PDA

Pogledaj cijelu verziju : Assassin's creed



MarkaN
28-04-2007, 11:46
U PCP-u je sve rečeno i sve se zna, a mnogi ga predstavljaju kao "novog Princa". Što vi kažete?

Izlazi za PC, XBox 360 i PlayStation 3

Arbiter of Change
28-04-2007, 12:21
Pa mogao bi i staviti neki link na službenu stranicu i to za one koji nisu upoznati. ;)

Ako ne bude masivno linearan bit će dobar, iako mi se sve čini dosta pojednostavljeno u igri (skakanje po gredama i to, nema nikakvog tajminga i sličnih stvarih):

str33t6l0w
28-04-2007, 13:18
prema svemu viđenom igra ce bit uberluda... al odigrat cu je ipak na PC-u....

NiX4tHeG@M3R
28-04-2007, 13:21
Igra nije jednostavna samo te jednom neko dotakne u ARE DEAD

goGAMERo
28-04-2007, 14:04
Ovu igru očekujem ko ozeblo sunce, na hdd-u držim sve žive trailere, diarie, slike, najave...

Očekujem uber revoluciju kada su u pitanju akcijske avanture. Odigrati ću najvjerovatnije na PC-u.

KR1ST1J@N
28-04-2007, 14:20
joj sad si me podsjetio na nju odlicna aigra jedva cekam da ju zaigram ful je dobra

MarkaN
28-04-2007, 18:07
Pa mogao bi i staviti neki link na službenu stranicu i to za one koji nisu upoznati. ;)

http://lnl.com.hr/images/modules/news/1160500329-0-assc-0.jpg
Evo najava od kolege goGAMERo-a -> http://lnl.com.hr/view/398/

IgGy
30-04-2007, 14:15
Mogla bi bit ok, svidja mi se setting.

Al nerviraju me oni ubisoftovi marketinski proljevi, tipa "Assasin's Creed ce ponudit sve sto mozete ocekivati od NEXT-GENA: GURANJE MEDJU LJUDIMA". Ma next-gen do jaja coece :)

omfgnoob1
01-05-2007, 09:00
Igra nije jednostavna samo te jednom neko dotakne u ARE DEAD

To je mene najvise privuklo u igri sta se treba pametno borit a ne sta brze pritiskat space i LMB. Mislim da ce igra bit fenomenalna samo da je jos budem mogao pokrenut i.. :pray:

Arbiter of Change
01-05-2007, 09:06
Igra nije jednostavna samo te jednom neko dotakne u ARE DEAD

Ironično, to je jedna od najjednostavnijih stvari u igri. :D Ali ja sam više mislio na onaj primjer kad u video preskače preko nekih greda između krovova; nema nikakvog tajminga koji treba pogoditi/uskladiti (kao u PoP:T2T onaj speed kill flash timing, ili Fahrenheit kombinacija tipki) već je sve automatizirano, samo ideš u tom smjeru i lik sve sam izvodi.

Hehe, "guranje među ljudima". :)

flander
01-05-2007, 10:05
zaniljiva će to igra biti moram priznat ali i da je malo s komentiram:

Na prvi pogled grafika je očaravajuča,svaka čast,zbilja fenomenalno,dopalo mi se je ono kad kroz rulju prolaziš pa ih odguravaš,ili kad se penješ pa se svi okupe...zbilja zanimljive situacije

kolko sam shvatio igru su na neki način pomiješali sa Hitmanom i PoP-om jel kolko vidim ima se sloboda kretanja
,znači moš skočit di očeš i preskakat kaj kgod očeš,a što se tiče Hitman strane tu sam uočio da dobiš zadatak ubit lika i bjež prema izlazu. Sve u svemu vrlo zanimljiva igra sa super grafikom,šteta što izlazi za konzole,no ko zna možda se i posreći za na na PC-u


e da još zaboravih dodati da ona Jade je uf dobraaa hehe :D

MarkaN
01-05-2007, 11:14
Al nerviraju me oni ubisoftovi marketinski proljevi, tipa "Assasin's Creed ce ponudit sve sto mozete ocekivati od NEXT-GENA: GURANJE MEDJU LJUDIMA". Ma next-gen do jaja coece :)

Da stvarno čovječe, još kad mi počinju pod pojmom "inovacije u igrivosti" spominjati elemente koje su Prince of Persia i Hitman već pošteno odradili u praksi onda mi dođe da se zapitam: Dobro tko je ovdje lud!?

Ehh... što je hype spreman napraviti... :D

Predviđam uspjeh od 80-90% - više ne.

3BeP
02-04-2008, 11:47
Tako je, slažem se s time u potpunosti.

streetrace777
02-04-2008, 12:08
Cek digao si ovu temu iz mrtvih zbog ovakvog posta ?

Kenyi
02-04-2008, 17:01
:o , nekros, dizanje tema iz mrtvih sa glupim komentarima je zabranjeno.