03
niko nije postao ona nova pravila što se tiču kvalifikacija pa budući da su one za nepunih 5 dana evo ja ću ih stavit (samo mi se neda prevodit... :wink: )

FIA Rules & Regulations Sporting Regulations
2006 season changes

Qualifying
For 2006, the single-lap system used in recent years is replaced be a new three-part, knockout format, with multiple cars on track throughout the qualifying hour, which is split into two 15-minute sessions and a final 20-minute session, with five-minute breaks in between.

Part one: All 22 cars may run laps at any time during the first 15 minutes of the hour. At the end of the first 15 minutes, the six slowest cars drop out and fill the final six grid places.

Part two: After a five-minute break, the times will be reset and the 16 remaining cars then will then run in a second 15-minute session - again they may complete as many laps as they want at any time during that period. At the end of the 15 minutes, the six slowest cars drop out and fill places 11 to 16 on the grid.

Part three: After another five-minute break, the times are reset and the final 20-minute session will feature a shootout between the remaining 10 cars to decide pole position and the starting order for the top 10 grid places. Again, these cars may run as many laps as they wish.

In the first two 15-minute sessions, cars may run any fuel load and drivers knocked out after those sessions may refuel ahead of the race. However, the top-ten drivers must begin the final 20-minute session with the fuel load on which they plan to start the race. They will be weighed before they leave the pits, and whatever fuel they use in the 20 minutes may be replaced at the end of the session.

If a driver is deemed to have stopped unnecessarily on the circuit or impeded another driver during the qualifying session, then his times will be cancelled.

Engines
For 2006, engines are reduced in size from the previous 3-litre V10s to 2.4-litre V8s. The aim is to reduce costs and improve safety. With similar engine speeds, the change is expected to cut peak power by around 200bhp, which in turn is likely to add around three to five seconds to lap times at most circuits. The FIA may allow some teams to use 2005-spec V10s if they do not have access to competitive V8. The FIA will enforce a rev limit on any V10s to ensure performance is comparable with that of a V8.

Tyres
After a season’s absence, tyre changes during races return to Formula One in 2006. The thinking behind this is that the reduced engine size will offset any performance gain. Drivers also have access to slightly more tyres than in 2005 - seven sets of dry-weather, four sets of wet-weather and three sets of extreme-weather. Drivers must make a final choice of dry-weather compound ahead of qualifying.

Mislim da će kvalifikacije odsad bit puuuuuuno interesantnije

Can't wait!!!

CTDP_Marko
06-03-2006, 21:05
Inače ja sam za 'one flying lap' tip kvalifikacija. Baš me zanima kakve će bit ove nove kvalifikacije. Nego jeste li gledali Studio F1?
I evo vam još par provala naših komentatora prije par godina:
-Po ovoj stazi se vrlo malo vozi tokom godine tako da je dosta zmazana, ima puno smeća po njoj, prašine...a i ptice lete...
-...i to je izletio Pedro de la Zonta!
-(za Raikkonena) ...da nažalost će Raikard startati s posljednjeg mjesta u sutrašnjoj utrci!
-...evo prolazi Mikka Haineken!
-Uuuu katastrofalna pogreška Marka Webbera (produzio je za ulazak u boks) (par sekundi kasnije). Ne u redu je ide samo u boks.

Kimi
06-03-2006, 22:26
Ma kad su te provale bile?? Fakat gledam formulu al se ne sjećam da kad su to rekli. Obično se znaju zeznut oko osobe al to rade i u svim ostalim sportovima i to razumijem jer se i meni jezik zaplete kad nekaj hoću brzo reć pa na kraju složim neku novu riječ :D :D

CTDP_Marko
06-03-2006, 22:44
Dosta davno. Prije Novaka i Blažička.

Kimi
06-03-2006, 23:04
Sad malo vrtim po netu i crkavam od bisera koje su izgovarali...da i ove koje si ti spomenuo....

" ... Montoya je nešto usporio ... možda neki tehnički problem ...ili je PROMAŠIO BRZINU !!!!! ""

i na kraju kaže "ovo je kao da gledate boju kako se suši na zidu"


"Nešto je trulo u trulijevoj momčadi" :rotfl:

Montoya izlijeće, izlazi iz bolida, bolid ostaje, pizzonia izlijeće zabija se u prazni bolid kamera pokazuje sudarene bolide u kojem montoye nema montoye Reakcija komentatora-> "Spektakularan sudar montoye i pizzonie, montoy je sigurno ljut. "

˝Isprika:moramo na epp.nemojte okretati na rtl, i tamo su reklame.˝ Oni stave reklame kad i švabe jer ne znaju šta bi trabunjali ako njih ne slušaju :rotfl:

Pocinje formula, krug za zagrijavanje, a komentator: Sta im je danas, sta su tako spori....

...evo prolazi Mikka Haineken!

:rotfl:
Ajme možemo se onda samo nadat da i pve godine neće provalit neku nebulozu iako mi to ne smeta ne znam kak jer se bar nasmiješ kak su zmotani....

CTDP_Marko
06-03-2006, 23:28
A jesi čula za Murraya Walkera? Uglavnom lik je bio komentator od 1949 do 2001. Sad je u penziji. Popularan je po svojim provalama. Ne da mi se prevodit ali evo ih par:
-"He's here again for the first time."
-Murray:(on hakkinen jumping the start.)"The advantage of jumping the start is that you can get away a lot quicker."
-Murray: Ferrari won't be developing their car anymore this season, Brundle: How do you know that? Murray: I was there when I said it.
-When Pedro Diniz Sauber caught fire " Fire! Fire!, Diniz in the oven"
-"....and Berger finishes his flying lap to begin a quick one..."
-"Barrichello, when asked yesterday how he thought he would go tomorrow, which is now today..."
-"And he's done that in a whisker under 10 seconds, call it 9.7 in round figures".
-"And Senna wins the 1999 Monaco Grand Prix" [from the 1990 Monaco GP]
-"It's not quite a curve, it's a straight actually."
-"And there's a dry line appearing in the tunnel" (pause while he realises what he's just said) "Obvious really as it has a roof"
-"...the lead is now 6.9 seconds. In fact it's just under 7 seconds"
-And that just shows you how important the car is in Formula One Racing.

Kimi
10-03-2006, 13:42
evo rezultata drugog treninga ak netko nije gledao
na slici su i najbolja vremena po sektorima i broj odvoženih krugova

http://img238.imageshack.us/img238/5445/f1p2end1sh.png (http://imageshack.us)

sudeći već po ovome moglo bi biti veomaSinteresantno. Al opet - to je trening...

samo ne znam kaj se dogodilo s kimijem i trullijem kod kojih se u različito vrijeme u različitim sektorima usred treninga pojavila oznaka stop i još su uvijek cijelo vrijeme bili na stazi. Nije bilo nikakvih komentara. Nadam se da se opet ne radi o nekih tehničkim problemima. hope so! Možda će bit kasnije na stranicama

Kimi
10-03-2006, 14:22
toliko o mojim nadanjima.... :cry: :cry:

Ferrari’s Michael Schumacher and Felipe Massa were the fastest race drivers in Friday’s second practice session in Bahrain.

However, it was Honda third man Anthony Davidson who topped the times, with Williams counterpart Alexander Wurz splitting the two scarlet cars in third.

The Renaults of Fernando Alonso and Giancarlo Fisichella were fifth and eighth fastest respectively, but neither McLaren made the top ten. Kimi Raikkonen ended up 12th after his car stopped mid-session with mysterious smoke coming from the cockpit. Team mate Juan Pablo Montoya was 13th.

Stand-out performances included Vitantonio Liuzzi, who took sixth place for Toro Rosso, the only team using a restricted V10 engine this season, and BMW-Sauber third man Robert Kubica, who was tenth in his first Grand Prix appearance.

Full report to follow.

Tri66a
10-03-2006, 15:01
11 Rubens Barrichello - Honda(ne BAR)
12 Jenson Button - Honda
Ovo bi mogao biti jako opak tandem...

CTDP_Marko
10-03-2006, 15:08
Koliko sam ja čuo nije potvrđeno da će morati mijenjati motor. Ali već imam osječaj da je prvenstvo propalo.
Pa je li moguče da se ovakva sranja uvijek moraju događati Mclarenu.
Mercedes sucks!!! :twisted:

Kimi
10-03-2006, 15:23
Mislim da bi montoya trebao mjenjat motor a da je kod kimija nešt s mjenjačem il kaj. Uglavnom još nije sve 100% potvrđeno o čem se radi al za montoyu mislim da će sigurno mjenjat motor

Mr.G4m3r
10-03-2006, 19:46
Koliko sam ja čuo nije potvrđeno da će morati mijenjati motor. Ali već imam osječaj da je prvenstvo propalo.
Pa je li moguče da se ovakva sranja uvijek moraju događati Mclarenu.
Mercedes sucks!!! :twisted:

Navijam za alonsa, ali ipak sigurno bi McLaren osvojio prvenstvo da ne bude svaki put:
KATASTROFA ZA MCLAREN!

Kimi
10-03-2006, 20:29
hoh
Kaže Dennis da neće mjenjat motor jer je s motorima sve u redi i obojica imaju iste te se ne radi o nekoj greški kod motora iako je montoya bio 7kmh sporiji na ravnim dijelovima :?

ha dobro vidjet ćemo kaj će se desit sutra...

Mr.G4m3r
10-03-2006, 20:29
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Evo, sad cujem na dnevniku da je kimiju na treningu se bolid zaustavio...

CTDP_Marko
10-03-2006, 20:35
hoh
Kaže Dennis da neće mjenjat motor jer je s motorima sve u redi i obojica imaju iste te se ne radi o nekoj greški kod motora iako je montoya bio 7kmh sporiji na ravnim dijelovima :?

ha dobro vidjet ćemo kaj će se desit sutra...

Pa to što je sporiji 7kmh na ravnim dijelovima ne znači ništa. Sve ovisi o vozaču i njegovom setupu bolida. Ako se ne varam kimi je bio najbrži što se tiče top speeda s 310kmh.
Što mislite o Toru Rossu. 6 mjesto Liuzzija na drugom treningu. A novi bolid izgleda totalno ludo s onim nacrtanim bikom.

Babitz
10-03-2006, 20:37
da kimiju nikad ne strada bolid, lani bi bio prvak s valjda 20 bodova prednosti

CTDP_Marko
10-03-2006, 20:40
da kimiju nikad ne strada bolid, lani bi bio prvak s valjda 20 bodova prednosti

Bio bi on prvak i 2003 godine. Fakat je nevjerojatno kako jedan čovjek može imat toliko peha.

Mr.G4m3r
10-03-2006, 20:42
da kimiju nikad ne strada bolid, lani bi bio prvak s valjda 20 bodova prednosti

Ne vjerujem bas... Na kraju je bilo 20-ak bodova prednosti za španjolca, a to znači da je kimiju za 20 bodova prednosti trebalo oko 40 bodova više!!!
inace, quoteaj da ne moramo misliti na ciji si ti post odgovorio, ok?

Babitz
10-03-2006, 20:43
ugovor s mclarenom, ne peh :rotfl:

Kimi
10-03-2006, 20:44
Pa to što je sporiji 7kmh na ravnim dijelovima ne znači ništa. Sve ovisi o vozaču i njegovom setupu bolida.

ma da to sam si i ja mislila al sam je montoya onda reko da je cijelo vrijeme osjećao da s njegovim motorom nije sve ok jer je kimi s istim bio brži i da nije do vožnje. Vjerojatno nije dobro optimiziran, ne znam

evo kaj je pisalo
Juan-Pablo Montoya äußerte nach dem ersten Trainingstag in Bahrain Zweifel an der Zuverlässigkeit seines Motors. Gerade als Mercedes hoffte, die Zuverlässigkeitsprobleme des Winters im Griff zu haben, war von einem Motorwechsel die Rede. Der Kolumbianer bekam im Training den Eindruck, sein Aggregat würde weniger leistungsfähig als das seines Teamkollegen Kimi Räikkönen sein.
Bei gleicher Drehzahl sei er auf den Geraden um sieben Stundenkilometer langsamer gewesen. "Wenn wir nicht Zehnter oder Zwölfter werden wollen, dann denke ich, müssen wir den Motor wechseln, um ehrlich zu sein", so der Pechvogel, der aber erklärte, dass dies nicht seine Entscheidung sei. "Im Rennen sollte das in Ordnung sein, aber auf einer Runde haben wir zu kämpfen."

Mr.G4m3r
10-03-2006, 20:44
:oops:

Evo zasto kvotanje :rotfl:

Mr.G4m3r
10-03-2006, 20:45
Pa to što je sporiji 7kmh na ravnim dijelovima ne znači ništa. Sve ovisi o vozaču i njegovom setupu bolida.

ma da to sam si i ja mislila al sam je montoya onda reko da je cijelo vrijeme osjećao da s njegovim motorom nije sve ok jer je kimi s istim bio brži i da nije do vožnje. Vjerojatno nije dobro optimiziran, ne znam

evo kaj je pisalo
Juan-Pablo Montoya äußerte nach dem ersten Trainingstag in Bahrain Zweifel an der Zuverlässigkeit seines Motors. Gerade als Mercedes hoffte, die Zuverlässigkeitsprobleme des Winters im Griff zu haben, war von einem Motorwechsel die Rede. Der Kolumbianer bekam im Training den Eindruck, sein Aggregat würde weniger leistungsfähig als das seines Teamkollegen Kimi Räikkönen sein.
Bei gleicher Drehzahl sei er auf den Geraden um sieben Stundenkilometer langsamer gewesen. "Wenn wir nicht Zehnter oder Zwölfter werden wollen, dann denke ich, müssen wir den Motor wechseln, um ehrlich zu sein", so der Pechvogel, der aber erklärte, dass dies nicht seine Entscheidung sei. "Im Rennen sollte das in Ordnung sein, aber auf einer Runde haben wir zu kämpfen."


Heh... Croatian please :rotfl:

Babitz
10-03-2006, 20:47
da kimiju nikad ne strada bolid, lani bi bio prvak s valjda 20 bodova prednosti

Ne vjerujem bas... Na kraju je bilo 20-ak bodova prednosti za španjolca, a to znači da je kimiju za 20 bodova prednosti trebalo oko 40 bodova više!!!
inace, quoteaj da ne moramo misliti na ciji si ti post odgovorio, ok?

ne jer onda alonso ne bi skupio tolko bodova da nije bio prvi toliko zbog padova kimija, znači što bi više imao kimi, manje bi alonso

Mr.G4m3r
10-03-2006, 20:48
Da, ali ako racunamo samo pehove... Ma dobro, nije ni bitno sada vise.

U nedjelju je bahrain, sutrasnje kvalifikacije se pokazati tko je napravio domacu zadacu. 8)

Kimi
10-03-2006, 21:47
e da - i baš mi je simpa njihov novi 'autić' (mislim na dizajn)
nije loša s tom crvenom - bar ga malo osvježi
http://img100.imageshack.us/img100/7401/1550wb.th.jpg (http://img100.imageshack.us/my.php?image=1550wb.jpg)
kad se samo sjetim onog narančastog.... :rotfl: :rotfl:

i majce su im ove godine 10x bolje od onih crveno crnih
http://img100.imageshack.us/img100/7448/majca5sd.th.jpg (http://img100.imageshack.us/my.php?image=majca5sd.jpg)

a vidi ovaj putokaz :rotfl: :rotfl:
http://img59.imageshack.us/img59/160/0058qh.th.jpg (http://img59.imageshack.us/my.php?image=0058qh.jpg)

CTDP_Marko
10-03-2006, 22:30
Meni se nimalo ne sviđa crvena boja na Mclarenu. A što češ vjerojatno se pripremaju za Vodafone 2007.

Mr.G4m3r
10-03-2006, 22:37
Meni se nimalo ne sviđa crvena boja na Mclarenu. A što češ vjerojatno se pripremaju za Vodafone 2007.

Za to nisu imali vremena u nekom 3d programu???????????
Zbiiiilja ne paše crvena... Kako ćemo uostalom razlikovat momčadi?? Ove sezone su jako slicni: Torro Roso-red bull, Midland-McLaren

Kimi
10-03-2006, 22:44
Meni se nimalo ne sviđa crvena boja na Mclarenu. A što češ vjerojatno se pripremaju za Vodafone 2007.

Nije vodafone neg emirates airlines. Ne znam, meni osobno ta crvena i nije toliko loša...naravno prije je bio nekak elegantniji al kaj ćeš - emirati su crveni pa se trebalo nać nekog mjesta i za tuSboju. Možda da se privikne :rotfl:

e da i već je stoji samo kaj je ono bila slikica od malo ranije ne od danas

CTDP_Marko
10-03-2006, 22:47
Za to nisu imali vremena u nekom 3d programu???????????
Zbiiiilja ne paše crvena... Kako ćemo uostalom razlikovat momčadi?? Ove sezone su jako slicni: Torro Roso-red bull, Midland-McLaren

Ne kontam. Zašto 3d program?
Mclaren se lako razlikuje. Pogotovo po rogovima. A što im sve neće past na pamet.

CTDP_Marko
10-03-2006, 22:49
Nije vodafone neg emirates airlines. Ne znam, meni osobno ta crvena i nije toliko loša...naravno prije je bio nekak elegantniji al kaj ćeš - emirati su crveni pa se trebalo nać nekog mjesta i za tuSboju. Možda da se privikne :rotfl:

e da i već je stoji samo kaj je ono bila slikica od malo ranije ne od danas

Obojali su crveno prije nego su sklopili sporazum s Emiratesom. Uostalo Vodafone je od 2007 glavni sponzor Mclarena pa će zato biti obojan u crveno.

Mr.G4m3r
10-03-2006, 23:14
[quote="Mr.Gamer":3go9qjru]
Za to nisu imali vremena u nekom 3d programu???????????
Zbiiiilja ne paše crvena... Kako ćemo uostalom razlikovat momčadi?? Ove sezone su jako slicni: Torro Roso-red bull, Midland-McLaren

Ne kontam. Zašto 3d program?
Mclaren se lako razlikuje. Pogotovo po rogovima. A što im sve neće past na pamet.[/quote:3go9qjru]

Ups, malo sam fulo... Texture F1 u igrama i one za stvarno nisu bas slicne...

Kimi
11-03-2006, 12:15
Pa ovo ne može biti...
Ne mogu vjerovat!
Nevjerojatno....
:-x :-x :-x :-x

Tri66a
11-03-2006, 12:25
E TOSsu kvalifikacije.
A jebiga Kimi starta zadnji ali predviđam da će među prvih 7 sutra završiti

Wizard
11-03-2006, 13:18
SFerrariS:pray:
Shumi 1., Massa 2.

gogs
11-03-2006, 14:53
Da.kvalifikacije su predobre. Meni je isto žao Kimija, ponajprije zbog para na kladi, al niš, sutra probat uć među 10 prije 1. ulaska u box i onda je sve moguće. Al mislim da ovu sezunu Ferrari rula bez prave konkurencije

CTDP_Marko
11-03-2006, 15:32
F1 mi je svakim danom sve gora. Dopizdilo mi je više gledat kako moja najdraža momčad gubi godinama. Baš me zanima što će se sutra dogodit Mclarenu u utrci. :( :(

Kimi
11-03-2006, 21:19
Any predictions za sutra?
Brijem da vrijeme neće bit ko danas...
Uglavnom mislim da će bit svega... prva je uvijek drukčija od ostatka sezone... pa ak kimi nešt sutra ne napravi možemo bit sigurni da će na drugim sigurno
Btw mislim da je prošle sezone na prvoj bio oko 8. mj tak da to niš ne govori

al još sam uvijek razočarana m&m 'autićima' ...

CTDP_Marko
11-03-2006, 21:58
Any predictions za sutra?
Brijem da vrijeme neće bit ko danas...
Uglavnom mislim da će bit svega... prva je uvijek drukčija od ostatka sezone... pa ak kimi nešt sutra ne napravi možemo bit sigurni da će na drugim sigurno
Btw mislim da je prošle sezone na prvoj bio oko 8. mj tak da to niš ne govori

al još sam uvijek razočarana m&m 'autićima' ...

Da ali prošle godine na prvim utrkama problem su bile gume, a sad je preslab i nepouzdan motor.
Mislim da je Ferrari osjetno lakši što se tiće goriva od ostalih momčadi.

Kimi
11-03-2006, 22:03
pa danas se nije radilo o motoru neg ovjesu ak se ne varam, koji je puko i zbog toga je guma udarila u zadnji spojler i to je dovelo do izlaza

je al se i montoya nešt žalio da mu nešt nije dobro i da kimi ima boljeg iako su mu ovi rekli da su potpuno identični

vidjet ćemo... ja isto nisam ziher da su se rješili onih pehova od prošle

Kimi
11-03-2006, 22:06
a kaj je s toyotom...? ralf odmah ispao...

ja sam se dost začudila danas s rezultatima kval. opet ferariji...nema kaj drugi bit osim spremnika...nadam se..

CTDP_Marko
11-03-2006, 22:09
pa danas se nije radilo o motoru neg ovjesu ak se ne varam, koji je puko i zbog toga je guma udarila u zadnji spojler i to je dovelo do izlaza

je al se i montoya nešt žalio da mu nešt nije dobro i da kimi ima boljeg iako su mu ovi rekli da su potpuno identični

vidjet ćemo... ja isto nisam ziher da su se rješili onih pehova od prošle

Da bila je tvornička greška na ovjesu. Inače ovi pehovi su počeli 1995 i trajat će dok Mclaren ne uzme motore od nekog drugog proizvođača.
Stvarno sramota da kompanija poput Mercedesa ne može proizvest dobar motor.

Kimi
11-03-2006, 22:17
znaš kaj mi je tu onda glupo....ta se tvornička greška pojavila tek danas nakom stotina kilometara testiranja i to baš njemu!
ajde dobro - bolje na kval neg na utrci

a što se tiče motora....čula sam da su mu čak i za nekih 35 restriktali motor :rotfl: :rotfl:

počinje me smetat to kaj se uvijek njemu to događa...nadam se da nije u pitanju njegova vožnja...

Kimi
11-03-2006, 23:49
najbolji post danas pročitan vezan uz ovo (sa drugog sitea)

Unlucky Kimi???
No this is unlucky: top 6 is gonna crash in 1st corner tomorrow because Sato does a do or die start, he forgets to brake. :rotfl:
Kimi leads and with one lap to go his suspension fails again.
Thats being unlucky

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

12-03-2006, 10:45
najbolji post danas pročitan vezan uz ovo (sa drugog sitea)

Unlucky Kimi???
No this is unlucky: top 6 is gonna crash in 1st corner tomorrow because Sato does a do or die start, he forgets to brake. :rotfl:
Kimi leads and with one lap to go his suspension fails again.
Thats being unlucky

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:ž
:rotfl: :rotfl:
bilo bi nice da michael pobjedi :)
btw,nisam dugo pratio,ali zar nije kimi trebao doć u ferrari?

Tri66a
12-03-2006, 11:03
Je,tako se šuška. A to bi moglo značiti da će Valentino Rossi u McLaren 2007

CTDP_Marko
12-03-2006, 11:17
Je,tako se šuška. A to bi moglo značiti da će Valentino Rossi u McLaren 2007

Čisto sumnjam da će Rossi doć u Mclaren. A Mclaren osniva b momčad pa bi i Kimi i Juan Pablo mogli ostat u Mclarena.
A-Kimi i Alonso
B-Montoya i De la Rosa
Zar to ne bi bilo genijalno?

CTDP_Marko
12-03-2006, 11:37
Hm nešto vrlo čudno se događa. Ferrari je optužen za varanje. Naime navodno njihovo stražnje krilo je savitljivo što nije dopušteno prema pravilima FIA-e. Symodns je poslao FIA-nu inspekciju u Ferrarijev boks.

Kimi
12-03-2006, 11:57
To je vjerojatno zakaj kaj su se svi šokirali kaj svu dva ferrarija na čelu :rotfl: :D

Al nisu im niš našli, sve je u granicama regularnog.... :wink:

još mrvica!!!!!
držte fingers crossed for m&glupimercedes :roll:

bit će opak kimi (sam da nešt nepromišljeno ne napravi..)

btw ak napravi još uvijek može mijenjat recimo nos i sl?

12-03-2006, 12:06
ajd michael,jarun je uz tebe :D

Wizard
12-03-2006, 12:09
To je vjerojatno zakaj kaj su se svi šokirali kaj svu dva ferrarija na čelu :rotfl: :D

Al nisu im niš našli, sve je u granicama regularnog.... :wink:

još mrvica!!!!!
držte fingers crossed for m&glupimercedes :roll:

bit će opak kimi (sam da nešt nepromišljeno ne napravi..)

btw ak napravi još uvijek može mijenjat recimo nos i sl?Sja se nisam sokira, to sam i ocekiva :D

Kimi
12-03-2006, 14:14
Ovo je bilo nevjerojatno! Od 22. na 3.!! :pray: :pray: :pray:

vidi se koji je najbolji vozač :D
šta bi tek bilo da je bio mrvicu naprijed u kval....

Bravo majstore! :pray: :pray:

(a sad samo da motor izdrži drugu trku... :) )

Wizard
12-03-2006, 14:16
Yup nevjerovatno, ali to ga ne cini najboljm vozacem :D , ima jos puno do kraja sezone...

CTDP_Marko
12-03-2006, 14:40
Kimi(Raikkonen) je najbolji vozač u F1. S 22 na 3 mjesto i to s bolidom koji i nije baš dobar. Mislim i Honda i Ferrari i Renault imaju brži bolid. Malo me razočarao Montoya.

Kimi
12-03-2006, 14:48
Meni još veće razočaranje massa....on je doslovno 8) ovu utrku - izvan desetorice...a dobro mu krenulo

Wizard
12-03-2006, 14:48
Jedna utrka nece nikoga uciniti najboljim vozacem

IgGy
12-03-2006, 14:53
Ako netko ima pravo na naslov svjetskog prvaka, tada je to Raikkonen.
Navijam za Alonsa, ali ovaj Raikkonen nije normalan.

Kimi
12-03-2006, 14:59
Vidi se ko je najbolji vozač i po njihovim 'plaćama'... :rotfl:

Al fakat to kaj je Kimi danas napravio je .....

Nisam baš bila toliko optimistična da bi mogao završit na postolju....nemam riječi

I što me živcira kaj nije bilo prijenosa konferencije na našem!!!! Koja im je sad to nova fora.. :killyou:

CTDP_Marko
12-03-2006, 14:59
Massa nije kriv što je ostao izvan bodova. Navodno je bilo problema na bolidu. A ti Wizard jesi ti to sad počeo gledat formulu? Jesi ti ikad prije vidio Raikkonena kako vozi? Uostalom ako se ne varam on je jedini vozač kojemu je FIA dala superlicencu bez da je imao određenu količinu urka u nekoj drugoj klasi.
Rosberg je odvozio dobru utrku. A najsmješniji mi je bio Ide kad je malo pogriješio u ulasku u boks(Umalo pogazio mehaničare) :rotfl:

CTDP_Marko
12-03-2006, 15:00
Vidi se ko je najbolji vozač i po njihovim 'plaćama'... :rotfl:

Al fakat to kaj je Kimi danas napravio je .....

Nisam baš bila toliko optimistična da bi mogao završit na postolju....nemam riječi

I što me živcira kaj nije bilo prijenosa konferencije na našem!!!! Koja im je sad to nova fora.. :killyou:

Izgleda da im je važnije što će reći Jergović nego sami vozači.

Kimi
12-03-2006, 15:07
A jadan čovjek kaj ne zna reć R...
Ja sam crkla od smijeha dok je spominjao coultharda... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ja bi to definitivno maknula - pa imaju za sljedeći put komentirat u studiju. Nek puste rađe presicu i točka. Ko da sad nekog to jako zanima...Ko je htio taj je gledao trku...

Zašto mi baš satelitska morala otić par dana prije trke :cry:
a i slovenci to imaju na poptv i ko prvo niš to ne vidim, ko drugo nemaju niš prije ni poslje a ko treće još su gori od naši...komentari su im katastrofa

Nadam se da će se ovo promijenit. Idem odma pisat studiju nek to promijene

CTDP_Marko
12-03-2006, 16:09
Meni je njemački RTL fenomenalan. Stalno nešto prenose o F1. Oni se uključe u prijenos na gridu sat vremena prije. A i prenose sve treninge.

Kimi
12-03-2006, 16:24
Meni je njemački RTL fenomenalan. Stalno nešto prenose o F1. Oni se uključe u prijenos na gridu sat vremena prije. A i prenose sve treninge.

Pa no! To ti i govorim... možda ga popravim do sljedećeg puta... MORAM

Znala sam prošle god gledat sliku s rtl a slušat naše komentare jer im je slika bila 10x ljepša :rotfl:

I tak sad nešto vrtim po netu i naiđem na ovo (isječak - o ostatku da i ne govorim) :rotfl:

Dženson Baton je imao loš start, ali je ipak završio kao četvrti ispred Huana Pabla Montoje. Mark VeberSje pokazao potencijal VilijamsaSzauzevši šesto mesto.

ajme katastrofe...pa jednostavnije im bi bilo da su pisali u orginalu... i čemu opće mjenjanje orginala imena...

goGAMERo
12-03-2006, 16:53
Današnja utrka je bila baš dobra i nadasve uzbudljiva :)

Kimi
12-03-2006, 16:59
Današnja utrka je bila baš dobra i nadasve uzbudljiva :)

ne postoje opisi dobar i loš - uzbudljiva je već nešto :rotfl:

unfuckinbelieveable bi bio najbolji :D

12-03-2006, 17:56
ko je pobjedio?schumi?


kimiju svaka čast.kolko se sjećam,nešto slično je uspio schumi jednom,sa 22. na 5.


kimi,seli se iz mclarena :pray:

Kimi
12-03-2006, 18:03
ko je pobjedio?schumi?

dream on...
alonso je pobjedio i to zahvaljujući zadnjem odlasku u box

CTDP_Marko
12-03-2006, 18:06
ko je pobjedio?schumi?


kimiju svaka čast.kolko se sjećam,nešto slično je uspio schumi jednom,sa 22. na 5.


kimi,seli se iz mclarena :pray:

Pobijedio je Alonso, Schumi drugi a Kimi treći. Evo što su rekli vozači poslije utrke:
Fernando Alonso, Renault (1st):“This was a good, fighting win and I want to dedicate it to the mechanics and the team, for some fantastic pit-stops and the right strategy. There was a funny incident in the early stages, and I came very close to going out when Massa spun past me in turn 1. After that though, things went smoothly, and I knew that the key time would be around the second stop. I looked after the tyres at the start of the stints, so that I had something left at the crucial moment, and I was very confident that we would be able to do it. After that, I managed the performance, the car was running beautifully and I just concentrated on making no mistakes. The backmarkers were very fair today as well. I think the competition is a little bit closer than we thought overall, but this is the perfect start for the season.”

Michael Schumacher, Ferrari (2nd):“All in all this is an excellent result and I’m certainly not complaining aboutfinishing second. If someone would have told us during the winter months that this is the way we would have finished the first race of the season, I wouldn’t have believed them. Today we must be really pleased with the result. On the other hand, I still have some mixed feelings because it’s seems that we could have been ahead and could have won the race. Considering how it ended up, it’s now clear that the qualifying lap that wasn’t acknowledged in as far as refuelling this morning was concerned, was the decisive factor that played against us. It’s a pity, because yesterday I had to back off because of the traffic. In any case it’s a great day for us because we know that we have an good car and we have an excellent potential to develop during the course of the season and this is very important. This year the fight for the championship will be very close: there are several good teams, all of which are capable of battling for the title and it’s great to be one of them.”

Kimi Raikkonen, McLaren (3rd):“This is a great result after the disappointment of yesterday, but we have known that the car was very strong all weekend. We thought that we had a chance to score some points today, even though we were starting from the back of the grid, but to get a podium is fantastic, The first few laps were crucial to this result, and luckily I managed to overtake a lot of cars at the first corner; I was up to 13th by lap two even though the cars in front were all lighter than me. We then gained some more places later on as a result of our strategy. The outcome is even more important to the whole team, who have been working so hard throughout the winter, as we didn't know where we were after testing and everyone had been saying that we were struggling. However we really have improved over the past few weeks. It proves that we are competitive and if not for yesterday we could have been even better.”

Kimi
12-03-2006, 18:16
i tu konf nisu mogli pustit
meni je to vrhunac...pogotovo kad se počnu onak znojit i sve im curi prek face :rotfl: :rotfl:

CTDP_Marko
12-03-2006, 18:22
A najviše me živcira kad naš komentator počne prevodit dok vozač priča.
Da barem prevede kako treba.

Kimi
12-03-2006, 18:33
A najviše me živcira kad naš komentator počne prevodit dok vozač priča.
Da barem prevede kako treba.

a ne
sjećaš se pretkraj sezone da je sam blažičko reko da je dobio masu mailova od gledatelja da pusti nek oni vele svoje pa nek on komentira...i poslušao je to! bio je tiho tih zadnjih 5-6 utrka

12-03-2006, 18:58
ko je pobjedio?schumi?

dream on...
alonso je pobjedio i to zahvaljujući zadnjem odlasku u box
zake dream on?pa vidiš da bi pobjedio da nije bilo zadnjeg ulaska u boks :)

Kimi
12-03-2006, 19:00
A ko bi mu odolio... :)
http://img224.imageshack.us/img224/2415/ofmvrk0kl.jpg
http://img224.imageshack.us/img224/4923/ofmydw8bi.jpg
http://img435.imageshack.us/img435/1862/49313ui.jpg

Wizard
12-03-2006, 19:15
ko je pobjedio?schumi?

dream on...
alonso je pobjedio i to zahvaljujući zadnjem odlasku u box
zake dream on?pa vidiš da bi pobjedio da nije bilo zadnjeg ulaska u boks :)Snisam bas siguran bilo je gusto prije nego je shumi oso u box, a i kasnije zadnjih 15 krugova :wink:

Prince-Artas
12-03-2006, 19:38
alonso je najbolji 8)

Kimi
12-03-2006, 19:51
alonso je najbolji 8)

Ne kažem ja da on nije dobar - al da mi je vidit njega da se popne sa zadnjeg mjesta na postolje - ne znam baš

Jedva čekam next weekend pa da se taj obračun i dogodi...

Prince-Artas
12-03-2006, 19:53
alonso je najbolji 8)

Ne kažem ja da on nije dobar - al da mi je vidit njega da se popne sa zadnjeg mjesta na postolje - ne znam baš

Jedva čekam next weekend pa da se taj obračun i dogodi...

vidjet ćemo........novu alonsovu pobjedu 8)

Kimi
12-03-2006, 20:21
vidjet ćemo........novu alonsovu pobjedu 8)

i još puno više kimijevih pobjeda... :D

btw šta misliš o alonsovom prelasku u m&m?

Prince-Artas
12-03-2006, 20:22
vidjet ćemo........novu alonsovu pobjedu 8)

i još puno više kimijevih pobjeda... :D

btw šta misliš o alonsovom prelasku u m&m?

to je ok. ak su bolji uvjeti nek ide. ali prije toga obranit će naslov prvaka

goGAMERo
12-03-2006, 20:25
Jedva čekam sljedeću utrku u Kuala Lumpuru! 8)

12-03-2006, 20:36
A ko bi mu odolio... :)
ja :)


btw,počinjem navijati za kimija čim ode u ferrari :)

Wizard
12-03-2006, 20:37
A ko bi mu odolio... :)
ja :)


btw,počinjem navijati za kimija čim ode u ferrari :)Si ja ipak sam za Ferrari :D

Kimi
12-03-2006, 20:51
nakon svega kaj mu se događa u mclarenu..... ne znam
ipak mi je 'autić' od mclaren ljepši :)
fakat super izgleda - ono ko da je kromiran - luuudo!
Najbolji koji sam dosad vidjela. Dobar posao dizajnera boje! Možeš se valjda i pogledat ko u ogledalu :rotfl:

CTDP_Marko
12-03-2006, 21:27
Bilo bi genijalno kad bi Kimi ove godine bio prvak i ostane u Mclarenu pa onda 2007 gledamo 2 svjetska prvaka u istoj momčadi.

Kimi
12-03-2006, 21:31
Joooj
Ne znam kak bi to ispalo... Ko bi onda bio prvi vozač tima? :roll:

CTDP_Marko
12-03-2006, 21:42
Joooj
Ne znam kak bi to ispalo... Ko bi onda bio prvi vozač tima? :roll:

A valjda Kimi. Ipak vozi 5 godina za Mclaren.

Kimi
12-03-2006, 21:50
Al mislim da se Alonsu ipak nebi svidjelo bit drugi vozač Mclarena.... Ja mislim da on misli da Kimi u Ferrari pa će on bit prvi vozač. Misliš da bi pristao bit drugi? Ne znam baš...

CTDP_Marko
12-03-2006, 21:58
Al mislim da se Alonsu ipak nebi svidjelo bit drugi vozač Mclarena.... Ja mislim da on misli da Kimi u Ferrari pa će on bit prvi vozač. Misliš da bi pristao bit drugi? Ne znam baš...

Alonso je skroman čovjek. Ne vjerujem da bi Kimi htio biti drugi vozač.
A što ako Schumi ostane u Ferrarija?

Kimi
12-03-2006, 22:20
ne znam... možda čovjek shvati da je vrijeme da ode i to je to... jer ak ferrari privuče kimija morat će mu garantirat prvo mj u momčadi što onda neće bit fer prema michaelu

ma samo će zbrku napravit oko tih prelaska... bolje da ostanu tu gdje jesu i to je to... ovak će najbolji bit u jednoj momčadi i neće bit tak zanimljivo jer nije fora gledat suvozače kak se prepiru...

vidjet ćemo vidjet... već ove godine :)

Kimi
12-03-2006, 22:49
jooooj ovo morate čut!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

fisico ljut na svoj 'autić' video
http://www.ragf1.com/?page_id=87

:rotfl: :rotfl:

sram ga bilo....

Wizard
13-03-2006, 14:59
Bilo bi vrijeme da se Schumi povuce, dovoljno je toga napravia u F1

Mr.G4m3r
13-03-2006, 19:32
Heh... Vezano za nedjeljnu utrku: Massa je odlično vozio(prvi dio), ali je alonso imao jaaaako puno sreće - 20 cm od njega je massa prošo...
Blažičko ima jednu novu izvalu: Nick Heidfeld odlično vozi u svom "Red Bull Ferrari-u", ili tako nešto je reko... Ako imate snimljenu utrku, sigurno cete naci

Prince-Artas
13-03-2006, 19:44
Heh... Vezano za nedjeljnu utrku: Massa je odlično vozio(prvi dio), ali je alonso imao jaaaako puno sreće - 20 cm od njega je massa prošo...
Blažičko ima jednu novu izvalu: Nick Heidfeld odlično vozi u svom "Red Bull Ferrari-u", ili tako nešto je reko... Ako imate snimljenu utrku, sigurno cete naci

ho blažićko go :rotfl: :rotfl:

Wizard
13-03-2006, 19:59
Red Bull sa Ferrarijvim motorom bice?

CTDP_Marko
13-03-2006, 20:10
Red Bull sa Ferrarijvim motorom bice?
Nisi skontao fintu?
Red Bull koristi Ferrarijev motor ali Blažičko je rekao da Heidfeld vozi za RBR a on vozi za BMW Sauber.

Wizard
13-03-2006, 20:11
Red Bull sa Ferrarijvim motorom bice?
Nisi skontao fintu?
Red Bull koristi Ferrarijev motor ali Blažičko je rekao da Heidfeld vozi za RBR a on vozi za BMW Sauber.Sa da nisam ni previse razmislja LOL :boohoo:

Mr.G4m3r
13-03-2006, 20:19
Red Bull sa Ferrarijvim motorom bice?
Nisi skontao fintu?
Red Bull koristi Ferrarijev motor ali Blažičko je rekao da Heidfeld vozi za RBR a on vozi za BMW Sauber.Sa da nisam ni previse razmislja LOL :boohoo:

Dobro otvaranje sezone za Blažička... :rotfl:

Malo se previše dere taj lik: "Cijenjeni gledatelji, ceka nas dramatičnih 5 zadnjih krugova" :rotfl:

13-03-2006, 22:02
kimi ide u ferrari->stari lisac michael će ga naučit svim prljavim trikovima->michael će postati vodonoša->ferrari će na svim utrkama imati 2 postolja-> :fof:

Tri66a
13-03-2006, 22:45
BLASFEMIJA!!!! :twisted:

Kimi nije takav tip vozača.

14-03-2006, 08:10
BLASFEMIJA!!!! :twisted:

Kimi nije takav tip vozača.
kako misliš "nije takav tip vozača" :o

nije tip vozača koji ima talenta na izvoz a voli voziti u momčadi u kojoj će vozit svaku 2. utrku(zbog pravila da motor mora raditi 2 utrke,što svi znamo to najmanje paše mclarenu)
ili nije tip vozača koji bi prešao u ferrari i tamo ostvario ono što može sa svojom skillom?

što bi ti napravio na njegovom mjestu?

-ugovor mu istječe na kraju ove sezone
-mclaren ima loš motor
-ferrari ima para
-ferrari ima dobar* bolid
-ferrari treba dobrog vozača

ajd uključi logiku :wink:



*-pod dobar bolid smatram bilo koji bolid kojem motor može preživjeti 2 utrke :)

Tri66a
14-03-2006, 08:54
michael će ga naučit svim prljavim trikovima

-A ja mislio na ovaj dio tj. da ne vozi prljavo.

14-03-2006, 12:35
neznam oće li ih koristit ;)

ali ima michael i "čistih"trikova...




































...jedan ali vrijedan :D

gogs
15-03-2006, 23:23
Sam jedno pitanjce,u kolko sati (naših) počinju kvalifikacije u subotu za maleziju? Ovo u Bahrainu mi je genijalno, odličan način kvalifikacija, pa ko zna, možda se vrijedi zbudit u subotu ujutro?!

CTDP_Marko
16-03-2006, 00:20
04:00-05:00 Friday Practice 1
07:00-08:00 Friday Practice 2
04:00-05:00 Saturday Practice
07:00 Qualifying
08:00 Race
Naravno da vrijedi probudit se. Ja ako je potrebno i ne spavam.

Tri66a
18-03-2006, 11:41
Hmm..Rosberg. Dečko rastura (barem za sada). Ako ovako nastavi mogao bi čak pucati i na postolje. Imam feeling da će ovo biti jaako zanimljiva sezona...

Wizard
18-03-2006, 11:51
1.Giancarlo Fisichella
2.Jenson Button
3.Nico Rosberg
4.Mark Webber
5.Juan Pablo Montoya
6.Kimi Räikkönen
7.Fernando Alonso
8.Christian Klien
9.Ralf Schumacher
10.David Coulthard
11.Rubens Barrichello
12.Jarno Trulli
13.Jacques Villeneuve
14.Michael Schumacher
15.Nick Heidfeld
16.Felipe Massa
17.Scott Speed
18.Vitantonio Liuzzi
19.Christijan Albers
20.Tiago Monteiro
21.Takuma Sato
22.Yuji Ide

Startna lista, zanimljivo :shock:

Tri66a
18-03-2006, 12:56
4.Michael Schumacher
Shumi ide na 14. mjesto jer je mijenjao motor tako da su drugi red Rosberg i Webber. U utrci će Webber najvjerojatnije blokirati za Rosberga da vide može li on ostvariti dobar rezultat(možda podij?), Fisichella će ih pokušati sve usporiti za Alonsa koji će imati puuno problema sa Kimijem i Montoyom.

(Barem IMHO)

Wizard
18-03-2006, 12:57
Ovo ce bit dorba utrka i sezona oni Rosberg je dobar

Wizard
18-03-2006, 12:59
4.Michael Schumacher
Shumi ide na 14. mjesto jer je mijenjao motor tako da su drugi red Rosberg i Webber. U utrci će Webber najvjerojatnije blokirati za Rosberga da vide može li on ostvariti dobar rezultat(možda podij?), Fisichella će ih pokušati sve usporiti za Alonsa koji će imati puuno problema sa Kimijem i Montoyom.

(Barem IMHO)Spopravia sam :roll:

CTDP_Marko
18-03-2006, 20:58
Čisto sumnjam da će itko od vozača pokušat pomoći momčadskom kolegi.Fisichella treba dobar rezultat i neće riskirat da izgubi mjesto, baš kao i Rosberg i Webber. Bilo bi loše za Webbera kad bi ga rookie odma na drugoj utrci dobio.
A predviđanja za start su:
Button loše starta i gubi 1-2 mjesta, Webber također.

Wizard
19-03-2006, 09:51
Fisichella je prvi, a Alonso ce obranit naslov

CTDP_Marko
19-03-2006, 17:48
Utrka mi je bila bezveze. Zašto puštaju idiote(Klien) u F1?

Prince-Artas
19-03-2006, 19:27
Fisichella je prvi, a Alonso ce obranit naslov

točno. renault rula :fof:

19-03-2006, 20:03
sam rekao da kimi nece zavrsit utrku ^^

Fucker
20-03-2006, 19:35
KIMI
O kimi finski luzeru
za tvoj rođendan će
biti državni praznik pušionićara
Brineto s playboya!

MetallicA
20-03-2006, 21:06
kimi

Mr.G4m3r
29-03-2006, 11:18
Renault rules!!! Ali steta da vecina navijaju za onog who wins :roll:

god_of_war
29-03-2006, 18:16
nije fer, nije fer, stvarno nije fer, da mi je jedan dan biti Schumacher !!! :roll:

Wizard
29-03-2006, 18:57
HAHA, ja sam uvik navija za Ferrari, i kad gube i kad tuku

Mr.G4m3r
30-03-2006, 08:55
HAHA, ja sam uvik navija za Ferrari, i kad gube i kad tuku

E to se zove navijanje!!!! Ja sam recimo za renault od 2003, covjece kako se alonso bio spucao u interlagosu onda.... :shock:

Danny
30-03-2006, 12:39
Ja sam za Ferrari od kad znam za sebe. :D Bas me zaboli tko pobjeduje i tko je svjetski prvak. To je kao da sad navijas za Dinamo, Hajduk dobije prvenstvo i ti pocnes navijat za Hajduk. :? A bi te prebili i jedni i drugi lol. :rotfl:

Kimi
30-03-2006, 15:19
Interesantnih slikica...

Zašto je renault dobar? Jer kopira mclaren...S :rotfl: :rotfl:
http://img85.imageshack.us/img85/9770/19zi5vg.th.jpg (http://img85.imageshack.us/my.php?image=19zi5vg.jpg)

Zašto je mclaren dobar? Jer kopira ferrari. montoya je dove mehaničare da vide kako se radi bolid i govori: "This is my dream car."
http://img53.imageshack.us/img53/9029/20pq12ht.th.jpg (http://img53.imageshack.us/my.php?image=20pq12ht.jpg)

Kimi ni u igrici nema sreće... mclaren ne radi ni virtualno ....S :rotfl: :rotfl: :rotfl:
http://img90.imageshack.us/img90/778/46nf8mh.th.jpg (http://img90.imageshack.us/my.php?image=46nf8mh.jpg)

Te objašnjenje Kimijevih pehova...
Ta vrsta nesreće zove se mclaren. Zamijeni mcl- sa pokv- (pokv-aren) ili samo sa kv- (kv-aren), ili čitaj odostraga pa zamijeni mcl sa id- (id-aren = nera-di), ako mankeš mcla- i dodaš ud- dobiješ ud-aren. Ili na engleskom, npr. riječ brok-en završava kao mclar-en, ili ako makneš mcla- i -n (ostaje -re-) i čitaš odozada a sprijeda dodaš ror- dobiješ er-ror.... S:rotfl: :rotfl:

Zaista da pukneš od smijeha :rotfl: :rotfl:

*preuzeto s drugog foruma...(forum, q_slayer_007)

Mr.G4m3r
30-03-2006, 20:01
Interesantnih slikica...

Zašto je renault dobar? Jer kopira mclaren...S :rotfl: :rotfl:
http://img85.imageshack.us/img85/9770/19zi5vg.th.jpg (http://img85.imageshack.us/my.php?image=19zi5vg.jpg)

Zašto je mclaren dobar? Jer kopira ferrari. montoya je dove mehaničare da vide kako se radi bolid i govori: "This is my dream car."
http://img53.imageshack.us/img53/9029/20pq12ht.th.jpg (http://img53.imageshack.us/my.php?image=20pq12ht.jpg)

Kimi ni u igrici nema sreće... mclaren ne radi ni virtualno ....S :rotfl: :rotfl: :rotfl:
http://img90.imageshack.us/img90/778/46nf8mh.th.jpg (http://img90.imageshack.us/my.php?image=46nf8mh.jpg)

Te objašnjenje Kimijevih pehova...
Ta vrsta nesreće zove se mclaren. Zamijeni mcl- sa pokv- (pokv-aren) ili samo sa kv- (kv-aren), ili čitaj odostraga pa zamijeni mcl sa id- (id-aren = nera-di), ako mankeš mcla- i dodaš ud- dobiješ ud-aren. Ili na engleskom, npr. riječ brok-en završava kao mclar-en, ili ako makneš mcla- i -n (ostaje -re-) i čitaš odozada a sprijeda dodaš ror- dobiješ er-ror.... S:rotfl: :rotfl:

Zaista da pukneš od smijeha :rotfl: :rotfl:

*preuzeto s drugog foruma...(forum, q_slayer_007)

What does that mean???

Kimi
30-03-2006, 21:51
A kaj ti nije jasno?? :|
To su samo zezancije....

Mr.G4m3r
31-03-2006, 21:47
Mislim na one minijaturna slova tj. oznaka nekog foruma...

BTW. kako je prosao danasnjio trening?

Kimi
31-03-2006, 22:22
Pa jesi kad čuo za citate? Ja sam osoba koja ne kopira tuđa mišljenja nego ih navodi kao citate... :D Nije fer da ja tu sad kopiram tuđe rečenice - to je plagijat....

Što se tiče treninga....ha nije loše...vidjet ćemo kak će proć kvalifikacije...AL ko će se dić tak rano... :cry:
Inače poredak je bio ovakav
1.trening
1. Anthony Davidson Honda 1:28.259 *
2. Robert Doornbos RBR-Ferrari 1:28.559
3. Jacques Villeneuve Sauber-BMW 1:28.595
4. Kimi Räikkönen McLaren-Mercedes 1:28.713
5. Felipe Massa Ferrari 1:29.025
6. Michael Schumacher Ferrari 1:29.041
7. Ralf Schumacher Toyota 1:29.411
8. Alexander Wurz Williams-Cosworth 1:29.461 *
9. Robert Kubica Sauber-BMW 1:29.576 *
10 Christian Klien RBR-Ferrari 1:29.601

a drugi ovakav
1 Anthony Davidson Honda 1:26.822 *
2 Alexander Wurz Williams-Cosworth 1:26.832*
3 Robert Kubica Sauber-BMW 1:27.200 *
4 Jenson Button Honda 1:27.213
5 Fernando Alonso Renault 1:27.443
6 Michael Schumacher Ferrari 1:27.658
7 Kimi Räikkönen McLaren-Mercedes 1:27.773
8 Rubens Barrichello Honda 1:28.075
9 Juan Pablo Montoya McLaren-Mercedes 1:28.200
10 Felipe Massa Ferrari 1:28.227
* - test vozači

Zaista ne kužim kaj je tim organizatorima kad misle da je to baš ok vrijeme? Pa mislim da je europa najveći 'potrošač'. Znam da Amerika sigurno nije a bogami nisu ni ostale zemlje for sure
Živca me malo to vrijeme al brzo će i europa pa nema beda

Kimi
31-03-2006, 22:32
A recimo ova situacija
http://img326.imageshack.us/img326/3025/056fa9xb.th.jpg (http://img326.imageshack.us/my.php?image=056fa9xb.jpg)
-A kako bi bilo da tu odvijem ovaj šarafić....?
-Slobodno, ionako su im bolidi nepouzdani pa...
:rotfl: :rotfl:

nisam se ničeg boljeg mogla sjetit al i ovo je fora

CTDP_Marko
01-04-2006, 05:57
Evo poretka ako netko nije gledao kvalifikacije.
1. Jenson Button
2. Giancarlo Fisichella
3. Fernando Alonso
4. Kimi Räikkönen
5. Juan Pablo Montoya
6. Ralf Schumacher
7. Mark Webber
8. Nick Heidfeld
9. Jacques Villeneuve
10.Jarno Trulli
11.Michael Schumacher
12.David Coluthard
13.Vitantonio Liuzzi
14.Christian Klien
15.Nico Rosberg
16.Felipe Massa
17.Rubens Barichello
18.Christian Albers
19.Scott Speed
20.Tiago Monteiro
21.Takuma Sato
22.Yuji Ide

Kimi
01-04-2006, 09:26
Button je siguro prazan....
Samo šteta Montoye!! Da tamo nije iskliznuo bio bi prvi sigurno! A kaj je najgore s tim je izvrtanjem došao neku destinku iza Kimija ak se dobro sjećam!! Očito Kimi ima puni autić il kaj...
Bit će to interesantno sutra, veoma interesantno - a pogotovo još ak padne kiša...

A kaj su svi tak sporo vozili...to mi fakat nije jasno... ono sad više neće dobit gorivo nazad... (osim Alonsa ne?)

Kimi
01-04-2006, 14:50
A evo i malog dokaza iz jednog intervjua o tome kako je on od malena navikao na kvarenje auta i otkazivanja motora i dr.
Naime pitanje je bio koji mu je bio prvi auto
It was a Russian-made Lada. It was a good car, it never broke down. I got it free from my mum’s friend. It had a blown engine, but my dad used to have lots of spare engines so we just changed it when we needed to. It was good, it never broke down in the winter, it wasSreally warm inside. I was hitting things all the time, which is normal when you go sideways in the winter. The body was robust, but everything else would fall to pieces. It was red, but I painted it blackS
Ovo zadnje je kao neki znak il... :)

CTDP_Marko
01-04-2006, 15:58
Button je siguro prazan....
Samo šteta Montoye!! Da tamo nije iskliznuo bio bi prvi sigurno! A kaj je najgore s tim je izvrtanjem došao neku destinku iza Kimija ak se dobro sjećam!! Očito Kimi ima puni autić il kaj...
Bit će to interesantno sutra, veoma interesantno - a pogotovo još ak padne kiša...

A kaj su svi tak sporo vozili...to mi fakat nije jasno... ono sad više neće dobit gorivo nazad... (osim Alonsa ne?)

Montoya nije bio desetinku iza Kimija u onom krugu u kojem se izvrtio. To je bilo krug prije nego je postavio svoje najbrže vrijeme. Kako to misliš da su vozili sporo? U tome je i cilj kvalifikacija. Spuste okretaje i troše benzin do zadnjih par minuta i onda naprave par hotlapova.

Kimi
01-04-2006, 16:58
Montoya nije bio desetinku iza Kimija u onom krugu u kojem se izvrtio. To je bilo krug prije nego je postavio svoje najbrže vrijeme.
jesi siguran? znam da sam jedva gledala al čini mi se da je to bili krug poslije najbržeg...i da je s tim završio 5. vrijeme. Budem potražila na netu... Možda jesi u pravu al kad nemreš sve pratit kroz te kvalifikacije onda mi se vjerojatno pobrkao koji krug


Kako to misliš da su vozili sporo?
Da al su onda odvozili takvo vrijeme da im se onda neki krug(ovi) na kraju nisu priznali za vraćanje goriva.... Znam samo da je Alonso dobio za krug više goriva natrag od ostalih

Kimi
01-04-2006, 17:48
:? :-x
odlazi kromirani look MM... :( i to do Imole definitvno
-> radi sigurnosnih razloga
-> radi toga kaj su se neki drugi vozači žalili da im blješti u oči :D :D pa i treba im!!

a tak je bio awsome!!! možda ak stave neki dobar sloj koji će bit ko ovaj bilo bi genijalno jer ovak izgleda vrhunski - a to kaj ga reporteri imaju problema slikat njihov problem...

goodbye chrome... :cry:

Mr.G4m3r
01-04-2006, 19:44
I think da ce alonso rulat u nedjelju...

Kimi
01-04-2006, 19:53
Even though I hate to admit...

Alonso
Raikkonen
Montoya (ili ..)

I to sve pod uvjetom da se MM nikakav problem ne javi

pimp
02-04-2006, 09:20
jel ko gledao jutros?
najbolja do sada utrka , alonso je pobijedio , bilo je izljetanja , sudara i pretjecanja , najzanimljivije je to da je buttonu 100 metara ispred cilja eksplodirao motor i završio na 10 mjestu (trebali ste vidjeti prizor , honda sa goručim motorom ide prema cilju) montoyi crko bolid , kimi 2. michael schumacher izletio (zabio se u zaštitnu ogradu) , u krugu zagrijavanja monoya se okrenuo ali se ipak vratio na svoju 5 startnu poziciju zato što je fisicu crko motor na startu , nisam dugo gledao tako dobru utrku s toliko prestizanja , sve u svemu odlično ,

Kimi
02-04-2006, 10:09
Utrka je bila fenomenalna!! A komentatori - na ovoj utrci neće bit puno akcije jer nema baš mjesta za preticanje...koma

OK završila je kak sam i očekivala...
Al ajme koliko SC je bilo... svako malo...taman kad je alonso napravio veću prednost evo opet SC... :rotfl:
Koma za Montoyu - bad luck - prvo ono izvrtanje na zagrijavanju al tu je imao sreću kaj se ponavljalo zagrijavanje pa se stigo vratit do svoje pozicije jer bi onak vjerojatno startao zadnji. A Fisico opet imao peh na početku - ugasio mu se motor...al za njega više nije bilo ponavljanja i morao je zadnji krenut, odnosno iz boxa...
A za Buttona sam si i misla da će sigurno izgubit nekoliko pozicija...samo su mu SC davali šanse da ih pokuša vratit. Ono na kraju je bio peh pehova!!! Kakvih 100, to je bilo valjda 20ak m...
A Ferrariji su danas imali dan D... :D koma i za njih... a najbolje mi je bilo kad se Schumi zaletio u Toyotin a ne u Ferrarijev :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Sveusvemu - odlična i nezaboravna utrka!!! :pray: :pray:

CTDP_Marko
02-04-2006, 12:16
Kao prvo nije ni Montoyi i Fisicu crko motor već se i jednom i drugom ugasio. Utrka je bila odlična. Schumi se lijepo zabio u zid. Baš sam uživao a pogotovo kad je Buttonu crko motor 25m prije cilja.
BTW Kimi(s foruma) gdje si vidjela da ukidaju kromirani izgled? Please daj mi link baš me zanima.

Kimi
02-04-2006, 12:36
Ma to je bila samo joke za 1.april! Mada sam ja nasjela kad sam to jučer ujutro pročitala :) Onda sam išla čitat forum i skužila da su se ljudi zezali. Probala sam onda ja nekog zeznut al niko nije komentirao...
iako čudno to još uvijek tamo stoji... :o
http://www.f1total.com/news/06040140.shtml

Mr.G4m3r
04-04-2006, 10:45
I think da ce alonso rulat u nedjelju...


As I said... :rotfl: 8)

Mr.G4m3r
08-04-2006, 21:09
Kad je Monte Carlo???

Nemogu docekat!!!!

CTDP_Marko
08-04-2006, 21:51
Utrka je 28.05.

Kimi
08-04-2006, 22:05
Kad je Monte Carlo???

Nemogu docekat!!!!

A kaj sve ove prije ne valjaju? :roll:
ja ne mogu čekat do imole a di je monte carlo

btw - ide ko na utrke možda?

CTDP_Marko
08-04-2006, 22:06
Ja možda idem na Hungaroring. Monaco će bit genijalan. Već vidim Sata i Ide-a kako lome bolide.

Kimi
08-04-2006, 22:14
Ja možda idem na Hungaroring. Monaco će bit genijalan. Već vidim Sata i Ide-a kako lome bolide.
:rotfl: :rotfl:

Nemoj zezat!! Ja planiram fakat otić na hungaroring! Možda se i vidimo :D
Nešt pričam staroj kaj bi mi kupila za roćkas koji je btw točno kad je VN Italije (monza) al nekak mi taj datum ne paše jer su mi rokovi tad a hungaroring mi je u najbolje vrijeme a i najbliži je. Jesi bio kad?

CTDP_Marko
08-04-2006, 22:21
Nažalost nisam nikad bio na utrci iako sam trebao prošle godine na Monzu. Ali šanse za Hungaroring ove godine su 95%. Na koje mjesto ciljaš?

Kimi
08-04-2006, 22:26
Nisam ni ja bila
Nisam gledala koliko su karte za koja mjesta al najvjerojatnije će to bit stojeće jer sam gledala neke cijene i razlike i skupe su mi nekak tribine. Ja to planiram ić za vikend - znači kvalifikacije i utrka. Samo moram starog nekak nagovorit jer ovak sama ne bih baš. Ne znam dume mađ a nit znam vozit pa bi tam bila izgubljena. Društvo ne prati F1 tak da od njih niš... :(

CTDP_Marko
08-04-2006, 22:35
Ja planiram neko mjesto oko zavoja 4,5,6. Trebao bi ić s frendovima ali kako se utrka polako bliži tako su i oni bliži odustajanju od odlaska na F1. Volio bi poć u srijedu tako da lutam po stazi prije utrke.

CTDP_Marko
09-04-2006, 12:23
Jeste vidjeli onaj BMW-ov Pit lane park? Ideja je fakat zanimljiva i vjerujem da će privući dosta ljudi.

Mr.G4m3r
21-04-2006, 21:33
Jeste vidjeli onaj BMW-ov Pit lane park? Ideja je fakat zanimljiva i vjerujem da će privući dosta ljudi.

WOW!!!! LUDILO!!! ovo mora biti zakon!!! za neupucene evo link na CRO jeziku:

http://www.croportal.net/tekstovi.php?p ... =39&id=670 (http://www.croportal.net/tekstovi.php?portal=4&rubrika=39&id=670)

Mr.G4m3r
22-04-2006, 14:35
Ako niste gledali kvalifikacije:

http://www.pitpass.com/src/seasons/2006 ... t_prac.php (http://www.pitpass.com/src/seasons/2006/gp/sanmarino/times/sat_prac.php)

Evo malo izmijenjenih imena vozaca(probajte i vi):

Michael Postolar
Felipe Kilogram(masa)
Oliver Penis
Ralf Postolar
Jarno Sagnjili(trulli)
:rotfl:

Kimi
22-04-2006, 18:16
nema mene .... umire ova tema.... :D :D

evo da vas malo nasmijem
http://img469.imageshack.us/img469/7956/copyof2005xmascard9yf2jp.jpg

http://img309.imageshack.us/img309/3497/copyoffunny20f120044vj9oz.png

http://img309.imageshack.us/img309/228/copyof23015516jn.th.jpg (http://img309.imageshack.us/my.php?image=copyof23015516jn.jpg)

http://img149.imageshack.us/img149/1520/57273577fk7tr.jpg

http://img406.imageshack.us/img406/8625/3478923ct.th.jpg (http://img406.imageshack.us/my.php?image=3478923ct.jpg)

http://img501.imageshack.us/img501/4260/tiagodoorknobsnips5jv.jpg

http://img501.imageshack.us/img501/8266/3659927st.jpg

http://img231.imageshack.us/img231/8903/0111zm.jpg

http://img382.imageshack.us/img382/6263/ve3i551vh.jpg

ooooooooops - malo sam se zanijela - nemojte se ljutit.... male su slikice... neću više obećajem ....

Mr.G4m3r
22-04-2006, 19:21
Dobre fotke :rotfl: ¨!!

MindReader
22-04-2006, 19:23
jao, žene, žene :D :rotfl:

Mr.G4m3r
23-04-2006, 10:50
Sta mislite o novom kvalifikacijskom sustavu? Mislim da je punooooo zanimljivije nego prije kad se ovako Knockoutaju...

goGAMERo
23-04-2006, 11:07
Jel danas VN San Marina! :?

Mr.G4m3r
23-04-2006, 11:09
da, je, pa???

goGAMERo
23-04-2006, 11:31
Pa ŠUMI ĆE POBIJEDITI!

Mr.G4m3r
23-04-2006, 14:40
Pa ŠUMI ĆE POBIJEDITI!

Nazalost, je.... :cry:


Dobra je bila utrka... Albers na pocetku :rotfl: pogodite tko je bio kriv(Yuji Ide - kao da je nesto u rodu sa Takumom Sato)... Button je dobio samar onom stop palicom...

Prince
23-04-2006, 14:40
kome je šumi dopiz...

k!kz
23-04-2006, 14:57
Malo je dosanda bila, nez pravih dvoboja osim Alonsa i Schumia...( ako se to može nazvat dvoboj)

goGAMERo
23-04-2006, 17:11
Ono s Buttonom je najluđe bilo! :rotfl: :rotfl:

Kimi
23-04-2006, 18:05
Sta mislite o novom kvalifikacijskom sustavu? Mislim da je punooooo zanimljivije nego prije kad se ovako Knockoutaju...

:D
http://img58.imageshack.us/img58/463/muchbetter0rw.th.jpg (http://img58.imageshack.us/my.php?image=muchbetter0rw.jpg)