PDA

Pogledaj cijelu verziju : Napajanje Vs Grafa



flander
01-05-2007, 07:50
Evo ovak danas se probudim i upalim komp kad ono poruka od Nvidi-e da mi grafička ne prima dosta napajanja i da su performanse grafičke smanjene. Sad mene zanima kaj bi to moglo bit. Grafička je nova i napajanje,mada napajanje nije neko brand name CODEGEN 400w.

sad što vi sugerirate,uglavnom sutra nosim komp na servis jer idem po novi hard pa bum usput i za taj problemčić pitao. I još jedna stvar zanimljiva je ta da pošto mi je to pisalo da su performanse smanjene pomislio sam da bu mi i igre štekale,ali sam instalirao jednu od igri i normalno dela,kao i prije. Sad dal je to jedna od običnih grešaka koje se pojave bezveze ili kaj neznam....Hvala unaprijed

01-05-2007, 10:49
Prvi puta čujem za tako nešto...možeš dat screenshot??Jebao te codegen....zar vam je tako teško dat 100-200kn više i lupit pošteno napajanje koje če te držat par godina bez straha!

flander
01-05-2007, 10:53
a screenshot ti nebu puno pomogao nema nekih opcija,samo ti piše to kaj sam rekao i niš više....ak se opet pojavim bum ga stavil...

Alan Ford
02-05-2007, 11:46
To je i meni javljalo kad nisam uštekao dodatnu struju u onaj molex na grafi :rotfl:

Provjeri onda taj molex da li ti dobro drži ili je napajanje postalo nestabilno

† zlo †
02-05-2007, 12:34
Napajanje ti nije dovoljno jako da pogura grafu ;) Taj problem sam pre 2 god imao i ja kad sam povezivao moju 6600GT na napajanje. Medjutim grana od napajanja je bila tako povezana da je na jednom delu bio prikachen HDD, a na drugom GPU, i kad god se system podize ili kad HDD pochne mnogo da radi, dobijao sam takvu poruku. Onda sam uzeo novo napajanje i problem je nestao :)

Ti probaj da ako mozesh oslobodish celu granu samo za GPU, a ako ne onda barem povezi grafichku i "przilice" :) na istu granu, jer, mislim, retko ko igra neke igre dok reze neshto