PDA

Pogledaj cijelu verziju : ESWC 2007 - Odvozite Trackmania Nations do Pariza!



W1k1n6
30-04-2007, 14:18
Kvalifikacije za ovogodišnje ESWC prvenstvo svijeta u e-sportovima, ove se godine održavaju 18. i 19.5.2007. u dvorani kina SC u Zagrebu, a službene natjecateljske discipline su: PES6, Warcraft III TFT i Trackmania Nations. Na finale u Pariz će ove godine ići dva najbolja u W3, te po jedan iz PES6 i Trackmania Nations.
Prošle godine u Parizu na finalu ESWC ispisana je najsvjetlija strana hrvatskog E-sporta jer je naš reprezentativac „Zeus“ osvojio 2. mjesto na tom veliko natjecanju (i nemalih 9.000 USD). Ove godine gameri hrvatske imat će priliku ponovno se kvalificirati za veliko finale te se boriti za izdašne novčane nagrade. Na otvorenju 18.05.2007. svirat će jedna od najpopularnijih domaćih hip-hop grupa „Elemental“ te se očekuje da će se dvorana koja ima 1058 sjedećih mjesta i 700 m2 predprostora napuniti s više od 2000 posjetioca koje očekuju razne prezentacije i poklončići. Maksimalan broj natjecatelja je 192, što znači 64 u svakoj disciplini. Prijave se vrše preko stranice http://www.eswc.com.hrSna kojoj možete pogledati i raspored natjecanja. O tome jeste li se prijavili dobit ćete pisanu potvrdu na mail. Ukoliko se za pojedinu disciplinu pokaže iznimno velik interes, održat će se i kvalifikacijski predturnir na samom eventu, ali ono što je najvažnije svi će imati priliku pokazati svoje (ne) znanje.
Što reći više? Navalite!
Napomena: za sva dodatna pitanja možete poslati pp ili e-mail moderatoru podforuma ESWC Whiteheatu!

ivan
02-05-2007, 19:08
Čak Elemental su dopeljali! Svaka čast organizatorima! :thumbs2:

Al kad sam ja zaostal i još uvijek sve vozim u singleplayeru jer mi je flat preskup, a komp na kojem imam net je čak 2 puta brži od abaka! :(

Ide tko s foruma?

02-05-2007, 20:06
Trackmania Nations>shrot igra...a toliko nagrada>sucks! :cry:

ivan
02-05-2007, 20:39
na bih se složio da je šrot... to je igra za mase i ludu zabavu, što joj i donosi disciplinu na ESWC-u